Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 8.11.2015



Charcik włoski-Piccolo Levriero Italiano / Italian Greyhound


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3067NEXUS z Wrzosowej Ł±ki, Izabela Kocurm. obiecuj±cy/n. promising
3068ZEFIREK Wilkoria, Jolanta Irzycka-Gulikwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3069Novatica DRAGON DUST, Monika Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
3070Lupavaro LUIGI'S PSYCHEDELIC BREAKFAST, Karolina Szymańskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3071Novatica BIPSY BLAZE, Karolina Szymańskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3072Vindhauses GRAZIANO, Elżbieta Knioładoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3073BELLO E IMPOSSIBILE dei Raggi di Luna, Grażyna KarnafelWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3074ARWENA ESFLORES Atletico, Ewa Sławik, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3075DAYLIGHT DESIRE z Kolosemum, Katarzyna Żurekdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
3076Chartbeat RHUMBA WITH RABBIT, Agata Szadkowskadoskonała/excellent, lok. 2
3077Charbeat ROCKET FUEL, Piotr Łabińskidoskonała/excellent, lok. 4
3078Furperson WHICH WITCH OF OZ, Karolina Szymańskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3079Zabava Znaty CLEOPATRA, Joanna Głogowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3080LADY MARGOT Tesori di Carli, Aleksandra, Martyna Carlidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3081FAST AND FURIOUS FOR CHARTBEAT Gorzowska Panorama (FCI), Agata Szadkowskadoskonała/excellent
3082KATLEYA Paryzetka, Grzegorz Przybylskidoskonała/excellent, lok. 4
3083KONTI z Ochoczej, Jolanta Irzycka-Gulikdoskonała/excellent, lok. 3
3084LADY MACBETH Tesori di Carli, Aleksandra, Martyna Carlidoskonała/excellent, lok. 2
3085SUNSHINE z Wrzosowej Ł±ki, Jacek Maksymowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
3086TARAZA Forum Romanum (FCI), Karolina Szymańskadoskonała/excellent

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3087ZUELLA Gorzowska Panorama (FCI), Agata Szadkowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3088Furperson AS IF BY MAGIC, Karolina Szymańskadoskonała/excellent, lok. 2
3089LUNA LUCRETIA Quindici, Agata Szadkowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Chart afgański-Afghan Hound


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3090ELIJAH WOOD van de Robega, Agnieszka Buhlwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3091Vanilla Hills (FCI) AMSTERDAM CALLING, Konrad Gierczykdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
3092Shou Gerat DA CAPO AL FINE, Marta Pacanowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3093DESPERADO BANDERAS ot Iv Zaraut, Joanna Mijaldoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3094Calamus LIKWIDATOR, Hanna Ko¶mider-Tomczakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3095BENJAMIN DIAMOND Sarah Fareh, Ludmila Pavlikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
3096DRAGONHEART van de Robega, Romana Hrebejkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
3097Calamus MENTALISTA, Magdalena Tutak-Matczakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
3098Calamus ONE FOR ALL, Iwona Kurłowiczdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3099Calamus TRUE FIGHTER, Hanna Ko¶mider-Tomczak, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3100Calamus REBELIA, Roman Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
3101Calamus RETROSPEKCJA, Yvette, Tomasz Dobroczekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3102ANABEL KirRasz, Andrzej Wilczewskidoskonała/excellent, lok. 2
3103BONITTA KirRasz, Agnieszka Buhldoskonała/excellent, lok. 3
3104I'M YOUR WHIM Abdurrahman (FCI), Eliza Adamowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3105CAMERON DIAZ van de Robega, Romana Hrebejkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
3106Calamus MIDNIGHT, Iwona Kurłowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chart afrykański-Azawakh


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3107GOZMA AHDAL Eidi N'Amanar (FCI), Stanisław Wójtowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
3108Eidi N' Amanar HAEN-S-AESKAR, Ewelina Możeluk-Adamska, nieobecny


Chart perski-Saluki


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3109Dabka's RAMON, Joanna ¦ciborwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3110J.A.Y. JP DESERT SONG AT EIDI N'AMANAR, Maria Szynaka-Tomaszewskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3111Sharwassim CALEB, Elena Kahler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
3112Bel Atual LUXOR, Joanna ¦cibordoskonała/excellent, lok. 3
3113PADI SZACH Sannatis, Agnieszka Jędrzejczakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3114Arabica BASIM, . Laskowska A., Andrysiak D., nieobecny

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3115Arabica BASANTI, Diana Andrysiakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chart polski-Polish Greyhound


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3116FIRAK Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3117RAWICZ Arcturus, Agata Dziewior-Reznerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3118OMYK Acalantis, Marika Konkeldoskonała/excellent, lok. 3
3119PANKRACY Arcturus, Magdalena Firutadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
3120POMURNIK Arcturus, Elżbieta Drewnikowskadoskonała/excellent
3121SWARÓG Djuszes, Longin Szymborskidoskonała/excellent, lok. 4
3122SZEPTUN Djuszes, Artur Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3123WHEN THE'LEVEE BREAKS Stoneville, Jacek Czaplińskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3124CWAŁ Kalong, Agnieszka Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3125AMBASADOR Herbu Węszynos, Iwona Kurek-Krzyżewskadoskonała/excellent, lok. 2
3126ARMANI Amerss, Łukasz Witczak, nieobecny
3127OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Angelika Wójcikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3128ICTUS Arcturus, Dagmara Ł±czyńskadoskonała/excellent, lok. 2
3129INCITATUS Arcturus, Artur LitwaWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3130AMELIA ARYA Rodu Abigeus, Martyna Sokołowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
3131FADIRA Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
3132PRZENIKLIWIE UROKLIWA Gradusmoka, Katarzyna Rożkowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3133BAGIETKA Amerss, Łukasz Witczak, nieobecny
3134RAWA Arcturus, Aleksandra Walaswyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
3135RˇCZA Arcturus, Joanna Wróblewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3136POHULANKA Arcturus, Marta Kulaszewiczdoskonała/excellent, lok. 2
3137REBELIA Celerrimus, Katarzyna Rożko, nieobecny
3138SZARŻA Djuszes, Artur Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3139AŁYCZA Kalong, Łukasz Witczak, nieobecny
3140BYSTRA Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskadoskonała/excellent, lok. 2
3141SURMA Pałac Siedlec, Odetta Styczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3142BAIDA Akacjana (FCI), Iwona Kurek-Krzyżewskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
3143ŁOWNA Arcturus, Michał Gola¶doskonała/excellent, lok. 4
3144MOROSZKA Arcturus, Blanka Horbatowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
3145MUFINKA Acalantis, Łukasz Witczak, nieobecny
3146ORDYNKA Arcturus, Zbigniew Strzeleckidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3147ALBAPARIETTYHAILHARE, Artur LitwaWeteran - ocena dosk., lok. I
3148ANTREJKA, Joanna Korziukdoskonała/excellent, lok. 2


Chart rosyjski borzoj-Russkaya Psovaya Borzaya / Borzoi


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3149BORJA Borzoj Koruna, Donata Narkiewicz-Jodkodoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3150Zabava Znaty DEBYUT, Monika Jarczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
3151Estet Classic VALENTIN STEPOWY GONIEC, Kazimierz Rychlikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3152Zvezdnaya Raduga BRIAN, Marta Wicińskadoskonała/excellent, lok. 3
3153MARKIZ Stepowy Goniec, Zuzana Hejtikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
3154Lunnaja Raduga TSARYASCHIY V POLE, Kazimierz Rychlikdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3155ARLEQUIN Negrus, Urszula SmoczyńskaWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3156AVIVA ALLEGRA BY H.R.I.B. z Carskiej Doliny, Aneta, Monika Klujwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3157ARNIKA BarryBady, Dagmar Fialova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
3158YACUZA Stepowy Goniec, Aneta, Monika Kluj, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3159WADERA Stepowy Goniec (FCI), Arleta Basiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3160AMORA Spirit of the Tsar, Zuzana Hejtikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
3161Amulet Moy BALOVNITSA AT STEPOWY GONIEC, Kazimierz Rychlikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3162DUSHA OCHOTNIKA Mraja, Dagmar Fialova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3163Na Wirażu (FCI) AWIONETKA, . Kura¶ D., Sitarski J.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
3164OMANDA-DJALE Magnus Borzoj, Monika Jarczyńskadoskonała/excellent, lok. 2


Chart szkocki-Deerhound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3165DUNKAN Brave King, Jurgen Roesnerdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3166PRINCESS OF LOVE von der Oelmuhle, Sylwia Migutdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3167EBONY von der Oelmuhle, Hanna WoĽna-GilWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran


Chart węgierski-Magyar Agar / Hungarian Greyhound


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3168Illa-Berek AROMA, Weronika Młodożeniecwyb. obiecuj±cy/very promising


Greyhound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

3169Sobers WATSON, Sven-Uwe Hofstaedt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Whippet


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3170Abaelardo (FCI) AFRODYZJAK BORDI, Arleta Wi¶niewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3171Southpoint WILD N'BRAVE, Nathalie Jaklewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3172Laving Briz GOLD VINCENT, Monika, Paweł Fabisiakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
3173Tylko Ty (FCI) MALIBU, Magdalena Wypych, nieobecny
3174NORWAY RACER Brodwinek, Anita Wymysłowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3175Whiteheads LEONARD COHEN, Beata Podlasek-Grodeckadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3176Whiteheads LOUIS ARMSTRONG, Jowita Krzeptowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3177CLEMENZA Supra Cetera, Małgorzata Koralewska-Kordeldoskonała/excellent, lok. 2
3178DECLAN DIGGORY Synergy, . Wojdyła E., Kuszyk T.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
3179ESTRAGON Supra Cetera, Donata Jenczdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3180MASERATI Good To See You (FCI), Agnieszka Berbeckab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3181CAMOUFLAGE Idealist, Monika Sepołowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3182CORLEONE Supra Cetera, Małgorzata Koralewska-Kordeldoskonała/excellent, lok. 4
3183Karadhras (FCI) FERRUCIO, Elżbieta Gertnerowiczdoskonała/excellent, lok. 2
3184Tylko Ty PLANETA MARS, Julita Famulskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3185Cobyco CHOICE LOOKS, Tomasz WolańczykWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3186Abaelardo (FCI) AFERA, Monika Filary-Rogackawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
3187ROYAL BABY VIRGINIA Filisart, Izabella Symanowiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3188Karadhras CHMURKA, Anna Grabowska, nieobecny
3189Dew PRINCESS-ZOYA, Aleksandra Kamińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3190Dogarium ALPHA, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 3
3191AVENUE MONTAIGNE Red Cardinal, Sven-Uwe Hofstaedt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
3192ELISE Majesticanis, . Spigarska B., D±browska M.doskonała/excellent
3193JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel, Angelika Wójcikdoskonała/excellent
3194JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel, Angelika Bartoszewiczdoskonała/excellent, lok. 4
3195Tylko Ty (FCI) NOLINA, Lucyna Mellerdoskonała/excellent
3196TUTTI FRUTTI Magnus Borzoj (FCI), Iwona Małolepszadoskonała/excellent
3197UKULELE Paranoia, Justyna Szopadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3198DELPHINA DAHLIA Synergy, . Wojdyła E., Kuszyk T.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
3199NEVER ENDING STORY Aga-Rena, Katarzyna Michalakdoskonała/excellent, lok. 2
3200Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT, Joanna Bielewicz-Kuncdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3201BIANCA JAGGER Fast Dunderry, . Kozik A., Wolańczyk T.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3202Tylko Ty KOKARDKA, Paulina Granatowska-Bieldoskonała/excellent, lok. 3
3203Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE, Krzysztof Wodarskidoskonała/excellent, lok. 2
3204LYRICA Vincit Omnia, Longin Szymborskidoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3205Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 2
3206TYLKO TY AKUABA Paranoia, . Kozik A., Wolańczyk T.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3207VIVE LA POLOGNE Filisart, Izabella Symanowiczdoskonała/excellent, lok. 3


Wilczarz irlandzki-Irish Wolfhound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3208NOE Celtic Alanda, Katarzyna Kampingadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3209GADHAR GEAR Cursus Ventosi, Anna Kursickadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3210ANTON Celtic Alanda, Karol Skowronekdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
3211RADEMENES Celtic Alanda, Magdalena Góreckadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3212Dyka's Gentle HAPPY HIPPO, Silke Gottschalk, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3213Sagittarius TAUKIRI, Barbara Strzałkowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3214BAHIA Celtic Alanda, Karol Skowronekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3215Precious Power CINDERELLA, . Pauer C., Broge C., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
3216GADHAR DRAIOCHT Cursus Ventosi, Anna Kursickadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

3217INDAH Moon Village, Ilona Dubnova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS
3218NARNIA Festina, Hanna WoĽna-Gildoskonała/excellent, lok. 2