1265 | URIAN von Damsmuehle, Yuka Ito, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1266 | SAILOR Kreskomania (FCI), Mirosław Zwierzyński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1267 | VANESSA von Damsmuehle, Yuka Ito, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1268 | AYBIGE HATUN z Zatoki Szejka, Hanna Sołtysińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1269 | Dachfeel BEAUTY, Jelena Brokane, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1270 | WALENTYNKA Rycerska Sfora (FCI), Agnieszka Nowak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1271 | TEKLA Brygada Alfa (FCI), Tomasz Chodera | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1272 | SZMARAGD Dagi Dog, Dagmara Oraczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1273 | LARSSON Vita-Red (FCI), Katarzyna Pirszel | doskonała/excellent, lok. 1 |
1274 | Pramada's BENTLEY DAGI DOG, Dagmara Oraczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1275 | Zimerbude KENIGSBERG, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, BOS |
1276 | Zimerbude ISTINA, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1277 | Zimerbude ZAYKA, Albert Wojciech Kurkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1278 | Cyberdachs Mini EVITA, . Kermet R., Kukk I., Estonia | , nieobecny |
1279 | Kenzira's CONCORDIA, Rita Kermet, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1280 | BACARA-TORA Zielone Mchy, Romana Kordos | doskonała/excellent, lok. 2 |
1281 | Zimerbude SHAMPANSKOE, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1282 | Grandgables Wee MASK OF ZORRO, Konrad Kobiela | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1283 | Zimerbude ZHEGLOV, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1284 | BLUE BARON HARRY Jurandówka Aza (FCI), M.,J. Ostrowscy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1285 | Zimerbude BOB, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1286 | MIKO Zielone Mchy, Romana Kordos | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1287 | CONCHITA CARAMBA Megal, Monika Lebioda | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1288 | Zimerbude LEZGINKA, Zhanna Lukoshko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1289 | AMPER z Bandy Misiorka, Barbara Zimoch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1290 | AGENT z Bandy Misiorka, Róża Dembska-Biela | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1291 | CHARLIE Canis Venator, Katarzyna Pirszel | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1292 | HAPPY BROWNY Marselio Kompanija, . Sceponaite S., Jaseviciute S., Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1293 | CEZARIA z Jamnikowa, Zbigniew Szablewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1294 | FIGA z Uj¶cia Warty, Ewa Bilińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1295 | AZJA Fragio (FCI), Aleksander Landyszkowski | doskonała/excellent, lok. 1 |
1296 | FERRIS Klan Ady Łowczyni, Julita Spychalska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1297 | CZAKO z Przystani Wodniackiej, Jarosław Zych | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1298 | ZYGZAK z Fox-Klanu, Dorota Czaplicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1299 | Tsertus FAIRI BIRD THE CHATTERER, Olga Kurevleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1300 | Tsertus ENTRATA NEL COURE, Elena Novikova, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1301 | CZA-CZA z Przystani Wodniackiej (FCI), Marek Drop | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1302 | Tsertus JOUISSANSE POUR MOI, Olga Kurevleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1303 | Tsertus ET CETER, Olga Kurevleva, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1304 | EMANUEL Brzd±c (FCI), Joanna Pierzchała | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1305 | VIV z Przystani Wodniackiej (FCI), Małgorzata Gwarny | doskonała/excellent, lok. 2 |
1306 | Tsertus FIRE SPARKLING IN EYES, Olga Kurevleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1307 | HRABIA CZUPUREK Brzd±c (FCI), Maciej Kopański | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1308 | Tsertus FORWARD LOOKING, Olga Kurevleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1309 | TEQUILA Brzd±c (FCI), Ewa Antczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1310 | BANITA Brzd±c, Joanna Pierzchała | doskonała/excellent, lok. 1 |
1311 | ZACHLAPANA z Fox-Klanu, Dorota Czaplicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1312 | Lisego Nosa VIVA KALOKAGATHIA, Jaromir Vodak, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1313 | Tsertus CHIDORI NAGASHI, Olga Kurevleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1314 | MAKOWA PANIENKA Brzd±c, Aleksandra Grzelak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1315 | AMOR z Szubina, Paula Andraszewska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1316 | Raydachs RIDE MY DUCATI SW, . Małecka A., Ray S., Peterson A.M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1317 | JAMA z Koszęcińskiej D±browy, Adam WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 1 |
1318 | ELZA vom Kitzermann (FCI), Jacek Guliński | doskonała/excellent, lok. 3 |
1319 | LUNA z Modrza, Tomasz Piotrowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1320 | MERCEDES Skryte Marzenia (FCI), Mikołaj Grandke | doskonała/excellent, lok. 2 |
1321 | EQUITY Jamador, Alicja Gromek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |