1219 | AKATSUKI GO Hidden Cascade, Karolina Kardasz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1220 | AKINORI Aki No Iro, Paweł Mandziej | doskonała/excellent, lok. 3 |
1221 | EITSUKUNI GO Shiroiarashi (FCI), Olga Siejak | , nieobecny |
1222 | JAREMA Yeti Yeti, Paweł Kulik | , nieobecny |
1223 | KUROI DAYIA GO Koishi, Sylwia Gondek-Winiarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1224 | Kiss Me and Love Me (FCI) R' FUBUKI, Jakub Nagórski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1225 | RYOUJU GO Shirai, Jan Pazgan | , nieobecny |
1226 | ODAJAKA GO Namitori (FCI), Jan Pazgan | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1227 | AKI Aki No Iro, Paweł Mandziej | b. dobra/very good, lok. 3 |
1228 | BREDA Rykovia, Łukasz Masztalerz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1229 | CHIYOHIME GO Fuen No Oka (FCI), Marlena Niewiarowska | b. dobra/very good |
1230 | P'MICHIKO GO Dogutti (FCI), Marek Sikora | b. dobra/very good, lok. 2 |
1231 | BLANKA Rykovia, Łukasz Masztalerz | b. dobra/very good, lok. 3 |
1232 | ERIKO GO of Miyagi Ken (FCI), Paweł Lis | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1233 | ESHIKO Roal, Wojciech Dębczyński | b. dobra/very good, lok. 4 |
1234 | PENNY LANE Dogutti, Ewa Szeliga Szeremeta | doskonała/excellent, lok. 2 |
1235 | S'CHINMI NO KOKORO GO from Hachimantai, Adriana Szczepańska | , nieobecny |
1236 | BEAUTIFUL YOKO Mountain Stream, . Podhalicz H.H., Sawicki M. | , nieobecny |
1237 | CHIKARA Roal, Paweł Lis | doskonała/excellent, lok. 3 |
1238 | HOSHI GO Namitori (FCI), . Pazgan J., Buchla M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1239 | SAKI-KUMIKO Akogareno (FCI), Karolina Kardasz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1240 | Aiko No TORAHIME GO, Sylwia Gondek-Winiarek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1241 | BOSTON Tavo Svajone, Jarosław Bychawski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1242 | CATCH YOUR CHANCE Angel in Fur, . Oravcova M., Zampachova D., Czechy | b. dobra/very good, lok. 3 |
1243 | DD'S KHAL DROGO Dan Danilo, Daniluk J., Lubowski K. | b. dobra/very good, lok. 2 |
1244 | LAND OF PROMISE Apocalipto (FCI), Mariusz Kędzierski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1245 | Finigan SHA-KOD TUNDER FERO, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1246 | Buckridge's HIGH ROLLER, . Prikhodko V., Klimek K., Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1247 | LORIEN Buntaro (FCI), Waldemar Macha | b. dobra/very good, lok. 4 |
1248 | OLD SHATTERHAND Buckshot (FCI), Elżbieta Rybacka | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1249 | Sondaisa TOUGH ACT TO FOLLOW STARDUST, . Sullivan C., Daniluk J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1250 | Finigan AK-TAN CUFENDER, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran |
1251 | Woorlock ORCHIDEA, . Matyjasz S., Kędzierski M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1252 | Finigan END-FER FIYA, Blanka Borowiec | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1253 | ABRAKADABRA Snow Fluff, Agnieszka Sikorska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1254 | AFERA Daikoku, Krystian Klimek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1255 | BRUNI Rancho Amerdog (FCI), Paweł Mi¶kiewicz | b. dobra/very good, lok. 4 |
1256 | FILOMENA Pibaro, Beata Dziemianko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1257 | FRAU FRANKA JAGBULL of Wettiner Ken, Jagoda Bednarczyk | , nieobecny |
1258 | FANTA Gogolińska Karolina (FCI), Waldemar Macha | doskonała/excellent, lok. 2 |
1259 | Indevor I BELIEVE I CAN FLY, Krystian Klimek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1260 | Molnarvolgyi MY SWET YOKO, Agnieszka Sikorska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1261 | Salomaan UNALAKLEET, Saara Hirvela, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1262 | FREEDOM FOR HEART Huk Amarok (FCI), Maria Kalas | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1263 | DEMID ot Filippovoy, Irina Vasileva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1264 | KANADA z Klanu Wydry, Lucjan Jackowiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1265 | KIANA OF THE CRIMSON SKY Huk Amarok (FCI), Alicja Le¶niewska-Dubisz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1266 | KODA OF ICY WIND Huk Amarok (FCI), Alicja Le¶niewska-Dubisz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1267 | PANDORA Vasilyev Ostrov, Yuliya Mundrak, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1268 | JAMAICA Vasilyev Ostrov, Valentina Vysotska, Ukraina | , nieobecny |
1269 | SHADOW Northwest Arctic (FCI), Jana Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1270 | DIZZY BLACK SURPRISE Srebrny Kieł, . Wielgus,Łęgownik-Lewandowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1271 | ZVEZDA MOYA ot Filippovoy, Irina Vasileva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1272 | Illamar MELODY, Robert Tokarski | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran |
1273 | CHAKAS Kongo Gazele, Neringa Lungiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 3 |
1274 | Bahaticca's CRUSADER IN BLACK, Alicja, Bartłomiej PaĽdzierkiewicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1275 | Faraoland IBRA THE STAROLAYER, Elena Vostretsova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1276 | WHERE Asiaczek (FCI), Joanna Groszek-Szymańska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1277 | GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata, Alicja, Bartłomiej PaĽdzierkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1278 | Sundevils SEABISCUIT, Natalya Volcenko-Plashinnova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1279 | DANDY Amber Sun, Natalia Yhanova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1280 | Bahaticca's (FCI) BICHETTE BLONDE, Zbigniew Wieczorek | b. dobra/very good, lok. 3 |
1281 | BRANDYWINA Risum Tenatis, Joanna Michalak | , nieobecny |
1282 | Nirse (FCI) FLOWER OF DIAMOND, Marek Zatorski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1283 | JUA ALFAJIRI Ypsylon, Dorota Czerwińska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1284 | Proudlaan UP-DATED EDITION, Tatiana Kudinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1285 | HARMONY of Swala Pala, Elena Plakhova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1286 | Naslediye Etera CABIRA NIGHT, N. Volchenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1287 | Itury Puzzle JAGODKA, E. Balova, Rosja | , nieobecny |
1288 | Enigma LOOK AT ME, Tatiana Kudinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1289 | Mei-Lings ICECREAM MAN, Paweł Siemek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1290 | AIVENGO, Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1291 | CHIRI Armi-Fer, Milena Michalska | b. dobra/very good |
1292 | ETNA Marguz, Marek Guziński | , nieobecny |
1293 | RADIFE Chiński Mi¶, Katarzyna Krakowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1294 | TAKARA Armi-Fer, Janusz Grajek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1295 | ANTONINA Chines, Bożena Gacek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1296 | DANTEBELAK des Legendes des Retz, Oksana Jokimies, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1297 | ASTA vom Wolfsland, Oksana Jokimies, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1298 | Bear Busters ALMA, Anna ¦leboda | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1299 | URAN Rogowskie Jeziora, Henryk Nawrot | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1300 | UZI Rogowskie Jeziora, Henryk Nawrot | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1301 | BRYZA Gajdamaky (FCI), Michał Wojtasiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1302 | TAY-DZVCHI Magaldi, Dina Limankina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1303 | ANTEY Caliente, . Bezludnaya A., Kolomiytseva I., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CACIB, BOS |
1304 | HERMOSA, Emma Hansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1305 | FERNANDO du Coeur des Tenebres, Dina Limankina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1306 | Bay's Bushyfur COYAN KUTIY, . Kankaanpera S.,Marttila-Tornio, Finlandia | , nieobecny |
1307 | Gnipagrottans ESKIL FREKESON, Ritva Lindstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1308 | Frontpage FREY, Tine Schulz, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1309 | ALL OVER ME Whispering Sand, Martin Schroeder, Niemcy | b. dobra/very good, lok. 1 |
1310 | Birkhall Bahiti BJERNA, Martin Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1311 | Farao Anubis ISKRA, Martin Schroeder, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1312 | AMUN Baltas Vejas, Tamara Truch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1313 | Ziest for Life LUCKY LUCKS, Anna Zabrudskaya, Rosja | , nieobecny |
1314 | RANDALF HONEY the Glow of the Snowy Star, Karolina Wierzchowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1315 | FENIKS OF FADO Powiew Północy (FCI), Magdalena Moszczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1316 | Nikita Canada LORD NORD, Anna Balandina, Rosja | , nieobecny |
1317 | Deejasome HETA LINJEN, Kent Karlsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1318 | RAINBOW HONEY The Glow Of The Snowy Star, Ewa Kwiatkowska | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1319 | ARABELA White Beauty of Svidnik, Mirosława Nowak | , nieobecny |
1320 | AYSHA OF NELLY Smile of Love, Aleksandra Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1321 | Smiling Miracle DESERT ROSE, Eliza Czapiewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1322 | IMPERIAL DREAM POLA Chatanga, . Ja¶kiewicz A., Morawska M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1323 | KIKA Boschi Vecchi, Anna Ja¶kiewicz | b. dobra/very good |
1324 | QIGONG OF ARES the Glove of the Snowy Star, Józef Wyciszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1325 | Beloe Chudo ZHAZMIN GIFT FOR BELOLKAI, V. Ustinova, Rosja | , nieobecny |
1326 | AMAZING GIFT O'MARK Virta Valo (FCI), Arkadiusz Sobczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1327 | POLAR STAR Chatanga, Andriei Agapov, Rosja | , nieobecny |
1328 | BANGO NO BOKAJ Matagiinu PL, Margareta Amelia Pierzchalska | , nieobecny |
1329 | AYUMU of Sunrise Inu, Radosław Sobiecki | doskonała/excellent, lok. 3 |
1330 | BORN TO WIN Incipita Vita, Tadeusz Guzik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1331 | REYLAND, Sergey Vedybida, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1332 | TARO z Grodzkiego Zak±tka, Bartosz Włodarczyk | b. dobra/very good, lok. 1 |
1333 | We-Sedso OH BOY, Paivi Ursachi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1334 | ARASHI Beskerm (FCI), Radosław Sobiecki | doskonała/excellent, lok. 3 |
1335 | H'IKA OF BONSAI Xandrina, Agata Małachowska | , nieobecny |
1336 | JAMAJKA Magna Poland (FCI), Karina Radziminskaya | b. dobra/very good |
1337 | MIKO GO Matagiinu PL, Aneta Bucholc-Salińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1338 | OGANE Vasilyev Ostrov, Irina Vasileva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, BOS |
1339 | SABASKA Hannibal Poland (FCI), Katarzyna Jabkowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1340 | Snowmist's ADVENTURE OF MY LIFE, Anna Pasierb | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1341 | Winter Melody (FCI) RED MOON RISING, . Staszek, Górska, Gomez Sanchez | doskonała/excellent, lok. 2 |
1342 | TAYGO Dotyk Północy, Olga Wituła | doskonała/excellent, lok. 3 |
1343 | ULTIMATE D.B. Arctic, Mariusz Bejger | doskonała/excellent, lok. 4 |
1344 | T-Lesark MYSTERY OF HISTORY, Tatiana Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1345 | PERO Nektar Północy (FCI), Tadeusz Kaczmarek | b. dobra/very good, lok. 2 |
1346 | T-Lesark MAGNET SOUL, Tatiana Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1347 | Winter Melody (FCI) TRUBLE MAKER, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1348 | CASINO ROYALE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1349 | Snowmist's ONTARIO TREASURE, Katarzyna Czarkowska | , nieobecny |
1350 | TAGES the Future is Ours, Jarosław Piosik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1351 | T-Lesark TEMPTATION CLASSICS, Tatiana Soldatova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1352 | Winter Melody (FCI) YOUR MISS TROUBLE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1353 | NIKI Dotyk Północy, Luiza Foltyn | b. dobra/very good, lok. 4 |
1354 | PAGELLA TRENTINO TERSITA Corazon Salvaje, Justyna ¦mietana | doskonała/excellent, lok. 2 |
1355 | UTOPIA D.B. Arctic, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1356 | WIND OF MY WISH Legend of the Spirit, Mariusz Bejger | doskonała/excellent, lok. 3 |
1357 | PONTI Nektar Północy (FCI), Tadeusz Kaczmarek | b. dobra/very good, lok. 3 |
1358 | RASTI from Snow Cottage, Radosław Szczepanik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1359 | TAKE IT EASY of Wolf Point, Ewelina Ładzińska-Kłaczkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1360 | BUTTERFLY VANESSA OF Poliarine Arktika, Svetlana Remizova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1361 | ELZA Eskimoski Domek, Radosław Szczepanik | doskonała/excellent, lok. 1 |
1362 | FLAMME PRINCESS Princes of North (FCI), Elżbieta Piotrowska | dobra/good |
1363 | EXTRAVAGANCE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1364 | GYPSY SOUL S±deckie Pieszczochy, Jarosław Piosik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1365 | Winter Melody (FCI) HERE COMES TROUBLE, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1366 | JAGIENKA z Coyoacan (FCI), Katarzyna Czarkowska | , nieobecny |
1367 | Lapinlumon MERIRSOVO, . Nyby S., Snitkjaer M., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1368 | Lillmusties LOFFE, Ingrid, Gert Baath, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1369 | Lillmusties TROJA, Ingrid, Gert Baath, Szwecja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1370 | Lillmusties PRISMA, Ingrid, Gert Baath, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1371 | SANTA CLAUS Krisanda, Małgorzata Spychała | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1372 | FORTUNA vom Lippeufer, Małgorzata Spychała | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1373 | SONNY LION Dark Drakula, Andrzej Kowol | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1374 | NORMAN Premiera Poland (FCI), Bożena Borkowska-Grochala | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1375 | Thai Silk ALWAYS AND FOREVER, Whiliam Thio, Filipiny | doskonała/excellent, lok. 2 |
1376 | LOVE ME TENDER Imparato, Teresa Imparato | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1377 | KIPER Mały Wiedeń, Andrzej Kowol | doskonała/excellent, lok. 2 |
1378 | Thai Silk UNIQUE PERSPECTIVE, Svetlana Mironenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1379 | UNBEATEN Premiera, Bożena Borkowska-Grochala | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1380 | CADENCE FOR CYSIA Bla-Mer-Cze, Magdalena, Ewelina Stanaszek | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1381 | ELITE ETHEL BEING Allaris, Lucie Pribylova, Czechy | , nieobecny |
1382 | Thai Silk EVERY BODY LOVE MARTA, Whiliam Thio, Filipiny | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1383 | FLORENTYNA Imparato, Teresa Imparato | doskonała/excellent, lok. 2 |
1384 | KATTI BEAUTIFUL LADY Złote Gwiazdy Szkocji (FCI), Andrzej Kowol | doskonała/excellent, lok. 1 |
1385 | FUNNY GIRL Alfa Hara, Szczepanowska Anna Ugarynko-Osikowicz Bogna | doskonała/excellent, lok. 1 |
1386 | DO RE MI de Plusi Belier, Natalia Ozerianskaia, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1387 | Thai Silk LITTLE CRAZY THING CALLED LOVE, Svetlana Mironenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1388 | Sydanystavan MARLEY, Teija Hohtari, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1389 | Nugadogin Biccolo MIZI, Paivi Seppala-Lyly, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1 |
1390 | Mintgarden's URSEL, Sirpa Hanninen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1391 | Nevastar ERMAK ATAMAN KAZACHIY, Alexander Zachinyaev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1392 | GAWĘDA Zbyszkowisko (FCI), Karolina, Anna Dołęga | dobra/good |
1393 | MR BHA THAI JR Volarius (FCI), Wojciech Michalak | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1394 | ATSUKO Atletico, Monika Milewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1395 | ICONA Thaikru, Katarzyna Kempka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |