1333 | MIŁEK Murkamka, Bożena Bundz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1334 | MALINKA Murkamka, Bożena Bundz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1335 | JORIKA z Chaty Pati (FCI), Wanda Więsek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1336 | BELLADONNA Red Horses, Bożena Bundz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1337 | KARAMELLA ze Stoupovy Chaloupky, Beata Gęsińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1338 | Alptricolour DARRYYA RONNIE ESSIE, Elena Novozhilova, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1339 | SASANKA Murkamka, Bożena Bundz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1340 | ADONIS Zolotoy Rodnik, Maya Petyakina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1341 | FUNNY Senergetii, Mariola Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1342 | FINKA z Jamciej Norki, Mirosława Motała | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1343 | WALENTYNKA Rycerska Sfora (FCI), Agnieszka Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1344 | WINNER Dagi Dog, Dagmara Oraczewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1345 | LARSSON Vita-Red, Katarzyna Pirszel | doskonała/excellent, lok. 2 |
1346 | ROLLS ROYCE Dagi Dog, Leszek Poniewierka | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1347 | KARMA Hokus Pokus z Perłowej, Ewa D±browska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1348 | AUSSIE Long and Lovely, Katarzyna Pieńkus-Jarz±bkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1349 | ROMA Dagi Dog, Dagmara Oraczewska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1350 | Ygeia ARMITAGE, Lis Mona Christensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1351 | GROSIK Zielone Mchy, Jacek Bernacik | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1352 | Loriwind CLEO'S LITTLE ANGEL, Rozalia Dembowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1353 | Zimerbude ISTINA, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1354 | Lisego Nosa YARKAYA ZVEZDA, Irina Tarvida, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1355 | Tverskoy Mozaiki LEDJANAJA TIGRICA, Tanya Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1356 | Redgi Prado UN AMOR FOR TVERSKOY MOZAIKI, Tatyana Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1357 | AGENT 007 Nes Gwadiana (FCI), Sabina Kali¶ | doskonała/excellent, lok. 2 |
1358 | Tverskoy Mozaiki ZVEZDOCHET, Tatyana Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1359 | Lisiego Nosa UTERENNIY KOFE, . Sowiński M., Ułamek P. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1360 | Manaca's WARM WELCOME, Fenja, Ellinor Svensson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1361 | Zimerbude ZHEGLOV, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1362 | ELZA NELI Aris (FCI), Rozalia Dembowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1363 | MOCHITO Chatka Jamnika, Halina Chudzik, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1364 | Svaerke's SENTA, Birgitte Svaerke, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1365 | BENEK z Doliny Makowej, Bogusława Chojnowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1366 | MAGUS Agross (FCI), Ewa Pajor | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1367 | MILKY WAY Canis Venator, Katarzyna Pirszel | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1368 | AMPER z Bandy Misiorka, Barbara Zimoch | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1369 | Kaiserkusse ROSENKA VALIER, Fenja, Ellinor Svensson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1370 | AGENT z Bandy Misiorka (FCI), Róża Dembska-Biela | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1371 | PICASSO Aishwarya Vera, Magdalena Tymińska-Jedziniak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1372 | Black Boots ROCKY ROAD, Birgitte Svaerke, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1373 | CHARLIE Canis Venator, Katarzyna Pirszel | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1374 | BEZA z Doliny Makowej, Bogusława Chojnowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1375 | Obereg Velesa VOROZHEYA, Wioletta Zaborowska | , nieobecny |
1376 | Emdash HELGA, Hedda Raun, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1377 | SHARON Canis Venator, Birgitte Svaerke, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1378 | Svaerke's ANNA, Birgitte Svaerke, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1379 | Kaiserkusse ISABELLE, Fenja, Ellinor Svensson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1380 | DON CORLEONE Red Horses (FCI), Beata Żyder | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1381 | JUTRZENKA Red Horses (FCI), Beata Żyder | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1382 | LIWIA z Przystani Wodniackiej (FCI), Marek Drop | b. dobra/very good, lok. 2 |
1383 | EMMA z Przystani Wodniackiej, Magdalena Sikierska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1384 | NORMA z Przystani Wodniackiej, Dorota Czaplicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1385 | CYPISEK Zibibim Hau, . Andrzejewska R., Starczewska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1386 | PINOCCINO Chatka Jamnika, Halina Chudzik, Belgia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1387 | EMANUEL Brzd±c (FCI), Joanna Pierzchała | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1388 | PRALINKA z Przystani Wodniackiej, Dorota Czaplicka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1389 | HALSZKA Red Horses (FCI), Beata Żyder | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1390 | BRAWURKA Brzd±c (FCI), Aleksandra Ma¶lankowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1391 | PITCH Chatka Jamnika, Halina Chudzik, Belgia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1392 | BANITA Brzd±c (FCI), Joanna Pierzchała | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1393 | MOELLEUX Chatka Jamnika, Halina Chudzik, Belgia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1394 | TEQUILA Brzd±c (FCI), Ewa Antczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1395 | ORGIETKA Brzd±c (FCI), Katarzyna, Agnieszka Klusak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1396 | DEGAS Herbu Flinta, Elżbieta Adamowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1397 | Ex Sentia SGT. LARVEL JONES, Agnieszka Małecka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1398 | E-MOTION Anons (FCI), Piotr Sopel | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1399 | DAKOTA Herbu Flinta, Elżbieta Adamowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1400 | NAVARA Skryte Marzenia (FCI), Mikołaj Grandke | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1401 | KARRAMBA Klan Szalonej Ziutki, Kinga Makowska- Oziom | doskonała/excellent, lok. 2 |
1402 | Ex Sentia SGT. DEBBIE CALAHAN, Agnieszka Małecka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1403 | BASZKA Szorstkich Tymianek, Alina Wieczorek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1404 | LIMA z Modrza, Wojciech Wojtyński | doskonała/excellent, lok. 2 |
1405 | WIKI z Przystani Wodniackiej (FCI), Jadwiga Klimaszewska- Ploger | , nieobecny |
1406 | Raydachs HEARTS ON FIRE DIAMOND V EX SENTIA SW, Agnieszka Małecka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |