417 | AMAZING DIAMONDS V na Każd± Pogodę, Magdalena Jędryka-Basińka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
418 | Lumelaviin BRILLIANT KIND OF HEART, Kulli Trauser, Estonia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
419 | DENIS Erossaints, Paula Przygoda | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
420 | BOHUN z Dorzecza Parsęty (FCI), Gabriel Donajski | doskonała/excellent, lok. 1 |
421 | JAMES BOND Wielkopolski Bernardyn, Robert Zarębski | , bez oceny |
422 | NEBUKADNEZAR van't Hof Ten Eynder, Natalia Kachmar, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
423 | Lumelaviin ANGEL IN MY HEART, Marko Ehrberg, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
424 | ZYGA Dar ¦więtego Bernarda (FCI), Łukasz Golczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
425 | Donaco MYSTERIOUS GOTHAM CITY, Kulli Trauser, Estonia | , nieobecny |
426 | QUANTUM vom Baronenschloss, Robert Sanwick, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
427 | King-Karonens ZUCKER, Mika Pallari, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
428 | SWEETNESS Magnificent Yeti, Paula Przygoda | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
429 | BAJKA Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figiela | b. dobra/very good, lok. 3 |
430 | Bernegarden's COLD PLAY, Magdalena Kubacha | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
431 | CZINA Pałucki Przejar, Monika Kochanowska | b. dobra/very good, lok. 2 |
432 | CELINA Dar ¦więtego Bernarda (FCI), Łukasz Golczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
433 | JANE EYRE Wielkopolski Bernardyn (FCI), Mika Pallari, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
434 | ZIMBA Pałucki Przejar, Gabriel Donajski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
435 | Khedive's ROUND THE TWIST, Magdalena Kubacha | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
436 | KING OF LIFE Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubacha | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
437 | Cache Retreat POWER BALL, Magdalena Kubacha | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
438 | Chandlimore ENGLISH ROSE, Magdalena Kubacha | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
439 | ELIZABETH QUEEN Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubacha | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
440 | BOB MARLEY Bohemia Hagrid, Czesława Pospieszna | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
441 | Berner-Emmas PURE SNEEZY, Silke, Andreas Topfer, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
442 | CHUPA CHUPS Candy World, Krzysztofa Kozubek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
443 | ANGEL OF POWER Aniołowe Berny (FCI), Marta Rokicka | doskonała/excellent |
444 | ARAMIS Berneńska Przygoda, Maria Malak | doskonała/excellent, lok. 3 |
445 | ASPEN Melle Dulcior (FCI), Katarzyna Kropidłowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
446 | BALTAZAR Przyjaciel Bernu¶, Karolina Sobiecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
447 | CEZAR Esflores (FCI), Ewa Sławik | doskonała/excellent |
448 | Vuorenpeikon LION, Heli Torvinen, Finlandia | doskonała/excellent |
449 | LOGAN Majowy Skarbiec (FCI), Yves Claus, Belgia | doskonała/excellent |
450 | MAYBACH Berneńska Dolina, Anna Żurawek | doskonała/excellent |
451 | Bernerdalens NICKELBACK, Mieczysław Kowalski | doskonała/excellent, lok. 4 |
452 | Tulipanos Berni POWER OF HEART, Monika Gunia | doskonała/excellent |
453 | CANNON Wzgórze Agisa, Monika Sty¶-Zaj±c | doskonała/excellent, lok. 4 |
454 | HILTON Alpiu Slenis, Karolina Sobiecka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
455 | IGGY POP Astrum Felix, Joanna Cykowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
456 | KANORO DENZEL vom Hollandhof, . Fischer B., Sobieszczyk S. | doskonała/excellent, lok. 2 |
457 | NOBEL z Lubinia Wielkopolskiego, Wojciech Napierała | doskonała/excellent |
458 | ABRAHMS Wzgórze Agisa (FCI), Monika Sty¶-Zaj±c | doskonała/excellent |
459 | BENTLEY z Ja¶minowego Zacisza (FCI), Roksana Jurkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
460 | Vuorenpeikon FAMOUS, Sari Kola, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
461 | HOLMES Gumisiowy Jar, Damian Borta | doskonała/excellent, lok. 4 |
462 | JOEL Majowy Skarbiec (FCI), Ewa Rohde | doskonała/excellent, lok. 2 |
463 | ERATO Hard River, Dariusz Domrazek | doskonała/excellent |
464 | FANTASTIC DREAMER u ¬ródeł Wisły, Monika Gunia | doskonała/excellent, lok. 4 |
465 | FRYDERYK Swobodne Życie, Mariusz Matusiak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
466 | HEKTOR z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalski | doskonała/excellent, lok. 3 |
467 | OBSSESION z Gorzyckiej Zagrody, Irena Balcerzak | , nieobecny |
468 | STAR IS COMING z Deikowej Doliny, Teresa Deik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
469 | MRS DEPTH FIRE z Deikowej Doliny, Maciej Pospieszny | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
470 | Gaspari Line RIHANNA, Iwona Gasprowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
471 | TATANKA Duch Wrzosowisk, Barbara Fischer | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
472 | ANKO Carmbern (FCI), Anita Rodak | b. dobra/very good |
473 | ARIN Melle Dulcior, Agnieszka Stężycka | doskonała/excellent, lok. 2 |
474 | ARROW Berneńska Przygoda, Klaudia, Jacek Janiszewscy | doskonała/excellent |
475 | CLEMENTINE Dogonić Marzenia, Marta Rokicka | , nieobecny |
476 | EVERSTAR Alpejski Sen, Lis Hensen, Dania | doskonała/excellent |
477 | HALLO DOLLY z Deikowej Doliny, Teresa Deik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
478 | HOLLY HOPE Nekielskie Moczary, Aleksandra Wyszyńska-Robakowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
479 | IZADORA Stajnia Sadyba (FCI), Katarzyna Kropidłowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
480 | AMBER Berneńska Przygoda, Maria Malak | doskonała/excellent, lok. 2 |
481 | BONNY DIXIE Ashoune Dream, Zuzana Horynova, Czechy | doskonała/excellent |
482 | CIRI JASKÓŁKA Wzgórze Agisa, Edyta Szulczyk | doskonała/excellent |
483 | FOR ME Szczę¶cie Ty Moje, Wanda Czaplewska | doskonała/excellent |
484 | IBRIL Kamień Milowy, Anna Żurawek | doskonała/excellent |
485 | MOLLY MIDDLETON Tańcz±ce Mgły, Jarosław Mejer | doskonała/excellent |
486 | PADME AMIDALA Hard River, Dariusz Domrazek | doskonała/excellent, lok. 4 |
487 | PYZA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), . Grabia K., Koszembar M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
488 | SUMA SUMARUM Duch Wrzosowiska (FCI), Ewa Rohde | b. dobra/very good |
489 | ZUZA Esflores (FCI), Ewa Sławik | doskonała/excellent, lok. 3 |
490 | ALMA Berneńskie Ł±ki (FCI), Magdalena Krężelewska | doskonała/excellent |
491 | Lenesberner DIAMOND, Lene Lerup Grann, Dania | doskonała/excellent |
492 | DIUNA Wesoła Czereda, Wojciech Organa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
493 | GINA Stróż Zagrody (FCI), Magdalena Szłapa-Lipińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
494 | GRIZELL Swobodne Życie, Paulina Borkowska-Pożuczek | , nieobecny |
495 | IBANA Kamień Milowy, Anna Żurawek | doskonała/excellent |
496 | RIPOSTA Berneńskie Ranczo, Maria Malak | doskonała/excellent, lok. 4 |
497 | ZOE Berneńskie Ł±ki, Katarzyna Dachterska | doskonała/excellent, lok. 2 |
498 | ZUMI TOYA z Deikowej Doliny (FCI), Magdalena Remiszewska | doskonała/excellent |
499 | ANABELLA Wesoła Czereda, Wojciech Organa | doskonała/excellent, lok. 4 |
500 | BASANTI Alpejska Kraina Szczę¶cia, Agnieszka Stężycka | doskonała/excellent, lok. 3 |
501 | FABIOLA Eleuteria, Justyna Skolarus | doskonała/excellent, lok. 2 |
502 | PAMIRA FOREVER u ¬ródeł Wisły, Dorota Stasiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
503 | VERONA z Gorzyckiej Zagrody, Irena Balcerzak | , nieobecny |
504 | BOZZZ von Ellinghaus, Harald Underberg, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
505 | Hearts of Hope's NE-YO, Line Sorensen, Dania | , nieobecny |
506 | CZESŁAW Ewenement (FCI), Wiesław Piotr Kreps | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
507 | KAOS de Kukuarri, Markus Schutte, Niemcy | , nieobecny |
508 | TRANDUIL KOROL ELFOV iz Mira Ansheliki, A.L. Akantieva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
509 | FAINA FAE von Agadem, Katrin Brandenburg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
510 | FOREVER AND EVER Box-Star (FCI), Hanna Ciulkin | doskonała/excellent, lok. 4 |
511 | RUMBA Yakuza.Gdy, Małgorzata Modzelewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
512 | TRADYCJA Nostris Canis, Marzena Ciechulska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
513 | ELISABETH Mat-Box (FCI), Dariusz Chmielewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
514 | CAMPAGNOLO ATHENA Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
515 | ELECTRA GLIDE z Metaboxu, Frantisek Kokna, Czechy | , nieobecny |
516 | GRANDA Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
517 | Bostobox VANILLA SKY, Lone Gronbaek Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
518 | BIS MARK iz Doma Svaroga, P. Voronov, Rosja | , nieobecny |
519 | Bostobox WASCO, Jette Eklundh Christensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
520 | ALWAYS BE COOL Box-Star, Izabela Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
521 | Sat'Elit VAN HELSING, Elena Gornova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
522 | Jedna na Milion JANTAR, Adam Zawistowski | , nieobecny |
523 | TANTRA Yakuza.Gdy, Małgorzata Modzelewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
524 | ETNA Walba-Saw (FCI), Krystyna Kowalska | doskonała/excellent, lok. 1 |
525 | MAFIA Sanvita, Victoria Pogodina, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
526 | Rus la Fler REINA MARGOT, Sysanne F, Clara W. Lund-Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
527 | JOSEPHINE du Domaine des Audes, . Litfin S., Schneider S., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
528 | ALBANIA Braveryville, Oksana Klochko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
529 | POTPOURRI Box-Star (FCI), Urszula Grabowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
530 | ALWAYS BE FRIENDS Box-Star, Katarzyna Szulc | doskonała/excellent, lok. 3 |
531 | ALWAYS BE SEXY Box-Star, Anna Cielecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
532 | Jedna na Milion ISKRA, Tatana Voznikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
533 | CLIFF, Flemming Palshoj Johansen, Dania | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
534 | ELVIS Marbull (FCI), Monika Mu¶-Jurczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
535 | MORFEUSZ z Grodu Dawida (FCI), Sylwia Nowak | b. dobra/very good |
536 | BUTCH Wróżka Zębuszka, Beata Babińska | b. dobra/very good |
537 | ENTER Bulldoland, Barbara Horbacz | doskonała/excellent, lok. 2 |
538 | MAX Słoneczny Sad, Magdalena Wójcik | doskonała/excellent, lok. 4 |
539 | OSBORNE The Big Al (FCI0, Piotr Janikowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
540 | RASHLER Esdeka, Wojciech Żuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
541 | SALVUS VirgoLeo, Mirosław Sobolewski | dobra/good |
542 | ZUBI Dor-Gladiator (FCI), Małgorzata Bartczyszyn | b. dobra/very good |
543 | CZESIO Evolution of the Wolf, Marta Rosińska | b. dobra/very good, lok. 2 |
544 | SONOFABULL HANK Esdeka, Jakub Wróblewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
545 | Cappo de'Loreno BADII, Artur Bordyczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
546 | EMPTY POCKETS v. Zanybulls, Flemming Palshoj Johansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
547 | LUKIER My Gal-Bull, Aneta Skubiszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
548 | Nobozz MAXIMUS, Mai Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
549 | HAPPY BOY ANDOR v. Zanybulls, Annvor Jansageroi, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
550 | POKRACZNY GNOM Niesforna Gromadka, Katarzyna Sosnowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
551 | ALGIDA ARIA Quantum Colosseum, Ewelina Gronkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Młodsze Szczenię |
552 | Mystique Diamond HASEDERA, Mirosław Maciejewski | obiecuj±cy/promising |
553 | HOLLY Motobule, Eliza Bieńkowska | obiecuj±cy/promising |
554 | APOLONIA z Dagbartówki, Justyna KaĽmierczak | b. dobra/very good |
555 | BARBIE Bonum Omen, Alina, Jerzy Figiela | nie do oceny/cannot be judged |
556 | Rittium BETTY BOOP, Anna Szymańska-Modrzycka | b. dobra/very good |
557 | CHLOE Evolution of the Wolf, Mateusz WoĽniak | dobra/good |
558 | CZARUJˇCA CHA-CHA 100-Pociech, Karolina, Jonasz Ramut | b. dobra/very good |
559 | KISS ME Roki San, Monika Mu¶-Jurczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
560 | MERCEDES od Mariki, Grzegorz Krawczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
561 | ODDY the Big Al (FCI), Agnieszka Baranowska | b. dobra/very good |
562 | SONOFABULL COHANA Esdeka, Wojciech Żuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
563 | ZIAJA Niezno¶na Milewa, Grzegorz Krawczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
564 | BELLATRIX Dnepr Happy-Dogs, Svetlana Proshutya, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 4 |
565 | CLEO z Grodu Dawida (FCI), Przemysław Szel±gowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
566 | GRETTA Monaberg, Jacek Kruszona | dobra/good |
567 | SONOFABULL DEEBUA Esdeka, Jakub Wróblewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
568 | TRYLONIA Griin Grey (FCI), . Pilarczyk E., Cichoński P. | doskonała/excellent, lok. 3 |
569 | HANA Mar-Tom z Pecna Rodu (FCI), Lidia JóĽwiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
570 | PSOTNA PYCHOTKA Niesforna Gromadka, Katarzyna Sosnowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
571 | CZAKRA z Grodu Dawida, Ewelina Gronkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
572 | Multum's GLORY DAYS, Yvonne Axling, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
573 | Mad House MADELEINE, Annvor Jansageroi, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
574 | Sandbrook's NOSUCH DANISH DREAM, . Axling Y., Beak M., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 4 |
575 | TRESOR FULLHOUSE Amber Dream, Agata Bis | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
576 | Fullhouse Bull's I'M A BELIEVER, Agata Bis | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
577 | CYMES Amber Dream, Katarzyna Piesecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
578 | Fullhouse Bull's I'M THE SEXY GIRL, Agata Bis | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
579 | MI Tolla-Prima (FCI), Grzegorz Kina | doskonała/excellent, lok. 2 |
580 | Dolce Perro I AM ONE OF THE FOUR-WATER, Grzegorz Kina | doskonała/excellent, lok. 2 |
581 | Full House MAKE A WISH, Agata Bis | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
582 | BELLADONNA Amber Dream (FCI), Sebastian Szumaczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
583 | KATAR La Nostra Terra, I. Zemskaya, Ukraina | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
584 | Nostre Speranze ARIF, I. Zemskaya, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 4 |
585 | DIEGO DRAGO D'Oro Corso Doro, Adam Woszczyna | doskonała/excellent, lok. 3 |
586 | HIGHMAX del Corsoclub, Artur Legutko | doskonała/excellent |
587 | MARGAS Le¶ne Złoto, Małgorzata Kremer | doskonała/excellent |
588 | MR. TIZIANO DIEGO Corso BiH, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
589 | Imprezo Polaris SHERLOK, Bogusław Piędzia | doskonała/excellent, lok. 2 |
590 | TARUS Custo di Nos, Magda Szczęsna | doskonała/excellent |
591 | IPAX z Gildii Nieustraszonych (FCI), Marta Grochal | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
592 | PAPARAZZI IL MIO Infniti Cane Corso (FCI), Anna Wozińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
593 | ALFREDO AMORE MIO Corso Doro, Artur Legutko | doskonała/excellent, lok. 2 |
594 | BONO Duma Klinisk, Agata Klecha | doskonała/excellent, lok. 3 |
595 | PRESIDENT iz Dinastii Championov, Sylwia Andrzejewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
596 | DAVINCI SORPRESA Soprattutto, Monika Brniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
597 | OUTSTANDING BOY Del-Orte, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
598 | Ollada Arlekin SHEDDEN, Marcin Luciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
599 | HARIET Strajano, Ljubomir Crnojakic | , nieobecny |
600 | BLUE SHADOW Del-Orte M.L. (FCI), Karol Podgórny | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
601 | A QUEEN OF THE RING FOR YOUR DESTINY, Beata Fochman | doskonała/excellent |
602 | BERGA z Mazurskiego Edenu, Bogusław Piędzia | doskonała/excellent, lok. 4 |
603 | CANTANA iz Dynastii Chempionov, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
604 | DILAJLA DRAGO D'ORO Corso Doro, Dorota Kamińska | doskonała/excellent |
605 | Donna DRAGO D'ORO CORSO DORO, Adam Binkowski | doskonała/excellent |
606 | HEROINA Gang Pręgusów (FCI), Joanna Lerczak | doskonała/excellent |
607 | MITRA Umbra de Coloseum, Monika Brniak | doskonała/excellent, lok. 3 |
608 | WALKIRA Corso Imperium, Magda Szczęsna | doskonała/excellent |
609 | XENIA de la Mirage de Torrellas, Sylwia Andrzejewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
610 | AMBROZJA AMORE MIO Corso Doro, Marek Lisowski | b. dobra/very good |
611 | DEMETRA GIA INFINITI Custode del Mio Corpo, Anna Wozińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
612 | ZOE Błękitna Przystań (FCI), Natalia Wysocka | b. dobra/very good |
613 | GISELLE della Vale degli Oarsi Ali, Dorota Posłajko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
614 | EFRA Ja¶minowa Zagroda, Klaudia Tobólska | doskonała/excellent, lok. 2 |
615 | ZOLA Tempi Passati, Sylwia Andrzejewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
616 | SHOW MAN Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
617 | Argus Alectra (FCI) NADER ORSON, Jarosław Meyer | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
618 | BLACK JACK Wspomnienie o Tigrze, Jacek Żydzik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
619 | JUMIS Baciary z Kniaziowskiej Dynastii, Iwona Kurowicz | b. dobra/very good, lok. 4 |
620 | PRETOR Titanus Virtus, Mikołaj Uniatycki | doskonała/excellent, lok. 2 |
621 | U2 Magnateria, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
622 | AVALON Mazurska Rapsodia (FCI), Artur Jagieła | , nieobecny |
623 | DOBROMIR Baciary z Kniaziowskiej Dynastii (FCI), . Bogusz M., Małachowski S. | doskonała/excellent, lok. 2 |
624 | GOLDEN TROPHY Wspomnienie o Tigrze, Dariusz Machowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
625 | SOKRATES Magnateria, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
626 | ATYLLA Mazurska Rapsodia (FCI), Grzegorz Poliński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
627 | BOSMAN Black Legion (FCI), Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
628 | MORES Fra Diavolos Poland (FCI), Izabela Wróbel | b. dobra/very good |
629 | ORYGINAL ONUFRY Magnateria, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
630 | PASZA z Norblińskiej Doliny, Magdalena Gilińska-Wilk | doskonała/excellent, lok. 4 |
631 | CHAROIT iz Russkoi Dinastii, Agata Tymczak | doskonała/excellent, lok. 4 |
632 | DAGOROF Adversus Exire, Monika Hatalska | doskonała/excellent |
633 | FRIDAY Taras Sarja, Marion Freitag, Niemcy | , nieobecny |
634 | LEO z Domu Razan, Henryk Brzeziński | doskonała/excellent |
635 | LUXOR Magnateria, . Buda K., Mrozińska A. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
636 | NEGRAL Czarno-Miodowy ¦wiat (FCI), Agnieszka Borkowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
637 | RUSŁAN z Norblińskiej Doliny, Monika Frost-Kaszuba | doskonała/excellent |
638 | Sotsvetie SEN-ZHERMEN TER 'AVALON, Z.A. Martynova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
639 | PERSEFONA Mazurska Rapsodia (DCI), Grzegorz Poliński | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
640 | BRIGID Wspomnienie o Tigrze, Andrzej Łagowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
641 | DANGEROUS BEAUTY Noch na Kupalu, Monika Hatalska | doskonała/excellent |
642 | ETNA Black Legion, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 3 |
643 | JOLA LOJALNA Alfa Ammal, Bartosz Gawędzki | b. dobra/very good |
644 | JUTURNA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii (FCI), Agnieszka Borkowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
645 | Argus Electra (FCI) LIBERTA, Kinga Szafrańska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
646 | MANFREDA z Sz±brukowego Lasu /FCI/, Agata Rawłuszko | b. dobra/very good |
647 | ULALA VA BENE Magnateria, Ewa Trzcińska-Rybak | doskonała/excellent |
648 | URANIA Magnateria, Sabina Fołta-Niedzielczyk | doskonała/excellent |
649 | WERONA Magnateria, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent |
650 | ARIA Mazurska Rapsodia, Dorota Jankowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
651 | DEJA VU Royal Black, Agnieszka Maciupa | doskonała/excellent |
652 | DOVANA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii (FCI), . Bogusz M., Małachowski S. | doskonała/excellent, lok. 4 |
653 | DUMA Magiczna Czerń (FCI), Andżelika Waligóra | b. dobra/very good |
654 | JUMANJI Alfa Amal, Zofia Bujakiewicz | b. dobra/very good |
655 | Argus Electra (FCI) LEGENDA, Sonia Pustułka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
656 | RUSŁANA z Sz±brukowego Lasu, Wiesława Jezusek | doskonała/excellent |
657 | TRINITY Magnateria, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
658 | Astra Fidelis ASTORIA, Małgorzata ¦wistek | doskonała/excellent |
659 | BEZA Black Legion, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 4 |
660 | MATILDA iz Galickih Zemel, Viktoriya Timofeeva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
661 | PRESJA z Domu Razan, Mariola Pomieczyńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
662 | RIVERINE Juodasis Amuletas, Patrycja Spotan | doskonała/excellent, lok. 2 |
663 | SOCHI Magnateria, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent |
664 | Astra Fidelis (FCI) ATENA, Beata Górna | doskonała/excellent |
665 | BIRUTI z Galicyjskiej Ziemi, Sabina Fołta-Niedzielczyk | doskonała/excellent |
666 | LA-TAIRA z Domu Razan, Ewa Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
667 | MAXIMA z Norblińskiej Doliny, Monika Michalewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
668 | ONLY YOU Magnateria, Agnieszka Jarosz | doskonała/excellent, lok. 4 |
669 | PRIMAVERA Magnateria, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
670 | WIOSENNA BURZA Infiniventus, Anna Misiura | doskonała/excellent |
671 | KROPECHKA ZVIOZDECHKA MALAHOVSKAJA Magnateria, Agnieszka Mrozińska | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
672 | Tira Vento (FCI) AMARETTO, Dorota, Katarzyna Plewka | b. dobra/very good, lok. 3 |
673 | CHALLENGER King of Romania, Magdalena Kasperek | doskonała/excellent, lok. 2 |
674 | KAIROS de Grande Vinko, Dominika Hucał | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
675 | Tahi-Reme NIKON, Helena Britt Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
676 | ARES Todo En Uno (FCI), Janina Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 1 |
677 | BENTLEY z Padoku, Monika Smaga | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
678 | Dura Lex Polonia GAUDI, Bogdan Nejman | doskonała/excellent, lok. 2 |
679 | Dura Lex Polonia (FCI) HUSSARO AQUILAE ALA, . Tokarski M., Bujok W. | doskonała/excellent, lok. 3 |
680 | ROLLS ROYCE Tira Vento (FCI), Sara Ratajczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
681 | BELLA Premium de Lux, Bogdan Nejman | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
682 | Tira Vento (FCI) ALABAMA, . Plewka D., K., Dudek K. | b. dobra/very good, lok. 4 |
683 | PAULA ABDUL Elite House, Andrzej Tomkiewicz | b. dobra/very good, lok. 2 |
684 | PRINCESS VIKTORIA di Prisconte, Fabrizio Bonemei, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
685 | WHISKY Tira Vento (FCI), Katarzyna Plewka | b. dobra/very good, lok. 3 |
686 | ITALIA BERLINETTA iz Zoosfery, Anna, Mirosław Witkowscy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
687 | Dura Lex Polonia (FCI) JULIA, Włodzimierz Bujok | b. dobra/very good, lok. 3 |
688 | VALLA VATIKA z Helfstyna, Magdalena Bracka | doskonała/excellent, lok. 2 |
689 | ALABAMA HOPE Dobernati, Jacek Panfli | doskonała/excellent |
690 | AMANDA Todo En Uno (FCI), Janina Pietrzak | b. dobra/very good |
691 | Tahi-Reme JET, Radosław Sieciński | doskonała/excellent, lok. 2 |
692 | NELLY FURTADO Elite House, Sylwia Salmanowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
693 | ROMA del Naissus, Agata Michałkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
694 | WENEZIA Miratio (FCI), Sławomir Stec | doskonała/excellent, lok. 4 |
695 | Dura Lex Polonia (FCI) HANNAH, Włodzimierz Bujok | doskonała/excellent, lok. 2 |
696 | KOKO Gabi Vigo (FCI), Janina Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
697 | SHADE z Padoku, . Siilmann M., Randvali T. | , nieobecny |
698 | MESSI Blanco Lobos de la Montanes, Radosław Bernacik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
699 | ACERRIMO el Fuego de la Libertad, Kinga Jakubas | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
700 | FALCO Sulimer (FCI), Justyna Olech | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
701 | SUNNY iz Lunnoy Stai, Janusz Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
702 | Al - MACHICO, Andrzej B±czek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
703 | PIRATA Blanco Diamante, Michał Kruszczyński | doskonała/excellent, lok. 3 |
704 | ZUENO Warrior of Cordoba, Andrzej Mielewczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
705 | de Las Arrias DEJAVU, Alexander Gulyaev, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 3 |
706 | Goldinalena LEYLAND, Kirill Drozdov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
707 | OZIRIS Dogo Primera, Janusz Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
708 | FEBE Sulimer, Agata Dziewior-Rezner | wyb. obiecuj±cy/very promising |
709 | Estela Blanco CORA TAMELLI, Alexander Gulyaev, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 3 |
710 | DALILAH Blanco Lobos de la Montanes, Radosław Bernacik | doskonała/excellent, lok. 2 |
711 | PANDORA Blanco Diamante, Tatiana Czertkowa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
712 | CHOLITA de los Escorpiones Blancos, Agata Szubert | doskonała/excellent, lok. 1 |
713 | MARIJA Angel del Ronda Casa, Gabriela Pavlickova, Czechy | b. dobra/very good |
714 | DOLORES Dogo Primera, Janusz Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
715 | DANILA MASTER iz Grafstva Art, I. Samoylenko, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
716 | TEBO Canchas de los Guanchos, Izabella Pelińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
717 | ARES iz Grafstva Art, Olga Kotlyarenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
718 | DON DIEGO iz Grafstva Art, Igor Abramov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
719 | SPARTACUS Caballero Canario (FCI), Marcin Bartkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
720 | HIRO Nuestra Sangre, Alicja Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
721 | DORA iz Grafstva Art, Ekaterina Glazkova, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
722 | BLANKA Lagrima Negro, Krzyszrof Rezner | , nieobecny |
723 | TIJUANA Canchas de Los Guanchos, Izabella Pelińska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
724 | HAYABUSA, Kamil Gara | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
725 | GANGA Canchas de Los Guanchos, Izabella Pelińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
726 | MORPHEUS Delta Velorum, Anna Radoń | , nieobecny |
727 | SHARON-D Jag-Sza (FCI), Wiktoria Suchorska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
728 | ZICO la Componella, Łukasz Tański | obiecuj±cy/promising |
729 | FERB Jabbar Partner, Małgorzata Setcka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
730 | KAKAO My¶liwi Wodana (FCI), Piotr Mikuć | b. dobra/very good, lok. 3 |
731 | RINN Obrowska Tradycja (FCI), Jakub Pitala | b. dobra/very good, lok. 2 |
732 | NANNOK Serenczas, Dagmara Nowak | doskonała/excellent |
733 | DZIUBDZIUBEK Maczupikczu (FCI), Krzysztof Maciaszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CWC/CAC |
734 | KOPAIN van de Waterwinning, Marc-Wendy Relik-Van Rompuy, Belgia | b. dobra/very good |
735 | MOONSPELL with Red Ribbon, Anna Szwaczkiewicz | b. dobra/very good |
736 | RAVENWOOD Lanquesco, Anna Radoń | , nieobecny |
737 | XPENSIVE LOVER Ego, Iwona Mielniczuk | b. dobra/very good |
738 | ASTRID My¶liwi Mgieł, Żaneta Wardecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
739 | DIBI My¶liwi Mgieł, Żaneta Wardecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
740 | BUKA Warrior Queen (FCI), Paweł Maszczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
741 | WILD PLEASURE Lanquesco, Anna Jastrzębska | , nieobecny |
742 | ENRIQUETA Czar Olbrzyma, Katarzyna Wesołowska | , nieobecny |
743 | ESTRELLA Czar Olbrzyma, Aneta Kołodziejczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
744 | FARAH Maczupikczu, Marlena Zbroja | doskonała/excellent, lok. 3 |
745 | RENESME Margarejro (FCI), Agnieszka Sroczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
746 | REVOLUTION Margarejo (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S. | b. dobra/very good, lok. 4 |
747 | FRETKA Jabbar Partner, Rafał Kowalski | dyskwalifikuj±ca/disqualified |
748 | MORGANA My¶liwi Mgieł (FCI), Dagmara Strzelczyk | b. dobra/very good |
749 | OPIUM z Gardeminki, Ewa Kozłowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
750 | REINKARNACJA Margarejro (FCI), Agnieszka Sroczyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
751 | FANTAZJA My¶liwi Wodana, Piotr Mikuć | , nieobecny |
752 | KASKADA My¶liwi Mgieł (FCI), Dagmara Strzelczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
753 | ORNELLA Myszatka (FCI), Piotr Mikuć | doskonała/excellent, lok. 1 |
754 | RIVOLTA Lanquesco, Sarah Sobecka-Kucharczyk | , nieobecny |
755 | Sorbus Intermedia FAFORIIT, Virve Pihelgas, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
756 | KHYARA Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S. | doskonała/excellent, lok. 2 |
757 | OLINKA Obrowska Tradycja, Beata Kucharczyk | , nieobecny |
758 | RASTAFARI Modry Efekt, Agnieszka Sowa | doskonała/excellent, lok. 3 |
759 | SUN SHINE Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Orzoł D. | doskonała/excellent, lok. 2 |
760 | TORRENS Place on Earth, Anna Skweres | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
761 | NELSON MANDELLA van de Waterwinning, Bennet Thijs, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
762 | POKER Myszatka, . Orzoł D., Sroczyńska A. | , nieobecny |
763 | FAKIRA-B della Baia Azzura, Małgorzata Setcka | doskonała/excellent, lok. 3 |
764 | KALIBRA My¶liwi Wodana (FCI), Piotr Mikuć | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
765 | SCARLETT O'HARA Margarejro (FCI), Monika Szczepanik | doskonała/excellent, lok. 2 |
766 | SEPHORA Margarejro, Monika Szczepanik | b. dobra/very good |
767 | TIRANA Place on Earth, Ewa Bobrowicz-Jadacka | doskonała/excellent, lok. 4 |
768 | DAHRA Cameron Dog Czech, Jan Balaz, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
769 | ODA MAE z Gardeminki, Ewa Kozłowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
770 | TAHITI von Gigantic Blau, Edyta Brzozowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
771 | TRISHNA Modry Efekt, Agnieszka Sowa | doskonała/excellent, lok. 3 |
772 | ONLY YOU Margarejro (FCI), Agnieszka Sroczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
773 | CHALIMAR Mersatino, Remigiusz Figlewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
774 | ESPACE FOR YOU Shine of My Heart, Jadwiga Szłapka | doskonała/excellent, lok. 2 |
775 | FERNANDO della Baia Azurra, Wioletta Wilisz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
776 | EMAIL z Białołęki Dworskiej (FCI), Grzegorz Stefaniak | doskonała/excellent, lok. 3 |
777 | FORSAYTH Gigantos, . Mleczak L., Turk D. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
778 | QRONOS URANOS Univers, Ewelina Chorłowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
779 | HARLEY des Terres de la Rairie, Monika Holder | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
780 | KASZTANKA z KuĽni Napoleońskiej, Ewa Bobrowicz-Jadacka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
781 | DAKOTA Axedius (FCI), Justyna Flieger | doskonała/excellent, lok. 2 |
782 | QUINTESENCE CHILLI Univers, Anna Łochyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
783 | BATUMI Qwirynus, Paweł Maszczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
784 | QUILLA-BAMBA Univers, Anna Łochyńska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
785 | VENDETTA Hera Topdog, Wioleta Michalska | doskonała/excellent, lok. 3 |
786 | I MORELE z KuĽni Napoleońskiej, Paula Kuchno | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
787 | RUFUS RECORD Tołdi (FCI), Agnieszka Grablewska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
788 | ZORAN R.J. Osanna, Małgorzata Annusewicz | nie do oceny/cannot be judged |
789 | HULK L'NCROYABLE de Can Bourbon, . Hoareau M., Franczak A., Francja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
790 | A. LUNA R.J. Osanna (FCI), Agnieszka Grabowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
791 | BIG FAME Tołdi (FCI), Agnieszka Franczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
792 | ZOE R.J. Osanna (FCI), Karolina Kowalczyk | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
793 | FOREMAN del Golfo, Anastasija Prohorova, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
794 | JURAND Bernaux de Picardi (FCI), . Kowalska M., Kasprowicz D. | dobra/good |
795 | TILL Fortitudo Alesco (FCI), Patrycja Skipor | nie do oceny/cannot be judged |
796 | D'ARTAGNAN Antystres (FCI), Natalia Osses-Piechocka | b. dobra/very good, lok. 2 |
797 | HAROLD Ddb Fangor, Dariusz Gutowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
798 | ARMANI House Parrot, Agata Kazimierska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
799 | BAZYL Pure Life, Izabela Szczepaniak | b. dobra/very good, lok. 2 |
800 | IZAAR Ddb Fangor, Dariusz Gutowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Młodsze Szczenię |
801 | ANGELIA Family of Dog, Izabela Cie¶lik | b. dobra/very good, lok. 2 |
802 | POPEA Ddb Fangor, Dariusz Gutowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
803 | DOBRAVA Mercator, Marzena Kowalska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
804 | COFFEE QUEEN Mercator, Marzena Kowalska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
805 | MORGANA DBD Fangor, Gutowski Dariusz Maciejewski Mirosław | doskonała/excellent, lok. 2 |
806 | DUNDEE Clark S Future, Jana Behulova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
807 | MORRIS Złota Nimfa (FCI), Małgorzata Rosińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
808 | FRANE Road to Helvetia, Tomasz Raduj | , nieobecny |
809 | MANITOU Pup'n'Roll (FCI), Małgorzata Rosińska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
810 | Korona Rossii NOBEL, Agnieszka Baranowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
811 | RUBIN Karantanska, . Lewandowska A., Łazar M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
812 | DJAKARTA Clark S Future, Jana Behulova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
813 | Swiss Secondos BASCHI, Irina Jageliene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
814 | BOHUN z Zamkowego Grodu, Beata Skibińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
815 | DIUNA z Zamkowego Grodu, Beata Skibińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
816 | ZARA od Astrid, Ireneusz Plichta | doskonała/excellent, lok. 2 |
817 | GROVER Molos Dream (FCI), Klaudia Jędrzejczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
818 | DANDEE Molos Dream (FCI), Diana Walkiewicz | b. dobra/very good, lok. 1 |
819 | HOLLY Molos Dream (FCI), Diana Walkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
820 | METTE Sen Wiktorii, Kamila P±gowska-Sudoł | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
821 | Enormous (FCI) LET'S GO, Lech Kruszona | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
822 | APOLLO Chatka Zielarki, Hieronim Tobolski | doskonała/excellent, lok. 2 |
823 | Enormous KEEP SMILING, Elwira Kastrau | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
824 | AMUKI Tesoro Mio, Marcin Musiałek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
825 | AMIDALA Chatka Zielarki, Paweł Kubiak | b. dobra/very good, lok. 1 |
826 | IVY Even Hov, Patrycja Pec | dobra/good |
827 | KUDA IDIOSZ Enormous (FCI), Brunon Skalski | b. dobra/very good, lok. 2 |
828 | A' FRANCESCA CARLA Królewska Kraina, Dariusz Godlewski | b. dobra/very good, lok. 1 |
829 | GIALOTTA von den Sechs Linden, Janusz Rybkowski | dobra/good |
830 | TEMIDA Hovki Lusi, Mariola Sylwestrowicz | doskonała/excellent |
831 | ANTEK Art Las, Albert Kopaczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
832 | Ingris Gyongye ATHOS, Lidia Poprawska | b. dobra/very good |
833 | GANDALF von Alkuhn, Joanna Kucharska | b. dobra/very good |
834 | DEMI Czubaryk, Ewa Dwornik-Rzeczycka | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
835 | FAME Alvemia, Renata Cepkova, Czechy | b. dobra/very good |
836 | ARWENA Astrolabium, Joanna Cykowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
837 | KENZO Grande Leonis, Klaudia Tobólska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
838 | COOLIO of the Leo Hill, Tomasz Zarzycki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
839 | DALIAN Paddy's Goldenleon, Radosław Sobiecki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
840 | Luca-Guard CAPTAIN BANGARU, Otokar Wolf, Czechy | b. dobra/very good |
841 | Quen Star Sagitta (FCI) DOLCE INDIGO SONNY, Izabella Agnieszka Dopierała | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
842 | NUKI Złota Horda, Violetta Zawadzka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
843 | DON ARCHIBALD Bertusowy Gaj, . Wagenknecht K., Hudecka I.M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
844 | LASER BUG of the Bernese Garden, Otokar Wolf, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1 |
845 | Irtokarvan PRINCE OSAMA, Veli-Pekka Kallberg, Finlandia | , nieobecny |
846 | Rua Soleil SINGARAJA, Natalia Romanova, Rosja | , nieobecny |
847 | JARODE-BAILOO de la Legende du Chene, Natalia Romanova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
848 | NELE z Leonkovho Raja, Mariola Ekiert | doskonała/excellent, lok. 2 |
849 | LEA Lupus Feratus, Anna Buczek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
850 | F.A. UZURI Zielona Cieszynianka, Danuta Ryłko | doskonała/excellent, lok. 2 |
851 | Rua Soleil STAR SHINING FOR ASSISI, Natalia Romanova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1 |
852 | BAJKOWA MAŁA MI z Agatowego Lasu, Elżbieta Kierzkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
853 | Rua Soleil MICHELLE MA BELLE, Natalia Romanova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
854 | ROSAMUNDA Alfa Leonis (FCI), Anna Endzelm | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
855 | SAGITTA Alfa Leonis (FCI), Izabella Agnieszka Dopierała | doskonała/excellent, lok. 4 |
856 | ARWENA Bertusowy Gaj (FCI), Katarzyna KaĽmierczak | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
857 | JAREK VENGO VERIDAS de I'Escane Crabe, Radosław Sztandera | , nieobecny |
858 | YOGI Mastineum, Anna Sosnowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
859 | CASPER MASTINEUM Vengo Veridas, Michał Polniak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
860 | Sylvan's GIFT TO INFINITE BEAUTY, Olga Kaseckaja | doskonała/excellent, lok. 2 |
861 | ULISES Mastineum, Marta Smykowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
862 | Eternity Celebrity PICASSO, Dorota Matusz | , nieobecny |
863 | CING, A.P. Shmiglyuk, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
864 | DEMI Vengo Veridas, Agnieszka Miernik | b. dobra/very good, lok. 4 |
865 | JOELLE VENGO VERIDAS de I'Escane Crabe, Radosław Sztandera | , nieobecny |
866 | SAFO Infinite Beauty, Olga Kaseckaja | doskonała/excellent, lok. 2 |
867 | WALHORNA SADIE Mastineum, Janusz Opoczka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
868 | YOKO Mastineum, Milena Majewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
869 | Korosdombi C-BONITA, Izabela Guzik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
870 | DEZIRA New Isan, Małgorzata Zakrzewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
871 | GEORGIANA Infinite Beauty, Małgorzata Nita | doskonała/excellent, lok. 2 |
872 | AFRODYTA VEL NELA MASTINEUM Molosy Kaliskie, Grzegorz Woldański | b. dobra/very good |
873 | ARGONA Piomar, Roman Bielecki | doskonała/excellent, lok. 2 |
874 | FERGIE Molos Dream, Klaudia Senwicka | b. dobra/very good, lok. 4 |
875 | GIESHA Infinite Beauty, Olga Kaseckaja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
876 | NUBIA Maes Howe (FCI), Beata Pieruta | b. dobra/very good, lok. 3 |
877 | Eternity Celebrity PINACOLADA, Dorota Matusz | , nieobecny |
878 | BETO I de Mastines de Picu Xiana, Ewa Jelińska-Graban | doskonała/excellent, lok. 1 |
879 | COLLET Massive Mollusc, Olena Maslova | , nieobecny |
880 | MOYA MIYA Lu Dareva, Agnieszka Stelter | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
881 | ABALIA Massive Mollusc, Olena Maslova | , nieobecny |
882 | SPARTACO A CASTORE ET POLLUCE A Castore et Polluce, . Gabertas M., Gabertiene G., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
883 | GRAPHICA Temida (FCI), Agnieszka Borkowska | , nieobecny |
884 | JAFFA Amber i Spółka, Jacek Kruszona | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
885 | HOMAGE TO HAGGIS Cabana De Otaula, Bartosz Bieniek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
886 | EDGAR Elmejor (FCI), Marta Karlińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
887 | BONNI z Osinieckiej Doliny (FCI), Bartosz Bieniek | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
888 | HIRGON Kodżan (FCI), Ewa Napierała | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
889 | NEO Kropla Tybetu, Joanna Szczęsny | doskonała/excellent, lok. 2 |
890 | OSANG Narpo Ransi, Grażyna Kłobukowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
891 | SANTO Królestwo-Burang (FCI), Roman Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
892 | ASLAN Lithang, Andrzej Kopczyński | doskonała/excellent, lok. 1 |
893 | Zerrida's SALIKRAM MAHATMA LA, Marta Kowalska | doskonała/excellent, lok. 2 |
894 | BOSS Bisurman, Ingrida Gierkena, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
895 | CHAP ROYAL Maha-Ratha, Piotr Lipiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
896 | Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
897 | ATTA MAHA RAT, Beata Wejksznia | doskonała/excellent, lok. 3 |
898 | BERTA na Pagórku, Zbigniew Pietraszkiewicz | b. dobra/very good |
899 | EASY z Milinskeho Udoli, Piotr Lipiński | b. dobra/very good |
900 | ESTER Bisurman, Dagmara WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
901 | Zaozerie INDIGO, Ewa Napierała | b. dobra/very good |
902 | OGGIE Narpo Ransi, Mariusz Surma | doskonała/excellent, lok. 2 |
903 | ORI PRO BISURMAN Narpo Ransi, Justyna Musiał | b. dobra/very good |
904 | VAISHRAVANA Mahatma La, Magdalena Jędryka-Basińska | , nieobecny |
905 | MEYLEEN Dormenta (FCI), Hanna Nowak-Jorgensen | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
906 | Chenporewa SHU SEMIA, Andrzej Kopczyński | b. dobra/very good |
907 | BACCARA Bisurman, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
908 | KAMYA Moonlight, Monika Kochanowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
909 | AGRA MAHATMA Monte Solis, Marta Kowalska | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
910 | BOLIVAR Trondernuffens, Anita Kamińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
911 | Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO, Maja Pawłowska | , nieobecny |
912 | Skipper's BE ALWAYS LOVED, Natalia WoĽniak | , nieobecny |
913 | DON DIEGO z Psiej Gawry, Anna Nagaj | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
914 | Rose'Wanted IT'S YOUR LUCKY DAY, Zdzisława Dokrzewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
915 | CHOREFTIS Cato Sunion, Agnieszka Romasz-Zdanowicz | doskonała/excellent, lok. 1 |
916 | CZAN z Lednickiego Zakola, Rafał Kowalski | b. dobra/very good |
917 | POKER Załoga Nelsona, Edyta Lalik | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
918 | POWER CANCRIMO Załoga Nelsona, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
919 | BETTY nad Bystrym Stawem (FCI), Szymon Kubel | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
920 | Cayuga HOT OF THE PRESS, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
921 | Sensitivity Biliss NEIRA FOR CATO SUNION, Agnieszka Romasz-Zdanowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
922 | Smooth Power SLEEPING BEAUTY, Anita Kamińska | b. dobra/very good |
923 | Norkros SPACE OF FREEDOM, Elżbieta, Paweł Leontiew | doskonała/excellent, lok. 3 |
924 | WALENTAIN Devils Paradise, Julian Horoszkiewicz | b. dobra/very good |
925 | GALADRIELA Kraniec ¦wiata, Danuta Kruzińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
926 | DEMETRIA Cato Sunion, Ewa Kwiatkowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
927 | Cannon Bear's FEMALE VOICE, Helle Thorsen, Dania | b. dobra/very good |
928 | Norkros ONLY ONE, Elżbieta, Paweł Leontiew | doskonała/excellent, lok. 3 |
929 | PRIMA CANCRIMO Załoga Nelsona, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
930 | AZAMAT Chudomir, Małgorzata Kozłowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
931 | BASCO Bracco MB, Tomasz Włodarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
932 | ŁAWRON z KoĽmińskiej Przystani, Krzysztof Bałoniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
933 | ALWAR Heksarus (FCI), Elżbieta Miłosz | doskonała/excellent, lok. 2 |
934 | BURBON Klaryma (FCI), Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
935 | EROTS Tsagun, Lily Mals, Estonia | doskonała/excellent, lok. 3 |
936 | BASTER BIL Klaryma (FCI), Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
937 | BEHEMOT Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
938 | FON BARON Księżyc Pamiru, Anna Rowińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
939 | Heramii LEMON, Lily, Nele Mals, Estonia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
940 | AMIRA Chudomir, Sviatlana Ivanova, Białoru¶ | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
941 | AMBRA Ashmani, Joanna Rogala | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
942 | Kelet Rettegett Kanja HUNZA, Anna Rowińska | , nieobecny |
943 | Polski NiedĽwiedĽ (FCI) CARYCA, Robert Fitzner | doskonała/excellent, lok. 3 |
944 | DORA Łowiecki Region, Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
945 | LUSHA Księżyc Pamiru, Zbigniew Zatorski | doskonała/excellent, lok. 2 |
946 | Polski NiedĽwiedĽ (FCI) ARWENA, Elżbieta Miłosz | doskonała/excellent, lok. 2 |
947 | Polski NiedĽwiedĽ (FCI) ASJA, Elżbieta Miłosz | b. dobra/very good |
948 | RUUSA BURZA, Anneli Timmi, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
949 | Lucky Devil AZIZA, Lily Mals, Estonia | doskonała/excellent, lok. 2 |
950 | FURORA KLARYMA z Owczej Góry, Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
951 | GYULCHITAY-SHANCI, Aleksandr Ivanou, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 3 |
952 | ALFA Hoksa Rex, Dariusz Jaroszczak | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
953 | DEMON Aralkum (FCI), Jerzy Z±bek | doskonała/excellent, lok. 3 |
954 | KAT DEMON Stancoker, Karina, Roman Stanisławscy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
955 | MUHAREM Osman Guyje, Katarzyna Karwowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
956 | NIKITA Aladjali, Robert Chojecki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
957 | Ryazan Yakshi TABAGAN, Dariusz Rolbiecki | doskonała/excellent, lok. 3 |
958 | Ryazan Yakshi TAJSZET, Tomasz Dymek | doskonała/excellent, lok. 2 |
959 | ASGAR z Doliny Samary, Barbara Bettin | dobra/good |
960 | ASLAN Czaban Turkmeni, Maksymilian Rybczyński | , nieobecny |
961 | FIORD Sanja, Jakub Ulatowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
962 | AJZA MON A Ami Pallada, Mariola Rudzińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
963 | BASHIRA DLA GRANITOWEJ ZAGRODY Stancocker, Karol Schűtz | doskonała/excellent, lok. 4 |
964 | CESNA DLA EKEMEN Ri-Ve-Gu, Katarzyna Podczaska-Izdebska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
965 | CLEO Aralkum (FCI), Jerzy Z±bek | dobra/good |
966 | GODZILLA Duchy Gór (FCI), Danuta Rezner | doskonała/excellent, lok. 2 |
967 | JULLA Stancocker, . Ostrowski J., Ostrowska M. | , nieobecny |
968 | KATLA Stancocker, Karina, Roman Stanisławscy | b. dobra/very good |
969 | AKTE Jastrzębia Dolina, Martyna Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
970 | ANNABELIA Alazja (FCI), Roman Nowak | doskonała/excellent, lok. 3 |
971 | AZIZA Stancocker, Małgorzata Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
972 | Shan Shohrat ERGUL, Jarosław Mierzejewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
973 | GALA Sidi Al Bakkar, Mariola Rudzińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
974 | Unicorn King's HECTOR BARBOSSA, Lisa Klang, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
975 | Born Beautiful MM ZORRO, Boel Sjoberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
976 | Ribbleriver SCANDAMANIA, Camilla Stridsberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
977 | Laroussu's LOTUS LIVA, Camilla Stridsberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
978 | Laroussu's EDNA E'MODE, Lisa Klang, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1 |
979 | DA CAPO z Klanu Łobuzów, Carola Hakansson, Szwecja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
980 | Camalis HIGH AND HOPE, Carola Hakansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
981 | Heziblos LORD IPHEION, Jennie Danielsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
982 | Heziblos LORD INONOTUS, Jennie Danielsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
983 | WIRUS spod Katedry (FCI), Jadwiga Pliszczyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
984 | Zilber Vasserfal ECLIPSE OF ECHO, Nina, Satu, Jukka Kallio, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
985 | ELMER Pilawa, Kazimierz G. Grobelny | doskonała/excellent, lok. 4 |
986 | JUMBO von Masterhof, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 3 |
987 | Heziblos LORD FELLEM, Jennie Danielsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
988 | KALLA von Masterhof, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
989 | Heziblos LADY HELONIAS, . Danielsson J., Johansson L., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
990 | NEGRA Pocahontas, Zbigniew Jankowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
991 | Heziblos LADY GUZMANIA, Jennie Danielsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
992 | MELISSA Pocahontas, Magdalena Marcinkowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
993 | Camalis ROCK N ROLL LOLA, Carola Hakansson, Szwecja | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
994 | BARON Funny Gang, Magdalena Stańska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
995 | JACOB Kalong, Henryk Kledzik | doskonała/excellent, lok. 2 |
996 | THORGAL z Zadziornego Gangu, Aleksandra Proscewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
997 | ALLEGRO von Masterhof, Aleksandra Albińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
998 | DOXA Banda Urwisów (FCI), Aleksandra Warno | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
999 | GESSY-GEMMA von der Sud-Heide, Ewa Przychodzień-Schmidt | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1000 | BORDEAUX Oras, Milena Fimińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
1001 | ALESSANDRO Ranc Sinorita, Barbara Bettin | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1002 | EMMELINE Pyristamo (FCI), Magdalena Morawiak-Prejna | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC, BOS |
1003 | CHELSEA Pyreneam Dream (FCI), Leszek Ostafijczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1004 | NEGRI Julino, Paweł Henryk Smuda | doskonała/excellent, lok. 2 |
1005 | DIESEL Angaros, Piotr Tomaszewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1006 | DRAGO THOR Angaros (FCI), Tomasz Strzelec | b. dobra/very good |
1007 | DUX Angaros, Tomasz Babczonek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1008 | FADO od Beridy, Leszek Antczak | b. dobra/very good |
1009 | NICO Odemon, Janusz Bartczak | b. dobra/very good |
1010 | PEDRO Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | , nieobecny |
1011 | PIROL Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | b. dobra/very good |
1012 | DAGGER iz Tverskogo Doma, . Wolniewicz M.,W.,Łukaszewicz K | b. dobra/very good |
1013 | Blackrosesrot MAGIC, Marek Lesiński | b. dobra/very good |
1014 | TIMUR Cordis, Kazimierz Federak | b. dobra/very good |
1015 | ARAMIS Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | , nieobecny |
1016 | DYLAN Marstal, Joanna Rymarczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1017 | HERO Kabri, Sylwia Słowińska | b. dobra/very good |
1018 | KONAN Kabri, Rafał Nowak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1019 | NEGORO iz Tverskogo Doma, Wolniewicz M.W., Łukaszewicz K | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1020 | STANLEY Cordis, Tomasz Frańczuk | , dyskwalifikacja |
1021 | FARINA Angaros, Magda M±ka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1022 | FERGIE Angaros, Magda M±ka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1023 | ATENA-YOCO Chucho Topline (FCI), Monika Michalewska | doskonała/excellent |
1024 | AZZURRA Ringer Rott, Magdalena Pieronkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1025 | MARA Darel, Elżbieta Adamek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1026 | XENDI Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 2 |
1027 | YOKO Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1028 | DAKA Emimar, Agnieszka Fornal | doskonała/excellent, lok. 2 |
1029 | FRIDA MARGAROTT Erdenet (FCI), Sylwia Słowińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1030 | MISTIC DREAM Veckarott, Andrzej GuĽliński | b. dobra/very good |
1031 | WAWA Cordis, Kazimierz Federak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1032 | BELLA Immortal Rott, Kacper Szymanowski | , nieobecny |
1033 | CARINA Hematyt, Grzegorz Kozakiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1034 | RAJA Cordis, Tomasz Cembrowski | doskonała/excellent, lok. 1 |
1035 | YOCO from Royal Breed, Małgorzata, Wojciech Wolniewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1036 | ENYO od Beridy, Katarzyna Latour | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1037 | EDDA od Beridy, Magdalena Staszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1038 | IDA vom Oberpfalzer Wald, Kazimierz Federak | , nieobecny |
1039 | VENDETTA iz Tverskogo Doma, . Wolniewicz M.,W.,Łukaszewicz K | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1040 | ARIS Achazi Shar Valley, Maciej Mrozowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
1041 | LOCO Nil World (FCI), Paweł Równiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1042 | Shira Victory LOST IN SPACE, Mette Krog Andersen, Dania | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
1043 | KOSMOS iz Doma BSS, L.N. Chernysh, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1044 | BALOU Top Tempel, Hanne Kofod, Dania | , nieobecny |
1045 | Best the Best MAIKIL, . Kemicer-Chmielewska,Chmielwski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1046 | MY LOVE Gold King Fire, Patrycja Utrata | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1047 | ENRY Pet Pei, Vratislav Hofreiter, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1048 | FANTOMAS UNITSUKO EL MASO Bonomiella, Agnieszka Gajdzińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1049 | IVO Nil World, Halina Piotrowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1050 | Ruby Red Viky Pei MAO, Władysław Dowgier | dobra/good |
1051 | Tagri Edcher TADZH MAHAL, Olga Golovanova | , nieobecny |
1052 | Furor Koenic BARRYMORE, Natalja Finkelstein, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1053 | LORD Zuzkin Sen, Magdalena Bronkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1054 | Tagri Edcher OLEOLE MARSH CHEMPION NIL WORLD, Olga Golovanova | , nieobecny |
1055 | Ingrem Rey C'EST LA FETE, Mette Krog Andersen, Dania | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1056 | CARLA BONETTI Baaroszero, Piotr Tynecki | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1057 | KARLA, Hanne Kofod | , nieobecny |
1058 | Hafferlaffen ALL ABOUT ME, Hanne Kofod, Dania | , nieobecny |
1059 | DALLILAH Quare Non (FCI), Edyta Gajda | doskonała/excellent |
1060 | DEE DEE Sirocco Gold (FCI), Patrycja Utrata | doskonała/excellent, lok. 3 |
1061 | EZMA Siricco Gold (FCI), Jakub Porzyć | doskonała/excellent |
1062 | JANET LADY Nil World, Natalia Stodoła | doskonała/excellent, lok. 2 |
1063 | MISS DIOR Gold King Fire, Beata Chudowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1064 | MONALISA Sky Garden, Marta Grze¶kowiak | dostateczna/sufficient |
1065 | Pei Attention SWEET SUMMER GIRL, Agnieszka Gajdzińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1066 | BUDDA DLYA BAAROSZERO iz Doma Bss, Katarzyna Andruszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1067 | Sharpuggles MOULIN ROUGE, Mette Krog Andersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1068 | ANGEL QUEEN LILI Fałdomania (FCI), Edyta Gajda | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1069 | COCO CHANELL Rainbow Dash, Katarzyna Andruszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1070 | KARMELLA BELLA Sky Garden, Lidia Karmelska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1071 | MONOPOLIYA iz Doma BSS, N.A. Achkasova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1072 | EFFEKT STAR iz Doma BSS, N.A. Achkasova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1073 | Ace of Peis Meet JOE BLACK, Barbara Biczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1074 | PROUD GREAT PETTITE Sugar Dog (FCI), Beata Chudowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1075 | Tagri Edcher PALMA PERVENSTVA LEYLA, Olga Golovanova | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1076 | YIN von Bi-jou's Royal Palais, Natalja Finkelstein, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1077 | DARVIN WHITE STAR OF Rainbowland, Francesca Larghi, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1078 | RUEDA SALSA DANCE IN Dolina Rivendell, Natalia Kończewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1079 | FERGIE Dyas, Anna, Karolina Bielinowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1080 | HEAVEN CAN WAIT IN Rainbowland (FCI), Tatiana Figura | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1081 | Gently Born IVA, Maria Lebedeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1082 | Yves Nadiz TOMBOY PRINCESS, Magdalena Domańska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1083 | HIP HIP HURRA Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1084 | DRUH Dzikie Pola, Charlotta Bergqvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1085 | ODIN SIR vom Datzetal, Manuela Wolter, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1086 | Black Silvery Star UBALDO, Nikolai Gavrish, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1087 | Santa Knyrys ZAUBERHAFT, E. Kulikova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1088 | Fildale JOHN TRAVOLTA, Agnieszka Szpotowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1089 | Repitition's ULTIMATUM, Dariusz Malmon | doskonała/excellent, lok. 2 |
1090 | Whisper of Wind (FCI) ABYE'S DREAM, Elżbieta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1091 | BRAVO MIO BRAVO Palar Line, Agnieszka Szpotowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1092 | EDWARD CULLEN FROM Dolina Rivendell (FCI), Izabela Podolska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1093 | Sasquehanna (FCI) LOTOS, Sylwia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1094 | Sasquehanna (FCI) GORDON, Sylwia Kamińska | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1095 | CUDNA Dzikie Pola (FCI), Michał Skupiński | doskonała/excellent, lok. 4 |
1096 | Whisper of Wind (FCI) ELLODIE, Elżbieta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1097 | LIVIA DRUZYLLA Vis a Vis, Ewa Felsztyńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1098 | Fildale NIRVANA, Agnieszka Szpotowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1099 | OUTDOOR GIRL vom Datzetal, Manuela Wolter, Niemcy | doskonała/excellent |
1100 | VIVA LA POLOGNE Blue Bricassart, Larysa Karpińska-Jettka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1101 | HOLLY Balcerowska Sfora, Katarzyna Rulska-Bekas | doskonała/excellent, lok. 2 |
1102 | ZACNA DAMA Dzikie Pola (FCI), Marta Szymańska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1103 | PANNA Dzikie Pola (FCI), Agnieszka Szpotowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1104 | Black Silvery Star SENORA FORTUNA, Nikolai Gavrish, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1105 | KSIENIA Dzikie Pola (FCI), Agnieszka Szpotowicz | Weteran - ocena dosk., lok. I |
1106 | XAVIER Asterniger, Jolanta Rutkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1107 | Magie Nair DESTINE A BRILLER, Charlotta Bergqvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1108 | JUST A WINNER FROM Dolina Rivendell, Agnieszka Twardzik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1109 | SUMMER WIND Mandragora Mini, Andrzej Gera | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1110 | Victorious Star ZORRO, Ewa Rostkowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1111 | Yves Nadiz BLACK BRILLIANT, Valentin Kompanec, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1112 | BUENO DIAS Mengo Celebration, Oksana Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1113 | TARRON Dyas Poland (FCI), Patrycja Jagiełka | doskonała/excellent, lok. 3 |
1114 | KRISHA von den Black Diamond, . Herwig J., Krug S., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1115 | ODYS THE BRAVE Dyas Poland (FCI), Beata Rumin-Gebel | doskonała/excellent |
1116 | ROCKY STORN z Ojcowskiej Krainy, Patrycja Jagiełka | doskonała/excellent, lok. 4 |
1117 | SHELL WE DANCE iz Kupchino, N. Loginova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1118 | WALENTINO RUDOLF Mengo Celebration, Elżbieta Kremer | doskonała/excellent, lok. 2 |
1119 | MISTER BASIL'S TIME Nan Eldar, . Waszczuk,Skoczylas-Andrzejczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1120 | Kelly's SUPER STAR, Magdalena Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1121 | XARA Asterniger, Krzysztof Buczak | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1122 | BORDEAUX Hajko-Nerita (FCI), Agnieszka, Rafał Hajko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1123 | GLORIA Czarne Diamenty, Marek Szczepkowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1124 | JUST I M A PRINCESS FROM Dolina Revendell (FCI), Katarzyna Wi¶niewska | b. dobra/very good |
1125 | KEY TO THE KINGDOOM OF Dolina Rivendell (FCI), Izabela Podolska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1126 | Blackgalaxy ULTIMATE MOMENT-N, Charlotta Bergqvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1127 | VIVIEN VEE z Sardanu, Sarka Kollarova, Serbia | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran, BOS |
1128 | Spirited Away ETERNAL LORD, Dariusz Dziaszyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1129 | RODZYNEK Tostom, . Pakuła A., Gera A. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1130 | NOBLE HEART Mengo Celebration, Natalia, Jarosław Bukowieccy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1131 | ALOES Szadoria (FCI), Dorota Szmurło | doskonała/excellent, lok. 2 |
1132 | Kopykats CAPTAIN CRUNCH, Martyna Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1133 | VALENTINO FIODOR Sovello, Ewa Tracz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1134 | GLAMOUR VISION Piwowar, Natalia, Jarosław Bukowieccy | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1135 | DOSIS Dentis, Romualda Rakowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1136 | JENNY GREY STAR OF Rainbowland (FCI), Tatiana Figura | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
1137 | LADY LUKRECJA FROM Dolina Rivendell (FCI), Małgorzata Nawrocka | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1138 | BECHEROVKA Bałtycka Noc (FCI), Barbara Miło¶-Kaluta | doskonała/excellent, lok. 3 |
1139 | DONKA Kerry Bolero (FCI), Dariusz My¶licki | , dyskwalifikacja |
1140 | Argenta's Mini GEMMA GRANAT, Dorota Szmurło | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1141 | HRABINA DE POMPADOUR FROM Dolina Rivendell (FCI), Sarka Kollarova, Serbia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1142 | BASIS Dentis, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1143 | CYNTIA-KAJA Tafika (FCI), Lidia Ponicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1144 | TAHIRA GREY STAR of Rainbowland, Jolanta Żółkiewska | , nieobecny |
1145 | ANIMA Dentis, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1146 | VIVIA Sovello, Ewa Tracz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1147 | DEWIZA Tostom, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1148 | UNBELIEVABLE z Sardanu, Sarka Kollarova, Serbia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1149 | DUSTY Black Feet (FCI), Jarosław Zimny | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1150 | BEST FOREVER Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | , nieobecny |
1151 | DELORIAN Hajko-Nerita (FCI), Agnieszka, Rafał Hajko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1152 | Otis Boanergos ELVIS, Marcin Puszkarewicz | , nieobecny |
1153 | TYTUS Asterniger, Robert Sachajski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1154 | UNKAS Asterniger, Andrzej ¦niegula | doskonała/excellent, lok. 3 |
1155 | DOLCE VITA Hajko-Nerita (FCI), Urszula Siniarska-Czaplicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1156 | Gently Born YABBA DABBA DOO, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1157 | LUKAS z Tartaku, Anna Lisiak-Zarębska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1158 | Riesenpass NOTOS, Charlotta Bergqvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1159 | JULES Asterniger, Jolanta Rutkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1160 | NORTHON Nergal, Małgorzata Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1161 | Gently Born ELEGANT MAN, Andrzej Grabałowski | lok. 1, Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1162 | DAYSY QUENN Hajko-Nerita (FCI), Agnieszka, Rafał Hajko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1163 | ENIGMA of Life Bearded Devil, Ewelina Chru¶cicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1164 | NUTELLA z Tartaku, Jarosław Zimny | b. dobra/very good, lok. 1 |
1165 | INSPIRATION Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1166 | ANA Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1167 | AZJA SWEET DREAM de Ratatouille (FCI), Monika Kucharska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1168 | CARNOTA Jamag-Ol, J.,A. Magdziarek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1169 | KATRIONA Asterniger, Andrzej ¦niegula | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1170 | RICARDO Flavago, Edyta Drabiec | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1171 | GORAN MAGNUM CORDIS Flor D'Luna, . Ziółek M., Bakun J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1172 | MAURO Khagrass (FCI), . Szmidt M., Lach E. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1173 | STAIRWAY TO HAVEN Ma-La-Wa Poland (FCI), Aleksandra Głogowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1174 | NOMAD Flavago, Joanna Aumueller | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1175 | AIRA Szalona Ferajna, . Ziółek M., Bakun J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1176 | MARGHIE Khagrass (FCI), Katarzyna Rulska-Bekas | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1177 | PRINCESSA Flavago, Dariusz Gajda | doskonała/excellent, lok. 2 |
1178 | MALAGA Flavago, Dariusz Gajda | doskonała/excellent, lok. 2 |
1179 | TOOTSIE Ma-La-Wa Poland (FCI), Monika Apolinarska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1180 | WERDI Elfara Poland (FCI), Michał Włodarczak | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1181 | FUNT Gagatek, Jan Kałuża | doskonała/excellent, lok. 2 |
1182 | TIGGER Magnum Cordis (FCI), Adam Romanowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1183 | AGIR z Białeckiej Ostoi, Katarzyna Truskolawska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1184 | AMORE MIO Alarm Beskyd, Zdzisław Kałuża | , dyskwalifikacja |
1185 | SALIM Elfara Poland (FCI), Daniel Piotrowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1186 | IRON MAN Elitesse, Michał Włodarczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1187 | DEVI Bearded Force (FCI), Iwona Gajecka | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1188 | WINNIE Elfara Poland (FCI), Małgorzata Bujalska | wyb. obiecuj±cy/very promising, Najlepsze Szczenię |
1189 | BACCARA z Rozkoszowskiej Chaty, Renata Garbiec Grabarczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1190 | COLA Magnum Cordis, Anna Bystrońska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1191 | IDEE FIXE Elitesse, Joanna Kędziora | doskonała/excellent, lok. 1 |
1192 | Grand Sen (FCI) INDIRA, Iwona Gajecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1193 | INSPIRACJA z Czartowego Pola (FCI), . Halczak J., Ponicki L. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1194 | Grand Sen (FCI) JAVA, Martyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 4 |
1195 | LAMIA Włochata Ferajna, Iwona Stanisławska | doskonała/excellent |
1196 | Grand Sen (FCI) EMMA, Agnieszka Kulibaba | doskonała/excellent, lok. 3 |
1197 | FELICJA Elitesse, Agnieszka Urbańska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2016, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1198 | Ljubimyi Borodach ZARINA, Irina Statnova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1199 | Grand Sen (FCI) ANAIS, Agnieszka Kulibaba | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1200 | EDSON znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1201 | HOSHI Mazurski Samuraj (FCI), Cezary Lipiński | b. dobra/very good |
1202 | BRUTUS Żarskie Baciary, Agnieszka Laskowska | b. dobra/very good |
1203 | BUSZ Żarskie Baciary, Mirosław Nowak | doskonała/excellent, lok. 1 |
1204 | FUMIHIRO CT Mazurski Samuraj, Janusz Wojciulewicz | doskonała/excellent, lok. 1 |
1205 | CAMBELO Ja-Na, Wojciech Nowakowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1206 | YOGI na Skraju Ruczaju, Tadeusz Stoczewski | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1207 | JOKO-AKAI TENSHI Ł±ka Di-Di, Sandra Szumlas | b. dobra/very good |
1208 | BORA Żarskie Baciary, Ryszard Gogulski | , nieobecny |
1209 | BRIGIDA Coloss Tosa, Wojciech Nowakowski | b. dobra/very good |
1210 | IMI Agood Way, Jolanta Augustyniak | , nieobecny |
1211 | CHIHARU od Janusów, Rafał Olczyk | b. dobra/very good |
1212 | FARI CT Mazurski Samuraj, Janusz Wojciulewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1213 | BORA znad Brzegu ¦widra, Tadeusz Stoczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |