891 | Rus Kornels KRASAVCHIK TEODORO, Natalia Kucherenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
892 | Gingerdream CORAZON VALIENTE, Agnieszka Krajewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
893 | Gingerdream CANCION DEL MARIACHI, Agnieszka Dziewulska | doskonała/excellent, lok. 2 |
894 | Rus Kornels NASLEDNIK PRESTOLA, Elena Nikulina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
895 | TREVOR BELMONT Raider's Antania, Natalia Kusz | doskonała/excellent, lok. 3 |
896 | Gingerdream CORAZON ESPINADO, Katarzyna D±browska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
897 | IMPACT COLOR Poezja Ruchu, Jarosław Bigosiński | doskonała/excellent, lok. 3 |
898 | LORD OF CHAOS Sonora, . Beym M., R., Maciejczuk-Tytus U. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
899 | KOGA z Maków, Katarzyna Kubiak-Bołtrukiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
900 | UNITY VISION Raider's Antania, Beata Kujawska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
901 | Rus Kornels KRASA VITSA TANGERA, . Nikulina E., Ermina E.L., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
902 | SHARE THE LOVE Poezja Ruchu (FCI), Eliza Tomczak | , nieobecny |
903 | Sher ULYBKA FORTUNY, . Mikheeva N., Nikulina T., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
904 | FREESTYLE Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | , nieobecny |
905 | Aloiz Deli KARISSA MAZERATTI, Zhanna Bondar, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
906 | REALLY AMAZING Raider's Antania, Nadja Drobotova, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
907 | SANTANA Sonora, . Maciejczuk-Tytus U., Beym R., M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
908 | EVENA Sonora, Robert, Małgorzata Beym | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
909 | KOMET ALEXANDRIA Raider's Antania, Hubert Zumbragel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
910 | OSWALD Taurunum Angel's, Joanna Przybylska | , nieobecny |
911 | ARON Joker-dog, Joanna Mułkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
912 | STEP TO THE TOP Tiger Vik, Sandra Tomczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
913 | JAI HO Taboo, Magdalena Mieszała | doskonała/excellent, lok. 2 |
914 | JET SET King of Ring's, Adam Adamowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
915 | NW TOUMAS Sentinel, Iwona KuĽmicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
916 | BACK TO BLACK Old Flame Ast, Roksana Kruczek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
917 | TIK TAK Li-Lu-La Staff, Daria Kalinka-Baszum | , nieobecny |
918 | BORN IN PARADISE Old Flame Ast, Beata Tarnowska- Kupny | doskonała/excellent, lok. 3 |
919 | Zican's BZ EL DIABLO, Cecilia Benjaminson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
920 | HATSAN ESCORT Bassline, Marcin Maćkowiak | doskonała/excellent, lok. 4 |
921 | TORENTINO Li-Lu-La Staff, Anna Sikora | doskonała/excellent, lok. 2 |
922 | FIRST KISS Diamond Staff (FCI), Sebastain Banasik | doskonała/excellent, lok. 3 |
923 | IDAO De Angel's of Carmine, Galina Dementiva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
924 | MOJITO Ast Team, Dorota Onyszko | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
925 | Karballido Staffs DAYTONA, Igor Hyżyński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
926 | PLAY NOW CRY LATER Justobsession, Kinga Węclewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
927 | ATTENTION PIRATE Blue Hills Pride, Agnieszka Daria Urban | doskonała/excellent, lok. 4 |
928 | BETTY BOO American Blue Diamond, Agnieszka ¦pi±czka | doskonała/excellent, lok. 2 |
929 | NEVERENDING STORY Diamond Staff, . Żuk R., Sołtysik Ł. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
930 | THE BLACK SHEEP Li-Lu-La Staff, Mateusz Grombik | doskonała/excellent, lok. 3 |
931 | Zican's BZ ELEVENTH MIRACLE, Cecilia Benjaminson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 3 |
932 | Zican's BZ EYE CATCHER, Cecilia Benjaminson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
933 | FANTASTIC BOMBASTIC Taboo, Agata Chmielewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
934 | LOVE IS IN THE AIR Diamond Staff, Roman Żuk | doskonała/excellent, lok. 4 |
935 | Zican's BC ALL STAR, Cecilia Benjaminson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 4 |
936 | Fidel Faud BELLE FIOR, Anna Kuznetsova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
937 | IMAGINE Diamond Staff, Iwona KuĽmicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
938 | MOONLIGHT Ast Team (FCI), Blanka Jezierska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
939 | DOLLY Lawita, Barbara Kowalczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
940 | ARTUR z Jesence, Elżbieta Brycht | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
941 | Borderstable HEAVENLY DREAM, Paulina Krol-Knutsen | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
942 | ARNIKA Scrato, Paulina Krol-Knutsen | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
943 | INKA Dziekanowska Polana, . Bruchnicki D., Malczewska H. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
944 | BOURBON Pinstripedbull, Elżbieta Kowalska | doskonała/excellent |
945 | ELDORADO Kosmalkowo, Malina Kostek | b. dobra/very good, lok. 2 |
946 | Down By Law LE CHIFFRE, . Kwieciak J., Roleska K. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
947 | COOL BULL OF Critical Point, Mirko Soklovacki, Serbia | doskonała/excellent, lok. 2 |
948 | DRAGON Kosmalkowo (FCI), Karol Zawartka | doskonała/excellent, lok. 3 |
949 | GENEROSSO Gradus Ad Parnassus, Marta Krauza | , nieobecny |
950 | KARMACOMA Ten Teges, . Marciniak S., Bikiewicz S. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
951 | ADDY Dialekt, Iwona Zyman-Frydryszek | b. dobra/very good, lok. 2 |
952 | Danelaw HELLS REDEEMER, Natalia Klimasek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
953 | ZAPPY ZACK Timar, Aleksandra Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
954 | COCOA Kosmiczna Odyseja, Magdalena Skupień | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
955 | Victory Fury (FCI) ADRENALINA, Robert Marcinkowski | b. dobra/very good, lok. 4 |
956 | EMPORIA Ewimark Rakownia (FCI), Dominika Boroska | doskonała/excellent, lok. 2 |
957 | Coloroco (FCI) GIRL ON FIRE, Magdalena Szymanowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
958 | GRANITA Gradus Ad Parnassus, Mariusz Sta¶ | , nieobecny |
959 | NINA World of Bullcraft, Elżbieta Kowalska | , nieobecny |
960 | VOLTA Buteo, Agnieszka Kuryło | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
961 | ADELE Agatombul (FCI), Agnieszka Kuryło | doskonała/excellent, lok. 2 |
962 | Coloroco BAJA BONGO, Patrycja Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
963 | Beebeemi HERE AND NOW, Natalia Klimasek | b. dobra/very good, lok. 3 |
964 | Karmacoma MISS SHAKING BOOGIE, Elżbieta Kowalska | doskonała/excellent, lok. 4 |
965 | AFTERNOON DELIGHT Agatombul (FCI), Agnieszka Zadworna | doskonała/excellent, lok. 2 |
966 | ASTARTE Canis Nefertiti (FCI), Przemysław Kosowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
967 | KENDI World of Bullcraft (FCI), Łukasz Górka | b. dobra/very good |
968 | KISS THE RAIN Zig Hauer, Patryk Grochocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
969 | Bigbeat SUNNY GIRL ANTRAKT, Mariola Nowak | b. dobra/very good, lok. 4 |
970 | ANTENA Kosmiczna Odyseja, Magdalena Skupień | doskonała/excellent, lok. 2 |
971 | NEW FUTURE Baradiel (FCI), . Kwieciak J., Stybar R. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
972 | Knights of Darkness PEARL OF TIMAR, Aleksandra Jastrzębska | , nieobecny |
973 | KHAL DROGO Pokora (FCI), Jacek Paczkowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
974 | COCO JUMBO Sweet Bullopońt (FCI), Tomasz Niećkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
975 | SWEET BANANA SMILE Chucho Topline (FCI), Patrycja Wiera | doskonała/excellent, lok. 3 |
976 | Potsu de Notsu TOPAZ, . Oder M., Luus U., Estonia | doskonała/excellent, lok. 2 |
977 | CISCO JUN. SWEET BOY Hotheads, . Wolniewicz M.W., Sroka K.Z. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
978 | BLACK BEN Mini Terrier (FCI), Hubert Zbytniewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
979 | DRACHMAI BULL z Makdani, Borina Haase, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
980 | GIN Wantedbulls, Andrzej Wilczewski | doskonała/excellent, lok. 4 |
981 | LETS GO POTSU DE NOTSU Eos Tanagros, Margot Oder, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
982 | Simetrabull's MAX AT GO-GO SHADOWS, Charlette Hebrank, USA | doskonała/excellent |
983 | DORIS Sweet Bullopońt (FCI), Katarzyna, Zbigniew Sroka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
984 | Go-Go Shadows' TOUCH MY HEART, Ewa Nielsen | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
985 | COCOA BLUEHILLS Adamant-Ua, Wojciech Klaus | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
986 | GRIOTTE Ewimark Rakownia (FCI), Filip Nowak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
987 | MINI Wantedbulls, . Kmieciak A., Struzik J. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
988 | CATERINA SFORCA Ewimark Rakownia (FCI), Marek Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
989 | FELICITI Ewimark Rakownia (FCI), Joanna Sęk | doskonała/excellent |
990 | GRACJA Maricolo Miracle, Krzysztof Szkatuła | doskonała/excellent, lok. 4 |
991 | Milkyway Miniature MIA, Angelina Makarewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
992 | SWEET BANANA BEAUTY Chucho Topline (FCI), Małgorzata Wolniewicz | doskonała/excellent |
993 | WHAT A CHICK Friend of Mine, Dorota Gorbacz-WoĽnicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
994 | Go-Go Shadows AISHA, Katarzyna Stryszak | doskonała/excellent, lok. 2 |
995 | Moolti ELITE, Angelina Makarewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
996 | Glitter Stars VICE VERSA, Magdalena Olbry¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
997 | HOLIDAY DIABELSKI U¦MIECH Bullrull, Katarzyna Stryszak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
998 | Go-Go Shadow's PETITE FLEUR, Ewa Nielsen | doskonała/excellent, lok. 2 |
999 | WISE MBT FROM Enamorada, Tomasz Bela | doskonała/excellent, lok. 3 |
1000 | RIO DULCE Friend of Mine, Dorota Gorbacz-WoĽnicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1001 | SWEET BOMBA BALBINA Chucho Topline (FCI), M.W. Wolniewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1002 | Edeus (FCI) LITTLE LION MAN, Anna Ławniczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1003 | ATTILA Terier Collection, Yu Verko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1004 | LOXLEY Devil's Line (FCI), Monika Gdeczyk | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1005 | ADMIRATION of My Life, Z. Melnik, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1006 | FUN IT DEVIL'S LINE Grandiflora, Dorota Rokita | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1007 | MY FRIEND MISTY Perro Hablar, Monika Lisowska | , nieobecny |
1008 | LA BELLA LILI Devil's Line (FCI), Dorota Rokita | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1009 | Fairmac ACE OF ROYALITY, Maritha Karlsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1010 | Dariant LETICIA MI FELIZ, Maritha Karlsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1011 | TOY PORSCHE Aluzja, . Sielski D., Sielska-Pakuła P. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1012 | KARAT Ganis, . Chmielewska A., Chmielewski M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1013 | Egelykke NICCO, Lars Peter Skaarup, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1014 | PIRUSKA Często Zmory (FCI), Anna Szukała | , nieobecny |
1015 | KAMA Wróć do Mnie, Maria Szade | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1016 | CHIPER Kniejowy Szpec, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1017 | Soumalainen's TOPP SCEKRET, . Hellmin T., Hulsebos A., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1018 | Art Fox MONFERRAN, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1019 | IGOR Marsowa Knieja (FCI), Alicja, Andrzej Kret | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1020 | CYNTIA Żywe Srebro, Marta Wicińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1021 | BIERKA Magnum Cordis (FCI), Alicja, Andrzej Kret | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1022 | ELIZA v. Junglingshof, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1023 | PEDRO Rudy Urwis z Pniew, Monika Danuta Chró¶cińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1024 | ROYAL WHIZ of Noescha's Inspiration, Beata Krzyżanowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1025 | TRUE TYSON Drapichrust (FCI), Karina Schupke | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1026 | ALMERINO Iz Imperii Jamper, Marek Bielawowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
1027 | Z Ledulandu BE LIKE MASTER YODA, Małgorzata Tymańska | doskonała/excellent |
1028 | DANIO Happy Hunter, Anna Koch | b. dobra/very good |
1029 | GARDASH iz Radolja, Małgorzata Tymańska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1030 | MAAC-MERABY Thidalium, Agnieszka Stefaniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1031 | MOBY-DI Ziemann, Andrzej Szeszycki | doskonała/excellent, lok. 3 |
1032 | BEST OF FRIENDS Magor, Mateusz Tracz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1033 | Z Ledulandu (FCI) GOLDI, Marzena Pietraszewska | doskonała/excellent |
1034 | Cover Legend KENT KRIKET, Natalya Menkovskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 4 |
1035 | Ell-Ell's KINGDOM HEARTS, Martin Lovdahl Fast, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CACIB |
1036 | SOUL MATE Di Sutri, Joanna Szczepańska- Korpetta | doskonała/excellent, lok. 2 |
1037 | BENTLEY ¦mieszne Plemię (FCI), Krzysztof Kwapiński | b. dobra/very good |
1038 | BISZOP Nasza Sfora (FCI), Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 3 |
1039 | Whistlewood's CAPTAIN ED, Lena, Martin Lovdahl Fast, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1040 | JARED Admiko, Agnieszka Fornal | doskonała/excellent, lok. 4 |
1041 | LESCORPIO Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1042 | Gang-Staff (FCI) FUX, Tomasz Gontarek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1043 | BENJAMIN Jack's Town, Krystyna Grzegorzewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1044 | Jackandfish DON'T ASK ME WHAT I SAW, Sergei Fedichev, Rosja | , nieobecny |
1045 | ADELLE- LOULOU Poppy Farm, Beata Krzyżanowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1046 | ANGEL OF HOPE Zamarra, Krystyna Grzegorzewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1047 | NADINE Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1048 | RASPBERRY Mag-Fen (FCI), Magdalena Sytniewska | obiecuj±cy/promising, lok. 3 |
1049 | SWEET SANTANA Drapichrust (FCI), Kaja Kamińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1050 | AGAWA Fidogs, Agnieszka Fornal | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1051 | Jackandfish BANG BANG, Sergei Fedichev, Rosja | doskonała/excellent |
1052 | Cisara's GIANA, Joanna Filipecka | doskonała/excellent |
1053 | HAJKO ROSA z Klanu Zabłocie, Grzegorz Łada-Zabłocki | b. dobra/very good |
1054 | MAŁA-MI Ziemann (FCI), Ewa Kaczorowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1055 | OLALA z Herbu Sapały, Anna Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1056 | POLA Półdiable (FCI), Bożena Pacan | b. dobra/very good |
1057 | ROYAL RUBY Drapichrust (FCI), Aleksandra Sadowska | b. dobra/very good |
1058 | Lovely- Orange SERAFIMA, Katarzyna Adamus-Fiszer | doskonała/excellent, lok. 3 |
1059 | AGENTKA z Głębokich Brodów, Karol Popielarz | b. dobra/very good |
1060 | AMBRE Rudy Urwis z Pniew (FCI), Agata Nowacka | doskonała/excellent |
1061 | BELLA Daxer-Jack (FCI), Edyta Kru¶ | doskonała/excellent |
1062 | Gang-Staff (FCI) BETSY, Agata Nowacka | b. dobra/very good |
1063 | BLUE SKY Poppy Farm (FCI), Emilia Krajewska | doskonała/excellent |
1064 | Z Ledulandu (FCI) CONCEPCION MERCEDES, Monika, Michał Cie¶lak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1065 | GAJA Gen-Vetri (FCI), Nikola Owczarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1066 | JAMAYKA Toy Jack (FCI), Marek Bielawowski | b. dobra/very good |
1067 | Gang-Staff (FCI) KSENIA, Monika Dudkowska | b. dobra/very good |
1068 | LASCALA Ziemann, . Filipecka J., Szydłowska A. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1069 | Prima ZADZIORKA, Joanna Szczepańska- Korpetta | doskonała/excellent, lok. 3 |
1070 | AIDA Raster Gold (FCI), Agnieszka Nowicka-Roszkiewicz | b. dobra/very good |
1071 | Z Ledulandu AKIKO HISAHI, Małgorzata Tymańska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1072 | ELIS Rudy Urwis z Pniew (FCI), Maria Wawrzyniak | b. dobra/very good |
1073 | GOLDBERRY LUCKY Inlovewith, Wojciech Naróg | doskonała/excellent, lok. 3 |
1074 | JASMINE JEWEL Ziemann (FCI), Paulina Witkowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1075 | Moya Britaniya MADAME TIFFANY, Beata Krzyżanowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1076 | TERRANO z Płockiego Wzgórza, Witold Błaszczyszyn | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1077 | SIMONA Girl of My Dreams, Elżbieta Macewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1078 | Beclau BLUE CHANTAL, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1079 | Kordes OFELIA ROSE, Gerhard, Petra Dubiel, Niemcy | , nieobecny |
1080 | Rus Terrier CARDENAL UNICUM, . Chubikina O.A., Sinyak E.V., Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1081 | AURORA Electrum, . G±siorowski K., Sinyak E. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1082 | Black & Bright COSA NOSTRA, Izabela Gwardyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1083 | ATOM z Podlaskiej Kniei (FCI), Ireneusz Konarski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1084 | CYRUS z Lipowego Kojca, Karol Popielarz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1085 | KIMBO Lisi Prze¶ladowca, Maciej Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1086 | LEO Lisi Prze¶ladowca, Maciej Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1087 | ATA Wenecka Zagroda, Tomasz Piętal | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1088 | TOLA Le¶na Furia, Dariusz W±chalski | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1089 | HELLA My¶liwski Tabor, Dawid Markowski | , nieobecny |
1090 | DZWONEK Zamlicze (FCI), Michał Witt | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1091 | Alta Carya (FCI) FIGIEL, . Chmielecka J., Niewiadomska M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1092 | Alta Carya (FCI) PARRY, Joanna Chmielecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1093 | Scandvik IN DESIGN, Svetlana Ryabenkova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1094 | Elantiz ROYAL DESIGN, Svetlana Ryabenkova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1095 | Red Rock DIEGO MELODIA SZCZUROŁAPA, Ewa Szulc | doskonała/excellent, lok. 2 |
1096 | GUZIK Plewiska Szczekacze, Patrycja Zubko | doskonała/excellent, lok. 3 |
1097 | HENRY Melodia Szczurołapa, . Filipecka J., Szydłowska A. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1098 | Par Lae Mal (FCI) FI-STASHEK, Jakub Żak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1099 | SONY vom Schwarzwald Poland, Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1100 | CANDY DEALER Equus, Aleksandra Przyłuska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1101 | IMPULS Mysia Zagłada (FCI), Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1102 | LA ROSSA Gołębi Wybieg, Rita Szlachetka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1103 | AMELIA z Chatki u Lusia (FCI), Karolina Duhr | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1104 | Par Lae Mal DZIKA LIMA, Aleksandra Pauzewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1105 | LOREN z Psich Szelm, Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1106 | Forlegd ZAZZY SEVERUS, Fredrik Ahs, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1107 | Forlegd YACK IT UP GLORIA, Fredrik Ahs, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1108 | KARUSO of Bumble-Bee Castle, Angelika, Jurgen Hummel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1109 | Antaris Goldenskye PANDORA, Kaja Hawryńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1110 | CALVIN Campari- Staff, Mariusz Kołodziejczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1111 | GOLD MAGNUS Family Buldożer (FCI), Krzyszof Brzeziński | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1112 | ALEX Campari-Staff (FCI), Karolina Bajer | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1113 | BOLO YEUNG Hemadri, Sebastian Sterna | doskonała/excellent, lok. 3 |
1114 | Joddricks FULL HOUSE, Ingeborg Vist Osvoll, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1115 | Gamecelt REVELATION, Elena Lavrova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 4 |
1116 | DIAMOND RED JUNIOR of Brindle Weapon, Cornelia, Petonia Drewest, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1117 | GARY COOPER Mendog, Jacek Gucze | doskonała/excellent, lok. 4 |
1118 | Brave Spirit NEO AT SAMA SŁODYCZ, Marzena Wojciechowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1119 | X MAN LOGAN Ambassador Sun, Oluse Lukasova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1120 | DEMON Family Buldożer, Marcin Wardzała | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1121 | Mighty Staffs IRISH WHISKEY, . Wolff J., Schilling C., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1122 | JULIUS THE GREATEST Bullabella (FCI), Katarzyna Cyrankowska | , nieobecny |
1123 | MERVEILLEUX ATOS Family Buldożer, Natalia Busłowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1124 | Saintbull's CLARK KENT, Kim R. Sanner, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 4 |
1125 | Mighty Staffs DIAMOND RED, . Best V., Markiewicz K., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1126 | JACKAL IS COMING Diabelski U¶miech (FCI), Justyna Olejarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1127 | JOLI KAF du Domaine D'Ishtar, Łukasz KoĽlarek | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1128 | NOMEN OMEN Family Buldożer, Ewa Tokoń | doskonała/excellent |
1129 | Ashbull O'DRISCOLL AT MAT-STAFF, Tomasz Matusiak, USA | doskonała/excellent |
1130 | REBEL ROCCO Ambassador Sun, Roman Trochimowicz | doskonała/excellent |
1131 | Thorgal (FCI) VALGARD NJALS, Łukasz Salnikow | doskonała/excellent |
1132 | EX GRATIA Enamorada, Bartosz Obara | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1133 | MISS BITIS du Domaine de Poudlard, Łukasz Salnikow | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1134 | BAZOOKA Hemadri, Iwona Wojtczak | doskonała/excellent |
1135 | Euphoriastaff (FCI) DAISY AT JUMPSTAFF, Piotr Adamczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1136 | Zicostaff's DEVIL INSIDE THE STAR, Ingeborg Vist Osvoll, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 3 |
1137 | MAGNUM OPUS Family Buldożer, Ewa Tokoń | doskonała/excellent, lok. 2 |
1138 | YUMMI MY LOVE Bee- Master, Tamara Vcelakova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1139 | BEE SNOW DREAM Moravian Gate Bull, Łukasz Salnikow | , nieobecny |
1140 | HONEYSWEET Miracle Bulls, Elena Lavrova, Czechy | doskonała/excellent |
1141 | I'M MALEFICENT SENTINEL Carbonarastaff, Anna Żero | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1142 | Gang-Staff (FCI) LALIQUE, Marta Kołakowska | doskonała/excellent |
1143 | PRINCESS MIA Family Buldożer, Paweł Przeworski | doskonała/excellent |
1144 | RED ROSE Harpagon, Maciej Figler | doskonała/excellent |
1145 | TIME TO SHINE Ambassador Sun, Oluse Lukasova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1146 | TO THE EDGE OF NIGHT, Ingeborg Vist Osvoll, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 4 |
1147 | VANILLA DOLL Ambassador Sun, . Hajkova R., Lukasova O., Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1148 | Thorgal ARIANKA Z TALGARU, Danuta Szymczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1149 | Vegastaffs BE A STAR, Camilla B. Sanner, Norwegia | doskonała/excellent |
1150 | Forever Bull (FCI) DON'T STOP BELIEVE ON ME, Hubert Danielczyk | , nieobecny |
1151 | Mighty Staffs INFINITY HOPE, Oliver Schiller, Niemcy | doskonała/excellent |
1152 | PERSYMONA Sama Słodycz, Marzena Wojciechowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1153 | PRIPPS BLA z Procentami (FCI), Marek Potejko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1154 | UNE ROSE D'AMOUR Ambassador Sun, . Hajkova R., Lukasova O., Czechy | doskonała/excellent, lok. 4 |
1155 | EXTRA'S LEGACY Domidar Dogs, Andrzej Mielus | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1156 | LYKKE LI L-Fibroids, . Hołdys M., Markowski M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1157 | Sinikellon BAHAMAGIRL, . Paavilainen N., Kortelainen S., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1158 | Bluepepper's DOC, . Sild A., Esken K., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1159 | Armirelli SPECIAL JAPE, Anne-Lii Sild, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1160 | Armirelli TOO HOT TO HANDLE, Anne-Lii Sild, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1161 | TOO MUCH HAPPINESS FROM Jardim Imbui, . Niewińska M., Niewiński Ł. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1162 | I AM THE UNEXPECTED of Bumble-Bee Castle, Angelika, Jurgen Hummel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1163 | Euphoriastaff (FCI) CASHMIRE, Monika Małecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1164 | HERMINE of Bumble-Bee Castle, Angelika, Jurgen Hummel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1165 | Nezhnoye Plamya LETTI, Beata Kobierska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1166 | NOW LOOK AT ME Tecono, Wiktoria Winowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1167 | TIMUR Beatitudo Eli, Danuta Herman Perliceusz | doskonała/excellent |
1168 | Perhaps SHARP DRESSED MAN, Esther Looren de Jong, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1 |
1169 | FABRIANO Euri-Escot, Gytis Petrilionis, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1170 | Gulabin's CHIEF CODY, Joanna ¦midoda | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1171 | STUART THE LITTLE ze Szkockiego Wzgórza, Dominika Kubisz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran |
1172 | MARINA Fanbellina, Ewa Kwiatkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1173 | SOLEIL Black Opium (FCI), Paweł Matuszek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1174 | TEQUILLA ze Szkockiej Gwardii (FCI), Karolina Le¶niak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1175 | AGUONA Kamanes Lizdas, Gytis Petrilionis, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1176 | Terra Alite (FCI) BUTTERCUP BINGO, Joanna ¦midoda | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1177 | I AM LEGEND Black Talisman, Paweł Matuszek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1178 | SPICE UP YOUR LIFE OF Dominoscots, Dominika Kubisz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1179 | I'M NOT AN ANGEL Terra Alite, Katarzyna Górska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Weteran |
1180 | ABSOLUT z Dzikowego Lasu, Krzysztof Struglewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1181 | FAGOT Rozstaje Dróg, Małgorzata Brodziak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1182 | Ak Mil Vista NIGHT SOUL, Aiste Usvalte, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1183 | TALOS z Psiego Chaosu (FCI), Piotr Sorys | , nieobecny |
1184 | GRETA Zacisze Huberta (FCI), Andrzej Białek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1185 | SIGMA z Turzycowych Kniej, Robert Kłębukowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1186 | NAZAR EMPERPR OF THUNDER Tecono, Katarzyna Batura | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1187 | FREDY Adoxa, Jakub Kozłowski |
1188 | SUMMER WINE od Bobika, Ewa Iłczyk | , nieobecny |
1189 | B-JASIEK Choszczeńska Kraina (FCI), Aleksandra Pajor | doskonała/excellent, lok. 2 |
1190 | DARLING BEAR, Iryna Serabrakova, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1191 | ELVIS Kerry Bolero, Dariusz Balicki | doskonała/excellent, lok. 3 |
1192 | RASCO Białe Aniołki, Wiesława Hajduk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1193 | I'M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika, Ewa Iłczyk | , nieobecny |
1194 | MAGIC MASTER Urwiska Szkocji (FCI), Barbara Gor±ca | , nieobecny |
1195 | MARC ANTOINE DE LA Fonema, Loreta Grubliauskiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1196 | NOTHING TOXIC Lady World (FCI), Magda Widzyk | , nieobecny |
1197 | My Hairy Braveheart VICTORIX, Ewa Hyczewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1198 | VICTORY IN THE GAME Vertragus, Beata Przygodzka | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1199 | MISTY Psi Ogród, Agata Hałas | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1200 | BIANCA Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboła | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1201 | Art Win DONNA LIZA, Marika Kaliszewicz | doskonała/excellent |
1202 | JUST TAKE MY HEART Whisper Dusk (FCI), Maciej Bilicki | doskonała/excellent |
1203 | MIKI Gemimedes, Mirosław WoĽniewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1204 | ROSSI Viva Dog (FCI), Grażyna Mnich | doskonała/excellent, lok. 3 |
1205 | YVY ONE PER MILION z Księżopola, Katarzyna Wabich | doskonała/excellent, lok. 4 |
1206 | FLORA Połkrza, Maciej Stawujak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1207 | LILY West-Land du Vieux Moulin, Anna Michałowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1208 | LISSI Gemimedes, Monika Słomska | doskonała/excellent |
1209 | MARGARITA BY NIGHT Tecono, Katarzyna Batura | doskonała/excellent, lok. 4 |
1210 | PAOLA NUNEZ RIVAZ ES Fonema, Loreta Grubliauskiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1211 | VEGA ONLY FROM VECTRA Albus Canis (FCI), Barbara Gor±ca | , nieobecny |
1212 | ALL I EVER WANTED od Bobika, Przemysław Białkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1213 | ANGIE West-Land du Vieux Moulin, Anna Michałowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1214 | BELLA Choszczeńska Kraina (FCI), Aleksandra Pajor | doskonała/excellent |
1215 | COCA-COLA Sławkodore, Magdalena Kornecka | doskonała/excellent |
1216 | MY MAGICAL OF DREAMS Fonema, Loreta Grubliauskiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1217 | Meingret RAFAELLA-VICTORIA, Ewa Kwiatkowska | doskonała/excellent |
1218 | TOLA PRINCESS OF Superb Dreams, Tomasz Skupień | , nieobecny |
1219 | YOU'RE MY STAR Bogarhazi, Katarzyna Jurkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1220 | BONA ADOXA Kamienny ¦wiat (FCI), Jakub Kozłowski |
1221 | JULIA ROBERTS Demerino, Elżbieta Smorawińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1222 | MALALA Vixan, Beata Przygodzka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1223 | TOLA Storczykowa (FCI), Magdalena Leszczyńska | , nieobecny |
1224 | Royal Boutique ARAMIS PRIDE, . Pyrka K., Kabacik G. | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1225 | VOLARE Touch Heart, Grażyna Biesek | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1226 | AMAZING MERLIN Stribrne Prani, Zbigniew Lipiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
1227 | CALIPSO Quintessence of Beauty, Maria Łozowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1228 | INDEPENDENT DAY Kelebdil, Marzenna Szopa | doskonała/excellent, lok. 3 |
1229 | Sharmnatan's KEEPER OF THE LIGHT, Jacek Wóltański | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1230 | LIMITED EDITION Elnaja, Katarzyna Chudzicka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1231 | Hunderwood LOVE ME PLEASE LOVE ME, Sławomir Lis | doskonała/excellent, lok. 2 |
1232 | STELS SWEET Angel's Light, Zofia Grzegorczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1233 | LIONEL MESSI Bohemia Platina, Iwona Gemza | doskonała/excellent, lok. 3 |
1234 | NARCOTIC DREAM Carnasus, Karina Kroczek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1235 | PEACEMAKER from the Garden of Dreams (FCI), Joanna Kinicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1236 | AL CAPONE BAD BOY Silver Pride, Aneta Sauter | doskonała/excellent, lok. 4 |
1237 | Kentauro ALFA GEM OF LIFE, Sławomir Lis | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1238 | CALYPSO Diamond Passion (FCI), Adrianna Adamowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1239 | Favourite Winners HEARTBREAKER, Anna Lavrukhina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1240 | Life Image KEVIN LIVELY BOY, Aleksandra Polyancheva, Rosja | doskonała/excellent |
1241 | Royal Boutique SHINE AND CHIC, Karina Pyrka | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1242 | BRANDY z Krainy Fiony, Iwona Gemza | doskonała/excellent |
1243 | DELICIOUS CORVETTE Carbon Blue, Paulina Pasiut | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1244 | GABI Amber Tree, Bożena Chomik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1245 | GALADRIELA Ithildin, Iwona Kocieniewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1246 | IRISH CREAM Kelebdil, Marzenna Szopa | doskonała/excellent, lok. 4 |
1247 | QUEEN MARGOT Silver Silk, Zbigniew Lipiński | doskonała/excellent |
1248 | BEAUTIFUL BABY DOLL Ars Ashanti, Anna Wilczek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1249 | GILRAENA Ithildin (FCI), Milena Maria Block | doskonała/excellent |
1250 | KEEP LOVIN Yellow Amber (FCI), Beata Lipińska | doskonała/excellent |
1251 | LINDSEY LOHAN Lazuryt, Agnieszka Wolska | doskonała/excellent |
1252 | MONA LISA Ksi±żęca Mo¶ć, Zofia Grzegorczyk | , nieobecny |
1253 | TOSCA Beautiful York (FCI), Irena Izak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1254 | VANILA ROSE z Dvora Fonovic, Karina Kroczek | doskonała/excellent, lok. 3 |
1255 | ZHAKLIN Karalis Djoy, O. Zhygunova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1256 | CARMEN DE LA ROSA Touch Heart, Grażyna Biesek | , nieobecny |
1257 | FAWORYTKA FEMI Yorkpol (FCI), Edyta Koronka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1258 | FILIPINKA Babi Dom (FCI), Agnieszka Borkowska | doskonała/excellent |
1259 | KICK OUT Yellow Amber (FCI), Beata Lipińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1260 | MARY-ANN Lazuryt (FCI), Martyna Damska-Grzybowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1261 | Life Image TAYLESS BIHEYVOR, Gabriela Kabacik | doskonała/excellent, lok. 4 |
1262 | BAKITA Decaffagarii, Bogusława Tymszan | doskonała/excellent, lok. 3 |
1263 | Dnipro-Talisman NEW STAR NEW HOPE, Svetlana Omelchenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1264 | YELLOW BUTTERFLY Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2586 | FLASH GORDON von Santner, Mikulas Santner, Słowacja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2587 | MAYLIKA You My Love, Renata Wielechowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2588 | PRADA Zolotaya Imperiya, Zofia Grzegorczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy/BOB |
2589 | NIKKI, Nina Łęcka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2590 | ARON Kamozuma, Bartosz Ksi±żkiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising |
2591 | Gryfwald TARINORA, Bożena Popławska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2606 | HEART BREAKER von Santner, Helena Novakova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |