Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 30.10.2016



Akita


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1546SHIGETORA GO Fuen No Oka, . Chade Z., Siejak O.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1547DAICHI Mgoto Inu, Rafał Korzeniewskidoskonała/excellent, lok. 2
1548Kaminari Pride EYKAN, Patrycja Lewandowskadoskonała/excellent, lok. 4
1549KYOTARO TORA Halne Wzgórze (FCI), Joanna Piechaczyk-Mateusiakdoskonała/excellent
1550MEIJIN GO Watashi No Yujin, Mariola Siuzdakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1551TAKUMA GO Pa-Lis, Paweł Lisdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1552JISHIN GO Shiroiarashi (FCI), Olga Siejakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1553FUUETSU GO Fuen No Oka, Renata Krzykowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1554NORIYUKI Paproci Zak±tek, Aleksandra Orłowska, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1555FUKURO Roal, Agnieszka Goszczyńskadoskonała/excellent, lok. 4
1556ISOGI GO Shiroiarashi (FCI), Elwira Kulondoskonała/excellent
1557KOTAROU GO Okayamanishi Oota, Tomasz Plazadoskonała/excellent
1558KUROI DAYIA GO Koishi, Sylwia Gondek-Winiarekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1559NATSU Go Namitori, Filip Łukaszdoskonała/excellent, lok. 3
1560RASHOMON GO Fuen No Oka, Zuzanna Chadedoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1561Megapolis Style HIROKO GO, Zuzanna Chadewyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1562MARI HIME GO Fuen No Oka (FCI), Joanna Piechaczyk-Mateusiakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
1563SHIROI PIN ze Szpilkowego Lasu, Agnieszka Maćkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
1564TENSEI NO MOMOKO GO Namitori Hoshi Go, Karolina Kardaszwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4
1565UMI GO Namitori, Renata Krzykowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1566ARIA Gorin-No Sho (FCI), Żaklina Podlaszewskadoskonała/excellent, lok. 4
1567ASAYAKE GO Fuen No Oka, Zuzanna Chadedoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1568HIME Duma Samuraja, Dominika Wojtasik, nieobecny
1569KAZUMI GO Hajimari (FCI), Karolina Kardaszdoskonała/excellent, lok. 2
1570MIYAGE GO Shiroiarashi (FCI), Olga Siejak, nieobecny
1571TARUMI GO Pinku No Yuki (FCI), Joanna Piechaczyk-Mateusiakdoskonała/excellent, lok. 3
1572Higashioso V'TAMIKO, Patrycja Lewandowskadoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1573KANAHIME GO Fuen No Oka, Zuzanna Chadedoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1574KISU GO Watashi No Yujin, Mariola Siuzdakdoskonała/excellent, lok. 3
1575YOSIKO Go Daruma Kensha, Paweł Lisdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1576DEPAULA Roal, Agnieszka Maćkowskadoskonała/excellent, lok. 2
1577L'FUJICO Sakuraban, Marcin Graczykowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1578SHINJU GO of Tomonari, Agnieszka Goszczyńskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1579SAKI-KUMIKO Akogareno (FCI), Karolina Kardasz, nieobecny


Akita amerykańska-American Akita


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1580MAYLO Inherti, Dariusz Rybicki, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1581Lord of Odate's Inheritance AMUR, . Fleck K., Bergmann K., R., Niemcy, nieobecny
1582CARTIERE Daikoku, Agnieszka Sikorskadoskonała/excellent
1583Finigan (FCI) NEK-CYN GRANDO TORETO, Wojciech Kaczmarczykdoskonała/excellent, lok. 3
1584Ruthdale NO PAIN NO GAIN, Sebastian, Edyta Krawczykdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
1585Indevor SURFACE WIND, Krystian Klimekdoskonała/excellent, lok. 2
1586WELL DIABLO z Dworu Abakusa (FCI), Renata Saradoskonała/excellent, lok. 4
1587WOLF z Dworu Abakusa (FCI), Stefan Kauczordoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1588NIL Amakita, Jolanta Grabińska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1589ARON Kamionkowa Dolina, . Procek K., Jańczyk P.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1590Mooncry TRAVOLTA BOY FOR GIRLS, Anna Senatos, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1591OLD SHATTERHAND Buckshot (FCI), Elżbieta Rybackadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1592BETINA LINABERO Przechadzka Preria (FCI), Jan, Krystyna Szmajawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1593INEZ Gogolińska Karolina, Waldemar Macha, nieobecny
1594KEY TO OUR HEARTS Pearl River, Mariusz Kędzierskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1595BALU Maczu-Ku, Maciej Kubisdoskonała/excellent, lok. 2
1596BLACKBERRY Art Mironoff, Sławomir Samaszkodoskonała/excellent
1597DAMI z Arkadyjskiej Zagrody Anety (FCI), Dariusz Rybicki, nieobecny
1598I'M YOUR SWEET HEART Pearl River, Sebastian Krawczykdoskonała/excellent, lok. 3
1599Culture Heroes (FCI) IRA, Renata Saradoskonała/excellent
1600Finigan (FCI) NEK-CYN GRIFTI, Wojciech Kaczmarczykdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1601Kiaraz Design's SPOTLIGHT ON ME, Anna Senatos, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
1602WENA z Dworu Abakusa (FCI), Beata, Julia Dziemiankodoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1603EMMA Czeibo (FCI), Agnieszka Chmielewskadoskonała/excellent, lok. 3
1604REACH Y ACTION Greyselin La Gracia, A.A. Gurova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1605Hikay's SHE'S ALL THAT, Sebastian Krawczykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1606ABBA z Arkadyjskiej Zagrody Ateny (FCI), Dariusz Rybicki, nieobecny
1607AISHA Kamionkowa Dolina, Kinga Procekdoskonała/excellent, lok. 2
1608Japonskiy Sad CHOCOLATE ROSE, Jolanta Grabińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1609Lord of Odate's Inheritance YVES, . Fleck K., Bergmann K., R., Niemcy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1610AFERA Daikoku, Krystian Klimekdoskonała/excellent, lok. 2
1611Woorlock ORCHIDEA, . Matyjasz S., Kędzierski M.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1612Finigan BOS-ERI SHANTI, Blanka Borowiec-Szczepańskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Alaskan Malamute


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1613BACK TO THE KOYUKUK RIVER Malakwa Creek, Łukasz Wycechdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1614Tanana RED BONITO, Andrzej Ciarkowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1615BELIEVE IN MAGIC Altay Rock, Yevgeniya Kutsyn, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1616Illamar THE BEST YET TO COME, Robert Tokarskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1617ARNOLD ALBA Snowisland, T.N. Kolos, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1618SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok, Edyta Langerdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1619DON'T GO WITHOUT ME z ¦nieżnej Doliny, Monika Niestrawskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1620Arctic Melody (FCI) ABI, Alicja Le¶niewska-Dubiszdoskonała/excellent, lok. 3
1621Malakwa Creek BACK TO THE MATANUSKA RIVER, Marta Topórdoskonała/excellent, lok. 2
1622MITHRIL Sausimayok, Karolina Berłowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1623F'FLAME OF LOVE Srebrny Kieł, Marta Topórdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1624Arctic Challenge MY LOVE SNOW IS SPRING, Patrycja Kalakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1625GENEVIEVE Inditarod, Wioletta Sacherska, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1626Illamar MELODY, Robert Tokarskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS


Basenji


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1627LIVE IS A SMILE Alisina Zvezdochka, Joanna Groszek-Szymańskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1628JAZZ DANCER Afrikata, Krzysztof Ziółkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1629Nirse (FCI) ERIC, . Ziółkowski K., Heller J.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1630GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata, Alicja PaĽdzierkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1631Bahaticca's EVER FELICITY, Joanna Grzegorz Zapaładoskonała/excellent, lok. 2
1632Nature's Masterpiece HAPPY FOR ZAINABU, Krystyna Chudzińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS
1633African Legend WICKED WILDBERY, Zbigniew Wieczorekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1634Meisterhaus LIVE'N IT UP, Alicja PaĽdzierkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1635Nirse (FCI) EMMA, Krzysztof Wodarskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1636LOVE IS IN THE AIR Asiaczek (FCI), Joanna Groszek-Szymańskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Chow Chow (czarny, niebieski)-Chow Chow (black, blue)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1637POSEJDON Jagodowy Uparciuch (FCI), Justyna Nalewalskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1638TITANIC BLACK STORM FOR SHI-KIN del Fiume Giallo, Grzegorz Wolskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1639Simauta Dess MESSING, Lise-lotte Adler, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1640Grand Voyage VIRDZHIL, Magdalena Le¶niakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1641Lav Lap Top SHIMMI FOR KUKUNOR, Dorota Czerwińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Chow Chow (rudy)-Chow Chow (red)


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1642EMINEM Cunami, Piotr Bancarzewski, nieobecny
1643NADIR BARON VON REMBRANT Sky Garden, Jarosław Jedynakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1644WHATEVER YOU WANT dei Leoni Imperiali, Bożena Gacekdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1645DEBBIE Shi-Kin, Karolina Sobczakdoskonała/excellent, lok. 3
1646DI YANG Shi-Kin (FCI), Grzegorz Wolski, nieobecny
1647Grand Voyage DOMINIKA, Magdalena Le¶niakdoskonała/excellent, lok. 2
1648LAVIA Kuku-Nor (FCI), Dorota Czerwińska, nieobecny
1649MISS BUNIA z Dworu Abakusa (FCI), Beata, Julia Dziemiankodoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1650TORA Rudy Oski, Małgorzata Borowczak, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Grzegorz Weron

1651Liusu BEI-BONCHI, Lise-lotte Adler, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1652YOKO MUSAHI SAN Jarkas (FCI), Monika Adamczykdoskonała/excellent, lok. 3
1653ZAPHIRA SMOOTH Virta Valo (FCI), Ewa Nowakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Eurasier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1654SHOGUN Lupus Ferratus, Sylwia Korna¶doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Karelski pies na niedĽwiedzie-Karjalankarhukoira / Karelian Bear Dog

1655KARHU Thorvalta, Beata Grossekdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Łajka rosyjsko-europejska-Russko-Evropeiskaia Laika / Russian-European Laika


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1656T-AS, Henryk Nawrotdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Norsk Lundehund-Norwegian Lundehund


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1657JAMAICAN ME CRAZY OF Vorkosmia, Agnieszka Bogusławskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Pies Faraona-Pharaoh Hound


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1658Caletto FALKENHOFF RADEBERGER, Marcin Wilczekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1659AZID Makiwara (FCI), . Słupińska I., Słupiński S., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches

1660Caletto FOUR ON THE FLOOR, . Słupińska I., Słupiński S., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Podenco z Ibizy krótkowłosy-Podenco Ibicenco / Ibizan Warren Hound Smooth-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1661Chiron I'M A ROCKER, Ann-Sofie Jangmark, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

1662CHEVY CHEVELLE v. Oxymoron, Kaja Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS


Podenco z Ibizy szorstkowłosy-Podenco Ibicenco / Ibizan Warren Hound Rough-haired


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1663Heron and Hound's WAITIN'TO SMILE, . A Lindell C., Jangmark A., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Podengo portugalski krótkowłosy miniaturowy-Podengo Portugues/Portug.Warren Hound Smooth-hair. Miniature

1664PARAISO de Viamonte, Dan Helle, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1665Tappinskis DARE YOU POUCA, Dan Helle, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS


Samoyed-Samoiedskaia Sabaka


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1666NOBODY STOP ME Chatanga, Anna Ja¶kiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1667Iz Tumanov Avalona MIZE DENALI, . Lont-Słowińska M., Michalak M.doskonała/excellent, lok. 2
1668NORTH SIBERIAN LOVE Vidnavska Zare, Marta Morawskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1669MOVES LIKE JAGGER Chatanga, Sebastian Andrzejczakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1670Sonata Arctica EGGTHER AZZISSON, Paulina Stecdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1671TESTER OF ARES The Glow of the Snowy Star, Adam Kędzioradoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1672FUKS OF FADO Powiew Północy (FCI), Sebastian Andrzejczakdoskonała/excellent, lok. 3
1673Deejasome HETA LINJEN, Kent Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1674N'AMERICAN DREAM MARKSON Virta Valo, K. Kasprzak, nieobecny
1675Smiling Snowball RUSSIAN BEAR, . Uspenski K., Haabjarv H., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1676Deejasome DROMMARNAS PRINCE, Kent Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1677Snowy Symphony (FCI) I'M A PRINCESS OF IDOL, Radosław JóĽwiakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1678La Casa De La Nive J'MARTINA, Paulina Stecwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1679Moonlight Melody APPLE PIE, Adam Pindral, nieobecny
1680ILVERAN THE FUTURE IS OURS Princess of the Universe, Kamila Bardzkadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1681NESSIE OF FADO Powiew Północy, Paulina Stecdobra/good
1682NEYTIRI OF FADO Powiew Północy, Przemysław Jewasińskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1683Absolut Whites KARAMELL, Kent Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1684ERNA BERA iz Severnoy Yarangi, Daniel Radomski, nieobecny
1685IMPERIAL DREAM POLA Chatanga, Anna Ja¶kiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
1686Sonata Arctica (FCI) LUVIA O'BRODVER, Ewa Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1687Smiling Snowball MY WAY TO FLY, . Uspenski K. Ying C., Estoniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1688FREYJA LEIF iz Severnoy Yarangi, Dalia Rumsaite, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Shiba


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1689ESKO GO Kumade, Krzysztof Ryszewskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1690BENI NO TOYOMARU Go Yoshisou, Maciej Gajewskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1691BYAKKO Swobodne Życie (FCI), Małgorzata Kowalskadoskonała/excellent, lok. 3
1692KIOSHI Anvijo, Tomasz Reiterdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1693QUEST Roal, Eliza Czapiewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1694AIKO Łaciata Sfora, Tomasz Łukasiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1695NANAMI Go You Djenima, Tomasz Reiterdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1696L'MAKI-NA Matagiinu PL, Maciej Gajewskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Siberian Husky


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1697Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE, . Goszka S., Górska E., Gomez J.L.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1698FAIR PLAY Eskimoski Domek, Teresa Radomska, nieobecny
1699Red East LAW CODE, Urszula Ryszewskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1700Husqvarna ROCK AND ROLL, Jolanta Ziaja-Kardykadoskonała/excellent, lok. 4
1701ROCKY BALBOA Husky Ostrowya, Adam Krupadoskonała/excellent, lok. 3
1702Inner Vision's VEYRON, Alexander Ovchinnikov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1703Winter Melody (FCI) BREAK THE WAVE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1704Infinity Challenge HERO MY DREAM, Ekaterina Protsvetova, Rosja, nieobecny
1705LOVER VIKTORIYA PRIDE Angel of Soyane, Viktoriya Bobrova, Ukraina, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1706FASHION IN STYLE Velnio Malunas, Izabela Kriegerdoskonała/excellent, lok. 3
1707NJORD of Poliarine Arktika, Ewelina Ładzińska-Kłaczkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1708Husqvarna PRELUDIUM, Jolanta Ziaja-Kardykadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1709EX. COMRADE the Future is Ours (FCI), Marek Hodernydoskonała/excellent, lok. 2
1710Winter Melody (FCI) HEARTBREAKER, . Goszka S., Górska E., Gomez J.L.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1711ENIF PEGASI Sachem's Dream, Sylwia Goszkawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1712ENTER NICOL the Future is Ours (FCI), Marek Hodernywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1713AMARETTO Star Snow Winner, Mariusz Bejgerdoskonała/excellent, lok. 3
1714BACK IN BLACK Legend of the Spirit, Izabela Kriegerdoskonała/excellent, lok. 2
1715HURICANE-FORCE WIND Legenda Karpat, Teresa Radomska, nieobecny
1716Olgivan Show NYMPHADORA, Veronika Ovchinnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1717Husqvarna REMEMBER ME, Jolanta Ziaja-Kardykadoskonała/excellent
1718RITA HAYWORTH Husky Ostrowya, Adam Krupadoskonała/excellent, lok. 4
1719THE POWER OF HOPE Wilcza Dusza (FCI), Agata Wawrzynkowskadoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1720BLACK RUBIN the Future is Ours (FCI), Marek Hodernydoskonała/excellent, lok. 3
1721HONEYCOMB Infinity Challenge, Teresa Radomska, nieobecny
1722Husqvarna QUITESSENCE OF BEAUTY, Alicja Napióradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1723UZI Nektar Północy (FCI), Tadeusz Kaczmarekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1724Winter Melody (FCI) DEEP TROUBLE IN MAINAKE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1725MARANTA Eskimoski Domek, Marek Hodernydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1726Winter Melody (FCI) YOU ARE IN TROUBLE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Suomenlapinkoira-Finnish Lapphund


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1727Dreamlapin's AKINOS, . Szymanski M., Blyme Szymanski K., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1728Trollflickans AURA, Weronika Martinsen, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1729Lapinlumon QUUNLOISTE, . Szymanski M., Blyme Szymanski K., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1730Gottorp's RIA, . Szymanski M., Blyme Szymanski K., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Szpic japoński-Nihon Supittsu / Japanese Spitz


Psy - Dogs

1731Minnlett's XMAS JOY, Birgitte Hardam, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

1732Aya-San's PIIL HOPE AND GLORY, Birgitte Hardam, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Szpic mały (biały)-Kleinspitz / Miniature Spitz (white)


Psy - Dogs

1733ZOLLI NODDY Krisanda, Tomasz Pacyńskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Szpic mały (kolorowy współczesny)-Kleinspitz / Miniature Spitz (orange, grey, other colours)


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1734JUMBO Anulus (FCI), Mirosława Jarzynkadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1735ZLATIBOR Adish Tau, Aleksander Murzin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1736DAMA z NiedĽwiedziej Gawry, Emilia WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Szpic miniaturowy-Zwergspitz / Pomeranian


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1737AMORE MIO BLANCHE Queen Blanche z Marysina, Beata Wocialdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1738IRYS Gold Apis, Małgorzata Gojtowska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1739Ok Phenomenon DAZZLING DREAM, Paweł Miarka, nieobecny
1740LARRY POM TOY z Malebneho povltavi, Marek Jarosdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1741TAURO Capolo, Janita, Tauras Plunges, Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1742NAVIGATOR Premiera Poland (FCI), Bożena Borkowska-Grochaladoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1743CREME DE LA CREME Premiera Poland (FCI), Bożena Borkowska-Grochalawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1744Thai Silk DANCE WITH MY FATHER, Robert Witkowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1745Vitorio Rossi TAMMI-YAMMI, Robert Witkowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1746Caletto THAI THAI, Sławomir Szczepaniak, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1747AMANDA BLANCHE Queen Blanche z Marysina, Janusz Żeradoskonała/excellent, lok. 2
1748JOWITA Gold Apis, Magdalena Zielonyb. dobra/very good
1749Merry Go Round MALPON, Ewelina Pastusiakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS
1750Arystea TESSA, Monika Szeligowska, nieobecny
1751TOSCA Premiera Poland (FCI), Marta Chaladadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1752ARTKA Malibiel, Małgorzata Gojtowska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj- Szpunar

1753DEMI Cheerleader, Ewelina Pastusiakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Szpic ¶redni (biały)-Mittelspitz / Medium size Spitz (white)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1754YLPHAWICK COOLIO Lukato Gold, Edyta Balowskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Szpic ¶redni (kolorowy klasyczny)-Mittelspitz / Medium size Spitz (brown or black)


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1755Teddybear Rockers ORLANDO, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1756Krispesan PADDY PORTER, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1757Damirazin ALLIKALLA LYOTY, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1758Tassukankareen FASU, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Szpic ¶redni (kolorowy współczesny)-Mittelspitz / Medium size Spitz (orange, grey, other colour)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1759Mittelbymittel BAZOOKA, Mai-Britt Schroeder, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
1760Damirazin YHA YLLATTAJA, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1761Jineritz COONE, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1762Krispesan IDELLA IDEALIST, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1763XANDRA z Lejancu, Andrzej Tomkiewicz, nieobecny


Szpic włoski-Volpino Italiano


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1764DARK Dell'Antonazzo, Pia Rodvig Kristiansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1765LIMONCELLO del Colle Degli Ulivi, Pia Rodvig Kristiansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

1766Bella Volpino's HAPPY GO LUCKY, Nanna, Anne Dorthe Klarlund, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Thai Bangkaew Dog


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1767AMICA Jednicka, Katarzyna Jabkowska, nieobecny


Thai Ridgeback Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1768MORAN BERILL Et Tar Menel, Wojciech Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1769Emiresky HARLEY DAVIDSON, Magdalena Kućkodoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon

1770MR BHA THAI JR Volarius (FCI), Wojciech Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

1771ADI z Lasów Preczowskich, Wojciech Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS


Łajka jakucka-Yakutian Laika


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

3023CENTURION El Flaum, Barbara Ziółkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

3024ATOM Diament Jakucji, Grzegorz Wojtasiakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

3025AŁMAZ Diament Jakucji, Paweł WoĽniakowski, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

3026AMIRA Diament Jakucji, Barbara Ziółkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS
3027Svobodnaya Staya DARBA, Daniel Radomski, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

3028SAHIDZHA, Monika Marcela-Z±bekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC