Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 30.10.2016



Basset bretoński-Basset Fauve de Bretagne / Fawn Brittany Basset


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1772IRAC de la Font D'Arca, Bente Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1773Semper in Ventum FIERY GINGER, Monika Winiarskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię


Basset gaskoński-Basset bleu de Gascogne / Blue Gascony Basset


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1774FANTASIA Succession of Baron, Marta Osowska-Utryskowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1775IMPERATRICA D'An Naoned, Anna Lavrenteva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Basset Hound


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1776MAZUREK Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1777YOU ARE MY CRIMSON v. Grunsven, . M. Cyperling, T. Mroczekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1778CZARDAS Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 3
1779Ceppelin FOSTER, Ewa Pietkiewicz-Kamińskadoskonała/excellent, lok. 2
1780ULO ORLEN Unita, Teresa Rupniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1781CUDDLY CODY v. Grunsven, Ewa Pietkiewicz-Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1782DIGGY Mala Karolina, Ewa Pietkiewicz-Kamińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1783MILA Guernica, Julian Szałkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1784OLA Klan Piegowatych, Paweł Pietrusiak, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1785CHA-CHA Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1786CANDID CANDY v. Grunsven, . Pietkiewicz-Kamińska E, Kamiński D.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Beagle


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1787Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS, . Olech M., Krylova A.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1788RUSTY Esflores (FCI), Konrad Łatkowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1789WOODY AT ESFLORES Weinlinie, Ewa Sławikwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1790Selesta's Dreams LUCKY STARS, Urszula Sarnadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1791YOKER Lapitropy, Irena Giczeladoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1792CELT z Łódzkich Pół, Katarzyna Dalke, nieobecny
1793Absolutely Spotless ODYS, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1794ELEGANT CLASSIC DESIGN Infinity Sun (FCI), Ewelina Wytykowska, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1795ELEGANT PIRAT Infinity Sun (FCI), Magdalena Olechdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1796MY LOVELY STAR Królewska Zgraja (FCI), Agnieszka Trittdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1797PRESTO Xandrina (FCI), Edyta Kułakowska-WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 2
1798Absolutely Spotless ZEUS, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1799Absolutely Spotless SZACH, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1800Jarimani AMIERICAN PIE, Justyna Marcińska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1801AURORA BOREALIS Xandrina (FCI), Jadwiga Szulcdoskonała/excellent
1802BLUE VELVET Xandrina (FCI), Jadwiga Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1803FIONA Łaciata Sfora, Tomasz Łukasiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1804LILASTAR Królewska Zgraja, Katarzyna Sapierzyńska-Kurekdoskonała/excellent, lok. 4
1805MAJORKA Esflores (FCI), Ewa Sławik, nieobecny
1806Fonteposca's MIO AMORE, Katarzyna Sapierzyńska-Kurekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1807YASMINA Lapitropy, Irena Giczeladoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1808ABIGAIL Justin Queen, Justyna Marcińska, nieobecny
1809ELEGANT BRAND NEW Infinity Sun (FCI), Magdalena Olechdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1810FIONA Filgraze, Ewa Podgórskab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1811Absolutely Spotless JANE, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1812KEY TO LOVE Simpatica PS, Magdalena Olechdoskonała/excellent, lok. 2
1813SAJANA Girios Melodija, Sigita Celkeviciene, Litwadoskonała/excellent, lok. 3


Bloodhound-Chien De Saint-Hubert


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1814COUNDY Dalmond, Michał Gzyradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1815BOURBON Silberstein bei Trautenau, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1816DEBORAH Silberstein bei Trautenau, Sabine Storch, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1817DARCY, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Dalmatyńczyk-Dalmatinac / Dalmatian


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1818ALVIN von Chirlitz, Kinga Jaworskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1819JOHN-BOY vom Hause Cideri, Heike, Olaf Semmling, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1820EARL EMMERSON vom Gramzower Kloster, Barbara, Harald Bottcher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1821SNOWFIRE von Arabian's Stud, Matthias Trapmann, Niemcy, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1822Lux Solis BIBBIANA, Liina Kukk, Estoniawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1823XENIA vom Schwarzen Berg, Barbara, Harald Bottcher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1824Orion's Belt BABY JANE, Rebacca, Manuela Toffels, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1825WENARIA vom Schwarzen Berg, Saskia Scholz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1826SUMATRA PRINCESS Royal Hermelin, Renata Stepanikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1827VERLEE vom Schwarzen Berg, Bianca Albrecht, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1828WHOOPY vom Schwarzen Berg, Barbara, Harald Bottcher, Niemcy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1829MILLA, Liina, Mirell Kukk, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1830TESSA vom Hugel, George Walter, Niemcy, nieobecny


Gończy berneński-Berner Laufhund / Bernese Hound


Psy - Dogs


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1831DECIMUS Cervarius (FCI), Martyna Modrzyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Hamiltona-Hamiltonstovare / Hamilton Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1832AMOR Hamilton Star (FCI), Zbigniew Tara¶doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1833GRENA Plesówka, Jerzy Gessnerdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy polski-Polish Hunting Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1834CYPRYS Din Dina, Bartosz Nosinskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1835CARO Zacisze Huberta (FCI), Tomasz Kaczmarek, nieobecny
1836CZARDASZ El-Halem, Maria Minakowskadoskonała/excellent, lok. 2
1837NIKO z Księżycowej Zagrody, Tomasz Kaczordoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1838REMIS Gończa Rado¶ć, Krzysztof ¦witalskib. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1839ASTOR von der Fischbeker Heide, Zdzisław Raduchowski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1840BOCHUN ze Sfory Borusa (FCI), Marcin Szwarcdoskonała/excellent, lok. 2
1841CYRUS z Lipowego Kojca, Mirosław Wojtkowiakb. dobra/very good
1842DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr, Hubert Walenciakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1843DRAGON ze Szkółki Le¶nej, Piotr Wesołowski, nieobecny
1844HEKTOR, Zbigniew Jankowskib. dobra/very good

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1845ARON z Dworu Grodno (FCI), Katarzyna Porożyńska-Pankaudyskwalifikuj±ca/disqualified
1846KADR spod Wilczego Krza, Krzysztof Adamowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1847GROM Goniec Kaszubski, Krzysztof Adamowiczdoskonała/excellent, lok. 2
1848HUNCWOT Kłusuj±ca Sfora, . Bielecki D., Szydłowska A.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1849BRYLANT Kłusuj±ca Sfora, Aleksandra Garbaczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran
1850VERITAS Petrus et Lupus, Zdzisław Raduchowski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1851CINDY Zacisze Huberta (FCI), Andrzej Białek, nieobecny
1852IRMA Kolonia Bażyńska, Katarzyna Porożyńska-Pankaub. dobra/very good
1853KNIEJA Jednorożec, Anna Kursickab. dobra/very good, lok. 4
1854LORA spod Wilczego Krza, Andrzej Rutkowskidoskonała/excellent, lok. 2
1855MELBA Gończa Rado¶ć, Michał Skrzekdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1856NAWOJA z Rogu Trzech Ksi±ż±t, Witold Suchockidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1857BERTA Zacisze Huberta (FCI), Andrzej Białek, nieobecny
1858CUKRA Gończy Czart, Anita Garska-Karnasiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1859CZOKA Pełnikowa Dolina, T. S. Padykuładoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS
1860GRANDA El-Halem, Ewa Prz±dka, nieobecny
1861HARMONIA El-Halem, Łukasz Zabrocki, nieobecny
1862RITA Gończa Rado¶ć (FCI), Jacek Biegańskidoskonała/excellent, lok. 3
1863SONATA Wydrowa Zagroda, Joanna Wierszyckadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1864ARA Gniazdo Łelszy (FCI), Andrzej Białek, nieobecny
1865Czarny Gwizd (FCI) DRAWA, Ewa Prz±dka, nieobecny
1866HAGA El-Halem, Wojciech Marchewkab. dobra/very good, lok. 2
1867KENIA spod Wilczego Krza (FCI), Sebastian Tomkiewiczb. dobra/very good, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1868HERA El-Halem, Wojciech Marchewkadobra/good
1869TRYBA Goniec Pomorski, Rafał Pluto-Prondzińskib. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1870KLAMRA El Halem, Rafał Pluto-Prondzińskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1871WALENTYNKA El-Halem, Maria Minakowska, nieobecny


Gończy serbski-Serbski Gonic / Serbian Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1872GAJA Staroplaninska, Joanna Michalikdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy słowacki-Slovensky Kopov / Slovakian Hound


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1873YENA Rogowskie Jeziora, Henryk Nawrotdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1874ARIS Sokolnicka Sfora, Jerzy Gajewskidoskonała/excellent, lok. 2
1875BELLA z Podwiejskiego Kojca, Waldemar Stolarczykdoskonała/excellent, lok. 3
1876ULLA Spod Kunovej, Michał Chmielewskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1877ALFA Leszczynowa Zagroda (FCI), Hubert Polarczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Grand Basset griffon vendéen


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1878EVE od Vesely Anezky, Monika Winiarskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1879Black Majesty CELEBRITY, . Raic I., Tymczak M., Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Mały gończy gaskoński-Petit bleu de Gascogne / Small Blue Gascony Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1880ACHILLES Blue Gang (FCI), Marek Nawrockidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Ogar polski-Polish Hound


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1881CZUWAJ z Wszystkich Skoków, Joanna Juszkiawiczus-Badinwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1882DZIKARZ Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1883RYDZ Poszły w Las (FCI), Honorata Karlińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1884DUNAJ, Artur Kułdoszdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1885POGROM z Beskidzkich Wysp (FCI), Anna Supadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1886ZBYSZKO Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1887GULIWER Poszły w Las (FCI), Wojciech Kieczurdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1888BALT z Bobrownickiej Posesji (FCI), Zbigniew Cichosz, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1889POCIECHA Poszły w Las, Aneta Angrikdoskonała/excellent, lok. 2
1890PUSTUŁKA Olfactus, Krzysztof Czechowskidoskonała/excellent, lok. 3
1891WAĆPANNA Le¶na Inspiracja (FCI), Joanna Juszkiawiczus-Badindoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1892WISŁA, Artur Kułdoszdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1893ARONIA PC Ogarowe Granie, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Petit Basset griffon vendéen


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1894AKIN Petit Patrimoine de la Vendee, Izabela Schulmanndoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1895BALLANTINE'S Psia Cometa, Jakub Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1896Fanta's Brand NOBODY DOES IT BETTER, Birgitte Winter Aridsen, Dania, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1897JEREMIASZ Podkołdernik Jadowity, Roma Rowińskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1898Fodnote LUNCH BOX, Vibeke Krogsgaard, Dania, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1899Fodnote UPPERCLASS GIRL, Birgitte Winter Aridsen, Dania, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1900Fodnote OOH WHAT A KISS, Birgitte Winter Aridsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1901LENA Podkołdernik Jadowity, . Schulmann I, Ciborowska-Kubiak M.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Porcelaine


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1902BONO Nova Espera, Ewa Pilichdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

1903BELLA Nova Espera, Rafał Romańskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1904Tina-Trading BELLADONNA, Bohdan Głowackidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1905LICENTIA POETICA Roborovski, Ewa Pilichdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

1906Logpoint FANETTE, Liina Kukk, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
1907KIRKE Roborovski, Ewa Pilichdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Posokowiec bawarski-Bayrischer Gebirgsschweisshund/Bavarian Mountain Scenthound


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1908CRUX Czarci Nos (FCI), Mikołaj Włocławskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1909WRZOS Diana Anilas, Aldona Oraczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1910RAHIM Red Samir (FCI), Anna Wi¶niowskanie do oceny/cannot be judged

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1911BASTER z Prawego Brzegu, Aldona Oraczdoskonała/excellent, lok. 2
1912ERO z Vlarskeho Priesmyku, . Pi±tyszek M., Czapracki W.doskonała/excellent, lok. 3
1913SZEJK z Doliny Dojcy (FCI), Wojciech Niemiecdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1914FARIS Vatrova, Aldona Oraczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1915MEU SUTIL Meu Fado (FCI), Joanna Przygórskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1916ALBA Sfora Elizy (FCI), Łukasz Kierończykdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1917JOLI YENNEFER Airgialla (FCI), Joanna Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 2
1918KOMA Korbowa Ferajna (FCI), Agnieszka Sobolewskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1919GOA Poluj±ce Posokowce (FCI), Monika Nyckowskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1920B¬DZIˇGWA Czarci Nos (FCI), Mikołaj Włocławskidoskonała/excellent, lok. 2
1921DONA ze Starej Grobli, Grzegorz Maci±gdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1922HAPPY FEELING Hazba, Elżbieta Pejkadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Posokowiec hanowerski-Hannover'scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1923BRIT II Devana, Zbigniew Rochowskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1924ALBI Złota Baleda, Ryszard Sobaladoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1925AMIS Złota Baleda (FCI), Grzegorz WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1926BAS z Tropu Kamionki (FCI), Rafał Walczyńskidoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1927BELLA z Tropu Kamionki (FCI), Maciej Budnydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1928CARMEN z Borecskeho Lesa, Bartosz Pawelskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Rhodesian Ridgeback


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1929TAYARI Afrykańska Sfora (FCI), Magdalena Łabowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1930CAR Guernica, Julian Szałkiewicz, nieobecny
1931Tolerton DARK HUNTER OF COURSE, Katarzyna Kazojćdoskonała/excellent, lok. 2
1932Gens Julia TARGARYEN PRINCE DRAGONS, Helena Farlevik, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1933Matobo Hills JUMO, Arno Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1934PRINCE BATHMAN Southern Africa, Jan WoĽnickidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1935GIASY-SIEGE of Sansibar Island, Nadine Passmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
1936LABONE MWINE Makorikori, Katarzyna Oporowska-Moszykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1937Ye Japha LUNGA JIRI QHUBEKA, Ines Marcinowski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1938NASIHA UJAMAA African Jango, Joanna Biskupski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1939Djembe Meteors SILVERSTONE SKYWALKER, Olga Puciatadoskonała/excellent
1940WASABI of Szweda (FCI), Alicja Mrugaładoskonała/excellent

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1941Akani's Clan AKIA KIANO, Andreas Schonstein, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1942ASTON MARTIN Ciepły Dom, Katarzyna Kazojćdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1943GASPAR Leo Ginger, Janusz Madejskidoskonała/excellent, lok. 3
1944RideBow's YEAGER OF ARIF, Jeanette Larsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1945MADI Dialekt, Krzysztof Szweda, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1946Billinge Gards LATIFAH YA GILGAMESH, Helena Farlevik, Szwecjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
1947TAMU TIARET Afrykańska Sfora (FCI), Sławomir Barczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1948THANDIWE YOKO Afrykańska Sfora (FCI), Agata Zalcmanwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
1949THEMA Afrykańska Sfora, . Leszczyńska D., Leszczyński M.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1950INDIA AMBER Pręgowce z Jasienia, Małgorzata Chrobotdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1951REWELACJA z Werw±, Katarzyna Rusinekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1952EMA of Kimberley's Diamonds, Ina, Olaf von Freeden, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1953WANA MUNENI of Szweda (FCI), Krzysztof, Wojciech Szwedab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1954Sabayuma BANDARI JALIA, Andreas Schonstein, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
1955Billinge Gards FAUZIYA YA CARAN, Helena Farlevik, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1956SAMBA Rhodesian Park Dolomity, Agata Salawadoskonała/excellent, lok. 3
1957SAVANAH Rhodesian Park Dolomity, Joanna Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Szorstkowłosy gończy bretoński-Griffon fauve de Bretagne / Fawn Brittany Griffon

1958Hovriket's ABRICK MACARONNE, Eva Nihlen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB