Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 7.11.2015



Charcik włoski-Piccolo Levriero Italiano / Italian Greyhound


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2569NEXUS z Wrzosowej Ł±ki, Izabela Kocurwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
2570OZZY z Wrzosowej Ł±ki, Tomasz Deskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2571Novatica DRAGON DUST, Monika Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
2572Lupavaro LUIGI'S PSYCHEDELIC BREAKFAST, Karolina Szymańskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2573XANT Niby Nic, Piotr Magnusdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2574Vindhauses GRAZIANO, Elżbieta Knioładoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2575ARWENA ESFLORES Atletico, Ewa Sławikobiecuj±cy/promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2576Chartbeat RHUMBA WITH RABBIT, Agata Szadkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
2577Furperson WHICH WITCH OF OZ, Karolina Szymańskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2578Zabava Znaty CLEOPATRA, Joanna Głogowskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC
2579LADY MARGOT Tesori di Carli, Aleksandra, Martyna Carlidoskonała/excellent, lok. 2
2580TORA z Wrzosowej Ł±ki, Małgorzata Stanecka-Siewertdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2581CAMILJA z Wrzosowej Ł±ki, Jacek Maksymowiczdoskonała/excellent, lok. 2
2582FAST AND FURIOUS FOR CHARTBEAT Gorzowska Panorama (FCI), Agata Szadkowskab. dobra/very good
2583KATLEYA Paryzetka, Grzegorz Przybylskidoskonała/excellent, lok. 3
2584LADY MACBETH Tesori di Carli, Aleksandra, Martyna Carlidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2585ZUELLA Gorzowska Panorama (FCI), Agata Szadkowskab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2586Furperson AS IF BY MAGIC, Karolina Szymańskab. dobra/very good, lok. 3
2587Simply Heurekas HEAVEN, Anke, Thorsten Wertmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2588LUNA LUCRETIA Quindici, Agata Szadkowskadoskonała/excellent, lok. 2


Chart afgański-Afghan Hound


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2589ELIJAH WOOD van de Robega, Agnieszka Buhlwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2590Vanilla Hills (FCI) AMSTERDAM CALLING, Konrad Gierczykdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2591BENJAMIN DIAMOND Sarah Fareh, Ludmila Pavlikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
2592DRAGONHEART van de Robega, Romana Hrebejkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2593Calamus LIKWIDATOR, Hanna Ko¶mider-Tomczakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2594Calamus TRUE FIGHTER, Hanna Ko¶mider-Tomczak, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2595Calamus REBELIA, Roman Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2596ANABEL KirRasz, Andrzej Wilczewskidoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2597CAMERON DIAZ van de Robega, Romana Hrebejkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
2598I'M YOUR WHIM Abdurrahman (FCI), Eliza Adamowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Chart afrykański-Azawakh


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2599Eidi N'Amanar (FCI) GOZMA AHDAL, Stanisław Wójtowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
2600Eidi N'Amanar HAEN-S-AESKAR, Ewelina Możeluk-Adamska, dyskwalifikacja

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2601Tombouktou's UREGH, Mirosław KmiecikWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2602TAMERIT Aga-Rena, Renata Chwałczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2603DHAKIYA von Rantanplans Erben, Carola Koch, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chart hiszpański-Galgo Espanol / Spanish Greyhound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2604Warlock's ALAMEDA, Katarzyna Janeckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2605San Agustin del Guadalix BREEZE-KAJA, Katarzyna Janeckadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chart perski-Saluki


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2606J.A.Y. JP DESERT SONG AT EIDI N'AMANAR, Maria Szynaka-Tomaszewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2607Sharwassim CALEB, Elena Kahler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC
2608PADI SZACH Sannatis, Agnieszka Jędrzejczakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2609Arabica BASIM, . Laskowska A., Andrysiak D., nieobecny

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2610Arabica BASANTI, Diana Andrysiakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chart polski-Polish Greyhound


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2611FIRAK Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2612RAWICZ Arcturus, Agata Dziewior-Reznerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2613OFUK Acalantis, Wojciech Mikitadoskonała/excellent
2614OMYK Acalantis, Marika Konkeldoskonała/excellent, lok. 4
2615PANKRACY Arcturus, Magdalena Firutadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2616POMURNIK Arcturus, Elżbieta Drewnikowskadoskonała/excellent, lok. 2
2617SWARÓG Djuszes, Longin Szymborskidoskonała/excellent
2618SZEPTUN Djuszes, Artur Litwadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2619Stoneville WHEN THE'LEVEE BREAKS, Jacek Czaplińskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2620AMBASADOR Herbu Węszynos, Iwona Kurek-Krzyżewskadoskonała/excellent, lok. 2
2621ARMANI Amerss, Łukasz Witczak, nieobecny
2622OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Angelika Wójcikdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2623ICTUS Arcturus, Dagmara Ł±czyńskaWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2624FADIRA Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
2625PRZENIKLIWIE UROKLIWA Gradusmoka, Katarzyna Rożkowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2626BAGIETKA Amerss, Łukasz Witczak, nieobecny
2627RAWA Arcturus, Aleksandra Walaswyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
2628RˇCZA Arcturus, Joanna Wróblewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2629POHULANKA Arcturus, Marta Kulaszewiczdoskonała/excellent, lok. 2
2630REBELIA Celerrimus, Katarzyna Rożkodoskonała/excellent, lok. 3
2631SZARŻA Djuszes, Artur Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2632BYSTRA Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskadoskonała/excellent, lok. 2
2633MUFINKA Acalantis, Łukasz Witczak, nieobecny
2634SURMA Pałac Siedlec, Odetta Styczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2635AŁYCZA Kalong, Łukasz Witczak, nieobecny
2636BAIDA Akacjana (FCI), Iwona Kurek-Krzyżewskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
2637ORDYNKA Arcturus, Zbigniew Strzeleckidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2638ALBAPARIETTYHAILHARE, Artur Litwadoskonała/excellent, lok. 1
2639ANTREJKA, Joanna Korziukdoskonała/excellent, lok. 2


Chart rosyjski borzoj-Russkaya Psovaya Borzaya / Borzoi


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2640BORJA Borzoj Koruna, Donata Narkiewicz-Jodkob. dobra/very good, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2641Zabava Znaty DEBYUT, Monika Jarczyńskab. dobra/very good
2642Estet Classic VALENTIN STEPOWY GONIEC, Kazimierz Rychlikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2643KALININ von der Windhundranch, Ines Schreiber, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2644MARKIZ Stepowy Goniec, Zuzana Hejtikova, Czechyb. dobra/very good
2645Lunnaja Raduga TSARYASCHIY V POLE, Kazimierz Rychlikdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2646ARLEQUIN Negrus, Urszula SmoczyńskaWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2647AVIVA ALLEGRA BYH.R.I.B. z Carskiej Doliny, Aneta, Monika Klujwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2648ARNIKA BarryBady, Dagmar Fialova, Czechyb. dobra/very good, lok. 1
2649YACUZA Stepowy Goniec, Aneta, Monika Kluj, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2650WADERA Stepowy Goniec (FCI), Arleta Basiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2651AMORA Spirit of the Tsar, Zuzana Hejtikova, Czechyb. dobra/very good
2652Amulet Moy BALOVNITSA AT STEPOWY GONIEC, Kazimierz Rychlikdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2653DUSHA OCHOTNIKA Mraja, Dagmar Fialova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2654Na Wirażu (FCI) AWIONETKA, . Kura¶ D., Sitarski J.doskonała/excellent, lok. 2
2655LOTTA Martinville, Małgorzata Tadeuszdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
2656OMANDA-DJALE Magnus Borzoj, Monika Jarczyńskadoskonała/excellent, lok. 3


Chart szkocki-Deerhound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2657DUNKAN Brave King, Jurgen Roesnerdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2658PRINCESS OF LOVE von der Oelmuhle, Sylwia Migutdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2659EBONY von der Oelmuhle, Hanna WoĽna-GilWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran


Chart węgierski-Magyar Agar / Hungarian Greyhound


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marie Gadolin

2660Illa-Berek AROMA, Weronika Młodożeniecwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię


Whippet


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2661Laving Briz GOLD VINCENT, Monika, Paweł Fabisiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
2662Tylko Ty (FCI) MALIBU, Magdalena Wypych, nieobecny
2663NORWAY RACER Brodwinek, Anita Wymysłowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2664Whiteheads LOUIS ARMSTRONG, Jowita Krzeptowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2665CLEMENZA Supra Cetera, Małgorzata Koralewska-Kordelb. dobra/very good
2666DEAR BARTU¦ Lazarus, Elżbieta Gertnerowiczb. dobra/very good
2667ESTRAGON Supra Cetera, Donata Jenczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2668CORLEONE Supra Cetera, Małgorzata Koralewska-Kordeldoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
2669Jesterland JUMANJI, Donata Jenczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2670Cobyco CHOICE LOOKS, Tomasz WolańczykWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2671Abaelardo (FCI) AFERA, Monika Filary-Rogackawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię
2672Abaelardo (FCI) AMBICJA, Anna Berawyb. obiecuj±cy/very promising
2673Abaelardo (FCI) ARTYSTKA PRINCESS SISI, Jolanta Staniak, nieobecny

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2674Karadhras CHMURKA, Anna Grabowska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2675Dogarium ALPHA, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2676ELISE Majesticanis, . Spigarska B., D±browska M.b. dobra/very good
2677JUNGLE BOOGIE Toomie Trishel, Angelika Wójcikdoskonała/excellent, lok. 4
2678JUST A LITTLE LOVIN' Toomie Trishel, Angelika Bartoszewiczdoskonała/excellent, lok. 3
2679Tylko Ty (FCI) NOLINA, Lucyna Mellerdoskonała/excellent
2680TOLA Lazarus, Zofia Sobczyńskadoskonała/excellent
2681UKULELE Paranoia, Justyna Szopadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2682BONNIE Atletico, Wojciech Terleckidoskonała/excellent, lok. 4
2683ELEVEN O'CLOCK TICK TOCK Slim Extreme, . Marion A., KoronowskaA.doskonała/excellent
2684Whiteheads LINDA EVANS FOR NIRSE, Krzysztof Wodarskidoskonała/excellent, lok. 3
2685NAUGHTY GIRL Aga-Rena, Renata Chwałczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
2686NEVER ENDING STORY Aga-Rena, Katarzyna Michalakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2687Nine Lives STEALING KISSES AT GALLAUNT, Joanna Bielewicz-Kuncb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2688BIANCA JAGGER Fast Dunderry, . Kozik A., Wolańczyk T.doskonała/excellent, lok. 4
2689CLARISSA CHLOE Synergy, Tomasz Kuszykdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2690I CAN'T STOP LOVING YOU Ypsylon, Natalia Gryskowskadoskonała/excellent, lok. 3
2691LYRICA Vincit Omnia, Longin Szymborskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2692Meradith I FEEL DO PRETTY, Agnieszka Nakoniecznadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2693Tappinskis RUBI FOR DOGARIUM, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 2
2694TYLKO TY AKUABA Paranoia, . Kozik A., Wolańczyk T.doskonała/excellent, lok. 3


Wilczarz irlandzki-Irish Wolfhound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2695NOE Celtic Alanda, Katarzyna Kampingadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2696GADHAR GEAR Cursus Ventosi, Anna Kursickadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2697ANTON Celtic Alanda, Karol Skowronekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2698RADEMENES Celtic Alanda, Magdalena Góreckadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2699Sagittarius TAUKIRI, Barbara Strzałkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2700BAHIA Celtic Alanda, Karol Skowronekdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2701GADHAR DRAIOCHT Cursus Ventosi, Anna Kursickadoskonała/excellent, lok. 3
2702IRISH Yvanaea Aponi, Grzegorz Werondoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

2703NARNIA Festina, Hanna WoĽna-Gildoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC