Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 22.11.2017



Akita


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1407KANGETSU GO Pinku No Yuki (FCI), Katarzyna Anna Przybyłwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1408TATSUYA GO Fuen No Oka, Zuzanna Chadewyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1409DAIRINMARU GO Fuen No Oka, Zuzanna Chadedoskonała/excellent, lok. 2
1410FUSHIQI Duma Samuraja (FCI), Alina Czechorowskadoskonała/excellent, lok. 4
1411M'TAIKO GO Sara Hana Kensha, Kamila Drelicharz-Bukowskadoskonała/excellent, lok. 3
1412MAMORU GO Hajimari (FCI), Małgorzata Podlakdoskonała/excellent
1413SHIGETORA GO Fuen No Oka, . Chade Z., Siejak O.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1414TAKUMA GO Pa-Lis, Paweł Lisdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1415DAICHI Migoto Inu, Rafał Korzeniewskidoskonała/excellent, lok. 3
1416EITSUKUNI GO Shiroiarashi (FCI), Katarzyna Anna Przybyłdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1417HOKUTO GO Tashiro Futagosou, Zuzanna Chadedoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1418KUROI DAYIA GO Koishi, Sylwia Gondek-Winiarekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1419Go Taiyo to Umi ZINTARO, Iuliia Prystai, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1420A'ASAMI GO Akogareno, Patrycja Lewandowska, nieobecny

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1421ICHIGO COCO CHANEL Koishi, Sylwia Gondek-Winiarekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1422KANOJO GO Pinku No Yuki (FCI), Katarzyna Anna Przybyłwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4
1423MIYAGI GO of Miyagi Ken, Krzysztof Ryszewskiwyb. obiecuj±cy/very promising
1424TOSHI Gorin-No Sho (FCI), Marta Wilczewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
1425YUNOHANA GO Fuen No Oka, Zuzanna Chadewyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1426L'KASASAGI Go Akogareno, Rafał Korzeniewskidoskonała/excellent
1427MANAMI Paproci Zak±tek, Elwira Kulondoskonała/excellent, lok. 2
1428R'KATSUMI GO Shiroiarshi, Iwona Balsamdoskonała/excellent, lok. 1
1429YUJO NO YURIKO GO Fuen No Oka, Kamila Drelicharz-Bukowskadoskonała/excellent, lok. 3
1430YUKI Yamamoto, Piotr Jahns, nieobecny
1431YUMETORAME GO Feun No Oka, . Chade Z., Siejak O.doskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1432L'MIKI GO Akogareno, Patrycja Lewandowskadoskonała/excellent, lok. 1
1433YUMI Midori No Niwa (FCI), Mieczysław Szwedadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1434AZUSAHIME GO Fuen No Oka (FCI), Olga Siejakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1435GEISHA GO Atatakai Seikatsu (FCI), Marcin Graczykowskidoskonała/excellent, lok. 3
1436HARUKAZE GO Kaikado (FCI), Hanna Kaczmarekdoskonała/excellent, lok. 4
1437KAZUMI GO Hajimari (FCI), Karolina Kardaszdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1438TARUMI GO Pinku No Yuki (FCI), Joanna Piechaczyk-Mateusiak, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1439J'SENSAKURA Go from Hachimantai, Agnieszka Filipekdoskonała/excellent, lok. 1
1440L'FUJICO Sakuraban, Marcin Graczykowski, nieobecny


Akita amerykańska-American Akita


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1441CARAS Dracono Sirdis, Dorota Pruszakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1442WINTERRAHILLS THE GREATEST, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1443AXEL Ranchoamerdog, Joanna Ogonowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1444Lord of Odate's Inheritance AMUR, . Fleck K., Bergmann K., R., Niemcy, nieobecny
1445Indevor GREAT PRETENDER, Julia, Beata Dziemiankodoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1446APOLO Maczu-Ku, Rafał Dr±żewskidoskonała/excellent, lok. 2
1447Ruthdale NO PAIN NO GAIN, Sebastian, Edyta Krawczykdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1448Tan-Ro KELLY ZOLOTAYA FORTUNA, Jolanta D±browska, nieobecny
1449SACHIKO Jurojin (FCI), Paweł Deykwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1450COSSIMA Amakita, Przemysław Kubiakdoskonała/excellent, lok. 2
1451Ruthdale PRADA IN RED, Julia, Beata Dziemiankodoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1452BETINA LINABERO Przechodzka Preria, Jan, Krystyna Szmajadoskonała/excellent, lok. 3
1453KEY TO OUR HEARTS Pearl River, Mariusz Kędzierskidoskonała/excellent, lok. 2
1454PURE PLATINUM del Casa di Coniglio, Christy Verbeeke, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1455VS FOXY LADY Volturnus, Beata Bartosikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1456VS FUNNY FIBI Volturnus, Dariusz Dzięcielewskib. dobra/very good, lok. 3
1457WENA z Dworu Abakusa (FCI), Julia, Beata Dziemiankodoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1458AFERA Daikoku, . Klimek K., Skrzypczak D.doskonała/excellent, lok. 2
1459Finigan END-FER FALIEN, . Borowiec B., Szczepańska A.doskonała/excellent
1460I'M YOUR SWEET HEART Pearl River, Sebastian Krawczykdoskonała/excellent, lok. 3
1461PUMA MACZU-KU Apocalipto, J., M. Kubisdoskonała/excellent, lok. 4
1462Estava Rain REBEL HEART, Elena Gogozhankina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Alaskan Malamute


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1463Tammagvik (FCI) BALTAZAR, Magdalena Szymoniakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1464Arctic Melody (FCI) LOGAN, Alicja Le¶niewska-Dubiszwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1465JUNGLE BEAR Inditarod, Wioletta Sacherskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1466FOKUS Wataha z Doliny Raby, Łukasz Barabaszdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1467ASTEROPE GREENWOOD WARRIOR, Agata Kluczyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1468DON'T GO WITHOUT ME z ¦nieżnej Doliny, Monika Niestrawska, nieobecny
1469Arctic Challenge GO AND WIN, Magdalena Wierzchowskadoskonała/excellent, lok. 2
1470Arctic Challenge HER HIGHNESS LADY WINTER, Wioletta Ruszkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1471TALI'ZORAH Canis Borealis, Danuta Rybicka, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1472CANDY z ¦nieżnej Doliny, . Rybicka D., Niemczyk E., nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1473Arctic Melody (FCI) ABI, Alicja Le¶niewska-Dubiszdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1474LIKE A PRINCESS Stormyth, S., D.A.M. Geurts, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Basenji


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1475A HALL OF FAME FROM Sun'zande, . Taraszkiewicz I.,K., Groszek-Szymońska J.doskonała/excellent, lok. 2
1476ALL EYES ON ME from Sun'Zande (FCI), . Zaworska K., Wdowczyk Ł.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1477DIAMOND KOH-I-NOOR Włod-Ren, Mirosław Kossowskidoskonała/excellent, lok. 3
1478Bahaticca's HOGWARTS WIZARD, . Nowak M., PaĽdzierkiewicz A.doskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1479Doberguard's BLACK STRONG MOCCA, Amalie Heering, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1480JAZZ DANCER Afrikata, . Ziółkowski K., Heller J., Wodarski K.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1481BUNDUSTAR African Elite (FCI), Krystyna Chudzińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1482GIMA Warrior Burudika, Magdalena Lityńskadoskonała/excellent
1483GOLDLAY WARRIOR OF Burudika, Zuzanna Ligockadoskonała/excellent, lok. 4
1484Tame Pride HOLD ME LOVE ME, Greta Tomaszewskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1485Bahaticca's HORWARTS WITCHCRAFT, . Nowak M., PaĽdzierkiewicz A.doskonała/excellent, lok. 2
1486ID LILLET SWEETIE OF Burudika, . Muller D., Ługowicz B.doskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1487Nature's Masterpiece HAPPY FOR ZAINABU, Krystyna Chudzińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1488Meisterhaus LIVE'N IT UP, Alicja PaĽdzierkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Canaan Dog


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1489CAYRA Samorodok, Piotr Melinisdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chow Chow (czarny, niebieski)-Chow Chow (black, blue)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1490TRUE BLACK BOY Sky Garden, Marta Grze¶kowiakdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1491Carbo Stella ZICO, Janusz Grajekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1492JAKIR des Charmants Oursons, Marta Wantuch, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1493TITANIC BLACK STORM FOR SHI-KIN Del Fiume Giallo, Grzegorz Wolskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1494Virdzhil GRAND VOYAGE, Magdalena Le¶niakdoskonała/excellent, lok. 2
1495Simauta Dess MESSING, Lise-Lotte Adler, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1496ELEEN PRINCESS FROM NOTORIUS Shi-Kin, Grzegorz Wolski, nieobecny


Chow Chow (rudy)-Chow Chow (red)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1497NE PLUS ULTRA De Sun Vit, Julia, Beata Dziemiankowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1498Pyatyi Element EPATAJ SMOOTH, Dorota Czerwińskadoskonała/excellent, lok. 2
1499KEITARO Cunami, Małgorzata Borowczakdoskonała/excellent, lok. 1
1500LEO De Los Perros De Bigo, Iwona Grzegorzewicznie do oceny/cannot be judged
1501ŁOZYR VEL AIVENGO Kuku-Nor (FCI), Dorota Czerwińska, nieobecny

Suki - Bitches

1502A & L Of The Island CONFETTI, Lise-Lotte Adler, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1503Hammarstigen's FROJA AF SKANE, Madelen Norstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
1504ŁINI Kuku-Nor, Adrian Kołodziejb. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1505PRINCESSA Sky Garden, Marta Grze¶kowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1506MIKADO z Dworu Abakusa (FCI), Dorota Jarowiczdoskonała/excellent, lok. 2
1507MISS BUNIA z Dworu Abakusa (FCI), Julia, Beata Dziemianko, nieobecny
1508Commitment's PLAY IT SEXY, Madelen Norstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1509YOKO MUSAHI SAN Jarkas (FCI), Monika Adamczyk, nieobecny


Eurasier


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1510CZEKAN z Nowomiejskiej Doliny (FCI), Mateusz Pi±tekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię


Karelski pies na niedĽwiedzie-Karjalankarhukoira / Karelian Bear Dog


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1511BORYS Cień Tajgi, Hubert Paszkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1512KARHU Thorvalta, Beata Grossekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1513BRYZA Cień Tajgi, Hubert Paszkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1514TAJGA z Doliny ¦rodkowej Odry, Sławomir Kropidłowskib. dobra/very good


Łajka rosyjsko-europejska-Russko-Evropeiskaia Laika / Russian-European Laika


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1515DAFNE ze Stare Moravy, Henryk Nawrot, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1516MARINA Kociokwik (FCI), Henryk Nawrotdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Łajka zachodniosyberyjska-Zapadno-Sibirskaia Laika / West Siberian Laika


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1517BAS FRODO z Ostrejek, Jakub Ordanikdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches

1518KAYRA, Klaudiusz Kłakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Nagi pies meksykański standard-Xoloitzquintle / Mexican Hairless Dog Standard


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1519Fame Factory's WINNING CONCEPT, Emma Hanssondoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1520HERMOSA, Emma Hansson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Norsk Buhund-Norwegian Buhund


Psy - Dogs

1521Honningrosas JOSTA HJERTEKNUSER, Ritva Lindstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1522Gnipagrottans ESKIL FREKESON, Ritva Lindstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB


Pies Faraona-Pharaoh Hound


Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1523CAVA Whispering Sand, Karolina Krajewskab. dobra/very good, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Podenco z Ibizy krótkowłosy-Podenco Ibicenco / Ibizan Warren Hound Smooth-haired

1524CLEOPATRA Baltas Vejas, Jowita Matłoszdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1525CHEVY CHEVELLE V. Oxymoron, Magdalena Kaja Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Podengo portugalski krótkowłosy miniaturowy-Podengo Portugues/Portug.Warren Hound Smooth-hair. Miniature


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1526PARAISO De Viamonte, Helle Dan, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1527DARE YOU POUCA Tappinskis, Helle Dan, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1528Kontrapunkt LICENCJA, Małgorzata Kwiecień, nieobecny


Podengo portugalski szorstkowłosy miniaturowy-Podengo Portugues/Portug. Warren Hound Wire-haired Miniature


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1529XUXA De Viamonte, . Christensen L., Kragh K., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Samoyed-Samoiedskaia Sabaka


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1530La casa de la Nieve ONE LOVE RASTA, Paulina Stecwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1531Paradisial Dream FORTUNE HARDY, Paulina Stecdoskonała/excellent
1532Klajokliu Suo NARVIS, Ewelina Pastusiakdoskonała/excellent, lok. 3
1533Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON, Andrzej Jerzy Kubiakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1534Sonata Arctica (FCI) VARIN NEW DAIMONDSON, Wioletta Trzepizurdoskonała/excellent, lok. 2
1535ZEFIR OF BASTY the Glow of the Snowy Star, Beata Piętakdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1536NOBODY STOP ME Chatanga, Anna Ja¶kiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1537MOVES LIKE JAGGER Chatanga, . Andrzejczak S., Ja¶kiewicz A.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1538VENASQUE OF JIP the Glow of The Snowy Star, Tomasz Majewskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1539FUKS OF FADO Powiew Północy (FCI), Sebastian Andrzejczakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1540Deejasome DROMMARNAS PRINCE, Kent Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1541Royal Winter (FCI) LAYLA OF IDOL, Sandra Kamińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1542QUEEN OF ARCTIC CHALLENGE Vidnavska Zare, Iwona Lenarczyk-Małecka, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1543ORINA Yukibana (FCI), Agnieszka Agatab. dobra/very good
1544YUMI QUEEN OF THE NORTH Pagabo, Arkadiusz Sobczaknie do oceny/cannot be judged

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1545White Samara's EXPRESS ENYA, Pia Hiort, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1546Absolut Whites GULDHJARTA, Kent Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1547CLEO OF NELLY Smile of Love (FCI), Andrzej Jerzy Kubiakdoskonała/excellent, lok. 2
1548Absolut Whites KARAMELL, Kent Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1549White Samara's PRINCESS ANDREA, Pia Hiort, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1550GLOW ARCTIC STAR Yoshi & Us, Iwona Lenarczyk-Małecka, nieobecny


Shiba


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1551SHIRO Hi To Mizu, Żaneta, Tomasz Reiterwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1552GEKKOU HIDEMARU GO Koshiwasou, Edyta Gajewskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1553ESKO GO Kumade, Krzysztof Ryszewskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1554BYAKKO Swobodne Życie (FCI), Małgorzata Kowalskadoskonała/excellent, lok. 2
1555VAKA Go You Djenima, Jolanta Łachaczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1556HISANA HOSEKI GO of Miyagi Ken, Krzysztof Ryszewskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię
1557SAKURA Hi To Mizu, . Reiter T. Ż., Brzozowska E.obiecuj±cy/promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1558AYANA Hi To Mizu, . Reiter T.,Ż, Machniak-Pisarska A.doskonała/excellent, lok. 4
1559GASHIRA GO Mukashibanashi, Agnieszka Potocka-Ołubiecdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1560Saskatchewan Trail's PARIS HILTON, Piotr Materskidoskonała/excellent, lok. 3
1561TOSHIKO GO Mukashibanashi, Maciej Gajewskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1562YASHIN Hi to Mizu, . Reiter T., Materski P.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1563ASAMI Go You Djenima, Maciej Gajewskidoskonała/excellent, lok. 2
1564Noven's HIME, John, Kirsten Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Siberian Husky


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1565HANCOCK Snow Dogs Valley, Magdalena Bejgerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1566Winter Melody (FCI) HIGH WAVE IN TROUBLE, Ewa Górskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1567Winter Melody (FCI) AS GOOD AS IT GETS, . Gomez Sanchez J.L., Górska E.wadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1568BOSSMAN Heart of Siberia, Szymon Pilipadoskonała/excellent, lok. 4
1569SIDE OF PARADISE Husqvarna (FCI), . Andrzejczak S., Bucoń W.doskonała/excellent, lok. 2
1570THIS WHITE LUCKY Eskimoski Domek, Marek Hoderny, nieobecny
1571TSAR NICOLAY ROMANOV Corazon Salvaje, Aneta Chyżyńskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1572HUNTER Nordic Blue, Tomasz Dogadalskib. dobra/very good, lok. 2
1573Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE, . Goszka S., Górska E., Gomez J.L.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1574JOE-JOE JUMP De Tivervall, Nataliia Yanik, Ukraina, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1575Winter Melody (FCI) BREAK THE WAVE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L., Szydłowska A.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1576EX. COMRADE the Future is Ours (FCI), Marek Hodernydoskonała/excellent, lok. 2
1577ULTIMATE D.B. Arctic, Mariusz Bejgerdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1578Kristaris JOSE CUERVO, Ewa Górskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1579BLACK SWAN I.M. and Winter Friends, Marek Hodernyobiecuj±cy/promising

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1580CORAL-SEA SIRRA Eskimoski Domek, Marek Hodernywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
1581KARLA Nektar Północy (FCI), Tadeusz Kaczmarekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1582Winter Melody NEXT WITCH IN TROUBLE, Izabela Kriegerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1583DISNEY'S POCAHONTAS of Poliarine Arktika, Ewelina Ładzińska-Kłaczkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1584QUEEN OF VANILLA SNOW DELLA Contea Del Nord, Nataliia Yanik, Ukraina, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1585ENIF PEGASI Sachem's Dream, Sylwia Goszkadoskonała/excellent, lok. 1
1586ENTER NICOL the Future is Ours (FCI), Marek Hodernydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1587AMARETTO Star Snow Winner, Mariusz Bejgerdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1588RETURN TO INNOCENCE Legend of The Spirit, . Krieger I., Cassar D.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1589Winter Melody (FCI) YOU ARE IN TROUBLE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L., Szydłowska A.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1590Belstok LITTLE BLACKBERRY, Anastasia Sirotinina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
1591MARANTA Eskimoski Domek, Marek Hodernydoskonała/excellent
1592Arctic Friend PEARL LADY, Łukasz Wójcikdoskonała/excellent, lok. 4
1593WIND OF MY WISH Legend of the Spirit, Mariusz Bejgerdoskonała/excellent, lok. 3
1594Winter Melody (FCI) YOU WILL LIVE FOREVER, Ewa Górskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1595Arktogea GRANADA, Łukasz Wójcikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Szpic japoński-Nihon Supittsu / Japanese Spitz


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1596Crepello WILLY WONKA, Isabelle Lager, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1597Bella Godivas GANDALF, Anita Kantonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
1598Minnlett's XMAS JOY, Birgitte Hardam, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1599Crepello WHO'S THAT GIRL, Isabelle Lager, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1600Aya-San's PIIL HOPE AND GLORY, Birgitte Hardam, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Szpic mały (biały)-Kleinspitz / Miniature Spitz (white)


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1601FLEUR Krisanda, Janina Fijałkowskadoskonała/excellent, lok. 1


Szpic mały (kolorowy współczesny)-Kleinspitz / Miniature Spitz (orange, grey, other colours)


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1602DALI z NiedĽwiedziej Gwary, Patrycja Ciernickadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1603Ravasgang's BE MISS FANCY, Eila West, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
1604JULIET z NiedĽwiedziej Gawry, Ewa Niemczykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1605Emmaboda ROULETTE, Eila West, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Szpic miniaturowy-Zwergspitz / Pomeranian


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1606DON VITTO Fantazja Szpic Moll (FCI), Ewa KaĽmierczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1607KEY KEY TO HEART Gracja-Pom, Artur Sikorawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1608AMPER Simple Pomps, Natalia Iarutadobra/good
1609FURIO Hominem Quero, Dagmara WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS
1610Dashviktan JUPITER, . Pastusiak E., Mazur-Szkodzinska P.doskonała/excellent, lok. 2
1611Kaprich NEZHNYY ZEFIR, Ekaterina Kapustina, Rosja, nieobecny
1612SI ALL'AMORE COCA Bast, Mariusz Zientalskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1613Sheri Blues ZHAN-MISHEL, Ludmila Khruslova, Rosja, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1614CHARLIE Gracja-Pom (FCI), Zofia Łazik, nieobecny
1615DUST OF DIAMONDS on Stellar Wind, . Kopaskova M., Kavciakova V., Czechydoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1616Thai Silk GONNE MAKE MA SWEAT, Whilliam Thio, Filipiny, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1617Caletto COOL AND EASY, Katarzyna Madalińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1618OMEGA Premiera Poland (FCI), Wioleta Knop, nieobecny
1619SI AI SUMI COCA Bast, Mariusz Zientalskidoskonała/excellent, lok. 2
1620Tauro TRAVIATA, Beata Wocialdoskonała/excellent, lok. 3
1621Ta Bozi's WHITE ANGEL, Dorota Dębskadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1622Malpom MERRY GO ROUND, . Pastusiak E., Mazur-Szkodzinska P.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1623DIAMOND KRAFT Gevndolin Space, . Jezierska M., Jezierski J.doskonała/excellent, lok. 2
1624SPARK OF HOPE Bobrolandia, Aleksandra Przysowadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1625CONFETTI Premiera Poland, Svietlana Mironenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Szpic ¶redni (biały)-Mittelspitz / Medium size Spitz (white)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1626GANDALF WHITE Aus dem Norden, Edyta Balowska, nieobecny

Suki - Bitches

1627ELECTRA Mumuru, Joanna Lipskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Szpic ¶redni (kolorowy współczesny)-Mittelspitz / Medium size Spitz (orange, grey, other colour)


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1628Mittelbymittel BAZOOKA, Mai-Britt Schroder, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1629Mittelbymittel ANNAKATINKA MINKA, Mai-Britt Schroder, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Szpic wilczy-Wolfspitz / Keeshond


Psy - Dogs


Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1630DRZEMLIK Zbyszkowisko (FCI), Małgorzata, Zbigniew Rojewscydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1631RIKKI TIKKI TAVI iz Mirashela, Arkadiusz Sobczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1632GRYZELDA Mag Force, Monika Szlachtyczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1633GALADRIELA Mag Force, Katarzyna Rybakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1634LAICKA, Laetitia Bellesoeur, Francjab. dobra/very good, lok. 2


Szpic włoski-Volpino Italiano


Psy - Dogs

1635Bella Volpino's NUMBER 1 BERNARD, Anne Dorthe Klarlund, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1636Bella Volpino's NIKA NOT FOR SALE, Pia Rodvig Kristiansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

1637Bella Volpino's HAPPY GO LUCKY, . Klarlund N, Klarlund A.D., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Thai Bangkaew Dog


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marcelino Pozo Ruiz

1638AMICA Jednicka, Katarzyna Jabkowska, nieobecny


Thai Ridgeback Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1639JATAWA of Noppakao, Dorota Tokarskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1640SNAPY ¦nieżne Zjawisko, Małgorzata Szultadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1641MORAN BERILL Et Tar-Menel, Wojciech Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1642ALANA BLUE Gattaca, Dominika Klechadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1643BLUE GINGER Wataha z Rabowic (FCI), Krzysztof Molińskidobra/good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1644DORA Wataha z Rabowic, Wojciech Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Västgötaspets-Swedish Vallhund

1645Danga's AFELIA-H, . Bernhed B., Bernhed Uhlen A., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Łajka jakucka-Yakutian Laika


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

2833El Flaum HISAN HAYDAR, Monika Marcela Z±bekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

2834BISE BONA Diament Jakucji, Agnieszka Sztubadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS