2565 | MAXIM Valencja Donna, Patrycja Łucka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2566 | Diamella HIDDEN ENEMY, Karolina Dorota K±dziela | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2567 | Regina Bichon PRINCE OF MISTERY, Żera G., Janik Szewczyk A. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2568 | Snow Curl AMORE MIO, Ingrida Gierkena, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2569 | Aphrodite's Reflection JACKPOT DRAW, Magdalena Pilszak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2570 | MERCI BEAUCOUP Queen Blanche z Marysina, Żera G. Janik Szewczyk A. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2571 | TARA Diamond Paradise, Ninna, Lars Bicia, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
2572 | KOSSET z Nieba, Michał Szreder | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2573 | PRINCESS PAMPLONE z Podchotuci, Marcela Benesova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2574 | Yarika's SUN VALLEY SERENDAE, Karolina Dorota K±dziela | doskonała/excellent, lok. 3 |
2575 | Diamella FRUTTI DI MAADE, Ingrida Gierkena, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2576 | O'ZINNEKE YASCO z Podchotuci, Marcela Benesova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2577 | RAMLEY Gwiazda Wybrzeża, Bożena Kunikowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2578 | BOY Denajwen, Dariusz Maliszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2579 | EMMY Pasja Edmmy (FCI), Dariusz Maliszewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2580 | BAXY Bai-Con-Star, Jana Janosikova-Bielska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2581 | BAIRA Ave-Hir, Jana Janosikova-Bielska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2582 | CHANEL Pasja Edmmy (FCI), Dariusz Maliszewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
2583 | CALISTO AND HIS MAGIC CHARM Boston Style, Marek Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2584 | DRUNK IN LOVE z Czańca, Tomasz Zaremba | b. dobra/very good |
2585 | JINX Noble Braveheart, Mateusz Szuba | b. dobra/very good |
2586 | PAVO Suburbanus, Dalia Plewa | doskonała/excellent |
2587 | PERSHING Vigor Gemini, Adrian Alasiński | doskonała/excellent, lok. 3 |
2588 | POKER ROYAL Vigor Gemini, Adrian Alasiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
2589 | SHOSHONE Vigor Gemini, Adrian Alasiński | doskonała/excellent, lok. 3 |
2590 | SIRIUS STAR Alikana, Bartosz Aleksandrowicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
2591 | Boston Style BE MY LOVE, Leszek Szypowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2592 | ARIEL Pol-Rot, Karolina Żułkowska | b. dobra/very good |
2593 | OREST Suburbanus, Sylwia Herbasch-Banasik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2594 | TOMMY GUN Vigor Gemini, Adrian Alasiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
2595 | DRAGO Beżowe Brzydale, Ewa Kulesza | doskonała/excellent, lok. 3 |
2596 | Habibi Boston HARISON, Krzysztof Sawicki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2597 | MAESTRO Jantarowa Chata, Leszek Szypowicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2598 | ATRIA Amira Amicus (FCI), Ewa Potrzebska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
2599 | JUST ONE LOOK Kontekst, Natalia Grzyb | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
2600 | Nefre EVER SO CLEVER, Ewa Kulesza | doskonała/excellent, lok. 4 |
2601 | GEORGIA ON MY MIND Alikana, Alina Besz | doskonała/excellent, lok. 2 |
2602 | GORRGIA Crazy Land (FCI), Ewa Skrzynecka Żułkowska | b. dobra/very good |
2603 | KIJAFA z Zyglundów, Leszek Szypowicz | doskonała/excellent |
2604 | Filigrando (FCI) MALEFICENT FAIRY, Anna Ja¶kiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2605 | NOTHING COMPARES TO YOU Noble Braveheart (FCI), Joanna Jones | , nieobecny |
2606 | O'AMIGO PERRO Sylena (FCI), . Dziuba K., Szutkiewicz A. | doskonała/excellent |
2607 | Gang Staff (FCI) BASTON'S ŻABCIA, Zdzisław Michalski | doskonała/excellent, lok. 2 |
2608 | Patchy Dogs NADIA, Dorota Graczyk | b. dobra/very good, lok. 3 |
2609 | X-WOMAN AMERICAN SURPRISE Torques, Izabela Ole¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2610 | CASABLANCA z Karczewskich Szuwarów, Katarzyna Robert Kempka | doskonała/excellent, lok. 3 |
2611 | LUCY WESTENRA de Castillo de Draculla, Tomasz Zaremba | doskonała/excellent, lok. 2 |
2612 | SCARLET O'HARA z Czańca, Tomasz Zaremba | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2613 | SEKSUALNA NEBEZPECHNA z Czańca (FCI), Anna Dzidt | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2614 | Imgosbull HIGHLY HOVERING, Heidi Sparvath, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2615 | Mdac's BAD ASS, . Sparvath H., Hellstom C. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2616 | Mdac's BRING IT ON, Heidi Sparvath, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2617 | BYSTRA BRYGIDA Kumpel od Serca, Dariusz Drozdowski | , nieobecny |
2618 | Imgosbull LOVE IN THE FIRST, Heidi Sparvath, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2619 | ze Skrzatlandu KING QUALITY, Magdalena Dobrynin | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2620 | Turul Avis ALBATROS, Dorota Korcz | , nieobecny |
2621 | APOLLO Delkatina, Samantha Bryczkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2622 | Carpe Diem Bulldog CENTURION, Aurelia Szkatuła | b. dobra/very good |
2623 | FOO FIGHTER Donne La Patte (FCI), Joanna Jones | doskonała/excellent |
2624 | Terikeste HUGO BOSS, Patrycja Rzepka | doskonała/excellent |
2625 | IMPRESARIO IMPORTANT FOR HUNGKWANG Harper Dog House, Chen Jackson, Tajwan | doskonała/excellent, lok. 4 |
2626 | Mano Imperatorius LIGHT UP THE NIGHT, Sebastian Poczta | doskonała/excellent |
2627 | LOTUS Kręcony Loczek, Monika Kowalska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2628 | MISTER JULIAN TRIBUTE TO PEPPA z Orinkowego Domu (FCI), Natalia Lange | doskonała/excellent |
2629 | RUBICON Milagnes, Agnieszka Milska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2630 | SOY NARCISO de Cimabull-Argentina, Magdalena Milewska | doskonała/excellent |
2631 | ZOOM ZOOM Bully Royal Club, Chaiyot Paporn, Ukraina | doskonała/excellent |
2632 | DEW-DROP Donne La Patte (FCI), Agata Harmaczyńska | doskonała/excellent |
2633 | LORO Pawlickie Skarby, Stella Zwadzka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2634 | ORSO Sans Bavure, Dorota Tokarska | doskonała/excellent |
2635 | PORTOS Golden Verni Vergo, Teresa Puzdrowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2636 | VIP Baflo, Zofia Buczkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2637 | YOGI De-bellator, Beata Dzięcielska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2638 | ARMAGEDON Pontifex Maximus, Michał Tarapacz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2639 | DINO Pawlickie Skarby, Paulina Borkowska | doskonała/excellent |
2640 | EARLY Parytet, Kamila Szymkowiak | doskonała/excellent |
2641 | French Dream EFRAT, Mariusz Szafrański | b. dobra/very good |
2642 | GAZPACHO Sokola Chatka, Marzena Sokołowska-Jankowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2643 | MAURYCY Pawlickie Skarby, Aneta Wacławek | , nieobecny |
2644 | MIRUS TANGRAM BENEDICT, Maria Baranowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2645 | ROZMARYN Stellanova Poland (FCI), Celina Lewińska | doskonała/excellent |
2646 | ZIGGER Fireball.Levy, V.V. Razumova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
2647 | Mecohue-Argentina DIOGENES, Zofia Buczkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2648 | Agramer's FUNKY LITTLE BEAT, Magdalena Milewska | doskonała/excellent |
2649 | JOSHUA Elita z Udolia Vtacnik, Iwona Cofała | doskonała/excellent, lok. 3 |
2650 | LORD Sans Bavure (FCI), Anna Miarka | doskonała/excellent, lok. 4 |
2651 | LUXUS Maricolo Miracle (FCI), Andrzej WoĽniewicz | doskonała/excellent |
2652 | ULLISES Baflo, Beata Zegarek | , nieobecny |
2653 | ZOLOTOY DUKAT, Oksana Borodina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2654 | ALIS SPRINGS Golden Verni Vergo, Magdalena Skraba | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2655 | CABERNET Cherry Joy, Iwona Cofała | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4 |
2656 | ENDORFINA Motobule, Magdalena Dach | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2657 | FRANCE ELEGANCE Milagnes, Agnieszka Milska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
2658 | MAJA Kręcony Loczek, Aneta Wacławek | , nieobecny |
2659 | KESSI Ameba (FCI), Maria Baranowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2660 | KING CHARM ze Skrzatlandu, Malwina Zawadzka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
2661 | LAYLA Spokojny Zak±tek (FCI), Karolina Fekser | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4 |
2662 | NALLA NAVI Red Caramel, Lidia Pacula | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2663 | AIDI Fion-Set, Jolanta Czajkowska | doskonała/excellent |
2664 | CHARIN Mops-Breeding, Ariana Stepniak | doskonała/excellent |
2665 | DAISY Mega Red Passion, Jiri Vlcek, Czechy | doskonała/excellent |
2666 | HAPPY FUN Maricolo Miracle (FCI), Małgorzata Kondracka | b. dobra/very good |
2667 | JENNY Motobule (FCI), Andrzej WoĽniewicz | doskonała/excellent |
2668 | JULIA Spokojny Zak±tek (FCI), Teresa Lehmann | doskonała/excellent |
2669 | KENYA Motobule (FCI), Andrzej WoĽniewicz | doskonała/excellent |
2670 | LOLITA Kręcony Loczek, Krystyna Sterna | doskonała/excellent |
2671 | LORETTA Maricolo Miracle (FCI), Magdalena Skraba | doskonała/excellent, lok. 3 |
2672 | Novizala MACKENZIE, Agnieszka Kłusek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2673 | MIMOSE de Charme Marchant, Angelika Lubiejewska | doskonała/excellent |
2674 | PARODIA Prze¶liczne Koszmarki, Teresa Puzdrowska | doskonała/excellent |
2675 | POWER OF LOVE Molosowa Pasja (FCI), Patrycja Rzepka | doskonała/excellent, lok. 4 |
2676 | Ten Years After (FCI) SEXY IDA, Maria Herot | , nieobecny |
2677 | VILLEMO ze Skrzatlandu, Beata Kalińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2678 | BONA Prima Armonia, Piotr Węgorek | , nieobecny |
2679 | CONTESSA CARLOTTA da Quinta da Nascente, Izabela Milewska | , nieobecny |
2680 | DZIDZIA DZIELNA DZIEWIECZKA 100-Pociech, Adam Chabik | doskonała/excellent |
2681 | FERA My Gall-Bull, Zbigniew Szablewski | doskonała/excellent |
2682 | Szafranowa Polana GOYA, Marta Grell | b. dobra/very good |
2683 | GUMKA z Naszej Bajki, Jolanta Czajkowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2684 | HIPOLITA Noble Braveheart (FCI), Joanna Jones | doskonała/excellent, lok. 2 |
2685 | KAYA Spokojny Zak±tek (FCI), Teresa Lehmann | doskonała/excellent, lok. 3 |
2686 | Royalgrowl KILLER QUEEN, Małgorzata Brzeziński | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2687 | LOLITKA Wielkie Szczę¶cie, Monika Komorowska | doskonała/excellent |
2688 | RADOSNA REBELIA Dimidium, Beata Pastucha | doskonała/excellent |
2689 | REWOLUCJA REASON Dimidium (FCI), Izabella Jankowska | doskonała/excellent |
2690 | ETOILE ELLA A'la Cochonnet, Dorota Korcz | doskonała/excellent |
2691 | KAJRA Bala Bardo, Beata Zegarek | doskonała/excellent |
2692 | KWESTURA Milagnes, Alicja Janecka | doskonała/excellent |
2693 | Kingfriend MISS JULIA, Agnieszka Wilczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
2694 | Sherbon MOI FICKE MEILLEURES AU MONDE, Svetlana Mineeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
2695 | O'HARA Golden Verni Vergo, Wiktoria Sagan | doskonała/excellent, lok. 4 |
2696 | POLA NEGRI Ewimark Rakownia, Marek Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2697 | Rituals TOFFI, Marek Stopka | doskonała/excellent |
2698 | Sherbon MA CHERIE MAITRESSE DU DESTIN, Svetlana Mineeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2699 | NUGAT Zoryst, Hanna Jankowska | , nieobecny |
2700 | PETIT BOY Dominator, Beata Nowicka-Jagodzińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2701 | Azalea WINSOME MR HANDSOME, Małgorzata Juszczyk | , nieobecny |
2702 | ALEXANDRO Destinatio, . Kołodziej K., Czobot W. | doskonała/excellent, lok. 4 |
2703 | BUGATTI DI Bordaja (FCI), Stanisław Rydzewski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2704 | EXCELLENT CAVALIER z Farmy Molosów, Karolina Szymanek | doskonała/excellent |
2705 | HAPPY BOY Sylena, Magdalena Terlecka | doskonała/excellent |
2706 | TRAVIS Sylena (FCI), Justyna Wojciechowska | doskonała/excellent |
2707 | Unica Soluzione VADEMECUM-BL, Elena Pushkar, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
2708 | Bonitos Companeros WINITOU, Sławomir Sławiński | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2709 | FLYNN Believe in Destiny, Małgorzata Pogorzelska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2710 | TINTIN Pomeranian Beauties (FCI), Ewa, Witold Rudzińscy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2711 | TO JA SAM Ufna Morda (FCI), Krzysztof Gajewczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2712 | IKO DUBLIN Maukochonia, Laura Kuczyńska | , nieobecny |
2713 | OPAL Czereda Kusego (FCI), Sara Kruszona | doskonała/excellent, lok. 2 |
2714 | ULLI FOON Charmander, Krzysztof Gajewczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2715 | ARMENOS CAVALIERLANDIA EL POLACO Norsław Ramotto, Norbert Ramotowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2716 | FLAP Ruda Sympatia, Monika Tomy¶lak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2717 | Unica Soluzione STAIRWAI TO HEAVEN-BL, Elena Pushkar, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2718 | MARGOT Collare di Diamanti, Agata Rozbiewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2719 | ABI Dor-Gladiator, Joanna Kaczmarek | doskonała/excellent |
2720 | ARMANDINA Maradeco King, Angelika Staszuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2721 | CALLISTO Boża Jedyneczka, Magdalena Terlecka | doskonała/excellent |
2722 | CHERRY CARMEN King's Dog, Martyna Tarasiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
2723 | ELFICKA CELEBRIANA Ufna Morda, Karolina Szymanek | doskonała/excellent, lok. 4 |
2724 | FANTASY Szwajcaria Chodzieska (FCI), Beata Nowicka-Jagodzińska | doskonała/excellent |
2725 | HAPPY STAR Sylena (FCI), Greta Kulińska-Podbielska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2726 | Mariposa Cavalier's MY PRECIOUS, Maria Herot | doskonała/excellent |
2727 | Pomeranian Beauties TINY DANCER, . Koczkodaj U., Rudzińscy E.W. | , nieobecny |
2728 | TOSIA Entherys (FCI), Alicja Nowak | doskonała/excellent |
2729 | FRORENCJA z Michelina, Mariola Żuchlińska | doskonała/excellent |
2730 | Bardora GINGER, Beata Nowicka-Jagodzińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2731 | HELEN OF TROY Ruda Sympatia, Krystyna Arendarska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2732 | MALINA Krucha Fantazja (FCI), Marlena Kulczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
2733 | MICHALINA z Michelina, Mariola Żuchlińska | doskonała/excellent |
2734 | OLIMPIA Górska Fantazja, Katarzyna Robak-Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2735 | BELLE Górska Fantazja (FCI), . K±tna M., Radomska B. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2736 | ERYKA Xandrina (FCI), Hanna Jankowska | , nieobecny |
2737 | QUEEN MAGIC DREAMS Eonium, Dorota Marszał | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2738 | HARLA Uczniowski Kaprys, Monika Tomy¶lak | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
2739 | Sea Devils NUMBER ONE, Kamila Chru¶cicka | obiecuj±cy/promising |
2740 | PLAYBOY z Bajki Agnieszki, Agnieszka Baj | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
2741 | The Levinson GREAT KING, Krystyna Sterna | doskonała/excellent, lok. 2 |
2742 | Crepello MELLOW MELANGE, . Lager I., Madsen K., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
2743 | SKY As Sadake, Jolanta Scharfenberg-Pęczek | doskonała/excellent, lok. 3 |
2744 | FUKSIK Adnexum (FCI), Katarzyna Szymor-Błaszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2745 | BANDOS z Końskiego Raju (FCI), Elżbieta Olszańska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2746 | LIBERACE Les Couleurs de Ma Vie, Elena Kholevina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2747 | SHAH OF NOBLE BLOOD Chidonna (FCI), Danuta Pietnicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2748 | BALLANTINE'S Apocatequil, Aleksandra Zawadzka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2749 | KAROL Zagorska's Glamour, Katarzyna Zagórska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2750 | ANJOU Ti Ihuan (FCI), Anna Waluga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2751 | CHA CHA Modisto, Eliza Grabska | b. dobra/very good, lok. 4 |
2752 | CHOCOLATE HOPE z Bajki Agnieszki, Agnieszka Baj | doskonała/excellent, lok. 2 |
2753 | REPINKA z Trebanskeho Udoli, Krystyna Sterna | doskonała/excellent, lok. 3 |
2754 | Caletto COCA-COLA, Teresa Schweizer | b. dobra/very good |
2755 | DEMI z Ochoczej, Jolanta Irzycka-Gulik | b. dobra/very good, lok. 4 |
2756 | GENDARI Ti Ihuan (FCI), Aleksandra Króliczak | b. dobra/very good, lok. 2 |
2757 | NEW STAR z Bajki Agnieszki, Agnieszka Baj | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2758 | RITA z Końskiego Raju (FCI), Elżbieta Olszańska | b. dobra/very good, lok. 3 |
2759 | ENOLA GAY Ti Ihuan (FCI), Anna Waluga | doskonała/excellent, lok. 2 |
2760 | MOLI Yorkowa Frajda, Katarzyna Wrzesińska | , nieobecny |
2761 | SISSI BEAUTIFUL DIAMOND Chidonna (FCI), Danuta Pietnicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2762 | YUNA Nowa Atlanta (FCI), Wiesław Gębura | , nieobecny |
2763 | KINDER Hell's Chicken (FCI), Jarosław Lewandowski | obiecuj±cy/promising |
2764 | ACHLLE-PC, Katarzyna Zagórska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2765 | JUGO Vitatus (FCI), Dorothee Chmura | doskonała/excellent, lok. 2 |
2766 | HARRY POTTER BLUE Volpino Mini (FCI), Lilianna Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2767 | HUGO BOSS Santolina, Teresa Kiszkurno | doskonała/excellent, lok. 2 |
2768 | TEEO Nowa Atlanta (FCI), Wiesław Gębura | , nieobecny |
2769 | VENTO MAGICO-PC Misty Meadow's, Joanna Budrewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2770 | MR. MAGOO Crazy Passion, Ilona Bartkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2771 | NOW OR NEVER Infinity Line (FCI), Dagna Sosnowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2772 | PEEKABOO Infiniti Line, Adam Włodarczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
2773 | GUADALUPE Koral (FCI), Milena Fimińska | dobra/good |
2774 | LUCILLA Adnexum, Dorota Ogryczak | b. dobra/very good, lok. 2 |
2775 | Complement SYLWESTRA, Magdalena Kowalska | , nieobecny |
2776 | Complement SYLWESTROWA NOC, Magdalena Kowalska | , nieobecny |
2777 | TOP SECRET Crazy Passion, Ilona Bartkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
2778 | AURORA z Końskiego Raju, Elżbieta Olszańska | b. dobra/very good |
2779 | CHOCOLLATINKA Beskidzkie Miniaturki, Anna Waluga | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2780 | Chilloutdog (FCI) GRETA, Ewa Jirowiec | doskonała/excellent, lok. 3 |
2781 | MISS-BI-BI, Therese Christensen, Szwecja | b. dobra/very good |
2782 | ONLY YOU Adnexum, Dorota Ogryczak | b. dobra/very good |
2783 | SAHARA z Końskiego Raju, Elżbieta Ciechan | doskonała/excellent, lok. 2 |
2784 | Caletto BUBBLE GUM, Teresa Schweizer | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2785 | DOLCE PICCOLA Eminentia Canis (FCI), Krzysztof Czechowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2786 | VENEZIA z Końskiego Raju, Elżbieta Olszańska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2787 | ZOJA Nowa Atlanta (FCI), Wiesław Gębura | , nieobecny |
2788 | MITSUKO MIHO Akwamaryn, Dorota Kasprzak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2789 | Japanell's BIG BANG THEORY, . Tribler J., Mortensen M., Dania | , nieobecny |
2790 | YASUSHI-SUO Akwamaryn, Anna Dzidt | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2791 | ARIMO Chiny z Lublina, Zofia Kulik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2792 | Stepovyj Viter TOMIO, D.V. Girenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
2793 | Yama ANNUSHKA, Mette Mortensen, Dania | , nieobecny |
2794 | Delis Sakura IZUMI, Danuta Rakowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2795 | V'MIU z Kvetu Rhododendronu, Renata Janiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2796 | CHARMING GIRL Akwamaryn, Dorota Kasprzak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2797 | SIMONE Ni-Co-Lo, Danuta Rakowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2798 | APOLLO Magnum Cor (FCI), Irina Bobkova | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2799 | Charming Treasure CASANOVA, Stefanie Unruh, Niemcy | , nieobecny |
2800 | Sasquehanna PEGASUS, Adam Ostrowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2801 | Freuhartang AZTEC GOLD, Anna WoĽny | doskonała/excellent, lok. 1 |
2802 | BEZCZELNY UWODZICIEL Pretensja, Pernilla Johansson, Szwecja | doskonała/excellent |
2803 | My Crazy Crested ENERGICO PASSION, Joanna Meissner | doskonała/excellent, lok. 4 |
2804 | ZIDANE Winning Smile, Emilia Serafińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2805 | Siberian Love ZILLION HEARTS, Marta Morawska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2806 | BAMBINO LEE Pretty Sweet, Jitka Hromadkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2807 | LEXUS Exotic World, Dorota Pacholczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2808 | Crest'd Label CANDY POP, Anna Kawka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2809 | IN MY SOUL von Shinbashi, Marie Hajdukova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2810 | Fiery Fame KARDINAL RISHELIE, Ekaterina Zateeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
2811 | EGOR ot Volnogo Psa, Sława Jędrzyńska-Chudzińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2812 | FORESTO Super Ciapki, Joanna Kawa | doskonała/excellent, lok. 4 |
2813 | Twice as Nice KOMIKAZOOM, Pernilla Johansson, Szwecja | doskonała/excellent |
2814 | LOVE ME Just Like Summer, Anna Kawka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2815 | YARIK ROINGOLD Djemanshy, Ewa Dobrowolska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2816 | Oriental Jokes BEST OF BEST FOR SOLINOS, Manuela Hendel, Niemcy | , nieobecny |
2817 | IDEALISTA Germanika, . Ostrowski A., Kruczek J. | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
2818 | QUEST TO HAPPINESS Princes de la Roses, Manuela Hendel, Niemcy | , nieobecny |
2819 | BOA-VISTA LOVE Chinese Butterfly, Jitka Hromadkova, Czechy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2820 | IVY LEAGUE Juna Dogs (FCI), Natalia Glubińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2821 | AISHA Super Ciapki, Ilona Krakowczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
2822 | BAHIJA Fantaluna, . Golub I,Kozłowska-Karbowniczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
2823 | BASZIRA Fantaluna (FCI), Beata Wielińska | doskonała/excellent |
2824 | STAR LEVEL KAMI, Maria Szymanowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2825 | URSULLA Cool Lady, Jennifer Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
2826 | BELOVED SWEET HARMONY Albara, Beata Gnyp | doskonała/excellent, lok. 3 |
2827 | OWNER OF FORTUNE, . Zateeva E., Sadovskaya S., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2828 | RAPSODIA z Łowickiego Księstwa, Lidia Pędziwiatr | doskonała/excellent, lok. 2 |
2829 | FRAGARIA Lavandula, Anna KuĽma | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2830 | GAYA Guernica, Julian Szałkiewicz | doskonała/excellent |
2831 | LEOKADIA Next Germanika, . Ostrowski A., Kruczek J. | doskonała/excellent, lok. 3 |
2832 | Smedbys ROYAL ORANGE, Therese Christensen, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2833 | Ferra Viva (FCI) VIVIENNE WESTWOOD, Joanna Meissner | doskonała/excellent, lok. 4 |
2834 | JETSE z Łowickiego Księstwa, Joanna Kawa | doskonała/excellent, lok. 3 |
2835 | Nomilas KEEP THE DIVA IN CHARGE, Matilda Sveningsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2836 | Sasquehanna WELONKA, . Ostrowski A., Kruczek J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2837 | ALVIN Wonderfull Puppies (FCI), . Zieleniewska B., Dębek I. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2838 | BAKARAT Cobegarden (FCI), Joanna Rojek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2839 | ESPRIT the Sweetest Coton, Karolina Daszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2840 | Cotonbrie LADY MARGOTH, Joanna Rojek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2841 | BELLA Wiruj±ca Rado¶ć (FCI), Joanna Rojek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2842 | FRESSIA the Sweetest Coton, Karolina Daszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2843 | INDIA des Sirenes du Cap la Houssaye, Bożena Zieleniewska | doskonała/excellent, lok. 1 |
2844 | LOCO LADY od Wilmy, Ewa Pekowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2845 | LEXUS Griffon-Land, Maria Unieżycka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2846 | BUONGIORNO od Wilmy, Ewa Pekowska | , nieobecny |
2847 | HOT Hipster, Adam Ostrowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2848 | BIG BEN from One Love (FCI), Ewa Kucko | doskonała/excellent, lok. 2 |
2849 | BIG BUNDY from One Love, Renata Czajka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2850 | Ru-Paul FOXY ROXY, Adam Ostrowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2851 | IRON MAIDEN Nibylandia, Piotr Bardziński | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2852 | Joyaseda's JOKER AT ALMENDARES, Anna Szczepaniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2853 | Sandra's FRENCH KISS FALCON, Hanne Kofoed, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2854 | GENIUS LOCI Flupsie FCI, . Fluderski R., Kaczyńska M. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2855 | Los Perritos GIDGET GOES TO ALMENDARES, Anna Szczepaniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2856 | AMELIA Lope de Vega, Jana Dolezalova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2857 | HONESTA VITA Flupsie (FCI), Roman Fluderski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2858 | Almendares SZANTA, Anna Szczepaniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2859 | CHUTNEY MY KIND OF A DIP Bicia's, Ninna, Lars Bicia, Dania | , nieobecny |
2860 | Bicia's ENERGY FITNESS, Ninna, Lars Bicia, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2861 | GEMMA GEMMARUM Flupsie (FCI), Roman Fluderski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2862 | MARCELLUS Fortunatus Poland (FCI), Monika Grochowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
2863 | CASSIOPEIA Maradeco King, Angelika Staszuk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2864 | MY HEART Era Bluesa, Angelika Staszuk | , nieobecny |
2865 | MY HOPE Era Bluesa (FCI), Angelika Staszuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2866 | EASY RIDER Lhasania, Magdalena Krzywdzińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2867 | PRIDE OF POLAND z Czańca, Alicja Janecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2868 | WILDWOOD Dar Tibetu, Wioletta Wróblewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2869 | JAMES Astarte Gold, Rafał First | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2870 | LUCKY LOSER z Czańca, Kamil Kozioł | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2871 | FORCE INDIA ZŁOTY PIES Maltapso, Małgorzata Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2872 | PANDORA'S BOX z Czańca, Paulina Łucka | doskonała/excellent, lok. 4 |
2873 | Six Stars PICTURE PERFECT, Małgorzata Moskała | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2874 | SWEET CUDDLY Mały Budda, Małgorzata Szczypczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
2875 | Sajatin (FCI) TSNAMI, Iwona Ku¶ | , nieobecny |
2876 | Chic Choix BELLE EPOQUE, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2877 | KARISHMA Maltapso, Małgorzata Szczypczyk | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2878 | LADY IN LOVE ZŁOTY PIES z Czańca, Małgorzata Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2879 | Chic Choix ROYALE CHIC, Galina Kulikova, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2880 | MIKI The Maltajess, Magdalena Brygider | obiecuj±cy/promising |
2881 | ELOY Alcazar Maltese, Joanna Brzegowa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2882 | Rhapsody's PHOENIX, Justyna Kołodziejska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2883 | TIME TO SHINE Garden of Stars, Mariola Rolbiecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2884 | CASANOVA Keepsake, Agnieszka Okrasa | doskonała/excellent, lok. 2 |
2885 | DELIGHTFUL CHARM Elnaja, Justyna Kołodziejska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2886 | AQUILA Nesjana, Agnieszka Okrasa | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2887 | J'ADORE Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomes | b. dobra/very good, lok. 3 |
2888 | KATE MOSS Humerico (FCI), Dagmara Niedzielska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2889 | PICCOLO PERLA la Mia Passione Maltese, Katarzyna Repsch | b. dobra/very good, lok. 4 |
2890 | THE CHRISTMAS CAROL Carmina Burana, Sabina Pierzchała | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2891 | ADDS A SPARKLE Forussi, Katarzyna Forusińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2892 | BUFON CANTRAVIESO Pomarszczony Czar, Jolanta Walczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2893 | ALTER EGO Ravado, Ewa Pekowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2894 | GERRY Firecracket Teams, Monika Pańczak-Kuraszkiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
2895 | IN LOVING MEMORY OF TITBIT od Wilmy, Ewa Pekowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2896 | GIORGIO ARMANI Loco Bache, Tomasz WoĽniak | , nieobecny |
2897 | Verhosan ISIDOR, Kazimierz Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
2898 | Fomielens ISKANDER, Kemal Őrnal | doskonała/excellent, lok. 4 |
2899 | Los Chatos del Norte LAST DANCE, Ewa Skrabut | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2900 | ROBIN BOBBIN BARABEK vom Mansalen, Teresa Lehmann | doskonała/excellent |
2901 | PugEngens TOM BRANSON, Jenny Viking, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2902 | AREC von den Puffipugs, Iwona Dziedzic | doskonała/excellent, lok. 2 |
2903 | MAMBO od Wilmy, Ewa Pekowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2904 | MORIS Adelka, Edyta Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2905 | KONSTANTIN von Beusloe, Vanja Lindsjo, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 4 |
2906 | LOGO od Wilmy, Ewa Pekowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2907 | MELLOW Reinkarnacja Poland (FCI), Katarzyna Szczęch | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2908 | Vetmar Livi VALDES VANDER VIL, Galina Kovaleva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
2909 | Tangetoppen's BERRIED TREASURE, Ewa Pekowska | doskonała/excellent |
2910 | DUCATI, Galina Kovaleva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 3 |
2911 | Rose's GO THE DISTANCE, Ramune Radzeviciene, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
2912 | SHENCIATO Mario Riolli, Ya.Yu. Ovchinnikova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2913 | Kisci SUPER MAN, . Ladegaard M., Petersen H., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2914 | Hekuba BUSY BEING FABULOUS, Ramune Radzeviciene, Dania | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2915 | Qimis ZIMRI, Vanja Lindsjo, Szwecja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2916 | Laveli Endzhel ALEKSANDRIA, Agata Przetakiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2917 | Agoxa BAR IS OPEN, Agata Hubert | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2918 | BELLA BIBIANNA Wilkoria, Joanna Szczęsny | doskonała/excellent, lok. 3 |
2919 | CAMELIA Czar spod Sławy, Kemal Őrnal | doskonała/excellent, lok. 4 |
2920 | Habenero de Javu I LOVE YOU, Sylwia Królikowska | doskonała/excellent |
2921 | GENTEMIRE BAILANDO od Wilmy, Ewa Pekowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2922 | LOLLY BLACK GIRL Arcita, . Sveningsson M., Lago E., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2923 | M-BALBINA Bisurman, Joanna Kowalik | doskonała/excellent, lok. 3 |
2924 | TAVRIDA Funny Darmoshki, Galina Kovaleva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2925 | Jou-Haun JOSEFINA, J. Heikkila, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2926 | OD WILMY OLEŃKA Staszel, Ewa Pekowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2927 | Fomielens EMILY FOR AGOXA, Agata Hubert | doskonała/excellent, lok. 3 |
2928 | Jou-Haun JUSTINA, J. Heikkila, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 4 |
2929 | Flash of Joy LADY LUCKFOR SEQUEDILLE, Karolina Małolepszy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2930 | Vetmar Livi VALENSIYA VI-VI, Galina Kovaleva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
2931 | PRINCE STEFANO Astarte Gold, . First R., Sowiński M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2932 | Sunrise Dragon ADVANCE, Pia Falck Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
2933 | LARY PERLOVA Astarte Gold, . First R., Sowiński M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2934 | Wyn-D-Hill ROCK STAR, . Huckestein M., Hoffman M., Niemcy | , nieobecny |
2935 | Kisci FLAMING RED ORACLE, Marie Petersen, Dania | , nieobecny |
2936 | Kisci HEARTS ON FIRE, Marie Petersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2937 | Kisci RED MADONNA, Marie Petersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2938 | MODUS VIVENDI Meeganius, Mariola Pranga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2939 | GOLD DIAMENT Kalcytowy Zak±tek, Małgorzata Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2940 | OZIL Exquisite Dog (FCI), Marta D±browska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2941 | Ankaru's B MY GUEST, Jennifer Groth, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2942 | Kalcytowy Zak±tek GOLD BIANKA, Małgorzata Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2943 | BROCCA FATIMA Nontiscordardime, Justyna Targosińska | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
2944 | LANCOM iz Volzhskoy Serenady, Magdalena ¦więtoń | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2945 | MORGAN Morelowa Rado¶ć, . Witkowska A., Matławska B. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2946 | FINNSECH Morelowa Rado¶ć, Marta Kędra | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
2947 | CAFFE NERO Mio Amore Bi-Bi, . Cisowska A., Róg E. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2948 | Zabavny Kolokolchik DECO DE FETE, . Linneberg C., Kristensen J., Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
2949 | YORRIS Crista Mini (FCI), Krystyna Gniadek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2950 | INDIRA Caramel World, . Aleksandrowicz M., Kucner W. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2951 | ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga, Anna Głowa-Łobodzińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2952 | Charmeurhusets POEME NOIR OF CHANEL, . Linneberg C., Kristensen J., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2953 | ESCADA of Chanel Coco, . Linneberg C., Kristensen J., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2954 | MISS FIONA od Lalanki, Beata Matławska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2955 | ASTON Raciborski Puch (FCI), Marcin Piekarek | doskonała/excellent, lok. 2 |
2956 | FARID BOY Sakke, Ewa Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2957 | GUCCIO GUCCI Miss Aleksandra, Aleksandra Główka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2958 | VIVACE RED VELVET von der Salana, Krystyna Gniadek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2959 | ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga, Alicja Knopek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2960 | YVES MIYAKE vom Badener Rebland (FCI), Maria Karolina Bednarkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2961 | SAFORA BLACK STAR M.K. Złocisty Jastrun (FCI), Maria Karolina Bednarkiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2962 | Propels BLACK ALMA, Anita Holm, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2963 | Jasenak BUONA NOTTE, Małgorzata ¦wistek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2964 | Zolotaya Pectoral QUEEN OF HEARTS, Ewa Jagiełło | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2965 | UKU-LE-LE M.K. Złocisty Jastrun (FCI), Teresa Walasek | doskonała/excellent, lok. 2 |
2966 | ANUBIS MIDNIGHT LADY Paganiniho symfonie, . Kastlova P., Valcikova T., Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2967 | LEYLA AMEERA Agaregi, Agnieszka Skubik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2968 | AGAT More Love, Aleksandra Winkiel | doskonała/excellent, lok. 2 |
2969 | FREEMAN Lucky Princess, Małgorzata Kudas | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2970 | Gently Born NORMAN, Krzysztof Jaworski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2971 | BROWNIE Red Choco Pie, Aleksandra Główka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2972 | Executive LEAGUE OF GENTLEMEN, Danuta Szwedowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2973 | TORA BREATHTAKER Wisdom and Beauty, Krzysztof Jaworski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2974 | JASMINE STAR Lindeza (FCI), Violetta Rachwalska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2975 | Club de Rahni's PAPAYA, Jeanne Rahn, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2976 | Sugarpine's BAD GIRL, Pia Petersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
2977 | BELLA INI BI-BI Sabadiana, Elżbieta Róg | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2978 | EXCELLENT EXPRESSION Lindeza (FCI), Maria Wittek | doskonała/excellent, lok. 3 |
2979 | ELF z Bursztynowej Kolekcji, Ewa Rembiejewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2980 | AL CAPONE Mengo Celebration, Nadiya Kostyuk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2981 | ALMAZ of the Floating Garden, . Czarnecka E., Szczypta L. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2982 | LORD Sfora spod Tatr, Agnieszka Staniszewska | , nieobecny |
2983 | KILLER z Bursztynowej Kolekcji, Ewa Rembiejewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC |
2984 | MALENKIY OZORNIK iz Sarioly, Oksana Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2985 | Orlandino BRODWAY, Jerzy Prochenko | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2986 | KOMEL MARMELAD V SHOKOLADE, Nastassia Shvedava | , nieobecny |
2987 | CZARNA PERŁA z Bursztynowej Kolekcji, Dariusz Drozdowski | , nieobecny |
2988 | AMBER Kolekcja Szuwarka, Paweł Zgorzałek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, BOS |
2989 | DUDU¦ z Bursztynowej Kolekcji, Ewa Rembiejewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2990 | ZUZIA z Bursztynowej Kolekcji, Ewa Rembiejewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2991 | OCZKO W GŁOWIE Rus-Toy Szczę¶cie Moje (FCI), Michalina Puzanów | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC |
2992 | GREGORY PECK Armabel, Halina Gersz-Kosińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2993 | ELLIOT Saona San, Anna Kozłowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2994 | Solaris Avis EXOTIC, Dorota Radomska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2995 | GREAT GATSBY Pumilo, Halina Gersz-Kosińska | doskonała/excellent |
2996 | MONACO Sun of Tybet, Aneta Głogowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2997 | Chesvet Line QIN SHI HUANG, Katarzyna Niemiec | doskonała/excellent, lok. 2 |
2998 | Dilemma CAN'T TOUCH THIS, Małgorzata, Robert Patalas | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2999 | CHUCK PLAY Soni'g, Magdalena Kozak | doskonała/excellent, lok. 4 |
3000 | SHERKAN from Hesperyd's Garden, Magdalena Chudy | doskonała/excellent, lok. 3 |
3001 | UNIVERSE SEKRET Veseliy Gremlin, Svetlana Kovalchuk, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
3002 | GREGOR Merlot Poland, Teresa Nonckiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
3003 | BAJRA Dar Tybetu (FCI), Renata Polowczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
3004 | BELLUCI Arssamandi, Izabela Barciszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
3005 | Shitzlandiya AMELI, Sylvelin Litfin, Niemcy | doskonała/excellent |
3006 | ANASTAZJA Dar Tybetu (FCI), Beata Drobnicka | doskonała/excellent, lok. 3 |
3007 | MANOLA Sun of Tybet, Krzysztof Pi±tek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3008 | MASSUMI ILU Brilliance Moon, Ilona Ludas | doskonała/excellent, lok. 4 |
3009 | NELA Merlot Poland, Lidia Pożdżał | doskonała/excellent, lok. 2 |
3010 | CHA-CHA PLAY Soni'g, Sonia Grobelna | , nieobecny |
3011 | TREJSI z Kojca Coli, Magdalena Laskowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
3012 | S-A-M's FUNNY FINJA, Sylvelin Litfin, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
3013 | WINONA SILENT DOG Astarte Gold, . Jakubowicz-Gil S., Gil P. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
3014 | AMORE MIO Deferee (FCI), Katarzyna Niemiec | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3015 | HANA Ad Acte, Svetlana Kovalchuk, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
3016 | STYX ATREI Kirabzer, Ilona Ludas | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
3017 | B.B. KING Vlinder, Anna Sosnowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
3018 | ARNI Joie du Vent (FCI), Jędrzej Stępak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
3019 | MEMORY OF OLYMPOS LEGEND Rosville, Agnieszka Nockowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
3020 | ALXANDER THE GREAT von der Kolibris, Marzena Cięszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3021 | HOKAIDO vom Schwabenhof, Danuta Mingelevica, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
3022 | Warsaw Division (FCI) MERLIN, Katarzyna Kleszcz | doskonała/excellent, lok. 3 |
3023 | A'Dior I MAY SURPRICE YOU, Stina Bjerringgaard Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
3024 | ANCYMONEK Psy Przyszło¶ci, Beata, Karol Sieraccy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
3025 | Lilly's BEHIND THE CLOUDS, Danuta Mingelevica, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3026 | GAPI Lazlo, Jadwiga Cholewa | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
3027 | Treasure Box ROSALAGO, Bartosz Ku¶nierz | doskonała/excellent, lok. 3 |
3028 | Vittorias WARM AND TENDER, Stina Bjerringgaard Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
3029 | Zkarabi's EGOISTE, Aleksandra Otkińska-Iwicka | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
3030 | Nightfire's BALCK BEAUTY, Marzena Cięszczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
3031 | ONE MORE TIME Forussi, Bartosz Ku¶nierz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
3032 | AMAZING SILK Cheerful Butterfly, Justyna S±siadek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3033 | ANNISA Lalabay, Elżbieta Trzybińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
3034 | BAILA Double Vision (FCI), Anna Jarosz | doskonała/excellent, lok. 4 |
3035 | Lilly's PRIMADONNA, Aleksandra Otkińska-Iwicka | doskonała/excellent, lok. 3 |
3036 | BERNADETTE PETIT Vangeldis, Ewa Peretjatkowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
3037 | Snow Danwest KNACKY KITTY, Katarzyna Barton | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
3038 | Lilly's PEPPINA, Aleksandra Otkińska-Iwicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
3039 | A'Dior VALUE FOR YOUR MONEY, Stina Bjerringgaard Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
3040 | BABETTE PETIT Vangeldis, Ewa Peretjatkowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
3041 | Inter Win HOLIDAY FOREVER, Anna Sosnowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
3042 | WENDY Psy Przyszło¶ci (FCI), Katarzyna Kleszcz | doskonała/excellent, lok. 2 |
3043 | Lilly's PRIMA BALLERINA, Marzena Cięszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
3044 | LET HE BE A GOOD ANGEL Vive Vanette (FCI), Karolina, Joanna Ciereszko | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
3045 | LET ME MAKE YOU HAPPY Vive Vanette (FCI), Karolina, Joanna Ciereszko | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3046 | VIVIEN Psy Przyszło¶ci, Beata, Karol Sieraccy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
3047 | Lav-Imidg VIVA LA DIVA, Margarita Bobylkina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3048 | Double Eye GLAMOROUS GOLD SENGE, Elżbieta Ku¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3049 | Khyi-Mo's KABA TEO, . Nyby S., Snitkjaer M., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
3050 | Sommerlyst's TAN-TAN FOR SHANGRI-LA, Anna Marie Ringsmose, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
3051 | Miliisin TRANS -AM, Katriina Kanninen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3052 | Sommerlyst's X-MAS TAN NAG-PO, Anna Marie Ringsmose, Dania | , nieobecny |
3053 | ARNI Gang Cziki, Magdalena Andrusiewicz | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
3054 | MILLION DOLLAR BABY Livolly, Marek Kuczera | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
3055 | Vanessan KATHRIN, Katriina Kanninen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
3056 | HOCUS POCUS At Samskara, Poul Erik Fuglsang, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
3057 | Khyi-Mo's J-ZIGSA, Poul Erik Fuglsang, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
3058 | Sommerlyst's VEN-DHI KHYI-MO, . Nyby S., Snitkjaer M., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
3059 | Ergonox' WATCH THE STAR OF GALILEO, Louise Meinert Niclasen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
3060 | BOSS Subansuri, Katarzyna Hoffmann | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
3061 | Dawa's TIE `N` TAILS-LAMLEH, Louise Meinert Niclasen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3062 | K'a-dag Q'URNA LAMLEH, Renata Komajda | b. dobra/very good |
3063 | STEFANI SUPER STAR z Hełmowego Jaru (FCI), Marta Rutkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
3064 | Ergonox' WISE MIND OF MONTALCINO, Louise Meinert Niclasen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
3065 | TAMAZINE z Akacjowej Doliny (FCI), Urszula Głowacka | doskonała/excellent, lok. 1 |
3066 | FRENZY Dendrobates', Urlich Pratje, Niemcy | , nieobecny |
3229 | LORIE z Hamaris Moravia, Agnieszka Bonk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3230 | VENDY od Krasne Reky, Aleksandra D±bska | doskonała/excellent, lok. 1 |
3231 | ZACK-CVET Vinny Vrch, Bożena Kunikowska | , nieobecny |
3232 | BERRY od Krasne Reky, Aleksandra D±bska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
3233 | NADIA Bon-Ton, Grażyna Mnich | doskonała/excellent, lok. 2 |
3234 | WINIE od Krasne Reky, Wioletta Wróblewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |