265 | KORNELIA Czandoria, Barbara Helak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
266 | ZYGA Dar ¦więtego Bernarda (FCI), Łukasz Golczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
267 | Donaco MYSTERIOUS GOTHAM CITY, Kulli Trauser, Estonia | , nieobecny |
268 | BARDOS Wielkopolski Bernardyn (FCI), Janusz Potocki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
269 | CYTRA Żelazny Dwór, Paula Przygoda | b. dobra/very good, lok. 1 |
270 | Siómenti-Berni BRYAN, Anna Żurawek | , nieobecny |
271 | Gaspari Line (FCI) FOREVER YOURS, Piotr Pietrzak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
272 | YOU FOLLOW ME z Deikowej Doliny, . Matuszewska I., Deik T. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
273 | ABRAHMS Wzgórze Agisa, Monika Sty¶-Zaj±c | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
274 | BUDY Soulbern, Anna Kochanowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
275 | Terravirtus COOPERS CHOICE, Anna Smorczewska-Kiljan | doskonała/excellent, lok. 3 |
276 | RODŻER z Witobelskiej Przystani, Marzenna Salbert | doskonała/excellent, lok. 4 |
277 | BERGO Ciepła Ostoja, Klaudia Ksepko | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
278 | ERATO Hard River, Dariusz Domrazek | doskonała/excellent, lok. 2 |
279 | Alpenspirit FORBIDDEN FRUIT, Agnieszka Zatorska | doskonała/excellent |
280 | NOBLESSE OBLIGE Duch Wrzosowisk, Barbara Fischer | doskonała/excellent, lok. 4 |
281 | STAR IS COMING z Deikowej Doliny, Teresa Deik | doskonała/excellent, lok. 3 |
282 | LIZAK Izerskie Zacisze, Mirosław Kubiak | b. dobra/very good |
283 | MORITO Le¶ny Wiatr, Michał Kamiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
284 | VAGAS w Lubajnach, Bożena Nadolska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
285 | Bel Royal's LAURITZ, Anette, Per Rotboell Nielsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
286 | OLIWIER Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscy | doskonała/excellent, lok. 4 |
287 | Werlwind's POLAR EXPRESS TO DEIKOWA DOLINA, Teresa Deik | doskonała/excellent, lok. 3 |
288 | TORES Zielone ¦cieżki, Stanisław Trzeciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
289 | DIUNA Wesoła Czereda, Wojciech Organa | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
290 | AMY Przyjaciel Bernu¶, . Sobiecka K., Korpik M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4 |
291 | BAFI Burkatela (FCI), Katarzyna Kędziora-Dukszta | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
292 | BELLADONNA Burkatela (FCI), Magdalena Remiszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
293 | ZUMI TOYA z Deikowej Doliny (FCI), Magdalena Remiszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
294 | ANABELL Ciepła Ostoja (FCI), Anna Chłopecka | b. dobra/very good |
295 | ARWENA Wzgórze Agisa, Monika Sty¶-Zaj±c | doskonała/excellent, lok. 2 |
296 | BIBI Soulbern, Anna Kochanowska | b. dobra/very good |
297 | HAJDI Majowy Skarbiec, . Wilczyńska A., Wilczyński Ł. | doskonała/excellent, lok. 3 |
298 | NEFRETETE z Krainy Wielkich Jezior, Lidia Poprawska | doskonała/excellent, lok. 4 |
299 | TANNBAYA Szwajcaria Chodzieska, Bożena Nadolska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
300 | WANTED ABIGAIL z Deikowej Doliny, Anna Żurawek | , nieobecny |
301 | ARWENA Zagroda Zachodnich Wiatrów, Roksana Jurkiewicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
302 | BETI Bler, Mirosław Kubiak | doskonała/excellent |
303 | Berntiers BLAZE OF GLORY, Anna Adrians, Szwecja | doskonała/excellent |
304 | COLETTE Wesoła Czereda, Wojciech Organa | doskonała/excellent, lok. 3 |
305 | EEFJE Moravian Hurricane, Agnieszka Królak | doskonała/excellent |
306 | ELSA Stajnia Sadyba (FCI), Dominika Michalska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
307 | GOTYE z Cichej Górki, . Sobiecka K., Korpik M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
308 | CALINECZKA z Witobelskiej Przystani, Mirosław Kubiak | b. dobra/very good |
309 | GINA Stróż Zagrody (FCI), Magdalena Szłapa-Lipińska | doskonała/excellent |
310 | IBIZA Rokada, Anna Żurawek | , nieobecny |
311 | IZZY Millenijna Rodzina, Marika Oleksiak | b. dobra/very good |
312 | KALINA z Przemkowej Sfory, Przemysław Piechowiak | doskonała/excellent, lok. 4 |
313 | MORELA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), . Koszembar M., Grabia K. | doskonała/excellent, lok. 2 |
314 | OFRA HAZA Duch Wrzosowisk, Barbara Fischer | doskonała/excellent, lok. 3 |
315 | VANILLA Szwajcaria Chodzieska (FCI), Renata Nycek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
316 | ANABELLA Wesoła Czereda, Wojciech Organa | doskonała/excellent |
317 | Ridon Hennet IKARIA, . Vendelin J., Suits R., Estonia | doskonała/excellent, lok. 4 |
318 | JUTRZENKA Berneńskie Ranczo, Katarzyna Kędziora-Dukszta | doskonała/excellent |
319 | KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), . Koszembar M., Grabia K. | doskonała/excellent, lok. 3 |
320 | POLA z Cichej Górki, Beata Wi±cek-Jakimowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
321 | VICTORIA Rokada, Anna, Ryszard Chroboczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
322 | ARNIE Hrabovske Hnizdo, Justyna Stefaniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
323 | Alibi Boks NAZARETH, Janusz Trojanowski | , nieobecny |
324 | ANABOLIC von Jess Box, Maja Kinga Wojewódzka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
325 | Hearts of Hope's CATERHAM SUPER 7, Malene Petersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
326 | OLIVER Kariera (FCI), Wiesław, Lidia Idziorek | b. dobra/very good, lok. 2 |
327 | ELISA Pogromca Ringu (FCI), Janusz Trojanowski | b. dobra/very good |
328 | LA NUIT NOIRE No Akacisa, Wiesław, Lidia Idziorek | doskonała/excellent, lok. 1 |
329 | GRANDA Alumbrante (FCI), Przemysław Szwarczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
330 | ZIVA Głogosia (FCI), Małgorzata Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
331 | ANAVA MARIHUANA Box-Star, Jessica Brzeziński | doskonała/excellent, lok. 1 |
332 | Von Ellinghaus VINCENT, Winnie Olsson, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
333 | CARLSON vom Rhoner Blut, Stafan Koch, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
334 | GIRO Benignus, Maria Skowrońska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
335 | GUESS di Casa Vernice, Halina Jandy | , nieobecny |
336 | ALWAYS BE SEXY Box-Star, Anna Cielecka | wyb. obiecuj±cy/very promising |
337 | GIOCONDA Nostrum, Joanna Teisseyre | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
338 | BAHAMA MAMA Szczyty Szczytów, Dagmara Ratayczyk-Koczorowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
339 | Von Ellinghaus CHILI, Heidi Bach Jensen, Dania | b. dobra/very good, lok. 2 |
340 | ESPERANZA Nostrum, Malene Petersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
341 | Jedna na Milion LAGUNA, Halina Jandy | , nieobecny |
342 | Dexter HIGH LORD, Marzena D±bska-Wójcik | b. dobra/very good |
343 | NATHAN Tęgi Szarik, Katarzyna Żakowicz | , nieobecny |
344 | Mystic-Bull ORION, Jacek Kosek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
345 | EXIF Perła Wronczyna (FCI), Jakub Wróblewski | b. dobra/very good |
346 | SATURN Guernica, Fatima Bergau | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
347 | CZAKRA z Grodu Dawida, Ewelina Gronkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
348 | BARCELONA SUNNY SMIL Roki-San, Fatima Bergau | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
349 | BREMA LITTLE MERMAID Roki San, Robert Żylski | b. dobra/very good |
350 | CABOODLE Esdeka, Jakub Wróblewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
351 | CLAUDIA World of Bullcraft, Elżbieta Kowalska | doskonała/excellent, lok. 2 |
352 | COCO CHANEL World of Bullcraft, Elżbieta Kowalska | b. dobra/very good |
353 | LOLA Bachmat, Grażyna B±czyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
354 | OKTAWIA Niezno¶na Milewa, Ryszard Hejnat | doskonała/excellent, lok. 3 |
355 | AMELIA-MELANIA z Grodu Dawida (FCI), Dawid, Przemysław Szel±gowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
356 | CIRILLA World of Bullcraft, Elżbieta Kowalska | doskonała/excellent |
357 | DORIS Duży Anglik (FCI), Teresa Magda | doskonała/excellent |
358 | KARINKA Bachmat, Waldemar i Agnieszka Wi¶niewscy | doskonała/excellent, lok. 3 |
359 | SAMI Perła Wronczyna (FCI), Marzena D±bska-Wójcik | doskonała/excellent, lok. 2 |
360 | SHADOW Roki-San, Fatima Bergau | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
361 | PELE Amber Dream, Katarzyna Piesecka | , nieobecny |
362 | is Dvariskiu VISION OF YOU, P. Altukhov, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
363 | Full House SECRETARIAT, Agata Bis | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
364 | BRIGHT VINCENT'S SON iz Doma Kolesnik, Elana Altukhova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
365 | Bullstock's NO DOUBT, Agata Bis | nie do oceny/cannot be judged |
366 | POMERANIA Amber Dream, Katarzyna Piesecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
367 | GITANA Amber Dream, Katarzyna Piesecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
368 | MAYA Amber Dream, Katarzyna Piesecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
369 | Glitter Stars (FCI) BAHIRA, Marzena Maciaszek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
370 | AUGUSTO della Porta Dipinta, Katarzyna Niemyt | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
371 | READY TO ROCK Del-Orte M.L. (FCI), Sylwia Andrzejewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
372 | IRON Sky Garden, . Andrzejewska S., Andrzejewski | b. dobra/very good, lok. 2 |
373 | OBELIX Del-Orte, . Hasiuk E., Luciak M. | dyskwalifikuj±ca/disqualified |
374 | OUTSTANDING BOY Del-Orte, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
375 | TROUBLE Barbero's Crew, Przemysław Jarzembowski | b. dobra/very good, lok. 3 |
376 | TYTANO LA DOLCE VITA Volturi (FCI), Monika Kalenik-Krajewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
377 | HONDA z Mazurskiego Edenu, Aleksandra Rój | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
378 | LAVINIA IL DIVO Volturi (FCI), Monika Kalenik-Krajewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
379 | EFRA Jasminowa Zagroda, Klaudia Tobólska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
380 | DEBORAH z Gildii Nieustraszonych, Klaudia Jabłońska | nie do oceny/cannot be judged |
381 | IGUANA Sky Garden, Marta, Dawid Grze¶kowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
382 | ALISS z Górki Ko¶cielnickiej, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
383 | Brightstar Empire BEAUTY QUEEN, Ekaterina Glukhova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
384 | LOLITTA Del-Orte M.L. (FCI), Katarzyna Niemyt | doskonała/excellent, lok. 2 |
385 | UNIQUE Custodi Nos, Andrzej Gna¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
386 | HEROI-BOWERA de L'Oree des Charmois, Jens Conradsen, Dania | b. dobra/very good, lok. 1 |
387 | WORST FIREBALL da Casa da Praia, Łukasz Pawłowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
388 | BORYS Black Legion, Wojciech Zatorski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
389 | Deneb-Keytos SHANGEREY, Irina Bersheda, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1 |
390 | ADAM RACY STYLE Boss, Czesław Trzos | doskonała/excellent |
391 | DAGOROF Adversus Exire, Monika Hatalska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
392 | CZARNY RUBIN z Norblińskiej Doliny, Witold Kłeczek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
393 | LEO z Domu Razan, Henryk Brzeziński | , nieobecny |
394 | OLIMPIONIC Yublanievyi Tsvit, Czesław Trzos | doskonała/excellent, lok. 3 |
395 | TARAS BUL'BA iz Galickih Zemel, Paweł Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
396 | ZLATKO-SYN MIGA vom Aralsee, Ute Gehrke, Niemcy | , nieobecny |
397 | DARGAS Drugelis, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
398 | OPTIMIST ot Zenitsa Oka, L. Savkina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
399 | OSKAR Yablunevyi Tsvit, Irina Yablonka, Ukraina | , nieobecny |
400 | OTO MI¦ Alfa Amal, Magdalena Podejko | , nieobecny |
401 | TYTAN Kukułajka, Paweł Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
402 | NICOLAI MOGADOR Willa Taira, Marlena Dudek | , nieobecny |
403 | PAN KOHANKU iz Galickih Zemel, Viktoriya Timofeeva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1 |
404 | CONTESSA KAZA Black Nexuss (FCI), Aneta Kosmecka | , nieobecny |
405 | Astra Fidelis ASTORIA, Małgorzata ¦wistek | doskonała/excellent, lok. 2 |
406 | MATIL'DA iz Galickih Zemel, Viktoriya Timofeeva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
407 | MELANIA iz Galickih Zemel, Grażyna Skalska | doskonała/excellent, lok. 4 |
408 | WIOSENNA BURZA Infiniventus, Anna Misiura | doskonała/excellent, lok. 3 |
409 | Argus Electra HORTENSJA, . Rataj B., Piotrowska A. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
410 | ARIA s Zolotogo Grada, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
411 | LA-TAIRA z Domu Razan, Ewa Wi¶niewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
412 | VENDETTA iz Galickih Zemel, Paweł Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
413 | ORLANDINA Yablunevyi Tsvit, Zoltan Szikszai, Węgry | doskonała/excellent, lok. 3 |
414 | Malahovskaja PREMIERA, Paweł Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
415 | UVERTURA s Zolotogo Grada, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
416 | WANDEJA UDACHA vom Aralsee, Ute Gehrke, Niemcy | , nieobecny |
417 | Fremitiden's ZARA, Anne-Liv Sollesnes, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
418 | Tahi-Reme JEDI, Kristine Windahl Genning, Dania | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
419 | Tira Vento ROLLING STONE, Sara Ratajczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
420 | ATILLA Bene Meritus, Malwina Mont-Jovet | doskonała/excellent, lok. 2 |
421 | FARAMIR de Terra Mirabili, . Pietton E., Rebbeck J., Australia | doskonała/excellent, lok. 3 |
422 | Dura Lex Polonia (FCI) HUSSARO AQUIALE ALA, . Tokarski M., Bujok W. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
423 | Sangre Caliente NICOLAS DEL TORO, Oleg Livonchik, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
424 | HEX Altobello, Hamlet Youel, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
425 | MAXIMO Miratio, Agnieszka Gondek | doskonała/excellent, lok. 2 |
426 | ROYAL-REZON vis Absoluta, Urszula, Anna Ceglarek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
427 | ALI AMARO de Terra Mirabili (FCI), Radosław Sieciński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
428 | Pride of Russia ANGEL, Anna Zhuravkova, Rosja | dyskwalifikuj±ca/disqualified |
429 | Tira Vento FOXTROTT, Dorota, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 2 |
430 | AL-PARI z Negraland, Urszula, Anna Ceglarek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
431 | DAKOTA Alamaro, Radosław Sieciński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
432 | Tahi-Reme EVY, Hamlet Youel, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
433 | Proud Danish FLYING INDIAN GIRL, Kristine Windahl Genning, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
434 | Dura Lex Polonia HANNAH, Włodzimierz Bujok | doskonała/excellent, lok. 3 |
435 | Tira Vento PANAMA, Dorota, Katarzyna Plewka | , nieobecny |
436 | WERONA Miratio (FCI), Katarzyna Kasprzak-Berus | dyskwalifikuj±ca/disqualified |
437 | Casa di Fera ASTERIA, . Petrakova E., Aleshina O., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
438 | PANDERIA PASYA Akagera, Janina Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 2 |
439 | JAGA Adoracja, Joanna Prokop | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
440 | Tira Vento FINLANDIA, Dorota, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
441 | FIERRO Nido de Condores, Marlena Intek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
442 | ELKAN Nido de Condores (FCI), Karolina Ratajak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
443 | FORMULA MAGICA Nido de Condores, Joanna Sługocka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
444 | BASHIRA Blanco Lobos de la Montenes, Janusz Masiarz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
445 | ARROGANT ANGEL Insane White Love, Paulina Gł±bała | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
446 | GANJA, Damario Attanasio, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
447 | DOLORES Dogo Primera, Janusz Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
448 | MERYLIN Blansky Les, Janusz Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
449 | RALF Perro Valiente, Katarzyna Lange | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
450 | QULTURA Presa Awangarda, Lidia Kasprzak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
451 | SAVANA Caballero Canario, Rafał Bałuniak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
452 | GAUCHA Canchas de los Guanchos, Natalia Lewandowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
453 | TAYFA Canchas de los Guanchos, . Pelińska I., Zawadzka J. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
454 | Domino's Dog BARTOSH, Tatiana Surkova B., Rosja | , nieobecny |
455 | MARLON BRANDO La Componella (FCI), . Kozica M., Lipka T. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
456 | ERAGORN Margarejro (FCI), Agnieszka Sroczyńska | , nieobecny |
457 | JAGNELINN DELTA VELORUM, Joanna Krzykowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
458 | SOPHIA LOREN La Componella (FCI), Daria Walczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
459 | KARINA My¶liwi Mgieł /FCI/, Joanna Krzykowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
460 | ARVENA Rob Dog, Artur Plewka | doskonała/excellent, lok. 3 |
461 | KHYARA Margarejro (FCI), . Nowak S., Sroczyńska A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
462 | RASTAFARI Modry Efekt, Agnieszka Sowa Halicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
463 | DONATELLA Black Blue Moon (FCI), Marcin Tomczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
464 | FINE-FLEUR du Mont Toise, Francois van Kerckhove, Holandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
465 | WITNEY HUSTON de Garaba, Sylwia Matulewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
466 | KAREEM Margarejro (FCI), Małgorzata Kozłowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
467 | QUORAZON Modry Efekt, Agnieszka Sowa Halicka | b. dobra/very good, lok. 2 |
468 | DON DIEGO della Baia Azzurra, Katarzyna Niemiec | , nieobecny |
469 | POKER Myszatka (FCI), . Orzoł D., Sroczyńska A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
470 | CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Nowak S. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
471 | BALLADONNA z Błękitnych Wydm, Anna Skweres | b. dobra/very good, lok. 1 |
472 | JUILIARD Margarejro (FCI), . Sroczyńska A., Szczepanik M. | b. dobra/very good, lok. 2 |
473 | QAIREEN Modry Efekt, Agnieszka Sowa Halicka | b. dobra/very good, lok. 3 |
474 | HAJMA D Jag-Sza, Edyta Brzozowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
475 | AQUA z Krainy Otwartych Okiennic, Joanna Filipek | , nieobecny |
476 | EDMONTON Gigantos, Artur WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
477 | EINDHOVEN Gigantos, Filipina Kra¶niewska | , nieobecny |
478 | DOUGLAS Gigantos, Katarzyna Licznerska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
479 | ARAGON Axedius, Agnieszka Dzileńska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
480 | BEFANA Axedius (FCI), . Pawłowska-Tuerk D., Mleczak L. | doskonała/excellent, lok. 3 |
481 | ESMERALDAS Gigantos, . Futro M., Projs K. | doskonała/excellent, lok. 2 |
482 | ESTELI Gigantos, Ewa Kugacz | , nieobecny |
483 | PRIMA APRILIS Univers, Elwira Wierzbicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
484 | Buccaneer's DONNERLITTCHEN, Jadwiga Szłapka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
485 | LAYLA Flosculi St. Franciscus, Mirosław Nowaczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
486 | ZOE R.J. Osanna (FCI), Karolina Kowalczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
487 | ULALA R.J. Osanna (FCI), Renata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
488 | ARMANI House Parrot, Agata Kazimierska | doskonała/excellent, lok. 2 |
489 | BEN HUR Starotomyskie Molosy (FCI), Dariusz Glugla | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
490 | BAZYL Pure Life, Izabela Szczepaniak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
491 | ZENIT de la Glor Ivan, Elena Sokolova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
492 | AISHA Quantum Colosseum (FCI), Jarosław Adamski | wyb. obiecuj±cy/very promising |
493 | BELLISIMA Starotomyskie Molosy (FCI), Mirosław Maciejewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
494 | TOLKA z Górki Ko¶cielnickiej, Ewelina Gronkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
495 | Korolestvo Gornih Psov JOCKER, M. Rosenkova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
496 | ALVARO-ANGEL Perolas de Blue Lagoon, Irina Kovalinskaya, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
497 | OPALA DE FOGO CABA II Tumai, Irina Kovalinskaya, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC |
498 | AMUKI Tesoro Mio, Marcin Musiałek | b. dobra/very good, lok. 1 |
499 | JAGGER Królewska Kraina, Iwona Król-Rożek | b. dobra/very good, lok. 2 |
500 | ANDRO vom Ilsesee, Dorota Smolarz | b. dobra/very good, lok. 1 |
501 | DRAGON Kraina Żabek, Anna Łakomska | dobra/good |
502 | TAJSON Dworski Pies, Teresa Maziarz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
503 | BAUDI Trzy WiedĽmy, Małgorzata Kulik, Niemcy | b. dobra/very good |
504 | GIALOTTA von Sechs Linden, Janusz Rybkowski | b. dobra/very good, lok. 2 |
505 | LUSIA z Satynowego Lasu, Hanna Łenyk | b. dobra/very good, lok. 3 |
506 | ZAZULA Leccinum (FCI), Maria Zięba | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
507 | SANTANA Animagus, Barbara Kornas-Tomaszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
508 | PARYS URSUS Astrolabium (FCI), Dariusz Walczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC |
509 | BELLONA King Jasmin, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
510 | BAILY Tynska Hora, . Kucerova J., Ferencik, Czechy | , nieobecny |
511 | BARNEY Leo's Garden (FCI), Jacek Kantyka | , nieobecny |
512 | EASY RIDER Psia Psota, Kati Karvonen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
513 | ANTEK Serce Leona, Agata Spychała | b. dobra/very good, lok. 3 |
514 | BALOO JUNIOR Bertusowy Gaj (FCI), Jacek Miciukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
515 | HERKULES Löwe von Blumengarten, Maciej Grzechowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
516 | Lempileijonan AMICUS FIDELIS, Evelyn Kopplin, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
517 | GENESIS Psia Psota, Piotr Fr±czek | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
518 | BIANKA Valuer, Edyta Barchańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
519 | Cardamine's CAVA FAUSTINO, Kati Karvonen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2 |
520 | ANTARA vom Biebergarten, Christoph Luettensee, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
521 | BEST OF FEMALE Grande Leonis, Marzena Tomasik | b. dobra/very good, lok. 3 |
522 | CARMEN ELECTRA Grande Leonis, Marzena Tomasik | b. dobra/very good, lok. 4 |
523 | CELINKA Serce Leona, Agata Spychała | doskonała/excellent, lok. 2 |
524 | ELEONOR Ragazze Diavolesse, Tomasz Hantys | , nieobecny |
525 | SOLARIS KIRMIZI Archilion, Katarzyna Wagenknecht | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
526 | SUHAIL Alfa Leonis, Anna Endzelm | , nieobecny |
527 | ARAGORN Mastineum Vengo Veridas, Beata Galimska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
528 | Korosdombi BENJAMIN, Radosław Sztandera | b. dobra/very good, lok. 2 |
529 | Dragon Hill's ARAGORN, Irina, Alexander Lammek, Niemcy | b. dobra/very good, lok. 1 |
530 | Korosdombi ARON, Janusz Opoczka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
531 | TOLA MastineuM, Tomasz Sadecki | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
532 | EMILY Danube Titans, Radosław Sztandera | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
533 | SCARLET SADIE Mastineum, Janusz Opoczka | doskonała/excellent, lok. 2 |
534 | SYBILLA Mastineum, . Chlebowski M., Chlebowska A. | , nieobecny |
535 | Dragon Hill's ARWEN, Irina, Alexander Lammek, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
536 | ABALIA Masive Mollusc, Olena Maslova | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
537 | AFERA Masive Mollusc, Olena Maslova | , nieobecny |
538 | AYLA Pastor de Ovejas, Adam Olejniczak | doskonała/excellent, lok. 1 |
539 | ASTINA Esem, Olena Maslova | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
540 | AARON Briciole Grandi, Anna Siemińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
541 | BICO z Opławieckiej Doliny, Ryszard Kamiński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
542 | AURORA Briciole Grandi, Anna Siemińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
543 | LEONA van de Weyerhoeve, Anna Siemińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
544 | AVILASH Beskerm (FCI), Bartosz Bieniek | wyb. obiecuj±cy/very promising |
545 | UTTAR Tybetan Dream, Anna Bogusławska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
546 | BANSHI z Kolorowych Jeziorek, Andrzej Kopczyński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
547 | Forte Quercus Rubra SARANG, Rafał Bagiński | doskonała/excellent, lok. 2 |
548 | UM-BERTO Bisurman, Beata Wejksznia | , nieobecny |
549 | Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 2 |
550 | Nam Kha KUNSANG PASSANG, Joanna Szczęsny | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
551 | ALIZE z Osinieckiej Doliny (FCI), Bartosz Bieniek | wyb. obiecuj±cy/very promising |
552 | ASANI Beskerm, Beata Reinke | wyb. obiecuj±cy/very promising |
553 | VANILLA RUBY Made in Tibet, Tomasz Stasiukiewicz | , nieobecny |
554 | ALICE Bisurman, Joanna Szczęsny | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
555 | Sea Devils DAILA, Anna Bogusławska | doskonała/excellent, lok. 4 |
556 | HANA BISURMAN du Domaine de Toundra, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 3 |
557 | KAMYA Moonlight, Monika Kochanowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
558 | UHA LAMYLA Tybetan Dream, Agnieszka Porada | , nieobecny |
559 | ZURI Bisurman, Beata Reinke | , nieobecny |
560 | DARSHILLA Kodżan, Andrzej Kopczyński | doskonała/excellent, lok. 3 |
561 | SANKRA Forte Quercus Rubra (FCI), Bożena Nowak | , nieobecny |
562 | WENA Bisurman, Krzysztof Gniozdorz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
563 | WESTA Bisurman, Iwona Kaznowska-Błońska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
564 | Drakyi HARITI SHANGRILA, . Nowak I., Eichhorn W. | , nieobecny |
565 | QWENDI Gampo Nan Sakya, Sebastian Romanow | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
566 | Coralscape MR T GOES TO DRAGONHEARTS, Gearg,Susanne,Diana Dragon, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
567 | POKER Załoga Nelsona, Edyta Lalik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
568 | POWER CANCRIMO Załoga Nelsona, Maja Pawłowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
569 | HAROON SWEET BEAR of Othello's Sunlight, Izabela Maratos | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
570 | Norkros (FCI) REMEMBER ME WITH LOVE, Elżbieta Kowalewska | b. dobra/very good, lok. 3 |
571 | Norkros REMEMBER THIS DAY FOREVER, Elżbieta, Paweł Leontiew | doskonała/excellent, lok. 2 |
572 | ZAGORISIOS z Ogrodów Ateny, Maciej Jakowczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
573 | BRAZYL z Lednickiego Zakola, Natalia Kłosek | , nieobecny |
574 | CHOREFTIS Cato Sunion, Agnieszka Romasz-Zdanowicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
575 | EMUS TIGRE z Piaskowej Zagrody, Jacek Dubel | b. dobra/very good, lok. 3 |
576 | de Child of Brice GIBRALTAR, Jolanta Marcinowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
577 | BARJOS KaĽko Słupski, Dariusz Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
578 | Kenamu BRAVO MASTER, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
579 | CZAN z Lednickiego Zakola, Rafał Kowalski | doskonała/excellent, lok. 4 |
580 | MORFEUSZ Załoga Nelsona, Tomasz Janik | doskonała/excellent, lok. 3 |
581 | PRIMA CANCRIMO Załoga Nelsona, Maja Pawłowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
582 | Daida CATO SUNION, Patryk Strzałkowski | doskonała/excellent, lok. 4 |
583 | DAFNE Cato Sunion (FCI), Monika Milu¶ka | doskonała/excellent, lok. 3 |
584 | DEMETRIA Cato Sunion, Ewa Kwiatkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
585 | KLEA JESS Black Denis, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
586 | EMI Klejnot Kociewa (FCI), Anna Szwoch-Kobierowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
587 | SZUMIˇCA PRERIA Wichrowe Ł±ki, Renata Kulej | , nieobecny |
588 | BONNI z Lednickiego Zakola, Katarzyna Kubiak | b. dobra/very good, lok. 3 |
589 | DANA vom Ermstal, Stephanie Wilke, Niemcy | , nieobecny |
590 | FIRST LADY z Osiedla Le¶nego, Dariusz Kwiatkowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
591 | OLIMPIA NiedĽwiedzie K±pielisko (FCI), Ewelina Wronecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
592 | Dragonheart's DAKOTA SUMMER, Elisabeth Lueck-Ebel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
593 | Norkros MISS MARY POPPINS, Elżbieta, Paweł Leontiew | doskonała/excellent, lok. 2 |
594 | SANDOR Nubes, Maciej Marciniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
595 | Samocviety Sibiri FARID, . Fabisiak K., Fa¶ciszewski M. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
596 | BASTER BIL Klaryma (FCI), Ryszard Markiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
597 | BEHEMOT Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
598 | DEMON Nubes, Joanna Tuczyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
599 | EROTS TSAGUN, Lily, Marju Mals, Estonia | doskonała/excellent, lok. 3 |
600 | FURORA KLARYMA z Owczej Góry, Ryszard Markiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
601 | BONITA Ashmani, Joanna Rogala | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
602 | BURYA Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
603 | BRAVURA Imperial Eriador, Kinga Fabisiak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
604 | LANA ZILVA, Lily, Marju Mals, Estonia | doskonała/excellent, lok. 2 |
605 | BAYER Aralkum, Jerzy Z±bek | b. dobra/very good, lok. 2 |
606 | Jamazja ONUFRY, Krzysztof Sulkowski | b. dobra/very good, lok. 3 |
607 | Arystan Alga ZULUM, Yuliya Fedetova, Kazachstan | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
608 | GORAT z Granitowej Zagrody (FCI), Karol Schűtz | b. dobra/very good, lok. 3 |
609 | ULPAR iz Klovi, Jan Treder | doskonała/excellent, lok. 2 |
610 | ZAUR Ta-Hugha, Tetyana Bodnarchuk, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
611 | RAHMAN Zogcza, Beata B±k | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
612 | Arystan Alga UTIUR, Alexander Kern, Kazachstan | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
613 | NARZAN z Karagandy, Grażyna Derkacz-Kazimierczak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
614 | Arystan Alga SHOKHRAT-KYZY, Alexander Kern, Kazachstan | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
615 | AFERA Aralkum, Jerzy Z±bek | doskonała/excellent, lok. 2 |
616 | AYZA Show Sharm, Irina Glazunova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
617 | NISHA z Karagandy, Ernest Pawłowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
618 | Semper Ante PRIME TIME, Galina Kulikova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
619 | Batterflay Land POKER, I. Fedotova, Ukraina | dobra/good |
620 | Batterflay Land IEROS, Tanya Rustinova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
621 | Semper Ante NEVER TRUST A PRETTY FACE, Irina Mazenkova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
622 | GESSY-GEMMA von der Sud-Heide, Ewa Przychodzień-Schmidt | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
623 | Patou Nordique FREJ, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
624 | TASHA, Kazimierz Cyman | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
625 | LORD Cato znad Widawy, Mikhail Khomenkov | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
626 | Ubersein THE REINFORCER, Izabela Grygorczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
627 | TRISTAN von Zwischenhaine, Aleksandar Bujagic, Serbia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
628 | ZIKO Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | doskonała/excellent, lok. 3 |
629 | HERO Kabri, Sylwia Słowińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
630 | OKI' MOSSAD-ZARRA vom Grossen Tal, . Łukaszewicz K., Wolniewicz M.W | doskonała/excellent, lok. 2 |
631 | WIGOR Ekland, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
632 | SAMBOR Marstal, Kazimierz Bilski | doskonała/excellent, lok. 2 |
633 | ULIX Ekland, Roman Hańćkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
634 | EMAR Ciapunia Na, Elżbieta Adamek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
635 | BETI Sky Rott Storm, Du¶ian Kalajćić, Serbia | doskonała/excellent, lok. 3 |
636 | DAYKA vom Popeye, Stanisław Podlaski | doskonała/excellent, lok. 2 |
637 | Ubersein JUST CANT GET ENOUGH, Izabela Grygorczuk | doskonała/excellent, lok. 4 |
638 | MINA vom Hause Edelstein, Marta Sokołowska | doskonała/excellent |
639 | SAMANTA Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | b. dobra/very good |
640 | YOCO from Royal Breed, . Kanjevac,Wolniewicz,Łukaszewic, Serbia | b. dobra/very good |
641 | ZIZI von Haus Zizakov, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
642 | HONEY Kabri, Rafał Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
643 | NANI vom Grossen Tal, Aleksandar Gagić, Serbia | doskonała/excellent, lok. 2 |
644 | ERIS od Beridy, Sławomir Nelus | doskonała/excellent, lok. 3 |
645 | FANTI vom Hause Haase, Izabela Kokowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
646 | YANKA vom Rauberweg, Stanisław Podlaski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
647 | CIGI Earl Antonius, L. Latinovic, Serbia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
648 | PASA od Badrova, Katarzyna Fikus | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
649 | ADVOCATE OF DEVIL iz Doma Bss, Nataliia Achkasova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
650 | BUNTOVSCHIK, Nataliia Achkasova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
651 | PEI ATTENTION PRINCE OF Meatmouth, Andreas Riggelsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
652 | COCO CHANELL Rainbow Dash, Katarzyna Andruszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
653 | COMA LUNA Rainbow Dash (FCI), Agnieszka Zbroszczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
654 | Meatmouth MY WAY, Andreas Riggelsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
655 | SECRET LINE Quare Non, Magdalena Morawska | doskonała/excellent, lok. 2 |
656 | SWEET CANDY iz Doma Bss, Katarzyna Andruszewska | doskonała/excellent, lok. 1 |
657 | ADVANCE GOLD iz Doma Bss, Hanna Matvieieva, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
658 | Ace of Peis TOUCHED BE AN ANGEL, Panos Demetriou | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
659 | FAVOURITE OF FATE FOR Grandalis, Irina Vlasova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
660 | Made in Spain PINGUS, . Lolo A., Larsy J. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
661 | Gently Born YA ZHENIH, Anna Vlasova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
662 | Black Beatle's YOSCHKA-SUPERGIRL, Anna, Tadeusz Ogonowscy | doskonała/excellent, lok. 1 |
663 | HIP HIP HURRA Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
664 | SHERRY LYNN WHITE STAR of Rainbowland, Olga Krajewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
665 | FANTASTIKA GRADALIS, Natalja Sizova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
666 | Algris CAMPARI, . Sergeeva N., Tokareva V., Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising |
667 | Algris INTEGRAL, V. Tokareva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
668 | I'M PERFECT GENTELMAN Helloween, Agnieszka Durlik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
669 | Arca Noi KUPIDON, Andrei Dudarev, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
670 | Sasquehanna NAGIETEK, Izabela Fr±czek | b. dobra/very good, lok. 2 |
671 | Sasquehanna (FCI) LOTOS, Sylwia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
672 | Sasquehanna DEREŃ, Nataliya Sergeeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1 |
673 | Sasquehanna (FCI) GORDON, Sylwia Kamińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
674 | AYREEN THE STAR of Rainbowland (FCI), Tatiana Figura | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
675 | VICTORIA u Hanki, Roman PrzewoĽniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
676 | DREAMS COME TRUE Kelly's, Agnieszka Durlik | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
677 | Algris GLORIA DEI, V. Tokareva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
678 | HELL WAS MADE IN HEAVEN Helloween, Dariusz Malmon | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
679 | Sasquehanna WI¦NIÓWKA, Adam Sposób | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
680 | MISTER BASIL'S TIME Nan Eldar, . Waszczuk,Skoczylas-Andrzejczyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
681 | Made in Spain DUTY FREE, Aleksandra Lolo | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
682 | LEGENDARNYI iz Idilii Kontrastov, Marina Sergeenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
683 | ROCKY STORN z Ojcowskiej Krainy, Patrycja Jagiełka | doskonała/excellent, lok. 3 |
684 | BAJER Klan Prajzendanca, . Nowicki R., Zubkiewicz M. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
685 | IPRA Hamada, Ewa Felsztyńska | doskonała/excellent, lok. 3 |
686 | Savali ILLINOIS BOY, Sabine Wuttge, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
687 | Den Schwarzen Wirbel KAIROS, M. Lukyanova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
688 | ZHARKIY POTSELUY iz Idilii Kontrastov, Ekaterina Zagayskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
689 | DŻAGA Dyas Poland (FCI), Alicja Czapska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
690 | ORANGE POWER FROM Dolina Rivendell (FCI), Sławomira, Marta W±sowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
691 | GINGER Ollivanderr, Katarzyna Zdunek | doskonała/excellent |
692 | SASHA Vicro (FCI), Michał Kasztelan | b. dobra/very good |
693 | TRAPHENS NEPHTHYS FROM Dolina Rivendell, Wanda Rusinek | doskonała/excellent, lok. 4 |
694 | ZHASMIN iz Idilii Kontrastov, . Secheneva T., Gusarova N., Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
695 | ZHENEVIEVA GRANDALIS Stazborg, Elena Zakochurina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
696 | CZARNA JAGODA Mandragora Mini (FCI), Marta Hyczko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
697 | HEROS Skarb Marysieńki, Hanna Bartkowiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
698 | Klan Skorpiona MINT PEPPER, Viktoria Chernysheva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
699 | NOBLE HEART Mengo Celebration, . Bukowiecka N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
700 | Nujax NORDIC KNIGHT, Stine Andersen, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
701 | GLAMOUR VISION Piwowar, . Bukowiecka N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
702 | WINSTON GRAF von Northumberland Polonia FCI, Agnieszka Kwiatkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
703 | DAR WALENTEGO Piwowar, . Bukowiecka N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1 |
704 | NARYA GREY STAR Rainbowland, Olga Krajewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
705 | SZAMEJKA Vichy Rose (FCI), Izabela Fr±czek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
706 | ABI Podjuchowe Górki, Maria-Magdalena Korkuc-Sawostianik | doskonała/excellent, lok. 2 |
707 | Sailer's EVERY SALT-SALT, Ewa Tracz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
708 | NAPOLEON Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
709 | WASKEZ z Tartaku, Ireneusz Przybyła | , nieobecny |
710 | EYK Dyas Poland (FCI), Halina Kruk-KoĽmińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
711 | NORTHON Nergal, Krzysztof Pawłowski | , nieobecny |
712 | CRAZY GIRL Bearded Devil, Marcin Puszkarewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
713 | KATRIONA Asterniger, Andrzej ¦niegula | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
714 | ANA Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
715 | AZJA SWEET DREAM de Ratatouille (FCI), Monika Kucharska | nie do oceny/cannot be judged |
716 | BONANZA Bearded Devil, Jarosław G±sienica-Mazurkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
717 | CARNOTA Jamag-Ol, Janusz, Aleksandra Magdziarek | doskonała/excellent, lok. 3 |
718 | AMBRA Libre de Ratatouille, . Milewska G., Milewski K. | doskonała/excellent, lok. 3 |
719 | APOCALYPSA Bearded Devil (FCI), Anna Wiszniewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
720 | PENELOPE Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
721 | Black Emac TUTTI-FRUTTI, Eli Merethe Nesset, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 4 |
722 | JAGODA z Mazurskiej Wsi, Anna Makuch | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
723 | Gloris DARIA, Svetlana Yurkova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
724 | KASHMIR Flavago, Marek Wiktorski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
725 | MANDI Grand Calvera, Marek Wiktorski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
726 | NIGRUM ROSE Grand Calvera, Patrycja Głowacka | doskonała/excellent, lok. 3 |
727 | ROMANCE od Dalajskeho Potoka, . Bakun J., Ziółek M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
728 | MALAGA Flavago, Karol Sokołowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
729 | NOMEN OMEN NIRVANA Grand Calvera, Monika Apolinarska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
730 | CHER vom Mandelröschen, Małgorzata Pinkos | doskonała/excellent, lok. 1 |
731 | Grand Sen (FCI) JIMBO, Ewa Kortals | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
732 | MONTY Griseus, Artur Jaroszek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
733 | Invidia Dios DEA DELL'AMORE, Natalia Kassina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
734 | Grand Sen (FCI) JAVA, Martyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 2 |
735 | Grand Sen INDIRA, Iwona Gajecka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
736 | Febl DIONA, Natalia Kassina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
737 | Invidia Dios BELLE ARTI, Ekaterina Demenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
738 | Adiolas CATALINA, Maria Thim, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 4 |
739 | Grand Sen (FCI) EMMA, Agnieszka Kulibaba | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
740 | Jetaime Talhi GALIANA, Arkadiusz, Izabela Wasiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
741 | ATAI Tosa Tandoku od Labe, Jitka Hajkova-Vojtiskova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
742 | JAZON Twierdza Samuraja (FCI), Zbigniew Kryk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
743 | ARES Shigeru, Jitka Hajkova-Vojtiskova, Czechy | , nieobecny |
744 | DOSA-AKAI TENSHI Ł±ka Di-Di, Anna Kamionek | , nieobecny |
745 | BACARINE Molos Dream, Weronika James | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
746 | BONA Bercikowe Pola, Ryszard Gogulski | , nieobecny |
747 | TANDOKU od Janusów, Jitka Hajkova-Vojtiskova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
2131 | Afrika PAULI OF ALWYNE, . Syrytsia V., Prozorova L., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |