2284 | GUIDO All'Italica, Elwira Moszynska | doskonala/excellent, lok. 2 |
2285 | Pikop's MACCHIATO, Anna Szkudlarz | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2286 | Bonitas Spirit BEWARE OF LESTAT FOR NOVATICA, Monika Nowak | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2287 | Lux Loral ABELINO ANGELO, Joanna Mijal | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2288 | Stupor Mundi (FCI) D'ARTAGNANE, Gabriela Adamska | doskonala/excellent, lok. 3 |
2289 | Dervisch DREAMWEAVER, Helena Podana, Czechy | doskonala/excellent, Res.CACIB |
2290 | Dervisch FIFTY WORDS FOR SNOW, Marlen Svensson, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 4 |
2291 | NEXUS z Wrzosowej Łaki, Izabela Kocur | doskonala/excellent |
2292 | Lux Loral SILVIO SAVIANO, . Grava-Turmane I., Grava K., Łotwa | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2293 | Vinhauses SILVANA, Elżbieta Kniola | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2294 | ALISSA Czarna Kreska (FCI), Katarzyna Nowak | dobra/good |
2295 | DITA VON TEESE Tesori Di Carli, Aleksandra, Martyna Carli | doskonala/excellent, lok. 2 |
2296 | DREAM OF DONOSTIA Tesori Di Carli, Aleksandra, Martyna Carli | b. dobra/very good, lok. 3 |
2297 | Black Baraka NAMASTE, Anna Szkudlarz | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży |
2298 | VAI BOCCONCINO Super Charty, Ludmilla Barwitzki, Niemcy | , nieobecna |
2299 | Stupor Mundi L'ENFANT SAUVAGE, Martin Solveig Nyby Snitkjaer, Dania | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2300 | BALLANTINE'S Bursztynowa Bona, Malgorzata Tokarzewska | doskonala/excellent, lok. 3 |
2301 | GIANNA GALICJA Gorzowska Panorama (FCI), Katarzyna Nowak | doskonala/excellent, lok. 4 |
2302 | Novatica (FCI) GREATNESS OF GEYSER, Alicja Maik | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2303 | SILVER HEROINE Super Charty, Ludmilla Barwitzki, Niemcy | , nieobecna |
2304 | SUGAR PLUM FAIRY Super Charty, Anna Szkudlarz | doskonala/excellent, lok. 2 |
2305 | Dogcastle's CASSIA BUDS, Ann Olsson, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 2 |
2306 | ETNA Prestissimo, Adrian Wilczynski | doskonala/excellent, lok. 3 |
2307 | Lux Loral URSULA UVETTA, . Grava-Turmane I., Grava K., Łotwa | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2308 | MAXIME z Wrzosowej Łaki, Elżbieta Kniola | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
2309 | Calamus QR CODE, Tonia Stefanska | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2310 | AMIEN Deamonis Gentle, Agnieszka Buhl | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2311 | Calamus COPYRIGHT, Iwona Kurlowicz | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2312 | Pramya FOR THE FUN OF IT, Agnieszka Kisielewska | , nieobecny |
2313 | HRABIA HAGRID Amahoro (FCI), Joanna Dolżyc | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2314 | Gallahad's TRISTAN SHEIK, . Krych K., Bonk A. | , nieobecny |
2315 | Calamus PHOENIX, Iwona Kurlowicz | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Junior w Rasie |
2316 | Pretty Bay BLACK BEAUTY, Igor Maszczyk | doskonala/excellent, lok. 2 |
2317 | OLIVETTE ze Zlicinskich Luk, Joanna Dolżyc | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży |
2318 | ZYDORA Eskashem Eyelish, . M. Havran, M. Havranova, Czechy | , nieobecna |
2319 | Karadhras CLOUDBERRY CREAM, Anna Skowronska Kocięcka | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2320 | GOLDDRAGON Quimera, Monika Czajka | doskonala/excellent, lok. 2 |
2321 | CHARISMA ROYAL GIRL Sarah Fareh, . M. Havran, M. Havranova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 2 |
2322 | DIAMOND DUST Magnificus Amicum (FCI), Agnieszka Buhl | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2323 | Leejoy's DELICIOUS DELIGHT, Lena Pettersson, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2324 | Mandinah KVISUE-KJELU, Torsten Moerke-Schindler, Niemcy | doskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2325 | Kingsleah MY STORY, Monica Fermell Lundin, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 3 |
2326 | Hiddekel GAYERI, Aleksandra Teresinska | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2327 | Hiddekel GAENA, . Teresinska A., Korcz D. | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2328 | Grey Mountain BUFFON, Jowita Krzeptowska | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży |
2329 | Finblackies FOREST GUMP, Anu Keisanen, Finlandia | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2330 | Finblackies RUN TO YOU, Anu Keisanen, Finlandia | doskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2331 | San Agustin del Guadalix EVITA, Blanka Horbatowska | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
2332 | BAHIR MALAK Alhaya, Przemyslaw Komorowski | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 3 |
2333 | BIZAR BOSSTONE Alhaya, Bartosz Wiaz | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2334 | BUSHRA BAHABAD Alhaya, Bożena Leszczynska | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 4 |
2335 | CONRAD Av Min Tera, Joanna Malgorzata Engvik, Norwegia | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 2 |
2336 | BENTLEY z Tripu, Bedrich Laube, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2337 | AZAR SAFARI Alhaya, Agnieszka Luty-Wysiecka | b. dobra/very good, lok. 2 |
2338 | BENJAMIN Av Min Tera, Joanna Malgorzata Engvik, Norwegia | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2339 | SHAPOUR Karsziptar, Katarzyna Saklawska-Badziukiewicz | , nieobecny |
2340 | ALMAS Avatar Pinc, Marketa Benesova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2341 | AZULU SUEZ Alhaya, Agnieszka Luty-Wysiecka | doskonala/excellent, lok. 4 |
2342 | Elamir FAIZ AL ANDALUZ, Beata Snowsill | doskonala/excellent |
2343 | Abu Al Khayar KHAYYAM, Frederik Gustafsson, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2344 | SHAHAB Karszitptar (FCI), Jacek Wysocki | doskonala/excellent, lok. 3 |
2345 | AMANI Sayah, Marketa Benesova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
2346 | BELIZE ZIBA Alhaya, Karolina Foedke | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1 |
2347 | HATIMA Al Zahra, Jindriska Mikusova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2348 | BENISSAH z Tripu, Jitka Matelova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2349 | Emoticon FROSTNIP, Jessica Bolander, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 2 |
2350 | HEATER Farlat, . Zeszutek N., Kempista A. | doskonala/excellent, lok. 3 |
2351 | Amiyat ENISCA, Malgorzata Majdaniec | doskonala/excellent, lok. 2 |
2352 | Awatif HADIA MIN SAHRA, Poul Erik Fuglsang, Dania | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2353 | Ta'Zim JINAH JALEELAH, Martin Solveig Nyby Snitkjaer, Dania | doskonala/excellent, lok. 3 |
2354 | Davu Jamanji LANI PEGAAH, Joanna Malgorzata Engvik, Norwegia | b. dobra/very good, lok. 4 |
2355 | Showhunters AMBER, Bente Froling, Dania | doskonala/excellent, lok. 2 |
2356 | ATIYA NAPA VALLEY Hadis, Karolina Foedke | doskonala/excellent, lok. 3 |
2357 | BADIAH Av Min Tera, Joanna Malgorzata Engvik, Norwegia | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2358 | ANDROMEDA Av Min Tera, Joanna Malgorzata Engvik, Norwegia | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran |
2359 | TATARAK Acalantis, Magdalena Mroskowiak-Grys | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży |
2360 | VILNIUS Imperito Mondo, Dominika Madejska | doskonala/excellent, lok. 2 |
2361 | BRANDYS Rodu Abigeus, Dagmara Łaczynska | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2362 | OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Angelika Wójcik | doskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2363 | DIORA Amerss, Łukasz Witczak | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
2364 | Imperito Mondo (FCI) VIENNA, Kwiatkowska K., Madejska D. | doskonala/excellent, lok. 3 |
2365 | VISENNA Arcturus, Aleksandra Walas | doskonala/excellent, lok. 2 |
2366 | VERBENA Arcturus, Blanka Horbatowska | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2367 | BLANKA Mc Calley, Blanka Horbatowska | , nieobecna |
2368 | BURZA RODU Abigeus (FCI), Mieczyslaw Reron | doskonala/excellent, lok. 2 |
2369 | FIREN Akacjana (FCI), Dagmara Łaczynska | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2370 | CYRKONIA Amerss, Beata Radzik | doskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
2371 | ASLAN z Księstwa Czocha, Agnieszka Piotrowska | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży |
2372 | Na Wirażu (FCI) BOEING, Katarzyna Iwaniuk | , nieobecny |
2373 | IKAR Stepowy Goniec (FCI), Urszula Smoczynska | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2374 | TYPHOON Super Charty, Irina Kisielowa | b. dobra/very good, lok. 2 |
2375 | FRIEND FOREVER Polot, Malgorzata Radlmacher | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2376 | XERAT Magnus, Andrzej Proniewski | b. dobra/very good, lok. 2 |
2377 | AGENT CAVALIERIK Lenel Slovakia, Lenka Huzevkova, Slowacja | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2378 | AZARIJ FINOGEN Insania, Malgorzata Spiradek | , nieobecny |
2379 | JULIAN Flegeton, Karolina Olejniczak | doskonala/excellent, lok. 3 |
2380 | Lunnaja Raduga TSARYASCHIY V POLE, Kazimierz Rychlik | doskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2381 | AILA z Księstwa Czocha, Marek Piotrowski | doskonala/excellent, lok. 4 |
2382 | AMFISA Magnus Borzoj, Marta PaĽdzioch | doskonala/excellent, lok. 3 |
2383 | ANFISA Sousedik, Marketa Sousedikova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2384 | Na Wirażu BACCARA, Maja Kinga Wojewódzka | doskonala/excellent |
2385 | LILIA Stepowy Goniec, Dorota Kozanecka | doskonala/excellent, lok. 2 |
2386 | HULAJ DUSZA Stepowy Goniec, Andrzej Proniewski | , nieobecna |
2387 | IGRA Stepowy Goniec (FCI), Kazimierz Rychlik | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2388 | ARONIA Elegant Amber, Olga Korcagina, Łotwa | doskonala/excellent, lok. 3 |
2389 | Lenel Slovakia AVA ALEXEIEVNA, Lenka Huzevkova, Slowacja | doskonala/excellent, lok. 2 |
2390 | HAPPY GIRL Stepowy Goniec, Andrzej Proniewski | , nieobecna |
2391 | TECTONIC EMOTION Super Charty, Anna Szkudlarz | b. dobra/very good, lok. 4 |
2392 | XIVIA Magnus Borzoj (FCI), Monika Jarczynska | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2393 | ANFISA TRIFONOWNA Insania, Malgorzata Spiradek | , nieobecna |
2394 | APRELKA Lenel Slovakia, Marketa Sousedikova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2395 | WANILLIA Magnus Borzoj (FCI), Monika Jarczynska | doskonala/excellent, lok. 2 |
2396 | NAOMI Magnus Borzoj, Monika Jarczynska | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Junior w Rasie |
2397 | BELHA GAVI Perphenazinum, Weronika Mlodożeniec | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2398 | Illa-Berek AROMA, Weronika Mlodożeniec | doskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2399 | Royal Bunnycatcer's ACHILLES, . Ortmann F., Strauer C., Niemcy | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2400 | Fionn Clann SHERWOOD AT CALETTO, Marcin Wilczek | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2401 | Caletto SUNDAY SILENCE, Katarzyna Zielinska | , nieobecna |
2402 | NANOOK NOAH Synergy, . Matla D., Roszak K. | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1 |
2403 | Abaelardo (FCI) CAMARO, Wojciech Hampel | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 2 |
2404 | Tylko Ty (FCI) SALTO, Gabriela Brzeska | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1 |
2405 | ALE CHOCHLIK Duovarius, Agnieszka Kruczkowska | doskonala/excellent |
2406 | Kupleto CUSCO, Reda Vengalyte, Litwa | doskonala/excellent, lok. 2 |
2407 | Intron Poland FACEBOOK, Konrad Synowiec | doskonala/excellent |
2408 | Intron Poland FRONT PAGE, Konrad Synowiec | doskonala/excellent, lok. 3 |
2409 | Katakami (FCI) KAZE, Kamil Danielewicz | doskonala/excellent, lok. 4 |
2410 | Katakami (FCI) KOKORO, . Wrona A., Michalak K. | doskonala/excellent |
2411 | LOTHAR LEONARD Synergy (FCI), Nikola Majcherska | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży |
2412 | Must be Shadow ANTWERP, Anna Majka | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2413 | Abaelardo (FCI) BE QUICK LEON, Ewa Hanysz | doskonala/excellent, lok. 2 |
2414 | GARY MOORE Lazarus, Miroslawa Kędzia | doskonala/excellent, lok. 3 |
2415 | Azarin (FCI) GREAT GATSBY, Primoz Hodak | , nieobecny |
2416 | AURVANDIL Cranberry Fields, Arletta Strauchmann | doskonala/excellent, lok. 2 |
2417 | Im Blueskies BLA VINDAR OCH VATTEN, Monica Fermell Lundin, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2418 | BROWNIE Cranberry Fields, Paulina Przelożynska | doskonala/excellent, lok. 3 |
2419 | CAMOUFLAGE Idealist (FCI), Monika Sepolowicz | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2420 | NARCYZ Lazarus, Anna Wrona | doskonala/excellent, lok. 2 |
2421 | Whiteheads PETER PAN, Elżbieta Gertnerowicz | doskonala/excellent, lok. 3 |
2422 | NAVRA NETTA Synergy, Marika Konkel | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 2 |
2423 | OTO PSZCZOŁA Duovarius, Dorota Piwowar | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię |
2424 | MY LOVELY MELODY Marzeniem Malowane (FCI), Lilianna Neneman | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 2 |
2425 | MY MAGIC MEGGI Marzeniem Malowane (FCI), Szymon Daniluk | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2426 | ESSI DAVEN Idealist, Monika Sepolowicz | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2427 | Katakami (FCI) KIBO, Lucyna Meller | doskonala/excellent, lok. 3 |
2428 | Katakami (FCI) KIREI, Katarzyna Michalak | doskonala/excellent, lok. 4 |
2429 | Frontrunner's TWIST OF LOVE, Caroline Nilsson, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 2 |
2430 | ZAINA Magnus Borzoj, Marta Wicinska | doskonala/excellent |
2431 | Abaelardo (FCI) BE NICE ZOYA, Marta Pawula | doskonala/excellent |
2432 | BEAUTIFUL BELIZE Filisart, Izabella Symanowicz | doskonala/excellent, lok. 2 |
2433 | AkuaBa (FCI) DAMARA, Nina Termin | doskonala/excellent |
2434 | Tylko Ty (FCI) HOLLYWOOD, Joanna Borkowska | doskonala/excellent, lok. 4 |
2435 | Esedra QUISISANA, Vera Jelinkova, Czechy | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2436 | Tylko Ty ROOK, Anna Skowronska Kocięcka | doskonala/excellent |
2437 | ZAKIJA Magnus Borzoj, Dorota Kozanecka | doskonala/excellent, lok. 3 |
2438 | Frontrunner's DISTURBIA, Caroline Nilsson, Szwecja | doskonala/excellent, lok. 2 |
2439 | Ketlin LOSTAHELIN BLOOMING VIOLET, Anita Wymyslowska | doskonala/excellent |
2440 | Kardadhras MIST N BLU, Dominika Bachonska | doskonala/excellent, lok. 4 |
2441 | Karadhras MISTY NIGHT, Anna Skowronska Kocięcka | doskonala/excellent, lok. 3 |
2442 | NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon, Paulina Przelożynska | doskonala/excellent |
2443 | Meradith NOBLY BORN, Agnieszka Nakonieczna | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2444 | Abaelardo (FCI) AFERA, Monika Filary-Rogacka | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2445 | Dogarium ALPHA, Anna Rojszyk | , nieobecna |
2446 | DELPHINA DULCINEA Idealist, Piotr Szweda | doskonala/excellent, lok. 2 |
2447 | Rhetsgis HELLO SKYLARK EMOTICON, Jessica Bolander, Szwecja | , nieobecna |
2448 | NEVER ENDING STORY Aga-Rena, Katarzyna Michalak | doskonala/excellent, lok. 3 |
2449 | Whiteheads O'MY, Szymon Daniluk | doskonala/excellent, lok. 4 |
2450 | Cariads KARADHRAS N SILVER MIST, Anna Skowronska Kocięcka | doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
2451 | ELENDIL Melodia Szczurolapa, Ewa Piechowska | doskonala/excellent, lok. 3 |
2452 | EOMER Melodia Szczurolapa, Ewa Piechowska | doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2453 | Neuschwanstein IW&D's WOODY WOLF, Gabriele Blume, Niemcy | doskonala/excellent, lok. 2 |
2454 | ARGUS Celtic Alanda, Hanna WoĽna-Gil | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2455 | CELIAN Celtic Alanda, Karol Skowronek | doskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2456 | Neuschwanstein IW&D's QUAX, Gabriele Blume, Niemcy | doskonala/excellent, lok. 3 |
2457 | CU IONTACH Cursus Ventosi, Anna Kursicka | wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1 |
2458 | CARLOTTA vom Nordersteen, Astrid, Michael Hecker, Niemcy | doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2459 | SORAYA Festina, Hanna WoĽna-Gil | doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |