Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych (CACIB)
Poznan, 17.11.2018



Appenzeller-Appenzeller Sennenhund / Appenzell Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

345BAZYL Czandoria, Blażej Gadomskiobiecujacy/promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

346BOHUN Czandoria, Agnieszka Wiśniewskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

347BAZIA Czandoria, Agnieszka Wiśniewskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży


Bernardyn dlugowlosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

348DUBAJ z Dorzecza Parsęty (FCI), Gabriel Donajskidoskonala/excellent
349GERY Hebron, Przemyslaw Pietrzakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
350JAGO Palucki Przejar, Alina, Jerzy Figieladoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

351DENIS Erossaints, Paula Przygodadoskonala/excellent, lok. 2
352ELTON Olbrzym z Beskidu Żywieckiego, Urszula Zięba, nieobecny
353JUSTINIANUS vom Baronenschloss, Mariusz Morawiecdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

354VIVIANE Wielkopolski Bernardyn, . Miluśka M., Kubacha M.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

355ERA z Dorzecza Parsęty, Alina, Jerzy Figieladoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

356FIONA Olbrzym z Beskidu Żywieckiego, Urszula Zięba, nieobecna
357SWEETNESS Magnificent Yeti, Paula Przygodadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Bernardyn krótkowlosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Short-haired


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

358JOCKER Mankowa Zagroda, Aneta Żaczkiewicz, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

359PANDORA Herbu Przygoda, Magdalena Idkowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

360LUNA Mankowa Zagroda (FCI), Mariusz Morawiecdyskwalifikujaca/disqualified


Bernenski pies pasterski-Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

361GRAND Mocne Góralki, Anna Ozygalaobiecujacy/promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

362WIKING GORAN z Cichej Górki, Kamila Dziurladoskonala/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

363CARO Baraszka, Anna Jurakb. dobra/very good, lok. 2
364KING ANDIAMO z Krainy Zeusa, Sandra, Denny Bartmuss, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

365BOHUN Bernenskie Ranczo, Klaudia Janiszewskadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
366BRANDON z Gorzyckiej Zagrody (FCI), Dorota Cieśladoskonala/excellent, lok. 3
367Elenberger EMINGWAY, Teresa Deikdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

368LAPONIA z Jaśminowego Zacisza (FCI), Roksana Jurkiewiczwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

369LIGHT OF A THOUSAND STARS von Romanshof, Beata Plutadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
370LUSIA w Lubajnach, Bożena Nadolskab. dobra/very good, lok. 3
371MALAGA Ukojenie Życia, Bożena Lisowicz-Bytnardoskonala/excellent, lok. 2
372YOKO z Cichej Górki, Marta Wójcikb. dobra/very good, lok. 4

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

373CASANDRA Burkatela, Katarzyna Duksztadoskonala/excellent, lok. 2
374ELEONORA z Gorzyskiej Zagrody, Irena Balcerzakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
375HAJFA Alpejski Sen (FCI), Rafal Tomaszewskib. dobra/very good, lok. 4
376LARA w Lubajnach, Bożena Nadolskab. dobra/very good
377PERONA Kamien Milowy, Damian Majerdoskonala/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

378Dabrands ALMA, Dorota Kowalczykdoskonala/excellent, lok. 3
379ARROW Bernenska Przygoda, Klaudia Janiszewskadoskonala/excellent, lok. 2
380GORGIANA Majowy Dwór, Anna Jurakb. dobra/very good
381High Oaks MOON SALT, Monika Styś-Zajacdoskonala/excellent, lok. 4
382WIKKI z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczyslaw Kowalskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

383FREYA Bersett, Malgorzata Szewczyk, nieobecna
384JASMINE z Deikowej Doliny, Teresa Deikdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
385Werner Wix XTRASPECIAL, Fie Basboell, Daniadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

386DODA Bersett, Malgorzata Szewczyk, nieobecna


Bokser (pręgowany)-Deutscher Boxer (gestromt) / German Boxer (brindle)


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

387NUMBER ONE di Casa Vernice, Malgorzata Modzelewska, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

388JANUS D'Anteikan, Szymon Kapturskidoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

389VINCENT James Box, . Wojsz A., Zdanowicz P.doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

390Gratia TUAREG, Katarzyna Karczmarskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

391VIVA MARIA Nostris Canis, Marzena Ciechulskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

392MARGO Boxerovo (FCI), Justyna Stefaniakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

393Gratia HAWANA, Katarzyna Żólkiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

394Honeyca Boxer ANASTASIA, Camilla Jorgensen, Daniadoskonala/excellent, lok. 3
395CHRISTINE Congo Nigrans, Martina Rendlova, Czechydoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
396PASADENA Nostrum, Sylwia, Wieslaw Orszulak, nieobecna
397U2 PETUNIA Glogosia, Mira Maturadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

398De Amicia CARISMA, Camilla Werge Schmidt, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

399CD DOLCE VITA Kierskie Ustronie, Justyna Stefaniakdoskonala/excellent, lok. 2
400KASJOPEA Inferno, Agnieszka Kwoczakdoskonala/excellent, lok. 3
401TRADYCJA Nostris Canis, Marzena Ciechulskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

402VAYA CON DIOS Box-Star, Anna Cieleckadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Bokser (żólty)-Deutscher Boxer (gelb) / German Boxer (fawn)


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

403SUN OF JAMAJKA Ilfirin (FCI), Karolina Zaradnadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

404GIRO Benignus, Maria Skowronskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

405ALWAYS BE COOL Box-Star, Izabela Tomczykdoskonala/excellent, lok. 2
406CYRYL Ewenement, Marzena Ciechulska M., Ciechulski A.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

407ALWAYS IN HARMONY Sanvita, Victoria Pogodina, Ukrainawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

408BIANKA Z Raju Lady Lucky, . Wojsz A., Zdanowicz P.doskonala/excellent, lok. 1
409TORKA Ilfirin /FCI/, Halina Jandy, nieobecna
410VEGA Sad Nocnych Gwiazd, Krzysztof Szymaniakdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

411von Ellinghaus LOTUS, Ole Andersen, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
412SUZI Amicorum, Krystyna Kowalskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

413Arnakkekilden's HONEY PIE, Camilla Jorgensen, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Buldog angielski-Bulldog


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

414LOUIS Folwark Albionu (FCI), Agnieszka Mizerawyb. obiecujacy/very promising

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

415LET'S DANCE Rada Han, Malgorzata Slowinskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

416Mystyle BORIS THE BOLD, . Menk M., Wolter A., Niemcydoskonala/excellent, lok. 2
417HOMER SIMPSON Herd of Bulls (FCI), Monika Kuberackadoskonala/excellent
418KING HEKTOR Testardo Bull (FCI), Patrycja Marczykowskadoskonala/excellent
419LARS Fiori di Roma, Agnieszka Szymkowiakdoskonala/excellent, lok. 4
420MURANO Esdeka, Wojciech Żukdoskonala/excellent
421SIR LANCELOT Spólka z Krzywego Kola, Danuta Czech, nieobecny
422WOLNY BˇCZEK Niesforna Gromadka (FCI), Wojciech Sobiendoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
423ZEUS World of Bullcraft, . Szyszka S., Szut K.doskonala/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

424MAIOR Esdeka, Elżbieta Kowalskadoskonala/excellent, lok. 3
425U¦MIECHNIĘTY FILIP Niesforna Gormadka, Katarzyna Sosnowskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
426ZOLTAR Adorable Isabulla (FCI), Monika Kuberackadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

427Finn Rainbow ATOS WIELKI, . Dereżynski J., Dereżynska B.doskonala/excellent, lok. 4
428Treasurabull's FIFTY SHADES, Virginie Haddad, Francja, nieobecny
429HUGO THE BOSS de Oro Graso, . Sobol G., Harnik S.doskonala/excellent, lok. 2
430OLAF Kornwalijski Sen, Ryszard Hejnatdoskonala/excellent, lok. 3
431REDEMPTOR MOHER Niesforna Gromadka, . Sosnowska K., Bak J.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
432SHOGUN Sloneczny Sad, Andrzej Krzyśkadoskonala/excellent
433SŁAWEK PASIBRZUCH Niesforna Gromadka, Katarzyna Sosnowska, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

434CORNER CREEK My Gal-Bull (FCI), Malgorzata Cichockadoskonala/excellent, lok. 2
435KENZO DE KENZO Lamishbull, Monika Biegasiewiczdoskonala/excellent, lok. 3
436ZINO Bull Haus Calibra, . Sobol G., Harnik S.doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

437ONE LOVE z Tęczowych Ogrodów, Monika Biegasiewiczwyb. obiecujacy/very promising, lok. 2
438SHOWTIME Gypsy Dreams, . Balak P., Kulik M.wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

439ALASKA Heavyweight Dogs (FCI), Michal Stasiakwyb. obiecujacy/very promising
440EMERALD Noble Braveheart, Krzysztof Kradziecki, nieobecna

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

441KAPUERA Testardo Bull, Emilia Cichonskadoskonala/excellent, lok. 4
442KATALAYA Testardo Bull, Malgorzata Cichockadoskonala/excellent, lok. 3
443NEVER ENDING SNOW del Caliborso, Virginie Haddad, Francja, nieobecna
444SDK HORNET'A Esdeka, Wojciech Żukdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży
445Meljane WAKE UP LITTLE SUZIE, . Andreasen T., Kastrup K., Daniadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

446CARTIER LA PANTHERE Discreet Charm of The Bourgeoisie, Slawomir Kaminskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
447CHARLOTTA Folwark Albionu (FCI), Agnieszka Mizeradoskonala/excellent, lok. 2
448HAPPY LOLA Zlota Uwertura (FCI), Zbigniew Schneiderdoskonala/excellent, lok. 4
449J.LO Eres Mi Vida, Jolanta Mendykadoskonala/excellent
450KIKI ¦nieżne Zjawisko, Gabriela Mroskowiak, nieobecna
451KŁANDA Kaszebscze Dzece (FCI), . Dereżynski J., Dereżynska B.doskonala/excellent, lok. 3
452ZUZU Adorable Isabulla, Izabela Blaszczykdoskonala/excellent

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

453CATDADDY My Gal-Bull, Andrzej Krzyśkadoskonala/excellent, lok. 2
454ZAREA Perla Wronczyna, Waldemar Wiśniewskib. dobra/very good, lok. 3
455ZONDA Od Mariki, . Balak P., Kulik M.doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

456ELISABETHTAYLOR Dyskretny Urok Burżuazji (FCI), Krzysztof Kradzieckidoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

457I AM FLY ME TO THE MOON Metakisbuuls, Katarzyna Sosnowskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Bullmastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

458Be My Keeper EMPIRE STATE OF MIND, Pavel Altuhov, Rosjawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

459Fullhouse Bull's PRIME MINISTER, Agata Bisdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Suki - Bitches

460Fullhouse Bull's HONEY I'M HOME, Michal Stasiakdoskonala/excellent, lok. 2
461JAGA Amber Dream (FCI), Sebastian Czyżewskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży
462SKYFALL ADELE Oyo Bull (FCI), Jacek Kubickib. dobra/very good, lok. 3
463WRÓŻKA Celsus, Robert Matoszkob. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

464Fullhouse Bull's PAPAYA DREAM, Agata Bisdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Cane Corso Italiano-Italian Corso Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

465SERGIO De Grey Blood JM. (FCI), Anna Szubinska

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

466BRAVE BOY EX SENTIA OLIMPIUS PRIDE, Agnieszka Maleckadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

467Sindirita FARGO, Malgorzata Kosdoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
468SALVAR z Mazurskiego Edenu, Anna Ossowskadoskonala/excellent

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

469Rothorm Jy Dream HOOCH, Milena Smogorzewskab. dobra/very good
470KRONOS Del-Orte M.L. (FCI), Natalia Wysockadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
471NERON z Gildii Nieustraszonych, Anna Mierzwinska-Obaradoskonala/excellent

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

472HIGHMAX del Corsoclub, Artur Legutkodoskonala/excellent, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

473FRIDA in Verto Corso, Ewa Siwakowska, nieobecna

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

474CHILLI z Mazurskiego Edenu, Edyta Balcerdoskonala/excellent
475DAENERYS TARGARYEN Re dei Re, Rafal Stawianydoskonala/excellent, lok. 2
476La Mia Fortuna HERA, Tomasz Siepadoskonala/excellent, lok. 3
477JULIA Sotto Castello, Artur Legutkodoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży
478KENYA de Grey Blood JM, Kamila Sasuladoskonala/excellent

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

479BEJLA Hard Warrior (FCI), Anna Wojciechowskadoskonala/excellent, lok. 3
480DOLORES Molosowa Pasja (FCI), Patrycja Paczkowskadoskonala/excellent, lok. 2
481KNOCKOUT En Una Palabra, Joanna Lerczakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

482CINDI z Mazurskiego Edenu, Ilona Stopadoskonala/excellent, lok. 2
483DAJA z Leśnego Potoku, Jerzy Dębskidoskonala/excellent, lok. 3
484FIORA Corso Doro, Dorota Kaminskadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

485CANTANA iz Dynastii Chempionov, Dorota Kaminskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Cimarron Uruguayo-Uruguayan Cimarron


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

486HOOD La Maloca, Jessica Snacka, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Czarny terier-Tchiorny Terrier / Black Terrier


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

487CIEKAWY ¦WIATA u Stóp Szklanych Gór, Ewelina Turkiewiczwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

488Astra Fidelis (FCI) SAMSON, . Bakun A., Pulawska B.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

489Akai Mystery AGENOR, Ewa Czarnadoskonala/excellent, lok. 2
490HETMAN Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

491SPPEDY GONZALES Wspomnienie o Tigrze, . Machowski D., Wietrzycka B., nieobecny

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

492BOSMAN Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonala/excellent, lok. 2
493FRODO Black Legion, Ewa Szczepanskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
494GOLDEN TROPHY Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowskidoskonala/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

495NEGRAL Czarno-Miodowy ¦wiat (FCI), Agnieszka Borkowskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

496CZARNA PERŁA u Stóp Szklanych Gór, Ewelina Turkiewiczwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

497JAWA Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

498HAPPY Black Legion, Gerard Karp, nieobecna
499HERA Black Legion, Adam Florczukdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

500GAMMA Black Legion, Magdalena Strękowskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
501IRINA Gizmo z Krótkonosych, Ilona, Wiktoria Bajekdyskwalifikujaca/disqualified
502Kremlevskiy ONEGA, Yanina Eskina, Rosjadoskonala/excellent, lok. 2
503WYLMA z Domu Razan, . Kasprzak G., Pomieczynska M., nieobecna

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

504BEZA Black Legion, Adam Florczukdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
505ELECTRIC VODKA Royal Black (FCI), . Marciniak A., Krych K.doskonala/excellent, lok. 4
506FANTAZJA Magiczna Czern (FCI), Ewa Szczepanskab. dobra/very good
507I LOVE YOU Alfa Amal, Wieslawa Hajdukdoskonala/excellent
508JUTURNA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii (FCI), Agnieszka Borkowskadoskonala/excellent, lok. 3
509Spark Gala's MASSANDRA, Henryk Brzezinskidoskonala/excellent
510Kremlevskiy RUSLANA, Olga Gordienko, Rosjadoskonala/excellent
511SUN SHINE Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowskidoskonala/excellent, lok. 2


Doberman-Dobermann


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

512Via Felicium ZOLTHAR, Elwira SwadĽba, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

513Eria Pro HARTL, Wojciech Hurlakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

514CARIBBEAN LADY DI Altobello, Iwona Honckiewicz, nieobecna
515KATNISS Alamaro (FCI), Radoslaw Siecinskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
516LAMIA ROBOSTUS Blękitny Kanion, Elwira SwadĽbadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

517Tira Vento CHILI, Rafal Bernatdoskonala/excellent, lok. 3
518FIORENTINA del Diamante Nero, Li Malmgren, Szwecja, nieobecna
519Get to the Point LADETTE ROBOSTUS, Elwira SwadĽbadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
520Pride of Russia NAYARA, Aleksandra Kwaśnadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

521Eria Pro HAPPINESS, Aleksandra Kwaśnadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

522Oreto Mia EVERYDAY MAGIC, Michal Furman, nieobecna

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

523Sant Kreal HENNESSY, Katarzyna Plewkadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Dog argentynski-Dogo Argentino


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

524KOSMO Vayardo (FCI), Klaudia Bajus, nieobecny

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

525POPEK Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Dominik Wlochalwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

526MESSI Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Radoslaw Bernacikdoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

527PLAGA Sulimer (FCI), Katarzyna Szyjkowskadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Dog kanaryjski-Dogo Canario


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

528ALTAMIRA, Sebastian, Agnieszka Romanowdoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dog niemiecki (arlekin, czarny)-Deutsche Dogge (schw, gefl.) / Great Dane (black, harlequin)


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

529ERATO Warrior Queen, Agnieszka Staniekdoskonala/excellent, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

530DJ BLACK z Doliny Segiet, Iwona Marciniakb. dobra/very good, lok. 1
531TYSON Scarlet Diamond (FCI), Barbara Bibikb. dobra/very good, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

532CAMARO Cuore Amico (FCI), Katarzyna Bandoszdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

533Być Może GZYGZAK, Krzysztof Sawickidoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
534ROCKEFELLER Margarejro (FCI), Michal Róg, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

535UNBELIEVABLE with Red Ribbon, Agata Czeczenikowobiecujacy/promising

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

536ELIZABETH Warrior Queen, Pawel, Izabela Maszczyknie do oceny/cannot be judged
537ROARRR-N della Zaida Nera, Lucci Nazzareno, Wlochywyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

538DAKOTA z Doliny Segiet, Joanna Żaczekdoskonala/excellent, lok. 2
539ZALOTKA Myśliwi Wodana (FCI), Piotr Mikućdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

540BUKA Warrior Queen (FCI), Pawel Maszczykdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
541CASABLANKA z Doliny Segiet, Joanna Żaczekdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Dog niemiecki (blękitny)-Deutsche Dogge (blau) / Great Dane (blue)


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

542AL CAPONE Margarejro (FCI), . Sroczynska A., Róg M., nieobecny
543BOO Baronowie Pomorza (FCI), Pawel Jadackidoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

544XANTINO Margarejro (FCI), Krzysztof Swobodab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

545HOMBRE-B della Baia Azzurra, Carla Goncalves, Portugaliadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
546NATHAN Patland, Justyna Januszak, nieobecny
547WODAN Margarejro (FCI), Dariusz Markiewiczdoskonala/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

548CARERA Baronowie Pomorza (FCI), Ewa Bobrowicz-Jadackawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię
549CHARLOTTE Baronowie Pomorza (FCI), Pawel, Izabela Maszczykwyb. obiecujacy/very promising, lok. 2

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

550CHLOE Remegnum, Magdalena ¦lusarczykdoskonala/excellent, lok. 2
551DAKOTA Margarejro (FCI), Daria Walczakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

552ALHENA Galician Blue Dragons, Aneta Olczykdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

553BORA-BORA Casa di Amici (FCI), Edyta Brzozowskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
554EVITA Mersatino, Remigiusz Figlewski, nieobecna
555YOKO ONO Margarejro, Daria Walczak, nieobecna

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

556BALTIKA Dog Aristokrat, Inna Chebanova, Ukrainadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
557BLANCHE Moloseum, Joanna Żaczek, nieobecna
558FALBANKA na Szlaku Kormorana, Aneta Kolodziejczykdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

559BARIE Mersatino, Remigiusz Figlewski, nieobecna


Dog niemiecki (pręgowany, żólty)-Deutsche Dogge (gelb, gestr.) / Great Dane (fawn, brindle)


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

560DYLEMAT Warrior Queen (FCI), Manuela Skowron, nieobecny
561EDGAR Qwirynus (FCI), . Jaśkiewicz M., Szabelski A.doskonala/excellent, lok. 2
562GEPPETTO Flosculi St Franciscus, Iwona Witkowskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

563SPEEDY GONZALES Univers, Elwira Wierzbickadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

564FELICYTA Qwirynus (FCI), . Jaśkiewicz M., Szabelski A.wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

565ULLA DULLA Univers, Anna Łochynskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

566Viskonti Dog BOGEMIKA FLOSCULI, Iwona Witkowska, nieobecna
567FUKSJA Axedius (FCI), . Mleczak L., Pawlowska-Turk D.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
568SOPHIE Place on Earth, Anna Skweres, nieobecna
569TIJUANA BRASS Univers, Anna Łochynskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

570ZAPAŁKA z Zielakowej Sfory, Jadwiga Szlapkadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Dog z Majorki-Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Kateryna Pereguda

571DEDAL R.J. Osanna (FCI), Renata Jasinskadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches

572DONNA R.J. Osanna (FCI), Renata Jasinskadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dogue de Bordeaux


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

573FADO from Lower Sielesian, Marta Godec-Kielbasadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

574JURAND Bernaux de Picardi (FCI), . Kowalska M., Kasprowicz D.doskonala/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

575Dog's Land FUN ZOYA, Katarzyna Berg, nieobecna
576HEXA DDB Fangor, Marta Godec-Kielbasadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
577Madd'yz Dog LOLLYTA, Anne Dytrych, Francjadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
578MISTY KNIGHT De La Tribu De Laza, Slawomir Galęckidoskonala/excellent, lok. 3


Duży szwajcarski pies pasterski-Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

579HEROD Kerry Bolero (FCI), Agnieszka Spornawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

580Matterhorn's GIVE ME FIVE, Martin Manak, Czechydoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
581LENNOX Shiragon, Edyta Nojman-Ostrowskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

582GILLIBERTO Karhunkierros, Martin Manak, Czechydoskonala/excellent, lok. 2
583JORDI Shiragon, . Pazderska J., Górnowicz A.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

584MAILO Shiragon, Katarzyna Prusinowskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

585BRIDGET Dog Sole Friend (FCI), Emilia Barczwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

586CASSIOPEIA Our Champion, Katarzyna Prusinowskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
587INEZ Czandoria, Agnieszka Wiśniewskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

588ABBI Dog Sole Friend (FCI), Emilia Barczdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
589AMBER Mankowe Ranczo, Miroslaw Kubiakdobra/good, lok. 3
590DOBRA NOWA Lubuski Opiekun, . Lewandowska A., Łazar M.doskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

591KIRA KYRIOS from Swiss Star, Monika Cierpickadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

592RUBIN Karantanska, . Lewandowska A., Łazar M.doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Entlebucher-Entlebucher Sennenhund / Entlebuch Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

593JAGGER Istochnik Radosti, Marek Kasperczakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

594BRAVO Quercus Niger (FCI), Rafal Rudowicz, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

595HILI Porażynianka (FCI), Marek Kasperczakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Hovawart


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

596FRODO Hovki Lusi, Piotr Dubaniowskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

597ATHREY Micailve, . Hula J., Benesova V., Czechydoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

598AMUKI Tesoro Mio, Marcin Musialekdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
599JAGGER Królewska Kraina, Katarzyna Stankedoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

600ANCYMONKA Orange Team, Janusz Rybkowskiwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

601AKIRA Baskort'Hov, Barbara Kornas-Tomaszewskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży
602ROMA Palacowe Piękności, Edyta Szukaladoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

603FRANKA Hovki Lusi, Lucyna Dissarzdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

604ABRIELLE Micailve, Veronika Benesova, Czechydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
605THILIA TE QUIERO Leccinum (FCI), Anna WoĽniakdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

606AYO JOYFUL Moratus, Katarzyna Stankedoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Kangal-Kangal Çöban Köpegi /Kangal Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

607KILIAN von Tahlspere, Ludwika Cwikdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

608BAJRA II D.K.Bubu, Katarzyna Naglerdoskonala/excellent, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

609ARISA KANGAL Bryllantowy Zakatek, Jolanta, Krzysztof Brylldoskonala/excellent, lok. 1


Landseer (typ kontynentalno-europejski)-Landseer (europäisch kontinent. Typ/Continental-Europ. type)


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

610DUFFY Verim i Balbina, Katarzyna Nagler, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

611ANTEK Art Las, Albert Kopaczewskidoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
612BAVET Czubaryk, Wit Dobrowolskidoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

613CORRIDA z Aresibo (FCI), Urszula Lelonek, nieobecna
614JAMAJKA Czubaryk, Albert Kopaczewskidoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

615ISIA Czubaryk (FCI), Magdalena Dubiel-Matyniakb. dobra/very good, lok. 1


Leonberger


Psy - Dogs

616DESZCZOWY DJUK z Agatowego Lasu, Elżbieta Kierzkowskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

617ELVIS z Lasów Godzieskich, Andrzej Boziodoskonala/excellent

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

618FERGUS Bertusowy Gaj (FCI), Jacek Miciukiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

619TAMARA Grande Leonis, Ilona Węglarz-Grześkowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

620DESZCZOWA NUTKA z Agatowego Lasu, Elżbieta Kierzkowskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

621FRIDA Bertusowy Gaj, Katarzyna KaĽmierczakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Mastif angielski-Mastiff


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

622CONAN MASTINEUM Deos Nostros, Izabela Guzikdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

623ARIA SIDIE Mastineum, Karolina Prowanckadoskonala/excellent, lok. 2
624GINGER Slnko Zemplina, Marta Hirszdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

625CASPIA MASTINEUM Deos Nostros, Izabela Guzikdoskonala/excellent, lok. 2
626SYNELL Sibiskari, Malgorzata Zakrzewskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Sasa Mihajlovic

627SAYRIN Sibiskari, Malgorzata Zakrzewskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Mastif hiszpanski-Mastin espanol / Spanish Mastiff


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

628TIMELESS CLASSIC Lu Dareva, Renata Siewierskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

629SANGRIA Lu Dareva, Ewa Jasinskadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Mastif neapolitanski-Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

630ORION Mastino delle Corenti, Zbigniew Grabowskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

631CUNAMI Lampo di Speranza-Onmi, Edward Siwochowiczdoskonala/excellent, lok. 2
632ISKRA Krzyk Uwielbienia (FCI), Izabela Zielinskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

633ESME Lider Molos (FCI), Iwona Wasielke, nieobecna
634EVRA Lider Molos (FCI), Ewelina Grzelakdoskonala/excellent, lok. 1


Mastif tybetanski-Do Khyi / Tibetan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

635Aslan's Shadow (FCI) CHESTER, Mieczyslaw Reronwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

636BASIM with Love Heart (FCI), Jaroslaw Kozlowskib. dobra/very good, lok. 4
637CHIMO Kropla Tybetu, Joanna Szczęsnydoskonala/excellent, lok. 2

Suki - Bitches

638MALAGA Bisurman, Justyna Musialdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Psy - Dogs

639MITU Bisurman, Krzysztof Pulchnydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
640SUNNY Dawangari, . Nowak-Jorgensen H., Jorgensen K.b. dobra/very good, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

641ARKANOS Jangedogs, Katarzyna Kazimierczak, nieobecny
642FUXI Maha-Ratha, Beata Wejkszniadoskonala/excellent, lok. 2
643PASIM Beskerm (FCI), Anna Mielechdoskonala/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

644AMAT Chuan Tong Do-Khyi, Bogumila Kulikb. dobra/very good, lok. 4
645FARGO Ri Senge (FCI), Beata Jonczykdoskonala/excellent, lok. 3
646HASSAN Darmakhaja (FCI), Jaroslaw Kozlowskidoskonala/excellent, lok. 2
647ZANY Zephyr, Anna Czelendoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

648NEO Kropla Tybetu, Joanna Szczęsnydoskonala/excellent, lok. 2
649SANTO Królestwo-Burang (FCI), Roman Nowakdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

650Aslan's Shadow CEDRA, Edyta Stronskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

651SHANTI Dawangari, . Nowak-Jorgensen H., Jorgensen K.doskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

652ABITHA Asztamangala, Anna Czelendoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

653Petro-Prestige DOLORES BISURMAN, Justyna Musialdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
654Jaramani YARAMANI DIVA, Beata Jonczykdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

655JOSHI Bisurman, Justyna Musialdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Nowofundland-Newfoundland


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

656KILLER Cancrimo, Maja Pawlowska, nieobecny

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

657BANYOLEAS Street Lake (FCI), Piotr Kosteckidoskonala/excellent, lok. 3
658FALKON Sextus Sensu (FCI), Mariusz Wachowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
659ICE MAN Canadian Pearl, Julian Horoszkiewiczb. dobra/very good
660PEPITO Gryfia Dolina, Malgorzata Jędruszekdoskonala/excellent, lok. 2
661Sent-Djons VIKTOR, Piotr Dreliszakb. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

662I'MNOTRAISING DOUBTS iz Volotova, Viktor Khryshchanovich, Bialoruśdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

663DAYBREAKER'S Womanizer, Janina Nurzynskadoskonala/excellent
664FRODO Beautiful Great Dane (FCI), Monika Kolaczynska- Lisdoskonala/excellent, lok. 4
665INSTARSIS MYWAY iz Volotova, Viktor Khryshchanovich, Bialoruśdoskonala/excellent, lok. 2
666Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY, Zdzislawa Dokrzewskadoskonala/excellent, lok. 3
667Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO, Maja Pawlowskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

668CZAN z Lednickiego Zakola, Rafal Kowalskidoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

669KOKAINA Cancrimo, Maja Pawlowska, nieobecna
670Sensitivity Bliss (FCI) ROSE LEE WITH LINDGREAVE, Monika Miluśkawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

671FANNY Cato Sunion, Agnieszka Romasz-Zdanowiczb. dobra/very good, lok. 3
672GILLI Savage Blow, Martin Dudek, Czechydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, BOS
673Daybreaker's PS. I LOVE YOU, Ingrid Lund, Daniadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

674Del Oso's KEEP CALM AND CARRY ON, Malgorzata Jędruszekdoskonala/excellent, lok. 2
675SZANTA Skarb Lasu (FCI), Szymon Zajacdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Owczarek kaukaski-Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

676Tskaro ONYKS II, Pawel Sieniućwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

677Belyi Lekar MIMIR, Agnieszka, Tomasz Rohndoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

678OBISIDIAN Klaryma (FCI), Ryszard Markiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

679Bairak Azskas EMIR, Joanna Rogala, nieobecny
680LAMER Klaryma (FCI), Anna Pawlicka-Różanskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

681BASTER BIL Klaryma (FCI), Ryszard Markiewicz, nieobecny
682PALAS di Ca'Bastiani, Katarzyna Sokolowskadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

683EGERIA Mastoriani (FCI), Katarzyna Szczyglowskadoskonala/excellent, lok. 2
684Belyi Lekar MARA, Agnieszka, Tomasz Rohndoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

685OSASUNA Klaryma (FCI), Ryszard Markiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

686TRESOR Bracco MB, Dariusz Jaroszczakdoskonala/excellent, lok. 1
687WAJRA Talgo, Wieslaw Pogwizdb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

688QUERIDA di Ca'Bastiani, Wioletta Drenikowskadoskonala/excellent, lok. 2
689VALKYRIA Perla Kaukazu (FCI), Agnieszka, Tomasz Rohndoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek środkowoazjatycki-Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

690GOLIAT Aralkum (FCI), Jerzy Zabekdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
691JOY Stancocker, Marek Odroważ, nieobecny
692Tayozhny Talisman SARYK, Tomasz Dymekdoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

693O-AKIN-SHAN z Wardynia, Anna Borowickadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Jurek-Erenska

694OSE Wassago, Marek Odroważdoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
695URSANA Chabrowe Wzgórze, Danuta Reznerb. dobra/very good, lok. 2


Pinczer malpi-Affenpinscher


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

696Laroussu's VIKING VALE, Camilla Stridsberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

697Pollysilk FRODO, Boel Sjostrom, Szwecja, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

698Unicorn King's HECTOR BARBOSSA, Lisa Klang, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
699Born Beautiful MM ZORRO, Boel Sjostrom, Szwecja, nieobecny

Suki - Bitches

700Laroussu's ROYAL RHAPSODY, Lisa Klang, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

701Laroussu's EDNA E'MODE, Lisa Klang, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Pinczer miniaturowy-Zwergpinscher / Miniature Pinscher


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

702Katare's Mystery IN FLAMES, Katja Koho, Szwecjawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

703Stella Orientales ADI, Izabela Dziubaltowskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

704Leekyur GROMOBOY GUYAR, Olga Galkina, Rosjadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
705Liubavo OHO, Kristina Bitiniene, Litwab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

706Theneican's FRANCISKUS, Katja Koho, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
707GARGAMEL TIRAVENTO vom Ditrikh, Katarzyna Plewkadoskonala/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

708Everlasting Chance DAY OF HEAVEN, Katja Koho, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 2
709FIBI Baltic Residence, Izabela Dziubaltowskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

710Leekyur ZHUELERA ZHANTARIKA, Ekaterina Levkovskaya, Rosjadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

711GALATEA FOR TIRA VENTO vom Ditrikh, Katarzyna Plewkadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
712Leekyur GERADA GURIA, Ekaterina Levkovskaya, Rosjadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

713Lucky Loif's NIGHT MARE, Jaana Meica, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Pinczer średni-Deutscher Pinscher / German Pinscher


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

714ICAR z Zielonego Zofiowa, Mieczyslaw Rerondoskonala/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

715ALLEGRO von Masterhof, Aleksandra Albinskanie do oceny/cannot be judged
716ORION Kalong, Miroslaw Korecinskidoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches

717JAZZPER Star of Elune, Joanna Rakowskadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Pirenejski pies górski-Chien de Montagne des Pyrenees / Pyrenean Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

718Vi'skaly's WP VOYSEY GOLD, Fie, Christina Basboell, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

719Vi'skaly's THE SPECIAL ONE, . Basboell F., Sandstrom P., Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Krystyna Opara

720Vi'skaly's ALLEY-KAT-ABRA, Fie, Christina Basboell, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Rottweiler


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

721PALAMEDES Bulmaro (FCI), . Łukaszewicz K., Wolniewicz M., W.wyb. obiecujacy/very promising, lok. 2
722PETRONIUSZ Bulmaro (FCI), . Łukaszewicz K., Wolniewicz M., W.wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

723HOBBIT od Beridy, Cathrine Wagnerdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

724SATO Kabri, Zbigniew Chojnackidoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

725ATKA THE HUNTER vom Hause Hagbards, Marie Hagbard Jensen, Daniadoskonala/excellent, lok. 2
726DRON-YOCO Chucho Topline, Zuzanna Mielcarekdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

727AL CAPONE vom Hause Rottik, Tomasz Panasewiczdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

728QUEEN Quattro Zampe, Krzysztof Ladwikwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

729COBRA Valarti, Barbara, Bogdan Wolanscydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
730DŻALA Ars Rottis (FCI), Rafal Sternaldoskonala/excellent, lok. 2
731EXA Ekland, . Grabowski R., Wojtkowiak I.doskonala/excellent, lok. 4
732ODESSA Flash Rouse, Zbigniew Chojnackidoskonala/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

733FENSY von der Maxi Rott, Bogdan Wolanskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

734Just Ask FERAY O'SHEA, Marie Hagbard Jensen, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

735COCO-VENDETTA Chucho Topline (FCI), Krzysztof Ladwikdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

736DZHESSIKA, Larisa Uskova, Ukrainadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Shar Pei


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

737Zolotaya Rybka MAIBAX, Magdalena Szymanskadoskonala/excellent, lok. 2
738NEO BILL Nil World (FCI), . Krawczyk M., Pielech G.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

739FANTOMAS UNITSUKO EL MASO Bonomiella, Agnieszka Gajdzinskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
740LOCO Nil World (FCI), Pawel Równiakdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

741ASHEE Guard of Legend Dog (FCI), Elwira Szymaniakdoskonala/excellent, lok. 2
742Mohbis Cano SWEDISH ICY PYTTIPANNA, Agnieszka Gajdzinskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

743BARCELONA River Face (FCI), Marta Olejniczakb. dobra/very good, lok. 3
744Pei Attention JUMP UP AND KISS ME, . Gajdzinska A., Thorsjo A.doskonala/excellent, lok. 2
745SIMONA Vilotti Tanro, Barbara Biczewskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

746KARIMI Sugar Dog (FCI), Patrycja Chudowiczdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
747Tagri Edcher PRINCESS NELLY NIL WORLD, Pawel Równiakdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Sznaucer miniaturowy bialy-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (white)


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

748Bianco Male (FCI) BONACCORSO, Magdalena Domanskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

749Otis Boanergos CHARMING OLAF, Natalia Konczewskadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB, CWC/CAC
750DRACO WHITE STAR OF Rainbowland, Rafal Kozielldoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

751ANGEL HEART Frozen Lights, Natalia Konczewskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

752Bianco Male (FCI) BETTINA, Magdalena Domanskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black and silver)


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

753SIXH SENSE THE STAR OF Rainbowland, Rafal Koziellwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

754BENJAMIN De Akra-Leuka, Tatiana Figuradoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

755ALWAYS ON TOP BS FROM Rainbowland (FCI), Sylwia Kaminskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
756XAVIER Mazuriana (FCI), Agnieszka Węzikdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

757Chinon's UNLIMITID VISION, Helle Agerskov, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

758Sasquehanna (FCI) LOTOS, Sylwia Kaminskadoskonala/excellent, lok. 2
759SHERIDAN TIESTO Bella Fraga, Marta Szymanskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

760VENUS Czarny Podskok (FCI), Krzysztof Krystkowiakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 2

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

761CHIMICHANGA Absolut Expert, Marta Guberovdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
762CODI Duma Nel, Joanna Wilk-Kaczmarekdoskonala/excellent, lok. 2
763Whisper of Wind ITUNE, Aleksandra Paszczukb. dobra/very good, lok. 4
764LUNA z Derek, Dorota Tenusdoskonala/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

765CRAZY KUKA the Star of Rainbowland, Elwira Sadowydoskonala/excellent, lok. 2
766STAIRWAY TO HEAVEN Helloween, Dariusz Malmondoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

767Absolut Expert BARDZO SŁODKA WÓDKA, Slawomir Szymanskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
768RANDEVU Mengo Celebration, Urszula Gancewskab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

769BEAUTIFUL CLEVER LUCY Blue Bricassart (FCI), Larysa, Natalia Karpinska-Jettkadoskonala/excellent, lok. 2
770BLOODY MARY Grasant (FCI), Krzysztof Krystkowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
771Frisenborg's HELGA, Dorit Johansen, Dania, nieobecna


Sznaucer miniaturowy czarny-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

772Red Ninnos Craft's ETERNITY, Magdalena Wiśniewskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

773WHISPER von den Black Diamond, Agnes Koch, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

774COFFEE BEAN Yaco, Natalie Marteldoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
775HUNTER z Bractwa Odważnych, Urszula Padlo, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

776Pfeffersalts SN DALVIAN, Aleksandra Lolodoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
777GIPSY KING BLACK STAR OF Rainbowland, Rafal Kozielldoskonala/excellent, lok. 2
778RINGO STAR Grasant, . Wójcicka D., Skoczylas-Andrzejczak D.doskonala/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

779LUNA Barbabella, . Skoczylas-Andrzejczyk D., Liwinska P.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

780BRAVA Asterniger, Marta Mysiakb. dobra/very good, lok. 3
781DAISY Yaco, Slawomir Bieszkowskib. dobra/very good, lok. 2
782ISKRA Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

783DIORA Mafia Cieszynska, Aneta Szychowskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

784CYNTIA Black Legion, Adam Florczukdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
785SANDRA BULLOCK Grasant (FCI), Renata, Adam Brzóskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

786BLACK DREAM Ka-Vanga, Ola Adamikdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

787AJA¦ Anibarh (FCI), Adrian Iskrzyckib. dobra/very good, lok. 2
788Repetition's AVENGER, . Garmaker K., Tsieh A., USAb. dobra/very good
789KMINEK Tostom, Natalie Marteldyskwalifikujaca/disqualified
790KROKUS Tostom, Andrzej Geradoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

791DANCING KING Psia Magia (FCI), Piotr Wesolowskidoskonala/excellent, lok. 2
792Diego China HEARTBREAKER, Ewa Traczdoskonala/excellent, lok. 3
793Silversaga's NIETSCHE, Martyna Sokolowskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

794Spirited Away LUCKY LUKE, Dariusz Dziaszykb. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

795CANNABIS Malinowy Ogród (FCI), Halina Wielguszewskadoskonala/excellent, lok. 2
796Russkiy Assorti'c YOU IN MY HEART, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

797ASSURI Bryliland (FCI), Beata Brylinskab. dobra/very good, lok. 3
798LEGE ARTIS Dentis, Ewa, Tomasz Sitkiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
799Spirited Away (FCI) MG MAGNETTE, Halina Wielguszewskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

800IDEA Dentis, Ewa, Tomasz Sitkiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

801PASSION OF Mengo Celebration, Arleta Matuszakdoskonala/excellent, lok. 2
802SAPHIRA SP FROM Rainbowland (FCI), Tatiana Figuradoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
803ZOYA Sovello, Ewa Traczdoskonala/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

804SALMA Anibarh (FCI), Adrianna Brożek-Korzeleckadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

805DEWIZA Tostom, Ewa, Tomasz Sitkiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Sznaucer olbrzym czarny-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

806AKCES Magical Black Dream (FCI), Filip Cianciaradoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
807RICO vom Schlossberg, Katarzyna Przybyldoskonala/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

808JULES Asterniger, Pawel Rutkowskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

809MAGNOLIA Diamentowy Olbrzym, Martyna Borkowska, nieobecna

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

810GWINEA Asterniger, Krzysztof Buczak, nieobecna

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

811ARFE Brodacze z Mareckich Lasów (FCI), Agnieszka Borowskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

812ELSA Dyas Poland (FCI), Sylwester Leon Tuczynski, nieobecna

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

813AISHA Asterniger, Jolanta Rutkowskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

814Stablemaster's KISS ME GOODBYE, Martyna Borkowska, nieobecna
815TIAMAT Nergal, Miroslawa Plackowskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

816ERNESTYNA Asterniger, Krzysztof Buczak, nieobecna
817Absolut Expert SUSHI, Slawomir Szymanskidoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Sznaucer olbrzym pieprz i sól-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (pepper and salt)


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Guenther Ehrenreich

818EGRI z Grodu Ksiażat Pomorskich, Miroslawa Plackowskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Sznaucer średni czarny-Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

819OTTIS Khagrass, . Szmidt M., Lach E.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

820HARLEY Magnus Cordis (FCI), Katarzyna Adamskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

821GORAN MAGNUM CORDIS Flor D'Luna, . Ziólek M., Bakun J.doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
822MAURO Khagrass (FCI), . Szmidt M., Lach E.doskonala/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

823PRETTY TIED UP Ma-La-Wa Poland (FCI), Wiktoria ¦więtekdoskonala/excellent, lok. 2
824PRIDE IN THE NAME OF LOVE "POLA" Ma-la-wa Poland (FCI), Dariusz Myślickidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
825U ARE UNIQUE Grand Calvera, Monika Czyż-Apenit, nieobecna

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

826AIRA Szalona Ferajna, . Ziólek M., Bakun J.doskonala/excellent, lok. 3
827PRINCESSA Flavago, Dariusz Gajdadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
828RIDE THE LIGHTING 'DASHA' Ma-La-Wa Poland (FCI), Wiktoria ¦więtekdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Sznaucer średni pieprz i sól-Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs

829IRON MAN Elitesse, Michal Wlodarczakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

830Arizona Dream CREE COCO, Danuta Cellerdoskonala/excellent, lok. 3
831Viva Estrella DUCHESS, Agnieszka Kulibabadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
832Spice Bear ILANG ILANG MAILY, I. Paromova, Rosjadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

833DEVI Bearded Force (FCI), Iwona Gajecka, nieobecna

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

834Grand Sen (FCI) INDIRA, Iwona Gajeckadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Tomasz Borkowski

835CZARNA CORA Zielony Kacik, Alicja Niedzielskadoskonala/excellent, lok. 2
836Grand Sen (FCI) EMMA, Agnieszka Kulibabadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Tornjak-Bosnian-Herzegovinian-Croatian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Iwona Matuszewska

837DON JUAN Malowana Izba (FCI), Emilia Magdadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Tosa

838RASHII Ninja-San, Anna Ostrowskadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Iwona Magdziarska

839Torpilaz C'MIMI, Angelika Sobieraj-Kotniewiczb. dobra/very good, lok. 1


Louisiana Catahoula Leopard Dog


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2468AMAZE TAZA Tamiaran, Stepanka Richterova, Czechyobiecujacy/promising, lok. 1


Prazsky Krysarik


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2469Noster Mirabilis PRETTYLIKE PLAYBOY, Monica Blomberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2470VIVIEN z Vysehradskeho Podhradi, Monica Blomberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2471BULINKA z Podkozi, Monica Blomberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dog argentynski-Dogo Argentino


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Malgorzta Jurek-Erenska

2491MANFRED Sulimer (FCI), Katarzyna Szyjkowskadoskonala/excellent, lok. 2