1709 | FUUETSU GO Fuen No Oka, Renata Krzykowska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1710 | JISHIN GO Shiroiarashi (FCI), Olga Siejak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1711 | RASHOMON GO Fuen No Oka, Zuzanna Chade | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1712 | ZENTO GO of Miyagi Ken (FCI), Łukasz Masztalerz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1713 | Hidden Cascade AKATSUKI GO, Karolina Kardasz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1714 | KANJI GO, Karina Radziminskaya | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1715 | KUROI DAYIA GO Koishi, Sylwia Gondek-Winiarek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1716 | NORIYUKI Paproci Zak±tek, Aleksandra Orłowska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1717 | Kiss Me and Love Me (FCI) R'FUBUKI, Jakub Nagórski | b. dobra/very good, lok. 2 |
1718 | TAIEMMARU GO Hinai Ougi, Zuzanna Chade | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1719 | HOKUYUU GO Housenkaku, Olga Siejak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1720 | KOTAROU GO Okayamanishi Oota, Tomasz Plaza | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1721 | NIKOBAYASHI Royal, Marzena Mikuła | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1722 | ASAYAKE GO Fuen No Oka, Zuzanna Chade | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1723 | DERU HOSHI GO Akogareno (FCI), Marzena Mikuła | , nieobecny |
1724 | FUEN NO HIME GO Daikantou, Zuzanna Chade | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1725 | KAMI GO Shiroiarashi (FCI), Olga Siejak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4 |
1726 | MICHIO Sakuraban, Krzysztof Ryszewski | , nieobecny |
1727 | Akogareno (FCI) P'SHINA GO, Dorota WoĽniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1728 | YOSIKO Go Daruma Kensha, Paweł Lis | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1729 | Nihon z Dzikiej Plaży (FCI) BOS KUMADE, Łukasz Masztalerz | , nieobecny |
1730 | FUMIHIME GO Fuen No Oka (FCI), Siejak O. Chade Z. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1731 | IKIO I GO Shiroiarashi, Anna Krupa | b. dobra/very good |
1732 | L'FUJICO Sakuraban, Marcin Graczykowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1733 | Akita u Izis RAN, Mateusz Gamrot | doskonała/excellent, lok. 3 |
1734 | YUMIKO Yujo Akita, Szymon Bukowski | b. dobra/very good, lok. 4 |
1735 | CHIYOHIME GO Fuen No Oka (FCI), Marlena Ankiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1736 | FUDOUHIME GO Shun'you Kensha, Krzysztof Ryszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1737 | GEISHA GO Atatakai Seikatsu (FCI), Marcin Graczykowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
1738 | HARUKAZE GO Kaikado (FCI), Hanna Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1739 | HAYDONA Sfora z Krasnego Boru, Łukasz Stromski | , nieobecny |
1740 | CHIKARA Roal, Paweł Lis | b. dobra/very good, lok. 3 |
1741 | DEPAULA Roal, Agnieszka Maćkowska | b. dobra/very good, lok. 2 |
1742 | YOROKOBI NI KAGAYAKA ME Halne Wzgórze, Kaja Pleban | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1743 | ERIKO GO of Miyagi Ken (FCI), Paweł Lis | doskonała/excellent, lok. 2 |
1744 | ICHIMARU GO Shiroiarashi, Szymon Bukowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1745 | SAKI-KUMIKO Akogareno (FCI), Karolina Kardasz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1746 | Indevor SURFACE WIND, Krystian Klimek | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1747 | APOLO Maczu-Ku, Rafał Dr±żewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1748 | Indevor GREAT PRETENDER, Beata Dziemianko | doskonała/excellent, lok. 3 |
1749 | Jazgar (FCI) KAROL, Waldemar Bartczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1750 | BOSTON Tavo Svajone, Jarosław Bychawski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1751 | DD'S ROLLO Dan Danilo, Justyna Daniluk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1752 | Mapekim Jokers Wild JOKERS, Paweł Mi¶kiewicz | , nieobecny |
1753 | LUCKY z Olexovho Dvora, Piotr Nowak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1754 | MEZO Volturnus, Grzegorz Nowicki | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1755 | Jazgar WALKER, Adam D±browski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1756 | LAND OF PROMISE Apocalipto (FCI), Mariusz Kędzierski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1757 | BRENDA LEE Snowfluff, Wioletta Lipczyńska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1758 | Redient SPIRIT OF VICTORY AT AMARTAMI, Marta Modzelewska | , nieobecny |
1759 | AISHA Kamionkowa Dolina, Kinga Procek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1760 | BUGATTI Daikoku, Jarosław Bychawski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1761 | DEMOLKA Amakita, Dorota Mindykowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1762 | HONDA KLARYMA Culture Heroes, Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1763 | Lord of Odate's Inheritance YVES, . Fleck K., Bergmann K., R., Niemcy | doskonała/excellent |
1764 | Woorlock ORCHIDEA, Sylwia Matyjasz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1765 | AFERA Daikoku, Krystian Klimek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1766 | Japonskiy Sad CHOCOLATE ROSE, Jolanta Grabińska | , nieobecny |
1767 | Mara-Shimas DUTCH TREASURE, Romuald Budner | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1768 | DARE TO DREAM Illa Kuvianartok, Artur Jacek Makarewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1769 | ARAGORN Timber Valley, Paweł Węgłowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
1770 | Storm Sky's JACK DANIELS SPECIAL RESERVE, Lucjan Jackowiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1771 | KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit, Ewa Niemczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1772 | Tanana RED BONITO, Andrzej Ciarkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1773 | AYRON ot Silver Arctic Storm, . Korostynskiy D., Davydov D., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1774 | CALIF AL RASTA MAN Midnight Sunrise, Paweł Węgłowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1775 | IGUAL DU GRAND Stormyth, Renata Sutto Vitkova, Czechy | , nieobecny |
1776 | DEVINE DIGNITY NEYTIRI Illa Kuvianartok, Artur Jacek Makarewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1777 | GENEVIEVE Inditarod, Wioletta Sacherska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1778 | LILOU z Klanu Wydry, Edyta Balowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1779 | YOUR DREAM COMES TRUE z ¦nieżnej Doliny, Magdalena Wierzchowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1780 | DENALI WHITE SPIRIT Inditarod, . Davydova L., Davydov D., Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1781 | MYSTIC MAHIGUN Illa Kuvianartok, Kamila Kustosik-Cierpikowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1782 | Monikoona QUICK SILVER AT MALAMAISON, Sarah J. Cochran, Wielka Brytania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1783 | Monikoona MOST WANTED, . Nawrocka I., Philips J.B., Wielka Brytania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1784 | C'BONN JAR JAR BINKS WARRIOR OF Burudika (FCI), Barbara Ługowicz | doskonała/excellent |
1785 | C'BONN LUKE SKYWALKER WARRIOR OF Burudika, Agata Jarzębska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1786 | Nirse (FCI) ERIC, Krzysztof Ziółkowski Janusz Heller | doskonała/excellent, lok. 3 |
1787 | JAZZ DANCER Afrikata, Krzysztof Ziółkowski Janusz Heller | doskonała/excellent |
1788 | POKER'N YOKER into Lightning, . Kubicka M., Kotovs V. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1789 | SULLA Liwang, Dorota Muller | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1790 | BOBBI-BOBBI PRINCE OF Burudika, Katarzyna Seweryńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1791 | BUNDUSTAR African Elite (FCI), Krystyna Chudzińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1792 | C'BONNA LEIA ORGANA WARRIOR OF Burudika, Magdalena Kubicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1793 | JASMINA Mysterious Talisman, Krzysztof Wodarski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1794 | SELMA Liwang, Dorota Muller | doskonała/excellent, lok. 3 |
1795 | BASTET PRINCESS OF Burudika, Magdalena Hausman | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1796 | Nirse (FCI) EMMA, Krzysztof Wodarski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1797 | Bahaticca's (FCI) BICHETTE BLONDE, Zbigniew Wieczorek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1798 | Simauta Dess MESSING, Lise-lotte Adler, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1799 | CHEROKEE Lietuvos Liutas, Camilla May Schulz, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1800 | Lav Lap Top SHIMMI FOR KUKUNOR, Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1801 | NIAGARA Sky Garden, Michał Dolaciński | doskonała/excellent, lok. 1 |
1802 | Old Sweetland's RIOTA, Waldemar Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1803 | ALL HAPPY FLOWER Europa Glokem, Marta Grze¶kowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1804 | HUGO Radoszowska Duma (FCI), Justyna Gierwatowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1805 | FRESH VAIBS SMOOTH, Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1806 | JAMIRIQUAI Style of Mary, Waldemar Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1807 | AIVENGO, Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1808 | ANTONIO Chines, Magdalena Wirkus | doskonała/excellent, lok. 2 |
1809 | MIA Laska Faina, Dorota Czerwińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1810 | VIVA Chow in the Fog, Alicja Kierakowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1811 | Majestic Sandial BERTHA, Grzegorz Wolski | , nieobecny |
1812 | JASIRA Kuku-Nor (FCI), Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1813 | JESSY z Udoli Snezenek, Katarzyna Żelazko | doskonała/excellent, lok. 4 |
1814 | ROXANA Rudy Oski, Sławomir Radulski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1815 | YURGA Brend Gallar, Marta Grze¶kowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1816 | HONEY SWEET WHITE de Sun Vit, Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1817 | DANNA Parytet, Justyna Nalewalska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1818 | Liusu BEI-BONCHI, Lise-lotte Adler, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1819 | Dandee VALOR REBEL QUEEN AV, Joanna Nosal | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1820 | TAIFUN, Sergiej Dudko, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1821 | S-DYMKA, Krzysztof Wiński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1822 | Frontpage FREY, Tine Schulz, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1823 | Lundetuvans TOVA TYTEBAER, Agnieszka Bogusławska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1824 | Yellow Eyes OFELIA, Jowita Matłosz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1825 | Quemh's BEL'A RESCO, Magdalena Kostrzewska, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1826 | CACHOPA do Vale do Juiz, Manuel Rott, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1827 | Sonata Arctica PHAAVEN WINKYSON, Daria Just | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1828 | CRYSTAL BULGARY BOY Siberian Love, Paulina Stec | doskonała/excellent |
1829 | LORD KOVU OF GAMBLER Powiew Północy, Natalia Kamińska | doskonała/excellent |
1830 | MOVES LIKE JAGGER Chatanga, . Andrzejczak S., Ja¶kiewicz A. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1831 | NEW DIAMOND SONATA ARCTICA of Chadhilla's Home, . Dziuba K., Szutkiewicz A. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1832 | Cabaka's NICE SURPRISE, . Vestergaard Pedersen M,Morel G, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1833 | De Villaodon SNOWY SYMPHONY, Beata Majchrowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1834 | XTRAVAGANT CAPRICE Give Me a Paw, Adam Pindral | doskonała/excellent |
1835 | Cabaka's FASHION BY DIESEL, Gitte Rosenquartz, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1836 | Grand Smile FOREVER MY ARCTIC CHALLENGE, Iwona Lenarczyk-Małecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1837 | CHIRON QADIR Yukibana, Paulina Stec | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1838 | Cottonball's EXPRESS, Marie Vestergaard Pedersen | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1839 | FUKS OF FADO Powiew Północy (FCI), Sebastian Andrzejczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1840 | Cabaka's MCGEE OF CALLE, Gitte Rosenquartz, Dania | Weteran - ocena dosk., lok. I |
1841 | Sonata Arctica (FCI) QUEDRA O'KNULF, Daria Just | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1842 | CANDICE RAYNI Gold Warden, Magdalena Wilk | b. dobra/very good, lok. 3 |
1843 | Anatina ENIA EVELYN, Patryk Kłos | , nieobecny |
1844 | MAMMA MIA Chatanga, Anna Ja¶kiewicz | , dyskwalifikacja |
1845 | Sonata Arctica (FCI) NARAYA O'CORVIK, . Dziuba K., Szutkiewicz A. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1846 | XENA OF FADO Powiew Północy (FCI), Leszek Turek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1847 | White Samara's DANCING D'VEGA, Pia Hiort, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1848 | IMPERIAL DREAM POLA Chatanga, Anna Ja¶kiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1849 | LIUFA SZTUKA POKOJU Nordpies, Joanna Jarzębowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1850 | Beloe Chudo ZHEMCHUZHINA POLJARNOGO SIJANIJA, Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1851 | ENIGMA INDI Shaggy Angels, Paulina Stec | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1852 | Arctic Challenge DREAM SURPRISE OF SNOWY STAR, Iwona Lenarczyk-Małecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1853 | White Samara's PRINCESS ANDREA, Pia Hiort, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1854 | YARA iz Severnoy Yarangi, Elena Tischenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 3 |
1855 | DAY DREAM BULLA Chatanga, Anna Ja¶kiewicz | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1856 | Explorer's ICHIFUJI, Małgorzata Piekarczykowie | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1857 | NOIZU-GO Matagiinu PL, Marta Rydzewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1858 | AKAI Mukashibanashi, Agata Biskupska | doskonała/excellent |
1859 | ARES KAI Ulubieńcy Kasi, Donata Żak | , nieobecny |
1860 | F-MISHA Ai Shido, Mariusz Matusiak | doskonała/excellent, lok. 1 |
1861 | BYAKKO Swobodne Życie (FCI), Małgorzata Kowalska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1862 | KIOSHI Anvijo, Żaneta, Tomasz Reiter | doskonała/excellent, lok. 2 |
1863 | ECHIKETTO OF BONSAI Xandrina, Donata Żak | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1864 | AMI z Grodzkiego Zak±tka, Małgorzata Loszek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1865 | AKATSUKI NO SACHIHIME Go Yoshisou, Maciej Gajewski | , nieobecny |
1866 | ASAMI Go You Djenima, . Gajewski M., Rogoziewicz J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1867 | BETI Markarowi, Patrycja Zimna | doskonała/excellent, lok. 4 |
1868 | NAIHANSO Go You Djenima, Olga Polischuk, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 3 |
1869 | NANAMI Go You Djenima, Żaneta, Tomasz Reiter | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1870 | QUEEN OF HEART Incipita Vita, Katarzyna Jabkowska | , nieobecny |
1871 | TOSHIKO Xandrina (FCI), Małgorzata Nadolle | doskonała/excellent |
1872 | MISSHIN HI TO MIZU Tajgeta, Żaneta, Tomasz Reiter | doskonała/excellent, lok. 1 |
1873 | SABASKA Hannibal Poland (FCI), Katarzyna Jabkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1874 | LAKOTA AZIZAMI Princes of North (FCI), Elżbieta Piotrowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1875 | Winter Melody (FCI) BREAK THE WAVE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1876 | PRELUDIUM Husqvarna, Jolanta Ziaja-Kardyka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1877 | DENVER Eskimo River, Lidia Trawińska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1878 | Winter Melody ONCE UPON A TIME, Viktoria Pisarchuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1879 | YOLAN Chugach, Marek Janc | dobra/good |
1880 | Kristari's JOSE CUERVO, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1881 | KRAYD s Akulovoy Gori, Polina Kukhar, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1882 | CASINO ROYALE of Cool Water, Beata Jasińska | , nieobecny |
1883 | Ebonyshadow's Shapali's DRAGON, Jolanta Ziaja-Kardyka | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1884 | QUINTESSENCE OF BEAUTY Husqvarna, Michał Skalski | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1885 | LADY MAHPIYA Princes of North (FCI), Robert Pawelec | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1886 | AFRODYTA Sleed Dogs (FCI), Zuzanna Lesińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1887 | Winter Melody (FCI) BEWITCHED N BEWILDERED, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1888 | HYPNOTIC DUST of Siberian Lady, Wioletta Kadłub | , nieobecny |
1889 | AKCJA z Krainy Nigdy Nidy, Zuzanna Lesińska | b. dobra/very good, lok. 2 |
1890 | Winter Melody (FCI) YOU ARE IN TROUBLE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1891 | LISCA CARA TAUN FOREST, N.P. Yanik, Ukraina | b. dobra/very good, lok. 1 |
1892 | ROXY D.B. Arctic, Beata Jasińska | , nieobecny |
1893 | EXTRAVAGANCE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1894 | Winter Melody (FCI) HERE COMES TROUBLE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1895 | Lapinlumon ADDALAS, . Nyby S., Snitkjaer M., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1896 | Lapinlumon MERIRSOVO, . Nyby S., Snitkjaer M., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1897 | Crepello ALMIGHT AJAX, . Lager I., Madsen K., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1898 | ZICO COSSET Krisanda, Joanna ¦lężak-Młynarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1899 | ZOLLI NODDY Krisanda, Tomasz Pacyński | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1900 | WALENTINKA Malaya the Happy Dog (FCI), Katarzyna Ozorowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1901 | MALAYKA Krisanda, Katarzyna Ozorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1902 | ZLATIBOR Adish Tau, Aleksander Murzin, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1903 | BOBIK JUNIOR Kobako (FCI), Daria Just | , dyskwalifikacja |
1904 | Milashka Pom CHIZHIK-PYZHIK, I. Nikolaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1905 | XANDRA z Lejancu, Andrzej Tomkiewicz | , dyskwalifikacja |
1906 | VARNA Gledis Duche, Mirosława Jarzynka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1907 | BLACK BIS Fantazja Szpic-Moll, Urszula Mendak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1908 | DAN-STAR-KOM CELEBRATION Wspólny Dom, Anna Tomczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1909 | JUNIOR Wspólny Dom, Marta Mikrut | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1910 | CHARLIE Gracja-Pom (FCI), Zofia Łazik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1911 | O'SOLE MIO Imparato, Teresa Imparato | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1912 | Dan-Star-Kom TRUDIS STYLE, Elżbieta Augustyniak | , nieobecny |
1913 | YANISBERG iz Korolevstva Staff, Mariusz Zientalski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1914 | OK Phenomenon DAZZLING DREAM, Paweł Miarka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1915 | DUKAT Wspólny Dom, Anna Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1916 | LEO SURPRISE Gracja-Pom, Artur Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1917 | Bravo's PARTY AFTER DARK, Liya Emelianova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 4 |
1918 | OROSLANDO LADISLAO VITTO LEGEND, I. Nikolaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1919 | Patch of Sunlight BOSVELT, I. Nikolaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1920 | HEARTBREAKER Fantazja Szpic-Moll, Urszula Mendak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1921 | N & P'S CANDLE IN THE WIND, Liya Emelianova, Rosja | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1922 | Cvetnoj Barbaris GLORIS LIGHT SHOW, Robert Witkowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1923 | IRA Wspólny Dom, Anna Tomczyk | , nieobecny |
1924 | JOWIT Gold Apis, Magdalena Zielony | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1925 | CAMEA Fantazja Szpic-Moll, Urszula Mendak | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
1926 | BALBINKA z Rokoli, Aleksandra Przysowa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
1927 | Tauro FORTE, Grażyna Żera | , nieobecny |
1928 | Zvezniy Courage MARIKA FLUFFY PERFECTION, Renata Czarnecka-Kubiak | , nieobecny |
1929 | ORTENSIA del Cantico delle Creature, Artur Sikora | doskonała/excellent, lok. 2 |
1930 | AMBROZJA Fantazja Szpic-Moll, Urszula Mendak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1931 | HAITI Jan-Chi-Da, Marta Mikrut | doskonała/excellent |
1932 | KSARA Wspólny Dom, Dagmara WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1933 | NADZIEJA Wspólny Dom, Anna Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1934 | Bravo's RUN, LOLA, RUN, Liya Emelianova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1935 | JOSZI Słoneczna Pomerania (FCI), Paweł Miarka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1936 | PASSIONATA Fantazja Szpic-Moll, Urszula Mendak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1937 | EUNICE del Cantico delle Creature, Artur Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1938 | LITTLE LEO Krisanda, Joanna ¦lężak-Młynarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1939 | DRZEMLIK Zbyszkowisko (FCI), Małgorzata, Zbigniew Rojewscy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1940 | HYDROZAGADKA Zbyszkowisko (FCI), Małgorzata, Zbigniew Rojewscy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1941 | BALI Dell' Antonazzo, Pia Rodvig Kristiansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1942 | Oeyangens ERA, Pia Rodvig Kristiansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1943 | Emiresky HARLEY DAVIDSON, Magdalena Kućko | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1944 | KEETOU KAEO Volarius (FCI), Dorota Tokarska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1945 | MR BHA THAI JR Volarius (FCI), Wojciech Michalak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1946 | DORA Wataha z Rabowic, Wojciech Michalak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1947 | KANANI GATTACA Volarius (FCI), Magdalena Kućko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1948 | Kriikunan ARTIS ANIS, Katariina Dolmatoff, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1949 | Mystarz GRANDE DESIGN, Katariina Dolmatoff, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
3228 | AŁŁA Diament Jakucji, Agnieszka Sztuba | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |