Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 30.10.2016



Australian Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

1DUKE DRY LAND Ketty Hanny, . Rutkowska I., Rutkowski J.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

2KATOOMBA Kazari Toyo- Ken, Monika Paliwoda, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

3KYRON vom Teufelsjoch (FCI), Karolina Kozłowskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

4AUSTRALIAN FLOWER Atletico, Przemysław Szel±gowskinie do oceny/cannot be judged
5BAIRA ze Strezovske rokle, Monika Paliwoda, nieobecny


Bearded Collie


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

6READY TEDDY Smartness (FCI), . Figas M., Gajewska-Ciarkowska A.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

7MAGIC SUNSET Smartness (FCI), Karolina Gębkadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

8Roxilyn CHRISTMAS TRUFFLE, Małgorzata Figasdoskonała/excellent, lok. 3
9I BELIEVE IN YOU Smartness (FCI), Anna Kurekdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
10JACKSON de Chester, Paweł Nitendeldoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
11Silesian Diamonds MORIS PRIME, Monika Dłóciok, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

12BOSS Morasiowa Zagroda (FCI), Anna Bochyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

13ROSE MARGUERITE Smartness (FCI), . Figas M., Baka E.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

14MADELEINE de Chester, Paweł Nitendeldoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
15NADIA Smartness, Katarzyna Niemirowicz- Szczyttdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

16Amberose DESIGNED TO BE CHARMING, Jakub Glapandoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

17MOONDANCE Smartness (FCI), Elżbieta Bakadoskonała/excellent, lok. 2
18MORGENGRUSS Smartness (FCI), Iwona Giczeladoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19HOWKEYE BELLE Smartness (FCI), Małgorzata Figasdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Biały owczarek szwajcarski-Berger Blanc Suisse / White Swiss Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

20SAMIR Simply One (FCI), Kamil Belak, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

21ASTI Zeichen von Wolf, Natalia Cajdlerdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

22ALCES Bos Lubię to ! (FCI), Natalia Mazurdoskonała/excellent, lok. 2
23Biała Furia (FCI) BUMBLEBEE, Laura Butkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

24Hungarian Avalanche BOTHA, Emilia Peek-Kwa¶niewskab. dobra/very good, lok. 2
25MUFRID Whiter Shade of Pale, Joanna KuĽmickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

26FRISECCO of Ice Wine, Natalia Cajdlerdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
27MIZAR Whiter Shade of Pale, Aneta Surlickadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

28BLOW Fortunatus Poland (FCI), Aneta Surlickadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

29SAFONA Simply One (FCI), Marta Sarneckawyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

30OSSI Wilczy Biały Kieł, Ewa Pieńkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

31ALAWA Białe Pueblo (FCI), Adam Golańskib. dobra/very good, lok. 2
32CHILOE z Chaty Leona, Agnieszka Kaczmarekb. dobra/very good, lok. 3
33EUFORIA Domi Pearl, Ludmiła Marczykowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

34Biała Furia (FCI) BULLETPROOF GIRL, Laura Butkiewiczb. dobra/very good, lok. 3
35DIAMOND PRINCESS del White Conero, Marika Skawińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
36MINA Wilczy Biały Kieł, Ewa Pieńkowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

37GLORIA Fortunatus Poland, Bernardetta Kołobernawskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
38SARCA Saville Blanc, Anita Kozakiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
39SZAGA Jagodowe Bory, Bogumiła Treptodoskonała/excellent, lok. 2


Border Collie


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

40WELCOME TO THE SHOW of Cleverland, . B±k W., Bukowieccy J.,N.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

41Trucharm MY BRILLANTINO WORLD, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

42BRING ME HAPPINESS Mystique Regni, Iwona ¦liwińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
43IRYS Stajnia Sadyba (FCI), Małgorzata Andrzejczak-Wagnerdoskonała/excellent, lok. 2
44Viva La Tia MAN IN BLACK, . Pecold T., Garbacka-Warecka A., nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

45LUCKY STAR Sweet Nest, Lidia Kowalewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
46Alderaan ZIG-ZAG, S. Krueger, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

47ABOVE THE HORIZON Mystique Regni, Agnieszka Żmurkiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
48Bordermania CAN'T PRETEND, Felicia Celine Olsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
49Dark RIDER, Marcel Bittner, Niemcy, nieobecny
50SWEET LIKE ROCKY ROAD FROM True Story (FCI), Marta Rohdedoskonała/excellent, lok. 4
51WONDERFUL LIFE Border Song, Dominika Michalskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

52Trucharm MY BRILLANTINO TALE, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

53DIANA Komarowo, Sławomir Komisarczykb. dobra/very good, lok. 4
54ISZTAR Stajnia Sadyba (FCI), Zofia Siejak, nieobecny
55VERY FIRST BRILLANTINO of Cleverland, . Bukowiecki J., Bukowiecka N., Kudlińska I.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
56Demssin WILD FLOWER, Anna Zabielskab. dobra/very good, lok. 3
57ZUZA Valjeta, Iwona ¦liwińskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

58Locheil AFFAIRS OF THE HEART, . Turner H., Alexander J., Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
59Viva La Tia JUST FUN, Anna Garbacka-Wareckadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
60NICOLE z Uroczyska, Marta Wilczewskab. dobra/very good, lok. 4
61SWEET SENSATION Hamilton's, Marcel Bittner, Niemcy, nieobecny
62WEGA Trzy ¦wiaty (FCI), Tomasz Kostrzewadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

63Fasstari (FCI) ABOVE THE STARS, Violetta Stróżykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
64HACHIKO Stajnia Sadyba (FCI), Zofia Siejakdoskonała/excellent, lok. 2
65SWEET LIKE KEY LIME PIE True Story (FCI), Marta Rohdedoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

66AJSZA Stajnia Sadyba (FCI), Zofia Siejak, nieobecny
67FAIRY QUEEN Border Song (FCI), Liliana Madejskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
68Viva La Tia I AM LEGEND BY SIMARO, Anna Garbacka-Warecka, nieobecny


Bouvier des Flandres-Flandres Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

69Glenmillers BLUE JAY, Anna Zielińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

70FARGO z Grodu Ksi±ż±t Pomorskich, Grażyna Winnickab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

71DON CORLEONE Bouvi-Buzi, Beata Walasekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
72DRACULA z Grodu Ksi±ż±t Pomorskich, Anna Zielińskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
73SAMSON SINTRA Filos, Anita Welcb. dobra/very good, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

74HERMIONA NAJKA z Grodu Ksi±ż±t Pomorskich, Władysław Frasyniukdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
75LARA Bouviery z Regla, Anna Kujawa, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

76HEBE z Grodu Ksi±ż±t Pomorskich, Łukasz Jan Witkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC


Ceskoslovensky Vlcak-Czeslovakian Wolfdog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

77TUGARIN II z Peronówki, Sylwia Ferańska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

78NYJA II z Peronówki, Natalia Kozuńdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
79WUKAN II od Uhoste, . Stelmachowski G., Derka D., nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

80CASSIDY Nemo Me Impune Lacessit, Julia Reinfussdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

81CELEB Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtkodoskonała/excellent, lok. 2
82CORKY z Devinskej, Borys Szpakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
83CZAMBOR z Vlciho Dubu, Grzegorz Stelmachowskidoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

84BERETTA Wolfdog Bohemia, Piotr Zeniukdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
85DAYLIGHT MIMI Wilk z Ba¶ni, Agnieszka Wójtowiczdoskonała/excellent, lok. 2
86EILA Jantarowa Wataha (FCI), Ewa Gorgolewskab. dobra/very good, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

87Gorthan (FCI) WIWERNA, Katarzyna Okoniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

88BŁYSKOTKA BELLATRIX Wilk z Ba¶ni, Katarzyna Krawczak, nieobecny


Ciobanesc Romanesc Mioritic-Romanian Mioritic Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

89A-BOGAT MAGNIFIC Collis Amores, . Maratos I., Płóciennik A.doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
90A-DOREL INVINCIBIL Collis Amores (FCI), Irena Waligórska-Le¶niowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

91ANEMOS, Izabela Maratosdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
92IWO Mioritica (FCI), Robert Przybylskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

93KOFI Mioritica, Izabela Kaczmarekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

94AURA Katemori Collis Amores, Ewa Dwornik- Rzeczyckadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

95ARUBA Felix Pastor (FCI), Robert Przybylski, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

96ALKIONE, Izabela Maratosdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Lancashire Heeler-Lancashirenkarjakoira


Psy - Dogs

97Hillstar's BLUE MOON ROCKET, Pernilla Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

98LIBERTY-AYLOVE, Hanna Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

99Amanda-Mandalas BELLA-BAZEEBA, Hanna Nilsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran


Maremmano-Abruzzese-Cane da pastore Maremmano-Abruzesse


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

100ACHILLE, Anna Posyniak, nieobecny


Mudi


Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

101Csodavirag OVATOS, Klaudia Bajorekdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek australijski (typ amerykański)-Australian Shepherd


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

102Showfarm (FCI) SUPER SMART, Anna Radowiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

103MAXIM'S Des Terres De Khairyaca, Karina Wilkwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
104WILDWOOD RED MORAINE Sfora z Krasnego Boru, Katarzyna D±browskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

105UNLOCK THE FIRE Moto Pies, Bożena Korczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
106YES, I AM Puella Fera, Karina Wilkdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

107Leading Angel's GUIDE THE WAY, . Hansen Al., Wohliche B., Daniadoskonała/excellent, lok. 3
108Leading Angel's ONE, . Sogaard L., Wohliche B., Daniadoskonała/excellent, lok. 2
109Del Cau Fosca TREASURE FOR YOU, Beata Le¶niakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
110W BOWMORE Sfora z Krasnego Boru, Magdalena Rajner, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

111Withoutlimit's BJ, Żaklina Michalczukb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

112BATMAN OF Wolf Point, Przemysław Siejakdoskonała/excellent, lok. 4
113Thornapple HANGIN IN THE TREME, Adam Antonik, nieobecny
114I'EWBOR du Glacier des Pandas, Ewa Borkiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
115Leading Angel's MORNING MIST, Allan Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
116Saussurea (FCI) TWIST N SHOUT, Dorota Szufadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

117CZARIK Ew-Bor, Ewa Borkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

118ROAD TO SUCCESS Preeminent Line (FCI), Magdalena Rosada-Gessnerdoskonała/excellent, lok. 2
119Showfarm (FCI) SUPER STAR, Jan Orlińskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
120Showfarm /FCI/ SUPER WINNER, Karolina Klimekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

121BOSHNIA Kalong, Agnieszka Wi¶niewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
122JANNEAU Cofi Capito, Marzenna Szopawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

123ADELE Kalong, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent
124DAISY Sunrise Aussie (FCI), Przemysław Siejakdoskonała/excellent, lok. 4
125GIRL ON FIRE Moto Pies, Adam Antonikdoskonała/excellent, lok. 3
126LASTING IMPRESSION du Chalet de Fanny, Batłomiej Drożdżdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
127Saussurea (FCI) ROCK N ROLL BABY, Dorota Szufa, nieobecny
128Saussurea (FCI) ROSE OF MY HEART, Monika Golonka-Płuskab. dobra/very good
129SWEETHEART Elvikam, Beata Le¶niakdoskonała/excellent, lok. 2
130ZUZA Gorzowska Panorama, Janina Szostakdoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

131Leading Angel's RULE THE WORLD, Bitta Wohliche, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

132KEEP ON WALKING Aussiepride, Magdalena Rajner, nieobecny
133Leading Angel's SACRED MOUNTAIN, Bitta Wohliche, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
134Showfarm /FCI/ TRUE DIAMOND, Karolina Klimekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

135Tanmark's DREAMS COME TRUE, Karolina Klimekdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
136Fraytal' LITTLE RUSSIAN BOMBSHELL, Bitta Wohliche, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
137Thornapple SHINE ON YOU CRAZY DIAMOND, Adam Antonikdoskonała/excellent, lok. 3


Owczarek australijski - Kelpie-Australian Kelpie


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

138Tegoura SOMETHING LIKE THAT, . Kurttila M., Joenvaara S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek belgijski Groenendael-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Groenendael


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

139Diego MADARA, Jolanta, Davis Frankenb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

140EL DIABLO Polaris, Anna Mańczakb. dobra/very good, lok. 2
141FRODO Balpoa, Alina Anaszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

142LARS Donum Cordis (FCI), Urszula Kaszubskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

143Traxa's GLORIANA, Jytte Jacobsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
144MAMMA MIA Polaris, Alina Anaszewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

145FAZANA Mucius, Jytte Jacobsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
146LARA Czarny Opal, Anna Frymusdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Owczarek belgijski Malinois-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Malinois


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

147AL CAPONE Baritus, Karolina Kalbarczyk, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

148G-HAJAR vom Lahberg, Czesław Kowaldoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

149DARIA VOM Korgal (FCI), Jarosław Małeckib. dobra/very good, lok. 1


Owczarek belgijski Tervueren-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Tervueren


Psy - Dogs

150UNION JACK Randy Dog, Pavla Dvorakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

151Windream MERCI, Małgorzata Jędrzejczakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

152Windream FRESCO, Dorota Trzybińskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek francuski Beauceron-Berger de Beauce (Beauceron)


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

153LORELEI Astra Canina, Tomasz Pulkowskib. dobra/very good, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

154FLORENCE AND THE MACHINE Melodia Szczurołapa, Beata Malczewskab. dobra/very good, lok. 1


Owczarek francuski Briard-Berger de Brie (Briard)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

155ELIOT Buhlbino, Anna Grz±dziel-Buhldoskonała/excellent, lok. 2
156RAY OF SUNSHINE Złota Elita, Britta Drachmann Agerskov, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

157DAVOS EBONY Naster, Katarzyna Kowalikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
158MARLEY Moniness (FCI), Sylwia Duszyńskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

159KEPPLER Amber Route, Dorota Kramarzdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
160VISION OF FAME Moravia Campanella, Johnny Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

161GWYNETH KATE P. Dilorini, Dorota Kramarzwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

162DUMA Buhlbino, Małgorzata Stępieńdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
163EMMA Buhlbino, Anna Grz±dziel-Buhldoskonała/excellent, lok. 2
164LIONESS Secret Story, Beata Mrosekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

165BEATRIX pod Szmaragdowymi Bzami, Robert Rosikdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
166MANIANA NEGRA Duovarius (FCI), Katarzyna Szostakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek holenderski długowłosy-Hollandse Herdershond / Dutch Shepherd Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

167PAYTAH van't Noorder Erf, Hanna Barbusińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek kataloński długowłosy-Gos d'Atura Catala / Catalan Sheepdog Long-haired


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

168LLAC Des Llucanes, Marcin Olenderdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek niemiecki długowłosy-Deutscher Schäferhund langhaarig/German Shepherd Dog long-h.


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

169HAJS z Piorenu, Anna Tkaczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
170MAJOR z Klanu Prajzendanca, Maciej, Paweł Prajzendancdoskonała/excellent, lok. 3
171WILL z Mylnej Gromady, Sabina, Antoni Maury-Wawrzyniakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

172AMOR Bella Lupo (FCI), Ireneusz Majchrzakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
173BARON Szogun, Grzegorz Sobierajskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

174DJ HAGAN Equus, Monika Owczarekdoskonała/excellent, lok. 3
175FIGO ze Słomkowa, Eugeniusz Błażejewskib. dobra/very good
176HADES von Skorpionenblut (FCI), Piotr Borowskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
177IDEN Asarko Lordana, Tomasz Borowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

178RAMBO Trebortim (FCI), Robert Filipowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

179BELLA vom Ermeland (FCI), Beata Kowalobiecuj±cy/promising, lok. 2

Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

180GERDA Mera Vallis, Anna Krutelewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

181WIKI von Vengerberg, Sebastian Drewnowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

182ABI Drak Team (FCI), Roman Piaseckidoskonała/excellent, lok. 3
183BARINA z Wilczego Wzgórza, Łukasz Kowalczykdoskonała/excellent
184IVA ze Słomkowa, Mariusz Kupisdoskonała/excellent, lok. 4
185IZZY z Krainy Tura, Tomasz Borowskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
186MACEDONIA von Skorpionenblut, Hanna Gajtkowskadoskonała/excellent, lok. 2
187RITA Vordamm, Łukasz Kowalczykdoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

188AMIRA z Wilczego Wzgórza, Józef Chudydoskonała/excellent
189AXI Blugen (FCI), Małgorzata Bornikowskadoskonała/excellent, lok. 4
190BABETT Szogun, Grzegorz Sobierajskidoskonała/excellent
191IDA z Szulca, Julita Szel±gdoskonała/excellent
192INA v.Ljulin, Sylwester KaĽmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
193JOKO Andomi Poland (FCI), Arkadiusz Strefańskidoskonała/excellent, lok. 3
194KOBRA Remo, Agnieszka Dzieci±tkowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
195KOFFI Remo, Marta Kaczmarekb. dobra/very good
196MERCEDES von Skorpionenblut, Hanna Gajtkowskadoskonała/excellent

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

197BELLA Remo, Sylwia Pogorzelskadoskonała/excellent, lok. 2
198INKA z Krainy Tura, Tomasz Borowskib. dobra/very good, lok. 3
199SATIN Szenberg, Jarosław Zboralskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Owczarek niemiecki krótkowłosy-Deutscher Schäferhund kurzhaarig/German Shepherd Dog short-h


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

200ISO z Więcborskiej Doliny, Anna Górniaczykdoskonała/excellent, lok. 2
201XEDOS Trebortim (FCI), Robert Filipowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

202ORINOKO Asarko Lordana, Adam Krzakdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

203BREK z Bawarii, Kamil Merskidoskonała/excellent, lok. 2
204Que Sera Sera ODYSSEUS, Erika Klintrup Gustafsson, Szwecjab. dobra/very good, lok. 3
205WILSON von der Germanenquelle, Marcin Człapab. dobra/very good
206ZORAN Woj-Bas, . Kubiak K., Pustelnik W.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

207BRADLEY Anarchia Box, Tomasz Wszoładoskonała/excellent, lok. 2
208GAIUS Tensor, Joanna, Adam Domańscydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

209GHANDIA Woj-Bas, Karolina Kubiakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

210AISHA Drak Team (FCI), Marek Koterbadoskonała/excellent
211CELI Bati-Kora, Mirosław Łukasikdoskonała/excellent, lok. 3
212COTY Sukcesor, Paweł Prajzendancdoskonała/excellent, lok. 2
213MUSZKA Woj-Bas, . Kubiak K., Pustelnik W.doskonała/excellent, lok. 4
214WIONA z Mylnej Gromady, Sabina, Antoni Maury-Wawrzyniakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

215JOKA Augenblick (FCI), Grzegorz Górkadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
216USHI Primo Grande, Szymon Mukalskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

217EXI ze Słomkowa, Eugeniusz Błażejewskib. dobra/very good
218MEDY z Basileje, Wojciech Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
219NIKITA Vikar, Marcin Człapab. dobra/very good
220XINTA z Dzierlina, Dawid Skrzypekdoskonała/excellent, lok. 2


Owczarek południoworosyjski Jużak-Ioujnorousskaia Ovtcharka / South Russian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

221Absolut Arete YASI, Anu Sompio, Finlandia, nieobecny

Suki - Bitches

222Absolut Arete YVETTE, Anu Sompio, Finlandia, nieobecny


Owczarek staroangielski Bobtail-Old English Sheepdog (Bobtail)


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

223Macoes ASPEN, Dorota Bodziochdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

224Macoes (FCI) ANASTASIA, . Rostworowska K., Ja¶kiewicz A., nieobecny
225LAFAYETTE aus dem Elbe-Urstromtal, Dorota Bodziochdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek szetlandzki-Shetland Sheepdog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

226Shelteam LINE CATCHER, Lotta Jidegren, Szwecjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

227BLUES CUTE BOY Shertoria, Maja Węgrzyn, nieobecny
228Molehillsdevils ILKAY ISTU, Annette Schulz- Geertz, Niemcy, nieobecny
229KING CHARLS Ventora, Patrycja Mazurdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

230Jenner's BLUE ECLIPSE OF THE SUN, Gunvor Jenner Jensen, Dania, nieobecny
231Pomysł na (FCI) BOURBON, Dariusz Lejwodadoskonała/excellent, lok. 3
232Shining Charm HONEY BEE, . Rozwadowska S., Jakimowicz C.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
233OTHELLO BLACK Qui Gagnent Touts Les Coeurs, Monika Więcławdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

234DEAGLAN DENALI vom Ohmtalteufel, Beate Alexander, Niemcy, nieobecny
235Memus PROFESSOR HIGGINS, Lotta Jidegren, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

236Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
237FABER FAS FATA Figa Ruminy (FCI), Urszula Kasperskadoskonała/excellent, lok. 2
238ULETNYI BREND S Egerskoy Slobody, A.I. Mashinskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

239Shelteam ACE OF DIAMONDS, Lotta Jidegren, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

240DORIS BLUE NIGHT Onyx Garden (FCI), Monika Neumann, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
241Di'Leila's Sheltie (FCI) I BLACK GIRL, Dorota Borkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

242BLUEBERRY z Kojca Coli, Krystyna, Małgorzata Kiwakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
243NATURAL WOMAN Navarette (FCI), Katarzyna KuĽniewskadoskonała/excellent, lok. 2
244WINTER SNOWFLAKE Diabelskie Rozdroże, Anna Mateckadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

245Di' Leilas Sheltie SKY IN VESCA MONTANA, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
246WIWA Polly z M-3, Kazimierz ¦lusarek, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

247HEAVENLEY BLUE HALONA vom Ohmtalteufel, Beate Alexander, Niemcy, nieobecny
248I'M FANTASTIC NALA Diabelskie Rozdroże (FCI), . Maniewska H., Janicka M.doskonała/excellent, lok. 4
249JUNO JUS JUVENTA Figa Ruminy (FCI), Ewa Srogadoskonała/excellent
250PAINT IT BLACK Casidi Team (FCI), Emilia Najdekdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
251QUEEN STORY Priwat Kollekshian, A.I. Mashinskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
252Lovesome UNIQUE GOLDEN ROSE, Sabine Heine Andersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

253IRIS IN ARETE Figa Ruminy (FCI), Ewa Srogadoskonała/excellent, lok. 2
254LILY Szetlandzka Gwiazda, Zbigniew Czarneckidoskonała/excellent, lok. 3
255Jenner's MAGNIFICENT SNOWDROP, Gunvor Jenner Jensen, Dania, nieobecny
256Evros OLIVIA IS ONLINE, Sylvia Ardenstedt, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

257BA¦NIOWA SILJE Diabelskie Rozdroże (FCI), Małgorzata Janickadoskonała/excellent, lok. 2
258BONA DEA Figa Ruminy (FCI), Ewa Srogadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Owczarek szkocki długowłosy-Collie Rough


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

259ZIGGY STARDUST della Buca delle Fate, Bożena Surdykowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

260Old Solar Sambiya JADEITE IMPERIAL STONE, Iwona Lahndoskonała/excellent, lok. 2
261RENDEZ-VOUS Ever After, Lucia Novakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

262Rosegarden AFRICAN SUNSET, Beata Żywicadoskonała/excellent, lok. 2
263ARGON Terra Lacus (FCI), Renata Pikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
264YMIR THE LORD Magiczny Szkot (FCI), Marika Kosteckadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

265Cronys SOUND OF SNOW, Angelita Nooni, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

266ANDI Magiczny Szkot (FCI), Elżbieta Ereńskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
267MORNING GLORY Ever After, Lucia Novakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

268CARINA Magiczny Szkot (FCI), Gabriela Grubbawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

269DANCING QUEEN Shepherds of Czyż, Elżbieta Orskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
270Riverside Song FIRST IN LINE, Bożena Surdykowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

271ARSHIA Magiczny Szkot (FCI), Gabriela Grubbadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
272ASS'ADA AZZARKAH od Mohtarów, Ewa El Mohtardoskonała/excellent, lok. 2
273Laveli Endzhel NICOLE AMBER BALTIC, Klaudiusz Kijak, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

274XARA Zbiczuj, Urszula Chudzińskab. dobra/very good, lok. 2
275XENIA Zbiczuj, Zbigniew Czubajdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

276HARRIET AT Ever After, Lucia Novakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
277WISA Magiczny Szkot (FCI), Piotr Lahndoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Owczarek szkocki krótkowłosy-Collie Smooth


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

278KAMIKAZE LIMITED EDITION Smooth Drinks (FCI), Justyna Zakrzewskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

279Blue Petipa's CAMARO CAZAK, Annika Bovall, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

280Fionessa's CASANOVA, Denise Hepfer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

281Light of Dawn's KEEP IT SMOOTH, Annika Fajersson, Szwecjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

282CU-CHAORACH CLIS Soroli (FCI), Hanna Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

283Light of Dawn's JUST WANNA KISS, Annika Fajersson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

284Blue Petipa's AFRA AKIKO, Kristina Javue, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
285Mighty's Spring Meadow IE IRIS, Paweł Bonieckidoskonała/excellent, lok. 2


Owczarek z Majorki krótkowłosy-Ca de Bestiar - Perro de pastor mallorquin Short-haired


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

286DIANGO, Joanna Oczkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Czerniakowski

287ALFA VITA Okarone, Joanna Oczkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię


Polski owczarek nizinny-Polish Lowland Sheepdog


Psy - Dogs

288POPIS Rawipon (FCI), . Patrzykont B., Klawińska B.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

289BATMAN Ibilandia, Hubert Myszkadoskonała/excellent, lok. 3
290BOHUN Hard River (FCI), Ilona Majcherdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
291Ponadto MODRASZ, Irena Waligórska-Le¶niowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

292AVATAR MARROZA Kontekst, Marta Różańska, nieobecny
293EDWARD Briciole Grandi, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 1
294GWIDO z Niemickiego Dworu, Monika Bartosik, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

295CZART Briciole Grandi, Anna Siemińskab. dobra/very good, lok. 2
296ŻYWIEC z Gangu Długich (FCI), . Żerebecki J., Patrzykont B.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

297CYRYL Briciole Grandi, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 2
298EKLER via Rivendall, Anita Garska-Karnasiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

299MELA Via Rivendall, Tomasz Wielichwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

300CAŁA NAPRZÓD Carpe Jugulum, Aneta Barwińskab. dobra/very good, lok. 3
301DUMKA z Wielgowa, Janusz Żerebeckidoskonała/excellent, lok. 2
302GZIKA Wataha Fuksa (FCI), Joanna Pielin-Kaczmarekdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
303HABI z Niemickiego Dworu, Marta Dziewickab. dobra/very good, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

304GRACJA z Niemickiego Dworu, Monika Bartosik, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

305CIŻBA z Wielgowa, Janusz Żerebeckidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

306DˇBRÓWKA Via Rivendall, Małgorzata Wiatroszakdoskonała/excellent, lok. 2
307FANTASMAGORIA Kontekst, Marta Różańskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Polski owczarek podhalański-Tatra Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

308BALLANTINES Podhalany spod Giewontu, Monika Głowacka, nieobecny
309BANDERAS Podhalany spod Giewontu, Monika Głowacka, nieobecny

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

310ASTERIX Dynastia Podhala (FCI), Izabela Pęksa Meyerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
311CUD Suchy Las Vegas (FCI), Anna Uran-Barcikwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

312ACINAK Skif Voploscene Mechty, Beata Brzezińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
313CHABER z Butorowego Wierchu (FCI), Aurelia Skoczylasdoskonała/excellent, lok. 3
314DULLAR Biaca Perla, Robert Graneckib. dobra/very good, lok. 4
315HENRYK Alpejskie Zauroczenie (FCI), Piotr Urbaniakb. dobra/very good
316PORYWISTY WICHER na Góralsko Nute, Ewa Janowska- Starosta, nieobecny
317RESPEKT Catonium, Marek Kosickidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

318KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI), Wojciech Kucnerdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

319MESTWI Buschwinkel (FCI), Małgorzata Bandysikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

320HUBERTUS-OWSIANKA Filos, Grażyna Sommerfelddoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
321NICO DUNAJ Nutrena, Aurelia Skoczylasdoskonała/excellent, lok. 2
322WIR¦KO z Borowej Str±gi (FCI), Małgorzata Tarasek, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

323MAM NADZIEJĘ Alpejskie Zauroczenie (FCI), Grzegorz Robakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

324AGA z Dobieszowic, Radosław Gacdoskonała/excellent, lok. 4
325AMBROZJA-GWIAZDA Filos, Sabina Kali¶b. dobra/very good
326CARLINAROSA z Butorowego Wierchu (FCI), Aurelia Skoczylasb. dobra/very good
327CZUJNA Polanickie Wzgórze (FCI), Tomasz Czaplickidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
328HARDA z Borowej Str±gi (FCI), Małgorzata Tarasek, nieobecny
329KLIO Krajeńska Nadzieja (FCI), Izabela Pęksa Meyerdoskonała/excellent, lok. 2
330ZUZU Kalinowe Zauroczenie (FCI), Beata Keisterdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

331KONWALIA Alpejskie Zauroczenie, Sylwia Ksi±żekdoskonała/excellent, lok. 2
332ROSA Catonium, Katarzyna Szlachcikowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

333BAJCORA Cobegarden, . Romański K., Romańska K., nieobecny
334BUTNA Suchy Las Vegas (FCI), Anna Uran-Barcikdoskonała/excellent, lok. 3
335JUTRZENKA Nutrena, Aurelia Skoczylasdoskonała/excellent, lok. 4
336LUNA DORA Michałowe Ranczo, Beata Brzezińskadoskonała/excellent, lok. 2
337MARGO Zagubione Marzenia (FCI), Sabina Kali¶, nieobecny
338REWIA Catonium, Maciej Kosickib. dobra/very good
339SNOW QUEEN Alpejskie Zauroczenie (FCI), Mikołaj Wachowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
340WAKULA Krajeńska Nadzieja, Jakub Glapandoskonała/excellent

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

341COCA Alpejskie Zauroczenie, . Zonn J., Glubińska N., nieobecny
342PIPI Klan Gaby, Monika Głowackadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Puli (biały)-Puli (white)


Psy - Dogs

343Hungary White Puli DOKI, . Rusz Bodil, Ven Grasso, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

344GANDZIA z Korczówki (FCI), Yvette, Tomasz Dobroczekdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Puli (czarny, płowy)-Puli (black, fawn)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

345Castlewolf KARDOS COPPERI KENDE, . Sandback M., Ora L., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

346Castlewolf SNOW TOR FOR RASTAZ, . Sandback M., Norrman M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

347Black'n Blue's SUMMER SAMBA, Maj-Britt Gimbel, Daniawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

348Castlewolf LUJZA VIIVI'S LEYA, . Sandback M., Norrman M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

349Black'n Blue's CHERRY ON ICE, Susanna Nielsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

350Castlewolf ARA, . Sandback M., Norrman M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Saarlooswolfhond-Saarloos Wolfdog


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

351WOLCO-WAKANDA Tachunga (FCI), Henry, Anett Zimdahl, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Erik Pedersen

352COYA Jantarowa Wataha (FCI), Barbara Szpakowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS


Schapendoes


Psy - Dogs

353Zingoalla's MAGIC GANDHI, Agnieszka Chojnowskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Schipperke


Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

354Luupaan KAIKKI PELIIN, Essi Ahlgren, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Welsh Corgi Cardigan


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

355Chris Team HIPO BOTAM, Joanna Sajewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

356Coedwig's CHRIS TEAM DREAM, Krzysztof Michalskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

357FIRE FIGHTER Dummles (FCI), Marzena Stelmaszewskadoskonała/excellent, lok. 2
358FRED FLINSTONE z Domu Polanki (FCI), Anna Poldoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

359SEN SREBRNY SALOMEI Lisiura, Agata Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

360EASY RIDER Dummles (FCI), Aneta Pietrzakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
361Chris Team SILNY ZDZICHU, Agnieszka Jankowska Kocdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

362FIRE ARROW Dummles (FCI), Anna Sobusiakb. dobra/very good, lok. 3
363FIRE FLAME Dummles (FCI), Aneta Pietrzakdoskonała/excellent, lok. 2
364Chris Team LADY RZEPA, Krzysztof Michalskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

365DYFUZJA Dummles (FCI), Adam Dudziakdoskonała/excellent, lok. 2
366ENIGMA Dummles (FCI), Aneta Pietrzakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
367Chris Team (FCI) SYTA ZYTA, Krzysztof Michalskidoskonała/excellent, lok. 3
368ZORKA Gaucho, Marta Andrzejewskab. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

369Uszaki HUNKY DORY, . Sadłowska J., Zalewska M.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Welsh Corgi Pembroke


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

370CHARM Bugi Vugi, Aneta Konopkadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

371HERKULESAS Gyvates Asara, Viacheslav Gavrilovich, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

372ARYSTO KRATA z Armii Królowej, Aneta Konopka, nieobecny
373Laif Spring BLOCKBUSTER, Yana Poplavskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
374Cloudmoore CRIOLLO-N-CROCANT, . Tirronen M., Stenback J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
375Andvol ILLINOIS, Irina Lamanova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
376Corgon Blue LIS WITALIS, Mirosława Fecek, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

377AMOS Pembdrive (FCI), . Filipiak P., Wieczorek-Filipiak M.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
378BARTRAM vom Sommerseite, Olga Bondarenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
379Ingermanlandija PREMIUM, Alina Fedorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

380Libartis ATALANTA, Oleg, Olga Bondarenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
381Fast Foxtrot BOUNTY, Katarzyna Seneńkob. dobra/very good, lok. 3
382Keksband VIVO PER LEI, Julita Rygierdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

383Viva VICTORIA, . Wieczorek-Filipiak M., Filipiak P.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

384ARIA KUSA Pembdrive (FCI), Agata Matuszakdoskonała/excellent, lok. 2
385Alana Balt EMPRESS OF DREAMS, Irina Eresko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jeff Luscott

386RIANNON Sambatus, Oleg, Olga Bondarenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS


Chodský pes


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

3016BACCARDI Enriel, Olga Marcinkowskab. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

3017CAMMPARI Saga Dali, Olga Marcinkowskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maciej Kozber

3018HARDA z Coyoacan, Ewa, Piotr Czarkowscyb. dobra/very good, lok. 1