1657 | LADY ZOISSETUS of the Three Turnip's, . Nierop F., Weidema H., Holandia | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1658 | Nagyhegyi Pajkos GAMBLER, . Bossen G., Szydłowska A. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1659 | NewDown Bassets UN NUOVO AMORE, Beata P±siek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1660 | LOLEK Klan Piegowatych, Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1661 | BARTOLO Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1662 | Ceppelin FOSTER, Ewa Pietkiewicz-Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1663 | DROOPY Wesołe Smutasy (FCI), Beata P±siek | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1664 | MAJA Mikołaje znad Noteci, Sławomir Mikołajczak | , nieobecny |
1665 | CHA-CHA Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1666 | BAGATELLE Galopuj±ca Fufla (FCI), Małgorzata Kordecka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1667 | BURLESQUE Galopuj±ca Fufla (FCI), Małgorzata Kordecka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1668 | NEOLA Avaleur du Sabre, . Bossen G., Szydłowska A. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1669 | ENGLISH TEA TIME Banda z Antoninka, Izabela Schulmann | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1670 | NADIR z Rajskiej Kniei, Barbara Ptak | , nieobecny |
1671 | Absolutely Spotless ODYS, Tomasz Budkowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1672 | HARRY Cuddly Hunters, Małgorzata Koszacka-Owsiany | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1673 | OWEN Xandrina, Grzegorz Wiland | b. dobra/very good, lok. 2 |
1674 | Absolutely Spotless HARLEY, Kamila Smolska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1675 | KING OF BLUE Xandrina, Irena Giczela | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1676 | SOKRATES Esflores (FCI), Ewa Sławik | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1677 | Absolutely Spotless ZEUS, Tomasz Budkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1678 | FAGO Berkelejka, Izabela Schulmann | doskonała/excellent, lok. 1 |
1679 | VIVIEN LI S Jantarnogo, . Semenova, Mitko N., Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1680 | SELENE Amor Fati, Przemysław ¦mieja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1681 | BETA Esflores (FCI), Ewa Sławik | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1682 | ELEGANT BRAND NEW Infinity Sun (FCI), Magdalena Olech | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1683 | County Line's FOOLISH HEART AT LAPITROPY, Irena Giczela | doskonała/excellent, lok. 3 |
1684 | BIRMA Esflores (FCI), Ewa Sławik | , nieobecny |
1685 | FOREVER IN LOVE Tergy, Irena Giczela | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1686 | Alotorius Old Glory ALTRO MONDO, Jakub Szwałek | Weteran - ocena dosk., lok. I |
1687 | COUDY Dalmond, Michał Gzyra | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1688 | NECTAR Truffe Medievale, Svetlana Chernyshova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1689 | BOURBON Silberstein bei Trautenau, Sabine Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1690 | CENTAUREA JAGA z Limadi, Lidia Osińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1691 | DEBORAH Silberstein Bei Trautenau, Sabine Storch, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1692 | LIONNE of Lufon Royal Pride, Svetlana Chernyshova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1693 | DARCY, Sabine Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1694 | Loamy Lane's MEGHAN, Linda Van Der Sichel, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1695 | Christi Ormond NEW AGE, . Lehmann M., Kronefeld J., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1696 | NIXON von der Koselmuhle, Frank, Silke Werner, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1697 | Curias FRIENDY FRENCHMAN, Charlotte Jenvall, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1698 | MEXX von der Koselmuhle, . Werner F., S., Pollmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1699 | Curias ELLIOT EDGAR JR., Charlotte Jenvall, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1700 | Christi Ormond INTELLIGENT SOLUTION, . Lehmann M., Kronefeld J., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1701 | AFRICA Kontradomino, Dorota Z±bek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1702 | CHERRY Petrovicky Vitr, Zuzana Hejtikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 4 |
1703 | GRAVIN GOLDA Kontradomino (FCI), Mariola Gromadzińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1704 | LADY GITTE GIRL of the Three Turnip's, F. Nierop, Holandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1705 | UNA vom Hugel, Ina Viete, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1706 | Mellanmollan LET'S DANCE SALSA, Annika, Lars Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1707 | Lots of Spots MADAME MARIE, Mette Gruner Vindfeldt, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1708 | Mellanmollan HOPE SOLO, Annika, Lars Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1709 | SWEET PEPPER vom Forst Eichenhorst, Beata Gensler, Niemcy | , nieobecny |
1710 | Curias YOU CAN CALL ME CANDY, Charlotte Jenvall, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1711 | CERVA Cervarius (FCI), Józef Olchowik | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1712 | Rubinowa Dolina (FCI) ARIA, Grażyna, Mariusz Polarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1713 | Rubinowa Dolina (FCI) AMNERIS, Grażyna, Mariusz Polarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1714 | ASZOK Sadowe Zacisze (FCI), Józef Olchowik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1715 | DIESEL Gończa Rado¶ć, Amadeusz Juskowiak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1716 | DRYLING BERG Odszukać Wiatr, Agata Telimena Bielowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1717 | KADR spod Wilczego Krza (FCI), Krzysztof Adamowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1718 | MORES El-Halem, Agnieszka Lewandowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1719 | ZAWRAT Czarna Złaja (FCI), Joanna WoĽniewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1720 | JARUN z Rogu Trzech Ksi±ż±t, Dorota Bonk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1721 | LUPUS El-Halem, Aleksandra KaluĽniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1722 | GROM Goniec Kaszubski, Krzysztof Adamowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1723 | ŁAPA z Beskidzkiego Matecznika, Marek Okienczyc | , nieobecny |
1724 | HUNCWOT Kłusuj±ca Sfora, Dariusz Bielecki | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1725 | JEŻYK Psia Awangarda (FCI), Aleksandra WoĽnica | doskonała/excellent, lok. 3 |
1726 | KOZAK Herbu Węszynos, Dorota Gajowiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1727 | NUTA Garncarskie Uroczysko (FCI), Paweł Koschany | , nieobecny |
1728 | RAJA Gończa Rado¶ć, Rafał Piotrowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię |
1729 | TRYBA Goniec Pomorski, Rafał Pluto-Prondziński | , nieobecny |
1730 | K.ESPO z Gajowego Wzgórza, Grzegorz Przybył | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1731 | K.ETA z Gajowego Wzgórza, Rafał Piotrowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1732 | SONATA Wydrowa Zagroda (FCI), Joanna Wierszycka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1733 | AJKA Sadowe Zacisze (FCI), Józef Olchowik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1734 | CUKRA Gończy Czart, Karnasiewicz R. Garska-Karnasewicz A. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1735 | EL TABASCO El-Halem, Jarosław Głogowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1736 | EPIKA El-Halem, Karolina Szymańska | doskonała/excellent |
1737 | HEIDI El-Halem, Karolina Imańska | doskonała/excellent |
1738 | KORBA Granie w Kniei, Marta Jaworska | doskonała/excellent |
1739 | OSA Psia Awangrada (FCI), Aleksandra WoĽnica | doskonała/excellent |
1740 | YUKA El-Halem, Maria Minakowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1741 | AJRA Sadowe Zacisze (FCI), Józef Olchowik | doskonała/excellent, lok. 4 |
1742 | GAMA Nunarak, Justyna Reguła | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1743 | K.SKIERKA z Gajowego Wzgórza, Dorota Gajowiak | doskonała/excellent |
1744 | MUZA z Milinowego Ogrodu, Wojciech Wróbel | doskonała/excellent, lok. 3 |
1745 | NARA Psia Awangarda (FCI), Aleksandra WoĽnica | doskonała/excellent, lok. 2 |
1746 | POLKA Asanegra (FCI), Marta Kapelska | , nieobecny |
1747 | RUBY z Nadnarwiańskich Mgieł, Janusz Skalski | doskonała/excellent |
1748 | AVIA Zwierzyniecka Sfora, Barbara Nieckarz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1749 | BAJKA Gradzicza Sfora (FCI), Agata Telimena Bielowska | b. dobra/very good |
1750 | MAYA z Milinowego Ogrodu, Grażyna, Witold Doroszewscy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1751 | RUNNING FREE Petrus et Lupus (FCI), Tomasz Walczuk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1752 | WARTA Czarna Złaja (FCI), Radosław Kujawiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1753 | BONA Kolonia Bażyńska, Józef Olchowik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1754 | NEGRA Asanegra (FCI), Agnieszka Derlukiewicz-Tracz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1755 | RUN TO THE HILLS Petrus et Lupus (FCI), Beata Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, BOS |
1756 | UNA Hulaj Dusza, Maria Pajzderska | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1757 | ABSOLUTNIE WYJˇTKOWA Chmielowy Gon, Agata, Michał Chmielewscy | , nieobecny |
1758 | UDRA Venator Magnus, Krzysztof Staniszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1759 | WALKIRIA Venator Magnus, Krzysztof Staniszewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1760 | ULLA spod Kunovej, Michał Chmielewski | , nieobecny |
1761 | URTICA Venator Magnus, Krzysztof Staniszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1762 | DALILA Succession of Baron, Adelina Tymczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1763 | POGROM z Beskidzkich Wysp, Anna Supa | b. dobra/very good, lok. 2 |
1764 | ŻMUREK Dębowy Ostrów, Hanna Joachimiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1765 | GULIWER Poszły w Las (FCI), Wojciech Kieczur | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1766 | FOKSTROT Graj±ce Echo, Wiesław Zbiorczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1767 | NINO Warkuta, Joanna Juszkiawiczus Badin | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1768 | EGAR z Beskidzkich Wysp (FCI), Krzysztof Palak | , nieobecny |
1769 | ZAGŁOBA Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1770 | MINOR z Beskidzkich Wysp (FCI), Krzysztof Palak | , nieobecny |
1771 | IGRA z Sarmackiej Tradycji, Magdalena Nowak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię |
1772 | NADZIEJA Sfora Nestora, Małgorzata Jakoniuk | , nieobecny |
1773 | BROCHA z Przewiesia, Marzena Borowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1774 | OLCHA Sfora Nestora (FCI), Joanna Dziurzyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1775 | ¦NIEŻKA z Glinianej Osady, Katarzyna Sulikowska | b. dobra/very good |
1776 | WAŻKA Sfora Nemroda FCI, Katarzyna Rosiak | , nieobecny |
1777 | GAJA Warkuta, Małgorzata Jakoniuk | , nieobecny |
1778 | GWIAZDA Warkuta, Joanna Juszkiawiczus Badin | doskonała/excellent, lok. 2 |
1779 | ORLA Olfactus, Anna Kaczmarska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1780 | ARONIA PC Ogarowe Granie, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1781 | AJSZA z Nadsańskich Łazów, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | Weteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran |
1782 | BALLANTINE'S Psia Cometa, Jakub Badziukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1783 | Fantas Brand NOBODY DOES IT BETTER, Birgitte Winter Aridsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1784 | JE REVIENDRAI du Pech de la Ginestelle, Ewa Pruszewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1785 | EDGAR Marcus Rudis, Marcin Błażejowski | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1786 | GUIDE FORESTIER Rewelacja z Galicji, Anna, Kazimierz Napierała | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1787 | BONITA BELLA BIANCA Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1788 | Fodnote RAMBLING ROSE, Ewa Pruszewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1789 | LENA Podkołdernik Jadowity, Izabela Schulmann | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1790 | Fodnote ONE IN A MILLION, Birgitte Winter Aridsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1791 | BONO Czeladnik Łowiska, Patryk Kopacki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1792 | REX z Doliny Dojcy (FCI), Mikołaj Hus | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1793 | ATOS z Jurajskiego Brzegu (FCI), Teresa Stomal | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1794 | BASTER z Prawego Brzegu, Aldona Oracz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1795 | FARIS Vatrova, Aldona Oracz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1796 | ALBA Sfora Elizy (FCI), Łukasz Kierończyk | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1797 | SUZAN z Doliny Dojcy (FCI), Sandra Jankowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1798 | SARA Królowe Stojło (FCI), Sylwia Merek | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1799 | MAGNOLIA Bona Espero, Magdalena WoĽna | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1800 | PANNA MARYSIEŃKA Hazba, Krzysztof Kiedrowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1801 | B¬DZIˇGWA Czarci Nos (FCI), Mikołaj Włocławski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1802 | Djembe Meteors (FCI) RIDDICK HELION PRIME ROYAL R., Marika Słowińska | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
1803 | Djembe Meteors (FCI) ROLAND DURENDAL ROYAL RANGERS, Agnieszka Muller | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1804 | BISHAKA Volarius (FCI), Wojciech Michalak | b. dobra/very good |
1805 | Podarok iz Afriki ELAR KABO, A.V. Egorov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1806 | ES EBEN Tatranska Afrika, Renata Gutowska | b. dobra/very good |
1807 | AFRICAN DREAM OF Sangoma, Juliusz Grzelak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1808 | Akani's Clan AKIA KIANO, Andreas Schonstein, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1809 | HOMER Pręgowce z Jasienia, Renata Sienkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1810 | LABONE MWINE Makorikori, Katarzyna Oporowska-Moszyk | b. dobra/very good |
1811 | Djembe Meteors SILVERSTONE SKYWALKER, Olga Puciata | b. dobra/very good |
1812 | AFRICAN DRAGON OF Sangoma, Klara Martinkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1813 | AFRICAN JANGO Nasiha Ujamaa, Joanna Biskupski, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1814 | FAMOUS FLY zur Liesbergmuhle, Franziska Zorn, Niemcy | b. dobra/very good |
1815 | GYASI Leo Ginger, Agata Juros | b. dobra/very good |
1816 | SPEED Rhodesian Park Dolomity, Magdalena Lityńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1817 | GASPAR Leo Ginger, Janusz Madejski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1818 | Mankoyas INCREDIBLE IDDE BY GAMBO, Malin Jonsson, Szwecja | , nieobecny |
1819 | LORD RED z Werw±, Ewa Makowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1820 | WYTRAWNY GUCCI Sangoma, Edyta Ossowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1821 | BIMBELELA BY THANZI OF Sangoma, Edyta Ossowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1822 | Djembe Meteors ROBUSTA ISABELLA KIMBERLY R.R., Magda Hyla | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1823 | Djembe Meteors (FCI) ROOIBOS RED SAVINA TREY R.R., Łukasz Wasilewski | obiecuj±cy/promising |
1824 | KLOTO Radosne Pyski, Joanna Chru¶cicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1825 | POKUSA z Werw±, Wiesław Bukowski | , nieobecny |
1826 | Tusani TOP TESS, Joanna Orzechowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1827 | ADDILA Star Mungu, Gabriela Pavlickova, Czechy | doskonała/excellent |
1828 | Akani's Clan AKIA SHAIRA, Andreas Schonstein, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1829 | Meranga Grande GOYA, Georg Marek, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1830 | PASALA ENCHO Folwark Zwierzęcy, Witold Dziubalski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1831 | ACANA Afrykańska Sfora (FCI), Sławomir Barczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1832 | ASALI IPYANA Makorikori, Marta Grochowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1833 | Red Hot Line FLAMING STAR SEVILLA, Nada Nikolic, Dania | , nieobecny |
1834 | SAMBA Rhodesian Park Dolomity, Agata Salawa | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1835 | WESOŁA ŁAPKA Sangoma, Edyta Ossowska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |