Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 30.10.2016



Anatolian-Coban Köpegi / Anatolian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

387VOLCANO KANGALI YRMI BRINCI D.K. Bubu, Jolanta Bryllwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

388ABI Zimkowe Psiaki, Honoriusz Szczepaniakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

389BATMAN Strębski Zak±tek, Honoriusz Szczepaniakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

390AJSZA Zimkowe Psiaki (FCI), Jolanta Brylldoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Appenzeller-Appenzeller Sennenhund / Appenzell Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

391PEGAS Bostolandia (FCI), Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

392ALF Borogravia, Lidia Kownackadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

393EMI Czandoria, Ewa Szłapadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
394LALWEN du Drakkar d'Odin, Lidia Kownackab. dobra/very good, lok. 2


Bernardyn długowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

395OTTO Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

396DON DIEGO Carpathian Saint's, Marcin Kostrzewskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
397Kris's Kountry POKER FACE, Kristi Libsack, USA, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

398Lumelaviin BRILLIANT KIND OF HEART, Kulli Trauser, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

399JOE BLACK Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

400Large Paw SKAZKA, Marcin Kostrzewskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

401Lumelaviin BRILLIANT LOVE PRINCESS, Kulli Trauser, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
402Bernegarden's COLD PLAY, Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

403WANESA z Karolewka, Urszula Zięba, nieobecny


Bernardyn krótkowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Short-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

404NOBEL Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

405KING OF LIFE Wielkopolski Bernardyn (FCI), Anna Zboińskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

406Saint Caterva ASTON, Martti Kangur, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
407IBO von der Plassenburg, Urszula Zięba, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

408PARIS Wielkopolski Bernardyn, Magdalena Kubachawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

409ANNIE Ad Astra Per Aspera, Anna Zboińskab. dobra/very good
410BLANCA NOCHE Herbu Przygoda, . Brelak-Leske M., Leske M.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
411MISS POLONIA Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

412KISS OF KONGA Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

413Chandlimore ENGLISH ROSE, Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

414Saint Caterva ARMINA, Janno Loomus, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Berneński pies pasterski-Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

415BOB MARLEY Bohemia Hagrid, Czesława Pospiesznadoskonała/excellent, lok. 2
416CHAPPIE Bertosz, Aleksandra Pierzchalskadoskonała/excellent, lok. 4
417Kaimon Gerheil CHARISMA CAESAR, Sebastian Czyżewskidoskonała/excellent
418Elenbern EMINGWAY, Teresa Deikdoskonała/excellent
419HARLEY DEVIDSON Bernparadies, Dariusz Pie¶niakb. dobra/very good
420Liben Bern KEIPTAUN, Ewelina Kołodziejczykb. dobra/very good
421NOTTI MAGICHE Del Molinasco, . Lipiński J., Lipińska-Szłapa M.doskonała/excellent, lok. 3
422SHAKESPEARE Kamień Milowy, Anna Żurawek, nieobecny
423BOHUN Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

424JOCKER Pogońska Perła, Grzegorz Czukiewskidoskonała/excellent, lok. 1
425Milbu KEANU, Agnieszka Sętkowska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

426ARAMIS Berneńska Przygoda, Maria Malakdoskonała/excellent, lok. 2
427ASPEN Melle Dulcior (FCI), Katarzyna Kropidłowskab. dobra/very good, lok. 4
428CEZAR Esflores (FCI), Ewa Sławikdoskonała/excellent, lok. 3
429FREDI z Witobelskiej Przystani, Aldona Pietrzak-Witońb. dobra/very good
430Bernerdalens NICKELBACK, Mieczysław Kowalskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
431Eklovens Q, Boris Loow, Szwecja, nieobecny
432SANTA CLAUS z Deikowej Doliny, Teresa Deikb. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

433BAFFIN od Stasiaków, Dorota Stasiak, nieobecny
434Mountain Crystal DIAMOND EXTRA RIVER, Sebastian Czyżewskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
435ERATO Hard River, Dariusz Domrazekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
436MAYBACH Berneńska Dolina, Anna Żurawekdoskonała/excellent, lok. 3
437NICOLAS Astrolabium, Filip Biskupskidoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

438EFFI Serce Domu (FCI), Dariusz Chodackiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

439JODIE from Real Dogs Paradise, Dominika Michalskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
440MELTEMI Jak z Obrazka, Agnieszka Sętkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

441DAISY Serce Domu (FCI), Dariusz Chodackidoskonała/excellent
442EURYDYKA Bernevirtus, Agnieszka Królak, nieobecny
443HATTYE od Stasiaków, Maria Tersa, nieobecny
444INDIA Tasmańska Elitte, Agnieszka Górnikb. dobra/very good
445LILA Soulbern, Anna Kochanowskadoskonała/excellent
446MAGGIE-BU Z Północnej Polany, Katarzyna Kropidłowskadoskonała/excellent, lok. 4
447MRS DEPTH FIRE z Deikowej Doliny (FCI), Maciej Pospiesznyb. dobra/very good
448SAGA z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalski, nieobecny
449SAMBA PA TI Astrolabium, Anna Musiałdoskonała/excellent, lok. 3
450SAWANA z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalskidoskonała/excellent, lok. 2
451SHELLY Berneńska Perła, Kinga Orlicka, nieobecny
452Clangulas UNNI, Boris Loow, Szwecja, nieobecny
453VICKY Lisi K±t (FCI), Renata Krukdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

454BACCARA z Gorzyckiej Zagrody, Irena Balcerzakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
455LAURA SPENCER z Deikowej Doliny, Teresa Deikdoskonała/excellent, lok. 2
456SOPRANE Hard River, Dariusz Domrazekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

457HOLLY HOPE Nekielskie Moczary, Aleksandra Wyszyńska-Robakowskadoskonała/excellent, lok. 2
458IBRIL Kamień Milowy, Anna Żurawekdoskonała/excellent
459LA SPEZIA Kropla Nadziei, Kinga Orlickadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
460NEL z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalskidoskonała/excellent, lok. 4
461TEMIDA z Deikowej Doliny (FCI), Tomasz Hanćb. dobra/very good
462Eklovens XIDER APPLE, Boris Loow, Szwecja, nieobecny
463ZZ TOP Berneńskie Ł±ki (FCI), Klaudia, Jacek Janiszewscydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

464ADELE Perro de Montana, I.I. Milenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
465BASANTI Alpejska Kraina Szczę¶cia, Agnieszka Stężyckadoskonała/excellent, lok. 3
466BONA Jak z Obrazka, Agnieszka Sętkowskadoskonała/excellent
467PAMIRA FOREVER u ¬ródeł Wisły, Dorota Stasiak, nieobecny
468PYZA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), . Grabia K., Koszembar M.doskonała/excellent, lok. 4
469UNFORGETTABLE Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Bokser (pręgowany)-Deutscher Boxer (gestromt) / German Boxer (brindle)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

470Hearts of Hope's OAKLEY ENDURO, Susanne F Lund- Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

471KAOS de Kukuarri, Markus Schutte, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

472BIANCHI Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
473BILLIE JEAN Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

474MARSALA Nostrum, Anna Boguckadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

475J'ADORE von der Martinshohe (FCI), . Lazarus L., Mobus Ch., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

476APOLONIA Głogosia (FCI), Agnieszka Głogowska, nieobecny
477CAMPAGNOLO ATHENA Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

478GRANDA Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewskidoskonała/excellent
479KARMELLA Dolche Belloliv, J. Nikolajeva, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

480COCAINE von Jess Box, Małgorzata Brzezińskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Bokser (żółty)-Deutscher Boxer (gelb) / German Boxer (fawn)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

481BOLO YEUNG Alumbrante (FCI), Monika Czerwonywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

482IRON Optima Grata, Szymon Kapturskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
483ZAKO z Gangu Nieustraszonych, Magdalena Macioszczykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

484VITO vom Hause Bresickie, . Lazarus L., Mobus Ch., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

485Hearts of Hope's MCCLAREN F1, Nicolaj Fonseca, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

486JIM JARMUSH Nostrum, Piotr Olbratowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

487Hearts of Hope's TEMPTATION, Susanne F Lund- Jensen, Daniawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

488ETNA Walba-Saw (FCI), Krystyna Kowalskadoskonała/excellent, lok. 2
489TANTRA Yakuza- Gdy, Małgorzata Modzelewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

490ANGELINA z Napoleońskich Ł±k (FCI), Grażyna Czajkowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

491LULU Suum Cuique, Jerzy Dyjor, nieobecny


Buldog angielski-Bulldog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

492CORNER CREEK My Gal-Bull, Małgorzata Cichockawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

493BIUCK Somia Bull, Lidia Goł±bek-Głozińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

494BADDY Perła Wroczyna, Marzena D±bska-Wójcik, nieobecny
495Mellowmood BRAVE HEART, Aneta Skubiszewska, nieobecny
496MERLIN Centaurus, Marcin Chojeckidoskonała/excellent, lok. 2
497SŁAWEK PASIBRZUCH Niesforna Gromadka, Katarzyna Sosnowska, nieobecny
498High Lord XANGO, Tomasz Warda, nieobecny
499ZENO Black-Treasure Dogs, Andrzej Bryjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

500ELVIS Marbull (FCI), Monika Mu¶-Jurczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
501Sidsare HES HERCULES, Grzegorz Krawczyk, nieobecny
502Waterless Bulldogs IGNITION, Fatima Bergau, nieobecny
503LEON Złota Uwertura (FCI), Jolanta Mendykab. dobra/very good, lok. 3
504ROZTAŃCZONY GRUBER Niesforna Gromadka, Katarzyna Sosnowska, nieobecny
505ZUBI Dor-Gladiator (FCI), Małgorzata Bartczyszyndoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

506EMPTY POCKETS v. Zanybulls, Flemming Palshoj Johansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
507ENTER Bulldoland, Barbara Horbaczdoskonała/excellent, lok. 3
508NATAN Perła Wronczyna (FCI), Marta Brożekb. dobra/very good
509Lemmings POSEIDON, Kirsten Olesen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
510ZINO Bull Haus Calibra, . Sobol G., Bryl E.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

511CAPTAIN MARVEL My Gal-Bull, Katarzyna Krawiecdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
512CECILBEATON Dyskretny Urok Burżuazji (FCI), Krzysztof Kradzieckidoskonała/excellent, lok. 3
513Legrand Sveas Bull LOKE, Kirsten Olesen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
514Mowens ONE OF A KID, Senna Kortelainen, Finlandiadoskonała/excellent
515U-Turns U R NUMBER NINTETEEN, Maj-Britt Gimbel, Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

516Frankies Gang TOO HOT, Maryjan Bertic, Chorwacjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

517SHANE Testardo Bull (FCI), Monika Mu¶-Jurczykwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

518ADELE THE STAR Bullcasta, Rafał Burdekdoskonała/excellent
519AMAJA Grace Team, Andrzej Bryjadoskonała/excellent
520BACARA Kornwalijski Sen, Renata Rezlerb. dobra/very good
521BONNIE Perła Wronczyna, Marzena D±bska-Wójcikdoskonała/excellent, lok. 4
522CLEO, Flemming Palshoj Johansen, Daniadoskonała/excellent
523ELISABETHTAYLOR Dyskretny Urok Burżuazji (FCI), Krzysztof Kradzieckidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
524HOLLY Motobule, Eliza Bieńkowskab. dobra/very good
525Waterless Bulldogs K-FIVE, Fatima Bergau, nieobecny
526LOTHBROK LAGERTHA My Gal-Bull, Katarzyna Krawiecdoskonała/excellent, lok. 2
527PYZA Raków, Alicja Stankiewiczb. dobra/very good
528ROZALKA z Rodu Uparciuchów, Michał Michalakb. dobra/very good
529SILENA Griin Grey, Aneta Skubiszewskadoskonała/excellent
530U-Turns U R NUMBER THIRTY-TWO, Maj-Britt Gimbel, Daniadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

531ALABAMA Eres Mi Vida, Jacek Kruszonadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
532MERCEDES od Mariki, Grzegorz Krawczyk, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

533KISS ME Roki San (FCI), Monika Mu¶-Jurczykb. dobra/very good
534Valley Bulls LIVING DREAM YOYA, Yukiko, Reiko Ishiguro, Japoniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
535MOLLY Słoneczny Sad, Małgorzata Cichockab. dobra/very good
536VAMOS Griin Grey, Aneta Skubiszewskab. dobra/very good


Bullmastiff


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

537BARON Honey Dynasty, Pavel Altuhov, Rosjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

538Fullhouse Bull's MONSIEUR FRANCOIS, Beata Kucharskawyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

539ARAMIS Amber Dream, Robert Matoszkodoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
540BRANDO Al Copone is Dvariskiu, Monika Pasikdoskonała/excellent, lok. 2
541TROLL Amber Dream, Sławomir Kamińskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

542Fullhouse Bull's I'M A BELIEVER, Agata Bisdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

543BLUE MOON Amber Dream, Katarzyna Pieseckadoskonała/excellent, lok. 2
544VISION OF YOU is Dvariskiu, Pavel Altuhov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

545SYRIA GUANCHOS Amber Dream, Sławomir Kamińskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

546Glitter Stars KISS ME BABY, Magdalena Olbry¶doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

547JIA'BELL du Regne de Malaudrea, Julien Maillot, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

548ARTEMIDA Althaea Rosea, Małgorzata Sokołowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
549BALBINA Amber Dream, Katarzyna Pieseckadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Cane Corso Italiano-Italian Corso Dog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

550HEKTOR Messanero (FCI), Artur Strękobiecuj±cy/promising

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

551TYROLE del Dyrium, Sylwia Andrzejewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

552DIUK Sotto Castello (FCI), . Krupa D., Gałecki J.doskonała/excellent, lok. 2
553Retro Roche ESPRESSO, Magda Karczewskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

554BENTLEY di Veri Leoni (FCI), Hanna Koronowskadoskonała/excellent, lok. 2
555HIGHMAX del Corsoclub, Artur Legutkodoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
556Imprezo Polaris YOU ARE THE FIRST, Patrycja Rzepka, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

557MR. TIZIANO DIEGO Corso BiH, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 3
558ONIL z Le¶nego Potoku, Radosław Sobieckidoskonała/excellent, lok. 2
559Imprezo Polaris SHERLOK, Bogusław Piędziadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

560IPAX z Gildii Nieustraszonych (FCI), Marta Grochaldoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
561Moi Legioner OPTIMUS PRIME FOR DEL ORTE, Marcin Luciakdoskonała/excellent, lok. 3
562PRESIDENT iz Dinastii Chempionov, Sylwia Andrzejewskadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

563FIORA Corso Doro, Dorota Kamińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
564I AM FROM Del-Orte M.L. (FCI), Małgorzata Koswyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

565BONITA di Veri Leoni (FCI), Małgorzata Kosdoskonała/excellent, lok. 4
566COCA z Mazurskiego Edenu, Edyta Balcerb. dobra/very good
567FUTURA DIABLO NERO Infiniti Cane Corso, Anna Wozińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
568GAYTANA Strajano, . Ketel D., Ketel P., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
569GINGER Soprattutto (FCI), Andrzej Gna¶doskonała/excellent, lok. 2
570MAGIC z Gildii Nieustraszonych (FCI), Agnieszka Wojtczakb. dobra/very good
571Grand Favourite VIZALIA, Radosław Sobieckib. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

572COCAINE Sotto Castello (FCI), . Krupa D., Gałecki J.doskonała/excellent, lok. 4
573GINA z Mazurskiego Edenu, Bogusław Piędziadoskonała/excellent, lok. 2
574HOPE Gang Pręgusów, Aneta Mieszczakowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
575JOLANNE RANI dei Guardiani di Melasco, Sophie Payet, Francjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

576CANTANA iz Dynastii Chempionov, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

577Rothorm Jy Dreams BROOKE SHIELDS, Kamila Sasuładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

578FARFALLA Cohors Poland (FCI), Joanna Lerczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Cimarron Uruguayo-Uruguayan Cimarron


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

579Zsoszur C.U BIJOU, Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Czarny terier rosyjski-Tchiorny Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

580GOLIAT z Galicyjskiej Ziemi, Andrzej Łagowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

581CHARODEY SIBIRJAK Ederlezi, Ewa Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
582SPPEDY GONZALES Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

583AVATAR Legenda Tustani, Anna Sawickadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
584LIKOS Baciary z Kniaziowskiej Dynastii, Martyna Jędryszczak, nieobecny
585RAMO Footshow (FCI), Krzysztof Wieczorek, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

586BLACK JACK Wspomnienie o Tigrze, Jacek Żydzikdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
587Massive Art CARO, Magdalena Cylc-Sosińskadoskonała/excellent, lok. 2
588PRETOR Titanus Virtus, Mikołaj Uniatyckib. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

589BOSMAN Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
590LEO z Domu Razan, Henryk Brzezińskidoskonała/excellent, lok. 3
591Deneb-Keitos SHANGEREY, Iryna Bersheda, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

592Fortuna Feeria EDINAJA ROSSIA, Agnieszka, Michael Sigrist, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię
593Argus Electra (FCI) POLISH VODKA, Mariusz Kliglichwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

594Spark Gala S NEVER ENDING STORY, Barbara Cie¶lakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

595CALIFORNIA DREAM Ederlezi, Ewelina Turkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
596ELECTRIC VODKA Royal Black (FCI), . Marciniak A., Krych K.doskonała/excellent, lok. 4
597I LOVE YOU Alfa Amal, Wiesława Hajdukdoskonała/excellent
598Spark Gala's MASSANDRA, Henryk Brzezińskidoskonała/excellent, lok. 2
599Spark Galas MERCEDES, Dariusz Machowskidoskonała/excellent, lok. 3
600Argus Electra NIKA NOOR, Kazimiera Wolskadoskonała/excellent
601SUN SHINE Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowskidoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

602Argus Electra (FCI) NAWOJKA, Mariusz Kliglichdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
603SKY ROCKED Wspomnienie o Tigrze, Łukasz Smakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

604BRIGID Wspomnienie o Tigrze, Andrzej Łagowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

605ARIA Mazurska Rapsodia, Dorota Jankowskadoskonała/excellent, lok. 3
606BRYZA Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
607LA-TAIRA z Domu Razan, Ewa Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Doberman-Dobermann


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

608HERON Alamaro (FCI), Fabian Delgadodoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
609KARO z Padoku (FCI), Karolina Czeberkus, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

610Fedorhorst DRAGON, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
611JOKER Tirana, Zbigniew Ksi±żekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

612ARES Todo En Uno (FCI), Janina Pietrzakdoskonała/excellent, lok. 3
613Dura Lex Polonia (FCI) FORLAN, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
614Dura Lex Polonia GAUDI, Bogdan Nejmandoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
615Dura Lex Polonia (FCI) HUSSARO AQUILAE ALA, . Tokarski M., Bujok W.doskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

616Stay in Style TOFFI, Katarzyna Plewkawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

617BELLA Premium de Lux, Bogdan Nejmandoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
618Tira Vento LADY BECHEROVKA, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

619Winningmoood DOUBLE G GLAM HOT, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

620AMANDA Todo En Uno (FCI), Janina Pietrzakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
621PAULA ABDUL Elite House, Andrzej Tomkiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
622WENEZIA Miratio (FCI), Sławomir Stecdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

623Winningmood ANGELINA AMOUR, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
624CASSIDY de Terra Mirabili, Joanna, Tomasz Ku¶mierekdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

625HEKSA z Padoku, Minna Kauppinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB


Dog argentyński-Dogo Argentino


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

626HEROISMO Blanco Lobos de la Montanes, Marcin Kostenskiwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

627GLADIATOR Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarz, nieobecny
628MESSI Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Radosław Bernacikdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

629FERRIS Sulimer, Justyna Olechdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

630PIRATA Blanco Diamante, Michał Kruszczyński, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

631BOMBON Nido de Condores (FCI), Tatiana Czertkowadoskonała/excellent, lok. 3
632Goldinalena LEYLAND, Kirill Drozdov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
633SUNNY iz Lunnoy Stai, Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

634TACANA Sulimer, Justyna Olechwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

635HEROE Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Patrycja Hoppawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

636BLANKA Rio-Primero, Paulina Gł±baładoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
637FEMME FATALE Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 2
638PLAGA Sulimer, Katarzyna Szyjkowskab. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

639Dream Warriors IDRA, Aleksandra Płuciennikowska-Rogalskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

640DALILAH Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Radosław Bernacikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
641VANILLA Sulimer (FCI), Kamil Lewickidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

642ARTEMIDA Blanco Lobos de la Montanes (FCI), Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 2
643PANDORA Blanco Diamante (FCI), . Czertkowa T., Mazur-Szkodzińska P.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Dog kanaryjski-Dogo Canario


Psy - Dogs

644LAST WARRIOR Bestias Salvajes, Joanna, Marek Konieczniakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dog niemiecki (arlekin, czarny)-Deutsche Dogge (schw, gefl.) / Great Dane (black, harlequin)


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

645HUGH HEFNER Maczupikczu (FCI), Katarzyna Żychnowicz-Żabowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
646NORDIC iz Staira, Katarzyna Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 4
647VADO AL MASSIMO Modry Efekt, Anna Łozińskadoskonała/excellent, lok. 3
648YOHAN Lanquesco, Agata D±browskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

649MORPHEUS Delta Velorum, Anna Radońdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

650QUILANO vom Schloss Laupheim, Heiko Wassermann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
651SHARON-D Jag-Sza (FCI), Wiktoria Suchorskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

652ALTER EGO Remegnum, Agnieszka Szydłowskadoskonała/excellent, lok. 3
653ROCKEFELLER Margarejro (FCI), Michał Rógdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
654XPENSIVE LOVER Ego, Iwona Mielniczukdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

655ALFA Piaffini, Izabela Siemońskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

656WILD PLEASURE Lanquesco, Anna Jastrzębskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Dog niemiecki (błękitny)-Deutsche Dogge (blau) / Great Dane (blue)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

657HI 5 Maczupikczu (FCI), Lilianna Lakomydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

658AS Fortefortissimo, Joanna Bachdoskonała/excellent, lok. 3
659DREAM Monstres Blues, Agnieszka Sztuckadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
660NATHAN Patland, Justyna Januszakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

661DEMON Mersatino, . Figlewski R., Mikuć P.b. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

662ODITI Place on Earth, Krzysztof Smagaławyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

663TALISMAN the Blue Dream Rhapsody, Monika Szczepanikdoskonała/excellent, lok. 4
664BLUEBERRY Remegnum, Katarzyna Dregerdoskonała/excellent, lok. 3
665BORA-BORA Casa di Amici (FCI), Edyta Brzozowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
666HAKUNA MATATA Maczupikczu, Wioleta Michalskadoskonała/excellent
667TIRAMISU the Blue Dream Rhapsody, . Grzelak D., Szczepanik M.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

668ADELAJDA Fortefortissimo, Joanna Bachdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
669ARMENIA Casa di Amici (FCI), Edyta Brzozowskadoskonała/excellent, lok. 4
670SAVANNA Margarejro, Monika Szczepanikdoskonała/excellent, lok. 2
671TIRANA Place on Earth (FCI), Ewa Bobrowicz-Jadackadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

672SEPHORA Margarejro, Monika Szczepanikdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

673CHALIMAR Mersatino, Remigiusz Figlewski, nieobecny


Dog niemiecki (pręgowany, żółty)-Deutsche Dogge (gelb, gestr.) / Great Dane (fawn, brindle)


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

674CALYCANYHUS Qwirynus (FCI), . Ja¶kiewicz M., Szabelski A.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

675RED BULL Univers, Anna Łochyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

676FERNANDO della Baia Azzurra, Wioletta Wiliszdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
677VALERIUS Hera Top Dog, Agata D±browskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

678VERY WOOHOO Lanquesco, . Michalak M., Przysowa P.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

679ADELE Cuore Amico, Katarzyna Bandoszwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
680CAMPANULA Qwirynus (FCI), . Ja¶kiewicz M., Szabelski A.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

681CHANEL The Doors, Alicja Mechdoskonała/excellent, lok. 2
682KISS ME vom Kainsbachtal, Katarzyna Adamus-Fiszerdoskonała/excellent, lok. 3
683KRÓLEWNA z KuĽni Napoleońskiej, . Ja¶kiewicz M., Szabelski A.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
684ZAPAŁKA z Zielakowej Sfory, Bartosz Zielińskidoskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

685KASZTANKA z KuĽni Napoleońskiej, Ewa Bobrowicz-Jadackadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
686LUKRECJA Delightful Gooseberry, Dorota Grothdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

687DAKOTA Axedius (FCI), Justyna Fliegerdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

688BAHIRA Qwirynus (FCI), . Ja¶kiewicz M., Szabelski A.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dog z Majorki-Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

689RUFUS RECORD Tołdi (FCI), Agnieszka Grablewskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
690ZŁOTY KRÓL R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

691BOO-BOO R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

692BENDIS Corde Bellator, Sylwia Tchórznicka, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

693BIG HARIS Tołdi (FCI), Agnieszka, Paweł Franczakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

694ZOE R.J. Osanna (FCI), Karolina Kowalczykdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Dogue de Bordeaux


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

695JOSZKO Bernaux de Picardi (FCI), Marzena Kowalskadoskonała/excellent, lok. 2
696Madd'yz Dog JUST'IN BLACK, Mehl Cedric, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

697Madd'yz Dog HARPER WOODS, Anne Dytrych, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
698Madd'yz Dog ID 007, Anne Dytrych, Francjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
699JURAND Bernaux de Picardi (FCI), . Kowalska M., Kasprowicz D.doskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

700ARMANI House Parrot, Agata Kazimierskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

701Madd'yz Dog IN LOVE AGAIN, Anne Dytrych, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

702Madd'yz Dog HORIA, Anne Dytrych, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Duży szwajcarski pies pasterski-Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

703EROS Ci±gła Nadzieja, Daniel Kurzawskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

704FRED Caveat Actor, Dorota Pacholukdoskonała/excellent, lok. 3
705SAMIR z NiedĽwiedziej Gawry, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
706VANDAL Pup'n'Roll, Maria Olejnikdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

707Aegis MIGHTY BOSSTONE BEST-J-JA, Elżbieta Krawczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

708KARMA Karantanska, . Lewandowska A., Łazar M.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

709RUBIN Karantanska, . Lewandowska A., Łazar M.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
710SABINA Czandoria, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

711SABA Czandoria, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Entlebucher-Entlebucher Sennenhund / Entlebuch Cattle Dog


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

712BEKI z Chełmskiego Grodu, Elwira Jędrzejewskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Fila Brasileiro


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

713DON JUAN Lady Fila on Les, Katarzyna Le¶niewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

714BONO z Trzech Domów, Agnieszka Stelterdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

715CLINIO di Colle Manzu, Katarzyna Le¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

716CAMILLO Di Colle Manzu, Elena Danyukova, Czechy, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

717PANDORA Fi-Box, Kamila P±gowska-Sudołdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

718Fiel Para Sempre BRAVA, Klaudia Jędrzejczakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

719MARGARIDA Faruck Do Maranguape, Elena Danyukova, Czechy, nieobecny


Hovawart


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

720ALPAQUIETA dei Guardiani di Corte, Barbara Wawrzyniakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
721DRACKO Tesoro Mio, Jarosław Kołodziejczakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

722Enormous (FCI) LET'S GO, Lech Kruszonadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
723SPRINT Casariae'hov (FCI), Marcin Trafasdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

724AMUKI Tesoro Mio, Marcin Musiałekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

725THILIA TE QUIERO Leccinum (FCI), Anna WoĽniakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

726BIHARI Borówkowy Gaj, Dariusz Nowotniakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

727A' CHILI PEPPERS Królewska Kraina, Iwona Król-Rożekdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
728MEDINA Królewska Kraina, Agnieszka Szczepańska, nieobecny


Landseer (typ kontynentalno-europejski)-Landseer (europäisch kontinent. Typ/Continental-Europ. type)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

729ANDY vom Frauenwald, Ewa Dwornik- Rzeczyckadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
730ANTEK Art Las, Albert Kopaczewskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Leonberger


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

731FERGUS Bertusowy Gaj (FCI), Jacek Miciukiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

732ARCHIBALD Karlovarske Prameny, Veronika Baresova, Czechy, nieobecny
733Kiramoon DANISH DANDY DELIGHT, Jeanette, Jan Baunsoe, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
734ELVIS z Lasów Godzieskich, Andrzej Bozio, nieobecny
735Lejonvinden's FLINKA FELIX, Bianka Chroboczek, nieobecny
736ZETA ZAMPO Alfa Leonis, Barbara Karchdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

737ERGO of the Leo Hill (FCI), Marek Durakiewicz, nieobecny
738FEJO Ager Trifolium, Ewa Jarasdoskonała/excellent, lok. 2
739NORD BUMBLEBEE Bory Cysterskie, Łukasz Klimżadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

740BAJKOWY YOGI z Agatowego Lasu, Jeanette, Jan Baunsoe, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
741KENZO Grande Leonis, Klaudia Tobólskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

742MAXIMUS SPARTAKUS Amore Cordi, Barbara Karchdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
743NUKI Złota Horda, Violetta Zawadzkadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

744FRIDA Bertusowy Gaj (FCI), Katarzyna KaĽmierczakwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

745Quen Star Sagitta (FCI) ISLA BONITA HOT HAVANA, Sharon Louise Donohue, Australiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

746FJENDO Ager Trifolium (FCI), Magdalena Zielińskadoskonała/excellent, lok. 2
747KARMEN Grande Leonis, Dariusz Sadowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

748LA LUNA Lupus Ferratus (FCI), Marek Durakiewicz, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

749BAJKOWA MAŁA MI z Agatowego Lasu, Elżbieta Kierzkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
750LUNA FOR MONASTYREK Lupus Ferratus (FCI), Marek Durakiewicz, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

751COOL ENIGMA Ginger Heaven, Elżbieta Kierzkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Mastif angielski-Mastiff


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

752FARAON II Korosdombi, Radosław Sztanderadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

753JAREK VENGO VERIDAS de I Escane Crabe, Radosław Sztandera, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

754BONO MASTINEUM Duma Giny, Beata Soroczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
755CASPER MASTINEUM Vengo Veridas, . Polniak M., Opoczka J.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
756TIGER Mastineum, Roman Bielecki, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

757ULISES Mastineum, Marta Smykowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

758JAGA MASTINEUM Vengo Veridas (FCI), Elżbieta Lewandowska, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

759SAFO Infinite Beauty, Olga Kaseckajadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
760WALHORNA SADIE Mastineum, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

761Korosdombi C-BONITA, Izabela Guzikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
762LIONESS Infinite Beauty, Olga Kaseckajadoskonała/excellent, lok. 2
763SCARLET SADIE Mastineum, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 3


Mastif hiszpański-Mastin espanol / Spanish Mastiff


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

764BETO I De Mastines De Picu Xiana, Ewa Jelińska-Grabandoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

765MIS MAGIJA Lu Dareva, Ewa Jelińska-Grabandoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
766MOYA MIYA Lu Dareva, Agnieszka Stelterdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Mastif neapolitański-Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

767DEVILL Briciole Grandi, Anna Siemińska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

768AARON Briciole Grandi, Anna Siemińska, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

769BICO z Opławieckiej Doliny, Ryszard Kamińskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

770DORIS DAY Briciole Grandi, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

771FRAN DRESOHER Briciole Grandi, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
772LUANA di Timone, Ryszard Kamińskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

773AVILLA Briciole Grandi, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Mastif pirenejski-Mastin del Pirineo / Pyrenean Mastiff


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

774Mastinero OLGA ONNELLINEN, . Saariaho C., Lilinen S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

775YARISA Canavilla (FCI), Renata Siminiakb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

776DALIA Dominium Tory (FCI), Ewa Hałuszczakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Mastif tybetański-Do Khyi / Tibetan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

777Kyang La's BOWIE, . Nowak-Jorgensen H., Jorgensen K.b. dobra/very good
778MARGAD Tybetan Kingdom, Beata, Żaneta Błażycadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
779TANMAI Altan-Corgo, Magdalena D±browskab. dobra/very good
780Diamond from Tinterra VIKING II, Edyta Strońskadoskonała/excellent, lok. 2
781ZANY Zephyr, Anna Czeleńb. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

782AMARO from Arbenika, Anna Bogusławskab. dobra/very good
783BADIR Lhassa Valley, Agnieszka Górnadoskonała/excellent, lok. 4
784Galsan Yang DERSU ZALA CHENTAO PARK, Magdalena Bordignondoskonała/excellent
785EDDIE z Milinskeho Udoli, Jolanta Walczyńska, nieobecny
786ERAGON Bisurman, Grażyna Kłobukowskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
787HIRAL Kodżan, Tomasz Białydoskonała/excellent, lok. 3
788NEO Kropla Tybetu, Joanna Szczęsnydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

789BALU Lhassa Valley, . Olech B., Dębicka K.doskonała/excellent, lok. 4
790BON Vairohana, Małgorzata Koziołb. dobra/very good
791LOVELY From Bordo Dzhingguo Veysheng, . Frankovich I., Porochkina E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
792OSANG Narpo Ransi, Grażyna Kłobukowskadoskonała/excellent, lok. 3
793SANTO Królestwo-Burang (FCI), Roman Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

794Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN, Justyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
795BOSS Bisurman, Ingrida Gierkena, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
796UTTAR Tybetan Dream, Anna Bogusławskadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

797DOLORES BISURMAN Petro-Prestige, Justyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
798HIRAH Nam Kha, Wioletta Szypulskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

799ATHENA Kropla Tybetu, Joanna Szczęsnyb. dobra/very good
800BERTA na Pagórku, Zbigniew Pietraszkiewiczdoskonała/excellent
801ISKRA Dewi Saraswati, Wiesława Usewicz, nieobecny
802LA FORZA DEL DESTINO Hominem Quero (FCI), Dagmara WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 2
803LOU-TIAN des Lions du Tibet, Magdalena Bordignon, nieobecny
804NYOTA Kropla Tybetu, Beata, Żaneta Błażycadoskonała/excellent, lok. 3
805OGGIE Narpo Ransi, Mariusz Surmadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

806ABAYOMI Kropla Tybetu (FCI), Adam Kaczorowskidoskonała/excellent, lok. 2
807BAHATTI Lhassa Valley, . Olech B., Dębicka K.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
808LASSA na Pagórku, Małgorzata Koziołb. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Jurek-Ereńska

809BACCARA Bisurman, Justyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Nowofundland-Newfoundland


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

810WOMANIZER Daybreaker's, Janina Nurzyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

811Mio Grande Amor AUTHENTIC SHAANDAR, Adrianna Serzyskodoskonała/excellent, lok. 2
812JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO Cayuga, Maja Pawłowskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

813Norkros SON OF THE BLUE SKY, Anna Łotowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

814Rose'wanted IT'S YOUR LUCKY DAY, Zdzisława Dokrzewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
815POKER Załoga Nelsona, Edyta Lalikdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

816NEMO z K±pieliska Marzeny, Zdzisława Dokrzewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

817Leo Grande Cuore (FCI) DOUBLE TROUBLE, Anna Starzyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

818ENERGETIC GIRL Avanglion, Sławomir Feliniakdoskonała/excellent, lok. 2
819FIONA Cancrimo, Maja Pawłowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
820FIRUZE Beautiful Great Dane, Arkadiusz Stelmach, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

821BETTY nad Bystrym Stawem (FCI), Szymon Kubel, nieobecny
822CAN'T HELP FALLING IN LOVE Randia Polonia, Marek Sobańskidoskonała/excellent, lok. 2
823LOTTA Gryfia Dolina, Małgorzata Jędruszekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

824NEIRA FOR CATO SUNION Sensitivity Biliss, Agnieszka Romasz-Zdanowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
825Leo Grande Cuore (FCI) PHILADELPHIA, Anna Starzyńskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

826DEMETRIA Cato Sunion, Ewa Kwiatkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

827MY FIRST LADY Waterfall, Katarzyna Ciesielska, nieobecny


Owczarek kaukaski-Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

828NANDO z KoĽmińskiej Przystani, Mirosław Kubiakwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

829AL HALIL HAN Egeyskiy Tsar, Aleksandr Ivanou, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 2
830Heramii LAWON, Lily, Nele Mals, Estoniab. dobra/very good, lok. 4
831MARGITTAI GLADIATOR OSMAN, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
832MIESZKO Nubes, Wiktoria Pawlakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

833BASCO Bracco MB, Tomasz Włodarczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

834BASTER BIL Klaryma (FCI), Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
835BEHEMOT Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
836Russkii Risk OTVAZHNY II, Tatyana Yagodkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

837ARISHA Bracco MB, Tomasz Włodarczykdoskonała/excellent, lok. 2
838DJETTA iz Svetlego Doma, Joanna Rogala, nieobecny
839KAMA z Jastrzębiej Góry, Wiktoria Pawlakdoskonała/excellent, lok. 3
840Heramii LEMON, Lily, Nele Mals, Estonia, nieobecny
841MARGITTAI GLADIATOR OLGA, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

842Polski NiedĽwiedĽ DUSZKA, Dariusz Dzięcielewskinie do oceny/cannot be judged
843MAGGIE z KoĽmińskiej Przystani, Grzegorz Kurdybaładoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
844Lion's Pride PALVA, Artur Kucińskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

845Heramii ESME, Lily, Nele Mals, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

846FURORA KLARYMA z Owczej Góry, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek ¶rodkowoazjatycki-Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

847EKIMEN Anwidar Molos, Dariusz Rolbieckib. dobra/very good, lok. 4
848ERYK Aralkum (FCI), Jerzy Z±bekdoskonała/excellent, lok. 2
849Winer Stars VELIK, Martyna Sokołowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
850ZEJDAR Ekemen (FCI), Zbigniew WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

851DEMON Aralkum (FCI), Jerzy Z±bekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

852IRGIS Beskerm, Joanna Sztandarowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

853Aladjali NIKITA, Robert Chojeckidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

854ZELTA Ekemen, Joanna Sztandarowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

855AKIRA z Gór Pamiru (FCI), Marek Przywaradoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
856SAMIRAH z Karagandy Poland, Joanna Sztandarowiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

857GODZILLA Duchy Gór (FCI), Danuta Reznerdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

858Shan-Shohrat ERGUL, Jarosław Mierzejewskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
859MITRA Wassago, Marek Odrow±żdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Pinczer małpi-Affenpinscher


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

860Pollysilk FRODO, Sjoberg Boel, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

861Born Beautiful MM ZORRO, Sjoberg Boel, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

862Urax BLACK PEARL, Jenny Viking, Szwecjab. dobra/very good, lok. 2
863Larooussu's QUP QAKE, Jenny Viking, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski


Pinczer miniaturowy-Zwergpinscher / Miniature Pinscher


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

864EARTHQUAKE z Klanu Łobuzów, Carola Hakansson, Szwecjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

865ARES DEUM BELLI Divina Daemonia (FCI), Patryk Wdowińskib. dobra/very good, lok. 2
866DENNIS Topaz Złocisty (FCI), Grzegorz Kleinb. dobra/very good, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

867Nero Luce BACK IN THE USSR, Anna Mozharova, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
868DA CAPO z Klanu Łobuzów, Carola Hakansson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

869Alminoris COSMOPOLITAN, Irina Mazenkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
870Exigor's LEGENDARY YANG, Kristin Ostlund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
871Bjomakroken's OMAR, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

872Bjomakroken's MANZON, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

873TIFFANY Mini Lucky Star (FCI), Sandra Sobekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

874Gamilton Brave ABSOLUTE BEAUTY FOR DURA LEX POLONIA, . Górkiewicz M., Bujok W.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
875APHRODITE DEAM AMORIS Divina Daemonia (FCI), Izabela Andrzejewskadoskonała/excellent, lok. 2
876OSSA ORIENT PRINCESS Pocahontas, Marcela Z±bekb. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

877Flashing Tails COCKIE, Anna Akesson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1
878DEVI z Klanu Łobuzów (FCI), Izabela Sitekb. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

879Flashing Tails ATHENA, Anna Akesson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
880Exigor's KRISTAL RED, Kristin Ostlund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
881Bjomakroken's O'HARA, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

882Bjomakroken's JANIS JOPLIN, Zuzan Hagelin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
883KALLA von Masterhof, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
884Exigor's LOVELY YIN, Kristin Ostlund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
885MELISSA Pocahontas, Magdalena Marcinkowskadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

886Camalis ROCK N ROLL LOLA, Carola Hakansson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1


Pinczer ¶redni-Deutscher Pinscher / German Pinscher


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

887PAUL Kalong, Agnieszka Wi¶niewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

888ORION Kalong, Mirosław Korecińskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

889JACOB Kalong, Henryk Kledzikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

890ALLEGRO von Masterhof, Aleksandra Albińskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
891Daveren's ORKAN FOR CASARIUS, Marta Gotowieckadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

892BRIE Casarius, . Gotowiecka M., Cie¶la B.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

893ODA Kalong, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

894JAZZPER Star of Elune, . Solga A., Spałek G., Rakowska J.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

895GESSY-GEMMA von der Sud-Heide, Ewa Przychodzień-Schmidtdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Pirenejski pies górski-Chien de Montagne des Pyrenees / Pyrenean Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

896MESSI Nadmorska Przygoda, Andrzej Koniuszewskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS

Suki - Bitches

897MILLA Nadmorska Przygoda, Kazimierz Cymandoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

898BELLA Nadmorska Przygoda, Kazimierz Cymandoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

899EMMELINE Pyristamo (FCI), Magdalena Morawiak-Prejnadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Rottweiler


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

900GERY LEE Veckarott /FCI/, Marta Kołtwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

901Vom Hause Rottik AL CAPONE, Tomasz Panasiewicz, nieobecny
902JOKER Reyrott, Zbigniew Chojnackidoskonała/excellent, lok. 3
903Swabia TITO, Janusz Brychcydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
904ZORRO Ekland, Jolanta Ekiertdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

905A'BASTI-YOCO Chucho Topline (FCI), Anna Horowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

906ZHAR iz Tverskogo Doma, . Popova T., Wolniewicz M.W., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

907NEGORO iz Tverskogo Doma, . Wolniewicz M.,W.,Łukaszewicz Kdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

908ALIS vom Hause Rottik (FCI), Marek Lesińskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

909ATENA-YOCO Chucho Topline (FCI), Monika Michalewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

910BULMARO PETRONELLA vom Grossen Tall, . Łukaszewicz K., Wolniewicz M.,W.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Shar Pei


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

911Tagri Edcher MARSHAL POBEDA NIL WORLD, Tatiana Grishina, Rosjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

912LOCO Nil World (FCI), Paweł Równiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
913TWISTER Ba¶niowa Polanka, Piotr Bratuszewskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

914MY LOVE Gold King Fire, Patrycja Utratadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

915KARIMI Sugar Dog (FCI), Beata, Patrycja Chudowiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię
916TRIVIA SIROCCO Gold King Fire, Patrycja Utratawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

917ANGELLA BELLA Sweet Caramel Pei, Lidia Karmelskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
918ANUKA Sweet Caramel Pei, Magdalena Goskwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
919GLORI CHIMERA Sirocco Gold (FCI), Maciej Mikołajewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

920ABBA iz Doma BSS, Piotr Bratuszewskidoskonała/excellent, lok. 3
921HAPPY LOVE PURE LIFE CANDY Sugar Dog, Beata, Patrycja Chudowiczdoskonała/excellent, lok. 4
922LINDA SHELBY Nil World, Olga Golovanovadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
923QWINTESENCJA Asta La Vista, Marta Kobylińskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

924FINITA Sirocco Gold (FCI), Patrycja Utratadoskonała/excellent, lok. 2
925MADAM BROSHKINA Vilotti Tanro, Elwira Szymaniakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

926BAXY Fałdomania (FCI), Aneta Ledwońb. dobra/very good, lok. 4
927DO YOU BELIEVE Quare Non (FCI), Joanna Hahuładoskonała/excellent, lok. 3
928EZMA Sirocco Gold (FCI), Jakub Porzyćdoskonała/excellent, lok. 2
929MISS DIOR Gold King Fire, Beata Chudowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Otakar Vondrous

930PROUD GREAT PETTITE Sugar Dog (FCI), Beata Chudowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Sznaucer miniaturowy biały-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (white)


Psy - Dogs

931DRACO WHITE STAR OF Rainbowland, Rafał Koziełłdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

932Bamburs IVORY ISOLDE, Izabela Podolskadoskonała/excellent, lok. 2
933RUEDA SALSA DANCE IN Dolina Rivendell (FCI), . Kończewska N., Bukowiecka N.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

934Theneican CALL PASSION, Jane Hangstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black and silver)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

935Wlanimu's FEEL THE LOVE AGAIN, Agnieszka, Marta Szpotowiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

936NEGRI FORM Dolina Rivendell, Anna Bogusławskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS
937SZAMIR Vis a Vis (FCI), Lidia, Ludwik Poniccydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

938DRUH Dzikie Pola, Charlotta Bergqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

939ODIN SIR vom Datzetal, Manuela Wolter, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

940ACCORTO BAIO Vis a Vis, Beata Maziarkadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

941MĘŻNY Dzikie Pola (FCI), Agnieszka, Marta Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

942BEAUTIFUL CLEVER LUCY Blue Bricassart, Larysa Karpińska-Jettkawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

943MONA LISA THE STAR OF Rainbowland (FCI), Agata Szczygiełb. dobra/very good, lok. 2
944RIDE THE SKY Helloween, Manuela Wolter, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

945DOBRAWA Dzikie Pola (FCI), Dorota Borkowskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

946CUDNA Dzikie Pola (FCI), Michał Skupińskib. dobra/very good, lok. 2
947LIWIA DRUZYLLA Vis a Vis, Ewa Felsztyńskab. dobra/very good, lok. 1
948Bamburs RAINBOW IN DAWN, Jane Hagstrom, Szwecjab. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

949DUMKA Dzikie Pola (FCI), Szpotowicz A., Szpotowicz M.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

950NAKŁA Dzikie Pola (FCI), Agnieszka, Marta Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Sznaucer miniaturowy czarny-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

951ZULUS Asterniger, Jolanta Rutkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

952GIPSY KING BLACK STAR OF Rainbowland, Rafał Koziełłdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
953ROYAL VIOLET PRINCE from Wawelskie Wzgórza, Magda Jabłońskadoskonała/excellent
954Littlejoyment's THE WIZZARD OF OZ, Heidie, Thomas Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
955WHISPER Hermes, Agnieszka Lisieckadoskonała/excellent, lok. 3
956XAVIER Asterniger, Jolanta Rutkowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

957Sandcastle BAMBURS AMERICAN SNIPER, Jane Hagstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

958BATISTO Genstat, Charlotta Bergqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

959Victorious Star COLT, Agata Szczygiełdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
960RINGO STAR Grasant, Dorota Wójcickadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

961Pffefersalts SN DALVIAN, Joanna Fryczedoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

962Little Joyment's BLACK RUSSIAN, Heidie, Thomas Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
963Escarambon ES MAS FUTBOL TORRES, . Skoczylas- Andrzejczyk D., Waszczuk E.doskonała/excellent, lok. 2
964TARRON Dyas Poland (FCI), Patrycja Jagiełkadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

965Littlejoyment's ANNIE GET YOUR GUN, Heidie, Thomas Nilsson, Szwecjab. dobra/very good, lok. 4
966FARSA Iwieński Padok, Robert Krukowskib. dobra/very good, lok. 3
967WEGA Hermes, Agnieszka Kantordoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
968XARA Asterniger, Krzysztof Buczakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

969ABBY Grazianela, . Iwanek G., Tuliszewski M.b. dobra/very good, lok. 2
970VENUS Edbarge (FCI), Krystyna Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

971KARMELA Biało-Czarni, Wiesława Skulimowskadoskonała/excellent, lok. 2
972Blackgalaxy ULTIMATE MOMENT-N, Charlotta Bergqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

973Stommelyckans BLACK CRYSTAL, Heidie, Thomas Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
974CYNTIA Black Legion (FCI), Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
975LUISA Carboneum, Aleksandra Miłkowska, nieobecny
976TRIP TO FELLOWSHIP OF THE RING TO Dolina Rivendell, Aleksandra Wierzbickadoskonała/excellent, lok. 3


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

977USIRE Dastynella Elegant, Dominika Zółkiewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

978ELIOT Kerry Bolero (FCI), Krzysztof Sadowskidoskonała/excellent, lok. 2
979X-MAN Asterniger, Jolanta Rutkowskadoskonała/excellent, lok. 3
980XORRO PS Rezlark, Agnieszka Kwiatkowskadoskonała/excellent, lok. 4
981Russkiy Assorti'c YOU IN MY HEART, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

982RODZYNEK Tostom, Andrzej Geradoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

983ALOES Szadoria (FCI), Dorota Szmurłodoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

984SALMA Anibarh (FCI), Adrianna Brożek-Korzeleckawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

985LADY LILIANNA FROM Dolina Rivendell, Izabela Podolskab. dobra/very good, lok. 2
986LADY LUKRECJA FROM Dolina Rivendell (FCI), Małgorzata Nawrockadobra/good
987Elkost VALENSIA, I. Isir, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

988ALTA Dentis, Beata, Monika Prenzeldoskonała/excellent, lok. 2
989HRABINA MARICA from Dolina Rivendell, Adrianna Brożek-Korzeleckadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
990TAHIRA GREY STAR of Rainbowland (FCI), Jolanta Żółkiewskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

991HIBIKI Riesenpass, Charlotta Bergqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Sznaucer olbrzym czarny-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

992JODI Black Buddha (FCI), Edwin Furykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

993JULES Asterniger, Jolanta Rutkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

994Gently Born YABBA DABBA DOO, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

995Stablemaster's MONA LISA SMILE, Przemysław Baładoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
996TIAMAT Nergal, Mirosława Plackowskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

997Grand Gabriel ESPERANZA, Charlotta Bergqvist, Szwecjanie do oceny/cannot be judged
998JOLENE Black Buddha (FCI), Beata Włodarczyk- Kamińskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

999Gently Born STYLISH FEATURE, Marina Bakhareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1000JANIS Black Buddha (FCI), Małgorzata Rakowska, nieobecny
1001Gently Born YAVA MY TREASURE, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Sznaucer ¶redni czarny-Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1002TYLKO Flavago, Edyta Drabiecwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1003HERO Magnum Cordis, Joanna Broniecka-Fabińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1004YANKO od Dalajskeho potoka, Michał Fafius, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1005RICARDO Flavago, Edyta Drabiecdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1006GORAN MAGNUM CORDIS Flor D'Luna, . Ziółek M., Bakun J.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1007RIDE THE LIGHTING 'DASHA' Ma-La-Wa Poland (FCI), Wiktoria ¦więtekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1008I CAN FLY Grand Calvera, Agnieszka Kulibabadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1009TOOTSIE Ma-La-Wa Poland (FCI), Monika Apolinarskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1010NOMEN OMEN NIRVANA Grand Calvera, Monika Apolinarskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Sznaucer ¶redni pieprz i sól-Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1011IGGY POP Gagatek, Teresa Sypiańskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1012Alfreydan ANGEL KISS, Janina Grochowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1013Ksantia AMBASSADOR, Alina Stelmachdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1014Mama Schram's CAESAR, Patrick Hanwig, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1015FUNT Gagatek, Jan Kałużadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1016AGIR z Białeckiej Ostoi, Katarzyna Truskolawskadoskonała/excellent, lok. 2
1017IRON MAN Elitesse, Michał Włodarczakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1018SKYFALL Elitesse, Agnieszka Urbańskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1019SUNSHINE Elitesse, Joanna Kędziorawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1020FARA Magnum Cordis, Anna Bystrońskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1021COSTA Magnum Cordis, Monika Ziółekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jolanta Jabłońska

1022Grand Sen (FCI) EMMA, Agnieszka Kulibabadoskonała/excellent, lok. 2
1023FELICJA Elitesse, Agnieszka Urbańskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1024FLER Adekatos Poland (FCI), Piotr Bujalskidoskonała/excellent, lok. 4
1025IDEE FIXE Elitesse, Joanna Kędzioradoskonała/excellent, lok. 3
1026INSPIRACJA z Czartowego Pola (FCI), Ludwik Ponickidoskonała/excellent
1027Ljubimyi Borodach ZARINA, Irina Statnova, Rosjadoskonała/excellent


Tosa


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1028BUSHHO Dolina Rosy, Sławomir Warzechadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1029FOREST-E.A.Y. znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewskinie do oceny/cannot be judged
1030ISOSHI Mazurski Samuraj, Bartłomiej Żukowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1031KOBAYASHI SEITARO Klan Hato, Wojciech Budzińskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1032EDSON znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewskidoskonała/excellent, lok. 2
1033REIGAI Ninja-san, Marta Jagiełłodoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1034UKITA Ninja-San, Marta Jagiełłowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1035HANA NIK Majestic, Agnieszka Laskowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1036AKANE Ultimate Tosa, Marta Jagiełłodoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1037BONA znad Brzegu ¦widra (FCI), Tadeusz Stoczewski, nieobecny
1038FARI Mazurski Samuraj, Janusz Wojciulewicz, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Szutkiewicz

1039BORA znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
1040KATANA SEITARO Klan Hato, Wojciech Budziński, nieobecny