Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 26.10.2013



Duży Münsterländer-Großer Münsterländer / Large Munsterlander


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1397UHRY JUNIOR od Nezdiskeho Potoka, Hennie, Anke Ijpelaar, Holandia, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1398KALLE van de Stommeerpolder, Hennie, Anke Ijpelaar, Holandia, nieobecny


Mały Münsterländer-Kleiner Münsterländer / Small Munsterlander


Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1399ARINA z Kończyckiej Wsi, Roman Gęstwadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1400AJRA z Kończyckiej Wsi, Roman Gęstwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Pointer-English Pointer


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1401Weimpoint LOCHDUBH, Tina Toft Bergstrom T.T.,T., Lenaerts K., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1402AJZON z Halikarnasu, Barbara Szafrandoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1403COCOS z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1404Sasquehanna GAJ, Ina, Agnieszka Małeckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1405DHANYA z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1406KORA z Halikarnasu, Barbara Szafrandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Seter angielski-English Setter


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1407TRISTAN Simarilion, Aleksandra, Ewa Najsarekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1408Set'r Ridge's DELIVERING THE DREAM, Tina Toft, Tonny Bergstrom, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Seter irlandzki-Irish Red Setter


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1409JURAND z Orszaku Chrobrego, Wiesław Chleboszdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1410ESSENTIAL KILLING Lofty, Sławomir Tkaczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1411BAZYL Rysi Wykrot, Sylvia Gussmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1412ARGO Rysi Wykrot (FCI), Anna Żwierełło-Kozłowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1413Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL, Jadwiga Konkieldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1414BEAUTIFUL WOMAN Z ARISLANDU Karmani, Iwona Manikowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1415SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu, Dorota Sołtysikdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1416CASSIE Amber Wind (FCI), Antonina Szczepaniakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1417ISKIERKA z Mahagonii, Joanna Szpendowskadoskonała/excellent, lok. 4
1418JULIA ROBERTS z Arislandu, Jadwiga Konkieldoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1419PRINCESS PAULINA All Irish God, Grażyna Skalskadoskonała/excellent, lok. 3


Seter irlandzki czerwono-biały-Irish Red and White Setter


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marlena Jakubowska

1420PASSION OF LOVE Shadow Dog, Monika Zalewadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Seter szkocki (Gordon)-Gordon Setter


Psy - Dogs

1421DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, Magdalena Dudadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1422Forester's TIGER WOODS OF DARKMOOR, Kirsten Wehmer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1423WILLI BOY Shadow Dog, Alicja Dezordoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1424EARTH FIRE from Fire'sons Garden, Dagmar Bartels, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1425Munroc EXPATRIATE, . Luedemann B., Timmermann S., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1426ROSALIE von der Wilden Horde, Grzegorz Sklorz, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1427Foresters REMEMBER ME OF DARKMOOR, Anke Panzner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Wyżeł niemiecki krótkowłosy-Deutsch Kurzhaar / German Short-haired Pointing Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1428CAMERON z Czarnego Dworu, Andrzej Poredadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1429KOGEL-MOGEL Anons (FCI), . Trawiński G., Lisiak P.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1430NEFRA Hubertówka znad Parsęty, Jadwiga Sagandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1431PATI My¶liwski Tabor (FCI), Marek Dropb. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1432FIONA Kajminia, Krzysztof Sagandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Wyżeł niemiecki szorstkowłosy-Deutsch Drahthaar / German Wire-haired Pointing Dog


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1433IDRIS Ars Venandi (FCI), Zbysław Thomasdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Wyżeł weimarski krótkowłosy-Weimaraner Short-haired


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1434Weimaranus IRON MAN, . WoĽniak P., WoĽniak Podemska Mwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1435JANTAR Carski Trakt (FCI), Ewa KuĽniar-Niemkiewiczwyb. obiecuj±cy/very promising
1436Breica JOHNY DEEP IMPERIUM STAR, . Doub J., Walkowska P., Kanada, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1437Ashlaren HAWZAT HARRY, JL Meyburgh, RPAdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB
1438PRIM Bielańska Sfora (FCI), . JaĽwińska E., Ciszewska B., nieobecny
1439VALLEY OF HEARTS Canis Fortuna (FCI), Anna Jolanta Raczyńskab. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1440Buenos LORD AIRESS, Elena Klinitskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1441PROTAZY Weimaraners House, Magdalena Piasecka, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1442LOUBOUTIN Bielańska Sfora (FCI), Edyta JaĽwińska, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1443ZNANA WANDA KUKAKUK Imperium Star, Elżbieta Chowaniecb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1444JUNE Bielańska Sfora, . Ciszewska B., JaĽwińska E., nieobecny
1445ULLA Fala Love'a, Konstantin Pozdneev, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1446JEZABEL Grey Fellow, Elżbieta Chowaniec, nieobecny
1447Kolata's NANIS PICTURESQUE, Laszlo Sandor, Węgry, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1448HiBourne's AMY GOOD DOG, Eliza, Karolina Grodzickadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1449Hunting Collection BEAUTY, Konstantin Pozdneev, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


Wyżeł węgierski krótkowłosy-Rövidszörü Magyar Vizsla/Hungarian Short-haired Pointing Dog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1450ERNIE z Weitovho Iomu, Andrea Petrikova, Słowacjawyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1451KER Taka Toka, Jan, Barbara Reczekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Suki - Bitches


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1452BELLA Bertoni Prague, Roman Wiezner, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1453GIVENCHY Kievskie Kashtany, D.O. Ilychev, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Wyżeł włoski krótkowłosy-Bracco Italiano / Italian Pointing Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1454MARIO BELLINI di Ala d'Oro, Anna Maliszewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1455ORO, Katleen Lukin, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1456Braccolove (FCI) VEERA, Katleen Lukin, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1457BISIA z Polany Kłapouchego, Jolanta Pawłowska-Giedroyćdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Wyżeł włoski szorstkowłosy-Spinone Italiano / Italian Wire-haired Pointing Dog


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hana Ahrens

1458Stannamore BIANCA NINTEA DI CATO, Marina Khenkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB