1 | OJIN Astra Canina (FCI), Marta Trojan | , nieobecny |
2 | Rikoran BOUR BON, Izabella Rutkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
3 | DUKE DRY LAND Ketty Hanny, Izabella Rutkowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
4 | Erkkertin BLUE FOXY LADY, . Kerttu R., Kallioniemi L.M., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
5 | JACKSON De Chester, Paweł Nitendel | doskonała/excellent, lok. 2 |
6 | Silesian Diamonds MORIS PRIME, Monika Dłóciok | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
7 | LOVE AGAIN ODE TO JOY z Domu Etny, . Bołtrukiewicz D., Michrowska E. | b. dobra/very good, lok. 1 |
8 | MADELEINE De Chester, Paweł Nitendel | doskonała/excellent, lok. 1 |
9 | Double Scotch BLACK ROSALINDA, Monika Dłóciok | doskonała/excellent, lok. 1 |
10 | DREAM ABOUT DŻAMILA z Domu Etny, Dagmara Bołtrukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
11 | OTIS Od Bijelih Andela, . Pieńkowska E., Szydłowska A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
12 | CHAMPION Gwynbleidd, Maciej Szamborski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
13 | ALCES Bos Lubie to ! (FCI), . Mazur N., Deresiński J. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
14 | LEILA Full Moon Pearls, Sergiusz Grze¶kowiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
15 | KALIPSO Albus Habitat, Marta Trela | b. dobra/very good, lok. 2 |
16 | RIVI White Nest, Anna Borecka-Skowrońska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
17 | INSOMNIA Domi Pearl, Weronika Nowak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
18 | OSSI Wilczy Biały Kieł, . Pieńkowska E., Szydłowska A. | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
19 | Biała Furia BULLETPROOF GIRL, Laura Butkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
20 | BETI Dzika Banda, Ewa Ko¶ciańska-Cupiał | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
21 | Dream of Joy ULISES, Zofia Siejak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
22 | DAGO Just Dog, Zbigniew Kałapus | doskonała/excellent, lok. 3 |
23 | DEEP Just Dog (FCI), Maciej Kamiński | b. dobra/very good, lok. 4 |
24 | Alderaan HERE I AM, Anna Garbacka-Warecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
25 | WELCOME TO THE SHOW of Cleverland, . B±k W., Bukowieccy N., J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
26 | IRYS Stajnia Sadyba (FCI), Małgorzata Andrzejczak-Wagner | b. dobra/very good, lok. 3 |
27 | JUST AN ILLUSION dei Rovi Fioriti, Celina Olsen, Dania | b. dobra/very good, lok. 2 |
28 | Trucharm MY BRILLANTINO WORLD, . Bukowiecki J., Bukowiecka N. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
29 | Merrinda SPEEDWAY TO MY HEART, . Nielsen M., Allshorn L., Dania | doskonała/excellent, lok. 1 |
30 | Tehya SHOW ME THE WORLD, Iwona Przeworska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
31 | Trucharm MY BRILLANTINO TALE, . Bukowiecki J., Bukowiecka N. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
32 | UNICA Dream Of Joy, Małgorzata Andrzejczak-Wagner | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
33 | DEE Just Dog (FCI), Natalia Jarmuszkiewicz | b. dobra/very good, lok. 2 |
34 | Alderaan HER AGAIN, . Przeworska I. Czubek P. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
35 | Alderaan BE BEE, Anna Konieczna | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
36 | DESTINY'S CHILD Mystique Regni, . Czerwik A., Czerwik P. | b. dobra/very good, lok. 4 |
37 | DOXA A'viva Avia (FCI), Anna Pawella | b. dobra/very good, lok. 3 |
38 | ISZTAR Stajnia Sadyba (FCI), Zofia Siejak | doskonała/excellent, lok. 2 |
39 | OFF-ROAD TO HAVANA Joy and Energy, Karolina Wysocka | dobra/good |
40 | AMAZING BLACK DIAMOND Mystique Regni, Aleksandra Kowalkowska | dobra/good |
41 | Windrift DARE TO DREAM, Magdalena Jedlińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
42 | INEZ Zejman, Tadeusz, Robert Kołodziej | b. dobra/very good, lok. 3 |
43 | Kerrybrent NZ NORTHERN KIWI, Mette Nielsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
44 | XIA Forest Land Chilabo, Joanna Radzanowska Wielogórska | dobra/good |
45 | Viva La Tia (FCI) I AM LEGEND BY SIMARO, Anna Garbacka-Warecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
46 | THEA FLYING High Above the Sky, Natalia Jarmuszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
47 | Hit Alivet MIRON, Ekaterina Kapustina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
48 | SAMSON SINTRA Filos, Anita Welc | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
49 | FREJDINA-ELITA Filos, Małgorzata Kicińska | doskonała/excellent, lok. 1 |
50 | HILO Jantarowa Wataha (FCI), Jacek Rosadziński | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
51 | DEEP PURPLE Z Bacovej Svorky, Erika Klintrup Gustafsson, Szwecja | obiecuj±cy/promising |
52 | ALIEN Sguardo del Lupo, Michele Manzardo | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
53 | KRIS Wilcza Kraina, Paulina Stefanowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
54 | HAYATE Jantarowa Wataha, Elżbieta Wojtko | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
55 | HARRIETT z Molu Es, Paulina Vajdova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
56 | AISHA Kalimero Bohemica, . Sarmantaev M., Podlegaev A., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
57 | AMIA Miracle Mia, Arkadiusz Machel | doskonała/excellent, lok. 2 |
58 | BERETTA Wolfdog Bohemia, Piotr Zeniuk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
59 | EKAJA Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtko | doskonała/excellent, lok. 2 |
60 | KASBEEL II z Peronówki, Sandra Kałużna | doskonała/excellent, lok. 3 |
61 | CALISTO z Lasów Preczowskich, Patryk Łachut | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
62 | SWEET RIPLEY Collis Amores, Irena Waligórska-Le¶niowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
63 | Axa's Horse of BUMPKIN, Therese Lof, Szwecja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
64 | Mcpotter's Creek's O'HARRA, Adriana Maria Witucka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
65 | ARAMIS Sfora z Krasnego Boru, Dagmara Skommer | obiecuj±cy/promising |
66 | CRUISEWITH LEADING-ANGEL Moto Pies, Bitta Wohliche, Dania | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
67 | FERNANDO Gorzowska Panorama, Janina Szostak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
68 | KAJ Elvikam, Magdalena Grablewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
69 | Showfarm (FCI) SUPER SMART, Anna Radowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
70 | Silver Dream Aussie's VIVA LAS VEGAS, . Famuła-Rakowska D., Mazur-Szkodzińska P. | b. dobra/very good |
71 | Mangry's BORN LEADING-ANGEL, . Wohliche B., Johansen S., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
72 | SUNNYRAINS EUROPEAN SHOWMANCE, Karolina Klimek | doskonała/excellent, lok. 2 |
73 | A FEAST FOR CROWS SHADOW OF DEATH GoodTrace, Marta Górska | b. dobra/very good |
74 | JAMES GREAT BLACK FRUIT De L'oree Des Charmois, Louis Candice, Francja | b. dobra/very good |
75 | Khaleesi LAST CHANCE MOONSHINE, Alessia Righetti, Włochy | , nieobecny |
76 | Leading Angel's ONE, . Sogaard L., Wohliche B., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
77 | WILDWOOD RED MORAINE Sfora z Krasnego Boru, Katarzyna D±browska | doskonała/excellent, lok. 2 |
78 | Mi Depra's BLUE ANGEL, Luna Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
79 | I'EWBOR du Glacier des Pandas, Ewa Borkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
80 | Leading Angel's ZEN MASTER, . Wohliche B., Westen Breaum G., Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
81 | BLUA STAR of Crystal Lake, Janina Szostak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
82 | Ew-Bor CZARIK, Ewa Borkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
83 | DON DIEGO Gorzowska Panorama, . Szostak J., Dawidowicz M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
84 | Airplane's NALA-LET-ME-LOVE-YOU, Katarzyna D±browska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
85 | KARI Elvikam, Beata Le¶niak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
86 | MS U ROCK MY WORLD des Terres de Laumeneel, Beata Czyż | b. dobra/very good |
87 | Energies RIVEREDGE STELLA AUSSIE PRIDE, Dana Niculescu, Rumunia | doskonała/excellent, lok. 2 |
88 | D'azumoon CLAIR DE LUNE, Wioleta Milewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
89 | JANNEAU Cofi Capito, Marzenna Szopa | doskonała/excellent, lok. 2 |
90 | ROAD TO SUCCESS Preeminent Line (FCI), Magdalena Rosada-Gessner | b. dobra/very good |
91 | Mi Depra's BELIEVE IN ANGELS, Diana Petersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
92 | CASSANDRA GOOD FORTUNE Kelebdil (FCI), Marzenna Szopa | b. dobra/very good |
93 | Wow Lixoms ROCK ON TIME, Britta, Sofia Dafgard, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
94 | Leading Angel's RULE THE WORLD, Bitta Wohliche, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
95 | LASTING IMPRESSION du Chalet de Fanny, Batłomiej Drożdż | , nieobecny |
96 | Talisman ONE NIGHT STAND, Diana Petersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
97 | Leading Angel's SACRED MOUNTAIN, Bitta Wohliche, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
98 | THIEF OF HEARTS Moto Pies, Anna Stelmach | , nieobecny |
99 | Tegoura SOMETHING LIKE THAT, . Kurttila M., Joenvaara S., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
100 | NUMBER ONE Polaris, Aleksandra Hinc | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
101 | EL DIABLO Polaris, Anna Mańczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
102 | AGENT ATREYU Czarci Pazur, Wiesława Adamska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
103 | ARTAX Czarci Pazur, Wiesława Adamska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
104 | G-HAJAR vom Lahberg, Czesław Kowal | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
105 | ELEKTRA Maligold, Marta Trela | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, BOS |
106 | DARIA VOM Korgal (FCI), Jarosław Małecki | b. dobra/very good, lok. 2 |
107 | DARK ANGEL Killing Machine (FCI), Marek Potejko | b. dobra/very good, lok. 1 |
108 | Windream (FCI) KORTEZ, Aleksandra Wełpa | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
109 | Windream (FCI) CANDY, Joanna Skrobacka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
110 | Windream FRESCO, Dorota Trzybińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
111 | YUMIKO Sextus Clavus (FCI), Marcin Felczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
112 | FEEL LIKE ABROZ Bella's Liberi, Ewa Mossoń-Folcik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
113 | ONE MORE DANCE Złota Elita, Dorota Dudziak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
114 | DAVOS EBONY Naster, Katarzyna Kowalik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
115 | RAY OF SUNSHINE Złota Elita, Britta Drachmann Agerskov, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
116 | CORSYKA CLOE Trzy Korony, Maria Kmieć | doskonała/excellent, lok. 2 |
117 | MARGARETHA-MARLIES du Sel Doux, Anja Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, BOS |
118 | MAJESTY PRINCESS Maribe Magic, Beata Sieradzka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
119 | GANDALF ARRAKIS von Oscarli, Elżbieta Kwiatek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
120 | ABISHI FATALITY Dorplant, Elżbieta Kwiatek | , nieobecny |
121 | CABO Trebortim (FCI), Robert Filipowiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
122 | ZIDAN Box-Dogs, Paulina Stec | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
123 | ARES Rusinówko (FCI), Marian Sorokopas | b. dobra/very good, lok. 3 |
124 | ARMAGEDON Wilcza Nadzieja (FCI), Monika Łuczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
125 | DEEROX Wolf Lake (FCI), Izabella Wojtaszak | doskonała/excellent, lok. 2 |
126 | NESTO vom Haus Tchorz, Konrad Roszczak | b. dobra/very good, lok. 4 |
127 | SHAIK Nova Jamina, Aneta Kotkowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
128 | CASTOR Bati-Kora, Mirosław Łukasik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
129 | KARIS von Skorpionenblut, Ewa Osuch | doskonała/excellent, lok. 2 |
130 | AMOR Bella Lupo, Ireneusz Majchrzak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
131 | SONIA Remo, Miłosz Maciejewski | , nieobecny |
132 | CAIRA vom Steinway-Park, Zdzisław Niemier | doskonała/excellent, lok. 2 |
133 | CONI Incola (FCI), Małgorzata Bornikowska | b. dobra/very good |
134 | FUSSEL Wolf Lake (FCI), Izabella Wojtaszak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
135 | GABI Urban Team, Ireneusz Kantarek | b. dobra/very good, lok. 4 |
136 | XANTIA z Zielonego Ursynowa, Zbigniew Kałapus | b. dobra/very good, lok. 3 |
137 | ASCARI Wilcza Nadzieja (FCI), Agata Makarska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
138 | EMBER vom Frankengold, Konrad Roszczak | b. dobra/very good, lok. 2 |
139 | GERDA Mera Vallis, Anna Krutelewicz | b. dobra/very good, lok. 3 |
140 | ABI Drak Team (FCI), Roman Piasecki | b. dobra/very good, lok. 4 |
141 | ARIA z Wi¶lanej, Basia Grzegowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
142 | IVA ze Słomkowa, Mariusz Kupis | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
143 | KASHMIR von Skorpionenblut, Paweł, Ewa WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
144 | ROMA Trebortim (FCI), Małgorzata Bornikowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
145 | ALEX Trebortim, Robert Filipowiak | doskonała/excellent, lok. 1 |
146 | OSKAR vom Haus Tchorz, Janusz Bułka | , nieobecny |
147 | Que Sera Sera ODYSSEUS, Erika Klintrup Gustafsson, Szwecja | dobra/good |
148 | ZBIR Dorplant (FCI), Mateusz Mencel | b. dobra/very good, lok. 1 |
149 | HUSSARYA Can Bruixa (FCI), Agnieszka Kazimierska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
150 | ESTA Bati-Kora, Mirosław Łukasik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
151 | GRETA Trebortim, Robert Filipowiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
152 | MELA Z Weselskiej Zagrody, Krzysztof Kowalski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
153 | HERMIONA Darkaro, Marcin Cygan | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
154 | ABI Z Szubińskiego Grodu, Krzysztof Kowalski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
155 | AL-AMARA Verba Veritatis, Urszula Macios | dobra/good |
156 | CARA vom Steinway-Park, Wiktor Kowalski | doskonała/excellent, lok. 3 |
157 | NEVADA Wiolinek, Maciej Jezierski | doskonała/excellent, lok. 2 |
158 | CELI Bati-Kora, Mirosław Łukasik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
159 | FRIDA Szenberg, Wiktor Kowalski | b. dobra/very good, lok. 3 |
160 | MEDY Basileje, Wojciech Michalak | b. dobra/very good, lok. 4 |
161 | OLGA z Mylnej Gromady, Andrzej Gogulski | doskonała/excellent, lok. 2 |
162 | ABRA z Kojca Whitney, Robert Filipowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
163 | BEJZI z Grodu Raka, Łukasz Przybyłowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
164 | ORSON WALLACE Millanion, Małgorzata Gajewska | , nieobecny |
165 | Macoes ASPEN, Dorota Bodzioch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
166 | LEONIDAS LEO Millanion, Barbara Błach | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
167 | Lambluv's SURPRISE JEWEL FOR MACOES, Dorota Bodzioch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
168 | Lundecocks FINAL SALUTE, Jerzy Olszewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
169 | NABIL Happy On The Way, Klaudia Dietrich | b. dobra/very good, lok. 1 |
170 | CasidiTeam (FCI) SEE YOU AGAIN, Monika Tuliszewska | b. dobra/very good, lok. 2 |
171 | Pomysł na (FCI) BOURBON, Dariusz Lejwoda | dobra/good |
172 | PIRATEOF THE STARS Lohrien, Beata Ziemnicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
173 | ELVIS Diabelskie Rozdroże, Sylwia Czajka | doskonała/excellent, lok. 1 |
174 | Moorwood AGAINST ALL ODDS, Jutta Eichhorst, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran |
175 | DAMA KIER Serenczas (FCI), Maciej Maćkowiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
176 | FIBI STONE Onyx Garden, Krzysztof Wołoszyn | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4 |
177 | LADY WITH GOLDEN HEART z Kojca Coli, Anna Kowalczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
178 | OPS OPUS OB Figa Ruminy, Ewa Sroga | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
179 | REMEMBER OF ROXA Asketlia, Joanna Skrobacka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
180 | Pomysł na (FCI) GIN & TONIC, Sandra Kustarz | b. dobra/very good, lok. 2 |
181 | Pomysł na (FCI) GRAPPA, Katarzyna KuĽniewska | b. dobra/very good, lok. 3 |
182 | MYRRA MEA MIRUM Figa Ruminy, Ewa Sroga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
183 | NEW SENSATION Asketila, Natalia Maziarz-Hłond | b. dobra/very good, lok. 4 |
184 | QUIET LILY Ventora, Ewelina Bastek | b. dobra/very good |
185 | TRIMI Basa Kosy, Sylwia Czajka | dobra/good |
186 | INDILA Albadorja (FCI), Dariusz Lejwoda | doskonała/excellent, lok. 2 |
187 | NADIRA Happy On The Way, Katarzyna Gzyl | b. dobra/very good, lok. 3 |
188 | ZODIAC PRINCESS ON THE SKY Serenczas (FCI), Sławomira Rozwadowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
189 | CARYN Kwiat Bałtyku (FCI), Marta Pinczak | b. dobra/very good, lok. 4 |
190 | DANCING THERAPY Asketila, Agnieszka Mędala | b. dobra/very good, lok. 3 |
191 | Rus Marlins DOMINIKANA, Sławomira Rozwadowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
192 | NATURAL WOMAN Navarette (FCI), . KuĽniewska K.,Grodzki J. | b. dobra/very good, lok. 2 |
193 | Skabona GUCCI PERMIERE, Jerzy Olszewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
194 | BONA DEA Figa Ruminy (FCI), Ewa Sroga | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS |
195 | JELLY ROLL ROCK du Bois des Amazones, Sylvia Schulze, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
196 | ANDI Magiczny Szkot (FCI), Elżbieta Ereńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
197 | KISS'N HUG Fantazija, Natalja Skalin, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
198 | MARRACASH della Buca delle Fate, Sylvia Schulze, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
199 | WINSTON Magiczny Szkot (FCI), Gabriela Grubba | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
200 | YMIR THE LORD Magiczny Szkot (FCI), Sylwia Szymańska-Kostecka | b. dobra/very good |
201 | ERVINKA Magiczny Szkot (FCI), Hanna Różańska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
202 | APHRODITE Kimberlit Pride, Tadeusz Brzozowski | b. dobra/very good, lok. 1 |
203 | CHANTI Elżbietowo, Hanna Różańska | b. dobra/very good |
204 | PINIA Dobry Duch, Barbara Ryszkaniec | b. dobra/very good |
205 | Skabona START TO ROCK, Natalja Skalin, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
206 | YOKO Zbiczuj, Zbigniew Czubaj | , nieobecny |
207 | Marvalan DELIGHTFUL DREAM KOTORA, Lucyna Zboralska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
208 | Si-Si's PRIMA LA PERLA, Poul Freudenthal, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
209 | KAMIKAZE LIMITED EDITION Smooth Drinks (FCI), Justyna Zakrzewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
210 | Light of Dawn's KEEP IT SMOOTH, Annika Fajersson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
211 | Light of Dawn's JUST WANA KISS, Annika Fajersson, Szwecja | b. dobra/very good, lok. 1 |
212 | SMOOTH X-TRAVAGANCA of Torrosly, Annika Fajersson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
213 | FARMER z Wielgowa, Radosław D±bkowski-Piotrowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
214 | UPOMINEK z Winory, . Rojewski Z., Rojewska M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
215 | POPIS Rawipon (FCI), . Patrzykont B. Klawińska B. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
216 | NASZKO Via Rivendall (FCI), Małgorzata Wiatroszak | b. dobra/very good, lok. 1 |
217 | ŁOBUZ Klejnot Jury (FCI), Iwona Klar | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
218 | ASESOR Kontekst, Marta Różańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
219 | ELITA Dobrana Para, Lech Kielar | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
220 | JAGIELLONKA Prolog Poland (FCI), . Rogalska B., Rogalski A. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
221 | JAGIENKA Prolog Poland (FCI), Stanisław Guguła | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
222 | PASTERKA Via Rivendall (FCI), Tomasz Wiatroszak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4 |
223 | BAŁTYCKA RAPSODIA Via Rivendall, . Zakrzewska A., Rzeczycki M., Rogalska B. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
224 | FROTKA z Wielgowa, Rafał Zaręba | doskonała/excellent, lok. 2 |
225 | GO¦CIRADA Futrzak Podlaski, Karolina Lomperta | b. dobra/very good, lok. 3 |
226 | LARA Via Rivendall (FCI), Małgorzata Wiatroszak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
227 | BONA Ibilandia, Anna Leszewicz | b. dobra/very good, lok. 4 |
228 | HABI z Niemickiego Dworu, Marta Dziewicka | b. dobra/very good, lok. 3 |
229 | MELA Via Rivendall, Tomasz Wielich | doskonała/excellent, lok. 2 |
230 | Ponadto (FCI) NOVIKA, Beata Czepil-Goła¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
231 | AKWARELA Rawipon, Beata Klawińska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
232 | FANTASMAGORIA Kontekst, . Różańska M., Robak G. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
233 | BALLANTINES Podhalany spod Giewontu, Monika Głowacka | b. dobra/very good |
234 | GRANIT od Kurosa, Anna Jungmann | b. dobra/very good |
235 | NOBEL Krajeńska Nadzieja (FCI), Stanisław Guguła | doskonała/excellent, lok. 4 |
236 | OMEN Zagubione Marzenia (FCI), Arkadiusz Wareńczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
237 | SPIRYTUS Kontekst, Agnieszka Lusina | doskonała/excellent, lok. 2 |
238 | ZADZIOR Biała Straż, Adam Olejniczak | dobra/good |
239 | ZBÓJNIK Biała Straż, Beata Keister | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
240 | CUD Suchy Las Vegas (FCI), Anna Uran-Barcik | nie do oceny/cannot be judged |
241 | HENRYK Alpejskie Zauroczenie, Piotr Urbaniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
242 | KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI), Wojciech Kucner | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
243 | KORSAR Krajeńska Nadzieja (FCI), Mariusz Malka | doskonała/excellent, lok. 2 |
244 | RESPEKT Catonium, Marek Kosicki | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
245 | ZAKOCHANA MARY¦KA Alpejskie Zauroczenie, Wojciech Kucner | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
246 | EVITA Polanickie Wzgórza (FCI), Piotr Picyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
247 | JAGNA Athel Loren, Emilia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
248 | ZADRA Biała Straż, Robert Granecki | doskonała/excellent, lok. 3 |
249 | CARMEN Dolina Małej Panwi, Józef Piszczałka | , nieobecny |
250 | Castlewolf NANDOR HARRY'S ACE, . Sandback M., Norrman M., S., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
251 | DJ Black Obsession, Piotr Dreliszak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
252 | Castlewolf KARDOS COPPERI KENDE, Maarit Sandback, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
253 | Castlewolf SNOW TOR FOR RASTAZ, Maarit Sandback, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
254 | Castlewolf LUJZA VIIVI'S LEYA, Maarit Sandback, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
255 | Inflame's HEIDEVOLK, Eeva Vilander, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
256 | Inflame's SILVER BRIDE, Eeva Mattila, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
257 | Titoktudó AJTATOS MANÓ, Eeva Mattila, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
258 | DALIA Jantarowa Wataha (FCI), Paulina Kaczor | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
259 | BIETKA Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtko | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
260 | COYA Jantarowa Wataha (FCI), Barbara Szpakowska | , nieobecny |
261 | BABY SPEEDY Miraja, Elżbieta Wojtko | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
262 | Faksimil NOTA BENE, Agneta Lindberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
263 | Faksimil ROSA RORANS, Agneta Lindberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
264 | GRAND MASTER LUKE Dummles (FCI), Aneta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
265 | FIRE FIGHTER Dummles (FCI), Marzena Stelmaszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
266 | Chris Team HIPO BOTAM, Joanna Sajewska | b. dobra/very good, lok. 2 |
267 | EASY RIDER Dummles (FCI), Aneta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
268 | RUBY Gaucho, Jaonna Białecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
269 | GRAND NABOO Dummles (FCI), Aneta Pietrzak | b. dobra/very good, lok. 2 |
270 | Ormai IRIMA, Natalia Shilenko, Rosja | b. dobra/very good, lok. 4 |
271 | Uszaki MRS BEAVER, Magdalena Zalewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
272 | SENSUALNA SALSA Controversia (FCI), Beata Fochmann | b. dobra/very good, lok. 3 |
273 | ZWINNA ZWINKA Lisie Pysie (FCI), Marta Kowalska | dobra/good |
274 | FIRE FLAME Dummles (FCI), Aneta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 1 |
275 | Uszaki LET IT BE, . Dłużniewska E., Zalewska M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
276 | Uszaki JEEPERS CREEPERS, Magdalena Zalewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
277 | UNIQUE PROMISES Astersland, . Lundava A., Kull K., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1 |
278 | Uszaki (FCI) ELF OWL, . Dłużniewska E., Zalewska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
279 | Ormai ARAKHIS, Natalia Shilenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
280 | CHARM Bugi Vugi, Aneta Konopka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
281 | BLACK PEARL Fast Foxtrot (FCI), Renata Frankowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
282 | LOUISE BROOKS Des Contamines, Astrid Lundava, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |