2171 | Angelo Celeste BERNARDO BLACK DIAMOND, Anastasija Dvarnikova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2172 | Heesa Meesas GRITTY ELOF EYE, Karolina Szymańska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2173 | House of Hounds VINCENZO, . Yanchevskaya E., Monogarova A., Rosja | b. dobra/very good, lok. 3 |
2174 | XANT Niby Nic, Piotr Magnus | b. dobra/very good, lok. 4 |
2175 | Piccolitas AZZURINO, Katrin Mottus, Estonia | b. dobra/very good, lok. 2 |
2176 | De la Casa Borromeo's FABINHO, . Yanchevskaya E., Monogarova A., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2177 | Vindhauses GRAZIANO, Elżbieta Knioła | b. dobra/very good, lok. 3 |
2178 | Dark Legend's CREDO, Anke Wertmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2179 | NARIO SACRAMENTO Is Noveles, Katarzyna Żurek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2180 | TRUSSARDI Italica, Grażyna Karnafel | doskonała/excellent, lok. 1 |
2181 | FAST AND FURIOUS FOR CHARTBEAT Gorzowska Panorama (FCI), Agata Szadkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2182 | SORELLA Ilare Bulchimo, Jolanta Staniak | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
2183 | ADELE All' Italica (FCI), Grażyna Pindera | b. dobra/very good |
2184 | Novatica BAUCIS BREEZE, Monika Nowak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2185 | CELINA CELESTINA la Costa D'Amber, Sven Hass, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2186 | CLARISSA Gorzowska Panorama (FCI), . Marion A., Koronowska A. | b. dobra/very good |
2187 | LUNA LUCRETIA Quindici, Agata Szadkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2188 | SUNSHINE z Wrzosowej Ł±ki, Jacek Maksymowicz | b. dobra/very good, lok. 4 |
2189 | TARAZA Forum Romanum (FCI), Karolina Szymańska | , nieobecny |
2190 | BLUE BREEZE z Koloseum, Katarzyna, Miłosz Żurek | b. dobra/very good |
2191 | BONATELLA Freepoint, Sven Hass, Niemcy | b. dobra/very good |
2192 | Simply Heurekas HEAVEN, Anke, Thorsten Wertmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
2193 | KATLEYA Paryzetka, Grzegorz Przybylski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2194 | SHEEANA Forum Romanum (FCI), Karolina Szymańska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2195 | Vals Valento ZLATA FOR ANGELO CHELESTE, Irina Ivantcova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2196 | House of Hounds ANABELLE, Anna Monogarova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2197 | ANNTOINETTA Il Segreto dell'Amore, Zuzana Gieblova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2198 | Chasing Kisses BE MY SUNSHINE, Anke, Thorsten Wertmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2199 | ZUELLA Gorzowska Panorama (FCI), Agata Szadkowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
2200 | Dervisch FIREBUG CHASING KISSES, Anke, Thorsten Wertmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2201 | Topaasin SUNRISE OF BYZANCE, Anke Wertmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2202 | I AM LEGEND Abdurrahman, Ewelina Możeluk-Adamska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2203 | LAKI LEKSUS ROMULUS Bajka Jurajska, Renata Strużyna | doskonała/excellent, lok. 2 |
2204 | Kingsleah Afghans ABOVE ALL STARS, Monika Fermell Lundin, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2205 | MADRAS Shouts of Triumph, Dominika Grzybowska |
2206 | MILO Shouts of Trumph, Bogumiła Rams | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2207 | Triumph-Show ANGEL'S DREAMS, Jelena Haustova, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1 |
2208 | DIABOLIQUE Amahoro (FCI), . Więckowska-Sieńko B.,Sieńko R. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2209 | Calamus LIKWIDATOR, Hanna Ko¶mider-Tomczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2210 | Niji Kahani A DOSE OF DEJAVU, Danuta, Marek Józefiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2211 | BONITTA KirRasz, Agnieszka Buhl | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
2212 | ESMEE z Nahorni planiny, Roman Nowak | doskonała/excellent, lok. 4 |
2213 | Apasjonata THE SECRET IS IN ME, Agnieszka Michalczyszyn | doskonała/excellent, lok. 3 |
2214 | ANABEL KirRasz, Andrzej Wilczewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2215 | ASALA KirRasz, Konrad Gierczyk | doskonała/excellent, lok. 3 |
2216 | MEILY Shout of Triumph (FCI), Roman Nowak | doskonała/excellent, lok. 4 |
2217 | PRINZESSIN SISSI VON STOLP Amahoro (FCI), . Więckowska-Sieńko B.,Sieńko R. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2218 | CHARLOTTE DU Menuel Galopin, Monika Fermell Lundin, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2219 | ANSHAHID Ehen-n-ma, Carola Lehmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2220 | CORAL CHARM Il Bahra, Beata Snowsill | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2221 | SHAPOUR Karsziptar, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2222 | Dabka's ITALY, Liz-Mari, Anders Persson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2223 | Dabka's NAOMI, Liz-Mari, Anders Persson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2224 | MAJSTERSZTYK Divinacanis, Aleksandra Cogiel | , nieobecny |
2225 | ONYKS Arcturus, Dorota Rykaczewska |
2226 | OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Angelika, Janina Wójcik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
2227 | AMBASADOR Herbu Węszynos (FCI), . K.-Krzyżewska I.,Krzyżewski B. | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
2228 | OSA Arcturus, Jolanta Kłosowska | , nieobecny |
2229 | IRA Akacjana, Jolanta Kłosowska | , nieobecny |
2230 | MRÓWKA Acalantis, Tomasz Stasiukiewicz | , nieobecny |
2231 | ANTREJKA, Joanna Korziuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
2232 | BAIDA Akacjana (FCI), Iwona Kurek-Krzyżewska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2233 | ADDAR Karmazynowy Galop (FCI), Piotr Borus | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2234 | MY LITTLE PRINCE z Jurajskich Biskupic, Agata Juszczyk | , nieobecny |
2235 | ANDRJUSZKA GORIANOVY od Matrioszkij, Anna Arendt-Kucharczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2236 | ARAGORN AristoCane, Inga Chudzicka | b. dobra/very good, lok. 1 |
2237 | Rusich BASKAK, Agata Juszczyk | , nieobecny |
2238 | Ostrov Zabava COGNAC, Angelika Wójcik | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2239 | OLEG Stepowy Goniec (FCI), Kazimierz Rychlik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2240 | RACHMANINOFF Magnus Borzoj (FCI), Danuta Le¶niczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
2241 | WADERA Stepowy Goniec, Arleta Basiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2242 | ETERNITY EMPRESS Impuls i Splendor, Angelika Wójcik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
2243 | PRIANKA Magnus, Sabina Woelk, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2244 | RITA Stepowy Goniec (FCI), Kazimierz Rychlik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2245 | Secret Garden THE BRIGHTEST STAR, Agata Juszczyk | , nieobecny |
2246 | MERESZKA Stepowy Goniec (FCI), Kazimierz Rychlik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2247 | Fionn Clann RHIANNON, Agata Juszczyk | , nieobecny |
2248 | Karadhras SILVER RAIN, Anna Skowrońska-Kocięcka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2249 | CELTIC TREASURE de Wallrock, Joanna Rosenthal | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2250 | MY SWEET LORD Vincit Omnia, Tomasz Młodecki | doskonała/excellent, lok. 2 |
2251 | Ostseerunner's ADORABLE DREAMER, Martin Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2252 | EXTRA SWEET MEGI Lazarus, Robert Kostusiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
2253 | I CAN'T STOP LOVING YOU Ypsylon, Natalia Gryskowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2254 | INFINITIVE DESIRE Vejo Dvelksmas, Justyna Szopa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2255 | Azarin CAYO COCO, Angelika Lewandowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2256 | Shardbeck CELESTE, Kristin Lindner, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2257 | Ostseerunner's AALIYAH, Martin Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2258 | Tylko Ty HOTCHPOTCH, . Szopa J., Kontraktowicz P. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2259 | YAMPADAMPA z Uplnku, Lucie Pribylova, Czechy | , nieobecny |
2260 | Meradith ALL MY LOVING, Teresa Nakonieczna | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2261 | Airy Elf's DIVA AT AZARIN, Laura W±sowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2262 | BARD Juraga, Katarzyna May-Adamek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2263 | Pitlochry's QUOTEMAN, Laigle Thierry, Francja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2264 | ATHOS from Breaghva, Mirosław Biedziak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2265 | POLICE MANN Celtic Alanda, Karol Skowronek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
2266 | PRIMA Festina, Dawid Wyrwas | , nieobecny |
2267 | PROXANA Festina, Hanna WoĽna-Gil | doskonała/excellent, lok. 2 |
2268 | REGGIANE Sagittarius, Ewa Szulc | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2269 | BARBARELLA von der Oelmuhle, Katarzyna Kampinga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2270 | NARNIA Festina, Hanna WoĽna-Gil | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |