Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 26.10.2013



Alpejski gończy krótkonożny-Alpenländische Dachsbracke / Alpine Dachsbracke


Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1257HAGA z Psiarni Wojskiego, Kinga, Jacek Kulpińscyb. dobra/very good, lok. 1


Basset artezyjsko-normandzki-Basset Artesien Normand / Artesian-Norman Basset


Psy - Dogs

1258FANION de la Petite Dordogne, Małgorzata Roszakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1259SIR IT'S ZEUS of the Three Turpin's, . Nierop F., Van Ringen I., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1260CHANEL CHEATEAU FONT BONNET Semper Cordis, Andrzej Adamusdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1261CHANEL PRESTIGE DE MOU Semper Cordis, Andrzej Adamusdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1262LADY IT'S IRIS of the Three Turpin's, . Nierop F., Weidema H., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Basset Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1263BR Lake Park HARRY, Gert Bossenb. dobra/very good, lok. 2
1264Pincalonga QUESTION MARK ITALIANO, Marek Betlińskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1265ULO ORLEN Unita, Teresa Rupniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1266DIABLO Cudeńka, Maciej Jaskuła, nieobecny
1267Ceppelin FOSTER, Ewa Pietkiewicz-Kamińska, nieobecny
1268Dudi Dog's GARRY, Małgorzata Dudenkodoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1269Newdown Bassets KORINTHOS, Gert Bossen, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1270CUDDLY CODY van Grunsven, Ewa Pietkiewicz-Kamińska, nieobecny
1271Dudi Dog's (FCI) ERYK, Małgorzata Dudenkodoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1272TRIOLA Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1273TOCCATA Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Beagle


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1274MUFINEK La Lu Riqueza, Zachariasz DuĽmiczdoskonała/excellent, lok. 2
1275NORTHLIGHT JET Toruński Czar (FCI), Magdalena Maciakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1276Absolutely Spotless ZOOM, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1277Gold Line's GLOBAL JOY AND VICTORY, Connie, Leo Stisen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1278YOGI Esflores (FCI), . Lipiec M., Drabik E.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1279Gold Line's ROMANTIC DAME EDNA, Connie, Leo Stisen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1280PAULA La Lu Riqueza, Zachariasz DuĽmiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1281EDOLLI Filgraze (FCI), Grażyna Słomińskadoskonała/excellent, lok. 4
1282EMMI Filgraze (FCI), Grażyna Słomińskadoskonała/excellent, lok. 3
1283JAMAJKA z Mosińskiego Rancza (FCI), Agata Szczygiełdoskonała/excellent, lok. 2
1284PALOMA BLANCA Xandrina (FCI), Sławomir Pertekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1285Trewelyn TRIANGLE DRAMA, Annica Lindstrom, Szwecjadoskonała/excellent

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1286BRIME z Pastorowej Sfory, Agnieszka Poloniusdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1287Trewelyn TITBIT OF GOLD, Annica Lindstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Bloodhound-Chien De Saint-Hubert


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1288BOURBON Silberstein bei Trautenau, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1289JAKUB DE MOLNAY Casus Belli, Barbara Zelewska-Pankanindoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1290DARCY, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dalmatyńczyk-Dalmatinac / Dalmatian


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1291VITO CORLEONE Alma-Woz (FCI), Nikodem Dolatadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1292ABSOLEM vom Gramzower Kloster, Barbara, Harald Bottcher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1293With Love in Heart AMETHYST ROYAL LUXURY, P.V. Cherkis, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
1294Tre Falke's FINSKE FIDELIUS, . Olsen E.W., Larsen E.C., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1295MR. PRESIDENT vom Forst Eichenhorst, Beate Gensler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1296Lots of Spots BRUCE THE BOSS, Pia S. Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1297SIR DUTCH DREAM of the Three Turpin's, . Grootaers T., Sk/Grootaers de, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1298SWEET PEPPER vom Forst Eichenhorst, Beate Gensler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1299Plainfield's DIONNE, Sabine Wabnitz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1300Tre Falke's FANLIGHT FANNY, . Olsen E.W., Larsen E.C., Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1301Lots of Spots MADAME MARIE, Mette Gruener Vindfeldt, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1302Gwynmor DERE DI, P.V. Cherkis, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
1303MILLA, Liina, Mirell Kukk, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Gończy Hamiltona-Hamiltonstovare / Hamilton Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1304GRENA Plesówka, Romuald Gessnerdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1305GROTA Plesówka, Eugeniusz Klawikowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy polski-Polish Hunting Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1306HONEY z Krainy Łowów, Marta, Ewa Szułakiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1307KOZAK Herbu Węszynos, Dorota Gajowiakdoskonała/excellent, lok. 2
1308LAGER Czarna Złaja (FCI), Marcin Rożekdoskonała/excellent, lok. 3
1309LANCET Czarna Złaja (FCI), Piotr Różański, nieobecny
1310LARUM Czarna Złaja (FCI), Tomasz Kapustadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1311BIRKUT El-Halem, Ryszard Marcinkowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1312WEKTOR El-Halem, Agata, Łukasz Piskuładoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1313FAGOT Gończa Rado¶ć (FCI), Radosław Kujawiakdoskonała/excellent, lok. 2
1314GRAMEN Kłusuj±ca Sfora, Piotr Białasdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1315DUNAJ z Huculskiej Ł±ki, Joanna WoĽniewicz, nieobecny
1316PAGO El-Halem, Agata, Łukasz Piskuładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1317K. LAWENDA z Gajowego Wzgórza, Zbigniew Luterwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1318PAJDA Gończa Rado¶ć (FCI), . Kamyszek A., Wabińska I.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1319PSOTA Gończa Rado¶ć (FCI), . Kamyszek A., Wabińska I.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1320ROSA Czarna Złaja (FCI), Emilian Adamczewskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1321GAWRA Le¶ny Drań (FCI), Dariusz Kapustadoskonała/excellent
1322HUSARIA Kłusuj±ca Sfora (FCI), Grzegorz Werondoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1323KLAMRA El-Halem, Rafał Pluto-Prondzińskidoskonała/excellent, lok. 4
1324MIA, Alicja Kretdoskonała/excellent, lok. 3
1325RUN TO THE HILLS Petrus et Lupus (FCI), Beata Wi¶niewskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1326ARKADIA El-Halem, Eugeniusz Klawikowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1327HOLLY Smogorzewska Zagroda, . Jeton-Domagała E., Domagała Ł., nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1328KAJA Le¶ny Amok, Jacek Rowicki, nieobecny
1329KORA z Beskidzkiego Matecznika, Dorota Gajowiakdoskonała/excellent, lok. 2
1330NYSA z Beskidzkiego Matecznika, Marta Jaworskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1331SZLACHCIANKA El-Halem, Beata Wrzesińska, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1332CWANA Gończa Rado¶ć (FCI), Andrzej Kamyszekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1333LILKA Goniec Podlaski, Mirosław Krawczykdoskonała/excellent, lok. 2
1334LULKA Goniec Podlaski, Krzysztof Bojarskidoskonała/excellent, lok. 3
1335STRUGA Melodyjny Gon, Beata Wrzesińska, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1336HESI Herbu Oksza (FCI), Małgorzata Kaczmarekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1337ZADRA z Beskidzkiego Matecznika, Andrzej Kamyszekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1338SZABLA Kłusuj±ca Sfora (FCI), Grzegorz Werondoskonała/excellent, lok. 1


Gończy słowacki-Slovensky Kopov / Slovakian Hound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1339PERI Anons (FCI), Paweł Lisiakb. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1340PRAGA Anons (FCI), Paweł Lisiakdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1341JULY Anons (FCI), Paweł Lisiakb. dobra/very good, lok. 1


Grand Basset Griffon Vendeen


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1342Black Majesty SAINT SHE AIN'T, Iva Raic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1343EXTRA GENTIL v.d. Viersenhoeve, Ewa Pruszewiczb. dobra/very good, lok. 1


Mały gończy gaskoński-Petit bleu de Gascogne / Small Blue Gascony Hound


Psy - Dogs

1344HERMES du Pin Noir de la Goutte, Waldemar Włodarczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1345HUGO Le Bleu Cardinalis (FCI), Marta, Waldemar Zgleniccydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1346KARO Le Bleu Cardinalis (FCI), Marta, Waldemar Zgleniccydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Ogar polski-Polish Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1347MINOR z Beskidzkich Wysp (FCI), Krzysztof Palakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1348HUBERTUS Graj±ce Echo, Małgorzata, Agnieszka Gałandoskonała/excellent, lok. 2
1349NINO Warkuta, . Janas M,Juszkiawiczus-Badin J.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1350PUSZKAR z Huculskiej Ł±ki, Beata Wrzesińska, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1351ZBYSZKO Psia Cometa, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1352EGAR z Beskidzkich Wysp (FCI), Krzysztof Palakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1353ARONIA PC Ogarowe Granie, Katarzyna Sakławska-Badziukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1354WESTA z Zatrzebia, Aneta Mischkeb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1355HAFRA Graj±ce Echo, Joanna Juszkiawiczus-Badindoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1356GALA z Południowej Kniei (FCI), Katarzyna Gazdadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Petit Basset Griffon Vendeen


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1357ALIBI z Nowej Chaty (FCI), Aleksandra Twardowska, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1358Afterglow EARLE GREY, Birgitte Winter Arildsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1359DESIRABLE Patrimoine Rural, Vivian Greschok, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1360FODNOTE Lots of Love, Birgitte Winter Arildsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1361Vilauddens MARDOL, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1362FIDJI des Ptits Bouts de Chouans, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Porcelaine


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Bogusława Patrzykont

1363Logpoint FANETTE, Liina Kukk, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Posokowiec bawarski-Bayrischer Gebirgsschweisshund/Bavarian Mountain Scenthound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1364FARES z Brzozowej Akacji, Grzegorz Bojanowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1365Spod Orlieho Hniezda CAR, Paweł Sońtadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1366BASTER z Prawego Brzegu, Aldona Oraczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1367FARIS Vatrova, Aldona Oraczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1368MAGNOLIA Bona Espero, Magdalena WoĽnawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1369DRAKA Królowe Stojło, Eugeniusz Klawikowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1370BURA z Łosiego Dworu, Małgorzata Zielińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Posokowiec hanowerski-Hannover'scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1371SABAT Srebrna Łękowica, Bogdan Wi¶niewskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1372AURA Złota Baleda (FCI), Lidia Wojtkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1373FARA Bobrowy Las, Monika Fuchsdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Rhodesian Ridgeback


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1374ABUBABKAR Canis Ad Leones (FCI), Marta Bekalarskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1375Faira GOSHI GULAMU, Hanna Vesterinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1376ADDY JONAS Nyambe, Alena Gebrova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1377FAMOUS JUMA de Kiungwana, Vivien Yvonne Patrzyk, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1
1378Ye Japha GITONA YEBOAH YANGARI, Martina Graf, Niemcyb. dobra/very good, lok. 3
1379SIBI FRODO Gerdin Longridge, Adrianna Przybyłab. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1380ECAILLE Anunnaki, Zdislava Noskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1381Ridge's Star KING DEIMON ORLOFF, E.S. Filushkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1382LORD RED z Werw±, Ewa Makowskadoskonała/excellent, lok. 4
1383Tarujen UWAYO, . Vesterinen H., Pietikainen P., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1384ASHAKI Canis Ad Leones (FCI), Zbigniew Bekalarskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1385Tina Trading URMALA, Vivien Yvonne Patrzyk, Niemcyb. dobra/very good, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1386Meranga Grande FAHRA, Georg J. Marek, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1387MILA Cathalpa z Bałuckich Ł±k, Marek Roguckidoskonała/excellent, lok. 4
1388Djembe Meteors (FCI) NIRIMBA TOFFISTAR, Aleksandra Marzęcka-Skibadoskonała/excellent, lok. 2
1389Tusani OLALA ELISEE, Jan Kudlik, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1390Ye Japha GANAH XAYA KIJANA, Kamila Schindler-Muller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1391GOOD GIRL LOLOO de Kiungwana, Sarah Polk, Niemcyb. dobra/very good, lok. 4
1392KARAMA TOSA Monwiere, Bartosz KaĽmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1393Wa Kishujaa KIANGA FAMOUS CHAKA, Vivien Yvonne Patrzyk, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1394MISSION POSSIBLE Ciepły Dom (FCI), Alicja Prec, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jan Ryk

1395Vastakarva PIPPI AF MINOS, Jasmin Manki, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1396WAMWERU ANEESA Makorikori, Anna Stańczykdoskonała/excellent, lok. 2