Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 26.10.2013



Airedale Terrier


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

748ROYAL ESQUIRE Raider's Antania, Anna Słaboszewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

749Nedella CALYPSO, Ryszard Kotowskib. dobra/very good, lok. 2
750Rus Kornels SIMVOL POBEDY, E., S. Nikuliny, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
751Evermay's VICTORY LOVER BOY, Berthie, Peter Spronck, Holandia, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

752Gingerdream ALL EYES ON ME, Angelika Żabicka, nieobecny
753Aloiz Deli KINGLY STEP, Anna Antonova, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 2
754RICHARD LIONHEART Raider's Antania, Natalia Didenok, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
755TWARDZIEL Kementari, Alina Łukasikdoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

756Flaire MATROSZKA, Paulina Riemerobiecuj±cy/promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

757FREESTYLE Poezja Ruchu, Eliza Tomczak, nieobecny
758Est Etiam NORMA VITA FOR AIREDOGS, Olga Aleksandrova, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 3
759NUNTIA DE VICTORIA Est Etiam, Karina Hawling-W±sik, nieobecny
760REALLY AMAZING Raider's Antania, Nadja Drobotova, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
761Rus Kornels SAMA DRAGOTSENNOST, E., S. Nikuliny, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

762KOMET ALEXANDRIA Raider's Antania, Hubert Zumbragel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

763Sher ULYBKA FORTUNY, . Mikheeva N., Nikulina T., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

764Rus Kornels ISTINNAYA TSENNOST, . Nikuliny E.,S., Ivanova I., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
765Aloiz Deli KARISSA MAZERATTI, Zhanna Bondar, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 3
766OMALIA ROSSI Raider's Antania, Dmitry Haritonchik, Białoru¶doskonała/excellent
767SHEILA CHANDRA Betakaroten (FCI), . Ja¶niak A., Poprawka A.doskonała/excellent, lok. 4
768VALERIA of the Aire Victory, Berthie, Peter Spronck, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

769GINGER Poezja Ruchu, Angelika Żabicka, nieobecny


American Staffordshire Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

770RIDER Gold Bonzo (FCI), Krzysztof Janickiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

771AMMAN KUZUM GORAN Crazy-Staff, Małgorzata Burczakdoskonała/excellent, lok. 2
772Xentaris ANATOL, Karolina Dziadkiewiczb. dobra/very good, lok. 3
773FAIR PLAY Diamond Staff, Rafał Kotnarowski, nieobecny
774LIMITED EDITION iz Sozvezdiya Staff, Marcin Mo¶cickidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

775OBELIX Tipit'z Hanky, Hana Brezinova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

776Hot Like Hell (FCI) HELLBOY, Mateusz Maciejewskidoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

777Piotrowski's AMAROK, Mike Hermann, Niemcyb. dobra/very good
778Ashanti Super Staff ATOMIC BOY, Wojciech Klausdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
779Iron Amstaff BLADE, Sophia Meyer, Szwecjab. dobra/very good
780DREAMS COME TRUE PROZAK Canossa, Małgorzata Sobieraj-Krzyżanowskadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

781DANCEHALL QUEEN Jamag-Ol, Agnieszka Krawczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
782GUINNESS RECORD Taboo, Maciej Wypychwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

783ALHAMBRA Anielski Raj, Piotr Rzepeckiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
784ELECTRIC EUROPE OFF Prozak, Małgorzata Sobieraj-Krzyżanowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
785PAJA Peperoncino, Maciej Wypychwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

786YOU ARE MY LOVE s Almaznogo Ostrova, Aleksandra Le¶niowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

787AMBER Rapax, Paweł Winowiczdoskonała/excellent, lok. 2
788BEATRICE Jamag-Ol, Janusz, Aleksandra Magdziarekb. dobra/very good, lok. 3
789Red Icon's CUZ I'M WORTH IT, Sophia Meyer, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
790DIADORA Crazy-Staff, Kamila Kosikb. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

791AMERSTAFF QUEEN OF SPADES Rapax, Tomasz Żeberkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
792MOONLIGHT Ast Team, Blanka Jezierska, nieobecny
793MYSTIQUE LADY Casa Vitoria, Marcin Mo¶cickidoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

794CARRERA GT from Royal Court Yard, Iuliia Bondarchuk, Ukrainab. dobra/very good, lok. 3
795JOKO Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
796KSARA Gold Bonzo (FCI), Krzysztof Janickidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

797COLLIN Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczakdoskonała/excellent, lok. 1


Bedlington Terrier


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

798COSMO von der Reide, Zdenka, Vladimir Fincerovi, Czechyb. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

799SHONA Slim Extreme (FCI), Małgorzata Strzelczyk-Nowakobiecuj±cy/promising


Border Terrier


Psy - Dogs

800YORK z Romanova Chovu, Silke Barow, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

801Medaowlake IN VINO VERITAS, W.M.L. Bijnen-Guns, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

802Klettermusens ALIBI, Nataliya Nikolaeva, Rosjab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

803AKTIVNY OTDIH iz Lesnego Kraya, Nataliya Nikolaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
804ARNIKA Scrato, Paulina Krol-Knutsendoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


Bulterier-Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

805ACE VENTURA Buliraj, Remigiusz Cichońskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
806GUINNESS Bule z Buzy, Anna Prasołwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

807POSEJDON Ewimark Rakownia, Monika Aleksandrowiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

808BALTAZAR z Krainy Wampirów, Małgorzata Małowieckadoskonała/excellent, lok. 2
809BULL Bullbuba (FCI), . Stybar R., Kwieciak J.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

810VINDICATOR Dziedzictwo Tudora, Ewa Gawlik, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

811ANTON Zeruel (FCI), Piotr Kurasiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

812ANNELIESE vom Welpersberg, Rene, Annett Seydewitz, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
813Sherdog (FCI) OLIVIA, Robert Marcinkowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
814PENELOPA Ewimark Rakownia (FCI), . Wojciechowski M., Stybar Rwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

815UROCZA PANNA Pullera, Agata Jarz±bekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

816DO YOU LOVE ME Lakonga, Rafał Krzykaładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
817LAMBORGHINI SESTO ELEMENTO Dziedzictwo Tudora, Katarzyna Misiuda, nieobecny
818MAJORKA Bulova, Barbara Golałdoskonała/excellent, lok. 2
819ROMA Czarny Baf, Wiesław Zimnydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

820INFINITI Lakonga, . Androsz J., Suwała W.doskonała/excellent, lok. 2
821ROCK YOUR BABY Ursa Saga, Aneta Fr±ckiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

822JANA von der Alten Veste, Rene, Annett Seydewitz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Bulterier miniaturowy-Miniature Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

823CHINGACHGOOK od Rudej WiedĽmy, Katarzyna Grużlewska-Łosikwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
824CHOCHLIK od Rudej WiedĽmy (FCI), Krzysztof Kurzownikwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

825Bona Dea Plyus BANANA MAN, Evgen Barsukov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
826IDEAL Kia, Krzysztof Kowalczykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

827GEMINI SAHAT Chucho Topline (FCI), Hubert Przybylskib. dobra/very good
828SWEET BAZYL Chucho Topline (FCI), Małgorzata, Wojciech Wolniewiczdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

829HERCULES Kia, Sławomir Kamińskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
830PREZES Zbysz-Bull (FCI), S. Bieganowskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

831Duvessa CODE RED MARGINS, Ewa Nielsendoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

832DEBRA Wantedbulls (FCI), . Kmieciak A., Struzik J.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

833BABY DOLL Wantedbulls (FCI), Maciej Borakdoskonała/excellent, lok. 2
834Bona Dea Plyus BOMBSHELL, Evgen Barsukov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
835XENIA HOPE BONSAI von Amadis, Dirk, Kathrin Suckau, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

836PIPI od Rudej WiedĽmy (FCI), Piotr Grze¶kowiakdoskonała/excellent, lok. 2
837SWEET CALINECZKA Chucho Topline (FCI), Katarzyna Srokadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

838COCAINE Anima Villis, . Kamiński S., Szymańska U.doskonała/excellent, lok. 2
839HARMONY Kia, Krzysztof Kowalczykdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
840SWEET BOMBA BALBINA Chucho Topline (FCI), Małgorzata, Wojciech Wolniewiczb. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

841UNIQUE BEAUTY Ewimark Rakownia (FCI), Ewa Nielsendoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Cairn Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

842Hjohoo's I'VE BEEN WAITING FOR HJO, Dorota Rokitawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

843Edeus (FCI) W'S ASTONISHING ASHE, Helena Suttondoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

844Cairnrush BOLT, Bettina, Per Frisgaard, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

845AMARILLO Scottish Wind (FCI), Alicja Korzeniewskadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

846LIVING NEXT DOOR TO ALICE Seglavi (FCI), Monika Lisowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

847WILL O'THE WISP Seglavi (FCI), Dorota Rokitab. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

848Cairnrush DIAMOND GIRL, Bettina, Per Frisgaard, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

849PHENOMENAA Seglavi (FCI), Dorota Rokitadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

850AFINA PALLADA, O. Petrova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
851ANTURIA Scottish Wind (FCI), Alicja Korzeniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


English Toy Terrier

852Yurrugar DIAMONDS N DREAMS, . Noth K., Hofstaedt S-U., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Foksterier krótkowłosy-Fox Terrier (Smooth)


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

853BAGIRA Nes Gwadiana (FCI), Urszula Maciejczuk-Tytuswyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

854CZATA Łomskie Bagno, Wojciech Stefański, nieobecny
855GRI-ZELDA Marina Baltica (FCI), Alina Klebukowskab. dobra/very good, lok. 1


Foksterier szorstkowłosy-Fox Terrier (Wire)


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

856GHD NEZHA of Tian Dao Kennel (FCI), Krzysztof Lubowskiobiecuj±cy/promising, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

857NIKITA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczukb. dobra/very good, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

858IDLA PSIEJ PARAFII z FoX-Klanu, Magdalena ¦więtońdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

859Fiery Fox SKERLI, Larisa Kudle, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Irish Soft Coated Wheaten Terrier


Psy - Dogs

860DAKTYL Całkiem Inny Piesek, Jacek Kamińskidyskwalifikuj±ca/disqualified
861Treat's HABIT ROUGE, Joanna Majchrzakb. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

862JESTAM PASKAL z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczakb. dobra/very good
863NASLEDNIK PRESTOLA Belson Gloria, . Ivanov O., Badziuk L., Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

864NAOMI Top of Ben Nevis (FCI), Katarzyna, Renata Stańczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

865LUCY IN THE SKY Top of Ben Nevis (FCI), . Nowak M.K, Stańczak K., R.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

866KAITLYN Top of Ben Nevis (FCI), Ewelina Kujawskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
867LATTE MACCHIATO Top of Ben Nevis, Sylwia Bieńkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

868JA¦MIN z Ben Nevis, . Nowak M.K, Stańczak K., R.b. dobra/very good
869JOKO ONO ¦LICZNA z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczakdoskonała/excellent, lok. 1


Jack Russell Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

870BRAVE BANDIT Drapichrust (FCI), Karina Schupkewyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3
871DESI Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
872DEXTER Fioletowa Magia (FCI), Joanna Depawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

873AS-VEGAS Ziemann, Beata Krzyżanowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

874CASINO ROYALE Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemanndoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
875EDEK Majlo (FCI), Elżbieta Góreckadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

876GLADIATOR THIDALIUM Jak Rani, Iwona Pawlik Gajewska, nieobecny
877LIR Krakowickie Jacki, Jakub Michałowskidoskonała/excellent, lok. 3
878TANELI z Herbu Sapały, Agata Bejnarowiczdoskonała/excellent, lok. 2
879UZI Fioletowa Magia, Michał Kaczmarczykdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

880GIPSY Ziemann, Beata Krzyżanowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
881KARMEN z Lasku Gdańskiego, Krystyna Grzegorzewiczwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

882AMAZING ARIZONA Drapichrust, Kaja Kamińskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
883COCO CHANEL z Herbu Sapały, Maria Wawrzyniakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

884ANDROMEDA Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemanndoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
885BA-BA Heyko, Wojciech Włodarczykdoskonała/excellent, lok. 4
886BARBIE Fioletowa Magia (FCI), Joanna Depadoskonała/excellent, lok. 2
887INSPIRACJA Jak Rani, Dominika Dorosdoskonała/excellent, lok. 3
888JOYFUL JASMINE Herbu Harpagan (FCI), Mateusz Szczepańskidoskonała/excellent
889TOSIA Lep Szymaka, Agnieszka Nowicka-Roszkiewiczdoskonała/excellent

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

890AGILE SIMBA Fioletowa Magia (FCI), Krystyna Grzegorzewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
891Duma Russela (FCI) G. HEXA, Izabela, Robert Nazarczykdoskonała/excellent, lok. 3
892MISS CETYNIA CESIA Gwiazda Podhala (FCI), Edyta Kru¶doskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

893AMARILLY-INA Maskerados, Grażyna Mosieniakdoskonała/excellent, lok. 4
894CHERRY Viva la Maja, Małgorzata Kociubadoskonała/excellent
895LUFKA Niezno¶na Milewa, Marek Bielawowskidoskonała/excellent, lok. 2
896MY NAME IS CALABRIA Gionu's Jack, Ewa Gotowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
897ZIRA z Bobolandu, Adam Kotarskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

898MARIGOLD Mag-Fen (FCI), Magdalena Sytniewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Kerry Blue Terrier


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

899Northbound ARCTIC TO MCDUFFYS, Rose-Marie Sunnanvader, Szwecja, nieobecny
900Beclau BLUE BOY, Eliza Tomczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

901Edbrios LOVE ME TENDER, Anna, Piotr Gorzandoskonała/excellent, lok. 2
902ZONDA z Płockiego Wzgórza, Wojciech Werpachowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

903ALEA of Painted Blue, Gerhard, Petra Dubiel, Niemcy, nieobecny
904BELY OSTROV NEJCHER B'JUTI, E. Ivanovskaya, Rosjab. dobra/very good, lok. 1
905Nortbound LINK TO JUBRIC, Tor Eirik Huldt-Hagan, Norwegia, nieobecny
906WIKI-EMILKA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczukb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

907Kordes OFELIA ROSE, Gerhard, Petra Dubiel, Niemcy, nieobecny
908Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH, . Zaklukiewicz M., ¦widerska J.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Manchester Terrier


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

909STEVEN Aluzja, Magdalena Holkab. dobra/very good, lok. 1


Niemiecki terier my¶liwski-Deutscher Jagdterrier / German Hunting Terrier


Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

910ARA z Nadwarciańskiej Kniei (FCI), Jarosław Bratekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Norwich Terrier


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

911Eastman's Maxwell DR WATSON, Joanna Chmieleckadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

912ŁACHOTEK z Psiej Parafii, Magdalena ¦więtońdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

913Alta Carya (FCI) FIDELIA, Joanna Chmieleckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Parson Russell Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

914FISTASZEK z Psich Szelm (FCI), Michał Owczarczakdoskonała/excellent, lok. 2
915PAN PUDZIAN Mysia Zagłada (FCI), Agnieszka Wasiukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

916ZULUS CZAKA vom Schwarzwald Poland (FCI), Joanna Filipeckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

917Nock River's HAPPY VALENTINE, Aurelio Toffanellowyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

918LOREN z Psich Szelm, Joanna Filipeckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

919DEISY Róg Wojskiego, Marzena Stroińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

920ZORIKA von Schwarzwald Poland, Oleg Potapov, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Sealyham Terrier


Psy - Dogs

921Moja Gordost Lejar GOTOVY K POBEDAM, G. Klyveva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Skye Terrier


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

922Gold Monarh SIGURD, Tina Toft, Tonny Bergstrom, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

923Skyewalker's LONG TALL SALLY, Tina Toft Bergstrom, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Staffordshire Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

924LUCKY HEARTBREAKER L-Fibroids, . Markowski M., Hołdys M.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

925DIRTY HARRY Ten Years After (FCI), . Kostrzewa A., Farbirkiewicz A., nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

926Human Dogs BOB DYLAN, Rafał Carukdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
927KOSMIC KRASH Harpagon, Rafał Pucułekdoskonała/excellent, lok. 2
928ROYAL SIZE Royalstaff Sopot (FCI), Iwona Wojtczakdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

929COMMANDO BLUE Diabelski U¶miech (FCI), Marcin Przymusdoskonała/excellent, lok. 2
930FULLY WHITE FireForce (FCI), Katarzyna Sobieckadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

931West Lund THE LAST ONE STANDING, Michael West, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

932ALICE IN WONDERLAND Jarola Poland at Human Dogs, Mirosław Janasz, nieobecny
933LYKKE LI L-Fibroids, . Markowski M., Hołdys M.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

934BAFI od Rezika, Maria Wojciechowskadoskonała/excellent, lok. 2
935Immness KISS'N'TELL, Justyna Olekarczykdoskonała/excellent, lok. 3
936Canaveral-Staff (FCI) POMPEYA, Sławomir Błaszczykdoskonała/excellent, lok. 4
937VIVIANNE VAILED Diabelski Usmiech, Marta Tomczyk-Wartadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

938FALL IN LOVE DOBRAVA Staff-Ka, Marek Drużyńskadoskonała/excellent, lok. 2
939Triple Thrust HARMUTTI GROSS PROFIT, Irina Glazunova, Rosja, nieobecny
940HEART FULL OF SOUL Berserker, Aure Ludovic, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
941NEMESIS z Jorwik, Anna Jankowskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

942Loniek CALL OF DUTY, Justyna Jarosiewicz-Mokosadoskonała/excellent, lok. 3
943Loniek (FCI) COUNTER STRIKE, . Markowski M., Hołdys M.doskonała/excellent, lok. 2
944MEGA Stawka Większa niż Życie, Dariusz Ubogidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

945VENNYA Prozak, Małgorzata Sobieraj-Krzyżanowska, nieobecny
946Solar Wings CARBONARASTAFF WILHELMINA AT LONIEK, Justyna Jarosiewicz-Mokosadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Terier irlandzki-Irish Terrier


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

947MIMBLA Zofijówka, Zofia Tyczyńskab. dobra/very good, lok. 1


Terier szkocki-Scottish Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

948EVERLASTING LOVE Terra Alite (FCI), Magdalena Papisdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

949ZORRO DE LA VEGA Bella Negra Duna (FCI), Tomasz Stępkadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

950VINCITORE DELLA Quattrocento, Radosław Wysockidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

951GIUSTO MEZZO della Quattrocento, Małgorzata Frankowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

952I AM LEGEND Black Talisman, Paweł Matuszekdoskonała/excellent, lok. 2
953Gemma Stonehenge RESIDUAL SUGAR, Marina Khenkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

954PREMIO REGINA della Quattrocento, Aleksandra Jakubikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

955PALLA VITTORIA DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki, nieobecny
956SUNRICE SERENADE ad Infinitum, Magdalena Papisdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

957GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento, Radosław Wysockidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Terier walijski-Welsh Terrier


Psy - Dogs

958TALOS z Psiego Chaosu, Piotr Sorysdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

959SIGMA z Turzycowych Kniej, Robert Kłębukowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

960FUMA z Trójmiejskich Piasków (FCI), Przemysław Szymańskib. dobra/very good, lok. 2
961NUTKA z Szubina, Karolina Prowanckab. dobra/very good, lok. 1


West Highland White Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

962Leonhards COTTON EYE JOE, Marion Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

963I'M ALWAYS ON YUOR MIND od Bobika, Ewa Iłczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

964MAX ERNST Daisy Club (FCI), Brygida Napierała-Toboładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

965VENTO Magie Blanche, Karolina Jastrzębskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
966My Hairy Braveheart VICTORIX, Ewa Hyczewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

967Leonhards LILYWHITE, Marion Grunewald, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

968ALLEGRA Balfour of Balfour, Irena Jeleńdoskonała/excellent, lok. 3
969CEE CEE Gemimedes (FCI), Mirosław WoĽniewskidoskonała/excellent, lok. 2
970PRINCESS OF THE WORLD Magie Blanche, Paulina Gorzyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

971BLUEBELL BAILEY CLAN Abigeus, Aneta Drozdowska, nieobecny
972CECYLIA Medicus Veterinarius, Adrianna Dambek Macheldoskonała/excellent, lok. 2
973I'M MAD ABOUT YOU od Bobika, Ewa Iłczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

974BÓJKA Viva Dog, Adam Kotarskidoskonała/excellent, lok. 4
975GLORY Ragazze Diavolesse, Katarzyna Baturadoskonała/excellent, lok. 3
976JULIA ROBERTS Demerino, Elżbieta Smorawińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
977TIFFANY Pantone, Adrianna Dambek Macheldoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

978PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort, . Karnas-K±kol A., K±kol M.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Yorkshire Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

979BURBON z Chmielnik, Violetta Chraplakb. dobra/very good
980C'EST ANDRE E.G. Cardea (FCI), Małgorzata Mikołajczykdoskonała/excellent, lok. 4
981CALYPSO Diamond Passion (FCI), Adrianna Adamowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
982CROISSANT Bohemia Platina, Paweł Zgorzałekb. dobra/very good
983GIORGIO ARMANI Lazuryt (FCI), Maria Tomaszewskab. dobra/very good
984HARRY POTTER Cormoni, Monika Bieńkob. dobra/very good
985LOVE STORY Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomesb. dobra/very good
986Clarus MARMADUKE, Jacek Wóltańskib. dobra/very good
987ONE IN MILLION Ars Ashanti, Małgorzata Feterb. dobra/very good
988REALLY LOVE ME Koral (FCI), Bożena Chomikb. dobra/very good
989RICCARDO BELLO Koval, Violetta Chraplakdoskonała/excellent, lok. 3
990U ARE MY STAR Contenders, Iwona, Katarzyna Taraszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

991BLUES VEL WINNER Nati-Paw (FCI), Tonia Stefańskab. dobra/very good, lok. 3
992JUST MY STYLE Ars Ashanti, Natalia Ronowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
993MESSI LIONEL Just a Feeling, Anna Wilczekb. dobra/very good, lok. 4
994MONTE CHRISTO Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomesb. dobra/very good, lok. 2
995QUANTO QENTIIKO Nowa Atlanta, Agnieszka Majchrzakb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

996Blue Sansara (FCI) ALWAYS IN THE SPOTLIGHT, Anna Namy¶lak, nieobecny
997Blue Sansara (FCI) AWARDED THE CHARMING MARQUIS, Katarzyna M. Wolniewiczb. dobra/very good
998FIDO AMADEUSZ PRINCE 1, Roksana Stachowiakb. dobra/very good
999Amber York FIGARO FROM OSMAN, Igor Koverkodoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1000JAMES BOND Kavito, . Szwed J.,S., Sesulkova I.doskonała/excellent, lok. 2
1001MADISON Issmar, Urszula Chojnackab. dobra/very good, lok. 3
1002VISCONTI LUCHINO Commess di Sogni (FCI), Małgorzata Fr±ckowiakb. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1003ARTUR THE KING ot Zenitsa Oka, Natalia Kamisarova, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
1004CASINO ROYALE Luxury Gold, Iwona Sławińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1005Camparis MISTER GERMANY, . Forte M., Ackermann M., Niemcy, nieobecny
1006TOMMY LEE JONES Lazuryt (FCI), Jacek Wóltańskidoskonała/excellent, lok. 3
1007ZOLTAR Ksi±żęca Mo¶ć, Maria Tomaszewskadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1008BAFLO Contenders, Iwona, Katarzyna Taraszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1009LAILAINI An-Szet, Bożena Hudzickawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1010NIGHT WISH Carnasus, Karina Pyrkawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1011GIOCONDA Ksi±żęca Mo¶ć, Zofia Grzegorczykwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1012EMERALD IN GOLD FRAME Elegant Star, Elena Trifonova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1013FIBI z Kojca Igraszki, Elżbieta i Ryszard Kurkiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
1014GREYSI z Chmielnik, Violetta Chraplakdoskonała/excellent, lok. 3
1015HARISMA Calamites, Maryla Karpińskab. dobra/very good
1016JANE Białe Marzenie (FCI), Anna Zawalb. dobra/very good
1017RASPBERRY PRINCESS Koral (FCI), Marzena Gibasdoskonała/excellent, lok. 2
1018YOGA Park Ridge, . Zbrzezna K., Zbrzezny M.b. dobra/very good

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1019DEBBIE Favonius Poland, Anna, Agata Witkowskadoskonała/excellent, lok. 4
1020Kraj-Dan DEMI VON DAN, Danuta Krajkowska-Piepiórka, nieobecny
1021ESMERALDA Pro Amare, Konrad Korskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1022Tribute to Queen's FRENCH KISS, Marina Forte, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1023MERLIN MEGARA MARBELLA En El Corazon (FCI), Elżbieta Tatarowskab. dobra/very good
1024MULAN CHINESE WARRIOR Just a Feeling, Edyta Jabłońska, nieobecny
1025OTAKA Park Ridge, Hanna Mędrzyckab. dobra/very good
1026Amber York XMAS CHILD, Igor Koverkodoskonała/excellent, lok. 3
1027XUN JIANG Park Ridge, . Zbrzezna K., Zbrzezny M.b. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1028BEVERLY HILLS Luxury Gold, Anna Wilczekdoskonała/excellent, lok. 3
1029CARMEN Liberi Gaias, Dorota Michalskadoskonała/excellent, lok. 4
1030Blue Amulet EMOTION ENERGY, Natalia Kamisarova, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
1031Amber York JACQUELINE, . Pozdniakov V., Boginskaja A., Ukrainadoskonała/excellent
1032NICE PRINCESS Srebrne Marzenie, Joanna Gielodoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1033EXCLUSIVE FUNNY LITTLE THING Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1034Blue Sansara (FCI) HOITY-TOITY, Anna Namy¶lak, nieobecny
1035MADAM EXLUSIVE Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Biewer Yorkshire Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

2132OLIVER von Weisse Orchidee, Natalia Kamisarova, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Andrzej KaĽmierski

2133I'M ROCKET von Weisse Orchidee, Natalia Kamisarova, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Patterdale terrier

2134BILL z Petrovej Zahrady, Bożena Popławskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

2135CIRA z Petrovej Zahrady, Bożena Popławskab. dobra/very good, lok. 1