1939 | MONS Wierciłapa, Paweł Dobrucki | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1940 | ALAMO Rancho Fidora, Barbara Helak | doskonała/excellent, lok. 1 |
1941 | Cheslabben DIRTY ONE, . Jorgensen B., Jakobsen K., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1942 | ATHEA Rancho Fidora, Radosław Dogoński | , nieobecny |
1943 | JILY CHESSY z Vlcich luk, . Jorgensen B., Jakobsen K., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1944 | Spice Twice HOBGOBLIN, Ewa Knuplerz | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1945 | Bimbiks MAXWELL, Monika Kapałka-Rec | doskonała/excellent |
1946 | VOLENS NOLENS Kaprys Rejenta, Jarosław Marciniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1947 | Spice Twice MAMMAGAMMA, Jarosław Marciniak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1948 | LUCKY JACK Bon Woyt, Bernadeta Piegat | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1949 | THINK TWICE Catonium, Katarzyna Szlachcikowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1950 | Galaksi ALWAYS THE BEST, Veronika Nohacova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1951 | Truly Yours BRAVE HEART, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1952 | Very Vigie MACHO MAN, Maria-Eva Koverman, Szwecja | b. dobra/very good |
1953 | Galaksi I HAVE A DREAM, Michael, Lotte Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1954 | Very Vigie LET THEM TALK, Laura Selin, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1955 | Buballoo's NOW IT'S GONNA BE ME, Dagmara Ł±czyńska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1956 | Royalty Inc. GETTING MY ACT TOGETHER, Bernadeta Piegat | , nieobecny |
1957 | Galaksi FREAKING FAMOUS, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1958 | LUCKY STRIKE Perfekt Partner (FCI), Marta Ju¶kowiak | b. dobra/very good, lok. 4 |
1959 | Cockerright's NORDIC KING, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1960 | Black Lord OPPORTUNITY FOR FUN, . Christensen L., Kragh K., Dania | b. dobra/very good |
1961 | Marry Coctails RETURNER, Irmina Lozia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1962 | VENI VIDI VICI Esqueen, Edyta Górka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1963 | DIEGO Moje Serce Brendy (FCI), Magdalena Kargul | doskonała/excellent, lok. 3 |
1964 | Cockerright's HIS ROYAL HIGHNESS, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1965 | Rainstorm's SPECIAL DELIVERY, . Szyffer K., Ja¶kiewicz A. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1966 | Dan-L's WHAT DREAMS ARE MADE OF, Helle Dan, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1967 | EL FUEGO MI CORAZON Esqueen, Wojciech Kęska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1968 | All Forces GONNA GETCHA GOOD, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1969 | Yuletide's TRIPPING THOUGH TIME, . Gaudet R., Kristensen M., USA | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1970 | Merry Cocktails EMBLEM, Irmina Lozia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1971 | MAGIC UNIQUE STAR Złota Grota (FCI), Karol Frydrych | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1972 | OTO NELA z Figlowego Koszyka, Danuta Figiel | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1973 | REWIA Eluda, Agnieszka Bieszczad | b. dobra/very good, lok. 3 |
1974 | TOUCH OF WONDERFULL Modus Vivendi, Irmina Lozia | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1975 | VICTORIA'S SECRET Esqueen, Edyta Górka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1976 | GAME OF THRONE MEERA Renmil's Dream (FCI), Iwona McClean | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1977 | ONLY ZARA Amber Nose, Agnieszka Bieszczad | doskonała/excellent, lok. 2 |
1978 | I'M YOUR INSPIRATION Złota Grota (FCI), Karol Frydrych | doskonała/excellent, lok. 2 |
1979 | MY POCAHONTAS Rosagos (FCI), Joanna Szeptycka, Belgia | doskonała/excellent, lok. 3 |
1980 | NO DOUBT I'M THE BEST Esqueen, Ewelina Zawi¶lan | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1981 | Cockerrigt's DON'T TOUCH ME, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1982 | Cockergold PRESS RELEASE, Michael, Lotte Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1983 | Occis REVERIE, Britta, Sofia Dafgard, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1984 | Paradigma FOLKOR, . Lauzer K., Lauzer B. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1985 | Winterbourne DARK MOON RISING, Ewa Ostapczuk-Gębka | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1986 | Winterbourne NORWEGIAN WOOD, Ewa Ostapczuk-Gębka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
1987 | Napada's WONDERFUL VICTORY, Monika Pawlak-Szymczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1988 | Almanza KING OF THE CASTLE, Carina Lundeklev, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1989 | Apples'n'Pears ALWAYS CHARMING, Barbara Gromanowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1990 | COUNTER STRIKE Hecolap, Robert Kempka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1991 | Tanima Flatcoats DEEP BLUE OCEAN, Sarah Thygesen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1992 | Tanima Flatcoats DUST IN THE WIND, . Hansen N.Bardino,Hansen M.B. Laugesen M.H., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1993 | Komandoria Kowalki (FCI) ALCOR, Arkadiusz Grzyb | doskonała/excellent, lok. 3 |
1994 | Carmita CHOTEC, Marita Hansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1995 | Compendio (FCI) EYRAN, Monika Pawlak-Szymczak | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1996 | Starworkers QUIENSY JONES, Vladimir Ermolaev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1997 | DALIA Australina Dream (FCI), Marek Matela | doskonała/excellent, lok. 2 |
1998 | DASZA Australian Dream (FCI), Marek Matela | , nieobecny |
1999 | FAITHFUL Perro Cobrador, Urszula Sar | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2000 | Dobry Angel MORSKAYA TSARITSA PERSEYA, Marek Matela | doskonała/excellent, lok. 3 |
2001 | Hecolap (FCI) DARK CARAMEL, Robert Kempka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2002 | Almanza KIND OF MAGIC, Carina Lundeklev, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2003 | Carmita CHOTYNE, Marita Hansson | , nieobecny |
2004 | NUZI Bastia Line (FCI), Magdalena Błaszczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
2005 | STEPLINE Perro Cobrador, Urszula Sar | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2006 | DEXTERON z Wilczej Gawry (FCI), Magdalena Tomas | doskonała/excellent, lok. 4 |
2007 | LOPEZ Adekatos Poland (FCI), . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2008 | Sunnyfield's MUSKETEER ARAMIS, . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2009 | WINNIE THE POOH Anarchia Box (FCI), Luiza Nilsson | doskonała/excellent, lok. 3 |
2010 | VIGGO Happy Company, Radka Stegurova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2011 | LAST SUNNY MAC Rusty Love, Radka Stegurova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2012 | WIEDEŃ Adekatos Poland (FCI), . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2013 | DUTCH SUNDAY Rusty Love, Helena Pechova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2014 | KIMI Adekatos Poland, . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2015 | BUTTERFLY CASARIA z Karczewskich Szuwarów, Teresa Przydrożna-Gryszel | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2016 | DOLLY Daisy Club, Brygida Napierała-Toboła | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2017 | HIGH SOCIETY Gate of East, Joanna Denuszek-Stępniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2018 | DEEPLY MADLY Loyal Gold (FCI), . Kowalska N., Tomasiuk K. | doskonała/excellent, lok. 4 |
2019 | JOTA Adekatos Poland (FCI), . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2020 | MELODY OF OUR MEMORIES Kelebdil (FCI), Marzenna Szopa | b. dobra/very good |
2021 | NICOLA Niebiański Golden, Mariusz Dzikowski | b. dobra/very good |
2022 | NIKE Niebiański Golden, Agnieszka Jurkiewicz-Łaga | doskonała/excellent |
2023 | VOOVOO DOLL Anarchia Box (FCI), Luiza Nilsson | doskonała/excellent, lok. 2 |
2024 | WELL DONE Anarchia Box (FCI), Magdalena Staniszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2025 | FLAMENCO Oligarchia (FCI), Barbara Kopacz | doskonała/excellent, lok. 3 |
2026 | LASKA Adekatos Poland (FCI), . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2027 | LOVE ME DO Narnia Baltica, Justyna Eichmann | doskonała/excellent, lok. 2 |
2028 | EVERGREEN Oligarchia (FCI), Barbara Blacharska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2029 | FLORENCJA Shaggy Sun (FCI), Karolina Sobota | doskonała/excellent |
2030 | Catch The Wind FLY, Jutta Wolf, Niemcy | doskonała/excellent |
2031 | Badenova HOLY GLORY, Joanna Grab | doskonała/excellent |
2032 | HRABINA Adekatos Poland (FCI), . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 3 |
2033 | PURE PHILIS Village Gate (FCI), . Rebot J., Hadrian B. | , nieobecny |
2034 | SUNSHINE REGGAE Retrievers Caramba (FCI), . Kowalska N., Mierzejewska E. | doskonała/excellent, lok. 4 |
2035 | ZARA Daisy Club, Brygida Napierała-Toboła | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2036 | KLUSKA Adekatos Poland (FCI), . Sławik T., Gołębiowski G. | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2037 | Fenpinque MISS PRADA, Jutta Wolf, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2038 | Cuboglach REED DAGGER, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2039 | CurlyCo DAZZLING DANCER, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2040 | HORTENSJA Bursztynowy Zak±tek, Monika Żubrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2041 | LEDER Labkowe Ranczo (FCI), Sławomir Piwko | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2042 | HARRY POTTER Husarska Sfora (FCI), Beata Husar | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2043 | NERO Dor-Gladiator (FCI), Magda Wieczorek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2044 | CHILLOUT Sarracenia, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2045 | DEEP SHADOW z Grodu Hrabiego Malemsbury, Marta Szopian | , nieobecny |
2046 | DUBAI Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2047 | HIS MAJESTY Bella Mare, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 3 |
2048 | IRONSIDE Sable Blues, Paweł Rupiński | b. dobra/very good |
2049 | QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 4 |
2050 | BISCUIT JOHN CAGE od Himalajskeho Cedru, Anna Ceglińska | b. dobra/very good, lok. 4 |
2051 | FINN Lualaba (FCI), Krzysztof Olszak | b. dobra/very good, lok. 3 |
2052 | MADISON AVENUE Bella Mare, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2053 | PAGANINI Herbu Zadora, Sławomir Piwko | doskonała/excellent, lok. 2 |
2054 | ASPEN Kociokwik, Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2055 | CHESTER Le¶na Czereda, Przemysław Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
2056 | SEMIL Multi Planet, Artur Szczerbaty | doskonała/excellent, lok. 3 |
2057 | Sharouns SAN MIGUEL, Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2058 | LOLITA Mera Vallis, Anna Krutelewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2059 | Play Mor (FCI) BE MY VALENTINE, Sławomir Piwko | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2060 | SAYA Tęczowy Gaj, Justyna Targowska | , nieobecny |
2061 | ALMA BLANCA Bella Mare, Sonia Czajor | doskonała/excellent |
2062 | BONITA Kacperski, Sławomir Piwko | doskonała/excellent |
2063 | CELINA Sarracenia, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2064 | CRANBERRY Sarracenia, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | , nieobecny |
2065 | GWINEA Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | doskonała/excellent, lok. 4 |
2066 | HOLIDAY IN SERENGETI Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | doskonała/excellent |
2067 | JABBA Woodland, Łukasz Czyżewski | b. dobra/very good |
2068 | JELJA AZGARD LA DORO BELLA Azgard, Dobrochna Cie¶lik | b. dobra/very good |
2069 | LOVE IS REAL Azgard, Dobrochna Cie¶lik | b. dobra/very good |
2070 | QUINTESSENCE Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 2 |
2071 | Saranden ROSES TO ZADORA, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 3 |
2072 | BLUE STAR Perfect Breed, Tomasz Strzyż | , nieobecny |
2073 | DOLORES Kociokwik (FCI), Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 2 |
2074 | GINGER TEA Herbu Queen of Hearts, Sławomir Piwko | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2075 | LOBELIA Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | , nieobecny |
2076 | PEINCESS EDEL PERLE Kola, Sylwia Szymczak | , nieobecny |
2077 | Play Mor (FCI) DELIGHTFUL APRIL, Zofia Majewska-Pułról | b. dobra/very good |
2078 | QUEEN HUSARSKA SFORA Herbu Zadora (FCI), Beata Husar | doskonała/excellent, lok. 2 |
2079 | SUN OF PETER'S GANG Leminisacatus, . Sowiński M., Ułamek P. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2080 | TEQUILA Kwiat Bałtyku (FCI), Sławomir Piwko | doskonała/excellent, lok. 3 |
2081 | ZOYA Azgard, Dobrochna Cie¶lik | b. dobra/very good, lok. 4 |
2082 | Clairstone AMARENA, Tanja Skanstrom, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2083 | BANANA SPLIT Bella Mare, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2084 | CASABLANCA PETER'S GANG Sitkowski Bór (FCI), . Sowiński M., Ułamek P. | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2085 | TETE-A-TETE Herbu Zadora (FCI), Beata Husar | doskonała/excellent, lok. 3 |
2086 | I Birbanti Sul Divano (FCI) AIDOS, Agnieszka Tajchman | doskonała/excellent, lok. 1 |
2087 | Ferma Baroanei GASTONE, . Butnar E., Sirbu A., Rumunia | b. dobra/very good, lok. 2 |
2088 | NUBI Bella Mia, Ewa Saczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2089 | Angelus Mei BILIFO, Dorota Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
2090 | HOPE z Ustrońskiego Zak±tka, Dorota Sikora | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2091 | OCTAVIA Górska Fantazja, Małgorzata Kicińska | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
2092 | LUSIMDRAGON Moana, Bożena Redelbach | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2093 | I Birbanti Sul Divano ALFINA, Anna Krutelewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2094 | Ferma Baroanei CHOCOLATE, . Butnar E., Sirbu A., Rumunia | doskonała/excellent, lok. 2 |
2095 | DZWONECZEK z Ustrońskiego Zak±tka (FCI), Cornelis Gerardus van Rijn | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2096 | MULINO SUL FIUME SAVIO Domek za Miastem, Lucyna Habelska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2097 | RUFUS Domek za Miastem, Monika Bęcka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2098 | Lorevy SHIAWASE, . Uran-Barcik A., Jaroszewska J. | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2099 | AROMA DI ZAFFERANO True Canadian Gold, Aneta Marczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2100 | Redborn FIRST EDITION, Anina Steentofte, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2101 | AMBER Virgo Vestalis (FCI), Lucyna Habelska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2102 | Javahill's RIDER IN THE SKY, . Breuer A.,J., Len Aerts E., Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2103 | TOP GUN BLUE PILOT Suchy Las Vegas (FCI), Agnieszka Gilińska-Veitch | doskonała/excellent, lok. 3 |
2104 | HEYWILLOW of Great Pleasure, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2105 | Honeyrun's LORD OF THE DANCE, Anna Uran-Barcik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
2106 | MULINO SUL FIUME ADDA Domek za Miastem (FCI), Daniel Grze¶kowiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2107 | Thorwill's red Buffoons BIINA, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2108 | EvViva La Vita HEROINE LIKE KATANA, Agnieszka Matejczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2109 | Red Hot Chilli's HIGH LIFE, Klaudia Małuj | b. dobra/very good, lok. 3 |
2110 | LANA Ruda Ferajna, Iwona Leszek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2111 | AMALIA CADBO vd Echtinger Grift, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2112 | Redborn ULTIMATE BY REQUEST, Anina Steentofte, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2113 | Springer Nova's PRINCESS, Anina Steentofte, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, BOS |
2114 | ARGO Le¶ny Urok, Bartłomiej Piotrowski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2115 | JASPER vom Herzrain, Michał Pi±tyszek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2116 | ŁYSKA z Grodziskich Borów, Michał Pi±tyszek | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2117 | Claircreek SPECIAL VERO, Izabela Gwardyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2118 | Lord Sett BLACKBERRY MUFFIN BISCUIT DREAM, Joanna Gazda-Stajer | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2119 | Tira Vento ABSOLUTELY CRAZY MAN, Katarzyna Plewka | wyb. obiecuj±cy/very promising |
2120 | ELIXIR ESPERADO Spotted With Charm /FCI/, Aneta Fr±tczak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2121 | EVERYBODY LOVES A WINNER Avendesora Poland, Marcin Wegner | b. dobra/very good, lok. 2 |
2122 | Beresford WILD WEST HERO, Agnieszka Banaszak-Kulka | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2123 | Big Brazzel BUNGY JUMPER, Katarina, Andrea Rosenblad, Szwecja | b. dobra/very good, lok. 1 |
2124 | MISS BONES Tamaam, Agnieszka Banaszak-Kulka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2125 | ABSOLUTELY AMAZING Three Ponds Valley (FCI), Katarzyna Tomaszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2126 | GRZECHU WARTA GABRYSIA z Krainy Tyci, Magdalena ¦migla-Żywocka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2127 | RUN LOLA RUN Venandi Peritus (FCI), Antonina Szczepaniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2128 | FALL IN LOVE Dream Passion, Aleksandra Kempista | b. dobra/very good, lok. 3 |
2129 | HEART OF GLORY Venandi Peritys, Adrian Gazda | b. dobra/very good, lok. 2 |
2130 | JOY LEAP Tamaam, Arkadiusz Jaskólski | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2131 | OVER AND OVER AGAIN Avendesora Poland, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2132 | Big Brazzel XTRA OUTSTANDING, Katarina, Andrea Rosenblad, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2133 | ICE FLOWER Adea (FCI), Natalia Mystkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
2134 | PETER PAN Adea, Jolanta Kawecka | b. dobra/very good, lok. 1 |
2135 | EASY VICTORY Adea, Jagoda Samsel | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2136 | Isfryn ON THE SPOT, Maaike Groot, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2137 | JENNYLYNN King Hunter, Łukasz Maciejewski | b. dobra/very good, lok. 1 |
2138 | MISS GOOD LUCKY Adea, Renata Pietruszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2836 | ARTEMIDA z Szerokiego Boru, Elżbieta Jedlińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |