Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 21.10.2017



Basset Hound


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1298GIUSEPPE Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1299MAZUREK Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1300URBAN ORLEN Unita, Teresa Rupniewskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1301VOLTA Galopuj±ca Fufla (FCI), Agnieszka Szatkowska-Paterekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1302GROTESQUE Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Beagle


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1303Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS, Magdalena Olechdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1304Pun Kotzky GANGSTER OF LOVE, Louis Candice, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1305MIRACLE OF EARTH Pocket Joy (FCI), . Polonius A., Bartkowiak W.b. dobra/very good, lok. 2
1306PABLO z Tucholskiego Boru (FCI), Kajetan Paszekdobra/good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1307SUNNY SIMPATICA Pocket Joy (FCI), Wiesław Bartkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1308HUDSON LAKE de la Meute D'Asterion, Louis Candice, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
1309Absolutely Spotless ZEUS, Magdalena, Tomasz Budkowscydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1310Absolutely Spotless CLEO, Magdalena, Tomasz Budkowscywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1311HANNY JOHN Kri¶pinek, Iwona Łuczakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży
1312LAJLA Ladies Hunt (FCI), Agnieszka Szymczakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1313KODA z Południowego Wybrzeża, Kajetan Paszekdoskonała/excellent, lok. 3
1314KSANTI z Południowego Wybrzeża, Kajetan Paszekb. dobra/very good
1315MIRACLE OF LOVE Pocket Joy (FCI), . Polonius A., Bartkowiak W.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
1316MISS T Du Hameau de Culem, Damien Hiradot, Francjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1317JE SUIS LA FOLIE De La Meute D'Asterion, Louis Candice, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1318Absolutely Spotless JANE, Magdalena, Tomasz Budkowscydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Bloodhound-Chien De Saint-Hubert


Psy - Dogs

1319BOURBON Silberstein bei Trautenau, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1320DARCY, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB


Dalmatyńczyk-Dalmatinac / Dalmatian


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1321Orion's Belt CLASSY CLIPPER, Joanna Schulz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1322BUCCO DI Assonanza, Liana Fulinova, Czechy, nieobecny
1323Dalspots DA VINCI, Lena Erlandsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1324Hakiba's LAMYRA, . Ehlers S., Kuhnert T., Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1325Laguna Dios FALCONTESSA, Katarzyna Kozłowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1326MISS KIARA Alma-Woz, Justyna Krupińskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1327APRIL BUTTERFLY of Magic Points, Beate Gensler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1328Orion's Belt CLAIM TO FAME, Lena Erlandsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1329Orion's Belt CLOUD NINE, Joanna Schulz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1330Benfatto FABIRA BRUNA, Okasana Iljiina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1331Hakiba's INJAH, . Ehlers S., Kuhnert T., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1332Hakiba's DALIA, Stephanie Ehlers, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Gończy fiński-Suomenajokoira / Finnish Hound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1333Katajahovin VIHTORI, . Ilves K., Majuri L., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy polski-Polish Hunting Dog


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1334FERDYNAND WIELKI El-Halem, Maria Minakowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
1335UBAJ El-Halem, Małgorzata Pisarek-Jurgowiakdoskonała/excellent, lok. 3
1336UŁAN El-Halem, Agata Piskuładoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1337CYPRYS Din Dina, Bartosz Nosinskidoskonała/excellent, lok. 1
1338NIKO z Księżycowej Zagrody, Tomasz Kaczordoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1339DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr (FCI), . Walenciak H., Garbacz A.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC
1340JURAND z Rogu trzech Ksi±ż±t, Krzysztof Patalasdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1341BAZYL Jednorożec, Bartłomiej Barandoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1342JEŻYK Psia Awangarda (FCI), Aleksandra WoĽnicadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1343MELISA z Tuliszkowych Sadów (FCI), Radosław Kujawiakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1344FEMME FATALE ETAR Odszukać Wiatr (FCI), Michał Koczorowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
1345LIRA Kłusuj±ca Sfora, Dorota Mikus-Koralewska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1346ENDORFINA BEHU Odszukać Wiatr (FCI), . Walenciak H., Garbacz A.b. dobra/very good, lok. 2
1347KARA Huculska Dolina, Zdzisław Trybuszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1348BEJHAN Gończy spod ¦lęży, Mariusz Kowalkiewicz, nieobecny
1349DORA Goniec Trybunalski, Łukasz Wielgoszdoskonała/excellent, lok. 1
1350POGODNA z Rogu Trzech Ksi±ż±t, Katarzyna Ciupek- Czuchnowska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1351AJDA Inny ¦wiat, Dawid Jułgadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1352NIKITA El-Halem, Katarzyna Rosołek-Rosińskab. dobra/very good, lok. 3
1353RITA Gończa Rado¶ć (FCI), Jacek Biegańskib. dobra/very good, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1354KRYZA Jednorożec, Bartłomiej Barandoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1355OSA Psia Awangrada (FCI), Aleksandra WoĽnicadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Gończy słowacki-Slovensky Kopov / Slovakian Hound


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1356AZA z Brzozowego Ogrodu, Karol Popielarzdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Grand Basset griffon vendéen


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1357SIR ALEC Danda Bohemia, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches

1358DALILA Succession of Baron, Adelina, Małgorzata Tymczakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Ogar polski-Polish Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1359ZA¦PIEW Ostoja znad Łyny (FCI), Krzysztof Szwiecdoskonała/excellent, lok. 2
1360ZAWISZA z Kniaziów, Radosław Konarskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1361DZIKARZ Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1362FORD Czarnoleska Poezja (FCI), Beata Rucińska- Windygadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1363CZUWAJ z Wszystkich Skoków, Joanna Juszkiawiczus-Badindoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1364OP-WENUS Poszły w Las, Krzysztof Hałajdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1365BROCHA z Przewiesia, Marzena Borowska, nieobecny
1366IGRA z Sarmackiej Tradycji, Magdalena Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Otterhound


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1367RAPSODIA V.D Kweb, Małgorzata Wicińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię


Petit Basset griffon vendéen


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1368LA VIE SAUVAGE L'Ange Barbu D'Anglais, Małgorzata Zujewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1369AKIN Petit Patrimoine De La Vendee, Izabela Schulmanndoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1370BAILEYS BADZIUK Psia Cometa (FCI), Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1371Fanta's Brand NOBODY DOES IT BETTER, Birgitte Winter Aridsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1372LENA Podkołdernik Jadowity, . Schulmann I.,Ciborowska-Kubiak M.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1373MAŁA MI Podkołdernik Jadowity, Dorota Gorgolewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1374Fodnote OOH WHAT A KISS, Birgitte Winter Aridsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2


Porcelaine


Psy - Dogs

1375BOBO Berankovi, Gabriele Petzold, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1376CARMEN Nova Espera, Karolina Starowierowdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Posokowiec bawarski-Bayrischer Gebirgsschweisshund/Bavarian Mountain Scenthound


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1377MORUS Huculska Dolina, Danuta Jędrzejczak, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1378KOSMA Czarna Wda (FCI), Przemysław Odrobnydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1379SOLO Sfora Giemziora (FCI), Łukasz ¦liżdoskonała/excellent, lok. 3
1380ZENIT z Jeleniego Zdroju, Maciej Turekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1381BASTER Biantora, Nathalie Helmansdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1382CRUX Czarci Nos (FCI), Mikołaj Włocławskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1383BRIK z Doliny Górnej Wisły (FCI), Joanna Dziurzyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1384INNA Z Klanu Posokowców (FCI), Joanna Dziurzyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1385MEU SUTIL Meu Fado (FCI), . Przygórska J., Grabska- Budych A.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1386WARSZAWIANKA z Jeleniego Zdroju, Stanisław Romanikdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1387ALBA Sfora Elizy (FCI), Łukasz Kierończykdoskonała/excellent, lok. 2
1388IRMA z Czeszewskiej Polany, Łukasz Stępieńdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Posokowiec hanowerski-Hannover'scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tomasz Borkowski

1389ENJI from Arian Hill (FCI), Lidia Wojtkowiakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię


Rhodesian Ridgeback


Psy - Dogs

1390SZAMAN Blask Sawanny, Barbara Wachwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1391Juani AISHA JELANI, Dorthe Kristensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
1392BUGGI Sambazi, Agata Salawadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
1393FUMO MAGHARIBI Uzuri Ridge (FCI), Kinga Ilnicka-Borowczykdoskonała/excellent, lok. 4
1394HIRU MASAWI G'MUSANA Manwe, Tereza Rajdlova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1395Akani's Clan AKIA AMADI, Bettina van Hettinga, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1396ASALI Hati Singa, Katarzyna Byrskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1397MADRO He-de Mono, Agnieszka Stodólnadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1398AFRICAN DRAGON OF Sangoma, Klara Martinkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1399Maanhaar Primo-Creatus FATEFUL BENJAMIN, Alena Gebrova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
1400HOMER Pręgowce z Jasienia, Renata Sienkiewicz, nieobecny
1401LABONE MWINE Makorikori, Katarzyna Oporowska-Moszykdoskonała/excellent, lok. 4
1402SPEED Rhodesian Park Dolomity, Magdalena Lityńska, nieobecny
1403WASABI OF Szweda (FCI), Alicja Mrugaładoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1404Djembe Meteors (FCI) ORA DA CAPO AL FINE, Aleksandra Marzęcka-Skibawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1405DELAILA SHARI Kavango River, Bettina van Hettinga, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
1406Aresvuma ELLEMA MALUWA, Katarzyna Oporowska-Moszykwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1407ARESVUMA SHAINA Kongola, Julian Szałkiewicz, nieobecny
1408CHAGIGA Sangoma, Edyta Ossowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży
1409GAMMA RAY ATUINA Anunnaki, Hana Cermakova, Czechy, nieobecny
1410HAYATI Manwe, Katerina Novosadova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
1411MI AMORE Mudiwa Feza (FCI), . Michalak J., Michalak-Szmaciński D.doskonała/excellent, lok. 4
1412WERA Rhodesian Park Dolomity (FCI), Krzysztof Szwedadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1413Caladesi DEXTERRIDGE NORA, Nancy Dressel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1414GHALI ZAWATI Manwe, Katerina Novosadova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1415BIMBELELA BY THANZI OF Sangoma, Edyta Ossowskadoskonała/excellent, lok. 2
1416INDIA AMBER Pręgowce z Jasienia, Małgorzata Chrobotdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1417LAMIA Zanta Makorikori, Lucyna Mroczekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1418Shangalia AVANI KAMILI, Dorthe Kristensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
1419Sabayuma BANDARI JALIA, Andreas, Simone Schonstein, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
1420FUMI SKYE Manwe, Tereza Rajdlova, Czechydoskonała/excellent
1421IDA Pręgowce z Jasienia, Renata Sienkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
1422WESOŁA ŁAPKA Sangoma, Edyta Ossowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB