839 | BAZYL Pazur Kleksa (FCI), Karolina, Karol Okrój | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
840 | QUARTZ Equitana, Elżbieta Sikorska | , nieobecny |
841 | LORD OF CHAOS Sonora, Robert Beym | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
842 | Gingerdream ALL EYES ON ME, Angelika Żabicka | , nieobecny |
843 | ZAMFIR Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
844 | ZIDANE Ruvido (FCI), Beata Paszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
845 | QUEEN OF TEQUILA Equitana (FCI), Maria Szymoniak | wyb. obiecuj±cy/very promising |
846 | Ars Viva BRAVO BONANZA, . Kaloshina O., Aleksashina O., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
847 | LADY DI Sonora, Krystyna Lizoń | , nieobecny |
848 | Flaire M MARVEL, Elena Baranowska | , nieobecny |
849 | MAESTRIA Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
850 | NUTKA NEFRETETE Sfora znad Jeziora, Janusz Marchlewski | b. dobra/very good |
851 | AMORES PERROS Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
852 | FREESTYLE Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
853 | KLEOPATRA Equitana, Richard Puhl | doskonała/excellent, lok. 3 |
854 | SHEILA CHANDRA Betakaroten (FCI), . Ja¶niak A., Poprawka A. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
855 | GINGER Poezja Ruchu, Angelika Żabicka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran |
856 | JC Ring Angels JACK DANIELS, Marcin Mo¶cicki | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
857 | MUHAMMAD ALI Nux Vomica (FCI), Marta Adamczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
858 | ALAMITO Sentinel, Anna Żero | doskonała/excellent, lok. 2 |
859 | Zolotoy Angel Hranitel LUISMA, Ya. Orahc, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
860 | MONTE CARLO Flight to Victory, Igor Davidovic, Serbia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
861 | BROWN SUGAR Red Pearl in Ginger, Katarzyna Latko | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
862 | BLITZ Dueto, Natalija Jakubauskiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
863 | ETERNAL FLAME Sentinel, Anna Żero | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
864 | Zheltaya Rapsody TAINA, T. Zheltaya, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
865 | GUINNESS RECORD Taboo, Maciej Wypych | b. dobra/very good, lok. 1 |
866 | Zheltaya Rapsody MADONA, T. Zheltaya, Rosja | b. dobra/very good, lok. 2 |
867 | PAJA Peperoncino, Maciej Wypych | doskonała/excellent, lok. 2 |
868 | Zheltaya Rapsody ZABAVA, T. Zheltaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
869 | BEATRICE Jamag-Ol, Aleksandra, Janusz Magdziarek | b. dobra/very good |
870 | FEE FEE Diamond Staff, Monika Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
871 | Gang Staff SHIRKAN FIFTY FIFTY, . Basta A., Kalicińska A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
872 | Gang Staff (FCI) HELLO DOLLY, . Basta A., Kalicińska A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
873 | ULTRAMODERN SHOWCANIS MILLENIUM s Almaznogo Ostrova, . Smirna Y., Pereguda K., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
874 | HERE I AM Bohemia Xsantia, Tatiana Titova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
875 | Beautiful Life ZHAKLIN DE FLER, . Titova T., Kuzmenko O., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
876 | POPPI von - Ebingen (FCI), Magdalena Orłowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
877 | HAKER Dziekanowska Polana, Danuta Szeliga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
878 | KEEP AN EYE ON KENN of San Gregor, Marco van Vlijmen, Holandia | doskonała/excellent, lok. 2 |
879 | YORK z Romanova Chovu, Silke Barow, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
880 | Stella Rover GRIZLI SHOWMAN, Maya Privezentseva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
881 | Meadowlake IN VINO VERITAS, . Bijnen-Guns W.M.L., Bijnen A., Holandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
882 | PIXEL Róg Wojskiego, Danuta Szeliga | doskonała/excellent, lok. 2 |
883 | Borderhouse ERNEST HEMMINGWAY, Benita Malicka | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran |
884 | Barow's BLUE MOON, Silke Barow, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
885 | HANA Dziekanowska Polana, Benita Malicka | doskonała/excellent, lok. 3 |
886 | Lumberland's VAR GENTIANA, Elisabeth Lofvenberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
887 | ARNIKA Scrato, Paulina Krol-Knutsen | doskonała/excellent, lok. 2 |
888 | Mixmira YA-FARVIST GOLD, Ekaterina Volhova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
889 | Lumberland's HU SA KALLT, Elisabeth Lofvenberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
890 | AMON Canis Nefreiti (FCI), Włodzimierz Dziecielski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
891 | HERKULES Diamonds Edit (FCI), Marek Nowak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
892 | BULLWERONA Asterix, Edyta Czerniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
893 | AZAN Vivax Canis (FCI), Piotr Parusiński | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
894 | Victum of Prejudices FAME OF TIMAR, . Kubacki M., Jastrzębska A. | doskonała/excellent, lok. 3 |
895 | All Screw Up Inxs KMK YAKUZA, . Stybar R., Kwieciak J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
896 | BOTOX KMK Era Terriera, Magdalena Drewniak | doskonała/excellent, lok. 1 |
897 | AMARNA Canis Nefertiti (FCI), . Stybar R., Licznerska D. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
898 | ASTARTE Canis Nefertiti, Przemysław Kosowski |
899 | TEKLA Ewimark Rakownia (FCI), Marek Wojciechowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
900 | ABICOR PERFECT GIRL Mithgard, Piotr Parusiński | , neiobecny |
901 | GRACJA BUTEO Dum Spiro (FCI), Martyna Rusek | doskonała/excellent, lok. 4 |
902 | All Screw Up IDEAL KMK GEISHA, Hanna Masian | doskonała/excellent, lok. 3 |
903 | NEW KARMACOMA GENERATION Baradiel, Bogdan Bugajski | doskonała/excellent, lok. 2 |
904 | OPALPLAST FIVE z Makdani, Małgorzata Ławniczak | doskonała/excellent |
905 | Knights of Darkness PEARL IF TIMAR, Aleksandra Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
906 | BRILLIANT WHITE Bulova, Piotr Kaczmarek | b. dobra/very good, lok. 2 |
907 | WONDERFUL WANDA Timar, . Jastrzębska,Przybysławska-Lach | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
908 | DŻAKARTA Lakonga, Anna Kunz | b. dobra/very good, lok. 2 |
909 | Bully Trip HONEY BEE, Luiza Szymańska-Jeruchimowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
910 | BRAWURA Pontifex Maximus, Hanna Masian | doskonała/excellent, lok. 2 |
911 | FOLLOW ME Vitatus (FCI), Edyta Kupsik | doskonała/excellent, lok. 1 |
912 | KING Kia, Katarzyna Kurp | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
913 | PREZES Zbysz-Bull (FCI), S. Bieganowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
914 | SWEET & HOT Chucho Topline (FCI), Małgorzata, Wojciech Wolniewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
915 | BAGALA Chimera Bull's, Anna Kmieciak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
916 | Guanchuos Can CELINA, . Kamiński S., Rupa M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
917 | COCO CHANEL Pokora (FCI), Jacek Paczkowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
918 | JO-AN-NA Bullbandit, Andrzej Wilczewski | b. dobra/very good |
919 | KYLIE Kia, Krzysztof Kowalczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
920 | PRADA iz Doma Averyanovih, Aurelia Szkatuła | , nieobecny |
921 | CHUPACABRA od Rudej WiedĽmy, Karolina Plewińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
922 | RATATOUILLE FOR POTSU DE NOTSU del Dianiri, Margot Oder, Estonia | doskonała/excellent, lok. 2 |
923 | INGRID Con Amore Kia, Anna Białko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
924 | SWEET BOMBA BALBINA Chucho Topline (FCI), Małgorzata, Wojciech Wolniewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
925 | BOMBSHELL Bona Dea Plyus, Evgen Barsukov, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
926 | Cairn Bries CREED ROUGH DIAMOND, Katarzyna Kur | doskonała/excellent, lok. 2 |
927 | Miketos WANNA BE STARTING SOMETHING, Lena Osterstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
928 | DON JUANE Antante, Tatiana Kostina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
929 | Cairnsters FAIR PLAY, Satu Jarvinen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
930 | Hjohoo's HJO'RE MY AMERICAN CHOICE, Barbara Frelek | doskonała/excellent, lok. 2 |
931 | Edeus (FCI) CLEO SLAVIC CHARM, Ewa Buss | wyb. obiecuj±cy/very promising |
932 | LIVING NEXT DOOR TO ALICE Seglavi (FCI), Monika Lisowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
933 | Cairnsters EVELYN, Satu Jarvinen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
934 | Miketos RUN FOR SUCCES, Lena Osterstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
935 | WEGA Tanabata (FCI), Monika Lisowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
936 | ANTURIA Scottish Wind (FCI), Alicja Korzeniewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
937 | Miketos SOMETHING TO TALK ABOUT, Lena Osterstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
938 | Miketos HAPPINESS IS A CHOICE, Lena Osterstrom, Szwecja | , nieobecny |
939 | German Dandies' SHIRLEY MCLAINE, Artur, Dorota Kolos | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
940 | CHIPMUNK z Karpatskych Strani, Małgorzata Zakrzewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
941 | Egelykke NICCO, Lars Peter Skaarup, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
942 | LUCKY Canis Venator, Leszek Jerzak | b. dobra/very good |
943 | Foxwell Rama POWER STRIKE, Linda Sallee-Hill, USA | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
944 | MONA LISA Nes Gwadiana (FCI), . Jakubowska K., Jasiński T. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
945 | ARKADIA Aurum Arette (FCI), Maciej Maciński | b. dobra/very good, lok. 1 |
946 | ADIA ze Silfova Dolu, Maciej Marek Borejsza-Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
947 | ANGEL'S FLY Gwadiana, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
948 | DUMKA z Czerwonego Widzewa, Marek Drop | b. dobra/very good, lok. 2 |
949 | Talia SKERLI, Maja Baron | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
950 | NIKITA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
951 | WOLKE v. Junglingshof, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
952 | NIEMEN Top of Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
953 | Lakkas IMPERATORE ROSSO, Hilde Nybom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
954 | JESTEM PASKAL z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
955 | LATTE MACCHIATO Top of Ben Nevis, Sylwia Bieńka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
956 | Lakkas HONEYCRISP, Hilde Nybom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
957 | JOKO ONO ¦LICZNA z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran, Zwycięzca Rasy/BOB |
958 | GENTLE GASPAR Drapichrust (FCI), Kaja Kamińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
959 | JOHNY WALKER La Master Jack (FCI), Ryszard Bienert | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
960 | CLASSIC CUPIDO DIAMANTE Violetta Jack, Grażyna Jadwiszczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
961 | ARNOLD WIELOKROPEK Diamond Staff, Anna Maria Krawczyk | doskonała/excellent |
962 | BENJAMIN Jack's Town, Krystyna Grzegorzewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
963 | COCKTAIL Funny Pack, Maria Wawrzyniak | doskonała/excellent |
964 | DARK DREAM Drapichrust, Aneta Puchała | doskonała/excellent, lok. 2 |
965 | Gang-Staff GOOD GUY, Wojciech Włodarczyk | doskonała/excellent |
966 | Whistlewood's MR TOTO TURTLE, Marek Bielawowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
967 | Knotteliten's THE SECOND SEX, Joanna Susicka-Maciak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
968 | AS-VEGAS Ziemann (FCI), Beata Krzyżanowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
969 | BRAVE BANDIT Drapichrust (FCI), Karina Schupke | b. dobra/very good, lok. 2 |
970 | AJFON WIFON Drapichrust (FCI), Zbigniew Łasica | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
971 | CASINO ROYALE Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 2 |
972 | PERFECT LOVER Scavo (FCI), Edyta Kru¶ | doskonała/excellent, lok. 3 |
973 | Iona HIGH SPEED, Ingrid, Sofie Lundkvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
974 | ZZ TOP-ZAGROS Thidalium, Joanna Susicka-Maciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
975 | GRACEFUL GALIA Drapichrust (FCI), Kaja Kamińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
976 | IBIZA Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
977 | JASMINE JEWEL Ziemann, Paulina Witkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
978 | GOTHA Balao, Aleksandra Pauzewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
979 | IGGY GLAMOUR Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 3 |
980 | LOVE IS IN THE AIR Gang-Staff, Iwona Pawlik Gajewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
981 | ABAYOMI BAYO Toy Jack (FCI), Marek Bielawowski | doskonała/excellent |
982 | ADESIMBO Toy Jack (FCI), Marek Bielawowski | doskonała/excellent |
983 | ATRAKCJA Siła Natury, Joanna Susicka-Maciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
984 | BONI Szatan Serduszko, Łukasz Szabra | b. dobra/very good |
985 | Iona HEAVEN CAN WAIT, Ingrid Lundkvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
986 | Original Master's Voice ICONIC PARAGON, Beata Krzyżanowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
987 | JOYFUL JASMINE Herbu Harpagan (FCI), Mateusz Szczepański | b. dobra/very good |
988 | NABUCCO Jr von Liechtenstein, Iwona Pawlik Gajewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
989 | Jacksun GAASTRA, Natalia Soloshenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
990 | RATAFIA Magna, Anna Dominik | doskonała/excellent, lok. 3 |
991 | URI Lep Szymaka, Monika Ozyra | doskonała/excellent, lok. 2 |
992 | ZELDA Balao, . Maliszewska A., Pyziak A. | doskonała/excellent, lok. 4 |
993 | Whistlewood's MISS THELMA QUAIL, Olga Serova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
994 | Stjarnlindens NOTED CRYSTAL OPAL, Ingrid, Sofie Lundkvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
995 | TERRANO z Płockiego Wzgórza, Witold Błaszczyszyn | , neiobecny |
996 | Beclau BLUE BOY, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
997 | VIPER z Płockiego Wzgórza, Bartosz ¦liwocki | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
998 | Beclau BLUE CHANTAL, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
999 | Rus Terrier Cardenal LINDA LA REINA, . Aleksashina O., Sinyak E., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1000 | TARJEI Aluzja, Anna Łokucijewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1001 | ASTRA od Negovanovica, Filip Wichrowski | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1002 | I'M HERE AGAIN Bestiyana, Zhanna Nedoshitko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1003 | IDYLLE FILRAN D'Ermival, Joanna Chmielecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1004 | Alta Carya (FCI) IGRASZKA, Joanna Chmielecka | b. dobra/very good, lok. 1 |
1005 | Alta Carya (FCI) ISKIERKA, Joanna Chmielecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1006 | X FAKTOR OF OSWALD Libami, Joanna Jahn | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1007 | FART Obornicki Nornik, Karolina Duhr | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1008 | ZULUS CZAKA vom Schwarzwald Poland (FCI), Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1009 | Par Lae Mal DZIKA LIMA, Aleksandra Pauzewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1010 | HOPLA z Psich Szelm, Daniel Pospiech | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1011 | Cosy INCREDIBLE IZA, Ewa Szulc | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1012 | Nock River's HAPPY VALENTINE, Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1013 | POLA Melodia Szczurołapa, Ewa Szulc | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1014 | GINA Smogorzewska Zagroda, Maciej Maciński | b. dobra/very good, lok. 3 |
1015 | HOLLY Róg Wojskiego, Joanna Góra | doskonała/excellent, lok. 2 |
1016 | LOREN z Psich Szelm, Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1017 | Skyewalker ONE FOOT WRONG, Tina Toft, Tonny Bergstroem, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1018 | Gold Monarh SIGURD, Tina Toft, Tonny Bergstroem, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1019 | Skywatch's LUCKY CHARM, Agata Kubaszek-Kornatowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1020 | Skyewalker NO EXCUSE, Tina Toft, Tonny Bergstroem, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1021 | BRUNO-BANANI Campari-Staff (FCI), Maciej Marcinkowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1022 | JUNIOR FLASH Ale Heca (FCI), Adam WoĽniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1023 | REBEL ROCCO Ambassador Sun, Roman Trochimowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1024 | BULLSTORY BULLS & BEARS z Bullerbyn, . Lipińska H., Słyk R. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1025 | JACKAL IS COMING Diabelski U¶miech, Justyna Olejarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1026 | ACE OF SPADES Jarola Poland (FCI), Jerzy Piwkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1027 | Funny-Fighter's BILDERBERG, Ildiko Kiss | doskonała/excellent |
1028 | Whoop-De-Doo IT'S SHOWTIME, . Chegusova N., Sycheva I., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 4 |
1029 | MERVEILLEUX ATOS Family Buldożer (FCI), Natalia Busłowicz | doskonała/excellent |
1030 | Staffjoy's THE RED CRUSADER, Ewa Matczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1031 | Elitlain YUDZHIN KING, Irina Glazunova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1032 | ARES Sfora Ambasadora (FCI), Hubert Zbytniewski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1033 | Darkridge ROCK'N DREAM, . Oder M., Treifeld A., Estonia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1034 | ROYAL SIZE Royalstaff Sopot (FCI), Iwona Wojtczak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1035 | Dk Staff's SUN OF A GUN, Tina Toft, Tonny Bergstroem, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1036 | Human Dogs BOB DYLAN, Rafał Caruk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1037 | BORYS Ale Heca, Adam WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1038 | KOSMIC KRASH Harpagon, Rafał Pucułek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1039 | Bullstory (FCI) SANTAN, . Dzięgelewska K., Słyk R. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1040 | BACARDI Campari-Staff (FCI), Tomasz Bela | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1041 | UWAGA! Diabelski U¶miech, Beata Tyman | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1042 | AMAZING BONNIE Dangerous Smile, Piotr Witko¶ | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1043 | LADY BLIZZARD L-Fibroids, Iwona Wojtczak | b. dobra/very good |
1044 | LYKKE LI L-Fibroids, . Markowski M., Hołdys M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1045 | Dobanic THE WORLD IS YOURS, Łukasz KoĽlarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS |
1046 | VICTORIA Ale Heca, Adam WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1047 | ALICE IN WONDERLAND Jarola Poland at Human Dogs, Mirosław Janasz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1048 | Loniek BABY DOLL, Ewa Matczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1049 | BAFI od Rezika, Maria Wojciechowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1050 | Whoop-De-Doo DRAGONFLY, . Chegusova N., Sycheva I., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC |
1051 | Canaveral-Staff (FCI) POMPEYA, Sławomir Błaszczyk | doskonała/excellent |
1052 | Loniek CALL OF DUTY, Justyna Jarosiewicz-Mokosa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1053 | ORBITA Rozbullnik, Małgorzata Hlawsa vel Hlawska | , nieobecny |
1054 | GORDEY iz Zvezdnogo Grafstva, Vera Goncharova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1055 | Mongrel's DINGO, Natalia Kudinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1056 | Armirelli DOUBLE SCOTCH, . Sild A., Rauts-Nommik K., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1057 | Armirelli EVER SO CUTE, . Sild A., Rauts-Nommik K., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1058 | Mongrel's ENJOY LOVE OF MY LIFE, Natalia Kudinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1059 | Bju Marshi HOT LITTLE NUMBER, Svetlana Demchenko, Szwecja | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1060 | Day Break INFUSION, Marek Drużyński | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1061 | Bju Marshi GLAMOUR EYEFUL, Svetlana Demchenko, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1062 | SHANE MCGOWAN von der Emsmuhle, Elke Buhlmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1063 | DIVA Nornik, Robert Neumann | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1064 | XENA od Fafika (FCI), Miłosz Rutkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1065 | VIGO AMOROSO DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1066 | EBONY ELDORADO BY Magic Scotland, Joanna ¦midoda | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1067 | Ayrzol VILLEROY, Halina Radziuk, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1068 | YABBA DABBA DOO Terra Alite (FCI), Maria ¦liwińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1069 | VINCITORE DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1070 | SATI z Zakonu Feniksa, Izabela Sobczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1071 | I AM LEGEND Black Talisman, Paweł Matuszek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1072 | YOU ARE THE BEST Iwola, Piotr, Iwona Szramscy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1073 | GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1074 | Ak Mil Vista JUBILEE JAZZ, Aivi Kabur, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1075 | Kahlu'as RAIN DROPS, Britt-Marie Lovgren, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1076 | KAJA Czereda Trapera, Larysa Karpińska-Jettka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1077 | Highland Crest EYE OF THE TIGER, Ingela, Tore Floren, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1078 | NOTHING TOXIC Lady World, Magda Widzyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1079 | GO FOR GOLD Agidor, Magdalena Sawczuk | , neiobecny |
1080 | Gigulevskaya Gemchugina POKROVITEL UDACHI, Svetlana Birukova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1081 | Leonhards COTTON EYE JOE, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1082 | PETER PAN Devil in Disguise, Ingela, Tore Floren, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1083 | Chocan AMAZING VALDEMAR, Dorte Juhl, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
1084 | LIGHT MY FIRE of Gryffindor, Ingela, Tore Floren, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1085 | MAGIC MASTER Urwiska Szkocji (FCI), Barbara Gor±ca | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1086 | My Hairy Braveheart VICTORIX, Ewa Hyczewska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1087 | IBBY Jarwik Pol, Joanna Bruch | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1088 | LULU DELUX z Księżopola, Renata Heilińska | , neiobecny |
1089 | LENS OF THE UNIVERSE Kubson, Justyna Badzi±g | , neiobecny |
1090 | MALALA Vixan, Beata Przygodzka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1091 | OH MY DARLING Devil in Disguise, Janusz Reinek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1092 | KAILA Pur-Blanca, Cezary Lipniewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1093 | AFRA Balfour of Balfour (FCI), Stanisław Sikora | doskonała/excellent, lok. 2 |
1094 | Leonhards COLLEEN, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1095 | DIANA Czar Krakowa, Iwona i Jarosław Niemczynowscy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1096 | JULIA ROBERTS Demerino, Elżbieta Smorawińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1097 | KNICK-KNACK IN FULL LUCK Lady World (FCI), Magda Widzyk | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1098 | QUEENIE PAI Vertragus, Paulina Skrobiszewska | , neiobecny |
1099 | My Hairy Braveheart SECRET TOUCH, Ewa Hyczewska | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepszy Weteran |
1100 | ZEPHYROUS Ars Ashanti, Natalia Ronowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1101 | ILLUSION OF TIME Cormoni, Monika Bieńko | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1102 | BOGART Decaffagarii, Bogusława Tymszan | b. dobra/very good |
1103 | CARLOS WINNER Szafran, Anna Wójcicka | doskonała/excellent |
1104 | Satin Doll DE SON GENRE, Svetlana Novikova, Rosja | doskonała/excellent |
1105 | ELIOT Hava Nagilla (FCI), Karolina Anna Nowakowska-Burchardt | b. dobra/very good |
1106 | JUAN VICTOR Szafran, Agnieszka Kurek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1107 | MOONLIGHT Skarby Aleksandra (FCI), Agnieszka Żywicka | doskonała/excellent |
1108 | NARCOTIC DREAM Carnasus, Karina Kroczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1109 | TAKE MY HEART Srebrne Marzenie, Sabina Hołobut | doskonała/excellent, lok. 3 |
1110 | VENI VIDI VICI Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1111 | DREAMLIKE Showshine, Agnieszka Barczyńska | doskonała/excellent |
1112 | FANTASTIC SWEET JOY Feel Fashion, Ilona Gajda | doskonała/excellent, lok. 4 |
1113 | Blue Teodoro's FOREIGN AFFAIRE, Aleksandra Wisińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1114 | HUMMER Pro Amare, Konrad Korski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1115 | Kendlait IT IS LIKE A DREAM, Angelika Sokołowska-Pomes | , neiobecny |
1116 | PERFECT PLAYBOY Ars Ashanti, Natalia Ronowska | doskonała/excellent |
1117 | ROCKY Pogońska Perła, Anna Zalewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1118 | AL CAPONE BAD BOY Silver Pride, Aneta Sauter | b. dobra/very good |
1119 | Smilain DANDY MAN-II, Svetlana Yurieva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1120 | FROM ME TO YOU Pro Amare, Maria Minzurenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 4 |
1121 | LOWELY RIO Stribrne Prani, Violetta Chraplak | b. dobra/very good |
1122 | M'CHESTER MY SWEET Adonisimo (FCI), Zofia Grzegorczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1123 | SHERLOCK HOLMES Touch Heart, Grażyna Biesek | doskonała/excellent, lok. 3 |
1124 | CASINO ROYALE Luxury Gold, Iwona Sławińska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1125 | FIGO Yorkowa Frajda, Adam Grabarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Naj. Dor. Pies w Rasie, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1126 | JUST MY STYLE Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1127 | AMORE MIO Koral (FCI), Simona Ziętek | b. dobra/very good |
1128 | BAKITA Decaffagarii, Bogusława Tymszan | b. dobra/very good |
1129 | LAILAINI An-Szet, Bożena Hudzicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1130 | MERCI Bella Ragazza, Zbigniew Skolimowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1131 | NELI Białe Marzenie, Dawid Burchardt | doskonała/excellent |
1132 | NIGHT WISH Carnasus, Karina Pyrka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015 Junior, Zwycięzca Młodzieży |
1133 | WINTER GIFT Srebrne Marzenie, Zofia Grzegorczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1134 | ZULEYKA RIVERA Lazuryt (FCI), Martyna Damska-Grzybowska | , neiobecny |
1135 | A'HANNAH MONTANA Szafran, Anna Wójcicka | doskonała/excellent |
1136 | AFRODYTA Szafirowy Cud, Elżbieta Sarnowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1137 | Fil Di Aber (FCI) CELEBRITY, Małgorzata Filaber | doskonała/excellent, lok. 2 |
1138 | LILY THE SWEETEST Just a Feeling, Małgorzata Rzadkiewicz | doskonała/excellent |
1139 | NAOMI BEAUTY Adonisimo, Joanna Gielo | , neiobecny |
1140 | PRECIOUS DIAMOND Ars Ashanti (FCI), Sławomir Lis | doskonała/excellent, lok. 3 |
1141 | Amber York SHARDONEY, Igor Koverko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1142 | CARMEN Liberi Gaias, Dorota Michalska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1143 | DORIS DAY OD MILIONA Jantarowa Fuga (FCI), Alina Hajdasz | , neiobecny |
1144 | Rales of the Vinds EVANGELINA, G. Nesterova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 4 |
1145 | Tribute to Queen`s FAIRY PRINCESS, Marina Forte, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2015, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, CWC/CAC, BOS |
1146 | ICE SNOWFLAKE Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1147 | LUCY Chanti de la Vie (FCI), Agnieszka Wójcik | doskonała/excellent |
1148 | EXOTIC Pro Amare, Jolanta Krystyna Klaptocz-Simeoni, Włochy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1149 | MADAM EXCLUSIVE Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1150 | NELLY Pogońska Perła, Anna Zalewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2278 | Wudnshu's STILL OF THE NIGHT, Olga Makarova, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Naj. Dor. Pies w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2279 | CHULPAN KEIZER OPERA, Małgorzata Grabarek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2280 | CEZAR Klan-Biewer Rott, Dariusz Szczepaniak | dobra/good |
2281 | EVELYN Klan-Biewer Rott (FCI), Iwona Błaszczyk | b. dobra/very good, lok. 1 |
2282 | Amber York LOUISIANA, Igor Koverko | doskonała/excellent, lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |