2322 | EDO Curly Heaven, Hanna Karwat | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2323 | FIGARO Konstelacja Małej NiedĽwiedzicy, Lucyna Maculewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2324 | Doucer SPLENDEUR DOREE DOSIA, Grażyna Masternak-¦wi±tczak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2325 | CALLA von Springbell, Ireneusz Szczepański | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2326 | ATHEA Rancho Fidora, Radosław Dogoński | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2327 | MCKENZIE Black Dangerous, Monika Kapałka-Rec | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2328 | Mahsai's THE WIND LEONARDO, Grażyna Płaczek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2329 | Bimbik's MAXWELL, Monika Kapałka-Rec | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2330 | TOTUS TUUS Kaprys Rejenta, Grażyna Płaczek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2331 | RE VERA Kaprys Rejenta, Justyna Skolarus | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
2332 | REMEDIA AMORIS Kaprys Rejenta, Aleksandra Trepanowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2333 | TANTI AUGIRI Kaprys Rejenta, Grażyna Płaczek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2334 | BJ z Zagłębia, Zygmunt Stelmach | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2335 | DIAMOND PARYS Hamistu, Aleksandra Kubica | , nieobecny |
2336 | HIGH HOPE Green Place Poland, Julia Zbrożek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2337 | Very Vigie LINO VENTURA, Laurent Pichard, Szwajcaria | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2338 | Truly Yours THIS IS BLACK MAGIC, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2339 | Very Vigie JAMES BLUNT, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2340 | Azel ALWAYS BET ON THE BLACK, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2341 | Very Vigie DISCO DREAM, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2342 | ESHI Hamistu, Aleksandra Kubica | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2343 | HAPPINES FOR GORDIUS Green Place Poland, Monika Malitka-Skałba | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2344 | COLUMBIA Moser Dog, Aleksandra Kubica | doskonała/excellent, lok. 2 |
2345 | KRUTAJA DZHORDZHIJA Stern Feuerschain, Ewa Ochman | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2346 | AMERYKANKA z Zagłębia, Zygmunt Stelmach | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2347 | Galaksi BACK TO BACK, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2348 | Truly Yours QUEEN OF HAPPINESS, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 3 |
2349 | NOTA BENE KAY Izomer, Donata Dominik-Stawicka | , nieobecny |
2350 | NUMBER ONE Izomer, Ryszard Zięciak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2351 | HARRIWALD Royal Antidotum (FCI), Agata Bukowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2352 | PHILIP Uczniowski Kaprys, Piotr Karasiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2353 | Merry Cocktails DERBY, Irmina Lozia | doskonała/excellent, lok. 2 |
2354 | GAVRELL Royal Antidotum (FCI), Agata Bukowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2355 | QUALITY QUESTION LASTUG Esqueen, Dorota Sienkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
2356 | Merry Cocktails EMBLEM, Irmina Lozia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2357 | Cockergold FREE AS A BIRD, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2358 | IN EXCESS Złota Grota (FCI), Eugenia Fengler | doskonała/excellent, lok. 2 |
2359 | SATISFACTION of Esqueen, Karolina Knapczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
2360 | FILIP Bleper`s, Monika Makowska-Lasoń | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
2361 | KIMERY'S HAPPY MY BOY Capra, Ryszard Zięciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2362 | BRITNEY L¶ni±ca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2363 | LIKE ARWENA Rosagos (FCI), Magdalena Krasińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2364 | HARRIETT Royal Antidotum (FCI), Agata Bukowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2365 | I'M NA'VI Ebony Empire, Aleksandra Lula | doskonała/excellent, lok. 3 |
2366 | Cockergold IT'S MY ATTITUDE, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2367 | BACARDI Złota Grota (FCI), Magdalena Krasińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2368 | BYSTRA HETKA Psy Przyszło¶ci, Krystyna Oset | doskonała/excellent, lok. 3 |
2369 | FACTOR X Coolgang, Katarzyna Szyffer | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2370 | EXLUSIVE ELISIA z Petrovy Palenky, Adelina Tymczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2371 | FRUIT SUGAR Coolgang, Elżbieta Dulas-Kozak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2372 | ROCKET OF POWER Xilander, Grażyna, Lech Zielińscy | doskonała/excellent, lok. 4 |
2373 | SO EXIGE Xilander, Anita Sędzicka | doskonała/excellent, lok. 3 |
2374 | NANA Hetiw, Danuta Figiel | Weteran - ocena dosk., lok. I |
2375 | ATENA Hecolap, . Szczepańska B., Jabłoński M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2376 | LAGUNA LOVE ANGELINA AT REQUEST, . Kriisk K., Peganov A., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2377 | Winterbourne DARK MOON RISING, Ewa Ostapczuk-Gębka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2378 | Winterbourne NORWEGIAN WOOD, Ewa Ostapczuk-Gębka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2379 | Winterbourne MOVE ON TO BELAUER SEE, Ulf F. Baumann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2380 | Napada's MYOSIS ARVENSIS, . Bjorneboe G., Holand T., Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2381 | Komandoria Kowalki (FCI) ALCOR, Arkadiusz Grzyb | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2382 | Napada's KANTO LIBRE, Gunbjorg Bjorneboe, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2383 | PLAYBOY Perro Cobrador, Anna Klimiuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
2384 | Compendio (FCI) EYRAN, Monika Pawlak-Szymczak | , nieobecny |
2385 | Napada's THE LION KING, Stine Finckenhagen, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2386 | Compendio (FCI) ARVILLE, Monika Pawlak-Szymczak | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
2387 | JIA LI Oasis of Peace, Magdalena Wierzchowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2388 | BEST OF JURAJSKA GWIAZDA Hecolap, Beata Szczepańska | doskonała/excellent |
2389 | BUTTERFLY MIĘTA z Karczewskich Szuwarów, Jolanta Gill | doskonała/excellent, lok. 2 |
2390 | NUZI Bastia Line, Magdalena Błaszczyk | b. dobra/very good |
2391 | SWEET TEMPTATION Dark Obsession, Joanna Jarzębowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2392 | Napada's VIOLA COLLINA, . Bjorneboe G., Holand T., Norwegia | doskonała/excellent, lok. 3 |
2393 | IRVE Black & White, Adrianna Kunikowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2394 | APRICOT BEAUTY TULIP Rock on Fire, Monika Sawa | doskonała/excellent, lok. 3 |
2395 | INDIANA JONES Black & White, Małgorzata Olszak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2396 | Almanza MOCCA HAPPINESS, Mirosław Jabłoński | doskonała/excellent |
2397 | Napada's NATURE'S FLOWER, Gunbjorg Bjorneboe, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 2 |
2398 | ALF Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2399 | MANOLO Rozmachany Ogon, Karolina Galant | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2400 | DROP OF HAPPINESS Animals Triumph (FCI), Anna Piechowiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2401 | ANZOR Złota Familia, Marlena Zbroja | doskonała/excellent, lok. 4 |
2402 | BAILEY Szczę¶liwy Słoń, Anita Okońska | doskonała/excellent |
2403 | SIMBA Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 3 |
2404 | Stanroph SUPPER HERO, Birgit Jurs, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2405 | ZEUS Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboła | doskonała/excellent, lok. 2 |
2406 | ACROSS THE SKY Złota Nadzieja (FCI), Joanna Siergiej | doskonała/excellent, lok. 4 |
2407 | Catch the Wind ETERNAL SNOW, Saskia, Marco Wieland, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2408 | Nunuoramos ICE FROST, Justyna Nelke | doskonała/excellent, lok. 2 |
2409 | Ramchaine NEW YORK NEW YORK, Sven, Alexandra Budde, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2410 | Zampanzar CAFE MONET, Grażyna Płaczek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2411 | Stanroph SUPERSONIC, Birgit Jurs, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2412 | WIEDEŃ Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 3 |
2413 | COSMOPOLITAN Emerald Garden, Nina Kowalska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2414 | GAUDIUM VITAE Adsum, Ewa Bobik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2415 | B.B. KING Oligarchia, Robert Nowak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2416 | DELTAMORE MANOLITO BY Gaytonwood, Marta Michalus | doskonała/excellent, lok. 4 |
2417 | HAYDN of the Hellacious Acres, Sven, Alexandra Budde, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2418 | KIMI Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2419 | AKIM Adekatos, Tomasz Sławik | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
2420 | Sodelight CHER AMI GOLDEN LADY, Nina Kowalska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2421 | EASY MONEY Złota Nadzieja (FCI), Bartosz Rakowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
2422 | LILU Wi-An-Wa, Tomasz Czerniakiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2423 | AVILYST TANTI AUGURI Adsum, Krystyna Bajorek | doskonała/excellent |
2424 | BRIGITTE BARDOT Szczę¶liwy Słoń, Robert, Patrycja Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
2425 | GEISHA Rozmachany Ogon, Joanna Stoltmann | doskonała/excellent |
2426 | JOLIE MOME du Bois de la Rayere, Monika Holder | doskonała/excellent, lok. 4 |
2427 | LADY ASAI Hrabstwo Goldenów (FCI), Anna Kubacka | doskonała/excellent |
2428 | MACKENZIE von der Haake, Birgit Jurs, Niemcy | doskonała/excellent |
2429 | MADY von der Haake, Birgit Jurs, Niemcy | doskonała/excellent |
2430 | SETKA Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2431 | ZARA Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboła | doskonała/excellent, lok. 3 |
2432 | EILEEN Złoto z Wyspy, Sylwia Witasik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2433 | FIBI White Sisters from Poland, Piotr Lech | doskonała/excellent, lok. 4 |
2434 | Catch the Wind FLY, Jutta Wolf, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2435 | LOVE IS ALL AROUND Alma Gitana, . Majcherczyk K., Waligóra B. | doskonała/excellent |
2436 | MONA LISA Szczę¶liwy Słoń, . Tomaszewicz K., Kotecka M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
2437 | SUNSHINE REGGAE Retrievers Caramba (FCI), Elżbieta Mierzejewska | doskonała/excellent |
2438 | BUTTERFLY ATAKAMA z Karczewskich Szuwarów, Katarzyna Robert Kempka | doskonała/excellent, lok. 4 |
2439 | FIBI Rozmachany Ogon, Karolina Czyż | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2440 | ONCE IN A LIFETIME Milerro (FCI), Joanna Grab | doskonała/excellent, lok. 3 |
2441 | Neverland SMEEL THE MAGIC, Barbara Blacharska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2442 | ALMA GITANA de Ria Vela, . Waligóra-Piętak B., Piętak K. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2443 | BOOGIE WOOGIE Oligarchia, Robert Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2444 | INDIA du Bois de la Rayere, Monika Holder | doskonała/excellent |
2445 | KORA Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2446 | LAYLA Rozmachany Ogon (FCI), Magdalena i Paweł Kalwajtys | doskonała/excellent, lok. 3 |
2447 | Fenpinque MISS PRADA, Jutta Wolf, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
2448 | Catequill (FCI) NEVER ENDING STORY, Arkadiusz ¦rodecki | doskonała/excellent |
2449 | Zampanzar SOUL OF MY SOUL, Grażyna Płaczek | doskonała/excellent |
2450 | CARLA Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboła | Weteran - ocena dosk., lok. I |
2451 | DEMA Canis Marinus, Katarzyna Sojka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2452 | Curlyco DAZZLING DANCER, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2453 | EDRADOUR Wild with Delight, Agnieszka Kałek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2454 | AMAZING LONESOME DUNJA Achteraf, Katarzyna Bartczak-¦wica | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
2455 | ASPEN Kociokwik, Małgorzata, Przemysław Osuch | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2456 | DUBAJ Bellus Poland (FCI), Anna Buniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2457 | ERONGO Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
2458 | CALVADOS Little Wish, Anna Miłosz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
2459 | CHESTER Le¶na Czereda (FCI), Aldona Paul | doskonała/excellent |
2460 | GROT Nochowska Oaza, Romana ¦wi±tek | doskonała/excellent |
2461 | Sunnydaze LINCOLN NAVIGATOR AT ZADORA, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 2 |
2462 | WALKIE TALKIE z Grodu Hrabiego Malmesbury, Agnieszka Kowalczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2463 | WIN WIN Sarracenia, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 3 |
2464 | CASTOR'S MOON Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 2 |
2465 | FUKS Alfa Matrix (FCI), Witold Markindorf | , nieobecny |
2466 | RIGOLETTO SARRACENIA pod Napięciem, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2467 | SECRET HEART STEALLER of Labgold, Piotr Lewandowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2468 | BRUNO BANANI Bella Mare, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2469 | DON CORLEONE z Grodu Hrabiego Malmesbury, Agnieszka Kowalczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
2470 | VEGAS NIGHT Bella Mare, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2471 | BARNEY STAR Horske Vrsky, Irena Pacholikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2472 | Brinkdal CONRAD, Line Olsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2473 | AMARO na Spokojnej Fali (FCI), Magdalena Marszewska-Iwańska | doskonała/excellent |
2474 | CZILU Ta-Bajka (FCI), Krzysztof Jagu¶cik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2475 | DON BONAVENTURA z Grodu Hrabiego Malmesbury, Barbara Łastawiecka | , nieobecny |
2476 | Real-Person MIKELANGELO, A.S. Dudyrev, Rosja | doskonała/excellent |
2477 | MILLENIUM Bella Mare, Monika Czypionka | doskonała/excellent |
2478 | PETER PAN de Lomo Ancho, Chaiyot Paporn, Tajlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2479 | PIKKO PIKASO Lauminas, S. Puce, Łotwa | doskonała/excellent |
2480 | SKAZA Gwiazda Antares, Agnieszka Kowalczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
2481 | Play Mor DRY YOUR EYES, Aleksandra Dittrich-Jaroń | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
2482 | ETOSHA Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | , nieobecny |
2483 | West Sib Story LAGIOLI, Joanna Kula | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
2484 | BRENDA Top Silver, Justyna Chołuj-Kuczaj | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2485 | Play Mor FLY BY COSTA STERLINA, Karol Becki | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2486 | ACHAJA Athemi (FCI), Renata Łopatka | b. dobra/very good |
2487 | APPLE JACKIE Kreuzburg, Katarzyna Szewczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
2488 | APPLE TREE Kreuzburg, Beata Husar | doskonała/excellent |
2489 | Leenora BEST LEGEND ABOUT LOVE, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 2 |
2490 | DRAKA Cotoneaster, Arkadiusz Pohl | dobra/good |
2491 | DRUMLA Cotoneaster, Arkadiusz Pohl | dobra/good |
2492 | FUKUSHIMA MOJA MIŁO¦Ć Mera Vallis, Anna Krutelewicz | doskonała/excellent |
2493 | GEORGIA Sarracenia, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2494 | HUMBLE GLORY of Labgold, Sylwia Klessa | b. dobra/very good |
2495 | MARIKA Tęczowy Gaj (FCI), Justyna Fr±ckiewicz | doskonała/excellent |
2496 | MAYA ORANGE SUN Tęczowy Gaj, Marta Szopian | doskonała/excellent |
2497 | Dickendall Buckstone TEAZEN, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 3 |
2498 | TETE-A-TETE Herbu Zadora (FCI), Beata Husar | doskonała/excellent |
2499 | TOWER OF POWER Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent |
2500 | AKIRA Husarska Sfora (FCI), Beata Husar | b. dobra/very good |
2501 | BETTER NOT SELL Bella Mare, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 4 |
2502 | BLANCA Le¶na Czereda (FCI), Aldona Paul | doskonała/excellent |
2503 | BLUE RAY Kreuzburg, Katarzyna Szewczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
2504 | JOLLY Niewierskie Ł±ki, Justyna Targowska | b. dobra/very good |
2505 | L WORD Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2506 | ORINOKO Kociokwik (FCI), Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 2 |
2507 | HALIFAX Czupurna, Aldona Paul | doskonała/excellent |
2508 | LAVENDER SKY Herbu Zadora, Dariusz Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2509 | LIMITED EDITION Herbu Zadora (FCI), Beata Husar | doskonała/excellent, lok. 3 |
2510 | LUNA RAINBOW MOON Tęczowy Gaj, Joanna Kula | doskonała/excellent, lok. 4 |
2511 | NAVARRA Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent |
2512 | SARAYA Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | doskonała/excellent |
2513 | Hyspire WHATEVER YOU WANT, Sonia Czajor | doskonała/excellent, lok. 2 |
2514 | BONNY LIZ Horske Vrsky, Irena Pacholikova, Czechy | b. dobra/very good, lok. 2 |
2515 | Exquisito's INOLVIDABLE, Teresa Fernandez, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2516 | ELLSIE Strong Wind, Chaiyot Paporn, Tajlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2517 | Exquisito's HOLA CIELITO, Teresa Fernandez, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
2518 | Real-Person IMARI FOR FAIRY TALE, . Dudyrev A., Mikhaylova I., Rosja | doskonała/excellent |
2519 | MERY Kwiat Bałtyku (FCI), Dorota Wszółkowska-Pęcherczyk | doskonała/excellent |
2520 | SERENGETI Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | doskonała/excellent, lok. 3 |
2521 | ABIGAIL Accord, Justyna Fr±ckiewicz | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
2522 | ORFEO il Granio dei Malatesta, Bożena Redelbach | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2523 | BRUTUS z Ustrońskiego Zak±tka, Dorota Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2524 | CORDOLETTE z Krainy Narwi, Bożena Redelbach | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2525 | BACCARA del Chantrel, Małgorzata Brodziak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2526 | BAGNARA z Ustrońskiego Zak±tka, Dorota Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2527 | AROMA DI ZENZERO True Canadian Gold, Tomasz Pi±tek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2528 | TREVOR Basseciarnia (FCI), Monika Kurpisz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2529 | NEXTGENERATION PEAKPERFORMANCE Dancing with Fire, Małgorzata Prażanowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2530 | Red Hot Chilli's DESIGN OF NOCHILL, Klaudia Małuj | doskonała/excellent, lok. 3 |
2531 | Redborn FIRST EDITION, Anina Steentofte, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2532 | Honeyrun's LORD OF THE DANCE, Anna Uran -Barcik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2533 | BORN TO RAISE DAWN Dancing with Fire, Aleksandra Kaczor | doskonała/excellent, lok. 3 |
2534 | JELLO SHOTS FROM Cashel Vale, Petra Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2535 | LET'S DANCE CHA CHA True Canadian Gold, Magdalena Ci±żyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2536 | SIMPLY LILAC True Canadian Gold, Dominika Żak-Rosowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2537 | ABSOLUT FIRST SOFIA Garonera, Daniel Grze¶kowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2538 | AMALIA CADBO vd Echtinger Grift, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2539 | Tollcas BLUEBERRY MARTINI, Petra Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2540 | HEAVENLY HOPE z Dejzyna dvora, Jacek Michniewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
2541 | AKSARTA Domek za Miastem, Anna Preihs | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2542 | Tollcas EUTROPIA, . Nilsson P., Ahlqvist B., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 4 |
2543 | Canagold's LAMBORGHINI AVENTADOR, Maria Andersson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2544 | OFELIA pod Jabłoni±, Przemysław Kaczor | doskonała/excellent, lok. 3 |
2545 | Red Hot Chilli's RIGHT SIDE OF LIFE, Klaudia Małuj | doskonała/excellent |
2546 | HUGO z Wdeckiego Parku, Krzysztof Patalon | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2547 | HAPPY z Wdeckiego Parku, Przemysław WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2548 | GAWRA z Nadodrzańskich Łęgów, Edmund Grański | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2549 | COOL MANNY Ja-Sta-Czech, Sandra Dias | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2550 | Madlands HOT-TOO-HOT-TO-TROT, Helene Deldehed, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2551 | COLOMBINA DAMARO z Atutowej, Hanna Kosecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2552 | SECRET OF SUCCES Magic Spot (FCI), Jadwiga Krynicka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2553 | Lordsett TRULY MADLY DEEPLY, Katarzyna Ksi±żek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2554 | BRINCO BONITO Spotted with Charm (FCI), Paweł Błażejczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2555 | AMIGO AMOROSO Spotted with Charm, Natalia Mystkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2556 | ASTONISHING KING JULIAN Avendesora Poland, Oliwia Jaglińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2557 | HERE I AM Tamaam, Natalia Mystkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2558 | ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory, Hanna Ciemiecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2559 | Lordsett SHOW AND SHINE, Katarzyna Ksi±żek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
2560 | AMBROSIA AMOROSA Spotted with Charm, Natalia Mystkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2561 | AFORADA AMOROSA Spotted with Charm, Natalia Mystkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2562 | KONSTANTINE THE QUEEN OF Ker-Paravel (FCI), Jolanta Czyżyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2563 | OVER AND OVER AGAIN Avendesora Poland, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2564 | MARIUSZ S. Umbra Amabilis, Jagoda Samsel | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |