Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 7.11.2015



Australian Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

1KRATOS di Monte Tonico, Barbara Czasławskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

2QUY vom Teufelsjoch, Marij Klopping, Belgia, nieobecny
3Banana Bender UNITED FREEDOM, Marianne Dolmatoff, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

4TORNADO Zbójecka Saga, Łukasz Zechdoskonała/excellent, lok. 1
5YALDABAOT Astra Canina, Grzegorz Kawcewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

6Professional Choice ALPHA, Larisa Soponaru, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
7Peschencattles ASLAN, Claudia Rinne, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

8Wild Desert Dingo's BOBBY BROWN, Kornelia Forster, NiemcyWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

9AUSTRALIAN FLOWER Atletico, Dawid Szel±gowskib. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

10Hawk's Forest AMBER DREAM'S COME TRUE, Kornelia Forster, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
11Worrigal JOJO JARRAH, . Loukusa-Ahola A., Ahola J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
12YOOTSHENCA Astra Canina, Jadwiga Chodzeńdoskonała/excellent, lok. 3


Bearded Collie


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

13JACKSON de Chester, Paweł Nitendeldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

14I BELIEVE IN YOU Smartness (FCI), Anna Kurekdoskonała/excellent, lok. 2
15Firstprizebears LUCKY LUKE, Heike, Ronny van Bossche, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

16Firstprizebears KING COLE, Heike, Ronny van Bossche, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17Beastly's LENCELOT DU LAC, Morgan, Ingela Sandstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

18Alistair's UP TO THE TOP, Morgan, Ingela Sandstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

19High Jack FLAMIN' HOT, Anneli Dahl, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Biały owczarek szwajcarski-Berger Blanc Suisse / White Swiss Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

20FENIKS Las Kornas, Barbara Gwaradoskonała/excellent, lok. 2
21FRISECCO of Ice Wine, Natalia Cajdlerdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

22MIZAR Whiter Shade of Pale, Aneta Surlickadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

23G'LUKA LYUN of Trebons Berger Blanc, Gitte Brixtofte, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
24IRON de L'esprit du Sud, Marcin Kleszcz, nieobecny

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

25BLOW Fortunatus Poland (FCI), Aneta SurlickaWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

26MINA Wilczy Biały Kieł, Ewa Pieńkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
27MORIA WITCH Wilczy Biały Kieł, Beata Sobolewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

28Biała Furia (FCI) BULLETPROOF GIRL, Laura Butkiewiczobiecuj±cy/promising, lok. 4
29DIAMOND PRINCESS del White Conero, Marika Skawińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
30EVEE Diavolocane (FCI), Marcin Kleszczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
31GLORIA Fortunatus Poland, Bernardetta Kołobernawskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

32BAJAJA Taien, Katarzyna Pacholczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
33JASMINE-JADE Biała Pasja, Jowita Witkowskab. dobra/very good, lok. 3
34VICTORY VIVIENNE OF Alpen Angel (FCI), Barbara Samojednadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

35BETI Dzika Banda, Ewa Ko¶ciańska-Cupiałdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
36ELEMENT OF SURPRISE Biała WiedĽma, Marika Skawińskab. dobra/very good, lok. 3
37NIRA z Borówek, Jacek Witkowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

38PAGANI Grand Canyon, Iwona Jungdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
39Made to Measure U'RE UNIQUE, Gitte Brixtofte, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

40CHELLSI la Blankpapilio, Marcin Kleszczdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Border Collie


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

41BAZYL z Ulicy Zamkowej, Anna Żubka-Psiarskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

42FALCO Rycerstwo Straszewy, Mariola Sokołowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
43Alderaan UNFORGETTABLE FIRE, Martyna Figielwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

44Alderaan VERY TRICKY, Halina Mołozięćdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

45BRAIEN Carwera, Zofia Siejakb. dobra/very good
46Enonae CEIRO, Ewa Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
47Alderaan COME WITH ME, Przemysław Krysztofiakdoskonała/excellent, lok. 3
48HŻ-TIENTO Hr±chelowa Ż±rzeta (FCI), Anna Maria Adamskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

49COCONUT at Real Pearl, Kamila Kolasińskadoskonała/excellent, lok. 3
50DODI Stars Border Collies (FCI), Sylwia Lisdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
51Astra FINN MCCOOL, Ewa Łukasikdoskonała/excellent
52IT'S MY DREAM Piece of Heaven (FCI), Jarosław Nowakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

53Trucharm MY BRILLANTINO TALE, Natalia, Jarosław Bukowieccydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

54Never Never Land HIGHLAND STORM, Ewa ŁukasikWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

55BLANKA z Ulicy Zamkowej, Maciej Piotrowskiwyb. obiecuj±cy/very promising
56NINDRA z Uroczyska (FCI), Piotr Walczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

57ABBA the Black-White Border, Aleksandra Sulikowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
58HACHIKO Stajnia Sadyba (FCI), Zofia Siejakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

59AMELIA z Arabskiej Stajni, Agnieszka Bednarzdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
60HOKUS POKUS dei Rovi Fioriti, Sylwia Lisdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

61Kiss Me and Love Me BESTI, Marta Wilczewskab. dobra/very good
62BULERIA Hr±chelowa Ż±rzeta /FCI/, Piotr Juraszdoskonała/excellent, lok. 2
63Enonae C'EST SAYA, Ewa Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
64CALYPSO GWERN Fitmin, A.S Dibaq, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
65Alderaan CRAZY LOVE, . Przeworska I., Wiecińska K.doskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

66BLACK VELVET True Story, Tomasz Majewskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
67BRAVI Zosinkowo, Tomasz Towpikdoskonała/excellent, lok. 2
68Never Never Land Q'SUBARU IMPREZA, . Łukasik E., Helak K.b. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

69BRILLIANCE BAILEYS Fitmin, A.S Dibaq, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

70Never Never Land ALICE IN WONDERLAND, Ewa Łukasikdoskonała/excellent, lok. 2
71Never Never Land CRUISE CONTROL, Ewa ŁukasikWeteran - ocena dosk., lok. I


Bouvier des Flandres-Flandres Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

72DON CORLEONE Bouvi-Buzi, Beata Walasekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

73SOLAN-SINTRA Filos, Iwona Wielewskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

74GEORGIA z Grodu Ksi±ż±t Pomorskich, Anna Kujawadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS


Ceskoslovensky Vlcak-Czeslovakian Wolfdog


Psy - Dogs

75CASSIDY Nemo Me Impune Lacessit, Julia Reinfussdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
76IMDUGUD II z Peronówki (FCI), Krzysztof Broniarekb. dobra/very good, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

77ERWIN z Katusickeho Dvora, Danilo Manghi, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

78BARD Jantarowa Wataha, Petr Krejci, Czechyb. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

79CELEB Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtko, nieobecny
80CORKY z Devinskej, Borys Szpakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
81QUEBECK II od Uhoste, Grzegorz Stelmachowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

82CZAMBOR z Vlciho Dubu, Grzegorz StelmachowskiWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

83BRITA z Iduskinej Farmy, Michele Manzardodoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
84ZIMA z Lasów Preczowskich, Bartłomiej Maleszkadoskonała/excellent, lok. 2
85ZUZA z Lasów Preczowskich, Stanisław Wańkiewiczdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

86Gorthan (FCI) WIWERNA, Katarzyna Okoniewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

87EETEE II od Uhoste, Grzegorz Stelmachowskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
88ERA z Katusickeho Dvora, Mariusz Grubińskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Ciobanesc Romanesc Mioritic-Romanian Mioritic Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

89IWO Mioritica (FCI), Robert Przybylskidoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

90ARUBA Felix Pastor (FCI), Robert Przybylskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

91ALEXANDRIA Felix Pastor, Ewa Florekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

92RÓŻA ROMANEI Carskie Sioło, Tadeusz, Marek Grzelakdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Maremmano-Abruzzese-Cane da pastore Maremmano-Abruzesse


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

93MARSICA, Anna Posyniakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


Mudi


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

94GYEMANT Mecseki Bundas, Adriana Maria Wituckadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek australijski-Australian Shepherd


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

95CHUPA CHUPS Nescaland, Katarzyna Przybylska, nieobecny

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

96Nebesnyi Aljans DREAM CATCHER, Katarzyna Przybylska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

97BUBU THE BEAR Nescaland, Katarzyna Przybylska, nieobecny
98Leading Angel's GUIDE THE WAY, Allan Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
99Leading Angel's ZEN MASTER, Bitta Wohliche, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

100CEDRIC LITTE DARK BOY Kelebdil (FCI), Marzenna Szopadoskonała/excellent, lok. 3
101Aussie Welkope (FCI) HADRON, Wiktoria G±sieniec, nieobecny
102Leading Angel's MORNING MIST, Allan Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
103SAMSON Gorzowska Panorama (FCI), Magdalena Sołtysiakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

104Leading Angel's ECLIPSE OF THE MOON, . Wohliche B., Nielsen T.S., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

105BLUE STAR of Crystal Lake, Janina SzostakWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

106LASTING IMPRESSION du Chalet de Fanny, Batłomiej Drożdżwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

107Showfarm (FCI) TRUE COLOURS, Dorota Bandrowska-Fatygawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
108Showfarm (FCI) TRUE DIAMOND, Karolina Klimekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

109BONA Kiwi Tasmański Diabeł, Anna Łuckiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
110EL MISTI na Tropie Szczę¶cia (FCI), Danuta Przybylskadoskonała/excellent, lok. 3
111EVITA PERON ZULAJO Kelebdil (FCI), Jolanta M±kowskab. dobra/very good
112GLITTER SKY Moto Pies, Agnieszka Chrz±stekdoskonała/excellent, lok. 2
113MOCCA Diamond Ranch, Monika Bukowskab. dobra/very good
114RED ANGEL Elvikam, Rolfaage Engstad, Norwegia, nieobecny
115Leading Angel's SACRED MOUNTAIN, Bitta Wohliche, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

116ATHENA Sunrise Aussie (FCI), Anna Mańczakdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

117Tanmark's DREAMS COME TRUE, Karolina Klimekdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
118Khetashio LET ME ENTERTAIN, . Wohliche B., Kronstam J., Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

119HRABINA ANGELIKA KELEBDIL Donariada (FCI), Marzenna Szopadoskonała/excellent, lok. 3
120Collinswood MILLION MEADOWS OF OZ, Martin Starec, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
121Leading Angel's WIND IN THE WILLOWS, Bitta Wohliche, Daniadoskonała/excellent, lok. 2


Owczarek belgijski Groenendael-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Groenendael


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

122EL DIABLO Polaris, Anna Mańczakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

123Tempranillo TAPESTRY IN GOLD, Anna Koskiaho, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

124LUKRECJA Czarny Opal, Julia Lisekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

125KILLER QUEEN z Kovarny, Anna Koskiaho, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek belgijski Malinois-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Malinois


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

126BUSHI YUKI Maligold (FCI), Iwona Adamskadoskonała/excellent, lok. 2
127DRAKO vom Haus Seiffert, Jagoda Filipowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

128CROWLEY Killing Machine (FCI), Marta Kopystiańskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

129G-HAJAR vom Lahberg, Czesław Kowaldoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

130BESSI Maligold, Ewa Chojnackadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek belgijski Tervueren-Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dog - Tervueren


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

131PJOTR Deabei, Piia Salonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

132Windream FRESCO, Dorota Trzybińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

133Windream FOLLOW ME, Małgorzata Jędrzejczakb. dobra/very good
134Ketunpolun INSPIRED BY WANILLA, . Salonen P., Brandt K., Finlandiab. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

135LILITH UNAI z Kovarny, Magdalena Ławniczak-Lehmannb. dobra/very good, lok. 1
136SARA Alhambra Dart, Arkadiusz Koniecznydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

137Ketunpolun WANILLA SKY, Piia Salonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC


Owczarek francuski Beauceron-Berger de Beauce (Beauceron)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

138JEANS de Euskal Herria, Kamil Szczęsnydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

139DELOISE DAHLIA Psi Mysteria, Amanda Kisielwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię


Owczarek francuski Briard-Berger de Brie (Briard)


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

140LENNY Amber Route, Janusz Pierundoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

141ICI ACE ALORA v.d. Hoolhoeve, Katarzyna Blanke-Ławniczakdoskonała/excellent, lok. 2
142KEPPLER Amber Route, Dorota Kramarzdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

143MARON du Manoir Noble, Iwona Gisterekdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

144DUMA Buhlbino, Małgorzata Stępieńwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

145MARY JANE Moniness (FCI), Monika Rosiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

146LENKA Amber Route, Sławomir Kamińskidoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

147Sandj Blyu Ars VLASTA BIJOU ROUGE DU NORD, Tatiana Aristarkhova, Rosjab. dobra/very good, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

148BIJOU DANS LA COURONNE Bella's Liberi, Agnieszka Spradab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

149MAJESTY PRINCESS Maribe Magic, Beata Sieradzkadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
150TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia, Iwona Marchwickadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Owczarek holenderski krótkowłosy-Hollandse Herdershond / Dutch Shepherd Dog Short-haired


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

151HOLLAND OBERON v. Le Dobry, Anna Knitter-Szymańskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

152ISABEL MARIA LUISA Wapini von Folge, Tatana Voznikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

153ALEXANDRINA de Alphaville Bohemia, Dorota Kawkadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Owczarek niemiecki długowłosy-Deutscher Schäferhund langhaarig/German Shepherd Dog long-h.


Psy - Dogs


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

154MORIS vom Trojangold, Kinga Wawrzyniak, nieobecny
155STEK Ardelia, Arkadiusz Kozłowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

156BOJ Szogun, Grzegorz Sobierajskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

157AMOR Bella Lupo (FCI), Ireneusz Majchrzakdoskonała/excellent, lok. 2
158JEMS-BOND von Skorpionenblut, Sylwester KaĽmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

159JOHNY I.R. Satysfakcja, Waldemar Stańczakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
160RAMBO Trebortim, Roman Walkowiakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

161CRODOLIL-DUNDEE vom Wetterauer Land, Mirosław Tchorzdoskonała/excellent, lok. 2
162NAPPO vom Fichtenschlag, Ryszard Herkadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

163DUX vom Haus Tchorz, Sławomir Nawrotb. dobra/very good, lok. 2
164MADOX Kamireł, Przemysław Tokarzb. dobra/very good, lok. 1
165YONATHAN Temperton (FCI), Agata Makarska, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

166JOKO Andomi Poland, Arkadiusz Strefańskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
167KD Ramik, Arkadiusz Kozłowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

168AXI Blugen (FCI), Małgorzata Bornikowskadoskonała/excellent, lok. 4
169GOJIRA Kleine Werder (FCI), Grzegorz Kleszczyńskidoskonała/excellent, lok. 2
170TROJA z Więcborskie Doliny, Maciej Michniewskidoskonała/excellent, lok. 3
171YUCCI von der Freiheit Westerholt, Dominik Herkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

172BONI ze Spręcowa, Agnieszka Kole¶nikb. dobra/very good, lok. 3
173GOJA z Więcborskiej Doliny, Lech Bardońskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
174ZENZI de Vespertilio, Katarzyna Kluszczyńskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

175KIKA Ardelia, Andrzej Kęsickidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
176PIRA ze Spręcowa, Agnieszka Kole¶nikb. dobra/very good, lok. 2
177USCHI ze Spręcowa, Agnieszka Kole¶nikb. dobra/very good, lok. 3


Owczarek niemiecki krótkowłosy-Deutscher Schäferhund kurzhaarig/German Shepherd Dog short-h


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

178GAIUS Tensor, Joanna, Adam Domańscydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
179TYROS Euro, Marek Rafałowskidoskonała/excellent, lok. 2
180YORG Igbero, Renata Wieczorkiewiczb. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

181JURAN, Tomasz Kosaczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
182XANTO Tombo, Tomasz Walochadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

183FORD Kamienna Twierdza, Zbigniew Szcze¶niakdoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
184GAWOR Woj-Bas, Tomasz Stępniakb. dobra/very good
185JASKO ze Skalnego Wzgórza, Marek Napieraczdoskonała/excellent, lok. 3
186Al-Grom MESSI, Martyna Ejdysdoskonała/excellent, lok. 2
187XARO vom Schwarzwald Poland, Grzegorz Ciszowskidoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

188AINS TIME No Bartas Krasta, E. Metveeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
189VABO vom Osterberger Land, Robert Filipowiakdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

190SZANTA Kalupus, Magda Barjakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

191BANDERA Złotnicka Sfora /FCI/, Agnieszka Kazimierskab. dobra/very good
192EFRA Tombo, Tomasz Walochadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
193FLOWER Vanos Poland, Martyna Ejdysdoskonała/excellent, lok. 3
194HERA z Hodowli Mistrza Jana, Zbigniew Idziakb. dobra/very good
195KAYLA Daarmando, Tomasz Pulkowskib. dobra/very good
196POLA Inter Hund, Krzysztof Rakoczydoskonała/excellent
197TINA Euro, Marek Rafałowskidoskonała/excellent, lok. 2
198TOLA Euro, Wojciech Stachurskidoskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

199ARRA Tombo, . Walocha T., Bogucki T.doskonała/excellent
200BERTA z Rudzkiej Watahy, Marta Lichnerowiczb. dobra/very good
201CONSALIDA Equus, Aneta Bilińskadoskonała/excellent
202FENJA Bi-Chelms, Robert Matysiakb. dobra/very good
203IZZY Cukrowa Góra, Krzysztof Kowalskidoskonała/excellent
204JIMMI I.R. Satysfakcja, Iwona Strzeleckadoskonała/excellent
205KATTINKA vom Haus Tchorz, Mirosław Tchorzdoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
206LENKA Kalupus, Magda Barjakdoskonała/excellent
207ODASI House Guard, Piotr Pietrzykdoskonała/excellent, lok. 2
208ORA Trebortim (FCI), Robert Filipowiakdoskonała/excellent
209PRIMA vom Haus Tchorz, Martyna Ejdysdoskonała/excellent, lok. 4
210TAJLA z Zacisza, Patryk Zieleckidoskonała/excellent
211TORA Euro, Marek Rafałowskidoskonała/excellent, lok. 3
212TRIXI von Haus Alter, Leszek Pawłowskidoskonała/excellent
213WIKA Tombo, Sławomir Disterheftdoskonała/excellent

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Stanisław Abłamowicz

214ABRA z Kojca Whitney, Robert Filipowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
215AIKA vom Holtkamper Tor, Marek Napieraczb. dobra/very good
216BONA Perła Nieporętu, Dariusz Piesniakb. dobra/very good, lok. 3
217FARRINNA vom Haus Tchorz, Tchorz M., Jongebloed N.doskonała/excellent, lok. 2
218MERAVIGLIOSA Quaesitus, Tomasz Kmiećb. dobra/very good
219NONA Kamireł, Mirosław Bałazińskib. dobra/very good
220TAMI De-Marko, Rafał Kubów, nieobecny


Owczarek staroangielski Bobtail-Old English Sheepdog (Bobtail)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

221Macoes ASPEN, Dorota Bodziochdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

222NOCHMAL aus dem Elbe-Urstromtal, Heike, Ronny van Bossche, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Suki - Bitches

223Macoes (FCI) ANASTASIA, . Rostworowska K., Ja¶kiewicz A.doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska

224Aryakas NEPHELEE, Dorota Bodziochdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Owczarek szetlandzki-Shetland Sheepdog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

225GAMBOL GOX Grazula (FCI), Magdalena Kulab. dobra/very good
226HEAVEN'S GIFT z Brodzieńskiego Grodu, Alicja Ledwigb. dobra/very good, lok. 4
227OPEL Polcolland, Agnieszka Fortaszewskadoskonała/excellent, lok. 3
228OTHELLO BLACK Qui Gagnent Totus les Coeurs, Monika Więcławdoskonała/excellent, lok. 2
229SPY WHO LOVED ME Serenczas (FCI), Alina Drogoszdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

230Bradshaw BREAKIN ALL THE RULES, Ewa Pawłowskadoskonała/excellent
231ICY MAGIC Ventora, Patrycja Mazurdoskonała/excellent, lok. 3
232La-Min-So's LADIES KNIGHT, Vera Schjolberg, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
233Odyssey TEAM LEADER, Sandra Kustarzdoskonała/excellent, lok. 2
234ZICO z Puli Szczę¶cia, Alina Drogoszdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

235COBWEB FEELINGS Lost in Love, Marta Chudzik-Ciosekdoskonała/excellent, lok. 2
236Lovesome MYSTERIOUS PRINCE SHELTEAM, Lotta Jidegren, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

237AMIR Trofeum (FCI), Monika Więcławdoskonała/excellent, lok. 2
238Belmara's POCKET FULL OF KRYPTONITE, Lotta Jidegren, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
239Japaro WITH VESCAMONTANA, Anna Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

240I'M FANTASTIC NALA Diabelskie Rozdroże (FCI), Małgorzata Janickawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
241ROWENA RAVENCLAW Lohrien, Anna Pijanowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

242Pomysł na (FCI) BRANDY, Anna Koniecznawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
243JUNO JUS JUVENTA Figa Ruminy (FCI), Ewa Srogawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

244GOLDEN EXCITEMENT Vesca Montana, Ewelina Lubomskadoskonała/excellent
245GOLDEN FASCINATION Vesca Montana, Iwona Chalińskadoskonała/excellent
246Lunar Kingdom Present (FCI) GOYA BORN FROM THE STARS, Arleta, Krzysztof Matuszakdoskonała/excellent, lok. 4
247Skabona GUCCI PREMIERE, Jerzy Olszewskidoskonała/excellent
248INESS Ventora, Patrycja Mazurdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
249IRIS IN ARETE Figa Ruminy (FCI), Ewa Srogadoskonała/excellent
250Casidi Team PAINT IT BLACK, Emilia Najdekdoskonała/excellent, lok. 3
251PENNY LANE Casidy Team (FCI), Justyna Michalskadoskonała/excellent
252STRAWBERRY PIE Serenczas (FCI), Sławomira Rozwadowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

253ARIKA Albadorja (FCI), Arleta, Krzysztof Matuszakdoskonała/excellent, lok. 3
254DANCING THERAPY Asketila, Agnieszka Mędaladoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC
255MY SECRET All Alkantara, Sylwia Hałada-Misiewiczb. dobra/very good
256PACYNKA Serenczas (FCI), Sławomira Rozwadowskadoskonała/excellent, lok. 2
257Lovesome VELVET ROSE, Krzysztof Kowalskidoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

258CELINE ICE Onyx Garden, Małgorzata Kli¶kodoskonała/excellent, lok. 4
259CHERRY LADY Ammirevole (FCI), Katarzyna Jaroszewskadoskonała/excellent, lok. 2
260GOLD EDITION NOEMI Diabelskie Rozdroże (FCI), Małgorzata Janickab. dobra/very good
261MY DESIGN All Alkantra, Joanna Adamowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC, BOS
262OH NO I LOVE YOU Serenczas (FCI), Sławomira Rozwadowskadoskonała/excellent, lok. 3
263ORHID Lovesome, Mirosław Wolańskib. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

264COCO CRAZY Grazula, Beata Żuchowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

265AFRA Diabelskie Rozdroże (FCI), Małgorzata JanickaWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran
266BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana, . Szulc A., Kowalska A.doskonała/excellent, lok. 2


Owczarek szkocki długowłosy-Collie Rough


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

267ANDI Magiczny Szkot (FCI), Elżbieta Ereńskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

268Nicolaysen's XXL XANTOS, . Vachova M., Gogolinova J.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
269YMIR THE LORD Magiczny Szkot (FCI), Marika Kosteckab. dobra/very good, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

270OBELIX Actis Poland, Elwira Zasuńdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
271Fridens WEST HAM, Diana Jaroszewskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

272Agent Provocateur FLEUR DU SOLEIL, Klaudia Gembiakb. dobra/very good, lok. 3
273Kangasvuokon GORDON, Mirja Manninen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
274LUIDOR Dobry Duch, Katarzyna Kuczyńskadoskonała/excellent, lok. 4
275Danrox SIMPLY LOVE FOR AMALIE, Lucyna Zboralska, nieobecny
276ZACK Caramel Melange, Martyna Piętakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

277DAKHIL AL BAIT od Mohtarów, Ewa El Mohtardoskonała/excellent, lok. 4
278Amyfield LEGEND OF DAZZLING BLUE, Monica Peterson, Szwecjadoskonała/excellent
279MARRACASH della Buca delle Fate, Sylvia Schulze, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
280Nalas ODIN THE ONE AND ONLY, Kent Kendrake, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
281SABRES BLUE HORNY Vlci Zleb, Ales Vsetecka, Czechydoskonała/excellent
282WINSTON Magiczny Szkot (FCI), Gabriela Grubbadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

283MANDINKA Dobry Duch, Katarzyna Kuczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
284Laveli Endzhel NICOLE AMBER BALTIC, Klaudiusz Kijakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
285ONE LOVE Ko-To-Ra (FCI), Anna Żubka-Psiarskab. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

286GLORIA Actis Poland (FCI), Grażyna Sakrajdanie do oceny/cannot be judged
287XARA Zbiczuj, Urszula Chudzińskadoskonała/excellent, lok. 2
288ZARA FONDEST DREAM Magiczny Szkot, Agnieszka Szutadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

289BEKTUB ESMYK od Mahtarów, Ewa El Mohtar, nieobecny
290ITSY-BITSY de la Croix du Puech, Elke Kothe, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

291Marvalan DELIGHTFUL DREAM KOTORA, Lucyna Zboralska, nieobecny
292Ingledene HEARTS ON FIRE AT KANGASVUOKON, Mirja Manninen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1
293Preeminent Line JASIKA, Marzena Chwołkab. dobra/very good, lok. 2


Owczarek szkocki krótkowłosy-Collie Smooth


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

294KAMIKAZE LIMITED EDITION Smooth Drinks (FCI), Justyna Zakrzewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

295HARLEM Bila Kaifa, Marek Kajetan Hetmandoskonała/excellent, lok. 2
296Natalain KEYSTONE, Katarzyna Kosoń-Kowalskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

297Fionessa's CASANOVA, Denise Hepfer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

298Kangasvuokon FRIPPIE, . Manninen M., Anttila R., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

299CU-CHAORACH CLIS Soroli (FCI), Hanna Nowakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

300OneWay's BRITT EKLAND, Jeanette Savlund, Szwecja, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

301OneWay's MAGICA DE HEX, Jeanette Savlund, Szwecja, nieobecny
302Timonan XELLE XEXILIA, Natalja Room, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1


Polski owczarek nizinny-Polish Lowland Sheepdog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

303ŻYWIEC z Gangu Długich, . Żerebecki J., Patrzykont B.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

304EKLER via Rivendall, Anita Garska-Karnasiewiczdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
305IPPON z Gangu Długich, Monika Bartosik, nieobecny
306ROSOMAK Fervidus, Małgorzata Lula-Forysińskadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

307Ponadto ANTOSZ, Monika Bartosikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
308FIAKIER Prolog Poland (FCI), . Klawińska B., Klawiński A., nieobecny
309ZAGŁOBA z Hogwart'u, Tomasz Wielichdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

310TURÓWKA z Gangu Długich, Beata Klawińska, nieobecny
311ŻUBRÓWKA z Gangu Długich, Małgorzata Maci±giewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

312NORA Polski Akcent (FCI), Dorota Grodzińska-Moszczyńskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

313MORWA z Gangu Długich (FCI), Magdalena Larskadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

314IZBA z Gangu Długich, Beata Klawińska, nieobecny
315MASKOTKA Rivendall, Tomasz WielichWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran


Polski owczarek podhalański-Tatra Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

316KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (FCI), . Kucner W., Aleksandrowicz M.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
317RESPEKT Catonium, Marek Kosickiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

318CUDNY LOTOS Dolina Małej Panwi, Aneta, Artur Pańszczykdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

319NICO DUNAJ Nutrena, Aurelia Skoczylasdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

320IMPERATOR z Jagusi Zagrody, Aleksandra Jankowskadoskonała/excellent, lok. 1
321SAMSON z Jagusi Zagrody, Anita Skrzyniarzb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

322APASZ NES GWADIANA Zagubione Marzenia, Piotr Dryll, nieobecny
323HUBERTUS-OWSIANKA Filos, Grażyna Sommerfelddoskonała/excellent, lok. 3
324MARCO POLO Alpejskie Zauroczenie, . Kucner W., Wachowski M.doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
325WIR¦KO z Borowej Str±gi (FCI), Małgorzata Tarasekdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

326SINGER Nutrena, Olek PawełczykWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

327KLIO Krajeńska Nadzieja (FCI), Izabela Pęksa Meyerwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię
328KONWALIA Alpejskie Zauroczenie, Sylwia Ksi±żekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

329REWIA Catonium, Maciej Kosickiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
330SORAYA Andersit, Emilia Kamińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
331YAGA z Dobieszowic, Olek Pawełczykwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

332ANDORA ze ¬ródła Ciemięgi, Teresa Pi±tekdoskonała/excellent, lok. 2
333JUTRZENKA Nutrena, Aurelia Skoczylasnie do oceny/cannot be judged
334LEJDI LAMIA Badziar, Barbara Sell, nieobecny
335MARGO Zagubione Marzenia (FCI), Sabina Kali¶doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

336CZEREMCHA z Dunajeckiej Polany, Monika Głowackadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
337GAMA Suchy Las Vegas (FCI), Adam Olejniczakdoskonała/excellent, lok. 2
338KOKIETKA Nutrena, Aleksandra Jankowskadoskonała/excellent, lok. 3
339ORLA z Borowej Str±gi, Rafał Szymuradoskonała/excellent, lok. 4
340WAKULA Krajeńska Nadzieja, Jakub Glapanb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

341BUTNA Suchy Las Vegas (FCI), Anna Uran -Barcikdoskonała/excellent, lok. 2
342FAWORYTA z Jagusi Zagrody, Karolina Czerniec, nieobecny
343NAGRODA Catonium, Katarzyna Szlachcikowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
344PIPI Klan Gaby, Monika Głowackadoskonała/excellent, lok. 3
345TATRA Gwiazda Podhala, Piotr Dryll, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

346COCA Alpejskie Zauroczenie, Jolanta Zonndoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS
347SZAROTKA z Butorowego Wierchu, Aneta, Artur Pańszczykdoskonała/excellent, lok. 2


Puli (biały)-Puli (white)


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

348CARINA NEBULA Dalajlamaherbs, Agnieszka Klarmandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Puli (czarny, płowy)-Puli (black, fawn)


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

349Ludas Matyi APACS, . Sandback M., Norrman M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

350Castlewolf SNOW TOR FOR RASTAZ, Maarit Sandback, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

351Castlewolf JANKA, . Sandback M., From M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

352Castlewolf ARA, Maarit Sandback, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

353AMBROZJA z Korczówki, Agnieszka Klarmandoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
354Castlewolf VINNI'S DARLING, Maarit Sandback, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Pumi


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

355Mariell de Marque LHURIZ AV FYLGIA, . Granath E., Johansson L., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

356Mariell de Marque ISAR FYLGIABRODER, . Granath E., Johansson L., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
357Quento's VALKEAA UNELMAA, Christine Nyholm, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

358Mariell de Marque KIMARA KARISMA, Elisabeth Palmcrantz, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS


Saarlooswolfhond-Saarloos Wolfdog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

359AURELIANUS DOMITIUS, Marta Dziekońskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS

Suki - Bitches


Klasa młodszych szczeni±t-minor puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

360COYA Jantarowa Wataha (FCI), Barbara Szpakowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Młodsze Szczenię

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

361BIETKA Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtkodoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Welsh Corgi Cardigan


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

362SEN SREBRNY SALOMEI Lisiura, Agata Wi¶niewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

363VIVAT VOLVERINE Funny Pem, Izabela Sudeckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

364Chris Team OTO PIERNICZEK, Krzysztof Ambroziewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
365Waggerland QUEUE BEHIND ME, . Ludwig A., Dijkhorst-Noij R., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

366EL DORADO Gaucho, Anna Poldoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
367FIREFLY, Agata Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

368Waggerland KEEP IT SIMPLE, Angelika Ludwig, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
369Mythmakers WALL-E, Marika Juhola, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

370Waggerland QUITE SEXY, R. Wolgem, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
371Chris Team SYTA ZYTA, Krzysztof Michalskidoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

372DYFUZJA Dummles (FCI), Adam Dudziakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

373JETSETTER Cymraeg Ci, R. Wolgem, Niemcy, nieobecny


Welsh Corgi Pembroke


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

374AMARYLLIS Floris Cor, Agata Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
375Imas Stars OLIVER, Magdalena Jakubowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

376AMOS Pembdrive, . Wieczorek-Filipiak, Filipiak Pdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
377Gordon's Shell VASHINGTON, Igor Kovalenya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC
378Mapleleaf WISUS THE KNIGHT IN BLACK, . Mejer A., Redlicka A.doskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

379BURZAN Lisiura, Jolanta, Grzegorz SadzyńscyWeteran - ocena dosk., lok. I, Najlepszy Weteran

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

380BRONKA Lisiura, . Mejer A., Redlicka A.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1, Najlepsze Szczenię
381GINGER Funny Pem, Nadia Humska-Stasiukiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
382SUMMER SMARTIE Corgi's Way (FCI), Jolanta DębowskaWeteran - ocena dosk., lok. I, lok. 3

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

383Viva VICTORIA, . Wieczorek-Filipiak, Filipiak Pdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

384NEW DISCOVERY Gaucho, Marzena Sokołowska-Jankowskadoskonała/excellent, lok. 2
385POLISIA KUSA Milisie, Jolanta, Grzegorz Sadzyńscydoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

386Mysticor LOLITA AT LISIURA (NBT), Anna Redlickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

387ROLLING STAR Corgi's Way (FCI), Jolanta Dębowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Chodský pes


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

2704ARIAS Saga Dalii, Radosław Miksadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Lancashire Heeler-Lancashirenkarjakoira


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

2705Miliisin LURJUZ MC' TUDOR, . Hyttinen J., Makipaa T.M.V., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

2706Miliisin LUVINIA MC' TUDOR, Mervi Nousiainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, BOS


Moskiewski pies stróżuj±cy-Moskovskaya Starozhevaya


Psy - Dogs

2707SHEROK Hranitel Nedezhdy, Stanislav Grivalsky, Słowacja, nieobecny

Suki - Bitches

2708SHAMANSKAYA TSARITSA Hranitel Nedezhdy, Stanislav Grivalsky, Słowacja, nieobecny