1653 | CAMA Certa Griff, Mikko, Minna Savioja, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1654 | ZAYRA vom Musterland, Marek Wyszyński | doskonała/excellent, lok. 2, CWC/CAC |
1655 | ZOYA vom Musterland (FCI), Tomasz Chodera | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1656 | HUGO z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1657 | FONDA z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1658 | LEGO AMAZES ME Simarilion, Aleksandra, Ewa Najsarek | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1659 | Meldor-Sett ROYAL GEM, . Olszewska R., Mazur E. | doskonała/excellent, lok. 1 |
1660 | ANGEL ELEGANCE Magenta-In-Blue, Aneta Zmarżlak | , nieobecny |
1661 | TRISTAN Simarilion, Aleksandra, Ewa Najsarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1662 | Meldor-Sett ROCK'N ROLL DREAM, Joanna Ostryńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1663 | LAUREL LAVA Ravandlil (FCI), Katarzyna Kowalczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1664 | Pawsword PIED PIPER, Bogusław Chałupa | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1665 | ADDICTED TO YOU Irish Devils (FCI), Agata Pyzalska-Horo¶ko | doskonała/excellent, lok. 4 |
1666 | AT THE TOP OF THE WORLD Irish Devils, Aleksandra Janik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1667 | CK FROM 5TH AVENUE Amberin, Konrad Niesiołowski | doskonała/excellent |
1668 | YUM YUM Diervilla (FCI), Bogusław Chałupa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1669 | Fairhaven ZENITH EL PRIMERO, . Konkiel J., Pilawa M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1670 | I'MCJ SZMARAGD Madra Rua, Joanna Zielińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1671 | Lanascol SMOKE AND MIRROWS, Cederman C., Konkiel J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1672 | WIN A CENT Diervilla (FCI), Jolanta Szwałek | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1673 | ALL YOU NEED IS LOVE Irish Devils, Sylwia Stasiulewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1674 | CARMEN FROM 5TH AVENUE Amberin, Magdalena Kryńska | doskonała/excellent |
1675 | CHIARA FROM 5TH AVENUE Amberin, Marzena Żbikowska | doskonała/excellent |
1676 | SENTIMENTAL MEMORY OF YOU z Arislandu, Magdalena Marek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1677 | XAJA of the Frison Field, Izabela Korenkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1678 | YING YANG Diervilla (FCI), Bogusław Chałupa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1679 | Oakdene OLYMPIA ACE, . Schwirtzke R., Gussmann S., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1680 | SUSPECTING THE DESTINY Madra Rua, Justyna Przybylska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1681 | GARDENSETT GLENN CLOSE z Arislandu, Aneta Zmarżlak | , nieobecny |
1682 | LILU Ankalima, Sylwia Stasiulewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1683 | Oakdene MINI ONE, Elżbieta Klimaszewska | , nieobecny |
1684 | WAY TO GO Diervilla (FCI), Bogusław Chałupa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1685 | Cornadore ALLYN, Justyna Rojek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1686 | Cornadore ADA, Justyna Rojek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1687 | VEYRON Black Ivy, Agata Witkowska | , nieobecny |
1688 | DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, Magdalena Duda | , nieobecny |
1689 | WILLI BOY Shadow Dog, Alicja Dezor | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1690 | METALLICA Gordon Paradise (FCI), Tomasz Szymańczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1691 | WIGGO Kajminia (FCI), Przemysław Chwal | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1692 | GERALT z Brilicke Zatoky, Iwona Porębska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1693 | THESAURUS Kajminia (FCI), Weronika Małek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1694 | RUBIN Kajminia (FCI), Maciej Malka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1695 | YUKA Kajminia, Magdalena Miller-Witczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1696 | OTOJA Moon Eyes (FCI), Małgorzata Hoffmann | doskonała/excellent, lok. 2 |
1697 | USTI Kajminia (FCI), Magdalena Miller-Witczak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1698 | HEERA Theogonia Black, Joanna, Tomasz Brygier | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1699 | PUPPI II vom Osterberg, Yuliya Gvozditskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1700 | NIGA Hubertówka znad Parsęty, Piotr Wachnik | , nieobecny |
1701 | CYPIS Borowy ¦wit, Adrian Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1702 | YOLLY Stella Venandi, Sylwia Ksi±żek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1703 | WOLFRAM Szara Sfora, . Biernacki M., Biernacka I. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1704 | HOMER SKY BLUE Grey Fields, Alina Mucha | , nieobecny |
1705 | LOKI Atria Cordis, Tomasz Sławiński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1706 | FANTAZJA A-Awa, Hanna Chojnacka-Kasperek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1707 | ULLA Fala Love'a, Konstantin Pozdneev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1708 | Fenomena Team (FCI) UNA-CLEO, Anna Figas-Bobala | doskonała/excellent, lok. 2 |
1709 | Hunting Collection BEAUTY, Konstantin Pozdneev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1710 | FANTASIA SAPORE Atria Cordis, Agata Owczarska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1711 | SAJAN z Tałchejów, Monika Węgrocka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1712 | CELT Flaver z Cisowego Lasu, Monika Krupińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1713 | ERNIE z Weitovho lomu, Angelica Gloudeman | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1714 | APLAUS Coco Lotte, Hana Svobodova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1715 | Utazo SZIVES, Blanka, Mikołaj Ciok | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1716 | GAS Vives Bohemia, Monika Krupińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1717 | HAMAR z Tałchejów, Lilianna Orzechowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1718 | Utazo BUCI, Sylwia Sobolewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1719 | FREEDOM of Skyrocket, Lidia Michalak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1720 | ORDA z Tałchejów, Dorota Laska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1721 | PUSZTA z Tałchejów, Agnieszka, Dariusz Spisak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1722 | BONI Magyar Tim, Marlena Nowicka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1723 | KAJLI Wspaniały Przyjaciel, Grażyna Horwath | doskonała/excellent, lok. 2 |
1724 | ADORABILITY Coco Lotte, Hana Svobodova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1725 | AHEMA of Berzoras, O. Zholik, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1726 | Tangrams MAX, Mikko, Minna Savioja, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1727 | Tangrams MIMOSA, . Laitinen L., Savioja M., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1728 | Zoldmali AKOS, Mikko, Minna Savioja, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1729 | PENELOPE di Casina Croce, Łukasz Tołkaczewski | , nieobecny |
1730 | Stannamore CONTESSA LISA ALICIA, Tomasz Brygier | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |