1902 | AMBELOUI de I'Espirit de Bonte, Ireneusz Szczepański | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1903 | Aquamanda's SUPERMARIO, Jacek Trzpil | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1904 | Chesabar COPPERCAST FOR TEAMCHESLAB, Birgitte Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1905 | Aquamanda's RATHER DIRTY, Birgitte Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1906 | Cheslabben SNEAK PEAKE, Monika Spangenberg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1907 | Chesapeakeheart BELLO VISO, Birgitte Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1908 | Cheslabben DIRTY BLONDE, Birgitte Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1909 | FABRICIO Cudeńka, Anna Weiss | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1910 | NEQUAM Kaprys Rejenta, Dorota Paterak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1911 | NUTRIMENTUM SPIRYTUS Kaprys Rejenta, Radosław ŁaĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1912 | FONTAIN OF GLORY Green Place Poland, Beata Królak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1913 | Star Inlay CHARMEUR GREEN PLACE, Beata Królak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1914 | Very Vigie GOLDFINGER, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1915 | Very Vigie DISCO DREAM, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1916 | Moonlight Show MAGIC MOMENT, O. Klimova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1917 | Truly Yours PROUDLY A NEW JARSTAW, Janina Stawrowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1918 | Show Sharm STARLIGHT, Natalia Kosareva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1919 | FABULOUS PEARL Green Place Poland, . Królak B., Musiał I. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1920 | AMERYKANKA z Zagłębia, Zygmunt Stelmach | b. dobra/very good |
1921 | Show Sharm SENSATION, Oksana Novozhilova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1922 | SEVEN UP Perfect Partner (FCI), Anna Czudecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1923 | CATCH THE WIND Renmil's Dream (FCI), Renata Niklasiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1924 | COCO CHANEL Syrbianus, Sylwia Pietka, Niemcy | obiecuj±cy/promising, lok. 3 |
1925 | CONFIDE IN MAGIC Xilander (FCI), Anita Sędzicka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1926 | FACTOR X Coolgang, Katarzyna Szyffer | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1927 | DREAM BY MINE Perfekt Partner, Katarzyna Piechocka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1928 | FANTAGHIRRO Royal Antidotum (FCI), Agata Bukowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1929 | LA STRADA EXTRADIVO Izomer, Małgorzata Wasielewska | b. dobra/very good |
1930 | LELUM POLELUM EXTRADIVO Izomer, Magdalena Rudnicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1931 | NULLA Hanga (FCI), Maria Jackowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1932 | ROCKET OF MAGIC Xilander (FCI), Renata Waczyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1933 | ROCKET OF POWER Xilander, Grażyna, Lech Zielińscy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1934 | Bleper's SNOW WHITE, Magdalena Rykowska-Janowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1935 | Bleper's (FCI) FLAME OF PASSION, Katarzyna Szyffer | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1936 | JUST YOKO z Figlowego Koszyka, Danuta Figiel | doskonała/excellent, lok. 2 |
1937 | DOUBTLESS ONLY ONE Xilander (FCI), Anita Sędzicka | doskonała/excellent, lok. 4 |
1938 | HALLO Psy Przyszło¶ci, Beata, Karol Sieraccy | doskonała/excellent |
1939 | MALAGA Spanish Eyes, Izabela Dawidowska | doskonała/excellent |
1940 | Sundew's MISS AMERICAN PIE, Bettine Thorup, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1941 | NICOLETTE L¶ni±ca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1942 | Manaca's THRILED TO BITS, . Piechocka K., Gryszko B. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1943 | Lucky Curl's CC CODY, Andrea, Ann-Kathrin Tostmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1944 | Saxonholme EOA, Katarzyna, Barbara Lauzer | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1945 | Winterbourne NORWEGIAN WOOD, Ewa Ostapczuk-Gębka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1946 | IRGUN Passion Dog, Ilona Rybak-Włoch | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1947 | LA VILLA STRANGIATO Moloseum (FCI), Anna Francuzik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1948 | Grosslab SUNNY BLACK COSSACK, Katarzyna Benka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1949 | ULTRAVIOLET Perro Cobrador, Urszula Sar | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1950 | Better off ARUBA TRADE WIND, Ann-Kathrin Sielski, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1951 | Compendio (FCI) EYRAN, Monika Pawlak-Szymczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1952 | Starworkers QUIENCY JONES, Vladimir Ermolaev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1953 | Almanza BARBOUR GOODIEBAG, . Saastamoinen S., Ulin E., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1954 | SWEET FUR BALL z Grodu Hrabiego Malmesbury, Katarzyna Benka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1955 | INDIANA JOHNES Black & White, Małgorzata Olszak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1956 | Almanza DIOR HYPNOTIC POISON, Mirosław Jabłoński | doskonała/excellent, lok. 3 |
1957 | REGINA NIGRA Optimus Canis, Magdalena, Małgorzata Meinert | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1958 | Grosslab SUNNY MARGHERITA, Malaika Steuerwald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1959 | Grosslab SUNNY PINACOLADA, Katarzyna Benka | doskonała/excellent, lok. 4 |
1960 | BUTTERFLY SIJA z Karczewskich Szuwarów, Ilona Rybak-Włoch | b. dobra/very good, lok. 2 |
1961 | Hannemor's HEADTURNER, Andrea Sudholt, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1962 | ASTRA Severnogo Korolevstva, Andrea Sudholt, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1963 | SARASOTA SPRINGS Optimus Canis, Michał Sawicki | doskonała/excellent, lok. 2 |
1964 | SENSE N'SENSIBILITY Optimum Canis, Magdalena, Małgorzata Meinert | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1965 | Almanza MOMENT OF TRUTH, . Saastamoinen S., Jykyla L., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1966 | Almanza ALLTID PA TOPP, Joanna Zaborowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1967 | Erix BETTER OFF, Ulrike Dunkhase, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1968 | EVENING STAR Moloseum (FCI), Ewa Trzop | doskonała/excellent, lok. 3 |
1969 | STEPLINE Perro Cobrador, Urszula Sar | doskonała/excellent, lok. 4 |
1970 | BARNEJ Taniec Marszczydła, Dagmara Dawidzińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1971 | My Manifesto (FCI) COMFORT ZONE, Julia ¦rodecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1972 | B.B. KING Oligarchia, Robert Nowak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1973 | C.C. CASANOVA Village Gate, Kacper Przybylski | b. dobra/very good |
1974 | GAUDIUM VITAE Adsum, Ewa Bobik | doskonała/excellent, lok. 4 |
1975 | Escudo HONEY FLOWER, Bożena Sołtan | b. dobra/very good |
1976 | KIMI Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent |
1977 | POSEIDON of the Morning Valley, Katja Waldbauer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1978 | Thevenet RAMONY CAJAL, Maike Stapfer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1979 | ADAGIO Oligarchia (FCI), Małgorzata Łajszczak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1980 | CAMEO de Ria Vela, Sandra Grzybek, Niemcy | b. dobra/very good |
1981 | HA HA HA ZIDAN Szczę¶liwy Słoń, Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1982 | Tamsbrook TEE REX, Angela Rose, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1983 | Jollygold TORO O'SHAY, O. Koroleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1984 | ARES LUDOVISI Gilded, Anna JóĽwiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1985 | COSMOPOLITAN Emerald Garden, Nina Kowalska | b. dobra/very good |
1986 | DIABLO GRANDE Anarchia Box (FCI), Luiza Nilsson | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1987 | ELIZEY KAMPO, Anna Klochkova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1988 | GALIMATIAS CORTES z Kostrowego Grodu, Tomasz Giełda | dobra/good |
1989 | LAUTUS PRO CANE BONO Adsum, Krystyna Bajorek | b. dobra/very good |
1990 | Alius EDOR FIDUS, Katarzyna, Piotr Kalinka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1991 | KASSANDER of Bridge Four, Ewa Neumann-Magaj | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1992 | BONO Rozmachany Ogon (FCI), Karolina Czyż | doskonała/excellent |
1993 | DAYDREAM BEN of Old Ash Avenue, Katja, Matthias Waldbauer, Niemcy | doskonała/excellent |
1994 | Lux Bright EMERALD, I.A. Repina, Rosja | dobra/good |
1995 | FIGO du Bois de la Rayere, Maike Stapfer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1996 | HAYDN of the Hellacious Acres, Sven, Alexandra Budde, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
1997 | MR. MATEES Village Gate (FCI), Małgorzata Dolata | doskonała/excellent |
1998 | NATO Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1999 | Dewmist SCALLYWAG, Brygida Napierała-Toboła | doskonała/excellent |
2000 | Secret WIELKI SZU, Donata Lipka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2001 | ZOOLANDER Oligarchia (FCI), Marzena Ratajczak | doskonała/excellent |
2002 | AJAKS Morski Lazur, Grażyna Czajkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2003 | AKIM Adekatos, Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 1 |
2004 | Elysian Blonds FATAL ATTRACTION, Angela, Walter Rose, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2005 | INDIA du Bois de la Rayere, Monika Holder | obiecuj±cy/promising |
2006 | POLLY Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2007 | BA-BA-RE-BOP Oligarchia (FCI), Tomasz Krakowiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2008 | BOOGIE WOOGIE Oligarchia, Robert Nowak | doskonała/excellent, lok. 4 |
2009 | C.C. CHOCOLATE Village Gate (FCI), A.,M. Szydłowscy | , nieobecny |
2010 | Elysian Blonds ECLIPSE AT SUPREME, . Andersen R., Nester S., Dania | b. dobra/very good |
2011 | GEMMA GEMMARUM Adsum, Agata Kubska | , nieobecny |
2012 | GOOD ENOUGH Anarchia Box (FCI), Luiza Nilsson | doskonała/excellent |
2013 | GRACE KELLY Anarchia Box (FCI), Marzenna Kędziorska | b. dobra/very good |
2014 | HELLO MISS DIDI FROM Prima Santolina, Reanata, Jarosław Ruszczak | doskonała/excellent |
2015 | KLUSKA Adekatos Poland (FCI), Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 3 |
2016 | Catequill (FCI) NEVER ENDING STORY, Arkadiusz ¦rodecki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2017 | GINGER GOLD de Ria Vela, Friederike Daniels, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2018 | Souvenir VALETA, Robert Nowak | , nieobecny |
2019 | AMARACHINO CHERRY Czar Pohutukawy (FCI), Sławomir Jagliński | doskonała/excellent |
2020 | CALLA MAGIC Ajlarips, Anna, Kacper Muczyńscy | b. dobra/very good |
2021 | Intencja FIORINA MALWINA, Małgorzata Olszak | doskonała/excellent, lok. 4 |
2022 | KARAGANA Bufor (FCI), . Holder M.,B., Kowalska N. | b. dobra/very good |
2023 | LA SCALA Amber Hit, Katarzyna Sawicka | b. dobra/very good |
2024 | Morcheeba MALDITA, Simone Nester, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2025 | Orient Gold MY SOUL, I.A. Repina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2026 | OLIMPIA Bon Voyage, Bernardeta Piegat | b. dobra/very good |
2027 | STRACCIATELLA de Ria Vela, Maike Stapfer, Niemcy | doskonała/excellent |
2028 | TIFFANY Kudłaty Tercet (FCI), Ewa WoĽniczka | b. dobra/very good |
2029 | TROPHEUS KASANGA Milowy Krok, Mateusz Michalski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2030 | ARIANNA iz Doliny Solnca, E. Moshkovskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2031 | Zampanzar BABY BANANA, Rikke Andersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1 |
2032 | AT FIRST APPEARANCE Anarchia Box (FCI), Arkadiusz ¦rodecki | doskonała/excellent, lok. 3 |
2033 | LAYLA Rozmachany Ogon (FCI), Magdalena, Paweł Kalwajtys | doskonała/excellent, lok. 2 |
2034 | ZARZUELA Oligarchia (FCI), Tomasz Krakowiak | , nieobecny |
2035 | Orient Gold ZELDA, O. Koroleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2036 | ORINOKO Bona Espero, Jolanta Ignatowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2037 | BINGO z Plouznicke staje, Artur ¦niegocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2038 | LIL'BOW WOW Tęczowy Gaj, Joanna Kula | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2039 | Annual's CHOCOLATE GOES NUTS, Lena Wiberg-Johansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2040 | DELUXE SARRACENIA Sitkowski Bór, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2041 | FELIX Kociokwik, Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 3 |
2042 | FIRE N ICE PLAY MOR Tęczowy Gaj, . Kula J., Mejzińska J. | , nieobecny |
2043 | KOMBEL z Białobłockich Lasów, Justyna Kucharska | b. dobra/very good, lok. 4 |
2044 | Greenstone's DALLAS AT ZADORA, . Dowgiałło M., Czajor S. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2045 | Sudeo DEACON BRODIE, . Dowgiałło M., Czajor S. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2046 | JET BLACK Sarracenia, Witold Tytko | doskonała/excellent, lok. 3 |
2047 | LARGO Alkinoos, Dominik Tutaj | doskonała/excellent, lok. 4 |
2048 | MIDAS Sarracenia, Renata Łopatka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2049 | FROST Rude Knieje, Hubertus Sdzuy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2050 | Lab Treasure's ICING ON THE CAKE, Line Olsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2051 | MORIS, Sergei Chugunov, Rosja | , nieobecny |
2052 | Von Hausman's SUPER BOWLER, Birgitte Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
2053 | Coco Loco's BUGATTI, Anne-Dorthe Brosen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
2054 | Dolbia CHRISTIAN LACROIX, Marek Fo¶ciak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2055 | AHEAD NERO Herbu Jakubosia, Izabela Tomczyk | doskonała/excellent, lok. 1 |
2056 | LUNA RAINBOW MOON Tęczowy Gaj, Joanna Kula | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2057 | OBELLA z Grabowskiego Grodu, Agnieszka Adamczak | obiecuj±cy/promising, lok. 3 |
2058 | ONE MORE SWING Bella Mare, Monika Dowgiałło | , nieobecny |
2059 | OUTTA CONTROL z Grabowskiego Grodu, Maciej Tomalkiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2060 | ADVENTURE AHEAD Crimson Creek, Katarzyna Kosowska Mizera | doskonała/excellent |
2061 | ATENA z Grodu Hrabiego Malmesbury, Renata Łopatka | doskonała/excellent, lok. 4 |
2062 | AYRA z Alei Dębowej, Witold Tytko | b. dobra/very good |
2063 | BONITA Kociokwik (FCI), Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2064 | MERCEDES z Grabowskiego Grodu, Teresa Tomalkiewicz | b. dobra/very good |
2065 | NIGRA Tęczowy Gaj, Joanna Kula | , nieobecny |
2066 | ONE STAR the Starwil, Sebastian Stark | doskonała/excellent, lok. 3 |
2067 | Follies REVONTULI SARRACENIA, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2068 | BIRUTI z Galicyjskiej Ziemi, Tomasz ¦wider | doskonała/excellent, lok. 3 |
2069 | DAKOTA Kociokwik (FCI), Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2070 | DELTA GOLD Herbu Zadora, . Dowgiałło M., Czajor S. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2071 | AXA Niewierskie Ł±ki, Elżbieta Sosnowska | b. dobra/very good, lok. 4 |
2072 | Clearcreek BONAVENTURE TEXAS COWGIRL, . Dowgiałło M., Czajor S. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2073 | SERENGETI Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | doskonała/excellent, lok. 3 |
2074 | TALIA ROSZKA z Borowskich Stawów, Sylwia Koperek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2075 | ANSARI Forest and River, Jacek Trzpil | doskonała/excellent, lok. 4 |
2076 | My Brand MISS SUNSHINE, Maria Magdalena Lisowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2077 | RED ARROW Molto Bene, Monika Michalska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2078 | SILVER AIRLINE Leminiscatus, Katarzyna Szewczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2079 | ALLE IN ONE the Starwil, Sebastian Stark | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2080 | KEEP SMILING Molto Bene, Maria Magdalena Lisowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2081 | MIRANA Tęczowy Gaj, Joanna Kula | doskonała/excellent, lok. 4 |
2082 | VITTORI iz Doliny Solntsa, V. Rezchikova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
2083 | Angelus Mei BILIFO, Dorota Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2084 | BAGNARA z Ustrońskiego Zak±tka, Dorota Sikora | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2085 | Il Granaio dei Malatesta MAFALDA, Dorota Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2086 | Lill'charm-Toller's OBELIX JUNIPER, Nina Jorgensen, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2087 | Red Hot Chilli's DESIGN OF NOCHILL, Klaudia Małuj | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2088 | HEYWILLOW of Great Pleasure, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2089 | Honeyrun's LORD OF THE DANCE, Anna Uran | doskonała/excellent, lok. 2 |
2090 | Grezagord's SYVA SALALIITTO, Pia Takkunen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 3 |
2091 | THORIN NINOS van de Echtinger Grift, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2092 | Red Hot Chilli's RIGHT SIDE OF LIFE, Klaudia Małuj | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2093 | AMALIA CADBO van de Echtinger Grift, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2094 | Tollergrenda's SAGA VALBORG, Nina Jorgensen, Norwegia | , nieobecny |
2095 | Lill'charm-Toller's TJORVEN IONA, Nina Jorgensen, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2096 | VANILLA SKY True Canadian Gold, Dominika Żak-Rosowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2097 | Tipota Red Fox AMALKA, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
2098 | Tollergrenda's KNIGHTLIKE FROYA, Nina Jorgensen, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2099 | ARGO z Łabędziej 33 (FCI), Anna, Piotr Kukier | b. dobra/very good, lok. 1 |
2100 | ARGO z Javoroveho Vrchu-Beskyd, Anna, Piotr Kukier | doskonała/excellent, lok. 1 |
2101 | IRYS z Grodziskich Borów, Michał Pi±tyszek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2102 | GAMA-BITNA z Łabędziej 33 (FCI), Jacek Ordyszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2103 | J-BARKA z Grodziskich Borów, Michał Pi±tyszek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2104 | J-SZAGA z Grodziskich Borów, Michał Pi±tyszek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2105 | PASJA Nowosolna, Michał Zwolenkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
2106 | CARMEN z Turzyńskich Stawów, Waldemar Włodarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2107 | PERFECT PARTNER Venandi Peritus (FCI), . Łyżeń B., Węgrocka M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2108 | FAMOUS GUY Three Ponds Valley, Hanna Jerzakowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2109 | Lordsett JUST DO IT, Justyna ¦mietanka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2110 | Carlyquinn COME ON DOWN, Anna Czudecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2111 | THE ONLY FRIEND Three Ponds Valley (FCI), Zenobia Weiss | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2112 | PIECE OF HEAVEN Venandi Peritus (FCI), Monika Węgrocka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2113 | COLD AND FIRE GORDIUS Avendesora Poland, Bożena, Monika Malitka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2114 | Big Brazzel I AM LEGEND, J. Ludin, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2115 | ROYAL EDITION SWEET MARY Magic Spot (FCI), Jadwiga Krynicka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2116 | ROYAL EDITION SANDRA Magic Spot (FCI), Jadwiga Krynicka | doskonała/excellent, lok. 1 |
2117 | MARIUSZ S. Umbra Amabilis, Jagoda Samsel | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2118 | WILD SAGE des Vauriennes, Renata Pietruszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2119 | Benton GENTELMEN PREFER ME, Gunilla Sandstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2120 | ADERYN Helwyr, Radosław Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 1 |
2121 | Benton FASHIONABLY LATE, Gunilla Sandstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2122 | RIGHT ON THE MOMENT UMBRA AMABILIS Adea, Karolina, Grzegorz Papierowscy | doskonała/excellent, lok. 2 |