Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych (CACIB)
Poznan, 17.11.2018



Australian Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

1DART Daimond Ranch (FCI), Aleksandra Lidkewyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

2Wakanda Dreamcatcher CIQALA, Kornelia Forster, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

3ARTU Mikorowo, Joanna Matuszczakdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

4ARIKA Warrigal Paws, Żaneta Kubujdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

5AMARA Mikorowo, Żaneta Kubujdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

6Wild Desert Dingo's INDIAN SUMMER, Kornelia Forster, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Bearded Collie


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

7AMAZING BLUES Bearded Melody (FCI), Beata Miśkiewiczb. dobra/very good, lok. 3
8Corimist I SEE FIRE, Helga, Sylke Werner, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9Silesian Diamonds NAZARRO DIOR SAUVAGE, Aleksanrda Skowrondoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

10ALBERT EINSTEIN MonaChristie, Jan Zdaril, Czechydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

11MY DREAM HEART'S DELIGHT z Domu Etny, Wiktoria Mieleszczenko-Kowszewiczwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

12SALET Smartness, Malgorzata Szmajdzinskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

13KAMA Zejman, Kamila Rozmiarek, nieobecna
14SWEET FRANCESS Smartness (FCI), Emilia Kalabukdoskonala/excellent, lok. 3
15TALLULAH Smartness (FCI), Ewa Janusdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16XIA SHINING STAR von der Brandenburger Beardie Bande, Monika Goy, Niemcydoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

17PURE LADY Smartness (FCI), Anna Wasilewska, Niemcydoskonala/excellent, lok. 2
18UNIQUE SWEET ROMANCE von der Brandenburger Beardie Bande, Monika Goy, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

19NAOMI Smartness (FCI), Anna Wasilewska, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Bialy owczarek szwajcarski-Berger Blanc Suisse / White Swiss Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

20Clockwork Shepherd (FCI) WOLF, Agnieszka Kaczmarekwyb. obiecujacy/very promising

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

21BLACK BAD BOY Biale Wilki z Wilkowa, . Pienkowska E., Szydlowska A.wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
22KINGDOM OF BJORN vom Wiessen Birkenstolz, Agnieszka Ciszynskaobiecujacy/promising

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

23I'M FENRIS Biala WiedĽma, Agnieszka Ciszynskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

24BEOWULF Zeichen von Wolf, Marika Skawinskadoskonala/excellent, lok. 2
25OTIS Od Bijelih Andela, . Pienkowska E., Szydlowska A.doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

26ALCES Bos Lubię to! (FCI), . Mazur N., Deresinski J.doskonala/excellent, lok. 2
27CHAMPION Gwynbleidd, Maciej Szamborskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
28IRON De L'esprit Du Sud, Marcin Kleszczdoskonala/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

29NO FIRE NO GLORY of Ice Wine, Natalia Cajdlerobiecujacy/promising
30THIS ONE DAENERYS Jagodowe Bory (FCI), Beata Pawliszynwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

31DIAMOND WHITE DIANA Dancing with Wolves (FCI), Roxana Ziólekdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
32Rus Pride INA, Marika Skawinskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

33GLORY THE GOOD SPIRIT Dusa Belog Andela, Izabela Sawickadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
34ISSA STAR Diavolocane, Marcin Kleszcz, nieobecna

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

35Venus' Garden (FCI) ASHANTI, Rafal Tomaszewskidoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
36Biala Furia (FCI) BULLETPROOF GIRL, Laura Butkiewiczdoskonala/excellent, lok. 2
37GUIA z Chaty Leona, Anna Musialdoskonala/excellent, lok. 4
38RIWANA Bax Sabina (FCI), Agnieszka Wośdoskonala/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

39AKEELA, Laura Butkiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
40OSSI Wilczy Bialy Kiel, . Pienkowska E., Szydlowska A.doskonala/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

41CHELLSI la Blankpapilio, Marcin Kleszczdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Border Collie


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

42LOLLIPOP Rewolucja, Dominika Karbowiak, nieobecny

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

43Borderforyou (FCI) ANGEL MAX, Marcin Matogawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1
44Radioactive CHACCO COSMIC BLUE, Dominika Taflinskaobiecujacy/promising, lok. 2

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

45HOLY SMOKE Mystique Regni, Iwona ¦liwinskadoskonala/excellent, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

46Enonae (FCI) DEMI MERLOT, Ewa Wesolowskadoskonala/excellent, lok. 2
47PLATON FL the Best of Gajowy, Dariusz Wojtaszyndoskonala/excellent, lok. 3
48TALISMAN BOY dei Rovi Fioriti, Felicia Celine Olsen, Dania, nieobecny
49ULISES Dream of Joy, Zofia Siejakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

50Nona Bafra BANJO, Dominika Howeryngdoskonala/excellent, lok. 4
51JUST AN ILLUSION dei Rovi Fioriti, Felicia Celine Olsen, Daniadoskonala/excellent, lok. 2
52KENWAY Fixing the Shadow, Aleksandra Trzeciakdoskonala/excellent
53Trucharm MY BRILLANTINO WORLD, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
54WELCOME TO THE SHOW of Cleverland, Waldemar, Katarzyna Bakdoskonala/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

55Enonae (FCI) CEIRO, Ewa Wesolowskadoskonala/excellent, lok. 3
56Alderaan COME WITH ME, Zofia Fidelusdoskonala/excellent
57DODI Stars Border Collies (FCI), Sylwia Lisdoskonala/excellent, lok. 4
58Alderaan HERE I AM, Anna Garbacka-Wareckadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
59IRYS Stajnia Sadyba, Malgorzata Andrzejczak-Wagnerdoskonala/excellent
60Trucharm MY BRILLANTINO TALE, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

61Alderaan PALO ALTO, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

62CHANTI Valjeta, Iwona ¦liwinskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

63BorderForYou (FCI) ANGEL FIDŻI, Violetta Stróżykwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
64Alderaan KARMACOMA, Alicja Leśniakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 2
65Viva La Tia (FCI) THE LEGEND, Anna Garbacka-Warecka, nieobecny

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

66JENA Karnelis, Sylwia Lisdoskonala/excellent, lok. 2
67KUSHA Legendary Stardust, Magdalena Michalskab. dobra/very good, lok. 3
68REGINETTA z Arkadyjskiej Zagrody Anety, Magdalena Szypulskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

69ALBICA Colline Rove, Monika Laszukdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
70Enonae (FCI) DAMARIS, Ewa Wesolowskadoskonala/excellent
71SUPRISE Stras Border Collies (FCI), Magdalena Kwiczaladoskonala/excellent, lok. 4
72SUZI z Arkadyjskiej Zagrody Ateny, Agnieszka Bednarzdoskonala/excellent, lok. 2
73UNICA Dream of Joy, Malgorzata Andrzejczak-Wagnerdoskonala/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

74Windrift EVERLASTING TEMPTATION, Veronika Fiserova, Niemcydoskonala/excellent, lok. 3
75Windrift EYE CANDY, Anna, Klaudyna Przybeckadoskonala/excellent, lok. 2
76Alderaan FOR ME, . Przeworska I., Czubek P.doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
77HACHIKO Stajnia Sadyba (FCI), Zofia Siejakdoskonala/excellent, lok. 4
78MOLLY LIKE A DOLLY Valjeta, Magdalena Wulfdoskonala/excellent

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

79Alderaan BE BEE, Anna Koniecznadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
80Enonae (FCI) C'EST SAYA, Ewa Wesolowskadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
81ISZTAR Stajnia Sadyba (FCI), Zofia Siejakdoskonala/excellent, lok. 3


Bouvier des Flandres-Flandres Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

82BENTLEY Bouviery z Regla, Anna Kujawadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

83LEO-ICEY von Quintenstein, Dagmar Weck, Niemcy, nieobecny
84SAMSON SINTRA Filos, Anita Welcdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Ceskoslovensky Vlcak-Czeslovakian Wolfdog


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

85CHISUM Wataha z Brzozowego Sadu, Ewa Gorgolewskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1
86CZERNEBOK III z Peronówki, Piotr Kowalskiwyb. obiecujacy/very promising, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

87HILO Jantarowa Wataha (FCI), Jacek Rosadzinskidoskonala/excellent, lok. 2
88X'ABBATON II z Peronówki, Mateusz Cybulskidoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

89BARD Jantarowa Wataha, Petr Krejci, Czechydoskonala/excellent, lok. 2
90DOLAN z Granitowego Wzgórza, Robert Kurpinskidoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

91CORKY z Devinskej, Borys Szpakdoskonala/excellent, lok. 2
92KRIS Wilcza Kraina, Paulina Stefanowiczdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

93CELEB Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtkodoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

94BALBINA FREYA Sguardo Del Lupo (FCI), Borys Szpakdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
95ŻETNIA MAIKA II z Peronówki, Amanda Olszewskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

96FIFTY Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtkodoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CWC/CAC
97RUBEZALIS II z Peronówki, Malgorzata Perondoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

98CALINECZKA Wilk z Baśni, Natalia Kozundoskonala/excellent, lok. 2
99CALL ME SEXY Srdcervac, Katarzyna Gaweckadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Ciobanesc Romanesc Mioritic-Romanian Mioritic Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

100Fortis Fortuna Adiuvat PADDINGTON VALLIS FELICITATIS, Wiktoria Jakubekdoskonala/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

101BAMBI COLLIS AMORES Katemori, Izabela Maratoswyb. obiecujacy/very promising

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

102Fortis Fortuna Adiuvat PARI COLLIS AMORES, Izabela Maratosdoskonala/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

103KIARA Mioritica, Wiktoria Jakubekdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

104SWEET CAMELIA Collis Amores, Izabela Maratosdoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Mudi


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

105McPotter's Creek's O'HARRA, Adriana Maria Wituckadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek australijski (typ amerykanski)-Australian Shepherd


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

106HANDSOME CHOCO Australian Spark (FCI), Paulina Grzybwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

107AUSSIE MERO Paracortus, Wioleta Walochab. dobra/very good
108EL AMOR Elvikam, Salamon A.,Wojciechowska-Salamon I., nieobecny
109EWBOR Elvikam, Ewa Borkiewiczdoskonala/excellent, lok. 3
110MASAL Elvikam, Ilona Kossinska, Daniadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży
111NEXT Zulajo (FCI), Jan, Karina Karszniab. dobra/very good
112WILBUR WEATHERVANE Trinkets, Batlomiej Drożdżdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

113Fraytal BOMBSHELL HIT, Malgorzata, Kamil Kędziorekdoskonala/excellent, lok. 2
114FERNANDO Gorzowska Panorama, Janina Szostakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
115NEVIL Kelebdil (FCI), Waldemar Nawrockidoskonala/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

116McMatt GRAFFITI KISS ME NOW, . Raneri M., Lesniak B., Wlochydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
117Showfarm (FCI) SUPER SMART, Anna Radowiczdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

118I'EWBOR du Glacier Des Pandas, Ewa Borkiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

119DON DIEGO Gorzowska Panorama, . Szostak J., Dawidowicz M.doskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

120BAHAMA Aussie Blue Star, Katarzyna Figaszewskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

121DARK LADY It's My Dreamland (FCI), Ewa Wojtalewicz, nieobecna

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

122A BREAK THE RULES Motopies, Jolanta Peciakdoskonala/excellent, lok. 4
123Alcazar Dream (FCI) ALICANTE, Joanna Brzegowadoskonala/excellent, lok. 2
124Alcazar Dream (FCI) ASTANA, Magdalena Rajnerdoskonala/excellent, lok. 3
125Good Trace FOCUS ON ME, Zuzanna Pokrop-Dobrzyckadoskonala/excellent
126RENDEZ VOUS CON ELUNE DELLA Terra del Falco, Andrzej Solgadoskonala/excellent
127WHISPER Trinkets (FCI), Anna Manczakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

128AUSSIE PETARDA Paracortus, Zuzanna Hamankiewiczb. dobra/very good
129GRACJELLA Gorzowska Panorama, Malgorzata Dawidowiczb. dobra/very good
130Baritus (FCI) L'GINGER, Iwona Bryśdobra/good
131Airplane's NALA-LET-ME-LOVE-YOU, Katarzyna Dabrowskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

132ADEL Sfora z Krasnego Boru, Dagmara Bydalekb. dobra/very good, lok. 3
133KARI Elvikam, Beata Leśniakdoskonala/excellent, lok. 2
134LUST OF FAME Goodtrace, Aleksandra Glóddoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

135D'azumoon CLAIR DE LUNE, Wioleta Milewskadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
136ZUZA Gorzowska Panorama, Janina Szostakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Owczarek australijski - Kelpie-Australian Kelpie


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

137HERMIONA GRANGER Red Radimus, Anna Wiśniewskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek belgijski Groenendael-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Groenendael

138HAGA Bagatela z Doliny Wieprza, Urszula Kaszubskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

139ORIKA Kurts Anele, Agata Nowackadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

140Tempranillo TWIST OF FATE, Tuula Andersson, Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek belgijski Malinois-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Malinois


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

141BASTER Ginger Dogs Eruption (FCI), Milena Kosowskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
142HILL Alta Esuela, Krzysztof Willamowiczdoskonala/excellent

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

143ARTAX Czarci Pazur, Wieslawa Adamskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

144RHEA van de Duvetorre, Dominika Karolakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

145DARA Fenomenal Slovakia, Katarzyna Warcholdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

146NOXA des Gardiens de Chansaye, Magdalena Skupiendoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

147BELZE BORUTA vom Haus Seiffert, Wieslawa Adamskadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

148MYSTERY van de Vaardekenshove, Tuula Andersson, Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek belgijski Tervueren-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Tervueren


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

149Windream KAIRO, Tomasz W. Lisikiewiczdoskonala/excellent, lok. 3
150Windream KORTEZ, Aleksandra Welpadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
151OROYA-LALA z Rubinkowskiego Pola (FCI), Monika Górawskadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Owczarek francuski Beauceron-Berger de Beauce (Beauceron)


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

152BOSMAN Melodia Szczurolapa, Henryk Dejnakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek francuski Briard-Berger de Brie (Briard)

153HUGO Buhlbino (FCI), Tomasz Andrzejewskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
154HUSAR Buhlbino (FCI), . Koralewski A., Koralewska A.doskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

155DREAM OF IFE BLUE Asperados, Bartlomiej Bajordoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

156MARON du Manoir Noble, Iwona Gisterekdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
157PAN KARMEL Kudlate Serce, Joanna Sokóldoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

158BRODWAY STAR Hairy Heaven, Malgorzata Szmajdzinskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży
159HALSZKA Buhlbino, Agata WoĽniakdoskonala/excellent, lok. 2
160THARA z KuĽni Championów, . Zablocki R., Zablocka H.doskonala/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

161BUHLBINKA Buhlbino, Malgorzata Szmajdzinskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
162IFE BLUE De La Baie D'Adonis, Katarzyna Ławniczakdoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Owczarek holenderski dlugowlosy-Hollandse Herdershond / Dutch Shepherd Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

163GANDALFF ARRAKIS von Oscarli, Elżbieta Kwiatek, nieobecny


Owczarek holenderski krótkowlosy-Hollandse Herdershond / Dutch Shepherd Dog Short-haired


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

164BARRY Per-Bene, Agnieszka Alankiewiczdoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

165ABISHI FATALIY Dorplant, Elżbieta Kwiatek, nieobecna


Owczarek niemiecki dlugowlosy-Deutscher Schäferhund langhaarig/German Shepherd Dog long-h.


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

166EROS Lestes Poland (FCI), Zbigniew Marian Starostadoskonala/excellent, lok. 2
167ŁUDI Trebortim, Robert Filipowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
168MAJOR Wadera-Kristo, Piotr Mikolajewskidoskonala/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

169FARAON III Team Zilber Wassefall, Barbara Szmagajdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
170HADŻA Trebortim, Robert Filipowiakb. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

171CABO Trebortim, Robert Filipowiakdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
172CASTOR Bati-Kora, Miroslaw Łukasikdoskonala/excellent, lok. 3
173DEEROX Wolf Lake (FCI), Izabella Katarzyna Wojtaszakdoskonala/excellent, lok. 2
174LEX Ulmich Team (FCI), Anna Branicka Machowiczb. dobra/very good, lok. 4

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

175RAMBO Trebortim (FCI), Robert Filipowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

176AMOR Bella Lupo, Ireneusz Majchrzakdoskonala/excellent, lok. 2
177CEKIN Woj-Bas, Barbara Szmagajdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

178PPANTERA von Skorpioneneblut, Izabella Katarzyna Wojtaszakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

179FANTA Kuyavia (FCI), Piotr Mikolajewskiwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

180DDOLORIN von Skiorpionenblut, . Derda I., Gajtkowska H., nieobecna
181EXCELLENT GIRL vom Leirbagland, Ewa Penskodoskonala/excellent, lok. 2
182GERDA VOM BAUHAUS Aniuch, Damian Skrzypczakb. dobra/very good
183JESSIE Hunter Queen, Hubert Michalowskidoskonala/excellent, lok. 3
184Team Zilber Wasserfall MARIEL, Barbara Szmagajb. dobra/very good
185MAZDA Trebortim, Robert Filipowiakb. dobra/very good
186NAIRA Remo Team, Michal Bernatdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży
187OLLY Wolf Lake, Izabella Katarzyna Wojtaszak, nieobecna
188ROWENA z Krywlan, Izabella Katarzyna Wojtaszakb. dobra/very good

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

189CLEO Damnappo, Krzysztof Krawiecdoskonala/excellent, lok. 2
190HOPE vom Lubzer Eldetal, Ewa Penskodoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
191JAMAJKA Hunter Queen, Julita Szelagdoskonala/excellent, lok. 3
192KOBRA Vanos Poland (FCI), Monika Jesiakb. dobra/very good, lok. 4
193MALINA Ulmich Team (FCI), Arkadiusz Buczaknie do oceny/cannot be judged
194XENA z Ludowej, Łukasz Piputab. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

195BAKSI Kuyavia (FCI), Marcin Rewolinskib. dobra/very good, lok. 3
196FUSSEL Wolf Lake (FCI), Izabella Katarzyna Wojtaszakdoskonala/excellent, lok. 2
197KIMI Emsi-Haus, Barbara Szmagajdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

198ROMA Trebortim, Robert Filipowiakdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Owczarek niemiecki krótkowlosy-Deutscher Schäferhund kurzhaarig/German Shepherd Dog short-h


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

199NARUTO Trebortim, Robert Filipowiakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1
200NATO Trebortim, Robert Filipowiakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 2

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

201ZOLO Wolf Jar (FCI), Mariusz Pluskotadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

202MANU Rosa Polonica, Pawel Antkowiakdoskonala/excellent, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

203CZIRO Asarko Lordana, Slawomir Tomczak, nieobecny
204YAVOR Woj-Bas, Wlodzimierz Gossadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

205XEDOS Trebortim, Robert Filipowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

206GIO vom Mühlenteich, Grzegorz Galusdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

207NEKLA Trebortim, Robert Filipowiakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

208FARRIE Bati-Kora, Miroslaw Łukasikdoskonala/excellent, lok. 2
209JENA Trebotim, Robert Filipowiakb. dobra/very good, lok. 3
210NIKE vom Haus Tchorz, Marek Zgorzelskidoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

211DURDANA Trebortim, Robert Filipowiakdoskonala/excellent, lok. 2
212ESTA Bati-Kora, Miroslaw Łukasikdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
213HUSSARYA Can Bruixa (FCI), Agnieszka Kazimierskab. dobra/very good, lok. 4
214PRIKSI Artro Hals (FCI), Łukasz Piputadoskonala/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Janusz Opara

215BASCHA Oschenver (FCI), Łukasz Krzyśkanie do oceny/cannot be judged
216GLORIA Trebortim (FCI), Robert Filipowiakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
217OLGA z Mylnej Gromady, Andrzej Gogulskib. dobra/very good, lok. 2


Owczarek pikardyjski-Berger de Picardie (Berger Picard)


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

218N'JOLLIE PRINCESSE de la Tribu de Dyonae, Agnieszka Korczakdoskonala/excellent, lok. 1


Owczarek staroangielski Bobtail-Old English Sheepdog (Bobtail)


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

219Macoes ASPEN, Dorota Bodziochdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
220BOB Kudlaty Tramp (FCI), Ewa Paradowska, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

221ESPECIALLY FOR ME Kudlaty Tramp, . Roztworowska K., Jaśkiewicz A.doskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Zoran Roknic

222Lambluv's SURPRISE JEWEL FOR MACOES, Dorota Bodziochdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek szetlandzki-Shetland Sheepdog


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

223DRACO Argonowo (FCI), Malgorzata Ciesiólkadoskonala/excellent, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

224FRIDO Ragnar Dogs (FCI), Anna Króldoskonala/excellent, lok. 4
225LEVIN vom Birkenwappen, Gabriele Uelpenich, Niemcydoskonala/excellent, lok. 3
226SUPERMAN LOVER Asketila, Jadwiga Wiśniewskadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
227Otdihlaf VISMAN FOR VESCA MONTANA, Anna Szulcdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

228LAURENCE vom Birkenwappen, Gabriele Uelpenich, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
229MY MANFUL GUARDIAN Lohrien, Malgorzata Lula-Forysinskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

230Lovesome CRYSTAL BLUE, . Skomra D., Kabala H.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
231ELVIS Diabelskie Rozdroże (FCI), Sylwia Czajkadoskonala/excellent, lok. 3
232OBERON Amoreno, Elwira Moszynskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

233Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH, Anna Szulcdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

234LEYLA Diabelskie Rozdroże (FCI), Katarzyna Cywinska-Cieślikwyb. obiecujacy/very promising, lok. 2
235LIWIA Diabelskie Rozdroże (FCI), . Janicka M., Ciesinska S.wyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

236Pomysl na ADRENALINE, Anna Koniecznadoskonala/excellent, lok. 3
237HAIDI MY HEART Enigmatyczny Zakatek, Anna Zydorczykdoskonala/excellent
238Old Solar Sambiya OLIVIA ORIENT, Alina Drogoszdoskonala/excellent, lok. 4
239PEARLS IN HER HAIR Fulfilled Dream, Monika Tuliszewskadoskonala/excellent, lok. 2
240VANESSA ICE Onyx Garden, Agnieszka Wośdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

241FIDŻI STONE Onyx Garden (FCI), Malgorzata Kliśkodoskonala/excellent, lok. 4
242HEAVEN SENT Casidi Team (FCI), Katarzyna Drewniakdoskonala/excellent
243Art Felicity KAIA GERBER, Alina Drogoszdoskonala/excellent, lok. 3
244PRETTY EYES Asketila, . Wiśniewska J., Bomba A.doskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC
245STAR SHINING Asketila, . Horczak P., Wiśniewska J.doskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

246ANGEL OF MIND Diamond's Shelties, Sabine Andersen, Daniadoskonala/excellent, lok. 2
247Pomysl na (FCI) GRAPPA, Katarzyna KuĽniewskadoskonala/excellent, lok. 4
248Casidi Team (FCI) PAINT IT BLACK, Emilia Najdekdoskonala/excellent, lok. 3
249PRETTY HEART Asketila, Monika Rupentaldoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Andrzej Zamoyski

250ATOM HEART MOTHER AND FATHER Asketila, . Horczak P., Wiśniewska J.doskonala/excellent, lok. 2
251I'M FANTASTIC NALA Diabelskie Rozdroże (FCI), Janicka M.,Maniewska H.doskonala/excellent, lok. 3
252NATURAL WOMAN Navarette (FCI), Katarzyna KuĽniewskadoskonala/excellent, lok. 4
253Di' Leilas Sheltie SKY IN VESCA MONTANA, Anna Szulcdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek szkocki dlugowlosy-Collie Rough


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

254GEORDIE aus dem Orankegarten, Ingo Dahne, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
255Snou Taun JARDIAN FIERY STAR, Martina Souckova, Czechydoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

256Monsolana BRITISH DUST, Malgorzata Lula-Forysinskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
257CATCHING FIRE Endless Ocean, Anna Kochandoskonala/excellent, lok. 3
258JELLY ROLL ROCK du Bois des Amazones, Sylvia Schulze, Niemcydoskonala/excellent
259Skabona KISS'N RUN, . Souckova M., Seligerova Z., Czechydoskonala/excellent, lok. 2
260WINSTON Magiczny Szkot (FCI), Gabriela Grubbadoskonala/excellent, lok. 4
261YMIR THE LORD Magiczny Szkot (FCI), Sylwia Szymanska-Kosteckadoskonala/excellent

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

262ADEL Charzykowskie Siedlisko (FCI), Piotr Lahndoskonala/excellent, lok. 3
263ANOTHER BLACK LADY KoToRa, . Zboralska L., Gertner A.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
264EYWA Fellow of Eternity, Klaudia Gembiakdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

265Top Less HUSH HUSH, Klaudia Gembiakdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
266MORGAIN ENCHANTERESS Lago Benea, Martina Souckova, Czechydoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

267LEVE IS IN THE AIR vom Traumland Wolblitzsee, Sylvia Schulze, Niemcydoskonala/excellent, lok. 2
268YOKO Zbiczuj, Zbigniew Czubajdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

269CARINA Magiczny Szkot (FCI), Gabriela Grubbadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Owczarek szkocki krótkowlosy-Collie Smooth


Psy - Dogs

270Cinnaberry's SECRET CHARM, Michaela Muschler, Niemcydoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

271DEO-GHREINE ASTARACH Soroli (FCI), Hanna Nowakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


Polski owczarek nizinny-Polish Lowland Sheepdog


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

272ZIELNIK Via Rivendall, Malgorzata Wiatroszakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

273UŁAN Via Rivendall, Agata, Piotr Picykdoskonala/excellent, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

274JESION Prolog Poland (FCI), Agata Konarskab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

275POPIS Rawipon (FCI), . Patrzykont B., Klawinska B.doskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
276Ponadto XYMEK, Rachel Biscoe, Wielka Brytaniadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

277FIAKIER Prolog Poland (FCI), Beata Klawinskadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

278HERA z Hordy Gabriela, Agnieszka Bartochowskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

279MSZCZUJA Futrzak Podlaski (FCI), Grażyna Jeżewskab. dobra/very good
280UCIESZKA Via Rivendall, Agata, Piotr Picykdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

281JAGIENKA Prolog Poland (FCI), Stanislaw Gugulab. dobra/very good
282ŁATKA z Doliny Kościeliskiej (FCI), Aneta, Artur Panszczykdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
283PASTERKA Via Rivendall (FCI), Tomasz Wiatroszakdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

284MELA Via Rivendall, Tomasz Wielichdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Polski owczarek podhalanski-Tatra Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

285HAWRAn Suchy Las Vegas (FCI), Anna Żagielobiecujacy/promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

286CENT z Borowej Stragi (FCI), Malgorzata Tarasekdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży
287NAWOJ Kalong, Aneta, Artur Panszczykdoskonala/excellent, lok. 2
288PAPKIN-ZŁOTA Filos, Iwona Wielewska, nieobecny
289SAKSHORN Michalowe Ranczo, Hanna Kuczynskadoskonala/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

290UWODZICIEL Catonium, Katarzyna Radekdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

291BIAŁY KRÓL Psia Parafia, Magdalena ¦więtondoskonala/excellent, lok. 3
292KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie, Wojciech Kucnerdoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
293OMEN Zagubione Marzenie (FCI), Arkadiusz Warenczakdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

294ISKIEREK Zlota Gran, Paulina Dabrowskadoskonala/excellent, lok. 2
295MARCO POLO Alpejskie Zauroczenie (FCI), Mikolaj Wachowskidoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
296RAMAZZOTTI z Rogalowego Gaju, Kinga Topolska, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

297BAJKA HARDA z Borowej Stragi (FCI), Pawel Mikolajczakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

298HERMIONA BUTNA Suchy Las Vegas, Katarzyna Radekwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

299AFRODYTA Bajeczny Zakatek, Arkadiusz Warenczakb. dobra/very good
300BALAIKA Z Doliny Potoku, Paulina Dabrowskab. dobra/very good, lok. 3
301CYNIA z Borowej Stragi (FCI), Malgorzata Tarasekdoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
302MAGNOLIA z Doliny Kościeliskiej (FCI), Michal Stochb. dobra/very good, lok. 4
303POMORZANKA-ZŁOTA Filos, Iwona Wielewskadoskonala/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

304ATRAKCYJNA AMELAK Wiktoria Meyer (FCI), Monika Dobierska-Klimczakdoskonala/excellent, lok. 3
305ZAKOCHANA KA¦KA Alpejskie Zauroczenie, Wojciech Kucnerdoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
306ZAKOCHANA ZUZIA Alpejskie Zauroczenie, Katarzyna Radekdoskonala/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

307ZADRA Biala Straż, Robert Granecki, nieobecna
308ZAKOCHANA MARY¦KA Alpejskie Zauroczenie, Wojciech Kucnerdoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

309BYSTRA z Borowej Stragi (FCI), Malgorzata Tarasekdoskonala/excellent, lok. 2
310KALISI z Doliny Kościeliskiej, Aneta, Artur Panszczykdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Puli (bialy)-Puli (white)


Psy - Dogs


Klasa mlodszych szczeniat-minor puppy class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

311CSERI-SUBAS Hunor, Zofia Kis-Wojciechowskawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1, Najlepsze Mlodsze Szczenię

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

312Castlewolf NANDOR HARRY'S ACE, . Sandback M., Norrman M., S., Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

313FABULOUS FOR CASTLEWOLF Divinesville, Maarit Sandback, Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

314GANDZIA z Korczówki (FCI), Yvette, Tomasz Dobroczekdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Puli (czarny, plowy)-Puli (black, fawn)


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

315Castlewolf Q-NI WIENCZYSLAW, . Sandback M., Koivisto M., Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa weteranów-veteran class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

316Castlewolf SNOW TOR FOR RASTAZ, . Sandback M., Norrman M., Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

317Castlewolf Q-VI YALGONATA, Maarit Sandback, Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

318Castlewolf LIVIA VIIVI'S LEXI, Hakan Lundberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Leszek Salamon

319Castlewolf LUJZA VIIVI'S LEYA, . Sandback M., Norrman M., Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Pumi


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

320Pilisi-Kocos ODEOKOS, Lena Johansson, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

321Mariell de Marque LHURIZ AV FYLGIA, Ewa Granath, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

322Inflame's HEIMDALLR, . Willgren J., Jaatinen U., Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
323Mariell de Marque MONARK MAHARADJA, Lena Johansson, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

324Imse Vimses PRIMROSE GARDNER, Ewa Granath, Szwecjawyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

325Sparkling Embers FURI, Elisabeth Palmcrantz, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

326Titoktudo AJTATOS MANO, Eeva Mattila, Finlandiadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Saarlooswolfhond-Saarloos Wolfdog


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

327QUEEN LATIFAH Neuwedell (FCI), Barbara Szpakowskab. dobra/very good, lok. 1


Schapendoes


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

328Twinflowers II TASSO AZ TOBI, Cecilia Wahlstedt, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

329Twinflowers SUMMER SIZZLER AZ TOBI, Cecilia Wahlstedt, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Schipperke


Psy - Dogs


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

330JOLLY JOKER Blackline Czech, Danuta Pawlikdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Welsh Corgi Cardigan


Klasa szczeniat-puppy class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

331HARIBO Dummles (FCI), Aneta Pietrzakwyb. obiecujacy/very promising, lok. 1

Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

332WONDERLAND LORD DASHER OF PLUM, . Stelmaszewska M., Rygier J.E.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

333GRAND MASTER LUKE Dummles (FCI), Aneta Pietrzakdoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

334Chris Team (FCI) HIPO BOTAM, Joanna Sajewskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

335Coedwig's CHRIS TEAM DREAM, Krzysztof Michalskidoskonala/excellent, lok. 2, Res.CACIB
336EASY RIDER Dummles (FCI), Aneta Pietrzakdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

337Uszaki OOH AAH, . Zalewska M., Dlużniewska E., nieobecna
338Cogi na Volge RUSSIAN RIVER, Julita Rygierdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

339White Raven INCIDER TRADING FOR DUMMLES, Aneta Pietrzakdoskonala/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

340ANDALY, Julita Rygierdoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Welsh Corgi Pembroke


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

341CRISPY COCONUT Furry Fury, Blanka Skorupkadoskonala/excellent, lok. 2
342RED PUMA Telman Haus, Aleksandra Krzyżewskadoskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019 Junior, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Waldemar Mrowiec

343SMAGLICZKA Lisiura, . Redlicka A., Mejer A.doskonala/excellent, lok. 1, CRUFTS 2019, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
344ZABAJONE z Bombonierki, Magdalena Niziol, nieobecna


Chodský pes


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2460ZALVES z Gipova, Monica Blomberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2461Noster Mirabilis A SON OF FALK, Monica Blomberg, Szwecjab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2462BAX od Oderske brany, Monica Blomberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa mlodzieży-junior class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2463Noster Mirabilis IM HOT YOUR NOT, Monica Blomberg, Szwecjadoskonala/excellent, lok. 1, Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS


Moskiewski pies stróżujacy-Moskovskaya Storozhevaya


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2464SHMEL MOKHNATY, Valery Zhirnov, Ukrainadoskonala/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2465EVROPA Great Big Bear, Olga Kozakhul, Ukrainadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2466TEREZA Great Big Bear, Lilia Yeromina, Ukrainadoskonala/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosla Suka w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sedzia/Judge: Malgorzata Supronowicz

2467KARINA Great Big Bear, Kirill Chebanov, Ukrainadoskonala/excellent, lok. 1, CWC/CAC