432 | BAZYL Czandoria, Błażej Gadomski | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
433 | BOHUN Czandoria, Agnieszka Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
434 | BAZIA Czandoria, Agnieszka Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
435 | KINA Brwileński Las (FCI), Bernadeta Milanowska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
436 | ALEXANDER Giant Care, Małgorzata, Jacek Bąk | doskonała/excellent, lok. 2 |
437 | Next Line IMPOSIIBLE DREAM, Paula Przygoda | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
438 | Favourite Giant IMPULS, Paulina Piecyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
439 | DUBAJ z Dorzecza Parsęty (FCI), Gabriel Donajski | b. dobra/very good, lok. 3 |
440 | GERY Hebron, Przemysław Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
441 | JAGO Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figiela | b. dobra/very good, lok. 2 |
442 | ELTON Olbrzym z Beskidu Żywieckiego, Urszula Zięba | , nieobecny |
443 | ROMA Herbu Przygoda, Paula Przygoda | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
444 | VIVIANE Wielkopolski Bernardyn, . Miluśka M., Kubacha M. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
445 | ERA z Dorzecza Parsęty, Alina, Jerzy Figiela | b. dobra/very good, lok. 1 |
446 | FIONA Olbrzym z Beskidu Żywieckiego, Urszula Zięba | , nieobecny |
447 | CZˇBER z Kudłatym Ogonkiem (FCI), Grabia K., Koszembar M. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
448 | TOMMASO della Val di Vara, Maria Pospieszna | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
449 | ATOS Czarna Klika, Beata Zielonka | doskonała/excellent, lok. 2 |
450 | ELEGANT BOY EDEN Baraszka (FCI), Małgorzata, Łukasz Krawczak | , nieobecny |
451 | EPPE Berncor, Dorota, Grzegorz Stasiak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
452 | Denaris TANGO OGN, Joanna Kucharska | doskonała/excellent, lok. 3 |
453 | WIKING GORAN z Cichej Górki, Kamila Dziurla | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
454 | Dabrands (FCI) ALVIN, . Kowalczyk D., Szewczyk R. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
455 | BENGAY Miłość w Tricolorze (FCI), Renata Wicha-Witkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
456 | BOB MARLEY Bohemia Hagrid, Czesława Pospieszna | doskonała/excellent, lok. 2 |
457 | CARO Baraszka, Anna Jurak | b. dobra/very good |
458 | GANDALF Kiziakowa Zagroda, Barbara Fischer | , nieobecny |
459 | KING ANDIAMO z Krainy Zeusa, Sandra, Denny Bartmuss, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
460 | BOHUN Berneńskie Ranczo, Klaudia Janiszewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
461 | Ambereyes' Magic CHICAGO, Grażyna Grabska | doskonała/excellent, lok. 3 |
462 | Elenberger EMINGWAY, Teresa Deik | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
463 | BERTA Czarna Klika, Hubert Wiśniewski | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
464 | LAPONIA z Jaśminowego Zacisza (FCI), Roksana Jurkiewicz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
465 | Power of the Heart BONITA, Urszula, Paweł Lizurek | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
466 | ELEONORA z Gorzyskiej Zagrody, Irena Balcerzak | doskonała/excellent, lok. 2 |
467 | ELI Berneńskie Nowiny, Joanna Kucharska | doskonała/excellent, lok. 4 |
468 | LIGHT OF A THOUSAND STARS von Romanshof, Beata Pluta | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
469 | LUSIA w Lubajnach, Bożena Nadolska | b. dobra/very good |
470 | MALAGA Ukojenie Życia, Bożena Lisowicz-Bytnar | b. dobra/very good |
471 | YOKO z Cichej Górki, Marta Wójcik | doskonała/excellent, lok. 3 |
472 | CASANDRA Burkatela, Katarzyna Dukszta | doskonała/excellent, lok. 3 |
473 | GRETA Berneńskie Bory, Ewa Rohde | b. dobra/very good, lok. 4 |
474 | HAJFA Alpejski Sen (FCI), Rafał Tomaszewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
475 | LARA w Lubajnach, Bożena Nadolska | b. dobra/very good |
476 | PERONA Kamień Milowy, Damian Majer | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
477 | RUMBA vom Hollandhof, Barbara Fischer | b. dobra/very good |
478 | Dabrands ALMA, Dorota Kowalczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
479 | ARROW Berneńska Przygoda, Klaudia Janiszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
480 | BISSAU Berneńska Przygoda, Maria Malak | b. dobra/very good |
481 | CHERRI Lusi's Stars (FCI), Grażyna Grabska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
482 | High Oaks MOON SALT, Monika Styś-Zając | b. dobra/very good |
483 | WIKKI z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalski | doskonała/excellent, lok. 4 |
484 | FREYA Bersett, Małgorzata Szewczyk | , nieobecny |
485 | JASMINE z Deikowej Doliny, Teresa Deik | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
486 | Werner Wix XTRASPECIAL, Fie Basboell, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
487 | DODA Bersett, Małgorzata Szewczyk | , nieobecny |
488 | NUMBER ONE di Casa Vernice, Małgorzata Modzelewska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
489 | DONIZETTI Herkimer, Agnieszka Socha-Romanek | b. dobra/very good, lok. 2 |
490 | JANUS D'Anteikan, Szymon Kapturski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
491 | VINCENT James Box, . Wojsz A., Zdanowicz P. | doskonała/excellent, lok. 1 |
492 | Gratia TUAREG, Katarzyna Karczmarska | doskonała/excellent, lok. 1 |
493 | VIVA MARIA Nostris Canis, Marzena Ciechulska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
494 | MARGO Boxerovo (FCI), Justyna Stefaniak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
495 | BELLATRIX LESTRANGE Millenbox, . Olbratowski P., Modzelewska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
496 | C.D. DODA Honor Marsa, Robert WlaĽlak | doskonała/excellent, lok. 3 |
497 | Gratia HAWANA, Katarzyna Żółkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
498 | Honeyca Boxer ANASTASIA, Camilla Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
499 | CHRISTINE Congo Nigrans, Martina Rendlova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
500 | EUPHORIA Paradise Spirit, . Kryszkiewicz P., Rząp A. | doskonała/excellent, lok. 3 |
501 | PASADENA Nostrum, Sylwia, Wiesław Orszulak | , nieobecny |
502 | De Amicia CARISMA, Camilla Werge Schmidt, Dania | doskonała/excellent, lok. 1 |
503 | CD DOLCE VITA Kierskie Ustronie, Justyna Stefaniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
504 | KASJOPEA Inferno, Agnieszka Kwoczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
505 | TRADYCJA Nostris Canis, Marzena Ciechulska | doskonała/excellent, lok. 2 |
506 | VAYA CON DIOS Box-Star, Anna Cielecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS |
507 | SUNSHINE REGGAE Ilfirin /FCI/, Izabela Sobisiak | doskonała/excellent, lok. 1 |
508 | CYRYL Ewenement, Marzena Ciechulska | doskonała/excellent, lok. 2 |
509 | GIRO Benignus, Maria Skowrońska | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
510 | JIM JARMUSH Nostrum, Piotr Olbratowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
511 | ALWAYS IN HARMONY Sanvita, Victoria Pogodina, Ukraina | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
512 | BIANKA Z Raju Lady Lucky, . Wojsz A., Zdanowicz P. | doskonała/excellent, lok. 1 |
513 | TORKA Ilfirin /FCI/, Halina Jandy | , nieobecny |
514 | VEGA Sad Nocnych Gwiazd, Krzysztof Szymaniak | , nieobecny |
515 | von Ellinghaus LOTUS, Ole Andersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
516 | SUZI Amicorum, Krystyna Kowalska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
517 | Arnakkekilden's HONEY PIE, Camilla Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
518 | APEROL od Rudej WiedĽmy (FCI), . Kurzownik K., Aleksander A. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
519 | LET'S DANCE Rada Han, Małgorzata Słowińska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
520 | ARES British Guardians (FCI), Dawid WoĽniak | doskonała/excellent |
521 | Mystyle BORIS THE BOLD, . Menk M., Wolter A., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
522 | HOMER SIMPSON Herd of Bulls (FCI), Monika Kuberacka | nie do oceny/cannot be judged |
523 | MASSIMO My Gal-Bull (FCI), Katarzyna Krawiec | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
524 | MURANO Esdeka, Wojciech Żuk | doskonała/excellent, lok. 4 |
525 | WOLNY BˇCZEK Niesforna Gromadka (FCI), Wojciech Sobień | doskonała/excellent, lok. 3 |
526 | ZEUS World of Bullcraft, . Szyszka S., Szut K. | doskonała/excellent |
527 | BEARBULL CASANOVA, Ryszard Markiewicz | b. dobra/very good |
528 | GORDON Beauty and the Bull (FCI), Natalia Kramek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
529 | MAIOR Esdeka, Elżbieta Kowalska | doskonała/excellent, lok. 4 |
530 | POKER Słoneczny Sad, Natalia Masłowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
531 | Srcky's TOTAL, Tomasz Mis | , nieobecny |
532 | U¦MIECHNIĘTY FILIP Niesforna Gormadka, Katarzyna Sosnowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
533 | ZOLTAR Adorable Isabulla (FCI), Monika Kuberacka | nie do oceny/cannot be judged |
534 | Finn Rainbow ATOS WIELKI, . Dereżyński J., Dereżyńska B. | b. dobra/very good |
535 | Treasurabull's FIFTY SHADES, Virginie Haddad, Francja | , nieobecny |
536 | HUGO THE BOSS de Oro Graso, . Sobol G., Harnik S. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
537 | MAINE My Gal-Bull (FCI), Katarzyna Krawiec | doskonała/excellent, lok. 3 |
538 | OLAF Kornwalijski Sen, Ryszard Hejnat | doskonała/excellent, lok. 4 |
539 | REDEMPTOR MOHER Niesforna Gromadka, . Sosnowska K., Bąk J. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
540 | SHOGUN Słoneczny Sad, Andrzej Krzyśka | doskonała/excellent |
541 | SŁAWEK PASIBRZUCH Niesforna Gromadka, Katarzyna Sosnowska | , nieobecny |
542 | CORNER CREEK My Gal-Bull (FCI), Małgorzata Cichocka | doskonała/excellent, lok. 2 |
543 | ZINO Bull Haus Calibra, . Sobol G., Harnik S. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
544 | SHOWTIME Gypsy Dreams, . Balak P., Kulik M. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
545 | ALASKA Heavyweight Dogs (FCI), Michał Stasiak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
546 | EMERALD Noble Braveheart, Krzysztof Kradziecki | , nieobecny |
547 | CARTIER LA PANTHERE Discreet Charm of The Bourgeoisie, Sławomir Kamiński | doskonała/excellent, lok. 1 |
548 | KAPUERA Testardo Bull, Emilia Cichońska | doskonała/excellent, lok. 4 |
549 | KATALAYA Testardo Bull, Małgorzata Cichocka | doskonała/excellent, lok. 3 |
550 | NEVER ENDING SNOW del Caliborso, Virginie Haddad, Francja | , nieobecny |
551 | SDK HORNET'A Esdeka, Wojciech Żuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
552 | URMA Ekado, Mirosław Waszczuk | , nieobecny |
553 | Meljane WAKE UP LITTLE SUZIE, . Andreasen T., Kastrup K., Dania | b. dobra/very good |
554 | J.LO Eres Mi Vida, Jolanta Mendyka | b. dobra/very good, lok. 2 |
555 | KIKI ¦nieżne Zjawisko, Gabriela Mroskowiak | , nieobecny |
556 | KŁANDA Kaszebscze Dzece (FCI), . Dereżyński J., Dereżyńska B. | b. dobra/very good, lok. 3 |
557 | NOA Amber i Spółka, Jacek Kruszona | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
558 | ZOCYA Checer, Mirosław Waszczuk | , nieobecny |
559 | CATDADDY My Gal-Bull, Andrzej Krzyśka | b. dobra/very good, lok. 4 |
560 | LUBA Niebieskooka Dusia, Edyta Ferenc | b. dobra/very good, lok. 2 |
561 | ZAREA Perła Wronczyna, Waldemar Wiśniewski | b. dobra/very good, lok. 3 |
562 | ZONDA Od Mariki, . Balak P., Kulik M. | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
563 | ELISABETHTAYLOR Dyskretny Urok Burżuazji (FCI), Krzysztof Kradziecki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
564 | I AM FLY ME TO THE MOON Metakisbuuls, Katarzyna Sosnowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS |
565 | Be My Keeper EMPIRE STATE OF MIND, Pavel Altuhov, Rosja | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
566 | Fullhouse Bull's PRIME MINISTER, Agata Bis | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
567 | AL CAPONE is Dvariskiu, Monika Pasik | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
568 | ARKA Sunny from Nekla (FCI), Wojciech Balicki | doskonała/excellent |
569 | Fullhouse Bull's HONEY I'M HOME, Michał Stasiak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
570 | JAGA Amber Dream (FCI), Sebastian Czyżewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
571 | SKYFALL ADELE Oyo Bull (FCI), Jacek Kubicki | doskonała/excellent, lok. 3 |
572 | WIWA Celsus, Tomasz Dziamski | doskonała/excellent, lok. 4 |
573 | ZUMBA Celsus, Łukasz Kuś | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
574 | Fullhouse Bull's PAPAYA DREAM, Agata Bis | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
575 | SERGIO De Grey Blood JM. (FCI), Anna Szubińska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
576 | FELLINI in Verto Corso, Sylwia Andrzejewska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
577 | FRANCESCO Fidelum Defensorum (FCI), Mateusz Mejza | obiecujący/promising, lok. 2 |
578 | BRAVE BOY EX SENTIA OLIMPIUS PRIDE, Agnieszka Małecka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
579 | EGON in Verto Corso, Sylwia Andrzejewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
580 | Sindirita FARGO, Małgorzata Kos | doskonała/excellent, lok. 2 |
581 | TORUS dell 'Anteler, Daniel Ketel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
582 | SALVAR z Mazurskiego Edenu, Anna Ossowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
583 | Rothorm Jy Dream HOOCH, Milena Smogorzewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
584 | KRONOS Del-Orte M.L. (FCI), Natalia Wysocka | doskonała/excellent, lok. 2 |
585 | NERON z Gildii Nieustraszonych, Anna Mierzwińska-Obara | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
586 | Good Premiera (FCI) CYDR, Katarzyna Daca | doskonała/excellent, lok. 3 |
587 | HIGHMAX del Corsoclub, Artur Legutko | doskonała/excellent, lok. 2 |
588 | Moi Legioner OPTIMUS PRIME FOR DEL ORTE, Marcin Luciak | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
589 | AYA, Małgorzata Kos | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
590 | FRIDA in Verto Corso, Ewa Siwakowska | , nieobecny |
591 | CAPRI z Mazurskiego Edenu, Bogusław Piędzia | b. dobra/very good |
592 | DAENERYS TARGARYEN Re dei Re, Rafał Stawiany | doskonała/excellent, lok. 3 |
593 | DEVILISH GIRL Gang Pręgusów (FCI), Joanna Lerczak | b. dobra/very good, lok. 4 |
594 | La Mia Fortuna HERA, Tomasz Siepa | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
595 | JULIA Sotto Castello, Artur Legutko | doskonała/excellent, lok. 2 |
596 | RUKOLA Del-Orte M.L., Marcin Luciak | b. dobra/very good |
597 | BEJLA Hard Warrior (FCI), Anna Wojciechowska | b. dobra/very good, lok. 3 |
598 | DOLORES Molosowa Pasja (FCI), Patrycja Paczkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
599 | GENUA Nochnoy Dozor, Dariusz Wilczek | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
600 | KNOCKOUT En Una Palabra, Joanna Lerczak | , nieobecny |
601 | CANTANA iz Dynastii Chempionov, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
602 | CINDI z Mazurskiego Edenu, Ilona Stopa | b. dobra/very good, lok. 4 |
603 | NELLY z Gildii Nieustraszonych, Anna Bryk | doskonała/excellent, lok. 2 |
604 | OLIMPIA z Gildii Nieustraszonych, Monika Ceplińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
605 | FIORA Corso Doro, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
606 | HOOD La Maloca, Jessica Snacka, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
607 | CIEKAWY ¦WIATA u Stóp Szklanych Gór, Ewelina Turkiewicz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
608 | CZAPAY CHARODEY Celataira (FCI), Szymon Pietrzak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
609 | FLAMENCO DE FUEGO Ederlezi, . Kliglich M., Mickiewicz K. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
610 | Akai Mystery AGENOR, Ewa Czarna | doskonała/excellent, lok. 2 |
611 | HETMAN Black Legion (FCI), Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
612 | SPPEDY GONZALES Wspomnienie o Tigrze, . Machowski D., Wietrzycka B. | , nieobecny |
613 | BOSMAN Black Legion (FCI), Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
614 | CHARODEY SIBIRJAK Ederlezi, Ewa Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
615 | FRODO Black Legion, Ewa Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 3 |
616 | GOLDEN TROPHY Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
617 | NEGRAL Czarno-Miodowy ¦wiat (FCI), Agnieszka Borkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
618 | CZARNA PERŁA u Stóp Szklanych Gór, Ewelina Turkiewicz | wyb. obiecujący/very promising |
619 | FENDI FENDI Ederlezi, Ewa Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
620 | JAWA Black Legion (FCI), Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
621 | AGNES LITTLE STARLIGHT Shymatan, Jacek Ziorko | doskonała/excellent, lok. 3 |
622 | Hannoveria ATENA, Małgorzata Pudłowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
623 | HAPPY Black Legion, Gerard Karp | , nieobecny |
624 | HERA Black Legion, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
625 | GAMMA Black Legion, Magdalena Strękowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
626 | Kremlevskiy ONEGA, Yanina Eskina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
627 | ROSA Borysowa Zgraja, Paweł Parchimowicz | b. dobra/very good, lok. 3 |
628 | BEZA Black Legion, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 4 |
629 | ELECTRIC VODKA Royal Black (FCI), . Marciniak A., Krych K. | doskonała/excellent |
630 | FANTAZJA Magiczna Czerń (FCI), Ewa Szczepańska | doskonała/excellent |
631 | I LOVE YOU Alfa Amal, Wiesława Hajduk | doskonała/excellent |
632 | JUTURNA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii (FCI), Agnieszka Borkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
633 | Spark Gala's MASSANDRA, Henryk Brzeziński | doskonała/excellent |
634 | Kremlevskiy RUSLANA, Olga Gordienko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
635 | SUN SHINE Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowski | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
636 | KRESH Vital Screen, Joanna Głowacz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
637 | Via Felicium ZOLTHAR, Elwira SwadĽba | , nieobecny |
638 | Eria Pro HARTL, Wojciech Hurlak | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
639 | Dura Lex Polonia GAUDI, Bogdan Nejman | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
640 | BARISSA Revadog, Bogdan Nejman | doskonała/excellent, lok. 2 |
641 | BELLADONNA Rapidamente (FCI), Sergii Strelchenko | , nieobecny |
642 | CARIBBEAN LADY DI Altobello, Iwona Honckiewicz | b. dobra/very good |
643 | KATNISS Alamaro (FCI), Radosław Sieciński | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
644 | LAMIA ROBOSTUS Błękitny Kanion, Elwira SwadĽba | doskonała/excellent, lok. 3 |
645 | Vivat de Vinko WONDERFUL AALIYAH, Dominika Hucał | doskonała/excellent, lok. 4 |
646 | Tira Vento CHILI, Rafał Bernat | doskonała/excellent, lok. 4 |
647 | Pride of Russia DANAIDA, Radomir Kifert | doskonała/excellent, lok. 3 |
648 | FIORENTINA del Diamante Nero, Li Malmgren, Szwecja | , nieobecny |
649 | Get to the Point LADETTE ROBOSTUS, Elwira SwadĽba | doskonała/excellent, lok. 2 |
650 | Pride of Russia NAYARA, Aleksandra Kwaśna | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
651 | Eria Pro HAPPINESS, Aleksandra Kwaśna | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
652 | Oreto Mia EVERYDAY MAGIC, Michał Furman | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
653 | Sant Kreal HENNESSY, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
654 | POPEK Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Dominik Włochal | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
655 | PRINCE Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
656 | NESTO Dogo Primera, Monika Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
657 | QUEBRADA DEL TORO Palmas, Sebastian Augustyniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
659 | MESSI Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Radosław Bernacik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
660 | BOMBON Nido de Condores (FCI), Tatiana Czertkowa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
661 | ZUMBA Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarz | , nieobecny |
662 | Fortuna Niks DIAMANTE, . Czertkowa T., Mazur- Szkodzińska P. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
663 | KOLIA Pacata Bellator, Bogusław Piędzia | doskonała/excellent, lok. 2 |
664 | BIJOU Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
665 | HIRO JR. Nuestra Sangre, Alicja Ostrowska | , nieobecny |
666 | LEGENDARY Caballero Canario, Agata Dziewior-Rezner | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
667 | HUA Nuestra Sangre (FCI), Ryszard Koliński | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
668 | NALA Canchas de los Guanchos, Izabella Pelińska, Bułgaria | doskonała/excellent, lok. 2 |
669 | ZOYA Nuestra Sangre, Katarzyna Graczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
670 | HUATINA Fuego de Volcanes, Rafał Filak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
671 | JOY Peneleos, Piotr Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
672 | ERATO Warrior Queen, Agnieszka Staniek | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
673 | DJ BLACK z Doliny Segiet, Iwona Marciniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
674 | GERALD in Mira Grez, Żaneta Wardecka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
675 | TYSON Scarlet Diamond (FCI), Barbara Bibik | doskonała/excellent, lok. 3 |
676 | CAMARO Cuore Amico (FCI), Katarzyna Bandosz | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
677 | GERONIMO Sanctus Rochus, Joanna Krzykowska-Garbera | doskonała/excellent, lok. 2 |
678 | TORCIK Obrowska Tradycja, Wioleta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 2 |
679 | VALENTINO Margarejro (FCI), Daria Walczak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
680 | Być Może GZYGZAK, Krzysztof Sawicki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
681 | ROCKEFELLER Margarejro (FCI), Michał Róg | , nieobecny |
682 | TUPET Obrowska Tradycja, Anna Dymińska | , nieobecny |
683 | UNBELIEVABLE with Red Ribbon, Agata Czeczenikow | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
684 | BARICA Sanctus Rochus, Robert, Ivana Jakopac, Chorwacja | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
685 | ELIZABETH Warrior Queen, Paweł, Izabela Maszczyk | wyb. obiecujący/very promising, lok. 3 |
686 | IBIZA Casa di Amici, Małgorzata Anna Nierod | , nieobecny |
687 | ROARRR-N della Zaida Nera, Lucci Nazzareno, Włochy | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
688 | DAKOTA z Doliny Segiet, Joanna Żaczek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
689 | Być Może HATAKUMBA, Beata Kucharczyk | , nieobecny |
690 | ZALOTKA Myśliwi Wodana (FCI), Piotr Mikuć | doskonała/excellent, lok. 3 |
691 | DONNA ROSE Defrenatus, Dominika Grzelak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
692 | BUKA Warrior Queen (FCI), Paweł Maszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
693 | CASABLANKA z Doliny Segiet, Joanna Żaczek | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
694 | KSENIA Arhus, Karolina Ogonowska | , nieobecny |
695 | BOO Baronowie Pomorza (FCI), Paweł Jadacki | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
696 | UBER the Blue Dream Rhapsody (FCI), Jarosław Skrzypczak | , nieobecny |
697 | ZUCCHERO Modry Efekt, Joanna Specjał | doskonała/excellent, lok. 2 |
698 | AL CAPONE Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Róg M. | , nieobecny |
699 | XANTINO Margarejro (FCI), Krzysztof Swoboda | doskonała/excellent, lok. 1 |
700 | HOMBRE-B della Baia Azzurra, Carla Goncalves, Portugalia | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
701 | WODAN Margarejro (FCI), Dariusz Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
702 | CARERA Baronowie Pomorza (FCI), Ewa Bobrowicz-Jadacka | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
703 | CHARLOTTE Baronowie Pomorza (FCI), Paweł, Izabela Maszczyk | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
704 | CHLOE Remegnum, Magdalena ¦lusarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
705 | DAKOTA Margarejro (FCI), Daria Walczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
706 | ZARINA Modry Efekt, . Sowa A., Żmuda A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
707 | ALHENA Galician Blue Dragons, Aneta Olczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
708 | BETTI Baronowie Pomorza (FCI), Jolanta Lewicka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
709 | BORA-BORA Casa di Amici (FCI), Edyta Brzozowska | , nieobecny |
710 | YOKO ONO Margarejro, Daria Walczak | , nieobecny |
711 | BALTIKA Dog Aristokrat, Inna Chebanova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
712 | BLANCHE Moloseum, Joanna Żaczek | , nieobecny |
713 | FALBANKA na Szlaku Kormorana, Aneta Kołodziejczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
714 | XAMANTHA Modry Efekt, Agnieszka Sowa Halicka | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
715 | GEPPETTO Flosculi St Franciscus, Iwona Witkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
716 | UMBERTO ECO Univers, Anna Łochyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
717 | DYLEMAT Warrior Queen (FCI), Manuela Skowron | doskonała/excellent, lok. 2 |
718 | MAJERANEK z KuĽni Napoleońskiej, Joanna Mróz-Gabrysiak | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
719 | DALL Casa di Amici (FCI), Małgorzata Anna Nierod | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
720 | EDGAR Qwirynus (FCI), . Jaśkiewicz M., Szabelski A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
721 | LUBCZYK z KuĽni Napoleońskiej, Mirosław Kuliński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
722 | SPEEDY GONZALES Univers, Elwira Wierzbicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
723 | FELICYTA Qwirynus (FCI), . Jaśkiewicz M., Szabelski A. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
724 | ODYSEJA de la Benjamine, Iwona Witkowska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
725 | ANTARA Galakticus (FCI), Justyna Flieger | doskonała/excellent, lok. 2 |
726 | NADZIEJA z KuĽni Napoleońskiej, Joanna Mróz-Gabrysiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
727 | UNITA UTAH Univers, Anna Łochyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
728 | Viskonti Dog BOGEMIKA FLOSCULI, Iwona Witkowska | , nieobecny |
729 | FUKSJA Axedius (FCI), . Mleczak L., Pawłowska-Turk D. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
730 | SOPHIE Place on Earth, Anna Skweres | , nieobecny |
731 | ZAPAŁKA z Zielakowej Sfory, Jadwiga Szłapka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
732 | CHANEL the Doors, . Mech A., Zych I. | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
733 | ELKOR R.J. Osanna, Marika Dymińska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
734 | DEDAL R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
735 | LIDER MIŁEK Canaveral-Staff (FCI), Alicja Ziętek | b. dobra/very good |
736 | BAAL Corde Bellator (FCI), Małgorzata ¦niegocka | , nieobecny |
737 | NAVI Cazador del Torros, Anna Kałuża | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
738 | GHOULIA Corde Bellator (FCI), Anna Bojanowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
739 | OSA BRILLANTE Cazador del Torros, Anna Kałuża | doskonała/excellent, lok. 2 |
740 | Kollekciya Zoloty Lisi TURANDOT, Renata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
741 | BIG FAME Tołdi (FCI), Agnieszka Franczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
742 | FADO from Lower Sielesian, Marta Godec-Kiełbasa | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
743 | Madd'yz Dog MAXIMUS, Anna Stawna | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
744 | JURAND Bernaux de Picardi (FCI), . Kowalska M., Kasprowicz D. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
745 | HAGA Białobrzeskie Moloski, Beata Kacprzak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
746 | Dog's Land FUN ZOYA, Katarzyna Berg | , nieobecny |
747 | HEXA DDB Fangor, Marta Godec-Kiełbasa | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
748 | Madd'yz Dog LOLLYTA, Anne Dytrych, Francja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
749 | MISTY KNIGHT De La Tribu De Laza, Sławomir Gałęcki | b. dobra/very good, lok. 3 |
750 | HEROD Kerry Bolero (FCI), Agnieszka Sporna | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
751 | Matterhorn's GIVE ME FIVE, Martin Manak, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
752 | LENNOX Shiragon, Edyta Nojman-Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
753 | GILLIBERTO Karhunkierros, Martin Manak, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
754 | JORDI Shiragon, . Pazderska J., Górnowicz A. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
755 | MAILO Shiragon, Katarzyna Prusinowska | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
756 | CASSIOPEIA Our Champion, Katarzyna Prusinowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
757 | INEZ Czandoria, Agnieszka Wiśniewska | , nieobecny |
758 | ABBI Dog Sole Friend (FCI), Emilia Barcz | doskonała/excellent, lok. 2 |
759 | AMBER Mańkowe Ranczo, Mirosław Kubiak | b. dobra/very good, lok. 3 |
760 | DOBRA NOWA Lubuski Opiekun, . Lewandowska A., Łazar M. | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
761 | KIRA KYRIOS from Swiss Star, Monika Cierpicka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
762 | RUBIN Karantanska, . Lewandowska A., Łazar M. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
763 | JAGGER Istochnik Radosti, Marek Kasperczak | b. dobra/very good, lok. 1 |
764 | BRAVO Quercus Niger (FCI), Rafał Rudowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
765 | HILI Porażynianka (FCI), Marek Kasperczak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
766 | Enormous (FCI) SECOND LUCK, Joanna Arseńczuk | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
767 | ATHREY Micailve, . Hula J., Benesova V., Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
768 | AMUKI Tesoro Mio, Marcin Musiałek | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
769 | JAGGER Królewska Kraina, Katarzyna Stanke | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
770 | TAJSON Dworski Pies, Teresa Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
771 | ANCYMONKA Orange Team, Janusz Rybkowski | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
772 | AKIRA Baskort'hov, Barbara Kornas-Tomaszewska | , nieobecny |
773 | CHUNKY Debbie-Ann, Ewa Cieluba |
774 | ROMA Pałacowe Piękności, Edyta Szukała | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
775 | FRANKA Hovki Lusi, Lucyna Dissarz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
776 | ALTHEA Micailve, Veronika Benesova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
777 | COCO CHANEL Sagbariam, Magdalena Harris | doskonała/excellent, lok. 2 |
778 | AYO JOYFUL Moratus, Katarzyna Stanke | doskonała/excellent, lok. 2 |
779 | Enormous OVER THE MOON, Anna Pieczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
780 | KILIAN von Tahlspere, Ludwika Cwik | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
781 | BAJRA II D.K.Bubu, Katarzyna Nagler | , nieobecny |
782 | ARISA KANGAL Bryllantowy Zakątek, Jolanta, Krzysztof Bryll | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
783 | DANNY Verim i Balbina, Katarzyna Nagler | , nieobecny |
784 | NIFTY KNIGHT des Pandas des Terres Rouges, Alicja Zelmańska | , nieobecny |
785 | GASPAR Czubaryk, Jakub Glapan | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
786 | ANTEK Art Las, Albert Kopaczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
787 | CORRIDA z Aresibo (FCI), Urszula Lelonek | , nieobecny |
788 | JAMAJKA Czubaryk, Albert Kopaczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
789 | ISIA Czubaryk (FCI), Magdalena Dubiel-Matyniak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
790 | DESZCZOWY DJUK z Agatowego Lasu, Elżbieta Kierzkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
791 | ELVIS z Lasów Godzieskich, Andrzej Bozio | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
792 | OLD JACK Grande Leonis, Małgorzata, Jacek Bąk | doskonała/excellent, lok. 2 |
793 | FERGUS Bertusowy Gaj (FCI), Jacek Miciukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
794 | NUKI Złota Horda, Violetta Zawadzka | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
795 | DESZCZOWA NUTKA z Agatowego Lasu, Elżbieta Kierzkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
796 | Amicus Optimus LAVINIA FOR QUEN STAR, Izabella Agnieszka Dopierała | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
797 | Medvebergi Maszkos MIGNON, Izabella Agnieszka Dopierała | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
798 | FRIDA Bertusowy Gaj, Katarzyna KaĽmierczak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
799 | KARMEN Grande Leonis, Dariusz Sadowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
800 | CONAN MASTINEUM Deos Nostros, Izabela Guzik | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
801 | ARIA SIDIE Mastineum, Karolina Prowancka | doskonała/excellent, lok. 2 |
802 | GINGER Slnko Zemplina, Marta Hirsz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
803 | CASPIA MASTINEUM Deos Nostros, Izabela Guzik | doskonała/excellent, lok. 2 |
804 | SYNELL Sibiskari, Małgorzata Zakrzewska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
805 | SAYRIN Sibiskari, Małgorzata Zakrzewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
806 | NUBIA Maes Howe (FCI), Beata Pieruta | , nieobecny |
807 | TIMELESS CLASSIC Lu Dareva, Renata Siewierska | doskonała/excellent, lok. 1 |
808 | SERRANO Lu Dareva, Justyna Engiel | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
809 | SANGRIA Lu Dareva, Ewa Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
810 | ORION Mastino delle Corenti, Zbigniew Grabowski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
811 | CUNAMI Lampo di Speranza-Onmi, Edward Siwochowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
812 | ISKRA Krzyk Uwielbienia (FCI), Izabela Zielińska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
813 | ESME Lider Molos (FCI), Iwona Wasielke | , nieobecny |
814 | EVRA Lider Molos (FCI), Ewelina Grzelak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
815 | Aslan's Shadow (FCI) CHESTER, Mieczysław Reroń | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
816 | BASIM with Love Heart (FCI), Jarosław Kozłowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
817 | CHIMO Kropla Tybetu, Joanna Szczęsny | doskonała/excellent, lok. 2 |
818 | MALAGA Bisurman, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
819 | MITU Bisurman, Krzysztof Pulchny | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
820 | RON Airawata /FCI/, Katarzyna Kołodziejczak | doskonała/excellent, lok. 4 |
821 | SUNNY Dawangari, . Nowak-Jorgensen H., Jorgensen K. | doskonała/excellent |
822 | ARKANOS Jangedogs, Katarzyna Kazimierczak | , nieobecny |
823 | HAMLET Andewagar (FCI), Ewa Napierała | doskonała/excellent, lok. 2 |
824 | PASIM Beskerm (FCI), Anna Mielech | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
825 | HASSAN Darmakhaja (FCI), Jarosław Kozłowski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
826 | Gvr OTIS, Sandra Bartoszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
827 | ZANY Zephyr, Anna Czeleń | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
828 | BALU Lhassa Valley, . Olech B., Dębicka K. | doskonała/excellent, lok. 2 |
829 | MARGAD Tybetan Kingdom, Beata, Żaneta Błażyca | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
830 | NEO Kropla Tybetu, Joanna Szczęsny | doskonała/excellent, lok. 4 |
831 | SANTO Królestwo-Burang (FCI), Roman Nowak | doskonała/excellent, lok. 3 |
832 | Aslan's Shadow CEDRA, Edyta Strońska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
833 | IRIDA IRIS Black Mandala, Beata, Żaneta Błażyca | doskonała/excellent, lok. 3 |
834 | MAHIMA Bisurman, Ryszard Piłat | doskonała/excellent, lok. 2 |
835 | Beskerm ORINA, Jerzy Sobociński | doskonała/excellent |
836 | SHANTI Dawangari, . Nowak-Jorgensen H., Jorgensen K. | doskonała/excellent, lok. 4 |
837 | ABITHA Asztamangala, Anna Czeleń | doskonała/excellent, lok. 2 |
838 | FRIDA Maha-Ratha, Beata Wejksznia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
839 | Petro-Prestige DOLORES BISURMAN, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
840 | ELSA z Vaclavovickeho Dvora, Agnieszka Olińska-Burczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
841 | NYOTA Kropla Tybetu, Beata, Żaneta Błażyca | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
842 | AMIRA Lhassa Valley, Barbara Olech | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
843 | JOSHI Bisurman, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 2 |
844 | KILLER Cancrimo, Maja Pawłowska | , nieobecny |
845 | FALKON Sextus Sensu (FCI), Mariusz Wachowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
846 | ICE MAN Canadian Pearl, Julian Horoszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
847 | PEPITO Gryfia Dolina, Małgorzata Jędruszek | doskonała/excellent, lok. 4 |
848 | PERYKLES z Ogrodów Ateny, Iwona Kozłowska | doskonała/excellent |
849 | Sent-Djons VIKTOR, Piotr Dreliszak | doskonała/excellent, lok. 3 |
850 | Angel Eternity FUKS GINGER MOON, Aneta Romańczyk | , nieobecny |
851 | BRONEK z Rogowa Rodem, Małgorzata Wycisk | doskonała/excellent, lok. 3 |
852 | I'MNOTRAISING DOUBTS iz Volotova, Viktor Khryshchanovich, Białoruś | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
853 | LALEK JUNIOR Bu-Ula (FCI), Inez Kocemba | doskonała/excellent, lok. 2 |
854 | DAYBREAKER'S Womanizer, Janina Nurzyńska | doskonała/excellent, lok. 4 |
855 | FRODO Beautiful Great Dane (FCI), Monika Kołaczyńska- Lis | dyskwalifikująca/disqualified |
856 | INSTARSIS MYWAY iz Volotova, Viktor Khryshchanovich, Białoruś | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
857 | Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY, Zdzisława Dokrzewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
858 | Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
859 | CZAN z Lednickiego Zakola, Rafał Kowalski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
860 | KOKAINA Cancrimo, Maja Pawłowska | , nieobecny |
861 | Sensitivity Bliss (FCI) ROSE LEE WITH LINDGREAVE, Monika Miluśka | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
862 | FANNY Cato Sunion, Agnieszka Romasz-Zdanowicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
863 | GILLI Savage Blow, Martin Dudek, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
864 | HOPE HAPPINESS OF HAME KaĽko Słupski, Małgorzata Grabka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
865 | Daybreaker's PS. I LOVE YOU, Ingrid Lund, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
866 | USHI Place on Earth (FCI), Łukasz Borwiński | , nieobecny |
867 | Del Oso's KEEP CALM AND CARRY ON, Małgorzata Jędruszek | , nieobecny |
868 | SZANTA Skarb Lasu (FCI), Szymon Zając | doskonała/excellent, lok. 2 |
869 | Norkros UNA MIRADA, Anna Nagaj | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
870 | Darbydale's AMERICAN DREAM AT DISORANTO, Piotr Pasek | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
871 | Belyi Lekar BALDUR, Agnieszka, Tomasz Rohn | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
872 | OBISIDIAN Klaryma (FCI), Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
873 | Bairak Azskas EMIR, Joanna Rogala | , nieobecny |
874 | BASTER BIL Klaryma (FCI), Ryszard Markiewicz | , nieobecny |
875 | CHESTER s Prostor Dona, Magdalena Bordignon | doskonała/excellent, lok. 2 |
876 | Polski NiedĽwiedĽ (FCI) DRAGON, Elżbieta Sztangret | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
877 | ROKSI z KoĽmińskiej Przystani, Krzysztof Bałoniak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
878 | AISZA Nubes, Zbigniew Szablewski | doskonała/excellent, lok. 3 |
879 | Belyi Lekar BAGIRA, Agnieszka, Tomasz Rohn | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
880 | DARMA Ashmani (FCI), Paweł Sieniuć | doskonała/excellent, lok. 2 |
881 | OSASUNA Klaryma (FCI), Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
882 | ELITA Zew Kaukazu, Zbigniew Szablewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
883 | TRESOR Bracco MB, Dariusz Jaroszczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
884 | VALKYRIA Perła Kaukazu (FCI), Agnieszka, Tomasz Rohn | doskonała/excellent, lok. 2 |
885 | Prostori Dona ZADIRA, Magdalena Bordignon | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
886 | Oguz-Khan ARAM, Zbigniew WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 3 |
887 | MUSASCHI Duchy Gór, . Ambroży-Bęgier A., Bęgier F. | , nieobecny |
888 | PACO Nadnoteckie Duszki (FCI), Mieczysław Przybysz | doskonała/excellent, lok. 4 |
889 | Belyi Lekar VIRTUS, Agnieszka, Tomasz Rohn | doskonała/excellent, lok. 2 |
890 | Ak-Magash ZHOLBORS, Joanna Sztandarowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
891 | GOLIAT Aralkum (FCI), Jerzy Ząbek | doskonała/excellent, lok. 2 |
892 | Tayozhny Talisman SARYK, Tomasz Dymek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
893 | Rus Marand ERKAN, Karina, Roman Stanisławscy | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
894 | O-AKIN-SHAN z Wardynia, Anna Borowicka | , nieobecny |
895 | Uluf Esger ALASHIR 2, Mariola Rudzińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
896 | Winner Stars DZHAKARTA, Joanna Sztandarowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
897 | Belyi Lekar GRATSIA, Agnieszka, Tomasz Rohn | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
898 | IKONA Duchy Gór, Zbigniew Szydełko | doskonała/excellent, lok. 2 |
899 | URSANA Chabrowe Wzgórze, Danuta Rezner | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
900 | Carmenland BRILLIANT FAIZA EP AMRA, Silvi Kubpart, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
901 | LUDZHIN LILU, Anna Borowicka | , nieobecny |
902 | Velvet Dandy's BROM BONES, Tomasz Wróblewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
903 | Laroussu's VIKING VALE, Camilla Stridsberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
904 | Pollysilk FRODO, Boel Sjostrom, Szwecja | , nieobecny |
905 | Unicorn King's HECTOR BARBOSSA, Lisa Klang, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
906 | Born Beautiful MM ZORRO, Boel Sjostrom, Szwecja | , nieobecny |
907 | Laroussu's ROYAL RHAPSODY, Lisa Klang, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
908 | Katare's Mystery IN FLAMES, Katja Koho, Szwecja | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
909 | Stella Orientales ADI, Izabela Dziubałtowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
910 | ROBIE Topaz Złocisty (FCI), Krzysztof Fiedorek | dyskwalifikująca/disqualified |
911 | Theneican's FRANCISKUS, Katja Koho, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
912 | GARGAMEL TIRAVENTO vom Ditrikh, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
913 | Leekyur GROMOBOY GUYAR, Olga Galkina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
914 | Everlasting Chance DAY OF HEAVEN, Katja Koho, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
915 | FIBI Baltic Residence, Izabela Dziubałtowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
916 | Leekyur GERADA GURIA, Ekaterina Levkovskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
917 | GALATEA FOR TIRA VENTO vom Ditrikh, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
918 | MELISSA Pocahontas, Magdalena Marcinkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
919 | Leekyur ZHUELERA ZHANTARIKA, Ekaterina Levkovskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
920 | Lucky Loif's NIGHT MARE, Jaana Meica, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
921 | ICAR z Zielonego Zofiowa, Mieczysław Reroń |
922 | JACOB Kalong, Henryk Kledzik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
923 | JACKSON Kalong, Beata Wojtyczka | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
924 | ORION Kalong, Mirosław Koreciński | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
925 | SUE Kalong, Agnieszka Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
926 | ODA Kalong, Agnieszka Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
927 | JAZZPER Star of Elune, Joanna Rakowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
928 | Vi'skaly's WP VOYSEY GOLD, Fie, Christina Basboell, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
929 | HERCULES Lux Opifex Immanis, Julie Broutard, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1 |
930 | FANDANGO Mahatma-La, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
931 | Vi'skaly's THE SPECIAL ONE, . Basboell F., Sandstrom P., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
932 | FABIANNE Perla Silesia, Robert Siedlecki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
933 | Vi'skaly's ALLEY-KAT-ABRA, Fie, Christina Basboell, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
934 | BELLA Nadmorska Przygoda, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
935 | FELICIA Pyristamo, Krystyna Bochan | , nieobecny |
936 | FRENCHIE Pyristamo, Ewa Dwornik-Rzeczycka | doskonała/excellent, lok. 2 |
937 | PALAMEDES Bulmaro (FCI), . Łukaszewicz K., Wolniewicz M., W. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
938 | PETRONIUSZ Bulmaro (FCI), . Łukaszewicz K., Wolniewicz M., W. | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
939 | HOBBIT od Beridy, Cathrine Wagner | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
940 | CHUCK Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 2 |
941 | DRON-YOCO Chucho Topline, Zuzanna Mielcarek | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
942 | QUA TRO Nice And Lovely (FCI), Sylwia Sandu | doskonała/excellent, lok. 3 |
943 | SATO Kabri, Zbigniew Chojnacki | , nieobecny |
944 | ATKA THE HUNTER vom Hause Hagbards, Marie Hagbard Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
945 | CHAMP Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 2 |
946 | TK's FRANK SINATRA, Janusz Brychcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
947 | ZORRO Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
948 | AL CAPONE vom Hause Rottik, Tomasz Panasewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
949 | EUFORIA vom Hause Rottik, Justyna Ziaja-Chuchra | , nieobecny |
950 | IVO Angaros, Magda Mąka | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
951 | QUEEN Quattro Zampe, Krzysztof Lądwik | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
952 | COBRA Valarti, Barbara, Bogdan Wolańscy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
953 | DŻALA Ars Rottis (FCI), Rafał Sternal | doskonała/excellent, lok. 3 |
954 | EXA Ekland, . Grabowski R., Wojtkowiak I. | , nieobecny |
955 | ODESSA Flash Rouse, Zbigniew Chojnacki | doskonała/excellent, lok. 4 |
956 | Mibleck OMEGA, Janusz Brychcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
957 | FENSY von der Maxi Rott, Bogdan Wolański | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
958 | Just Ask FERAY O'SHEA, Marie Hagbard Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
959 | COCO-VENDETTA Chucho Topline (FCI), Krzysztof Lądwik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
960 | ALIS vom Hause Rottik (FCI), Marek Lesiński | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
961 | DZHESSIKA, Larisa Uskova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 3 |
962 | MELA Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | doskonała/excellent, lok. 2 |
963 | ARIEL Plush Paws, Klaudia Szostak | , nieobecny |
964 | Zolotaya Rybka MAIBAX, Magdalena Szymańska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
965 | NEO BILL Nil World (FCI), . Krawczyk M., Pielech G. | , nieobecny |
966 | FANTOMAS UNITSUKO EL MASO Bonomiella, Agnieszka Gajdzińska | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
967 | LOCO Nil World (FCI), Paweł Równiak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
968 | ANGEL LOVE FOR BAAROSZERO Star Dog, Katarzyna Andruszewska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
969 | AMBER Unique Edition, Mateusz Wojtyna | b. dobra/very good, lok. 4 |
970 | ASHEE Guard of Legend Dog (FCI), Elwira Szymaniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
971 | Mohbis Cano SWEDISH ICY PYTTIPANNA, Agnieszka Gajdzińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
972 | WHEN DE SKY ARE DE BLYE de Galaouchi, Katarzyna Andruszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
973 | BARCELONA River Face (FCI), Marta Olejniczak | nie do oceny/cannot be judged |
974 | Pei Attention JUMP UP AND KISS ME, . Gajdzińska A., Thorsjo A. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
975 | KARIMI Sugar Dog (FCI), Patrycja Chudowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
976 | Tagri Edcher PRINCESS NELLY NIL WORLD, Paweł Równiak | b. dobra/very good, lok. 2 |
977 | Bianco Male (FCI) BONACCORSO, Magdalena Domańska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
978 | Otis Boanergos CHARMING OLAF, Natalia Kończewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
979 | DRACO WHITE STAR OF Rainbowland, Rafał Koziełł | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
980 | ANGEL HEART Frozen Lights, Natalia Kończewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
981 | ISKIERKA Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
982 | Bianco Male (FCI) BETTINA, Magdalena Domańska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
983 | TUSIA z Wilczej Skarpy, Maria, Jolanta Kika | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
984 | HERO LUKE SKYWALKER FROM Dolina Rivendell (FCI), Izabela Podolska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
985 | SIXH SENSE THE STAR OF Rainbowland, Rafał Koziełł | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
986 | IMĆPAN Dzikie Pola (FCI), Agata Przybysz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
987 | BENJAMIN De Akra-Leuka, Tatiana Figura | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
988 | ALWAYS ON TOP BS FROM Rainbowland (FCI), Sylwia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
989 | XAVIER Mazuriana (FCI), Agnieszka Węzik | doskonała/excellent, lok. 2 |
990 | Chinon's UNLIMITID VISION, Helle Agerskov, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
991 | Sasquehanna (FCI) LOTOS, Sylwia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
992 | SHERIDAN TIESTO Bella Fraga, Marta Szymańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
993 | CHIMICHANGA Absolut Expert, Marta Guberov | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
994 | CODI Duma Nel, Joanna Wilk-Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 2 |
995 | Whisper of Wind ITUNE, Aleksandra Paszczuk |
996 | LUNA z Derek, Dorota Tenus | b. dobra/very good, lok. 4 |
997 | CRAZY KUKA the Star of Rainbowland, Elwira Sadowy | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
998 | STAIRWAY TO HEAVEN Helloween, Dariusz Malmon | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
999 | Absolut Expert BARDZO SŁODKA WÓDKA, Sławomir Szymański | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1000 | DEE DEE D&M, Justyna Briske-Dutkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1001 | Frisenborg's HELGA, Dorit Johansen, Dania | , nieobecny |
1002 | BASHAAM Cori's Meadow (FCI), Justyna Briske-Dutkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran |
1003 | Red Ninnos Craft's ETERNITY, Magdalena Wiśniewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1004 | WHISPER von den Black Diamond, Agnes Koch, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1005 | COFFEE BEAN Yaco, Natalie Martel | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1006 | HUNTER z Bractwa Odważnych, Urszula Padło | doskonała/excellent, lok. 2 |
1007 | Pfeffersalts SN DALVIAN, Aleksandra Lolo | doskonała/excellent, lok. 3 |
1008 | GIPSY KING BLACK STAR OF Rainbowland, Rafał Koziełł | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1009 | RINGO STAR Grasant, . Wójcicka D., Skoczylas-Andrzejczak D. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1010 | Gently Born SCHREIBIKUS, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1011 | ISKRA Black Legion (FCI), Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1012 | LUNA Barbabella, . Skoczylas-Andrzejczyk D., Liwińska P. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1013 | UNEXPECTED EXPLOSION IN Dolina Rivendell (FCI), Izabela Podolska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1014 | BRAVA Asterniger, Marta Mysiak | b. dobra/very good |
1015 | DAISY Yaco, Sławomir Bieszkowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1016 | DIORA Mafia Cieszyńska, Aneta Szychowska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1017 | FANTASY Genstat, Dorota Skoczylas-Andrzejczyk | , nieobecny |
1018 | CYNTIA Black Legion, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1019 | MY HAPPINESS z Sardanu, Dorota Tenus | doskonała/excellent, lok. 3 |
1020 | SANDRA BULLOCK Grasant (FCI), Renata, Adam Brzóska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1021 | BLACK DREAM Ka-Vanga, Ola Adamik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1022 | AJA¦ Anibarh (FCI), Adrian Iskrzycki | doskonała/excellent, lok. 4 |
1023 | Repetition's AVENGER, . Garmaker K., Tsieh A., USA | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1024 | KMINEK Tostom, Natalie Martel | doskonała/excellent, lok. 2 |
1025 | KROKUS Tostom, Andrzej Gera | doskonała/excellent, lok. 3 |
1026 | DANCING KING Psia Magia (FCI), Piotr Wesołowski | b. dobra/very good, lok. 3 |
1027 | Diego China HEARTBREAKER, Ewa Tracz | b. dobra/very good, lok. 2 |
1028 | Silversaga's NIETSCHE, Martyna Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1029 | Spirited Away LUCKY LUKE, Dariusz Dziaszyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1030 | CANNABIS Malinowy Ogród (FCI), Halina Wielguszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1031 | Russkiy Assorti'c YOU IN MY HEART, . Bukowiecka N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1032 | LEGE ARTIS Dentis, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1033 | Spirited Away (FCI) MG MAGNETTE, Halina Wielguszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1034 | IDEA Dentis, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1035 | URIA BURIA z Wilczej Skarpy, Maria, Jolanta Kika | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1036 | SZAROTKA Tostom (FCI), Zofia Tosiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1037 | ZOYA Sovello, Ewa Tracz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1038 | SALMA Anibarh (FCI), Adrianna Brożek-Korzelecka | doskonała/excellent, lok. 1 |
1039 | DEWIZA Tostom, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
1040 | AKCES Magical Black Dream (FCI), Filip Cianciara | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1041 | RICO vom Schlossberg, Katarzyna Przybył | doskonała/excellent, lok. 2 |
1042 | AL PACINO z Tartaku, Karolina Michalak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1043 | JULES Asterniger, Paweł Rutkowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1044 | Stablemaster's FAIZ, Joanna Frycze | doskonała/excellent, lok. 2 |
1045 | Gently Born YABBA DABBA DOO, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1046 | MAGNOLIA Diamentowy Olbrzym, Martyna Borkowska | , nieobecny |
1047 | BRENDA Hexenwiese, Maria Mikołajska | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1048 | GWINEA Asterniger, Krzysztof Buczak | , nieobecny |
1049 | MIRACLE Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | wyb. obiecujący/very promising, lok. 2 |
1050 | ALISA Magical Black Dream (FCI), Przemysław Bała | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1051 | MARKIZA Happy Dog Polonia, Maria Mikołajska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1052 | AISHA Asterniger, Jolanta Rutkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1053 | Stablemaster's KISS ME GOODBYE, Martyna Borkowska | , nieobecny |
1054 | Stablemaster's MONA LISA SMILE, Przemysław Bała | doskonała/excellent, lok. 2 |
1055 | TIAMAT Nergal, Mirosława Plackowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1056 | ERNESTYNA Asterniger, Krzysztof Buczak | , nieobecny |
1057 | Absolut Expert SUSHI, Sławomir Szymański | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1058 | EGRI z Grodu Książąt Pomorskich, Mirosława Plackowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1059 | ALVARO Flavago, Tomasz Wołejsza | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1060 | PATIENCE Ma-la-wa Poland (FCI), Beata Ułanowicz | b. dobra/very good |
1061 | OTTIS Khagrass, . Szmidt M., Lach E. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1062 | GORAN MAGNUM CORDIS Flor D'Luna, . Ziółek M., Bakun J. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1063 | MAURO Khagrass (FCI), . Szmidt M., Lach E. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1064 | NOMAD Flavago, Joanna Aumueller | doskonała/excellent, lok. 2 |
1065 | PRETTY TIED UP Ma-La-Wa Poland (FCI), Wiktoria ¦więtek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1066 | PRIDE IN THE NAME OF LOVE "POLA" Ma-la-wa Poland (FCI), Dariusz Myślicki | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1067 | U ARE UNIQUE Grand Calvera, Monika Czyż-Apenit | , nieobecny |
1068 | HONEY Juodoji Nimfa, Dagmara Grzelak | , nieobecny |
1069 | RIDE THE LIGHTING 'DASHA' Ma-La-Wa Poland (FCI), Wiktoria ¦więtek | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1070 | AIRA Szalona Ferajna, . Ziółek M., Bakun J. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1071 | PRINCESSA Flavago, Dariusz Gajda | doskonała/excellent, lok. 3 |
1072 | TOOTSIE Ma-La-Wa Poland (FCI), Monika Apolinarska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1073 | NOMEN OMEN NIRVANA Grand Calvera, Monika Apolinarska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1074 | ORION Alarm Beskyd, Michał Włodarczak | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1 |
1075 | MAURICE PEPPER Grand Calvera, Barbara Muzol | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1076 | Alfreydan ANGEL KISS, Janina Grochowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1077 | IRON MAN Elitesse, Michał Włodarczak | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1078 | Invidia Dios MAGNIFICO, Małgorzata Stec | , nieobecny |
1079 | Arizona Dream CREE COCO, Danuta Celler | doskonała/excellent, lok. 3 |
1080 | Viva Estrella DUCHESS, Agnieszka Kulibaba | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1081 | Spice Bear ILANG ILANG MAILY, I. Paromova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1082 | Altezza Massima DESARMA ARTAX'S ANGELS, . Wasiak A., I., Sarol M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1083 | DEVI Bearded Force (FCI), Iwona Gajecka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1084 | Grand Sen (FCI) INDIRA, Iwona Gajecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1085 | CZARNA CORA Zielony Kącik, Alicja Niedzielska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1086 | Grand Sen (FCI) EMMA, Agnieszka Kulibaba | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
1087 | DON JUAN Malowana Izba (FCI), Emilia Magda | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1088 | Kings of Teriers NOVA IN HOUSE, Piotr Rączka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1089 | HIDEAKI Bonartos (FCI), Agnieszka Popławska | , nieobecny |
1090 | SHINO Twierdza Samuraja, Anna Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1091 | ISOSHI Mazurski Samuraj, Bartłomiej Żukowski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1092 | MASARU Bushi Fighting Spirit (FCI), Marcin Gawlik | , nieobecny |
1093 | EDSON znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1094 | HOSHI Mazurski Samuraj (FCI), Cezary Lipiński | , nieobecny |
1095 | KENZO HOSHI Come and Get Me, Anna Włodarska-Kacperek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1096 | RASHII Ninja-San, Anna Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1097 | JAGA Mazurski Samuraj, Janusz Wojciulewicz | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1098 | AIKO von Haus Eve, Ewelina Wojciulewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1099 | MAYUMI-LEE Yokonuna Kokoro (FCI), Joanna Rek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1100 | Torpilaz C'MIMI, Angelika Sobieraj-Kotniewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1101 | YUMI-YUA Bonartos (FCI), Agnieszka Popławska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1102 | BONA znad Brzegu ¦widra (FCI), Tadeusz Stoczewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1103 | IMI Agood Way, Jolanta Augustyniak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
3045 | FANTOM de Villar del Monte, Paweł Stachowczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS |
3046 | ILUSION de Villar del Monte, Paweł Stachowczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
3047 | DUKE True Prodigy of Eleanors, Monika Kowalska | , nieobecny |
3048 | ANGEL LINA vom Kellergeist, Kerstin Keller, Niemcy | b. dobra/very good, lok. 1 |
3049 | SWEET SAMBUCA, Kerstin Keller, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3050 | LUCKY STAR, Kerstin Keller, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
3051 | EDISON Samy Uspech, Anastazja Pliszka | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3052 | AMAZE TAZA Tamiaran, Stepanka Richterova, Czechy | wyb. obiecujący/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
3053 | Noster Mirabilis PRETTYLIKE PLAYBOY, Monica Blomberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3054 | VIVIEN z Vysehradskeho Podhradi, Monica Blomberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS |
3055 | BULINKA z Podkozi, Monica Blomberg, Szwecja | , nieobecny |