1006 | RICHARD LIONHEART Raider's Antania, Natalia Didenok, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1007 | ROYAL ESQUIRE Raider's Antania, Anna Słaboszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1008 | Rus Kornels SIMVOL POBEDY, E., S. Nikuliny, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1009 | Evermay's VICTORY LOVER BOY, Berthie, Peter Spronck, Holandia | , nieobecny |
1010 | Gingerdream ALL EYES ON ME, Angelika Żabicka | , nieobecny |
1011 | Aloiz Deli KINGLY STEP, Anna Antonova, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1012 | TWARDZIEL Kementari, Alina Łukasik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1013 | Flaire MAYA, Katarzyna D±browska | , nieobecny |
1014 | FREESTYLE Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | , nieobecny |
1015 | Est Etiam NORMA VITA FOR AIREDOGS, Olga Aleksandrova, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1016 | NUNTIA DE VICTORIA Est Etiam, Karina Hawling-W±sik | , nieobecny |
1017 | REALLY AMAZING Raider's Antania, Nadja Drobotova, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1018 | AMORES PERROS Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1019 | LINDSAY Poezja Ruchu, Agnieszka Gr±dek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1020 | OMALIA ROSSI Raider's Antania, Dmitry Haritonchik, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 3 |
1021 | Rus Kornels SAMA DRAGOTSENNOST, E., S. Nikuliny, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1022 | Sher ULYBKA FORTUNY, . Mikheeva N., Nikulina T., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1023 | Rus Kornels ISTINNAYA TSENNOST, . Nikuliny E.,S., Ivanova I., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1024 | Aloiz Deli KARISSA MAZERATTI, Zhanna Bondar, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 4 |
1025 | KOMET ALEXANDRIA Raider's Antania, Hubert Zumbragel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1026 | SHEILA CHANDRA Betakaroten (FCI), . Ja¶niak A., Poprawka A. | doskonała/excellent |
1027 | VALERIA of the Aire Victory, Berthie, Peter Spronck, Holandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1028 | GINGER Poezja Ruchu, Angelika Żabicka | , nieobecny |
1029 | HEBE Durgo, Anna Rosińska-Kusznir | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1030 | EYE OF TIGER OFF Prozak, Wioletta Martin, Hiszpania | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
1031 | RIDER Gold Bonzo (FCI), Krzysztof Janicki | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1032 | AMMAN KUZUM GORAN Crazy-Staff, Małgorzata Burczak | b. dobra/very good, lok. 3 |
1033 | Xentaris ANATOL, Karolina Dziadkiewicz | , nieobecny |
1034 | FAIR PLAY Diamond Staff, Rafał Kotnarowski | b. dobra/very good, lok. 2 |
1035 | LIMITED EDITION iz Sozvezdiya Staff, Marcin Mo¶cicki | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1036 | OBELIX Tipit'z Hanky, Hana Brezinova, Czechy | b. dobra/very good |
1037 | Hot Like Hell (FCI) HELLBOY, Mateusz Maciejewski | b. dobra/very good, lok. 2 |
1038 | QADZISS TORNERRO PABLO Staff-Ka (FCI), Anna Z±bek | doskonała/excellent, lok. 1 |
1039 | Piotrowski's AMAROK, Mike Hermann, Niemcy | doskonała/excellent |
1040 | Ashanti Super Staff ATOMIC BOY, Wojciech Klaus | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1041 | Iron Amstaff BLADE, Sophia Meyer, Szwecja | doskonała/excellent |
1042 | BUSHIDO Long Step, Marianna Kakiet | doskonała/excellent, lok. 4 |
1043 | DREAMS COME TRUE PROZAK Canossa, Małgorzata Sobieraj-Krzyżanowska | doskonała/excellent |
1044 | HOME BOY Red Pearl in Ginger, Anna Rosińska-Kusznir | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1045 | LBC ROCK'N'ROLL Lesoto, Dariusz Adam | doskonała/excellent, lok. 3 |
1046 | MESIC Red Pearl in Ginger (FCI), Łukasz Polaszek | doskonała/excellent |
1047 | DANCEHALL QUEEN Jamag-Ol, Agnieszka Krawczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1048 | GRACE Dimond Staff (FCI), Karolina, Mariusz Wróblewscy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1049 | Ngorong-Ngorong BORUSIA, Wioletta Martin, Hiszpania | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1050 | ELECTRIC EUROPE OFF Prozak, Małgorzata Sobieraj-Krzyżanowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1051 | GUINNESS RECORD Taboo, Maciej Wypych | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1052 | Red Icon's CUZ I'M WORTH IT, Sophia Meyer, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1053 | EVERGLADES DRAGONESS W RED Florida, Małgorzata i Weronika Jurek | , nieobecny |
1054 | FEE FEE Diamond Staff, Monika Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1055 | YOU ARE MY LOVE s Almaznogo Ostrova, Aleksandra Le¶niowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1056 | AMBER Rapax, Paweł Winowicz | b. dobra/very good, lok. 1 |
1057 | BEATRICE Jamag-Ol, Aleksandra, Janusz Magdziarek | dobra/good |
1058 | DIADORA Crazy-Staff, Kamila Kosik | b. dobra/very good, lok. 2 |
1059 | AMERSTAFF QUEEN OF SPADES Rapax, Tomasz Żeberkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1060 | Gang-Staff AUTHORITY IN BLACK, . Krysiak D., Lechowicz E. | b. dobra/very good, lok. 4 |
1061 | MOONLIGHT Ast Team, Blanka Jezierska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1062 | MYSTIQUE LADY Casa Vitoria, Marcin Mo¶cicki | doskonała/excellent, lok. 2 |
1063 | CARRERA GT from Royal Court Yard, Iuliia Bondarchuk, Ukraina | b. dobra/very good, lok. 4 |
1064 | DAKOTA SPECIAL FOR YOU Canossa, Łukasz Polaszek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1065 | JOKO Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczak | b. dobra/very good, lok. 3 |
1066 | KSARA Gold Bonzo (FCI), Krzysztof Janicki | doskonała/excellent, lok. 2 |
1067 | ABRAKADABRA Taboo, Magdalena Mieszała | doskonała/excellent, lok. 2 |
1068 | COLLIN Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczak | doskonała/excellent, lok. 1 |
1069 | NELLY Kamieniecka Terierlandia, Alicja Wójciak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1070 | Blue Hunter IRON MAIDEN, . Kothe B., Ziert U., Niemcy | , nieobecny |
1071 | COSMO von der Reide, Zdenka, Vladimir Fincerovi, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1072 | Blue Hunter EAST WOOD KOLJA, . Kothe B., Ziert U., Niemcy | , nieobecny |
1073 | SHONA Slim Extreme (FCI), Małgorzata Strzelczyk-Nowak | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1074 | L'End Show MISTERY SUCCESS, . Pykhtar E., Kowalska E., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1075 | Colacoda DREAMING HOLLYWOOD, Ewa Lasińska-Pilarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1076 | YORK z Romanova Chovu, Silke Barow, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1077 | PIXEL Róg Wojskiego, Danuta Szeliga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1078 | Medaowlake IN VINO VERITAS, W.M.L. Bijnen-Guns, Holandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1079 | Klettermusens ALIBI, Nataliya Nikolaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1080 | CYMES Dziekanowska Polana, Mariola Remisz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1081 | AKTIVNY OTDIH iz Lesnego Kraya, Nataliya Nikolaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1082 | ARNIKA Scrato, Paulina Krol-Knutsen | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1083 | ENDORFINA Pro Equi, Dorota Zalewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1084 | GRYZELDA Dziekanowska Polana, Benita Malicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1085 | FORTUNA Dziekanowska Polana, Katarzyna Deminiak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1086 | GUINNESS Bule z Buzy, Anna Prasoł | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1087 | AZAN Vivax Canis (FCI), Piotr Parusiński | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1088 | BALTAZAR z Krainy Wampirów, Małgorzata Małowiecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1089 | BULL Bullbuba (FCI), . Stybar R., Kwieciak J. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1090 | JAMIROQUAI Zig Hauer, Andrzej Michalak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1091 | Jungle Boogie PURE POWER, Justyna Młodzińska | doskonała/excellent |
1092 | BOSS FERGUS Blues Bulls, Dariusz Daniluk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1093 | IRON MAN Zig Hauer, Andrzej Michalak | , nieobecny |
1094 | VINDICATOR Dziedzictwo Tudora, Ewa Gawlik | , nieobecny |
1095 | ANTON Zeruel (FCI), Piotr Kurasiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1096 | ANNELIESE vom Welpersberg, Rene, Annett Seydewitz, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1097 | MARY JANE Diamonds Edit (FCI), Edyta Kupsik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1098 | PENELOPA Ewimark Rakownia (FCI), . Wojciechowski M., Stybar R. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1099 | AMAZING GIRL Vivax Canis, . Drozd R., Mariankowski R. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1100 | LAGUNA Kacia Mana, Kamila Majewska | , nieobecny |
1101 | UROCZA PANNA Pullera, Agata Jarz±bek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1102 | Sherdog ARTEMIS, Barbara Czaplewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1103 | LAMBORGHINI SESTO ELEMENTO Dziedzictwo Tudora, Katarzyna Misiuda | , nieobecny |
1104 | MAJORKA Bulova, Barbara Golał | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1105 | Sherdog APOLONIA, Barbara Czaplewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1106 | KLER Telpol, Angelina Makarewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1107 | ROCK YOUR BABY Ursa Saga, Aneta Fr±ckiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1108 | ASTRA Zeruel (FCI), Mateusz Fiszbach | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1109 | JANA von der Alten Veste, Rene, Annett Seydewitz, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1110 | PIREL Telpol, Angelina Makarewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1111 | CHINGACHGOOK od Rudej WiedĽmy, Katarzyna Grużlewska-Łosik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1112 | CHOCHLIK od Rudej WiedĽmy (FCI), Krzysztof Kurzownik | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
1113 | DARK SIDE OF Bullwitmo, Jacek Brzyski | dobra/good |
1114 | IDEAL Kia, Krzysztof Kowalczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1115 | GEMINI RAHUL Chucho Topline (FCI), Daniela Binienda | , nieobecny |
1116 | PREZES Zbysz-Bull (FCI), S. Bieganowska | dobra/good |
1117 | SWEET BAZYL Chucho Topline (FCI), Małgorzata, Wojciech Wolniewicz | dobra/good |
1118 | HERCULES Kia, Sławomir Kamiński | dobra/good |
1119 | Justeph ROCK AND ROLLER, Anna Kmieciak | b. dobra/very good, lok. 1 |
1120 | Duvessa CODE RED MARGINS, Ewa Nielsen | b. dobra/very good |
1121 | MAGUA od Rudej WiedĽmy (FCI), Krzysztof Kurzownik | b. dobra/very good |
1122 | ATENA Mini Terrier (FCI), Artur Kapela | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1123 | DEBRA Wantedbulls (FCI), . Kmieciak A., Struzik J. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1124 | BABY DOLL Wantedbulls (FCI), Maciej Borak | b. dobra/very good |
1125 | BOGATYA NEVESTA iz Voiska Tamerlana, Olga Solodovnikova, Rosja | b. dobra/very good |
1126 | Bona Dea Plyus BOMBSHELL, Evgen Barsukov, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1127 | XENIA HOPE BONSAI von Amadis, Dirk, Kathrin Suckau, Niemcy | b. dobra/very good |
1128 | PIPI od Rudej WiedĽmy (FCI), Piotr Grze¶kowiak | b. dobra/very good, lok. 2 |
1129 | SWEET CALINECZKA Chucho Topline (FCI), Katarzyna Sroka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1130 | COCAINE Anima Villis, . Kamiński S., Szymańska U. | b. dobra/very good |
1131 | DIABOLIQUE FEVER CASS-STAF Bulldom, Katarzyna Knap | b. dobra/very good |
1132 | HARMONY Kia, Krzysztof Kowalczyk | b. dobra/very good |
1133 | IRON MAIDEN Bullwitmo, Witold Iwański | b. dobra/very good |
1134 | SWEET BOMBA BALBINA Chucho Topline (FCI), Małgorzata, Wojciech Wolniewicz | b. dobra/very good |
1135 | UNIQUE BEAUTY Ewimark Rakownia (FCI), Ewa Nielsen | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1136 | Hjohoo's I'VE BEEN WAITING FOR HJO, Dorota Rokita | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1137 | Edeus (FCI) W'S ASTONISHING ASHE, Helena Sutton | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1138 | Cairnrush BOLT, Bettina, Per Frisgaard, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1139 | AMARILLO Scottish Wind (FCI), Alicja Korzeniewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1140 | Cairnstone's LADY STARDUST, Helena Sutton | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1141 | WILL O'THE WISP Seglavi (FCI), Dorota Rokita | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1142 | Cairnrush DIAMOND GIRL, Bettina, Per Frisgaard, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1143 | PHENOMENAA Seglavi (FCI), Dorota Rokita | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1144 | AFINA PALLADA, O. Petrova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1145 | ANTURIA Scottish Wind (FCI), Alicja Korzeniewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1146 | WICTOR Canis Terra, Jolanta Mi±sek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1147 | WALENTINE Canis Terra, Jolanta Mi±sek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1148 | Yurrugar DIAMONDS N DREAMS, . Noth K., Hofstaedt S-U., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1149 | LUCKY Canis Venator, Leszek Jerzak | , nieobecny |
1150 | Agria ZIPPER, Łukasz Pawłowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1151 | BAGIRA Nes Gwadiana (FCI), Urszula Maciejczuk-Tytus | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1152 | BRENDA Kawon-Terier-Wyż (FCI), Irena Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1153 | NELI Kawon-Terier-Wyż (FCI), Irena Nowak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1154 | GHD NEZHA of Tian Dao Kennel (FCI), Krzysztof Lubowski | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1155 | Dzhassta IMIRA ITEN, T.N. Aberkova, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1156 | Skrim Drim GLAMORIOUS MADEMOISELLE, . Levina S., Baranova S., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1157 | NIKITA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1158 | ESTERKOWA WNUCZKA z Fox-Klanu, Małgorzata Grzeszkowiak | , nieobecny |
1159 | Skerli INVERSIA, Marina Gurkina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1160 | Fiery Fox SKERLI, Larisa Kudle, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1161 | EMOCJA z Fox-Klanu, Małgorzata Grzeszkowiak | , nieobecny |
1162 | DAKTYL Całkiem Inny Piesek, Jacek Kamiński | doskonała/excellent, lok. 1 |
1163 | JESTAM PASKAL z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1164 | NASLEDNIK PRESTOLA Belson Gloria, . Ivanov O., Badziuk L., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1165 | NAOMI Top of Ben Nevis (FCI), Katarzyna, Renata Stańczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1166 | LUCY IN THE SKY Top of Ben Nevis (FCI), . Nowak M.K, Stańczak K., R. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1167 | KAITLYN Top of Ben Nevis (FCI), Ewelina Kujawska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1168 | LATTE MACCHIATO Top of Ben Nevis, Sylwia Bieńka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1169 | JA¦MIN z Ben Nevis, . Nowak M.K, Stańczak K., R. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1170 | JOKO ONO ¦LICZNA z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB |
1171 | BRAVE BANDIT Drapichrust (FCI), Karina Schupke | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1172 | DESI Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1173 | APOLLO CASPAR Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 2 |
1174 | AS-VEGAS Ziemann, Beata Krzyżanowska | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1175 | GIFT Arcobaleno-Zagłębie, Anna Hajzler | doskonała/excellent, lok. 3 |
1176 | CASINO ROYALE Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 2 |
1177 | EDEK Majlo (FCI), Elżbieta Górecka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1178 | UZI Fioletowa Magia, Michał Kaczmarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1179 | EXTRA BOY Magor, Piotr Hołody | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1180 | FOR PLEASURE of the Hunters Pride, Anna Pyziak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB |
1181 | ADESIMBO Toy Jack (FCI), Marek Bielawowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1182 | GIPSY Ziemann, Beata Krzyżanowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1183 | KARMEN z Lasku Gdańskiego, Krystyna Grzegorzewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1184 | AMAZING ARIZONA Drapichrust, Kaja Kamińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1185 | AGILE SIMBA Fioletowa Magia (FCI), Krystyna Grzegorzewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1186 | ANDROMEDA Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 2 |
1187 | BA-BA Heyko, Wojciech Włodarczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1188 | TOSIA Lep Szymaka, Agnieszka Nowicka-Roszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1189 | BOBBIE BROWN Balao, Anna Pyziak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1190 | MISS CETYNIA CESIA Gwiazda Podhala (FCI), Edyta Kru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1191 | LUFKA Niezno¶na Milewa, Marek Bielawowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1192 | Northbound ARCTIC TO MCDUFFYS, Rose-Marie Sunnanvader, Szwecja | , nieobecny |
1193 | Beclau BLUE BOY, Eliza Tomczak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1194 | SUN-FAKIR Błękitna Hawana, Żaneta Kobiernicka | , nieobecny |
1195 | LOVE ME TENDER Edbrios, Anna, Piotr Gorzan | doskonała/excellent, lok. 2 |
1196 | ZONDA z Płockiego Wzgórza, Wojciech Werpachowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1197 | ALEA of Painted Blue, Gerhard, Petra Dubiel, Niemcy | , nieobecny |
1198 | BELY OSTROV NEJCHER B'JUTI, E. Ivanovskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1199 | Nortbound LINK TO JUBRIC, Tor Eirik Huldt-Hagan, Norwegia | , nieobecny |
1200 | WIKI-EMILKA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1201 | Kordes OFELIA ROSE, Gerhard, Petra Dubiel, Niemcy | , nieobecny |
1202 | Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH, . Zaklukiewicz M., ¦widerska J. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1203 | LET'S GET LOUD Aluzja, Agnieszka Nowak-Patyniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1204 | MAYBACH Aluzja, . Sielski D., Pakuła-Sielska P. | , nieobecny |
1205 | STEVEN Aluzja, Magdalena Holka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1206 | ARNI POWER Distincta, Lech Jędrzejewski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1207 | RAINBOW DASH Aluzja, Agnieszka Nowak-Patyniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1208 | ENTERPRISE Aluzja, Agnieszka Nowak-Patyniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1209 | ARNI z Sosnowej Zagrody, Sylwester Głowacki | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1210 | FALK Bukowa Ostoja, Hubert Dębowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1211 | Roly Poly O'MACBETH, Magdalena ¦więtoń | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1212 | ŁACHOTEK z Psiej Parafii, Magdalena ¦więtoń | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1213 | FISTASZEK z Psich Szelm (FCI), Michał Owczarczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1214 | PAN PUDZIAN Mysia Zagłada (FCI), Agnieszka Wasiukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1215 | EROS z Psiego Chaosu, Kazimierz, Dorota Trenka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1216 | ZULUS CZAKA vom Schwarzwald Poland (FCI), Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1217 | Nock River's HAPPY VALENTINE, Aurelio Toffanello | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1218 | LOREN z Psich Szelm, Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1219 | FRAJDA Obornicki Nornik (FCI), Piotr Senger | doskonała/excellent, lok. 1 |
1220 | DEISY Róg Wojskiego, Marzena Stroińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1221 | ZORIKA von Schwarzwald Poland, Oleg Potapov, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1222 | BOND Magsffora, . ¦witalska M., Iłczyk E. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1223 | Forlegd YUPPIE MOTO MOTO, Irina Kononeko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1224 | Moja Gordost Lejar GOTOVY K POBEDAM, G. Klyveva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1225 | Gold Monarh SIGURD, Tina Toft, Tonny Bergstrom, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1226 | Skyewalker's LONG TALL SALLY, Tina Toft Bergstrom, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1227 | LUCKY HEARTBREAKER L-Fibroids, . Markowski M., Hołdys M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1228 | MERVEILLEUX ATOS Family Buldożer, Natalia Busłowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1229 | Powerpaws THUNDRA FROM DAWNUNDA, Justyna Winnicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1230 | Human Dogs BOB DYLAN, Rafał Caruk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1231 | KOSMIC KRASH Harpagon, Rafał Pucułek | doskonała/excellent, lok. 3 |
1232 | Bullstory (FCI) SANTAN, . Dzięgelewska K., Słyk R. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1233 | COMMANDO BLUE Diabelski U¶miech (FCI), Marcin Przymus | b. dobra/very good |
1234 | FULLY WHITE FireForce (FCI), Katarzyna Sobiecka | b. dobra/very good |
1235 | Bullstory OF POLISH BAILIFF, Rafał Słyk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1236 | Ale Heca BORYS, Adam WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1237 | CONSTANTIN DIABHAL Carbonarastaff, Justyna Winnicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1238 | West Lund THE LAST ONE STANDING, Michael West, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1239 | ALICE IN WONDERLAND Jarola Poland at Human Dogs, Mirosław Janasz | , nieobecny |
1240 | LYKKE LI L-Fibroids, . Markowski M., Hołdys M. | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1241 | VICTORIA Ale Heca, Adam WoĽniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1242 | BAFI od Rezika, Maria Wojciechowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1243 | Immness KISS'N'TELL, Justyna Olekarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1244 | FALL IN LOVE DOBRAVA Staff-Ka, Marek Drużyńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1245 | Triple Thrust HARMUTTI GROSS PROFIT, Irina Glazunova, Rosja | , nieobecny |
1246 | HEART FULL OF SOUL Berserker, Aure Ludovic, Francja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1247 | NEMESIS z Jorwik, Anna Jankowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1248 | POLA Ale Heca, Adam WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1249 | Loniek (FCI) COUNTER STRIKE, . Markowski M., Hołdys M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1250 | MEGA Stawka Większa niż Życie, Dariusz Ubogi | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1251 | Bullstory OBSESSION Z BULLERBYN, Monika Mikulska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1252 | Human Dogs PRETTY WOMEN, Mirosław Janasz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1253 | Human Dogs CELINE DION, Jarosław Majcherek | , nieobecny |
1254 | VENNYA Prozak, Małgorzata Sobieraj-Krzyżanowska | , nieobecny |
1255 | Somehow COFFEE BEAN, Kinga O¶ciłowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1256 | MIMBLA Zofijówka, Zofia Tyczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1257 | EVERLASTING LOVE Terra Alite (FCI), Magdalena Papis | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1258 | ZORRO DE LA VEGA Bella Negra Duna (FCI), Tomasz Stępka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1259 | HANNES of Black Smiley, Alicja Wójciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1260 | VINCITORE DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1261 | GIUSTO MEZZO della Quattrocento, Małgorzata Frankowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1262 | I AM LEGEND Black Talisman, Paweł Matuszek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1263 | Gemma Stonehenge RESIDUAL SUGAR, Marina Khenkina, Rosja |
1264 | PREMIO REGINA della Quattrocento, Aleksandra Jakubik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1265 | PALLA VITTORIA DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1266 | SUNRICE SERENADE ad Infinitum, Magdalena Papis | , nieobecny |
1267 | GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1268 | TOTOLOTEK Aluzja, Agnieszka Nowak-Patyniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1269 | TALOS z Psiego Chaosu, Piotr Sorys | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1270 | SIGMA z Turzycowych Kniej, Robert Kłębukowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1271 | FUMA z Trójmiejskich Piasków (FCI), Przemysław Szymański | , nieobecny |
1272 | REINA LA VIDA Czerwone Korale z Nowego ¦wiatu (FCI), Małgorzata G±siorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1273 | ELINA Adriana's Dogs, Ewa Cybulska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1274 | EVERYWHERE AT ONCE Da-Ba-Go, Barbara Golał | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1275 | PEDRO My Diamond, Krzysztof Wojtkowiak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1276 | Leonhards COTTON EYE JOE, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1277 | FORGET ME NOT z Księżopola, Barbara Księżopolska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1278 | VEYRON Albus Canis (FCI), Barbara Gor±ca | doskonała/excellent, lok. 2 |
1279 | CARLOS SNOW STAR West Terrier White (FCI), Paulina Gorzyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1280 | FARGO Victis, Julita Kamizela | doskonała/excellent, lok. 3 |
1281 | I'M ALWAYS ON YUOR MIND od Bobika, Ewa Iłczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1282 | GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor, Grażyna Kwa¶nik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1283 | MAX ERNST Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboła | , nieobecny |
1284 | VICTORIEUS A PARTIR de Voldemort, Beata Winowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1285 | EVER FOR EVER Lady World (FCI), Magda Widzyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1286 | MAGIC KING ONLY FROM OLAC Urwiska Szkocji, Barbara Gor±ca | doskonała/excellent, lok. 2 |
1287 | VENTO Magie Blanche, Karolina Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1288 | My Hairy Braveheart VICTORIX, Ewa Hyczewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1289 | COBY Victis, Ewa Iłczyk | doskonała/excellent, lok. 1 |
1290 | Leonhards LILYWHITE, Marion Grunewald, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1291 | ALLEGRA Balfour of Balfour, Irena Jeleń | doskonała/excellent, lok. 3 |
1292 | CEE CEE Gemimedes (FCI), Mirosław WoĽniewski | doskonała/excellent, lok. 4 |
1293 | KNICK-KNACK IN FULL LUCK Lady World (FCI), Magda Widzyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1294 | PRINCESS OF THE WORLD Magie Blanche, Paulina Gorzyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1295 | BLUEBELL BAILEY CLAN Abigeus, Aneta Drozdowska | , nieobecny |
1296 | CECYLIA Medicus Veterinarius, Adrianna Dambek Machel | b. dobra/very good, lok. 2 |
1297 | PAM PARAM PAM z Księżopola, Barbara Księżopolska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1298 | GLORY Ragazze Diavolesse, Katarzyna Batura | doskonała/excellent, lok. 4 |
1299 | JULIA ROBERTS Demerino, Elżbieta Smorawińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1300 | MICHALINA Urwiska Szkocji (FCI), Barbara Gor±ca | doskonała/excellent, lok. 2 |
1301 | TIFFANY Pantone, Adrianna Dambek Machel | doskonała/excellent, lok. 3 |
1302 | LAVITITITA od Bobika, Ewa Iłczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1303 | PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort, . Karnas-K±kol A., K±kol M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1304 | TIMOTHY DALTON Lazuryt (FCI), Bogusława Tymszak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1305 | BURBON z Chmielnik, Violetta Chraplak | doskonała/excellent |
1306 | CALYPSO Diamond Passion (FCI), Adrianna Adamowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1307 | CROISSANT Bohemia Platina, Paweł Zgorzałek | doskonała/excellent |
1308 | GIORGIO ARMANI Lazuryt (FCI), Maria Tomaszewska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1309 | HARRY POTTER Cormoni, Monika Bieńko | doskonała/excellent |
1310 | LOVE STORY Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomes | doskonała/excellent |
1311 | Clarus MARMADUKE, Jacek Wóltański | doskonała/excellent |
1312 | REALLY LOVE ME Koral (FCI), Bożena Chomik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1313 | U ARE MY KIND Contenders, Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1314 | ALCAPONE BAD BOY Silver Pride, . Szcze¶niak A., Sauter A. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1315 | BLUES VEL WINNER Nati-Paw (FCI), Tonia Stefańska | doskonała/excellent |
1316 | LAS VEGAS Wild Fant, Alice Soltysova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1317 | MESSI LIONEL Just a Feeling, Anna Wilczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1318 | MONTE CHRISTO Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomes | doskonała/excellent |
1319 | QUANTO QENTIIKO Nowa Atlanta, Agnieszka Majchrzak | , nieobecny |
1320 | RICCARDO BELLO Koval, Violetta Chraplak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1321 | VELVET BRILLANT Mai Te Pora (FCI), Żaneta Jałmużna | , nieobecny |
1322 | ZIRCON STARLINE Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechy | doskonała/excellent |
1323 | Blue Sansara (FCI) AWARDED THE CHARMING MARQUIS, Katarzyna M. Wolniewicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1324 | COOL MOHITO STYL Jantarowa Fuga, Paulina Pasiut | doskonała/excellent, lok. 2 |
1325 | FIDO AMADEUSZ PRINCE 1, Roksana Stachowiak | b. dobra/very good |
1326 | Amber York FIGARO FROM OSMAN, Igor Koverko | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1327 | JAMES BOND Kavito, . Szwed J.,S., Sesulkova I. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1328 | ARTUR THE KING ot Zenitsa Oka, Natalia Kamisarova, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1329 | CASINO ROYALE Luxury Gold, Iwona Sławińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1330 | Camparis MISTER GERMANY, . Forte M., Ackermann M., Niemcy | , nieobecny |
1331 | NOBLE PRINCE Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacik | doskonała/excellent |
1332 | ONE IN MILION Nove Kasio, Vera Kosarova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1333 | TOMMY LEE JONES Lazuryt (FCI), Jacek Wóltański | doskonała/excellent, lok. 4 |
1334 | ZOLTAR Ksi±żęca Mo¶ć, Maria Tomaszewska | doskonała/excellent |
1335 | BAFLO Contenders, Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1 |
1336 | LAILAINI An-Szet, Bożena Hudzicka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1337 | NIGHT WISH Carnasus, Karina Pyrka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1338 | GIOCONDA Ksi±żęca Mo¶ć, Zofia Grzegorczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1339 | LILY THE SWEETEST Just a Feeling, Małgorzata Rzadkiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1340 | DIA MANTE My Sensation, Vera Kosarova, Czechy | doskonała/excellent |
1341 | FASCINATION Pro Amare, Konrad Korski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1342 | GREYSI z Chmielnik, Violetta Chraplak | doskonała/excellent, lok. 4 |
1343 | HARISMA Calamites, Maryla Karpińska | doskonała/excellent |
1344 | JANE Białe Marzenie (FCI), Anna Zawal | b. dobra/very good |
1345 | LOLA FALANA Indorado (FCI), Marzena Osuch | doskonała/excellent, lok. 3 |
1346 | RASPBERRY PRINCESS Koral (FCI), Marzena Gibas | doskonała/excellent, lok. 2 |
1347 | YOGA Park Ridge, . Zbrzezna K., Zbrzezny M. | doskonała/excellent |
1348 | EMERALD IN GOLD FRAME Elegant Star, Elena Trifonova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1349 | Tribute to Queen's FRENCH KISS, Marina Forte, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
1350 | Castel de Argent HAMETYSTE, Alice Soltysova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1351 | MULAN CHINESE WARRIOR Just a Feeling, Edyta Jabłońska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1352 | Whisper of Wind THEA, . Szreder M,Szreder-Szlachecka H | doskonała/excellent |
1353 | XUN JIANG Park Ridge, . Zbrzezna K., Zbrzezny M. | doskonała/excellent |
1354 | BEVERLY HILLS Luxury Gold, Anna Wilczek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1355 | CARMEN Liberi Gaias, Dorota Michalska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1356 | Blue Amulet EMOTION ENERGY, Natalia Kamisarova, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1357 | Amber York JACQUELINE, . Pozdniakov V., Boginskaja A., Ukraina | doskonała/excellent |
1358 | MADAM EXLUSIVE Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacik | doskonała/excellent |
1359 | WELCOME TO MY LIFE Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1360 | CHANEL Silver Angel, Anzhela Gorbachevskaya, Rosja | , nieobecny |
1361 | GLOSSY SAMANTHA FOX Stribrny Dar, Renata Ratajczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1362 | NICE PRINCESS Srebrne Marzenie, Joanna Gielo | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2701 | OLIVER von Weisse Orchidee, Natalia Kamisarova, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2702 | I'M ROCKET von Weisse Orchidee, Natalia Kamisarova, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |