1451 | AGERU YOROKOBI Duma Samuraja (FCI), Marzena Mikuła | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1452 | AKATSUKI GO Hidden Cascade, Karolina Kardasz | b. dobra/very good |
1453 | AKINORI Aki No Iro, Paweł Mandziej | b. dobra/very good |
1454 | EITSUKUNI GO Shiroiarashi (FCI), Olga Siejak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1455 | JAREMA Yeti Yeti, Paweł Kulik | , nieobecny |
1456 | KOKI Koishi (FCI), Mieczysław Szweda | doskonała/excellent, lok. 2 |
1457 | KUROI DAYIA GO Koishi, Sylwia Gondek-Winiarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1458 | ZEN GO, . Gabry¶ S., Haratym A. | b. dobra/very good |
1459 | KOTAROU Go Okayamanishi Oota, Tomasz Plaza | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1460 | RYOUJU GO Shirai, Jan Pazgan | , nieobecny |
1461 | GEISHA GO Atatakai Seikatsu (FCI), Marcin Graczykowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1462 | OKAMI GO Namitori (FCI), Jan Pazgan | , nieobecny |
1463 | AKI Aki No Iro, Paweł Mandziej | doskonała/excellent, lok. 2 |
1464 | BREDA Rykovia, Łukasz Masztalerz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1465 | ERI NO YOSHE Roal, Wioletta Lipczyńska | b. dobra/very good, lok. 3 |
1466 | P'MICHIKO GO Dogutti (FCI), Marek Sikora | nie do oceny/cannot be judged |
1467 | BLANKA Rykovia, Łukasz Masztalerz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1468 | DEPAULA Roal, Agnieszka Maćkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1469 | ERIKO GO of Miyagi Ken (FCI), Paweł Lis | doskonała/excellent, lok. 2 |
1470 | JOSHI GO Namitori (FCI), Jan Pazgan | , nieobecny |
1471 | KINSEI Duma Samuraja, Bogumiła Broniarczyk | b. dobra/very good |
1472 | PENNY LANE Dogutti, Ewa Szeliga Szeremeta | doskonała/excellent, lok. 4 |
1473 | S'CHINMI NO KOKORO GO from Hachimantai, Adriana Szczepańska | , dyskwalifikacja |
1474 | AYAKASHI GO of Miyagi Ken (FCI), Marcin Graczykowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1475 | CHIKARA Roal, Paweł Lis | b. dobra/very good |
1476 | SAKI-KUMIKO Akogareno (FCI), Karolina Kardasz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1477 | Aiko No TORAHIME GO, Sylwia Gondek-Winiarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1478 | DIXON Rancho Amerdog, Ryszard Smolarz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1479 | BOSTON Tavo Svajone, Jarosław Bychawski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1480 | DD'S KHAL DROGO Dan Danilo, Daniluk J., Lubowski K. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1481 | LAND OF PROMISE Apocalipto (FCI), Mariusz Kędzierski | b. dobra/very good, lok. 3 |
1482 | CATCH YOUR CHANCE Angel in Fur, . Oravcova M., Zampachova D., Czechy | b. dobra/very good, lok. 1 |
1483 | Finigan SHA-KOD TUNDER FERO, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1484 | Buckridge's HIGH ROLLER, . Prikhodko V., Klimek K., Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1485 | Sondaisa TOUGH ACT TO FOLLOW STARDUST, . Sullivan C., Daniluk J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1486 | Finigan AK-TAN CUFENDER, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran |
1487 | Woorlock ORCHIDEA, . Matyjasz S., Kędzierski M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1488 | Finigan END-FER FIYA, Blanka Borowiec | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1489 | ABRAKADABRA Snow Fluff, Agnieszka Sikorska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1490 | AFERA Daikoku, Krystian Klimek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
1491 | BRUNI Rancho Amerdog (FCI), Paweł Mi¶kiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1492 | FILOMENA Pibaro, Beata Dziemianko | b. dobra/very good, lok. 3 |
1493 | FRAU FRANKA JAGBULL of Wettiner Ken, Jagoda Bednarczyk | , nieobecny |
1494 | MITALI Amakita, Jolanta Grabińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1495 | Indevor I BELIEVE I CAN FLY, Krystian Klimek | b. dobra/very good, lok. 1 |
1496 | Molnarvolgyi MY SWET YOKO, Agnieszka Sikorska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1497 | ARCTIC CHALLENGE VAGABUNDES DEL NORTE z ¦nieżnej Doliny, Magdalena Pałasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1498 | Salomaan UNALAKLEET, Saara Hirvela, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1499 | ARAGORN AKKITVYOK Zhowerli, Grażyna Laskowska Stachowicz, Irlandia | , nieobecny |
1500 | FREEDOM FOR HEART Huk Amarok (FCI), Maria Kalas | b. dobra/very good, lok. 2 |
1501 | SHAGGY Northwest Arctic, Łukasz Król | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1502 | BACHMAT Katiyana (FCI), Piotr Owidzki | doskonała/excellent, lok. 3 |
1503 | DEMID ot Filippovoy, Irina Vasileva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1504 | WATSON Whistler Mountain (FCI), Edyta Radowicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1505 | Arctic Challenge WOOLLY MAMMOTH VEL TOFIK, Lenarczyk-Małecka I. Szustak-Baryła E. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB, CWC/CAC |
1506 | YOUR DREAM COMES TRUE z ¦nieżnej Doliny, Magdalena Wierzchowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1507 | KANADA z Klanu Wydry, Lucjan Jackowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1508 | KODA OF ICY WIND Huk Amarok (FCI), Alicja Le¶niewska-Dubisz | b. dobra/very good, lok. 3 |
1509 | PANDORA Vasilyev Ostrov, Yuliya Mundrak, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1510 | JAMAICA Vasilyev Ostrov, Valentina Vysotska, Ukraina | , nieobecny |
1511 | SHADOW Northwest Arctic (FCI), Jana Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1512 | DIZZY BLACK SURPRISE Srebrny Kieł, . Wielgus,Łęgownik-Lewandowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1513 | EOWYN Sausimayok, Łukasz Król | doskonała/excellent |
1514 | Illamar MELODY, Robert Tokarski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1515 | Arctic Challenge WHY NOT SNOW IN SPRING, Iwona Lenarczyk-Małecka | doskonała/excellent, lok. 3 |
1516 | Arctic Challenge WINTER FLOWER, Lenarczyk-Małecka K. Plak-Kotlarska K. | b. dobra/very good |
1517 | ZVEZDA MOYA ot Filippovoy, Irina Vasileva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1518 | NIRSE Eric, . Heller J., Ziółkowski K. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1519 | BOBBI-BOBBI PRINCE OF Burudika, Katarzyna Seweryńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1520 | CHAKAS Kongo Gazele, Neringa Lungiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 3 |
1521 | Faraoland IBRA THE STAROLAYER, Elena Vostretsova, Rosja | doskonała/excellent |
1522 | WHERE Asiaczek (FCI), Joanna Groszek-Szymańska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1523 | Sundevils SEABISCUIT, Natalya Volcenko-Plashinnova, Rosja | b. dobra/very good |
1524 | DANDY Amber Sun, Natalia Yhanova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1525 | BUNDUSTAR African Elite (FCI), Krystyna Chudzińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1526 | Taji Hodari FLIES TO LOANGO, Dorota Muller | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1527 | Nirse EMMA, Krzysztof Wodarski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1528 | BASTET PRINCESS OF Burudika, Magdalena Hausman | b. dobra/very good |
1529 | Bahaticca's (FCI) BICHETTE BLONDE, Zbigniew Wieczorek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1530 | Nirse (FCI) FLOWER OF DIAMOND, Marek Zatorski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1531 | FLOWER POWER Loango, Ana Matychowicz | nie do oceny/cannot be judged |
1532 | JUA ALFAJIRI Ypsylon, Dorota Czerwińska | b. dobra/very good |
1533 | Proudlaan UP-DATED EDITION, Tatiana Kudinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1534 | Naslediye Etera CABIRA NIGHT, N. Volchenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1535 | HARMONY of Swala Pala, Elena Plakhova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1536 | ASHTI PRINCESS OF Burudika, Dorota Muller | doskonała/excellent, lok. 2 |
1537 | Itury Puzzle JAGODKA, E. Balova, Rosja | , nieobecny |
1538 | Enigma LOOK AT ME, Tatiana Kudinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1539 | BARON GASTON ARMANJAK de Sun Vit, Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1540 | LEGEND OF THE BLACK DIAMOND dei Leoni Imperiali, Svetlana Erinova, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1541 | ALLHAPPY FLOWER Europa Glokem, Marta Grze¶kowiak | b. dobra/very good, lok. 2 |
1542 | Rex Deus GERMIONA, Yulia Akhmedchina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1 |
1543 | FRESH VAIBS SMOOTH, Dorota Czerwińska | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1544 | Rex Deus GEDBI, Yulia Akhmedchina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1545 | Mei-Lings ICECREAM MAN, Paweł Siemek | b. dobra/very good, lok. 2 |
1546 | ZAHAR CREAM SMOOTH Virta Valo (FCI), Katarzyna Żelazko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1547 | AIVENGO, Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1548 | ILZA Kuku-Nor (FCI), Dorota Czerwińska | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1549 | CHIRI Armi-Fer, Milena Michalska | b. dobra/very good, lok. 3 |
1550 | ETNA Marguz, Marek Guziński | , nieobecny |
1551 | RADIFE Chiński Mi¶, Katarzyna Krakowiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1552 | ZAPHIRA SMOOTH Virta Valo (FCI), Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
1553 | ANTONINA Chines, Bożena Gacek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1554 | Bear Busters (FCI) ANTTI, Martyna Binek-Kasperkowiak | , bez oceny |
1555 | URAN Rogowskie Jeziora, Henryk Nawrot | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1556 | UZI Rogowskie Jeziora, Henryk Nawrot | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1557 | TAY-DZVCHI Magaldi, Dina Limankina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1558 | ANTEY Caliente, . Bezludnaya A., Kolomiytseva I., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1559 | HERMOSA, Emma Hansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1560 | FERNANDO du Coeur des Tenebres, Dina Limankina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1561 | Bay's Bushyfur COYAN KUTIY, . Kankaanpera S.,Marttila-Tornio, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1562 | Gnipagrottans ESKIL FREKESON, Ritva Lindstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1563 | Frontpage FREY, Tine Schulz, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1564 | GALILAHI Lonewolf, Monika Le¶niak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1565 | ALL OVER ME Whispering Sand, Martin Schroeder, Niemcy | , nieobecny |
1566 | BJERNA Birkhall Bahiti, Martin Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1567 | Farao Anubis ISKRA, Martin Schroeder, Niemcy | , nieobecny |
1568 | AMUN Baltas Vejas, Tamara Truch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1569 | Grand Smile FOREVER MY ARCTIC CHALLENGE, Iwona Lenarczyk-Małecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1570 | Ziest for Life LUCKY LUCKS, Anna Zabrudskaya, Rosja | , nieobecny |
1571 | RANDALF HONEY the Glow of the Snowy Star, Karolina Wierzchowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1572 | FENIKS OF FADO Powiew Północy (FCI), Magdalena Moszczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1573 | Nikita Canada LORD NORD, Anna Balandina, Rosja | , nieobecny |
1574 | Deejasome HETA LINJEN, Kent Karlsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1575 | SPRING TULIP SET Chatanga, Beata Murawska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1576 | ERIS z Reptowskiego Lasu, Anita Wymysłowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1577 | ARUBA SIBERIAN LOVE Princes of the Universe, Agnieszka Sztuba | , nieobecny |
1578 | ARABELA White Beauty of Svidnik, Mirosława Nowak | , nieobecny |
1579 | AYSHA OF NELLY Smile of Love, Aleksandra Czerwińska | doskonała/excellent |
1580 | IMPERIAL DREAM POLA Chatanga, . Ja¶kiewicz A., Morawska M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1581 | KIKA Boschi Vecchi, Anna Ja¶kiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1582 | QIGONG OF ARES the Glove of the Snowy Star, Józef Wyciszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1583 | Beloe Chudo ZHAZMIN GIFT FOR BELOLKAI, V. Ustinova, Rosja | , nieobecny |
1584 | Beloe Chudo ZHEMCHUZHINA POLJARNOGO SIJANIJA, Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1585 | AMAZING GIFT O'MARK Virta Valo (FCI), Arkadiusz Sobczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1586 | POLAR STAR Chatanga, Andriei Agapov, Rosja | , nieobecny |
1587 | BORN TO WIN Incipita Vita, Tadeusz Guzik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1588 | BYAKKO Swobodne Życie (FCI), Małgorzata Rzeszutek | b. dobra/very good |
1589 | F-MISHA Ai Shido, Mariusz Matusiak | b. dobra/very good |
1590 | HACHIKO OF BONSAI Xandrina, Marta Łukowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1591 | REYLAND, Sergey Vedybida, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1592 | TARO z Grodzkiego Zak±tka, Bartosz Włodarczyk | b. dobra/very good |
1593 | BENI NO TOYOMARU GO Yoshisou, Maciej Gajewski | b. dobra/very good |
1594 | We-Sedso OH BOY, Paivi Ursachi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1595 | YUME GO Mukashibanashi (FCI), Maciej Gajewski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1596 | MIKO GO Matagiinu PL, Aneta Bucholc-Salińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1597 | OGANE Vasilyev Ostrov, Irina Vasileva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOS |
1598 | SABASKA Hannibal Poland (FCI), Katarzyna Jabkowska | b. dobra/very good |
1599 | AFURIKA Swobodne Życie, Mariusz Matusiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1600 | Snowmist's ADVENTURE OF MY LIFE, Anna Pasierb | doskonała/excellent, lok. 3 |
1601 | Winter Melody (FCI) RED MOON RISING, . Staszek, Górska, Gomez Sanchez | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1602 | ULISSES D.B. Arctic, Szymon Pilipa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1603 | T-Lesark MYSTERY OF HISTORY, Tatiana Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1604 | Kristari's JOSE CUERVO, . Górska E., Sanchez J.L.G. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1605 | T-Lesark MAGNET SOUL, Tatiana Soldatova, Rosja | b. dobra/very good, lok. 2 |
1606 | MIGOTEK z Krainy Nigdy Nigdy, Robert Tokarski | b. dobra/very good, lok. 3 |
1607 | CASINO ROYALE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1608 | Winter Melody HEARTBREAKER, . Goszka S, Górska E., Gomez J.L | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1609 | LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr, Hanna ¦wiercz | b. dobra/very good |
1610 | TAGES the Future is Ours, Jarosław Piosik | b. dobra/very good, lok. 4 |
1611 | T-Lesark TEMPTATION CLASSICS, Tatiana Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1612 | Winter Melody (FCI) YOU ARE IN TROUBLE, . Górska E., Sanchez J.L.G. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1613 | DESIRE BLACK DIAMOND Mistissini Siberians, Szymon Pilipa | b. dobra/very good, lok. 3 |
1614 | PAGELLA TRENTINO TERSITA Corazon Salvaje, Justyna ¦mietana | doskonała/excellent, lok. 2 |
1615 | UMBRELLA D.B. Arctic, Jarosław Piosik | , nieobecny |
1616 | UTOPIA D.B. Arctic, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1617 | BELLATRIX Sachem's Dream, Sylwia Goszka | b. dobra/very good, lok. 3 |
1618 | RASTI from Snow Cottage, Radosław Szczepanik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1619 | TAKE IT EASY of Wolf Point, Ewelina Ładzińska-Kłaczkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1620 | BUTTERFLY VANESSA OF Poliarine Arktika, Svetlana Remizova, Rosja | b. dobra/very good, lok. 2 |
1621 | ELZA Eskimoski Domek, Radosław Szczepanik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1622 | EXTRAVAGANCE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1623 | GYPSY SOUL S±deckie Pieszczochy, Jarosław Piosik | doskonała/excellent, lok. 4 |
1624 | Winter Melody (FCI) HERE COMES TROUBLE, . Górska E., Sanchez J.L.G. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1625 | ROXY D.B. Arctic, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1626 | Lapinlumon MERIRSOVO, . Nyby S., Snitkjaer M., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1627 | Lillmusties LOFFE, Ingrid, Gert Baath, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1628 | Lillmusties TROJA, Ingrid, Gert Baath, Szwecja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1629 | Lillmusties PRISMA, Ingrid, Gert Baath, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1630 | SANTA CLAUS Krisanda, Małgorzata Spychała | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1631 | FORTUNA vom Lippeufer, Małgorzata Spychała | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1632 | SONNY LION Dark Drakula, Andrzej Kowol | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1633 | NORMAN Premiera Poland (FCI), Bożena Borkowska-Grochala | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1634 | Thai Silk ALWAYS AND FOREVER, Whiliam Thio, Filipiny | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1635 | KIPER Mały Wiedeń, Andrzej Kowol | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1636 | UNBEATEN Premiera, Bożena Borkowska-Grochala | , nieobecny |
1637 | CADENCE FOR CYSIA Bla-Mer-Cze, Magdalena, Ewelina Stanaszek | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1638 | ELITE ETHEL BEING Allaris, Lucie Pribylova, Czechy | , nieobecny |
1639 | Thai Silk EVERY BODY LOVE MARTA, Whiliam Thio, Filipiny | , nieobecny |
1640 | KATTI BEAUTIFUL LADY Złote Gwiazdy Szkocji (FCI), Andrzej Kowol | doskonała/excellent, lok. 1 |
1641 | DO RE MI de Plusi Belier, Natalia Ozerianskaia, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB, CWC/CAC |
1642 | Thai Silk LITTLE CRAZY THING CALLED LOVE, Svetlana Mironenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1643 | Sydanystavan MARLEY, Teija Hohtari, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1644 | Caoilta GALAXY, . Hohtari T., Ruotsalainen L., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1645 | Nugadogin Biccolo MIZI, Paivi Seppala-Lyly, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1646 | Mintgarden's URSEL, Sirpa Hanninen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1647 | GLOW STAR Collarium, Katarzyna Milczarek | , dyskwalifikacja |
1648 | Nevastar ERMAK ATAMAN KAZACHIY, Alexander Zachinyaev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1649 | ANGEL LULLABY Pagabo (FCI), Arkadiusz Sobczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1650 | Oeyangens ERA, Pia Rodvig Kristiansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1651 | MIMOSA del Colle degli Ulivi, Pia Rodvig Kristiansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1652 | MR BHA THAI JR Volarius (FCI), Wojciech Michalak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1653 | ATSUKO Atletico, Monika Milewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1654 | SWEET SILVER STONE Volarius (FCI), Dorota Tokarska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1655 | ADI z Lasów Preczowskich, Wojciech Michalak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1656 | ICONA Thaikru, Katarzyna Kempka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |