Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 22.11.2017



Anatolian-Coban Köpegi / Anatolian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

330VERIM KANGAL YIRMI BIRNCI D.K. Bubu, Katarzyna Naglerdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
331VOLCANO KANGALI YIRMI BIRINCI D.K. Bubu, Jolanta, Krzysztof Brylldoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Król

332AKIRA KANGAL Bryllantowy Zak±tek, Katarzyna Naglerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

333AJRA Zimkowe Psiaki (FCI), Marcin Fornalkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
334AJSZA Zimkowe Psiaki, Jolanta, Krzysztof Brylldoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Appenzeller-Appenzeller Sennenhund / Appenzell Cattle Dog


Psy - Dogs

335PEGAS Bostolandia (FCI), Waldemar Wi¶niewskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

336AZURA Czandoria, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Bernardyn długowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

337DUBAJ z Dorzecza Parsęty (FCI), Gabriel Donajskidoskonała/excellent, lok. 2
338IWRO Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figiela, nieobecny
339SLASH Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

340PLATON Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

341BUFFY z Ziemi Bobrzyńskiej, Marcin Kostrzewskidoskonała/excellent, lok. 2
342SUZANNE VEGA Wielkopolski Bernardyn, Adrie Kessels, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

343FRAJDA Delikante, Monika Rafalskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

344Khedives ROUND THE TWIST, Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Bernardyn krótkowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Short-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

345ROYAL BABY Wielkopolski Bernardyn (FCI), Saskia de Vries, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

346JOCKER Mańkowa Zagroda, Aneta Żaczkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
347NOBEL Wielkopolski Bernardyn, Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

348ROYAL JEWEL Wielkopolski Bernardyn (FCI), Diane Drenthen-Westerhoff, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
349ROYAL LOVE Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
350TOSCANY Wielkopolski Bernardyn (FCI), Diane Drenthen-Westerhoff, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

351DAISY Olbrzym z Nadmorskiego Klifu, . Leske M., Brelak-Leske M.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

352CEDRA Olbrzym z Nadmorskiego Klifu, . Leske M., Brelak-Leske M.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

353MISS POLONIA Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Berneński pies pasterski-Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Król

354Berner-Emmas WILLIAM THE CONQUEROR, Karin Nielsen, Daniawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

355BISSAU Berneńska Przygoda, Maria Malak, nieobecny

Psy - Dogs

356GANDALF Kiziakowa Zagroda, Barbara Fischerdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

357CADILAC Łużycka Dolina, . Szczygielska R., Stangreciak J.doskonała/excellent, lok. 3
358TARAN Azmeg, Mirosław Kubiakdoskonała/excellent, lok. 2
359Sennenhund Rossii TESSEY BYANKA, Maciej Pospiesznydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

360BRANDON z Gorzyckiej Zagrody, Dorota Cie¶la, nieobecny
361HARLEY DEVIDSON Bernparadies, Dariusz Pie¶niakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
362Berner-Emmas PURE SNEEZY, Silke, Andreas Topfer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

363ARAMIS Berneńska Przygoda, Maria Malak, nieobecny
364BOHUN Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
365CANNON Wzgórze Agisa, Monika Sty¶-Zaj±cdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Piotr Król

366AMICUS Alpejski Sen, . Kusznierek G., Czechowicz B., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Król

367OREO Canis Admirabilis, Maciej Pospiesznywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

368FELICJA Bella Bernola (FCI), Edyta Szulczyk, nieobecny
369FOBIA-DAFNE Bella Bernola (FCI), Elżbieta Rakowska, nieobecny
370GRAFFITI Kiziakowa Zagroda, Robert Pieńkosz, nieobecny
371HENNESSY Wesoła Czereda (FCI), Wojciech Organa, nieobecny
372High Oaks MOON SALT, Monika Sty¶-Zaj±cdoskonała/excellent, lok. 3
373WIKKI z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

374ALABAMA PLAY MOR Alpejski Skarb, Dariusz Krysiak, nieobecny
375ENAYA Gven Blaid, Magda Pie¶niak- Jabłczyńskadoskonała/excellent, lok. 3
376FOREVER STAR Alpejski Sen, Agata Zawadzkadoskonała/excellent, lok. 2
377TEMIDA z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

378EMMA Czubaryk, Alicja Zelmańskadoskonała/excellent
379EURYDYKA Bernevirtus, Agnieszka Królakdoskonała/excellent, lok. 4
380HEWA od Stasiaków (FCI), Seweryn Więckowskidoskonała/excellent, lok. 2
381MRS DEPTH FIRE z Deikowej Doliny, Maciej Pospiesznydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
382ZIRA z Gorzyckiej Zagrody (FCI), Irena Balcerzakdoskonała/excellent, lok. 3
383ZZ TOP Berneńskie Ł±ki (FCI), Klaudia, Jacek Janiszewscy, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Piotr Król

384ASTARTE Alpejski Sen, Agata Zawadzkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Bokser (pręgowany)-Deutscher Boxer (gestromt) / German Boxer (brindle)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

385Box Lopus ATOM, Jette Eklundh Christensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

386X-MEN vom Hause Bresicke (FCI), . Schiller S., Bresicke J., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

387DIABLO Pogromca Ringu (FCI), Dorota Żołędowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

388ALUNA Pasja Box, Izabela Chmielewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

389SYMPHONY Sanvita, Szymon Kapturskidoskonała/excellent, lok. 2
390XOLANI vom Hause Bresicke (FCI), . Bresicke J., Brandenburg K., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

391Hearts of Hope's OLD NORDIC SAGA, Sysanne Lund-Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

392Almadinaks ELECTRA, . Brzeziński M., Lenaerts E.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
393Bostobox VANILLA SKY, Lone Gronbaek Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Bokser (żółty)-Deutscher Boxer (gelb) / German Boxer (fawn)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

394IRON Optima Grata, Szymon Kapturskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

395Bostobox DUMLE, Julie Michelsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

396Bostobox WASCO, Jette Eklundh Christensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

397Rus Le Fler SICARIO, . Andrianova L., Lemmer T., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

398SUZI Amicorum (FCI), Krystyna Kowalskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

399Box Lopus ASTI, Lone Gronbaek Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
400FILANTROPICA vom Kaiserfelsen, Mateusz Rodzeńdoskonała/excellent, lok. 3
401LOTUS von Ellinghaus, Ole Andersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

402BLANKA Alabaja Box (FCI), Grzegorz Małowieckidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Buldog angielski-Bulldog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

403PRADO Słoneczny Sad, Marta D±browskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

404HUGO THE BOSS de Oro Graso, . Sobol G., Harnik S.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
405Waterless Bulldogs (FCI) POOL BOY, Fatima Bergauwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

406ASTON VirgoLeo (FCI), Mirosław Sobolewskib. dobra/very good
407DEXTER D.U.B z Krainy Szczę¶cia, Mirosław Bigotdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
408JOHNNIE WALKER Lusi's Stars (FCI), Krystian Spławskib. dobra/very good, lok. 4
409SAVO SUMMER Duch Kilimandzaro, Elżbieta Kowalskab. dobra/very good, lok. 3
410ZOLTAR Adorable Isabulla (FCI), Monika Kuberackadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

411BARON Folwark Albionu (FCI), Lidia JóĽwiakb. dobra/very good, lok. 3
412BIUCK Somia Bull, Lidia Goł±bek-Głozińskab. dobra/very good, lok. 4
413CORNER CREEK My Gal-Bull (FCI), Małgorzata Cichockadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
414Treasurabull's FIFTY SHADES, Virgine Haddad, Francja, nieobecny
415GAWAIN My Gal-Bull, Sebastian Pawlakdoskonała/excellent, lok. 1
416SNOW Testardo Bull, Patrycja Marczykowska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

417CHOPER Esdeka, Kamila Rakowskadoskonała/excellent, lok. 2
418FERGUSON Esdeka, Ryszard Hejnatb. dobra/very good, lok. 4
419Waterless Bulldogs (FCI) IGNITION, Fatima Bergaudoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
420Schonemann KING ARTHUR, Heidi Schonemann Johansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
421MARIO Słoneczny Sad, Patrycja Tomczakb. dobra/very good
422MARS Perła Wronczyna, Marcin Lewickib. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

423CAPTAIN MARVEL My Gal-Bull (FCI), Katarzyna Krawiecdoskonała/excellent, lok. 2
424CECILBEATON Dyskretny Urok Burżuazji (FCI), Krzysztof Kradzieckidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
425ZINO Bull Haus Calibra, . Sobol G., Bryl E.doskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

426SINDY Perła Wronczyna, Marzena D±bska-Wójcikwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

427BENYA od Mariki, Jacek Morozb. dobra/very good
428Sonofabull BOWIE, Marzena D±bska-Wójcikdoskonała/excellent, lok. 2
429BUNIA FOR RUDA WIEDZMA Radahan, Krzysztof Kurzownikdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
430DELANEY II Eres Mi Vida, Karolina Kwiatkowskadoskonała/excellent, lok. 4
431ESDEKA MACLARENA A Midsummer Night's Star, Wojciech Żukdoskonała/excellent, lok. 2
432RUDE RAKIJA z Tęczowych Ogrodów (FCI), Justyna KaĽmierczakb. dobra/very good
433SITA z Ja¶minowego Ogrodu (FCI), Lidia Goł±bek-Głozińska, nieobecny
434Frankies Gang TOO HOT, Barbara Horbacz, nieobecny
435ZONDA Od Mariki, . Balak P., Kulik M.b. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

436BUKA Folwark Albionu (FCI), Lidia JóĽwiakb. dobra/very good
437FIGA Niebieskooka Dusia, Jaroslaw Tomczakb. dobra/very good
438LADY PIPI z Grodu Dawida (FCI), Stanisław Bartkowiakdoskonała/excellent, lok. 4
439PEGGIE World of Bullcraft, Elżbieta Kowalskadoskonała/excellent, lok. 3
440Kinlockbulls PENNY LOCKETT, Joanna Jonesdoskonała/excellent, lok. 2
441SHYSHKA Esdeka, Wojciech Żukb. dobra/very good
442SUMMER Testardo Bull, Emilia Cichońskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

443BELLA Evolution of the Wolf, Mateusz WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 3
444ELISABETHTAYLOR Dyskretny Urok Burżuazji (FCI), Krzysztof Kradzieckidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
445JUANITA BANANA del Caliborso, Virgine Haddad, Francja, nieobecny
446LA VIA LILOU Firecracket Teams, Stanisław Bartkowiakb. dobra/very good, lok. 4
447LOTHBROK LAGERTHA My Gal-Bull, Katarzyna Krawiecdoskonała/excellent, lok. 2
448OCTAVIA World of Bullcraft, Elżbieta Kowalskab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

449ATENA Spółka z Krzywego Koła, Beata Sameckadoskonała/excellent, lok. 3
450COCA Djamilla (FCI), Agnieszka Wyszkowskadoskonała/excellent, lok. 4
451Valby Bulldogs HOLLY COPENHAGENGIRL, Kim Kjaer, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
452TRYLONIA Griin Grey (FCI), Emilia, Przemysław Cichońscydoskonała/excellent, lok. 2


Bullmastiff


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

453LA BALSA CATCH A FIRE For Fullhouse, Agata Bisdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

454AL CAPONE is Dvariskiu, Monika Pasikdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
455DARK NIGHT Priambulls, . Joos M., Lenaerts E., Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
456Fullhouse Bull's MONSIEUR FRANCOIS, Beata Kucharskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

457ARAMIS Amber Dream (FCI), Robert Matoszkodoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

458NEFRETETE Tolla-Prima (FCI), Anna Jankowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS


Cane Corso Italiano-Italian Corso Dog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

459BORO z Mazurskiego Edenu, Bartosz Grze¶kowiakobiecuj±cy/promising, lok. 3
460BRUNO Hard Warrior (FCI), Patrycja Kaczmarekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
461DONALD T. in Verto Corso, Sylwia Andrzejewska, nieobecny
462VIN DIESEL STAR Ininiti Cane Corso, Anna Wozińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

463ERNESTO Dwie Skały (FCI), Paweł Jankowiak, nieobecny
464SALVAR z Mazurskiego Edenu, Anna Ossowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
465SUBARU Forza Polonia, Joanna Tylmanwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
466UNIQUE TANGO z Gildii Nieustraszonych, . Wanecka E., Kłujsza E.m. obiecuj±cy/n. promising, lok. 3

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

467DENARO Fidelum Defensorum, Edyta Balcerdoskonała/excellent, lok. 3
468Rothorm Jy Dream HOOCH, Fernandez Samón Monserrat, Hiszpaniadoskonała/excellent
469Liberty Space INDEVOR TO BE BEAUTIFUL, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 4
470KRONOS Del-Orte M.L. (FCI), Natalia Wysockadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
471PREDATOR z Gildii Nieustraszonych, . Wanecka E., Adamek R.doskonała/excellent
472SATO Las Vegas S.J., Agata Małyszdoskonała/excellent, lok. 2
473VIGGO L'ULTIMO REGALO DI M Volturi, Monika Kaletnik-Krajewskadoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

474BOURBON Sempre Cane Corso, Dorota Posłajko, nieobecny
475HEKTOR Messanero (FCI), Artur Strękdoskonała/excellent, lok. 2
476NERON z Gildii Nieustraszonych, Anna Mierzwińska-Obaradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
477PROTEST VSEM, Małgorzata Kosdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

478BENTLEY di Veri Leoni (FCI), Hanna Koronowskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

479JAGGER z Gildii Nieustraszonych, . Wanecka E., Adamek R.doskonała/excellent, lok. 2
480Moi Legioner OPTIMUS PRIME FOR DEL ORTE, Marcin Luciak, nieobecny
481PRESIDENT iz Dinastii Championov, Sylwia Andrzejewskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
482Imprezo Polaris SHERLOK, Bogusław Piędziadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

483HEIDI z Mazurskiego Edenu, Alicja Giruswyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
484VICTORIA'S SECRET STAR Infiniti Cane Corso, Anna Wozińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

485FURIA Cane d'Oro Italiano, Andrzej Gna¶b. dobra/very good, lok. 4
486LARA CROFT Del-Orte M.L. (FCI), . Luciak M., Banach J.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
487OLIMPIA z Gildii Nieustraszonych, Monika Ceplińska, nieobecny
488VIVA L'ULTIMO REGALO DI M Volturi, Monika Kaletnik-Krajewska, Poznańdoskonała/excellent, lok. 3
489ZADRA Crazy Clan, . Ziaja M., Kalemba M.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

490CZIKA GANGA z Mazurskiego Edenu, Grzegorz Dereszewskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
491POCUSA de Bella Corso, . Ziaja M., Kalemba M.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

492FIORA "FANTASTICO" Corso Doro, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
493FUTURA DIABLO NERO Infiniti Cane Corso, Anna Wozińskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

494BERGA z Mazurskiego Edenu, Bogusław Piędziadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
495CANTANA iz Dynastii Chempionov, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
496GINGER Soprattutto (FCI), Andrzej Gna¶doskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

497ELITA Del-Orte M.L., Beata Fochmanndoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Cimarron Uruguayo-Uruguayan Cimarron


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

498Zsoszur C.U. BUJOU, Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Czarny terier-Tchiorny Terrier / Black Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

499HETMAN Black Legion, Adam Florczukwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

500DREAM COME TRUE Wspomnienie o Tigrze (FCI), Agnieszka Dorywalskadoskonała/excellent, lok. 3
501MENTOR Baciary z Kniaziowskiej Dynastii (FCI), Ewa G±skadoskonała/excellent, lok. 2
502MONOMAH Noch Na Kupalu, Ilona Pietrasdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
503RING STAR Ter Avalon, Zuzanna Zaborowska, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

504FRODO Black Legion, Ewa Szczepańskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

505LIKOS Baciary z Kniaziowskiej Dynastii, Martyna Jędryszczakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

506BOSMAN Black Legion, Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
507Kremlevskiy O'HENRY, Yanina Eskina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
508RUSŁAN z Norblińskiej Doliny, Monika Frost-Kaszubadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

509HAPPY Black Legion, Gerard Karpwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

510CASABLANKA Iwola, Piotr, Iwona Szramscydoskonała/excellent, lok. 3
511OLIVIA ODYSSA Celataira, Ewelina Turkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
512Argus Electra (FCI) POLISH VODKA, . Kliglich M., Piotrowska A.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

513CARMEN ELEKTRA Iwola, Ewa Czarnadoskonała/excellent, lok. 3
514ELECTRIC VODKA Royal Black, Anna Marciniakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
515Adam Racy Style UVERTURA, Yanina Eskina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

516AMBRA Black Legion, Adam Florczukdoskonała/excellent
517CALIFORNIA DREAM Ederlezi, Ewelina Turkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
518FANTAZJA Magiczna Czerń, Ewa Szczepańskadoskonała/excellent, lok. 3
519ROSKOSHNAYA DEVITSA s Ozera Razliv, Ewa Rostkowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

520ANTARA Bolechowicka Kraina (FCI), Ewa Borkowskadoskonała/excellent
521ARIA Mazurska Rapsodia, Dorota Jankowskadoskonała/excellent, lok. 3
522BEZA Black Legion, Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 2
523LUKRETSIYA BORDJIA s Zolotogo Grada, Irina Ozhogina-Hoyer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
524TRINITY Magnateria, Agnieszka Mrozińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Doberman-Dobermann


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

525Envy Me d'Amour VICTOR, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

526Santa Julf EINSTEIN, Paweł Adamczykdoskonała/excellent, lok. 2
527Eria Pro HARTL, Wojciech Hurlakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
528Dura Lex Polonia KING CRIMSON, Włodzimierz Bujokdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

529Dura Lex Polonia (FCI) FORLAN, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
530GERION OKSAVI from Fourteenth Meridian, Jana Rettova, Czechy, nieobecny
531LECTOR vom Havelland, Matthias Immig, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

532Winningmood EXCELLENT EXCUSE, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
533Eria Pro INESSA, Aleksandra Kwa¶nadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

534Eria Pro HAPPINESS, O.V. Olenina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
535Envy Me D'Amour VICTORIA, Wanda Zielakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

536Stay in Style TOFFI, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
537WENEZIA Miratio (FCI), Sławomir Stecdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

538Winningmood ANGELINA AMOUR, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
539BAJA Rosser Reeves, Halina Szaruga, nieobecny
540Dura Lex Polonia KISS ME, Jana Rettova, Czechy, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

541HEKSA z Padoku, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Dog argentyński-Dogo Argentino


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

542MANFRED Sulimer (FCI), Katarzyna Szyjkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

543AURO De Caza Fiel, Piotr Sochadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
544BRUNO Cazador Maestro, Dariusz Zawiszadoskonała/excellent, lok. 2
545CHINZANO iz Lunnoy Stai, Bogusław Piędziab. dobra/very good
546TEMBLOR DEL Ojo en la Mano (FCI), Krzysztof Kuglarzdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

547HIGHLANDER Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Kornelia Grodzicka, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

548MESSI Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Radosław Bernacikdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

549Goldinalena LEYLAND, Kirill Drozdov, Rosja, nieobecny
550SUNNY iz Lunnoy Stai, Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

551AMABLE El Corazon de Cordoba, Szymon Kuczobiecuj±cy/promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

552Fortuna Niks DIAMANTE, . Czertkowa T., Mazur- Szkodzińska P.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
553FALLA De Indios Latinos, Zan Cavar, Bo¶nia i Hercegowina, nieobecny
554GALAXY La Rosa de Inca, Łukasz Jabłońskib. dobra/very good
555KALLISTO Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarz, nieobecny
556KASJOPEA Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Tomasz Hańczykdoskonała/excellent, lok. 2
557MADRINELA di Casa Nardini, Justyna Olechdoskonała/excellent, lok. 3
558TEQUILA Sulimer, Kamil Lewicki, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

559AMORA Pacata Bellator, Katarzyna Kachnowiczb. dobra/very good
560HURREN Blanco Lobos de la Montanes, Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 2
561TACANA Sulimer, Justyna Olechdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

562Yanni House JOSYLEN, Anna Jurewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
563PLAGA Sulimer (FCI), Katarzyna Szyjkowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

564DALILAH Blanco Lobos de la Montanes, Radosław Bernacikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
565ESTO SOLO Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 2
566FEBE Sulimer, Agata Dziewior-Reznerdoskonała/excellent, lok. 3


Dog kanaryjski-Dogo Canario


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

567Russ Kanario s Azish Tau BRUNO REYGLADIADOR, Lilyia Talaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
568LEGENDARY Caballero Canario, Agata Dziewior-Reznerdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

569DOGER Sin Corte, Joanna, Marek Konieczniakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
570Russ Kanario s Azish Tau KING, Lilyia Talaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
571Gran Campeador Can MONTE CHRISTO, Radosław KaĽmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches

572GRANCA De Margacan, Alicja Ostrowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
573JOY Peneleos, Piotr Wojciechowskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Dog niemiecki (arlekin, czarny)-Deutsche Dogge (schw, gefl.) / Great Dane (black, harlequin)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

574CAMARO Cuore Amico (FCI), Katarzyna Bandoszwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

575Być Może GUJEK, Beata Kucharczykdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
576HUMA Czar Olbrzyma, Katarzyna Wesołowska, nieobecny
577TORCIK Obrowska Tradycja, Wioleta Pietrzakdoskonała/excellent, lok. 2
578TUPET Obrowska Tradycja, Anna Dymińskadoskonała/excellent, lok. 3
579Z'ORSINI JAVIER Lanquesco, Helena Knap-Czechowska, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

580JEAN BAPTISTE Moloseum, Karolina Pisarskadoskonała/excellent, lok. 2
581VALENTINO Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Walczak D.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

582VADO AL MASSIMO Modry Efekt, Agnieszka Sowadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

583Być Może GZYGZAK, Krzysztof Sawickidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
584YAN Lanquesco, Marcin Musielakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

585CHARISMA Cuore Amico (FCI), Katarzyna Bandoszwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

586CASABLANKA z Doliny Segiet, Joanna Żaczekb. dobra/very good
587Schmuckstuck's (FCI) ENYA, Alessa Knapedoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
588FRANCISZKA del Satiro Danzante, Magdalena Wałasiewiczb. dobra/very good
589Być Może GULDYNKA, Beata Kucharczyk, nieobecny
590TESSA Obrowska Tradycja (FCI), Hanna Falutab. dobra/very good, lok. 4
591XCARET Modry Efekt, Katarzyna Zawadadoskonała/excellent, lok. 2
592ZIRSHA Lanquesco, Anna Jastrzębskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

593OREO with Red Ribbon, Magdalena Wałasiewiczb. dobra/very good, lok. 2
594YASMINUM Lanquesco, Natalia Czyżdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

595BUKA Warrior Queen (FCI), Paweł Maszczykdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

596RENESME Margarejro (FCI), Agnieszka Sroczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Dog niemiecki (błękitny)-Deutsche Dogge (blau) / Great Dane (blue)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

597YENISEY Modry Efekt, Anna Żmudadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

598BARON Forte Fortissimo, Katarzyna Dregerb. dobra/very good, lok. 3
599CARACAS Casa di Amici, Remigiusz Łaniadoskonała/excellent, lok. 2
600WODAN Margarejro (FCI), Dariusz Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
601XANTINO Margarejro (FCI), Krzysztof Swobodab. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

602TIMAN Place on Earth, . Skweres A., Bobrowicz-Jadacka E.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
603WINCHESTER Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

604NATHAN Patland, Justyna Januszczakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
605TORRENS Place on Earth (FCI), Anna Skweres, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

606SOPHIE Place on Earth (FCI), Anna Skweres, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

607EVITA Mersatino, Remigiusz Figlewskidoskonała/excellent, lok. 3
608XAMANTHA Modry Efekt, Agnieszka Sowadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
609YOKO ONO Margarejro, . Sroczyńska A., Walczak D.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

610FALBANKA na Szlaku Kormorana (FCI), Aneta Kołodziejczyk, nieobecny
611TIRAMISU the Blue Dream Rhapsody, . Grzelak D., Szczepanik M.doskonała/excellent, lok. 2
612XANA Margarejro, Agnieszka Sroczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

613BORA-BORA Casa di Amici (FCI), Edyta Brzozowskab. dobra/very good, lok. 2
614FAKIRA-B della Baia Azzura, Grzegorz Setckidoskonała/excellent, lok. 1
615TALISMAN the Blue Dream Rhapsody, Monika Szczepanik, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

616ONLY YOU Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Walczak D.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

617NOLANA s Isaevskogo Podvorya, Johanna Jokimies, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Dog niemiecki (pręgowany, żółty)-Deutsche Dogge (gelb, gestr.) / Great Dane (fawn, brindle)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

618DALL Casa di Amici (FCI), Małgorzata Anna Nierod, nieobecny
619LUBCZYK z KuĽni Napoleońskiej, Mirosław Kulińskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

620SPEEDY GONZALES Univers, Elwira Wierzbickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

621FERNANDO della Baia Azzurra, Wioletta Wiliszdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

622DOSIA Warrior Queen, Paweł Maszczyk, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

623Visconti Dog BOGEMIKA FLOSCULI, Iwona Witkowska, nieobecny
624CARAGANA Qwirynus (FCI), . Szymańska M., Kulczyk R.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
625FUKSJA Axedius (FCI), . Mleczak L., Pawłowska-Tuerk D., nieobecny
626MAINE Jul-Jan, Maciej Sołtysiakdoskonała/excellent, lok. 3
627OFIRKA My¶liwi Wodana (FCI), Żaneta Wardeckadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

628CAMPANULA Qwirynus, . Ja¶kiewicz M., Szabelski A., Szymańska A.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
629XARA-D Jag-Sza (FCI), Jadwiga Szłapkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

630CAMELLIA Qwirynus, . Ja¶kiewicz M., Szabelski A., Szymańska A.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Dog z Majorki-Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

631NAVI Cazador del Torros, Anna Kałużadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

632SECRET Tołdi, Marcin Stempkowskidoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

633BAAL Corde Bellator (FCI), Małgorzata ¦niegockab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

634RUFUS RECORD Tołdi (FCI), Agnieszka Grablewskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

635OSA BRILLANTE Cazador del Torros, Anna Kałużawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

636GHOULIA Corde Bellator (FCI), Anna Bojanowiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

637SETKA Tołdi (FCI), Agnieszka Franczakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dogue de Bordeaux


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

638Madd'yz Dog HARPER WOODS, Anne Dytrych, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

639Dog's Land FUN ZOYA, Katarzyna Bergdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

640Madd'yz Dog LOLLYTA, Anne Dytrych, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

641ANGELIA Family or Dog, Izabela Cie¶likdoskonała/excellent, lok. 2
642Madd'yz Dog HORIA, Cedric Mehl, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Duży szwajcarski pies pasterski-Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

643JORDI Shiragon, Joanna Pazderska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

644AKIM Swiss Love, Marek Kasperczakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Król

645LADY OF CHARM Shiragon (FCI), Małgorzata Rucińska-Fiertekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

646DARMA Porażynianka, Andrzej Przetakdoskonała/excellent, lok. 2
647JULIA Shiragon (FCI), Małgorzata Rucińska-Fiertekdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
648KIRA KYRIOS from Swiss Star, Monika Cierpickadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

649BRENA Porażynianka, Andrzej Przetakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
650KARMA Karantanska, . Lewandowska A., Łazar M.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Entlebucher-Entlebucher Sennenhund / Entlebuch Cattle Dog

651YUMA Negrus, Michał Mamajdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Fila Brasileiro


Psy - Dogs

652DON JUAN Lady Fila on Les, Katarzyna Le¶niewska, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

653QUINZINHO do Acoboclado, Kamila P±gowska-Sudoł, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

654PANDORA Fi-Box, Kamila P±gowska-Sudołdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

655BEAUTY Para sempre Barau, Agnieszka Selter, nieobecny
656Fiel Para Sempre BRAVA, Klaudia Jędrzejczakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
657EVITA di Colle Manzu, Katarzyna Le¶niewska, nieobecny


Hovawart


Psy - Dogs

658Enormous (FCI) LET'S GO, Lech Kruszonadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
659SPRINT Casariae'hov (FCI), Marcin Trafasdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

660JAGGER Królewska Kraina, Iwona Król-Rożekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

661TAJSON Dworski Pies, Teresa Maziarzdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

662UNIA Kralovska Straz, Joanna Witkowska-Drywa, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

663Enormous OVER THE MOON, Anna Pieczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

664COCO CHANEL Sagbariam, Magdalena Harrisdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC


Landseer (typ kontynentalno-europejski)-Landseer (europäisch kontinent. Typ/Continental-Europ. type)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

665GASPAR Czubaryk, Jakub Glapandoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

666DAKAR Czubaryk, Alicja Zelmańskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

667ANTEK Art Las, Albert Kopaczewskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
668ARTUS Czubaryk, Alicja Zelmańskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches

669DUMKA Czubaryk, Alicja Zelmańskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

670DEMI Czubaryk, Ewa Dwornik-Rzeczyckadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

671ZIRA z Aresibo, Karolina Kowalskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Leonberger


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

672PACO RABANNE Grande Leonis (FCI), Kinga Krysztofiakdoskonała/excellent, lok. 2
673ZULUS THE LEGEND Złota Elita (FCI), Wioleta ¦widerczakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

674FERGUS Bertusowy Gaj (FCI), Jacek Miciukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

675ENTER Dil Ka Rishta, Grażyna Giżewskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

676NUKI Złota Horda, Violetta Zawadzkadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
677SAROS Alfa Leonis, Marek, Tadeusz Grzelakdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

678Medvebergi Maszkos MIGNON, Izabella Agnieszka Dopieraładoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

679FRIDA Bertusowy Gaj (FCI), Katarzyna KaĽmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

680FJENDO Ager Trifolium (FCI), Magdalena Zielińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

681AURIKA Valuer, Irena Gumowska, nieobecny


Mastif angielski-Mastiff


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

682GEORGE of Silent Giant, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

683YOGI Mastineum, Anna Sosnowicz-Pyteldoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

684BONO MASTINEUM Duma Giny, Beata Soroczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
685CASPER MASTINEUM Vengo Veridas, . Polniak M., Opoczka J.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

686CASPIA MASTINEUM Deos Nostros, Izabela Guzikwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Psy - Dogs

687CONAN MASTINEUM Deos Nostros, . Guzik I., Opoczka J.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

688NUBIA Maes Howe (FCI), Beata Pieruta, nieobecny
689SCARLET SADIE Mastineum, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
690WALHORNA SADIE Mastineum, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Mastif hiszpański-Mastin espanol / Spanish Mastiff


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

691MOYA MIYA Lu Dareva, Agnieszka Stelter, nieobecny


Mastif neapolitański-Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

692BICO z Opławieckiej Doliny, Ryszard Kamińskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

693EVRA Lider Molos, Ewelina Grzelakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

694GRAPHICA Temida (FCI), Agnieszka Borkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Mastif tybetański-Do Khyi / Tibetan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

695ARKANOS Jangedogs, Katarzyna Kazimierczak, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

696HAMLET Andewagar (FCI), Ewa Napieraładoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
697IMRAN Akbajtal, Jarosław Kubiszdoskonała/excellent, lok. 2
698LIDER Bisurman, Justyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 4
699Chenporewa WADO WENZIN, Krzysztof Pulchnydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

700METU Tybetan Kingdom, Beata Aleksandrowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
701MUTIG Tybetan Kingdom, Żaklin Żytkowska-Soja, nieobecny
702ZANY Zephyr, Anna Czeleńdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

703MARGAD Tybetan Kingdom, Beata, Żaneta Błażycadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
704OSANG Narpo Ransi, Grażyna Kłobukowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

705ERAGON Bisurman, Grażyna Kłobukowskadoskonała/excellent, lok. 2
706SANTO Królestwo-Burang (FCI), Roman Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

707ABITHA Asztamangala, Anna Czeleńwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

708FRIDA Maha-Ratha, Beata Wejkszniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
709IMPRESJA Akbajtal, Robert Daniszewskidoskonała/excellent, lok. 2
710NAZIRA Guard of Tibet (FCI), Mieczysław Rerońdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

711Petro-Prestige DOLORES BISURMAN, Justyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

712OGGIE Narpo Ransi, Mariusz Surmadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Nowofundland-Newfoundland


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

713Mississippi-Missouri ZENO, Iwona Kampkadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

714FAY Br±zowe Słońce (FCI), . Jadowski J., Roszczka J.b. dobra/very good, lok. 4
715Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY, Zdzisława Dokrzewskadoskonała/excellent, lok. 3
716Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO, Maja Pawłowskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
717VANCOUVER for Shadow's Eternity, Teresa Zarembadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

718NEMO z K±pieliska Marzeny, Zdzisława Dokrzewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

719ISABELLE Beautiful Great Dane, Lidia Poprawskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

720POLA NiedĽwiedzie K±pielisko, Martina Majchszakdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

721Sensitivity Biliss NEIRA FOR CATO SUNION, Agnieszka Romasz-Zdanowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

722DIFENBACHIA Moje Słoneczko, Marta Nowakowska, nieobecny


Owczarek kaukaski-Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

723ERYKS Zew Kaukazu, Zbigniew Szablewskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

724ARGUN DLYA KPARYMA iz Russkoy Provintsii, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
725Heramii NORTH STAR, Lily Mals, Estonia, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

726CHESTER s Prostor Dona, Magdalena Bordignondoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
727KAZURO- KISS Bracco MB (FCI), Tomasz Włodarczykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

728DROPS z Jastrzębiej Góry, Marek Adamiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

729BASCO Bracco MB (FCI), Tomasz Włodarczykdoskonała/excellent, lok. 3
730BASTER BIL Klaryma (FCI), Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
731LINKOR iz Russkoy Provintsii, . Rowińska A., Bubas S.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

732DRAGON Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

733ELITA Zew Kaukazu, Zbigniew Szablewskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

734BASZA Nubes, Zbigniew Szablewskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
735HOLLY Bracco MB, Anna Kosior, nieobecny
736Prostori Dona PIKALYUBVI, Zbigniew Zatorskib. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

737Prostori Dona ZADIRA, Magdalena Bordignondoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

738VALKYRIA Perła Kaukazu (FCI), Agnieszka, Tomasz Rohndoskonała/excellent, lok. 2
739Vitazi Doma Ilen ZETTA, Zbigniew Zatorskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

740FURORA KLARYMA z Owczej Góry, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

741Lucky Devil AZIZA, Lily Mals, Estonia, nieobecny


Owczarek ¶rodkowoazjatycki-Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

742GOLIAT Aralkum (FCI), Jerzy Z±bekobiecuj±cy/promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

743Ak- Magash AZAT, . Dzikiewicz J., Kucner W.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
744BAGRAM iz Doliny Volkodavov, Daniel Strużynadoskonała/excellent, lok. 3
745Timertash KARABAY, Przemysław Jakubowskidoskonała/excellent, lok. 4
746KARAT z Jastrzębiej Góry, Marek Adamiakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

747Aladjali NIKITA, Robert Chojeckidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
748ORŁAJ Duchy Gór (FCI), Piotr Kurzyńskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

749BADESH Yulgush, Martyna Sokołowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
750CZARA Ekemen (FCI), Zbigniew WoĽniakb. dobra/very good
751MENEK Stancocker, Jerzy Z±bekb. dobra/very good
752MIA z Doliny Samary, Monika Pilarczyk, nieobecny
753URANIA Chabrowe Wzgórze, Danuta Reznerdoskonała/excellent, lok. 3
754URSANA Chabrowe Wzgórze, Danuta Reznerdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

755LUDZHIN LILU, Anna Borowickadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
756Dar Alamgira VASIMA MALYAK, Robert Chojeckidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
757Timertash ZHASMINA, Sara Mazurekdoskonała/excellent, lok. 3


Pinczer małpi-Affenpinscher


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

758Pollysilk FRODO, Sjoberg Boel, Szwecjab. dobra/very good


Pinczer miniaturowy-Zwergpinscher / Miniature Pinscher


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

759GARGAMEL TIRA VENTO vom Ditrikh, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 2
760SHINE of Black Diamond, . Jankowski Z., Grobelny K.doskonała/excellent, lok. 1
761Bjornakroken's TYSON, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

762Bjornakroken's JUSTIN, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

763Ten Luny BILVER BINS, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
764DENNIS Topaz Złocisty (FCI), Grzegorz Kleindoskonała/excellent, lok. 3
765Bjomakroken's MANZON, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

766Hjalms PLUTO, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

767GALATEA FOR TIRAVENTO vom Ditrikh, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
768Bjornakroken's SURI, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

769GRACE Gaudeamus Camo (FCI), Zdzisław Figurab. dobra/very good, lok. 2
770TIFFANY Mini Lucky Star (FCI), Sandra Sobekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

771Flashing Tail's ATHENA, Emma Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
772DEVI z Klanu Łobuzów (FCI), Izabela Sitekdoskonała/excellent

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

773KALLA von Masterhof, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
774MELISSA Pocahontas, Magdalena Marcinkowskadoskonała/excellent, lok. 2


Pinczer ¶redni-Deutscher Pinscher / German Pinscher


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

775PAUL Kalong, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

776BARON BENNETT vom Alten Kraftwerk, Sabine S. Terwort, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
777ICAR z Zielonego Zofiowa, Mieczysław Rerońdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
778JACOB Kalong, Henryk Kledzikdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

779ALLEGRO von Masterhof, Aleksandra Albińskadoskonała/excellent, lok. 2
780ORION Kalong, Mirosław Korecińskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches

781JAZZPER Star of Elune, . Solga A., Spałek G., Rakowska J.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Pirenejski pies górski-Chien de Montagne des Pyrenees / Pyrenean Mountain Dog


Psy - Dogs

782MESSI Nadmorska Przygoda, Andrzej Koniuszewskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

783FRENCHIE Pyristamo, Ewa Dwornik-Rzeczyckadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

784EMMELINE Pyristamo (FCI), Magdalena Morawiak-Prejnadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Rottweiler


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

785HADES Angaros (FCI), Diana Włodarczyk, nieobecny

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

786SATO Kabri, Zbigniew Chojnackiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

787CRAZY CHESTER z Catani Poland (FCI), Grzegorz Topkadoskonała/excellent, lok. 2
788FAST ASTON MARTIN Margarotte, Agnieszka Danowska, nieobecny
789FAST VIPER Margarotte, Robert Hudziakdoskonała/excellent
790TK's FRANK SINATRA, Janusz Brychcydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
791Berdnik Hof MEYSON, . Sarmantaev M., Mullin R.F., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

792FIDO Chorsabad, Arkadiusz Dobrowolskidoskonała/excellent, lok. 2
793Swabia TITO, Janusz Brychcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

794AL CAPONE vom Hause Rottik, Tomasz Panasiewicz, nieobecny
795DRAGO THOR Angaros (FCI), Tomasz Strzelec, nieobecny
796Cherny Ritsar GENIY VA'LESON, Rita Soomann, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
797ZORRO Ekland, Jolanta Ekiert, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

798DIESEL Angaros (FCI), Piotr Tomaszewskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
799HERO Kabri, Sylwia Słowińskadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

800GERIS Angaros (FCI), Zbigniew Chojnackiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
801SURI Kabri, Rafał Nowakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

802FAST CORVETTE Margarotte (FCI), Sylwia Słowińskadoskonała/excellent, lok. 3
803IZZARA Cordis, Kazimierz Federakdoskonała/excellent, lok. 4
804Mibleck (FCI) PANAMA, . Wolniewicz M.,W., Mirosnicenko N.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
805Mibleck (FCI) PASJA, Marta Kołakowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

806COCO-VENDETTA Chucho Topline (FCI), Krzysztof L±dwikdoskonała/excellent, lok. 2
807MELA Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

808FARINA Angaros (FCI), Magdalena M±kadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
809FRIDA od Beridy, Dariusz Rystałdoskonała/excellent
810FUJI Angaros, Wojciech Janusdoskonała/excellent, lok. 3
811GALAXY Hofzumberg, . Ratassepp S., Raado R., Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
812PARIS Kabri, Rafał Nowakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

813CHILI Cordis, Kazimierz Federakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Suncica Lazic

814FRIDA MARGAROTT Erdenet (FCI), Sylwia Słowińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
815ZYTA Ekland, Jacek Krawczykb. dobra/very good


Shar Pei


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

816NUCLEAR FOR BONOMIELLA iz Doma BSS, Marta Potapczukdoskonała/excellent, lok. 2
817ZIGGY Gold King Fire, Aleksandra Stanekdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

818Tagri Edcher MARSHALL POBEDA NIL WORLD, Olga Golovanovadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

819TWISTER Ba¶niowa Polanka, Piotr Bratuszewskib. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

820Zhemchuzhina Moya ABSOLUT, Katlin Palmiste, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
821JOFFREY BARATHEON z Czańca, Aleksandra Stanekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
822LOCO Nil World (FCI), Paweł Równiak, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

823KARIMI Sugar Dog (FCI), Patrycja Chudowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
824Tagri Edcher PRINCESS NELLY NIL WORLD, Paweł Równiakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

825GLORI CHIMERA Sirocco Gold (FCI), Maciej Mikołajewiczdoskonała/excellent, lok. 2
826NYUSHA iz Zamka Sharbule, Katlin Palmiste, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

827ABBA iz Doma BSS, Piotr Bratuszewskidoskonała/excellent, lok. 4
828GALALADRIELA RUGA Bonomiella, Ewelina Maładoskonała/excellent, lok. 2
829HAPPY LOVE PURE LIFE CANDY Sugar Dog (FCI), Patrycja Chudowiczdoskonała/excellent, lok. 3
830Rojal Sapphire PETIT ANGE, . Palmiste K., Vee A., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sergii Slukin

831MADAM BROSHKINA Vilotti Tanro, Elwira Szymaniakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Sznaucer miniaturowy biały-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (white)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

832Bianco Male (FCI) BONACCORSO, Magdalena Domańska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

833Otis Boanergos CHARMING OLAF, . Kończewska N., Bukowiecka N.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

834DRACO WHITE STAR OF Rainbowland, Rafał Koziełłdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
835Star's of White Night EXPELLIARMUS, Jane Hagstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

836TUSIA z Wilczej Skarpy, Maria Kikadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

837Theneican's CALL ME PASSION, Jane Hagstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
838RUEDA SALSA DANCE IN Dolina Rivendell (FCI), . Kończewska N., Bukowiecka N.doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black and silver)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

839ALWAYS ON TOP BS FROM Rainbowland (FCI), Sylwia Kamińskadoskonała/excellent, lok. 2
840EKLEREK Dzikie Pola, Charlotta Bergqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

841Wlanimu's FEEL THE LOVE AGAIN, Agnieszka, Marta Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

842Chelines DOUBLE MAX, Corinne Palm Kullberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

843Hassan Hills STAND BY ME, Corinne Palm Kullberg, Szwecja, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

844SHERIDAN TIESTO Bella Fraga, Marta Szymańskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

845BRUNHILDA Asterniger, Krzysztof Buczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

846BARDZO SMACZNA WÓDKA Absolut Expert, Agnieszka Tymoszuk-Kamińska, nieobecny
847EUREKA Dzikie Pola (FCI), Agnieszka, Marta Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
848ROVENA THE STAR OF Rainbowland (FCI), Tatiana Figuradoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

849BEAUTIFUL CLEVER LUCY Blue Bricassart, Larysa Karpińska-Jettkadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
850HOLY SMOKE Helloween, Tatiana Figuradoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

851Ugly Duckling's CRICKET ON T'HEARTH, Małgorzata Zakrzewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

852Whisper of Wind (FCI) E-SPECIALLY, Elżbieta Pietrzakdoskonała/excellent, lok. 2
853GREJS od Felsztyna, Sławomira Hussakowskadoskonała/excellent, lok. 3
854Hassanhill's ROCK ME BABY, Corinne Palm Kullberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

855PANNA Dzikie Pola (FCI), Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Sznaucer miniaturowy czarny-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

856IDOL Black Legion, Aleksandra Lolowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

857Hannoveria CHRISTIAN DIOR, Dorota Motykawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

858Skabona DON'T WORRY, Natalja Skalin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
859VULCANO De Aduana, Charlotta Bergqvist, Szwecja, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

860GIPSY KING BLACK STAR OF Rainbowland (FCI), Rafał Koziełłdoskonała/excellent, lok. 1
861Littlejoyment's THE WIZZARD OF OZ, Heidie Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

862Sandcastle Bamburs AMERICAN SNIPER, Jane Hagstrom, Szwecjab. dobra/very good
863LittleJoyment's BLACK RUSSIAN, Heidie Nilsson, Szwecjadyskwalifikuj±ca/disqualified
864Victorious Star COLT, Agata Szczygiełdoskonała/excellent, lok. 3
865Pffefersalts SN DALVIAN, . Frycze J., Lolo A.doskonała/excellent, lok. 1
866XAVIER Asterniger, Jolanta Rutkowskadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

867Black Legion ILUZJA, Weronika Szczygiełwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

868ZUMBA z Mosińskiego Rancza (FCI), Agata Szczygiełb. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

869FARSA Iwieński Padok, Robert Krukowskib. dobra/very good
870MERCEDES Ultra Majestic, Anna Czarnopolskab. dobra/very good
871Riesenspass SAMBUCA, . Bergqvist Ch., Lago M., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

872Littlejoyment's ANNIE GET YOUR GUN, Heidie Nilsson, Szwecjab. dobra/very good, lok. 2
873Riesenspass TEQUILA, Charlotta Bergqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1
874XARA Asterniger, Krzysztof Buczakb. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

875Stommelyckans BLACK CRYSTAL, Heidie Nilsson, Szwecja, nieobecny
876Skabona COMING SOON, Natalja Skalin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
877CYNTIA Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

878Sprited Away LUCKY LUKE, Dariusz Dziaszykwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

879CANNABIS Malinowy Ogród (FCI), Halina Wielguszewskadoskonała/excellent, lok. 2
880LEO Silver Carrara (FCI), Wiktoria Skulskadoskonała/excellent, lok. 3
881Russkiy Assorti'c YOU IN MY HEART, . Bukowiecki J., Bukowiecka N.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

882MIĘTUS Biało-Czarni, Charlotta Bergqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

883Spirited Away ETERNAL LORD, Dariusz Dziaszykdoskonała/excellent, lok. 3
884VALENTINO FIODOR Sovello, Ewa Traczdoskonała/excellent, lok. 2
885XORRO PS Rezlark, Agnieszka Kwiatkowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

886Marveldog DRACARYS MAGNA, Dominka Żółkiewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

887CZCIONKA Teutenico (FCI), Hanna Kaczorowskadoskonała/excellent
888PASSION OF Mengo Celebration, Arleta Matuszakdoskonała/excellent, lok. 4
889SALMA Anibarh (FCI), Adrianna Brożek-Korzeleckadoskonała/excellent, lok. 3
890SAPHIRA SP FROM Rainbowland (FCI), Tatiana Figuradoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
891ZOYA Sovello, Ewa Traczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

892NOW IT'S TETTA Mengo Celebration, Martyna Sokołowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
893Riesenpass VODKA, Charlotta Bergqvist, Szwecja, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

894ELENI Kerry Bolero (FCI), Iwona Barwińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

895DOSIS Dentis, Romualda Rakowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Sznaucer olbrzym czarny-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

896ANATOL Asterniger, Karol Gurbandoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

897PAROL Dyas Poland (FCI), Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
898JACK DANIELS vom Schloss Ehrenberg, Sarah Grassler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

899LOGAN Asterniger, Kalina Grze¶kowiak-Graczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

900JULES Asterniger, Paweł Rutkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

901OZON z Tartaku, Kalina Grze¶kowiak-Graczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

902AMBER Magical Black Dream, Paweł Mazurekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

903LITTLE ROCKET GIRL vom Schloss Ehrenberg, . Grassler S., Johnsen A., Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

904AISHA Asterniger, Jolanta Rutkowskadoskonała/excellent, lok. 2
905URSA Dyas Poland (FCI), Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
906ZONDA Dyas Poland (FCI), Monika Tchorekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

907TIAMAT Nergal, Mirosława Plackowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

908Stablemaster's MONA LISA SMILE, Przemysław Baładoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

909U ARE THE ONE Dyas Poland (FCI), Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS


Sznaucer olbrzym pieprz i sól-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (pepper and salt)


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

910EGRI z Grodu Ksi±ż±t Pomorskich, . Plackowski B., Plackowska M.doskonała/excellent, lok. 1


Sznaucer ¶redni czarny-Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

911HERO Magnum Cordis, Joanna Broniecka-Fabińskab. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

912FERRO Aheloy, Dorota Sułekdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

913NOMAD Flavago, Joanna Aumuellerb. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

914I CAN FLY Grand Calvera, Agnieszka Kulibabadoskonała/excellent, lok. 1
915RIDE THE LIGHTING 'DASHA' Ma-La-Wa Poland (FCI), Wiktoria ¦więtekb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

916RECKLESS LIFE Ma-La-Wa Poland (FCI), Katarzyna Niedzielab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

917TOOTSIE Ma-La-Wa Poland (FCI), Monika Apolinarskadoskonała/excellent

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

918NOMEN OMEN NIRVANA Grand Calvera, Monika Apolinarskadoskonała/excellent


Sznaucer ¶redni pieprz i sól-Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

919Invidia Dios MAGNIFICO, Małgorzata Stecdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

920AGIR z Białeckiej Ostoi, Katarzyna Truskolawskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
921IRON MAN Elitesse, Michał Włodarczakdoskonała/excellent, lok. 2
922TAMIR Elfara Poland (FCI), Maria Sikorska-Zybekb. dobra/very good

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

923Dronas JULES VERNE, Izabela, Arkadiusz Wasiak, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

924Arizona Dream CHEROKEE, . Janczur K., Melloch M.b. dobra/very good
925Arizona Dream (FCI) CREE COCO, Danuta Cellerb. dobra/very good, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

926NORTHERN STORM Artax's Angels, Izabela Wasiakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
927SKYFAL Elitesse, Agnieszka Urbańskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
928SPECTRE Elitesse, Iwona Stanisławska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

929Arizona Dream BIEBRZA, Katarzyna Janczurb. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

930DEVI Bearded Force (FCI), Iwona Gajeckab. dobra/very good
931FELICJA Elitesse, Agnieszka Urbańskab. dobra/very good
932LAMIA Włochata Ferajna, Iwona Stanisławska, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Nikola Smolic

933Arizona Dream ALASKA, . Szabuniewicz K., Mieloch M., nieobecny


Tosa


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

934KENZO HOSHI Come and Get Me, Anna Włodarska-Kacperekdoskonała/excellent, lok. 2
935MASARU Bushi Fighting Spirit (FCI), Marcin Gawlikdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
936PAWS UP GENTA od Janusów, Ewelina Sabarnab. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

937HAN od Janusów, Jacek Janusdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

938ATOS Dolina Rosy, Iga Sozoniukdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

939EDSON znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

940MAYUMI -LEE Yokonuna Kokoro, Joanna Rekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

941ERKA z Wielkopolskiej Krainy, Robert Zarębskib. dobra/very good, lok. 2
942YUMI-YUA Bonartos (FCI), Agnieszka Popławskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

943ARICA Twierdza Samuraja, Anna Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

944BORA znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
945IMI Agood Way, Jolanta Augustyniakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
946REDIFASUTO Ninja-San (FCI), Magdalena Tomaszewska, nieobecny


Alano Espanol-Spanish Alano


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

2823FANTOM de Villar Del Monte, Paweł Stachowczykdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Buldog kontynentalny-Continental Bulldog


Suki - Bitches

2824Pickwick DARA, Karolina Sumiłodoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

2825Eleanors JANYA, Monika Kowalskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Kangal


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

2826BAKI od Jankovica, Dariusz Kostanowicz, nieobecny


Louisiana Catahoula Leopard Dog


Suki - Bitches

2835ORANGE ALTERNATIVE Yankton, Henryk Grabowski, nieobecny