Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 29.10.2016



Basset bretoński-Basset Fauve de Bretagne / Fawn Brittany Basset


Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1511Semper in Ventum FIERY GINGER, Monika Winiarskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1


Basset gaskoński-Basset bleu de Gascogne / Blue Gascony Basset


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1512FANTASIA Succession of Baron, Marta Osowska-Utryskowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1513FLERA Succession of Baron, Katarzyna, Janusz Zacharewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1514Fodnote BLUE JASMIN, Katarzyna, Janusz Zacharewiczdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1515IMPERATRICA D'An Naoned, Anna Lavrenteva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Basset Hound


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1516MAZUREK Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1517YOU ARE MY CRIMSON v. Grunsven, . M. Cyperling, T. Mroczekdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1518CZARDAS Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1519Ceppelin FOSTER, Ewa Pietkiewicz-Kamińskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1520CUDDLY CODY v. Grunsven, Ewa Pietkiewicz-Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1521DIGGY Mala Karolina, Ewa Pietkiewicz-Kamińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1522OLA Klan Piegowatych, Paweł Pietrusiakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1523CHA-CHA Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1524CANDID CANDY v. Grunsven, . Pietkiewicz-Kamińska E, Kamiński D.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Beagle


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1525Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS, . Olech M., Krylova A.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1526WOODY AT ESFLORES Weinlinie, Ewa Sławikwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1527Selesta's Dreams LUCKY STARS, Urszula Sarnadoskonała/excellent, lok. 2
1528YOKER Lapitropy, Irena Giczeladoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1529CELT z Łódzkich Pół, Katarzyna Dalkedobra/good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1530ELEGANT CLASSIC DESIGN Infinity Sun (FCI), Ewelina Wytykowska, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1531FADO Filgraze (FCI), Lidia Sierszchulskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1532Absolutely Spotless HARLEY, Kamila Smolskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1533Absolutely Spotless ZENIT, Kamila Smolskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1534Jarimani AMIERICAN PIE, Justyna Marcińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1535ATENA Pianika (FCI), Magdalena Maciakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1536BLUE VELVET Xandrina (FCI), Jadwiga Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży
1537FIONA Łaciata Sfora, Tomasz Łukasiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1538KARAMELA Lapitropy, Irena Giczeladoskonała/excellent, lok. 4
1539MAJORKA Esflores (FCI), Ewa Sławikdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1540YASMINA Lapitropy, Irena Giczeladoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1541ABIGAIL Justin Queen, Justyna Marcińskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1542SAJANA Girios Melodija, Sigita Celkeviciene, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1543BELLATRIX LESTRANGE Toruński Czar, Barbara Narodzonekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran


Bloodhound-Chien De Saint-Hubert


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1544BOURBON Silberstein bei Trautenau, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1545DEBORAH Silberstein bei Trautenau, Sabine Storch, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1546DARCY, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran, BOS


Dalmatyńczyk-Dalmatinac / Dalmatian


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1547ALVIN von Chirlitz, Kinga Jaworskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1548JOHN-BOY vom Hause Cideri, Heike, Olaf Semmling, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1549EARL EMMERSON vom Gramzower Kloster, Barbara, Harald Bottcher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1550SNOWFIRE von Arabian's Stud, Matthias Trapmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1551XENIA vom Schwarzen Berg, Barbara, Harald Bottcher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1552Orion's Belt BABY JANE, Rebacca, Manuela Toffels, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1553WENARIA vom Schwarzen Berg, Saskia Scholz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1554SUMATRA PRINCESS Royal Hermelin, Renata Stepanikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1555VERLEE vom Schwarzen Berg, Bianca Albrecht, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1556WHOOPY vom Schwarzen Berg, Barbara, Harald Bottcher, Niemcy, nieobecny


Gończy polski-Polish Hunting Dog


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1557BAJT Gończa Rado¶ć (FCI), Tomasz Zielonkawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1558CARGO Zacisze Huberta, Magdalena PaĽniewska, nieobecny
1559CARO Zacisze Huberta (FCI), Tomasz Kaczmarekdoskonała/excellent, lok. 3
1560CZARDASZ El-Halem, Maria Minakowskadoskonała/excellent, lok. 2
1561NIKO z Księżycowej Zagrody, Tomasz Kaczordoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1562REMIS Gończa Rado¶ć, Krzysztof ¦witalskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1563CYRUS z Lipowego Kojca, Mirosław Wojtkowiakb. dobra/very good, lok. 3
1564DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr, Hubert Walenciakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1565HEKTOR, Zbigniew Jankowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1566ARON z Dworu Grodno (FCI), Katarzyna Porożyńska-Pankau, nieobecny
1567KADR spod Wilczego Krza, Krzysztof Adamowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1568GROM Goniec Kaszubski, Krzysztof Adamowiczdoskonała/excellent, lok. 2
1569HUNCWOT Kłusuj±ca Sfora, . Bielecki D., Szydłowska A.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1570CINDY Zacisze Huberta (FCI), Andrzej Białek, nieobecny
1571IRMA Kolonia Bażyńska, Katarzyna Porożyńska-Pankaudoskonała/excellent
1572KNIEJA Jednorożec, Anna Kursickadoskonała/excellent, lok. 4
1573LEJLA Zaćmienie (FCI), Magdalena Kokoszanek, nieobecny
1574MELBA Gończa Rado¶ć, Michał Skrzekdoskonała/excellent, lok. 2
1575NAWOJA z Rogu Trzech Ksi±ż±t, Witold Suchockidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1576TERCJA Gończa Rado¶ć (FCI), Andrzej Kamyszekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1577CUKRA Gończy Czart, Anita Garska-Karnasiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1578CZOKA Pełnikowa Dolina, T. S. Padykuładoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, BOS
1579FOXA Dzicze Barłogi, Sylwia Cenarskadoskonała/excellent, lok. 3
1580HARMONIA El-Halem, Łukasz Zabrocki, nieobecny
1581RITA Gończa Rado¶ć (FCI), Jacek Biegańskinie do oceny/cannot be judged
1582SONATA Wydrowa Zagroda, Joanna Wierszyckadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1583KENIA spod Wilczego Krza (FCI), Sebastian Tomkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Gończy serbski-Serbski Gonic / Serbian Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1584GAJA Staroplaninska, Joanna Michalikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy słowacki-Slovensky Kopov / Slovakian Hound


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1585UGGA Venator Magnus (FCI), Paweł Prokuratdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1586ULLA Spod Kunovej, Michał Chmielewskidoskonała/excellent, lok. 2


Grand Basset griffon vendéen


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1587SIR ALEC Danda Bohemia, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1588EVE od Vesely Anezky, Monika Winiarska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1589DALILA Succession of Baron, Adelina, Małgorzata Tymczakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Mały gończy gaskoński-Petit bleu de Gascogne / Small Blue Gascony Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1590ACHILLES Blue Gang (FCI), Marek Nawrockidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Ogar polski-Polish Hound


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1591CZUWAJ z Wszystkich Skoków, Joanna Juszkiawiczus-Badinwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1592DZIKARZ Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1593DUNAJ, Artur Kułdoszdoskonała/excellent, lok. 2
1594POGROM z Beskidzkich Wysp (FCI), Anna Supadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1595ZBYSZKO Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1596GULIWER Poszły w Las (FCI), Wojciech Kieczurdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1597BALT z Bobrownickiej Posesji (FCI), Zbigniew Cichoszdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1598POCIECHA Poszły w Las, Aneta Angrikdoskonała/excellent, lok. 3
1599PUSTUŁKA Olfactus, Krzysztof Czechowskidoskonała/excellent, lok. 2
1600WAĆPANNA Le¶na Inspiracja (FCI), Joanna Juszkiawiczus-Badindoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1601FERI Piękna Wie¶, Edyta Trzajnadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1602WISŁA, Artur Kułdoszdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

1603ARONIA PC Ogarowe Granie, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
1604WESTA z Zatrzebia, Aneta Mischke, nieobecny


Petit Basset griffon vendéen


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1605AKIN Petit Patrimoine de la Vendee, Izabela Schulmanndoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1606BALLANTINE'S Psia Cometa, Jakub Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1
1607Fanta's Brand NOBODY DOES IT BETTER, Birgitte Winter Aridsen, Dania, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1608Fodnote LUNCH BOX, Vibeke Krogsgaard, Dania, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1609Fodnote UPPERCLASS GIRL, Birgitte Winter Aridsen, Dania, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1610Fodnote OOH WHAT A KISS, Birgitte Winter Aridsen, Daniab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1611LENA Podkołdernik Jadowity, . Schulmann I, Ciborowska-Kubiak M.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Posokowiec bawarski-Bayrischer Gebirgsschweisshund/Bavarian Mountain Scenthound


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1612WRZOS Diana Anilas, Aldona Oraczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1613RAHIM Red Samir (FCI), Anna Wi¶niowskanie do oceny/cannot be judged

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1614BASTER z Prawego Brzegu, Aldona Oraczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1615FARIS Vatrova, Aldona Oraczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1616JOLI YENNEFER Airgialla (FCI), Joanna Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 2
1617KOMA Korbowa Ferajna (FCI), Agnieszka Sobolewskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1618ALBA Sfora Elizy (FCI), Łukasz Kierończykdoskonała/excellent
1619PRIMA z Doliny Iny, Tomasz Piętaldoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1620SUZAN z Doliny Dojcy (FCI), Sandra Jankowiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1621B¬DZIˇGWA Czarci Nos (FCI), Mikołaj Włocławskidoskonała/excellent, lok. 2
1622DONA ze Starej Grobli, Grzegorz Maci±gdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1623HAPPY FEELING Hazba, Elżbieta Pejkadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Posokowiec hanowerski-Hannover'scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1624BRIT II Devana, Zbigniew Rochowskidoskonała/excellent, lok. 2
1625CASPAR from Arian Hill, Monika Fuchsdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1626AMIS Złota Baleda (FCI), Grzegorz WoĽniakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1627SZIRA Vectis (FCI), Wojciech Żółćdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Rhodesian Ridgeback


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1628FAUZI KIJANI Uzuri Ridge, Edyta Sobczykwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1629TANGO Ray of The African Sun (FCI), Tomasz Bieńkowskidoskonała/excellent, lok. 2
1630TAYARI Afrykańska Sfora (FCI), Magdalena Łabowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1631Tolerton DARK HUNTER OF COURSE, Katarzyna Kazojćdoskonała/excellent, lok. 2
1632Gens Julia TARGARYEN PRINCE DRAGONS, Helena Farlevik, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1633Matobo Hills JUMO, Arno Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1634PRINCE BATHMAN Southern Africa, Jan WoĽnickidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1635GIASY-SIEGE of Sansibar Island, Nadine Passmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1636LABONE MWINE Makorikori, Katarzyna Oporowska-Moszykdoskonała/excellent, lok. 4
1637Ye Japha LUNGA JIRI QHUBEKA, Ines Marcinowski, Niemcydoskonała/excellent
1638NASIHA UJAMAA African Jango, Joanna Biskupski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1639Djembe Meteors SILVERSTONE SKYWALKER, Olga Puciatadoskonała/excellent
1640WASABI of Szweda (FCI), Alicja Mrugaładoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1641Akani's Clan AKIA KIANO, Andreas Schonstein, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
1642ASTON MARTIN Ciepły Dom, Katarzyna Kazojćdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1643GASPAR Leo Ginger, Janusz Madejskidoskonała/excellent, lok. 3
1644RideBow's YEAGER OF ARIF, Jeanette Larsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1645Billinge Gards LATIFAH YA GILGAMESH, Helena Farlevik, Szwecjawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1646TAMU TIARET Afrykańska Sfora (FCI), Sławomir Barczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1647INDIA AMBER Pręgowce z Jasienia, Małgorzata Chrobotdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1648EMA of Kimberley's Diamonds, Ina, Olaf von Freeden, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński

1649Sabayuma BANDARI JALIA, Andreas Schonstein, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1650Billinge Gards FAUZIYA YA CARAN, Helena Farlevik, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1651SAVANAH Rhodesian Park Dolomity, Joanna Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Szorstkowłosy gończy bretoński-Griffon fauve de Bretagne / Fawn Brittany Griffon

1652Hovriket's ABRICK MACARONNE, Eva Nihlen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Louisiana Catahoula Leopard Dog

2605ARIADNA z Apollonova Chramu, Karolina Sormova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB