1801 | UHRY JUNIOR od Nezdiskeho Potoka, Hennie, Anke Ijpelaar, Holandia | , nieobecny |
1802 | KALLE van de Stommeerpolder, Hennie, Anke Ijpelaar, Holandia | , nieobecny |
1803 | PIXEL Buszówka, Sylwester Głowacki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1804 | XENA vom Musterland (FCI), Jacek Paprocki | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1805 | ARINA z Kończyckiej Wsi, Roman Gęstwa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1806 | AJRA z Kończyckiej Wsi, Roman Gęstwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1807 | Weimpoint LOCHDUBH, Tina Toft Bergstrom T.T.,T., Lenaerts K., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1808 | AJZON z Halikarnasu, Barbara Szafran | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1809 | COCOS z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1810 | Sasquehanna GAJ, Ina i Agnieszka Małecka | doskonała/excellent, lok. 1 |
1811 | DHANYA z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1812 | KORA z Halikarnasu, Barbara Szafran | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1813 | Quensha NIGHT FEVER, Zbigniew Dzionek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1814 | TRISTAN Simarilion, Aleksandra, Ewa Najsarek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1815 | LEONARDO DA VINCI Elater Polonica (FCI), Renata Żabińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1816 | Set'r Ridge's DELIVERING THE DREAM, Tina Toft, Tonny Bergstrom, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1817 | KSIˇŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego, Zbigniew Dzionek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1818 | RAVEN WHITE Magenta, Katarzyna Płaneta | doskonała/excellent, lok. 3 |
1819 | Meldor-Sett LUSCIOUS LEA, Renata Olszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1820 | PASJA z Orszaku Chrobrego, Katarzyna Płaneta | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1821 | LAURA LIWIA Elater Polonica (FCI), Agnieszka Skórzewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1822 | KALINA Magenta in Blue, Agata Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1823 | ESSENTIAL KILLING Lofty, Sławomir Tkacz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1824 | IRISH WRIGLEY Garden Star's, Izabela Korenkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1825 | JURAND z Orszaku Chrobrego, Wiesław Chlebosz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1826 | Meldor-Sett KNIGHT ERRANT, Renata Olszewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1827 | BAZYL Rysi Wykrot, Sylvia Gussmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1828 | Copper's MAGIC MASTER, Aleksandra Janik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1829 | ARGO Rysi Wykrot (FCI), Anna Żwierełło-Kozłowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1830 | BAYAMO Wiatr w Polu, Dorota Fronczyk | doskonała/excellent |
1831 | LEONARD COHEN z Arislandu, Monika Stachowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1832 | Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL, Jadwiga Konkiel | doskonała/excellent, lok. 3 |
1833 | Cordarragh PICASSO, Aleksandra Janik | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1834 | Meldor-Sett MEADOWS OF HEAVEN, Renata Olszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1835 | SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu, Dorota Sołtysik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1836 | JULIA ROBERTS z Arislandu, Jadwiga Konkiel | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1837 | PRINCESS PAULINA All Irish God, Grażyna Skalska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1838 | PRECIOUS DREAMER Shadow Dog, Anna Wójcicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1839 | MASTERBOY Shadow Dog, . Pietrzak M., Gnyp R. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1840 | AIOBHE Shadow Dog, . Gnyp-Nosal J., Nosal D. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1841 | PASSION OF LOVE Shadow Dog, Monika Zalewa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1842 | SECRET WISH Shadow Dog, Beata, Judyta Gnyp | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1843 | Corranroo CAROLINE, Justyna Rojek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1844 | DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, Magdalena Duda | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1845 | LAMBORGHINI Black Ivy, Agata Witkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1846 | LARSON Black Ivy, Agata Pia¶cik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1847 | DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, Benita Malicka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1848 | Forester's TIGER WOODS OF DARKMOOR, Kirsten Wehmer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1849 | WILLI BOY Shadow Dog, Alicja Dezor | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1850 | EARTH FIRE from Fire'sons Garden, Dagmar Bartels, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1851 | Munroc EXPATRIATE, . Luedemann B., Timmermann S., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1852 | LULLABY Black Ivy, Agata Witkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1853 | ROSALIE von der Wilden Horde, Grzegorz Sklorz | , nieobecny |
1854 | CHIQUITA Black Ivy (FCI), Violetta Panasiuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1855 | Foresters REMEMBER ME OF DARKMOOR, Anke Panzner, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1856 | ARKO z Wejherowskiej Bukowiny, Marian Porubsky, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1857 | ARUN Ars Venandi (FCI), Jolanta Guza | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1858 | CAMERON z Czarnego Dworu, Andrzej Poreda | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1859 | KOGEL-MOGEL Anons (FCI), . Trawiński G., Lisiak P. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1860 | NEFRA Hubertówka znad Parsęty, Jadwiga Sagan | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1861 | KARUZELA Anons (FCI), Michał Faustyniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1862 | PATI My¶liwski Tabor (FCI), Marek Drop | doskonała/excellent, lok. 2 |
1863 | FIONA Kajminia, Krzysztof Sagan | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1864 | HIACYNTA Anons (FCI), Paweł Lisiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1865 | DIEGO vom Napoleondamm, Michał Skotarczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1866 | IDRIS Ars Venandi (FCI), Zbysław Thomas | doskonała/excellent, lok. 2 |
1867 | GALAXY Ars Venandi, Agnieszka Wasiukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1868 | AGRA z Łowickiego Grodu, Mariola Kosiorek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1869 | FILIPPE Atria Cordis (FCI), Joanna Ziemska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1870 | JANTAR Carski Trakt (FCI), Ewa KuĽniar-Niemkiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1871 | Breica JOHNY DEEP IMPERIUM STAR, . Doub J., Walkowska P., Kanada | , nieobecny |
1872 | Ashlaren HAWZAT HARRY, JL Meyburgh, RPA | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1873 | Weimaranus NEW HOPE, Ewa Pilich | doskonała/excellent, lok. 2 |
1874 | PRIM Bielańska Sfora (FCI), . JaĽwińska E., Ciszewska B. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1875 | Buenos LORD AIRESS, Elena Klinitskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1876 | LOUBOUTIN Bielańska Sfora (FCI), Edyta JaĽwińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1877 | UMBERTO Fala Love'a, . Szwarc K., Osińska M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1878 | FANTASIA SAPORE Atria Cordis, Agata Owczarska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1879 | ZNANA WANDA KUKAKUK Imperium Star, Elżbieta Chowaniec | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1880 | Hunting Collection BEAUTY, Konstantin Pozdneev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1881 | JEZABEL Grey Fellow, Elżbieta Chowaniec | , nieobecny |
1882 | Kolata's NANIS PICTURESQUE, Laszlo Sandor, Węgry | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1883 | HiBourne's AMY GOOD DOG, Eliza, Karolina Grodzicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1884 | ULALA Fala Love'a, . Szwarc K., Osińska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1885 | ULLA Fala Love'a, Konstantin Pozdneev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1886 | DRAGO z Bolatic, Bartosz Furmanek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1887 | KER Taka Toka, Jan, Barbara Reczek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1888 | ROBIN Magyar Tim, Patrycja Pernak-Donica | doskonała/excellent, lok. 2 |
1889 | PORTER Pepperoni Team, Anastazja Walczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1890 | LUNA Carme-Love Psy (FCI), Maciej Zaj±czkowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1891 | RIANA Magyar-Tim, Agnieszka Warda | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1892 | BELLA Bertoni Prague, Roman Wiezner, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1893 | GIVENCHY Kievskie Kashtany, D.O. Ilychev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1894 | HUBA Rudy Nos, Magdalena Załęska-Suchorz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1895 | MARIO BELLINI di Ala d'Oro, Anna Maliszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1896 | BARTEK z Polany Klapouchego, Anna Stolarska | , nieobecny |
1897 | ORO, Katleen Lukin, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1898 | Braccolove (FCI) VEERA, Katleen Lukin, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1899 | BISIA z Polany Kłapouchego, Jolanta Pawłowska-Giedroyć | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1900 | CARLO COLDONI dal Podere Antico, Aleksandra Sawicka-Starosta | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1901 | Stannamore BIANCA NINTEA DI CATO, Marina Khenkina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |