Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 27.10.2013



Anatolian-Coban Köpegi / Anatolian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

339Panter COBRA, Dariusz Kostanowicz, nieobecny


Appenzeller-Appenzeller Sennenhund / Appenzell Cattle Dog


Suki - Bitches

340KORNELIA Czandoria, Barbara Helakdoskonała/excellent, lok. 1


Bernardyn długowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

341ARON Delikante (FCI), Marcin Licznerskidoskonała/excellent, lok. 2
342ZORRO Dar Świętego Bernarda (FCI), Paweł, Małgorzata Piepioradoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

343SAMAR Pałucki Przejar, Bogumiła Broniarczykb. dobra/very good
344UTASZI Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figieladoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

345Bernegarden's HEMMER HEAD, Britt Marit Halvorsen, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
346Donaco MYSTERIOUS GOTHAM CITY, Kulli Trauser, Estonia, nieobecny
347SZYMEK Dar Świętego Bernarda (FCI), Paweł, Małgorzata Piepioradoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

348Kosekompis BE THE BOSS, Paweł, Małgorzata Piepioradoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

349ZORKA Pałucki Przejar, Marcin Licznerskiobiecujący/promising

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

350Khedive's ROUND THE TWIST, Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

351RENDI Pałucki Przejar, Paweł, Małgorzata Piepioradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
352RINA Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figieladoskonała/excellent, lok. 2


Bernardyn krótkowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Short-haired


Psy - Dogs

353URWIS Dar Świętego Bernarda (FCI), Paweł, Małgorzata Piepioradoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

354BARDOS Wielkopolski Bernardyn (FCI), Janusz Potockidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
355CHIVAS REGAL Wielkopolski Bernardyn (FCI), Magdalena Kubachadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

356CYTRA Żelazny Dwór, Paula Przygodadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Berneński pies pasterski-Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

357Siómenti-Berni BRYAN, Anna Żurawek, nieobecny
358Gaspari Line (FCI) FOREVER YOURS, Piotr Pietrzakwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
359ZENIT Berneńskie Łąki, Anita Zapłatawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

360HERKULES Stajnia Sadyba (FCI), Katarzyna Kołucka, nieobecny
361YOU ARE THE BEST SASHA z Deikowej Doliny, Karolina Eiswyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

362ABRAHMS Wzgórze Agisa, Monika Styś-Zającdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
363BRANDON Berncor, Wiesław Czobotdoskonała/excellent, lok. 2
364BUDY Soulbern, Anna Kochanowskadoskonała/excellent, lok. 3
365Terravirtus COOPERS CHOICE, Anna Smorczewska-Kiljandoskonała/excellent, lok. 4
366ELVIS Andewagar (FCI), Ewa Napieraładoskonała/excellent
367RODŻER z Witobelskiej Przystani, Marzenna Salbertdoskonała/excellent
368ZORRO Czereda Kusego (FCI), Agnieszka Kucharzewskadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

369BERGO Ciepła Ostoja, Klaudia Ksepkodoskonała/excellent, lok. 4
370ELMO Stajnia Sadyba (FCI), Przemysław Siejak, nieobecny
371ERATO Hard River, Dariusz Domrazekdoskonała/excellent, lok. 3
372Alpenspirit FORBIDDEN FRUIT, Agnieszka Zatorskadoskonała/excellent
373FRYDERYK Swobodne Życie, Mariusz Matusiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
374NOBLESSE OBLIGE Duch Wrzosowisk, Barbara Fischerdoskonała/excellent
375STAR IS COMING z Deikowej Doliny, Teresa Deikdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

376AZNAR Berncor, Anna Chabiordoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
377MORITO Leśny Wiatr, Michał Kamińskidoskonała/excellent, lok. 2
378VAGAS w Lubajnach, Bożena Nadolskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

379HEKTOR z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalskidoskonała/excellent, lok. 3
380HERODES van't Stokerybos, Robert Nowak, nieobecny
381Bel Royal's LAURITZ, Anette, Per Rotboell Nielsen, Daniadoskonała/excellent
382OBSSESION z Gorzyckiej Zagrody, Irena Balcerzakdoskonała/excellent, lok. 4
383OLIWIER Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
384Werlwind's POLAR EXPRESS TO DEIKOWA DOLINA, Teresa Deikdoskonała/excellent
385TORES Zielone Ścieżki, Stanisław Trzeciakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

386AMARA z Szwajcarskiego Miotu, Maciej Pospiesznywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
387DIUNA Wesoła Czereda, Wojciech Organawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
388XITTA z Gorzyckiej Zagrody, Dorota Szpilewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

389AMY Przyjaciel Bernuś, . Sobiecka K., Korpik M.wyb. obiecujący/very promising, lok. 3
390BELLADONNA Burkatela (FCI), Magdalena Remiszewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
391ZUMI TOYA z Deikowej Doliny (FCI), Magdalena Remiszewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

392ANABELL Ciepła Ostoja (FCI), Anna Chłopeckab. dobra/very good
393ARWENA Wzgórze Agisa, Monika Styś-Zającb. dobra/very good
394BIBI Soulbern, Anna Kochanowskadoskonała/excellent, lok. 2
395HAJDI Majowy Skarbiec, . Wilczyńska A., Wilczyński Ł.b. dobra/very good
396HARA Majowy Skarbiec, Małgorzata Majdoskonała/excellent, lok. 3
397NEFRETETE z Krainy Wielkich Jezior, Lidia Poprawskab. dobra/very good
398TANNBAYA Szwajcaria Chodzieska, Bożena Nadolskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
399VERONA z Gorzyckiej Zagrody, Irena Balcerzakdoskonała/excellent, lok. 4
400WALENCJA z Gorzyckiej Zagrody, Bartosz Antkowiakb. dobra/very good
401WANTED ABIGAIL z Deikowej Doliny, Anna Żurawek, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

402ARWENA Zagroda Zachodnich Wiatrów, Roksana Jurkiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
403BAXI Szwajcarskie Zauroczenie, Anita Zapłatadoskonała/excellent
404Berntiers BLAZE OF GLORY, Anna Adrians, Szwecjadoskonała/excellent
405COLETTE Wesoła Czereda, Wojciech Organab. dobra/very good
406EEFJE Moravian Hurricane, Agnieszka Królakb. dobra/very good
407ELSA Stajnia Sadyba (FCI), Dominika Michalskadoskonała/excellent, lok. 2
408FANTAZJA Swobodne Życie, Wioletta Szramkowskadoskonała/excellent, lok. 3
409FREZJA Swobodne Życie (FCI), Katarzyna Kropidłowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
410GABANA Majowy Skarbiec (FCI), Agnieszka Stężycka, nieobecny
411GOTYE z Cichej Górki, . Sobiecka K., Korpik M.doskonała/excellent

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

412BASANTI Alpejska Kraina Szczęścia, Agnieszka Stężyckadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
413BERA Lovita (FCI), Beata Ratajczakdoskonała/excellent, lok. 3
414GINA Stróż Zagrody (FCI), Magdalena Szłapa-Lipińskadoskonała/excellent, lok. 2
415GORI Stróż Zagrody, Małgorzata Majdoskonała/excellent
416IBIZA Rokada, Anna Żurawek, nieobecny
417KALINA z Przemkowej Sfory, Przemysław Piechowiakdoskonała/excellent
418OFRA HAZA Duch Wrzosowisk, Barbara Fischerdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

419ANABELLA Wesoła Czereda, Wojciech Organadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
420Ridon Hennet IKARIA, . Vendelin J., Suits R., Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
421POLA z Cichej Górki, Beata Wiącek-Jakimowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
422VICTORIA Rokada, Anna, Ryszard Chroboczekdoskonała/excellent, lok. 4


Bokser (pręgowany)-Deutscher Boxer (gestromt) / German Boxer (brindle)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

423ARNIE Hrabovske Hnizdo, Justyna Stefaniakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
424Alibi Boks NAZARETH, Janusz Trojanowski, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

425ANABOLIC von Jess Box, Maja Kinga Wojewódzkadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

426CARLOS Pogromca Ringu (FCI), Aleksander Rynekdoskonała/excellent, lok. 1
427DIEGO Pogromca Ringu, Katarzyna Dąbrowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

428VIDZHEY Denburg, Agnieszka, Marcin Banaszakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

429Hearts of Hope's CATERHAM SUPER 7, Malene Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
430DIABLO Pogromca Ringu (FCI), Dorota Żołędowskadoskonała/excellent, lok. 2
431DON DIAS Exkalibur, Sławomira Idzikowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
432OLIVER Kariera (FCI), Wiesław, Lidia Idziorekdoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

433ELISA Pogromca Ringu (FCI), Janusz Trojanowski, nieobecny
434LA NUIT NOIRE No Akacisa, Wiesław, Lidia Idziorekdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

435GRANDA Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

436ZIVA Głogosia (FCI), Małgorzata Pawlakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

437ANAVA MARIHUANA Box-Star, Jessica Brzezińskidoskonała/excellent, lok. 1


Bokser (żółty)-Deutscher Boxer (gelb) / German Boxer (fawn)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

438ALWAYS BE COOL Box-Star, Izabela Tomczykwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

439Von Ellinghaus VINCENT, Winnie Olsson, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

440CARLSON vom Rhoner Blut, Stafan Koch, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

441GIRO Benignus, Maria Skowrońskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
442GUESS di Casa Vernice, Halina Jandy, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

443Jedna na Milion HOT STUFF, Małgorzata Modzelewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

444GRAFFITI v.d. Elchtraenke, Dagmar Cyron, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

445Von Ellinghaus CHILI, Heidi Bach Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

446ESPERANZA Nostrum, Malene Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
447Jedna na Milion LAGUNA, Halina Jandy, nieobecny


Buldog angielski-Bulldog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

448CAPRI Perła Wronczyna (FCI), Krzysztof Wielgosz, nieobecny
449EDDY Jubilee, . Kradziecka B., Kradziecki K.doskonała/excellent, lok. 3
450Dexter HIGH LORD, Marzena Dąbska-Wójcikdoskonała/excellent, lok. 2
451MARMADUKE My Gal-Bull, Katarzyna Krawiecdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
452Mystic-Bull ORION, Jacek Kosek, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

453HUGO Amber i Spółka, Jacek Kruszonab. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

454ZAK Bull-Kretis, Anna Łukomskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

455RAMZES Guernica, Julian Szałkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
456SATURN Guernica, Fatima Bergaudoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

457MIYO My Gal Bull (FCI), Małgorzata Cichockawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

458BARCELONA SUNNY SMIL Roki-San, Fatima Bergaudoskonała/excellent, lok. 3
459HELA z Grodu Dawida (FCI), Magdalena Tomczakb. dobra/very good
460JASMIN z Jaśminowego Ogrodu (FCI), Andrzej Sobczakb. dobra/very good, lok. 4
461KREYZY Sierakowianka, Anna Łukomska, nieobecny
462LISETT Griin Grey, Katarzyna Krawiecdoskonała/excellent, lok. 2
463MARCHESA Cappo de Loreno, Grzegorz Krawczykdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

464CLAUDIA World of Bullcraft, Elżbieta Kowalskadoskonała/excellent, lok. 2
465COCO CHANEL World of Bullcraft, Elżbieta Kowalskadoskonała/excellent, lok. 3
466GRENADINE Starotomyskie Molosy (FCI), Rafał Czarnotab. dobra/very good, lok. 4
467UWERTURA Guernica, Jolanta Mendykadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

468CIRILLA World of Bullcraft, Elżbieta Kowalskab. dobra/very good, lok. 2
469KARINKA Bachmat, Waldemar i Agnieszka Wiśniewscyb. dobra/very good, lok. 3
470SHADOW Roki-San, Fatima Bergaudoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

471OLIMPIA Perła Wronczyna (FCI), Andrzej Sobczakdoskonała/excellent, lok. 2
472ROMA Guernica, Julian Szałkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Bullmastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

473PELE Amber Dream, Katarzyna Piesecka, nieobecny
474VISION OF YOU is Dvariskiu, P. Altukhov, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

475EYE OF TORNADO Nestor Notabilis, Magdalena Ewa Wołoczkodoskonała/excellent, lok. 2
476Full House SECRETARIAT, Agata Bisdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

477BRIGHT VINCENT'S SON iz Doma Kolesnik, Elana Altukhova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
478Ferdhu TYPHOON, Magdalena Ewa Wołoczkodoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

479Bullstock's NO DOUBT, Agata Biswyb. obiecujący/very promising, lok. 2
480POMERANIA Amber Dream, Katarzyna Pieseckawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

481CAMILA Madbull Farm, Vladena Kocianova, Czechy, nieobecny
482ELUSIVE AS WIND Nestor Notabilis, Magdalena Ewa Wołoczko, nieobecny
483GITANA Amber Dream, Katarzyna Pieseckadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

484MAYA Amber Dream, Katarzyna Pieseckadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

485Glitter Stars (FCI) BAHIRA, Marzena Maciaszekb. dobra/very good
486Dolce Perro (FCI) MEMORY, Grzegorz Kinab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

487Youphoria SWEET AS HONEY BY FERDHU, Magdalena Ewa Wołoczkodoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

488Nestor Notabilis KYLIE MINOQUE, Magdalena Ewa Wołoczkodoskonała/excellent, lok. 1


Cane Corso Italiano-Italian Corso Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

489READY TO ROCK Del-Orte M.L. (FCI), Sylwia Andrzejewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

490AGILLA Las Vegas S.J., . Jegliński S., Zając T., nieobecny
491IRON Sky Garden, . Andrzejewska S., Andrzejewskidoskonała/excellent, lok. 4
492OUTSTANDING BOY Del-Orte, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
493TROUBLE Barbero's Crew, Przemysław Jarzembowskidoskonała/excellent, lok. 3
494TYTANO LA DOLCE VITA Volturi (FCI), Monika Kalenik-Krajewskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

495ATOS Vica the Corso, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 3
496BRAVE HEART z Gildii Nieustraszonych (FCI), Adam Białkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
497FIRST LOVE Gang Pręgusów, Beata Tomaszewskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

498CHAN Villa Capone, Agnieszka Łukasiewiczdoskonała/excellent, lok. 3
499INO San Diego D.W., Tomasz Dworczakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
500MAURO CON AMORE Volturi, Ewa Waneckadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

501GIULIETTA DI CASA MIA Volturi, Artur Strękwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
502LAVINIA IL DIVO Volturi (FCI), Monika Kalenik-Krajewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

503EFRA Jaśminowa Zagroda, Klaudia Tobólskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

504IGUANA Sky Garden, Marta, Dawid Grześkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
505NOSTRA Cohors Poland (FCI), Joanna Mikuładoskonała/excellent, lok. 2
506SAMANTA z Mazurskiego Edenu, Bogusław Piędziadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

507ALISS z Górki Kościelnickiej, Dorota Kamińskadoskonała/excellent, lok. 3
508Brightstar Empire BEAUTY QUEEN, Ekaterina Glukhova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
509BELLA, Ewa Waneckadoskonała/excellent, lok. 4
510MEGAN z Mazurskiego Edenu, Bogusław Piędziadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

511FARFALLA Cohors Poland (FCI), Joanna Lerczakdoskonała/excellent, lok. 2
512JEROMINO San Diego D.W., Dariusz Wilczek, nieobecny
513UNIQUE Custodi Nos, Andrzej Gnaśdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Cao Fila de Sao Miguel


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

514HEROI-BOWERA de L'Oree des Charmois, Jens Conradsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

515WORST FIREBALL da Casa da Praia, Łukasz Pawłowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Czarny terier-Tchiorny Terrier / Black Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

516BORYS Black Legion, Wojciech Zatorskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
517ISLAUR VERNYI iz Knjazhego Grada, I.G. Kolomiytseva, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

518DAGOROF Adversus Exire, Monika Hatalskadoskonała/excellent, lok. 2
519MEZCAL z Norblińskiej Doliny, Agata Rawłuszkodoskonała/excellent, lok. 3
520Deneb-Keytos SHANGEREY, Irina Bersheda, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

521ADAM RACY STYLE Boss, Czesław Trzosb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

522CAMERON z Norblińskiej Doliny, Dorota Górnadoskonała/excellent, lok. 2
523CZARNY RUBIN z Norblińskiej Doliny, Witold Kłeczekdoskonała/excellent, lok. 4
524LEO z Domu Razan, Henryk Brzeziński, nieobecny
525OLIMPIONIC Yublanievyi Tsvit, Czesław Trzosdoskonała/excellent, lok. 3
526TARAS BUL'BA iz Galickih Zemel, Paweł Kwiatkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
527ZLATKO-SYN MIGA vom Aralsee, Ute Gehrke, Niemcy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

528DARGAS Drugelis, Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
529OPTIMIST ot Zenitsa Oka, L. Savkina, Rosja, nieobecny
530OSKAR Yablunevyi Tsvit, Irina Yablonka, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
531RUSŁAN z Norblińskiej Doliny, Monika Frost-Kaszubadoskonała/excellent, lok. 4
532TYTAN Kukułajka, Paweł Kwiatkowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

533KASIM Nocny Blask, Anna Kamińskadoskonała/excellent, lok. 2
534NICOLAI MOGADOR Willa Taira, Marlena Dudek, nieobecny
535PAN KOHANKU iz Galickih Zemel, Viktoriya Timofeeva, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

536Astra Fidelis ASTORIA, Małgorzata Świstekdoskonała/excellent, lok. 2
537FANTAZJA Mazurska Rapsodia, Grzegorz Polińskidoskonała/excellent, lok. 3
538KATYUSHA s Zolotogo Grada, Barbara Cieślak, nieobecny
539MATIL'DA iz Galickih Zemel, Viktoriya Timofeeva, Ukrainab. dobra/very good
540MELANIA iz Galickih Zemel, Grażyna Skalskadoskonała/excellent, lok. 4
541WIOSENNA BURZA Infiniventus, Anna Misiuradoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

542Argus Electra HORTENSJA, . Rataj B., Piotrowska A.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

543ARIA s Zolotogo Grada, Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 2
544LA-TAIRA z Domu Razan, Ewa Wiśniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
545VENDETTA iz Galickih Zemel, Paweł Kwiatkowskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

546ORLANDINA Yablunevyi Tsvit, Zoltan Szikszai, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
547Malahovskaja PREMIERA, Paweł Kwiatkowskidoskonała/excellent, lok. 2
548RAPSODIA z Norblińskiej Doliny, Grzegorz Polińskidoskonała/excellent, lok. 4
549UVERTURA s Zolotogo Grada, Adam Florczukdoskonała/excellent, lok. 3
550WANDEJA UDACHA vom Aralsee, Ute Gehrke, Niemcy, nieobecny


Dansk-Svensk Gardshund-Danish-Swedish Farmdog


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

551Fremitiden's ZARA, Anne-Liv Sollesnes, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Doberman-Dobermann


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

552Tahi-Reme JEDI, Kristine Windahl Genning, Daniawyb. obiecujący/very promising

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

553ROLLING STONE Tira Vento, Sara Ratajczakwyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

554ATILLA Bene Meritus, Malwina Mont-Jovetdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
555FARAMIR de Terra Mirabili, . Pietton E., Rebbeck J., Australiadoskonała/excellent, lok. 3
556Dura Lex Polonia (FCI) HUSSARO AQUIALE ALA, . Tokarski M., Bujok W.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

557Dura Lex Polonia GAUDI, Bogdan Nejmandoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
558Pride of Russia HERMES, Natalia Melguy, Rosja, nieobecny
559Sangre Caliente NICOLAS DEL TORO, Oleg Livonchik, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

560Pride of Russia ANGEL, Anna Zhuravkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
561HEX Altobello, Hamlet Youel, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

562ROYAL-REZON vis Absoluta, Urszula, Anna Ceglarekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

563ALI AMARO de Terra Mirabili (FCI), Radosław Siecińskidoskonała/excellent, lok. 2
564Tira Vento FOXTROTT, Dorota, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

565AL-PARI z Negraland, Urszula, Anna Ceglarekwyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

566DAKOTA Alamaro, Radosław Siecińskib. dobra/very good, lok. 2
567Tahi-Reme EVY, Hamlet Youel, Daniab. dobra/very good, lok. 4
568Proud Danish FLYING INDIAN GIRL, Kristine Windahl Genning, Daniab. dobra/very good
569Dura Lex Polonia HANNAH, Włodzimierz Bujokdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
570Tira Vento PANAMA, Dorota, Katarzyna Plewka, nieobecny
571REYVA RIDA Akagera, Magdalena Bracka, nieobecny
572WERONA Miratio (FCI), Katarzyna Kasprzak-Berus, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

573Casa di Fera ASTERIA, . Petrakova E., Aleshina O., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
574PANDERIA PASYA Akagera, Janina Pietrzakb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

575ELIZE Tirana, Bogdan Nejmandoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

576CALIPSO Desmodus Poland, Bogdan Nejmandoskonała/excellent, lok. 2
577Tira Vento FINLANDIA, Dorota, Katarzyna Plewkadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
578Faruda Speranto OLIMPIA OPRIAM, Natalia Melguy, Rosja, nieobecny
579TARA z Padoku, Izabela Dziubałtowskadoskonała/excellent, lok. 3


Dog argentyński-Dogo Argentino


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

580ZEFIR Taurus, Emil Czyczerski, nieobecny

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

581FIERRO Nido de Condores, Marlena Intekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

582CARICO Dobyvatel, Joanna Kramskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
583ELKAN Nido de Condores (FCI), Karolina Ratajakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

584TAURUS Zarina, Piotr Nidzgorskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

585BASHIRA Blanco Lobos de la Montenes, Janusz Masiarzwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
586FORMULA MAGICA Nido de Condores, Joanna Sługockawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

587EIRA Nido de Condores, . Paciorkowska D., Rudowski M.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
588GANJA, Damario Attanasio, Włochydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

589CHOLITA de Los Escorpiones Blancos, Arkadiusz Szubertdoskonała/excellent, lok. 2
590DOLORES Dogo Primera, Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

591MERYLIN Blansky Les, Janusz Masiarzdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Dog kanaryjski-Dogo Canario


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

592BRIANA Alfa Family Dog, Małgorzata, Radosław Kaźmierczakb. dobra/very good, lok. 2

Psy - Dogs

593LUTOR del Rabizal, Małgorzata, Radosław Kaźmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
594RALF Perro Valiente, Katarzyna Langedoskonała/excellent, lok. 2
595ROMEO Perro Valiente, Marek Uchacz, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

596I'm Gorgeous DORIAN, Kamil Garadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

597LORD LIBERATOR de Presa Awangarda, Wojciech Kosakowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
598ODIR Grupa Pruszkowska (FCI), Bartosz Maciejewskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

599QULTURA Presa Awangarda, Lidia Kasprzakdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

600SAVANA Caballero Canario, Rafał Bałuniakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

601GAUCHA Canchas de los Guanchos, Natalia Lewandowskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

602TAYFA Canchas de los Guanchos, . Pelińska I., Zawadzka J.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dog niemiecki (arlekin, czarny)-Deutsche Dogge (schw, gefl.) / Great Dane (black, harlequin)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

603HANS KLOSS Arhus, Justyna Duszyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

604HASHICH de la Benjamine, Agnieszka Sroczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

605MARLON BRANDO La Componella (FCI), . Kozica M., Lipka T.b. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

606FRANCO-A del Castello delle Rocche, Beata Kucharczykdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
607MIKOLAJEK Arhus, Alicja Mechdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

608JAGNELINN DELTA VELORUM, Joanna Krzykowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
609SOPHIA LOREN La Componella (FCI), Daria Walczakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

610KARINA Myśliwi Mgieł /FCI/, Joanna Krzykowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
611RIVOLTA Lanquesco, Sarah Sobecka-Kucharczykwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

612ANYBODY SEEN MY BABY Remegnum, Magdalena Ślusarczyk, nieobecny
613KHYARA Margarejro (FCI), . Nowak S., Sroczyńska A.doskonała/excellent, lok. 2
614NEFRA Obrowska Tradycja (FCI), Hanna Falutadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
615RASTAFARI Modry Efekt, Agnieszka Sowa Halickadoskonała/excellent, lok. 4
616REGILLA Modry Efekt, Michał Waldemar Chmielarzdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

617Być Może EUFEMIA, Beata Kucharczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

618DONATELLA Black Blue Moon (FCI), Marcin Tomczakdoskonała/excellent, lok. 3
619FINE-FLEUR du Mont Toise, Francois van Kerckhove, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
620KSENIA Arhus, Karolina Ogonowska, nieobecny
621WITNEY HUSTON de Garaba, Sylwia Matulewskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Dog niemiecki (błękitny)-Deutsche Dogge (blau) / Great Dane (blue)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

622POKER Myszatka (FCI), . Orzoł D., Sroczyńska A.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
623QUORAZON Modry Efekt, Agnieszka Sowa Halickadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

624DON DIEGO della Baia Azzurra, Katarzyna Niemiec, nieobecny
625ICH BIN von Haus Tiefenbach, Natalia Najda, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

626GANGSTAS' PARADISE Balao, Anna Pyziakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
627KADMOS z Gardemiki, Kamil Kułdoszdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

628CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

629ANGIE Moloseum, Anna Tkaczb. dobra/very good, lok. 4
630BALLADONNA z Błękitnych Wydm, Anna Skweresdoskonała/excellent, lok. 3
631JUILIARD Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Szczepanik M.doskonała/excellent, lok. 2
632QAIREEN Modry Efekt, Agnieszka Sowa Halickadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

633HAJMA D Jag-Sza, Edyta Brzozowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

634FANABERIA Margarejro (FCI), Agnieszka Sroczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Dog niemiecki (pręgowany, żółty)-Deutsche Dogge (gelb, gestr.) / Great Dane (fawn, brindle)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

635ARMANI GOLD vom Zwiebelberg, Mariusz Pawlakdoskonała/excellent, lok. 3
636EDMONTON Gigantos, Artur Woźniakdoskonała/excellent, lok. 4
637EINDHOVEN Gigantos, Filipina Kraśniewskadoskonała/excellent, lok. 2
638HARLEY des Terres de la Rairie, Monika Holderdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

639DOUGLAS Gigantos, Katarzyna Licznerskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

640ARAGON Axedius, Agnieszka Dzileńskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

641BEFANA Axedius (FCI), . Pawłowska-Tuerk D., Mleczak L.doskonała/excellent, lok. 3
642ESMERALDAS Gigantos, . Futro M., Projs K.doskonała/excellent, lok. 2
643ESTELI Gigantos, Ewa Kugacz, nieobecny
644PRIMA APRILIS Univers, Elwira Wierzbickadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

645Buccaneer's DONNERLITTCHEN, Jadwiga Szłapkadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
646SYCYLIA Flosculi St Franciscus, Monika Białek, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

647LAYLA Flosculi St. Franciscus, Mirosław Nowaczewskidoskonała/excellent, lok. 2
648MADAME SHELBY Univers, Elwira Wierzbickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Dog z Majorki-Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

649ZOE R.J. Osanna (FCI), Karolina Kowalczykwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

650ULALA R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dogue de Bordeaux


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

651ARMANI House Parrot, Agata Kazimierskadoskonała/excellent, lok. 2
652BEN HUR Starotomyskie Molosy (FCI), Dariusz Glugladoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

653BAZYL Pure Life, Izabela Szczepaniakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

654ZENIT de la Glor Ivan, Elena Sokolova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

655BELLISIMA Starotomyskie Molosy (FCI), Mirosław Maciejewskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
656DOBRAWA Mercator, Marzena Kowalskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

657COFFEE QUEEN Mercator, . Pałka B., Kowalska M.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Duży szwajcarski pies pasterski-Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

658Sennenhund Estate ATLAS, Beata Skibińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
659BONO Lubuski Opiekun (FCI), Natalia Koleśnik-Goldmanndoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

660AMBER Lubuski Opiekun, . Lewandowska A., Łazar M.doskonała/excellent, lok. 1


Entlebucher-Entlebucher Sennenhund / Entlebuch Cattle Dog


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

661Korolestvo Gornih Psov JOCKER, M. Rosenkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

662APEK Porażynianka, Anna Przybylakdoskonała/excellent, lok. 2
663ASPOT Czandoria, Bogusław Zielińskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
664SPAJK Porażynianka, Jerzy Siwkab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

665Schastie Evropy IRINA, Beata Skibińskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Fila Brasileiro


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

666ALVARO-ANGEL Perolas de Blue Lagoon, Irina Kovalinskaya, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

667ZARINA Rio Grande, Kamila Pągowska-Sudołwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
668ZETA Rio Grande, Kamila Pągowska-Sudołwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

669OPALA DE FOGO CABA II Tumai, Irina Kovalinskaya, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Hovawart


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

670AMUKI Tesoro Mio, Marcin Musiałekdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
671ASLAN Tesoro Mio, Urszula Herwichowskadoskonała/excellent, lok. 2
672ASTON Tesoro Mio, Magdalena Cendrowskadoskonała/excellent, lok. 3
673JAGGER Królewska Kraina, Iwona Król-Rożek, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

674ANDRO vom Ilsesee, Dorota Smolarzdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
675DRAGON Kraina Żabek, Anna Łakomskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

676TOTUS TUUS Hovki Lusi, Katarzyna Hryniewickadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

677BUGATTI Tesoro Mio, Agnieszka Szurgotdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

678KOX vom Kottmarblick, Iwona Król-Rożekdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

679WIENA Leccinum (FCI), Dawid Goclikwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

680ANGEL Tesoro Mio (FCI), Karolina Makowskadoskonała/excellent, lok. 2
681ARIA Chatka Zielarki, Marzena Malickadoskonała/excellent, lok. 3
682ARYA Tesoro Mio, Iwona Piątkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

683BAFI z Witobelskiej Przystani, Mirosław Kubiakdoskonała/excellent, lok. 2
684GIALOTTA von Sechs Linden, Janusz Rybkowskidoskonała/excellent, lok. 3
685ZAZULA Leccinum (FCI), Maria Ziębadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

686Enormous (FCI) FINALLY MINE, Joanna Marcinkowskadoskonała/excellent, lok. 2
687IDRISS Chatka Zielarki, Iwona Piątkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
688SANTANA Animagus, Barbara Kornas-Tomaszewskadoskonała/excellent, lok. 3


Landseer (typ kontynentalno-europejski)-Landseer (europäisch kontinent. Typ/Continental-Europ. type)


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

689PARYS URSUS Astrolabium (FCI), Dariusz Walczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

690BELLONA King Jasmin, Kazimierz Cymandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Leonberger


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

691EASY RIDER Psia Psota, Kati Karvonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

692BALOO JUNIOR Bertusowy Gaj (FCI), Jacek Miciukiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
693DREAM BOY Psia Psota (FCI), Mieczysław Rosińskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
694HERKULES Löwe von Blumengarten, Maciej Grzechowiakdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

695DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj (FCI), Katarzyna Kaźmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

696GENESIS Psia Psota, Piotr Frączekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

697BIANKA Valuer, Edyta Barchańskadoskonała/excellent, lok. 2
698Cardamine's CAVA FAUSTINO, Kati Karvonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

699BEST OF FEMALE Grande Leonis, Marzena Tomasik, nieobecny
700CARMEN ELECTRA Grande Leonis, Marzena Tomasik, nieobecny
701D'VIVA ICE Serce Leona, Agata Spychaładoskonała/excellent, lok. 2
702ELEONOR Ragazze Diavolesse, Tomasz Hantys, nieobecny
703SOLARIS KIRMIZI Archilion, Katarzyna Wagenknechtdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

704DESTINY Psia Psota, Piotr Frączekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
705SUHAIL Alfa Leonis, Anna Endzelm, nieobecny


Mastif angielski-Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

706OTHELO Slnko Zemplina, Mikulas Polievka, Słowacjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

707ARAGORN Mastineum Vengo Veridas, Beata Galimskadoskonała/excellent, lok. 2
708Korosdombi BENJAMIN, Radosław Sztandera, nieobecny
709OZZY del Fracasso, Włodzimierz Białostockidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

710Dragon Hill's ARAGORN, Irina, Alexander Lammek, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

711Korosdombi ARON, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
712Masiff Hill LONDON BOY FOR INFINITE BEAUTY, Olga Kaseckajadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

713TOLA MastineuM, Tomasz Sadeckiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

714EMILY Danube Titans, Radosław Sztanderadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
715SCARLET SADE Mastineum, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

716Dragon Hill's ARWEN, Irina, Alexander Lammek, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1


Mastif hiszpański-Mastin espanol / Spanish Mastiff


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

717NANDO Fre-Su, Krystyna Kiszczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

718RINA z Karolewka, Paweł, Małgorzata Piepiorawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

719ABALIA Masive Mollusc, Olena Maslovadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
720AFERA Masive Mollusc, Olena Maslova, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

721AYLA Pastor de Ovejas, Adam Olejniczakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
722GABII z Karolewka, Barbara Jasińskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

723HERA z Karolewka, Barbara Jasińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Yuri Gergel

724ASTINA Esem, Olena Maslovadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
725ATENA Esem (FCI), Krystyna Kiszczakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
726ESPANIA Tornado Erben, Malwina Śladowskadoskonała/excellent, lok. 3


Mastif neapolitański-Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

727AARON Briciole Grandi, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

728BICO z Opławieckiej Doliny, Ryszard Kamińskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
729Kingsblood CHICAGO, Agnieszka Drachalb. dobra/very good, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

730AVILLA Briciole Grandi, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

731EVA del Gheno, Anna Siemińskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

732BRENDA Mastinarii, Agnieszka Borkowska, nieobecny


Mastif pirenejski-Mastin del Pirineo / Pyrenean Mastiff


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

733AZIR z Ismiru, Jan Skibińskib. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches

734ARWEN Avian Star, Anna Kieżab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

735ASTRA Dominium Tory, Jan Skibińskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Mastif tybetański-Do Khyi / Tibetan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

736AVILASH Beskerm (FCI), Bartosz Bieniekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

737UTTAR Tybetan Dream, Anna Bogusławskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

738BANSHI z Kolorowych Jeziorek, Andrzej Kopczyńskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
739Forte Quercus Rubra SARANG, Rafał Bagińskidoskonała/excellent, lok. 2
740UM-BERTO Bisurman, Beata Wejksznia, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

741Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN, Justyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
742Chenporewa KAM-BU KETU TYBETAN DREAM, Beata Bieszkadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
743Nam Kha KUNSANG PASSANG, Joanna Szczęsnydoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

744ALIZE z Osinieckiej Doliny (FCI), Bartosz Bieniekwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
745ASANI Beskerm, Beata Reinkewyb. obiecujący/very promising, lok. 1
746VANILLA RUBY Made in Tibet, Tomasz Stasiukiewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

747ALICE Bisurman, Joanna Szczęsnydoskonała/excellent, lok. 3
748Sea Devils DAILA, Anna Bogusławskadoskonała/excellent, lok. 4
749HANA BISURMAN du Domaine de Toundra, Justyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
750KAMYA Moonlight, Monika Kochanowskab. dobra/very good
751Chenporewa NIO NALA FOR GOLD SENGE, Elżbieta Kuśdoskonała/excellent, lok. 2
752ZURI Bisurman, Beata Reinke, nieobecny

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

753DARSHILLA Kodżan, Andrzej Kopczyńskidoskonała/excellent, lok. 2
754SANKRA Forte Quercus Rubra (FCI), Bożena Nowak, nieobecny
755WENA Bisurman, Krzysztof Gniozdorzdoskonała/excellent, lok. 3
756WESTA Bisurman, Iwona Kaznowska-Błońskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

757TASHI BOSHAY Tybetan Dream, Elżbieta Kuśdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kot

758AZIZA Lhassa Valley, Barbara Olechdoskonała/excellent, lok. 2
759Drakyi HARITI SHANGRILA, . Nowak I., Eichhorn W., nieobecny
760TENZIN KIPU Tybetan Dream (FCI), Beata Bieszkadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Nowofundland-Newfoundland


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

761Coralscape MR T GOES TO DRAGONHEARTS, Gearg,Susanne,Diana Dragon, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

762BROOKLYN Cancrimo (FCI), Martina Majchszakwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
763POKER Załoga Nelsona, Edyta Lalikwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
764POWER CANCRIMO Załoga Nelsona, Maja Pawłowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

765HAROON SWEET BEAR of Othello's Sunlight, Izabela Maratosdoskonała/excellent, lok. 3
766Norkros (FCI) REMEMBER ME WITH LOVE, Elżbieta Kowalewskadoskonała/excellent, lok. 2
767Norkros REMEMBER THIS DAY FOREVER, Elżbieta, Paweł Leontiewdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

768ZAGORISIOS z Ogrodów Ateny, Maciej Jakowczukdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

769BRAZYL z Lednickiego Zakola, Natalia Kłosek, nieobecny
770CHOREFTIS Cato Sunion, Agnieszka Romasz-Zdanowiczdoskonała/excellent, lok. 2
771ENZO Askado, Joanna Rachwałdoskonała/excellent, lok. 3
772GIBRALTAR de Child of Brice, Jolanta Marcinowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
773MOMO Załoga Nelsona, Roman Szczepański, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

774Kenamu BRAVO MASTER, Maja Pawłowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
775CZAN z Lednickiego Zakola, Rafał Kowalskidoskonała/excellent, lok. 3
776MORFEUSZ Załoga Nelsona, Tomasz Janikdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

777DEJRA Diamentowe Marzenie, Renata Olczyk-Skóra, nieobecny

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

778AILLA Power of Faith, Arkadiusz Tadychwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
779PANTA RHEI Załoga Nelsona, Roman Szczepański, nieobecny
780PRIMA CANCRIMO Załoga Nelsona, Maja Pawłowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

781AMBER Canadian Pearl, Julian Horoszkiewiczb. dobra/very good
782Daida CATO SUNION, Patryk Strzałkowskidoskonała/excellent
783DAFNE Cato Sunion (FCI), Monika Miluśkadoskonała/excellent, lok. 3
784DEMETRIA Cato Sunion, Ewa Kwiatkowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
785KLEA JESS Black Denis, Maja Pawłowskadoskonała/excellent, lok. 2
786ORKA DEA Wichrowe Łąki, Anna Nalazekdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

787SZUMIĄCA PRERIA Wichrowe Łąki, Renata Kulejdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

788BONNI z Lednickiego Zakola, Katarzyna Kubiakdoskonała/excellent, lok. 2
789DANA vom Ermstal, Stephanie Wilke, Niemcy, nieobecny
790OLIMPIA Niedźwiedzie Kąpielisko (FCI), Ewelina Wroneckadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

791COCO CHANEL Kaźko Słupski, Roman Szczepański, nieobecny
792Dragonheart's DAKOTA SUMMER, Elisabeth Lueck-Ebel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
793Norkros MISS MARY POPPINS, Elżbieta, Paweł Leontiewdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
794XIRELL VICKI Wichrowe Łąki, Anna, Paweł Nalazekdoskonała/excellent, lok. 3


Owczarek kaukaski-Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

795DAMIR Dar Pamiru, Dorota Tomkiel-Balcarwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

796Samocviety Sibiri FARID, . Fabisiak K., Faściszewski M.b. dobra/very good, lok. 1
797TEXAS-KIM Perła Kaukazu, . Burska B., Jaroszczak D.b. dobra/very good, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

798RADAMES Talgo, Sławomir Bubasdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

799BASTER BIL Klaryma (FCI), Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
800PALAS di Ca'Bastiani, Katarzyna Sokołowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

801BEHEMOT Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
802DEMON Nubes, Joanna Tuczyńskadoskonała/excellent, lok. 2
803EROTS TSAGUN, Lily, Marju Mals, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

804DUSHKA Dar Pamiru, Dorota Tomkiel-Balcarwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

805FURORA KLARYMA z Owczej Góry, Ryszard Markiewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

806FIGLARA Klaryma (FCI), Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
807QUERIDA di Ca'Bastiani, Wioletta Drenikowskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

808BONITA Ashmani, Joanna Rogala, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

809HEPI Duma Zefira, Sławomir Bubasdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
810JAGA z Koźmińskiej Przystani, Mirosław Kubiakdoskonała/excellent, lok. 3
811PANTHERA di Ca'Bastiani, Katarzyna Sokołowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

812BRAVURA Imperial Eriador, Kinga Fabisiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
813LANA ZILVA, Lily, Marju Mals, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2


Owczarek środkowoazjatycki-Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

814BAYER Aralkum, Jerzy Ząbekb. dobra/very good, lok. 3
815BLADE z Gór Pamiru, Zbigniew Wożniakdoskonała/excellent, lok. 2
816ONUFRY Jamazja, Krzysztof Sulkowskidobra/good
817Arystan Alga ZULUM, Yuliya Fedetova, Kazachstandoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

818GORAT z Granitowej Zagrody (FCI), Karol Schűtzdoskonała/excellent, lok. 4
819PIETIA Baba Hatim, Roman Nowakdoskonała/excellent, lok. 3
820ULPAR iz Klovi, Jan Trederdoskonała/excellent, lok. 2
821ZAUR Ta-Hugha, Tetyana Bodnarchuk, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

822C KADER Stancocker, Karina, Roman Stanisławscydoskonała/excellent, lok. 2
823RAHMAN Zogcza, Beata Bąkdoskonała/excellent, lok. 3
824Arystan Alga UTIUR, Alexander Kern, Kazachstandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

825NARZAN z Karagandy, Grażyna Derkacz-Kazimierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

826URGANA Wzgórze Azjatów, Danuta Reznerobiecujący/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

827Arystan Alga SHOKHRAT-KYZY, Alexander Kern, Kazachstandoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

828AFERA Aralkum, Jerzy Ząbekb. dobra/very good, lok. 2
829Show Sharm AYZA, Irina Glazunova, Rosjab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

830NISHA z Karagandy, Ernest Pawłowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Pinczer małpi-Affenpinscher


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

831Zalzoon's NAT KING COLE, Tony Vananen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Pinczer miniaturowy-Zwergpinscher / Miniature Pinscher


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

832Semper Ante PRIME TIME, Galina Kulikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

833Batterflay Land POKER, I. Fedotova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

834Batterflay Land IEROS, Tanya Rustinova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

835Semper Ante NEVER TRUST A PRETTY FACE, Irina Mazenkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Pinczer średni-Deutscher Pinscher / German Pinscher


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

836JACKSON Kalong, Beata Wojtyczkadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

837ALLEGRO von Masterhof, Aleksandra Albińskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

838GESSY-GEMMA von der Sud-Heide, Ewa Przychodzień-Schmidtdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Pirenejski pies górski-Chien de Montagne des Pyrenees / Pyrenean Mountain Dog


Psy - Dogs

839ALESSANDRO Ranc Sinorita, Barbara Bettindoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

840Patou Nordique FREJ, Kazimierz Cymandoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches

841TASHA, Kazimierz Cymandoskonała/excellent, lok. 1


Rottweiler


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

842MERPHY Odemon, Piotr Mączkowskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

843Ubersein THE REINFORCER, Izabela Grygorczukdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
844TRISTAN von Zwischenhaine, Aleksandar Bujagic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 2
845ZIKO Darel, Zbigniew Niedźwiedźdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

846HERO Kabri, Sylwia Słowińskadoskonała/excellent, lok. 2
847RAMBO-TIKA Darel, . Wolniewicz M.,W, Łukaszewicz Kdoskonała/excellent, lok. 3
848WIGOR Ekland, Jolanta Ekiertdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

849OKI' MOSSAD-ZARRA vom Grossen Tal, . Łukaszewicz K., Wolniewicz M.Wb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

850EMAR Ciapunia Na, Elżbieta Adamekdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
851LORD Odemon, Piotr Mączkowskidoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

852MADLEN Odemon, Piotr Mączkowskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

853BETI Sky Rott Storm, Duśian Kalajćić, Serbiab. dobra/very good, lok. 4
854DAYKA vom Popeye, Stanisław Podlaskidoskonała/excellent, lok. 2
855Ubersein JUST CANT GET ENOUGH, Izabela Grygorczukb. dobra/very good
856MINA vom Hause Edelstein, Marta Sokołowskab. dobra/very good
857SAMANTA Darel, Zbigniew Niedźwiedź, nieobecny
858YOCO from Royal Breed, . Kanjevac,Wolniewicz,Łukaszewic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 3
859ZIZI von Haus Zizakov, Jolanta Ekiertdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

860NANI vom Grossen Tal, Aleksandar Gagić, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

861DAKA Blackrosesrot, Dorian Sabau, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
862FANTI vom Hause Haase, Izabela Kokowskab. dobra/very good, lok. 4
863HONEY Kabri, Rafał Nowakdoskonała/excellent, lok. 2
864YANKA vom Rauberweg, Stanisław Podlaskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

865CIGI Earl Antonius, L. Latinovic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

866HERA Darel, Rafał Nowak, nieobecny


Sarplaninac-Jugoslovenski Ovcarski Pas - Yugoslavian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

867PASA od Badrova, Katarzyna Fikusdoskonała/excellent, lok. 1


Shar Pei


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

868CERMAN Rainbow Dash (FCI), Beata Mastalerekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

869ADVOCATE OF DEVIL iz Doma Bss, Nataliia Achkasova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
870Mirelit-Lent JAROSLAW MUDRYJ, Dorota Tokarskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

871BUNTOVSCHIK, Nataliia Achkasova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
872Tagri Edcher OLEOEL MARSH CHEMPION NIL WORLD, Olga Golovanova, nieobecny
873PEI ATTENTION PRINCE OF Meatmouth, Andreas Riggelsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

874AWERS z Koziego Rynku (FCI), Iwona Langedoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

875COMA LUNA Rainbow Dash (FCI), Agnieszka Zbroszczykwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

876Meatmouth MY WAY, Andreas Riggelsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
877SECRET LINE Quare Non, Magdalena Morawskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

878PROUD GREAT PETITTE Sugar Dog (FCI), Beata Chudowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

879ADVANCE GOLD iz Doma Bss, Hanna Matvieieva, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
880KOKA od Niuni Zołzuni, Beata Chudowicz, nieobecny
881Ace of Peis TOUCHED BE AN ANGEL, Panos Demetrioudoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Sznaucer miniaturowy (biały)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (white)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

882STONE VIKING GHOST FROM Dolina Rivendell (FCI), Artur Liszkadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

883FAVOURITE OF FATE FOR Grandalis, Irina Vlasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
884Blaylock MOVES LIKE JAGGER, Tatiana Figuradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

885Made in Spain PINGUS, . Lolo A., Larsy J.doskonała/excellent, lok. 2
886Gently Born YA ZHENIH, Anna Vlasovadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

887Black Beatle's YOSCHKA-SUPERGIRL, Anna, Tadeusz Ogonowscydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

888Yves Nadiz TOMBOY PRINCESS, Magdalena Domańskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

889HIP HIP HURRA Dyas Poland, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

890FANTASTIKA GRADALIS, Natalja Sizova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Sznaucer miniaturowy (czarno-srebrny)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black and silver)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

891Algris CAMPARI, . Sergeeva N., Tokareva V., Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

892BRAVO MIO BRAVO Polar Line, Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 2
893Algris INTEGRAL, V. Tokareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

894I'M PERFECT GENTELMAN Helloween, Agnieszka Durlikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

895CALIMEHTAR MY LOVE FROM Dolina Rivendell (FCI), . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
896Sasquehanna NAGIETEK, Izabela Frączekb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

897Arca Noi KUPIDON, Andrei Dudarev, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
898Sasquehanna (FCI) LOTOS, Sylwia Kamińskadoskonała/excellent, lok. 2
899MĘŻNY Dzikie Pola (FCI), Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

900Sasquehanna (FCI) DEKIEL, Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 3
901Sasquehanna DEREŃ, Nataliya Sergeeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
902Sasquehanna (FCI) GORDON, Sylwia Kamińskadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

903ZACNA DAMA Dzikie Pola (FCI), . Szymańska M., Kulczyk R.wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
904ZAISTA Dzikie Pola (FCI), Justyna Pacholczakwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

905AYREEN THE STAR of Rainbowland (FCI), Tatiana Figuradoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
906PRINCESS OF WALES FROM Dolina Rivendell (FCI), Izabela Podolskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

907Kelly's DREAMS COME TRUE, Agnieszka Durlikb. dobra/very good
908Algris GLORIA DEI, V. Tokareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
909KUMA bez Sukcesu, Zygmunt Szyndler, nieobecny
910MELODY Vis a Vis, Lidia Kozakiewicz-Lewszyk, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

911HELL WAS MADE IN HEAVEN Helloween, Dariusz Malmondoskonała/excellent, lok. 2
912KONY Balcerowska Sfora, Bożena Skoczylasdoskonała/excellent, lok. 3
913PANNA Dzikie Pola (FCI), Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

914Sasquehanna WIŚNIÓWKA, Adam Sposóbdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
915Sasquehanna WYBOROWA, Grzegorz Mirondoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Flera Chaikovskaya

916FANTAZJA Dzikie Pola, Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent, lok. 1


Sznaucer miniaturowy (czarny)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

917MISTER BASIL'S TIME Nan Eldar, . Waszczuk,Skoczylas-Andrzejczykwyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

918Made in Spain DUTY FREE, Aleksandra Lolodoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
919ROCKY STORN z Ojcowskiej Krainy, Patrycja Jagiełkadoskonała/excellent, lok. 2
920Kelly's SUPER STAR, Magdalena Wiśniewskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

921IVANHOE Asterniger, Dariusz Pietraszkodoskonała/excellent, lok. 1
922LEGENDARNYI iz Idilii Kontrastov, Marina Sergeenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

923ZHARKIY POTSELUY iz Idilii Kontrastov, Ekaterina Zagayskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

924Xiado (FCI) DECOY ON GIRLS, Joanna Wójcińskadoskonała/excellent, lok. 2
925Savali ILLINOIS BOY, Sabine Wuttge, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
926Den Schwarzen Wirbel KAIROS, M. Lukyanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

927FARAON QUEEN Dastynella Elegant, Izabela Podolskawyb. obiecujący/very promising

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

928INDIA Asterniger, Paweł Rutkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
929MY LOVELY STAR Mengo Celebration, Elwira Dudzikdoskonała/excellent, lok. 2
930ORANGE POWER FROM Dolina Rivendell (FCI), Sławomira, Marta Wąsowskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

931JANIA Asterniger, Paweł Rutkowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
932TRAPHENS NEPHTHYS FROM Dolina Rivendell, Wanda Rusinekdoskonała/excellent, lok. 4
933ZHASMIN iz Idilii Kontrastov, . Secheneva T., Gusarova N., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
934Stazborg ZHENEVIEVA GRANDALIS, Elena Zakochurina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

935CZARNA JAGODA Mandragora Mini (FCI), Marta Hyczkodoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Sznaucer miniaturowy (pieprz i sól)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

936Kopykats KAPTAIN CRUNCH, Martyna Michalskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
937NOBLE HEART Mengo Celebration, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

938HEROS Skarb Marysieńki, Hanna Bartkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
939Klan Skorpiona MINT PEPPER, Viktoria Chernysheva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

940Nujax NORDIC KNIGHT, Stine Andersen, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

941GLAMOUR VISION Piwowar, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

942DAR WALENTEGO Piwowar, . Bukowiecka N., Bukowiecki J.doskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

943RAINBOW'S PECK OF GOLD from Dolina Rivendell (FCI), Mirosław Harnikdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
944SEMILUNA Dentis, Mirosława Krysztofekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

945SZAMEJKA Vichy Rose (FCI), Izabela Frączekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

946Sailer's EVERY SALT-SALT, Ewa Tracz, nieobecny
947MS MONROE Contabilitate (FCI), . Antkowiak L., Matławska B.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Sznaucer olbrzym (czarny)-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

948JOINT Asterniger, Paweł Rutkowskidoskonała/excellent, lok. 2
949JULES Asterniger, Paweł Rutkowskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

950NAPOLEON Dyas Poland, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
951WASKEZ z Tartaku, Ireneusz Przybyła, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

952Gently Born SHAKESPEARE, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

953EYK Dyas Poland (FCI), Halina Kruk-Koźmińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
954NORTHON Nergal, Krzysztof Pawłowski, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

955AMBRA Libre de Ratatouille, . Milewska G., Milewski K.doskonała/excellent
956ANA Dyas Poland, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
957AZJA SWEET DREAM de Ratatouille (FCI), Monika Kucharskadoskonała/excellent, lok. 3
958CRAZY GIRL Bearded Devil, Marcin Puszkarewiczdoskonała/excellent, lok. 2
959JAMAICA Asterniger, Krzysztof Buczak, nieobecny
960KATRIONA Asterniger, Andrzej Śnieguladoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

961BONANZA Bearded Devil, Jarosław Gąsienica-Mazurkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
962CARNOTA Jamag-Ol, Aleksandra, Janusz Magdziarekb. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

963APOCALYPSA Bearded Devil (FCI), Anna Wiszniewskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
964PENELOPE Dyas Poland, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent, lok. 2
965Black Emac TUTTI-FRUTTI, Eli Merethe Nesset, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

966JAGODA z Mazurskiej Wsi, Anna Makuchdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Sznaucer miniaturowy (czarny)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black)


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

967Gloris DARIA, Svetlana Yurkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


Sznaucer olbrzym (czarny)-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (black)

968IMPRESSION Dyas Poland (FCI), Piotr Stenceldoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Sznaucer olbrzym (pieprz-sól)-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

969SILVER KEEP DREAMIN Ekstrawagancja, Marta Mazurdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Rogowska

970Silver Senator GIN-CHIA, Jacek Piotrowskib. dobra/very good


Sznaucer średni (czarny)-Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

971LATHOR Khagrass, Ewa Lachdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

972KASHMIR Flavago, Marek Wiktorskib. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

973Cherni Strazhnik TIMLY FIND, Małgorzata Łobodadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

974IZET SEEMLY FOR ELFARA Magnum Cordis (FCI), Małgorzata Bujalskab. dobra/very good
975ROMANCE od Dalajskeho Potoka, . Bakun J., Ziółek M.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

976Cherni Strazhnik GRAFFITI BLACK, Małgorzata Łobodadoskonała/excellent, lok. 2
977MALAGA Flavago, Karol Sokołowskidoskonała/excellent, lok. 3
978MANDI Grand Calvera, Marek Wiktorskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
979NIGRUM ROSE Grand Calvera, Patrycja Głowackadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

980KHAGRA Flavago, Ewa Lachdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
981NOMEN OMEN NIRVANA Grand Calvera, Monika Apolinarskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

982CHER vom Mandelröschen, Małgorzata Pinkosdoskonała/excellent, lok. 1


Sznaucer średni (pieprz-sól)-Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

983TAMIR Elfara Poland, Maria Sikorska-Zybekwyb. obiecujący/very promising

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

984Grey Tetis NOBEL, . Bakun J., Ziółek M.doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
985OTIS Gagatek, Alina Grochowskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

986TIGA Elfara Poland, . Juźwin J., Bujalska M.wyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

987AFERA LE SAMBO Desarma, . Ziółek M., Bakun J.doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
988Invidia Dios DEA DELL'AMORE, Natalia Kassina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
989Grand Sen (FCI) JAVA, Martyna Musiałdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

990Grand Sen INDIRA, Iwona Gajeckanie do oceny/cannot be judged

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

991Invidia Dios BELLE ARTI, Ekaterina Demenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Maria Bruska

992Febl DIONA, Natalia Kassina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
993Adiolas CATALINA, Maria Thim, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
994Grand Sen (FCI) EMMA, Agnieszka Kulibabadoskonała/excellent, lok. 2
995FLER Adekatos Poland (FCI), Piotr Bujalskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2014, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Tosa


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

996ATAI Tosa Tandoku od Labe, Jitka Hajkova-Vojtiskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
997ZIMOKU od Janusów, Maja Ozimkowicz-Kowalska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

998YUMEI od Janusów, Rafał Kotniewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

999ARES Shigeru, Jitka Hajkova-Vojtiskova, Czechy, nieobecny
1000ATOS znad Brzegu Świdra, Tadeusz Stoczewskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

1001ANA Mazurski Samuraj (FCI), Janusz Wojciulewiczdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec

1002BONI znad Brzegi Świdra, Iwona Juszczykdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
1003BORA znad Brzegu Świdra, Tadeusz Stoczewskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1004EMI Mazurski Samuraj (FCI), Janusz, Ewelina Wojciulewiczdoskonała/excellent, lok. 3
1005TANDOKU od Janusów, Jitka Hajkova-Vojtiskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4


South African Boerboel


Psy - Dogs

2700Afrika PAULI OF ALWYNE, . Syrytsia V., Prozorova L., Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB