1790 | Nelum-Himalis ENGELBERT, Sławomir Górczyński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1791 | Chesapeakeheart BELLO VISO, Birgitte Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1792 | QUATTRO QUENEL Kelecsky Poklad, Patryk Piłasiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1793 | Cheslabben DIRTY HARRY, Birgitte Jorgensen, dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1794 | CHESLABBEN SNEAK PEAKE Sneak, Monika Spangenberg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1795 | Cheslabben DIRTY BLONDE, Birgitte Jorgensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1796 | TOTUS TUUS Kaprys Rejenta, Grażyna Płaczek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1797 | Wymeswold TABI, Ewa Kwiecińska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1798 | TANTUM QUANTUM Kaprys Rejenta, Monika Jarońska-Gawlik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1799 | VENTIS SECUNDIS Kaprys Rejenta, Grażyna Czajkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1800 | TANTI AUQURI Kaprys Rejenta, Grażyna Płaczek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1801 | Wymeswold BLACK DANGEROUS, Monika Kapałka-Rec | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1802 | VIS ATTRACTIVA Kaprys Rejenta, Ewa Knuplerz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1803 | TOUCH OF LOVE Dziecko Le¶nej Wygi, Barbara Klonowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1804 | ATOS Lucky Village, Zuzana Kottnerova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1805 | ROMEO BLACK Charming Line, Andrea Petrova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1806 | Chesvik Top CHIAVE D'ORO DA CATONIUM, Katarzyna Szlachcikowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1807 | Very Vigie GOLDFINGER, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1808 | Very Vigie EASTEDEN, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1809 | Truly Yours PROUDLY A NEW JARSTAW, Janina Stawrowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1810 | Pbj's BACK IN BLACK, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1811 | Very Vigie DISCO DREAM, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent |
1812 | Bellanzh ILARI KAI, Irina Nikolaeva, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 4 |
1813 | Pointbreak LET'S GET IT STARTED, Lone Wandel, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1814 | ONCE IN A BLUE MOON Charming Line, Andrea Petrova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1815 | GOSSPEL SINGER Catonium, Katarzyna Szlachcikowska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1816 | ESTRELLA Green Place Polnad, Beata Królak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1817 | Tsvetnaja Mechta GLORIA WIN THE HEARTS, Barbara Klonowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1818 | Saratoga's COURTESAN, . Petrova A., Stallard J., T., Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1819 | Pointbreak NEXT PLANE OUT, Lone Wandel, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1820 | Truly Yours BLACK QUEEN, Maria-Eva Koverman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1821 | HERE AND THERE Golden Feelings, Joanna Wietrzykowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1822 | Pointbreak I GOTTA FEELING, Lone Wandel, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1823 | Galaksi SMASHING SEDUCTION, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1824 | ROCK STAR Xilander (FCI), Anita Sędzicka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1825 | DON GIOVANNI Margaret's Pride, Katarzyna Krasowka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1826 | LOVE LETTER Perfect Partner, Ewa Nazarczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1827 | Cockergold BACK IN BUSINESS, Lotte, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1828 | Count on Me GIO SAMMY, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1829 | Merry Cocktails EMBLEM, Irmina Lozia | , nieobecny |
1830 | Bleper's (FCI) PRIME MINISTER, Monika Makowska-Lasoń | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1831 | A PEPPER MINT Molto Bene, Michał Tajkiewicz | , nieobecny |
1832 | Sorcery's GLORIOUS WARRIOR, Dorota Ratuszna | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1833 | KING OF HEARTS Made in Austria, Otakar, Ivica Kleps, Czechy | doskonała/excellent, lok. 4 |
1834 | NORRIS L¶ni±ca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscy | doskonała/excellent |
1835 | Claramand ONCE AGAIN, Zofia Konderla | doskonała/excellent, lok. 2 |
1836 | Allert's WOODCOCK, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1837 | ROCKET OF POWER Xilander, Grażyna, Lech Zielińscy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1838 | Cockerrigt's DON'T TOUCH ME, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1839 | DOUBTLESS ONLY ONE Xilander (FCI), Anita Sędzicka | doskonała/excellent, lok. 4 |
1840 | ELHONNEY Royal Antidotum (FCI), Agata Bukowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1841 | EXLUSIVE ELISIA z Petrovy Palenky, Adelina Tymczak | , nieobecny |
1842 | Bleper's (FCI) GAZELLE, Agata Kowalewska | , nieobecny |
1843 | JOY OF MY LIFE Modus Vivendi, Irmina Lozia | , nieobecny |
1844 | LOVE KISS Perfect Partner, Aldona Czerniakowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1845 | SAJURI Renmil's Dream (FCI), Dorota Ptaszek | doskonała/excellent |
1846 | VALKYRIA Wrzeciono Czasu, Dorota Ratuszna | doskonała/excellent |
1847 | AFRODITE Hanga (FCI), Ewa Kwiecińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1848 | Cockergold ALL MY LIFE, Lotte, Michael Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 3 |
1849 | COUNTRY STAR of Don Carlos Country, Beata Tomaszewicz | doskonała/excellent |
1850 | DANAE Black Petrs, Kristina J. Hellesoe, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1851 | Bleper's FOLLOW YOUR HEART, . Kasjan T., Kwiatkowska I. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1852 | JUST YOKO z Figlowego Koszyka, Danuta Figiel | doskonała/excellent |
1853 | MAFIA Psy Przyszło¶ci, Beata, Karol Sieraccy | doskonała/excellent |
1854 | BONITA Złota Rapsodia, Longina Barteczka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1855 | BEAUTY BUGABOO Faledo, Agnieszka Tetloch | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1856 | MALAGA Spanish Eyes, Izabela Dawidowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1857 | NICOLETTE L¶ni±ca Gwiazda, Grażyna, Lech Zielińscy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1858 | Lucky Curl's CC CODY, Andrea, Ann-Kathrin Tostmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1859 | Magriss LOOK TWICE, Mirosław Jabłoński | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1860 | Winterbourne NORWEGIAN WOOD, Ewa Ostapczuk-Gębka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1861 | Winterbourne ALICE IN WONDERLAND, Beata Staniszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1862 | Grosslab SUNNY BLACK COSSACK, Katarzyna Benka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1863 | Almanza NORTHERN FIREWORK, Dominika Pieczonka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1864 | EXOTIC DREAM z Mokre Hory, Mirosław, Rafał Jabłoński | doskonała/excellent, lok. 3 |
1865 | Compendio (FCI) EYRAN, Monika Pawlak-Szymczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1866 | Almanza PIRATE OF THE CARIBBEAN, Dominika Pieczonka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1867 | SWEET FUR BALL z Grodu Hrabiego Malmesbury, Katarzyna Benka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1868 | Compendio (FCI) ARVILLE, Monika Pawlak-Szymczak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1869 | Almanza CRUISE CONTROL, Dorte Jensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
1870 | Whispering Wind ENFANT TERRIBLE, Elli Hubner, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1871 | Flatterhaft NEW YEAR RESOLUTION, Marie Johanson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1872 | Almanza RAMAZZOTTI, Andrea Sudholt, Niemcy | doskonała/excellent |
1873 | Almanza SUCH A GOOD LIFE, Anne-Berith Waskaas, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1874 | HAPPY HOLLY Balck & White, . Zaborowska J., Flisik K. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1875 | Grosslab SUNNY PINACOLADA, Katarzyna Benka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1876 | Nerelius WATCH N'LEARN, Ewelina Deszert-Kłosowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1877 | Better Off ARCTURIAN SUNPRISE, Ulrike Dunkhase, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1878 | Pseudonim FIRST LADY, Izabela Wesołowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1879 | JACKIE BROWN Moloseum (FCI), Jolanta Szarek-Rój | doskonała/excellent, lok. 4 |
1880 | Dark Team MARVEL RUBY, Ewa Dziewi±tkowska | , nieobecny |
1881 | MY GALAXY NASA Diamentowa Zagroda, Katarzyna Barczak-¦wica | , nieobecny |
1882 | SENSE N'SENSIBILITY Optimum Canis, Magdalena Meinert | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1883 | Severnogo Korolevstva ASTRA, Andrea Sudholt, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1884 | Polka Poland (FCI) FUNNY FABIOLA, Barbara Niedzielska | , nieobecny |
1885 | Whispering Wind HERE I AM, Birgit Pfeifer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1886 | STEPLINE Perro Cobrador, Urszula Sar | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1887 | Susedalens CARRIE BROADSHAW, Marita Hansson, Szwecja | , nieobecny |
1888 | Almanza ALLTID PA TOPP, Joanna Zaborowska | , nieobecny |
1889 | Compendio (FCI) ALTAVISTA, Izabela Wesołowska | doskonała/excellent |
1890 | ERIX Better Off, Ulrike Dunkhase, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
1891 | Almanza MOCCA HAPPINESS, Mirosław Jabłoński | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1892 | Miss Mallorys ONE WAY TO WHISPER, . Pfeifer B., Blase A., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1893 | Flatterhaft SPARK PLUG, Gunilla Johansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1894 | GAUDIUM VITAE Adsum, Ewa Bobik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1895 | BUTTERFLY LUCKY LUCK z Karczewskich Szuwarów, Andrzej Pulikowski | nie do oceny/cannot be judged |
1896 | HA HA HA ZIDAN Szczę¶liwy Słoń, Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1897 | INDIANA JONES z Kostrowego Grodu, Andrzej Pulikowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1898 | LAUTUS PRO CANE BONO Adsum, Krystyna Bajorek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1899 | SPANISH KISS ROYAL Prima Santolina, Daiva Strepetkaite, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1900 | AIKO Rievergold, Elżbieta Grabińska | b. dobra/very good |
1901 | BASIC INSTINCT Złota Nadzieja, Anna Zielińska | doskonała/excellent |
1902 | BEST BONUS DE' Bon Voyage, Anna Plichta | doskonała/excellent |
1903 | DIABLO GRANDE Anarchia Box (FCI), Luiza Nilsson | doskonała/excellent |
1904 | MR. MATEES Village Gate, Małgorzata Dolata | doskonała/excellent, lok. 4 |
1905 | MR. MILIONARE Village Gate, Martyna Smektała | b. dobra/very good |
1906 | SAKSON, Elena Bahireva, Rosja | doskonała/excellent |
1907 | TROPHEUS Milowy Krok, Kamila Żmijewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1908 | Milbu TWISTER TO NENUORAMOS, Sonata Petraitiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1909 | Catch the Wind YUKON, Stefanie Lehmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1910 | HAYDN of the Hellacious Acres, Sven, Alexandra Budde, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1911 | Souvenir PURE POISON, Kamila Żmijewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1912 | ZOOLANDER Oligarchia (FCI), Marzena Ratajczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1913 | Tramin MAGELLAN, Elena Ushan, Ukraina | , nieobecny |
1914 | RAFAEL SILVANO, Tatjana Gudovich, Białoru¶ | b. dobra/very good |
1915 | AL CAPONE BY Sakura, Daiva Strepetkaite, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1916 | AXEL Vivagoldi (FCI), Kamila Korbutowicz-Ochnio | , nieobecny |
1917 | DZHEYSON SHARK, Andrey Pozdeev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 4 |
1918 | NOSTRADAMUS Adekatos, Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1919 | Messano WILIAM WIZARD, Anna Szydłowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1920 | ABIDE by Danako, . Stelmach Z., Sławik T. | doskonała/excellent, lok. 1 |
1921 | ART OF LOVE ADEKATOS Szczę¶liwy Słoń, Tomasz Sławik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1922 | BA-BA-RE-BOP Oligarchia (FCI), . Krakowiak T., Franczak S. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1923 | GEMMA GEMMARUM Adsum, . Kubska A., Chmielewska M. | , nieobecny |
1924 | GRACE KELLY Anarchia Box (FCI), Marzena Kędziorska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 4 |
1925 | HOPE TO SEDUCE YOU of Best Diamond, Coralie Privat, Francja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1926 | APPASSIONATA ADEKATOS Oligarchia, Tomasz Sławik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1927 | GINA AUREA SOLATIO z Kostrowego Grodu, Agnieszka Janik | doskonała/excellent |
1928 | LAETITIA Adsum, Edyta Duszeńko | doskonała/excellent |
1929 | LENA LUCIDA PRO EO IPSO Adsum, . Wojcieszak K. Chmielewska M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1930 | PEPPERELLA of the Hellacious Acres, Anna Kraska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1931 | TONIA Adekatos Poland, Tomasz Sławik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1932 | TROPHEUS KASANGA Milowy Krok, Mateusz Michalski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1933 | A'LUNA Rievergold, Elżbieta Grabińska | doskonała/excellent |
1934 | CAMERON REINZIDAN'S Golden Grazanna, Grażyna Płaczek | doskonała/excellent, lok. 4 |
1935 | Intencja FIORINA MALWINA, Małgorzata Olszak | doskonała/excellent |
1936 | HAPPY END Staszel, Ewa Szeligowska | , nieobecny |
1937 | LAYLA Rozmachany Ogon (FCI), Magdalena, Paweł Kalwajtys | doskonała/excellent, lok. 3 |
1938 | NORA Adekatos Poland (FCI), Beata Gołczyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1939 | ZARZUELA Oligarchia (FCI), Tomasz Krakowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1940 | AILEEN JUST DELIGHT of Avilys, . Szczykno B., Kalwajtys M. | doskonała/excellent |
1941 | Majik AS YOU WERE, Sonata Petraitiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1942 | BARBIE DOLL Anarchia Box (FCI), Milena Rozalska | doskonała/excellent |
1943 | ELMIRA z Kostrowego Grodu, Agata Czarnecka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1944 | HAVANA z Morwowej Krainy, Jan Kopacz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1945 | HELGA Lorwet, Irena Lorkiewicz | doskonała/excellent |
1946 | MANO PEMPE Prima Santolina, Daiva Strepetkaite, Litwa | doskonała/excellent, lok. 4 |
1947 | Djaliso MEET ME AT MOONLIGHT, Antje Rebbert, Niemcy | doskonała/excellent |
1948 | TIFFANY Kudłaty Tercet (FCI), Ewa WoĽniczka | doskonała/excellent |
1949 | WIZYTÓWKA Staszel, Tomasz Krakowiak | doskonała/excellent |
1950 | ALMA GITANA de Ria Vela, Barbara Waligóra Piętak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1951 | STUNNING SURPRISE Złota Nadzieja (FCI), . Długa K., Michalus M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1952 | ZVEZDA AL'BIONA iz Sokolinogo Gnezda, O. Agapova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1953 | ARIANNA iz Doliny Solnca, E. Moshkovskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1954 | AT FIRST APPEARANCE Anarchia Box (FCI), Arkadiusz ¦rodecki | doskonała/excellent |
1955 | BORA Sen Wiktorii, Halina Schmidt-Ma¶lankiewicz | doskonała/excellent |
1956 | Cheek to Cheek CUVEE EXTRAORDINAIRE, Magdalena Chmielewska | doskonała/excellent |
1957 | Baunhojgaard ENDLESS LOVE, Anne-Berith Waskaas, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 3 |
1958 | Nenuoramos MAGIC MACOTA, Sonata Petraitiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 4 |
1959 | YOUR MAJESTY Oligarchia, Andrzej Stępiński | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1960 | BINGO z Plouznicke Staje, Artur ¦niegocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1961 | MAGNUM GOLD SARRACENIA Majestic Chameleon (FCI), . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1962 | SUNSET Tęczowy Gaj, Karolina Dr±żkowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1963 | TANGO Kociokwik (FCI), Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1964 | Devonshires GRAND SLAM, Anne Maynard, USA | , nieobecny |
1965 | POTTER Labkolandia, Witold Tytko | b. dobra/very good, lok. 2 |
1966 | WINTER Psie Lobby, Tomasz Dziobkowski | b. dobra/very good, lok. 1 |
1967 | AMARO na Spokojnej Fali (FCI), Magdalena Marszewska-Iwańska | b. dobra/very good |
1968 | Gisoly BE HAPPY DON'T WORRY, Ekaterina Ustinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1969 | BONO Niewierskie Ł±ki, Wojciech Kaliszan | , dyskwalifikacja |
1970 | Dolbia CHRISTIAN LACROIX, Marek Fo¶ciak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1971 | HEBAN Emerald Garden, Marta Wicek-Gorer | , nieobecny |
1972 | KALIF pod Jabłoni± (FCI), Konrad Siuda | doskonała/excellent |
1973 | Annual's ME AND MY DRUM, Lena Wiberg-Johansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1974 | MIDAS Sarracenia, Renata Łopatka | doskonała/excellent, lok. 4 |
1975 | SUGAR BEAR FOR DOLBIA Sykstus, Daria Marszałek | doskonała/excellent |
1976 | VICTOR Sarracenia (FCI), Agata Jakubowska | doskonała/excellent |
1977 | DEMO Biszkoptowa Pasja, . Sroka W., Kucza G. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1978 | Escudo EXTREME RAIN FOR DOLBIA, . Dudkowiak I., Korpal P. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1979 | ARTHUS SARRACENIA Majestic Chameleon (FCI), . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1980 | Raglan JACK FROST, Thierry Nicole Onkelinx-De Smedt, Belgia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1981 | VARY VALENTINO Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1982 | Gisoly ZEALOUS HEART, Ekaterina Ustinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1983 | PESTKA Tęczowy Gaj, Małgorzata Szyda-Błaszak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1984 | LARA CROFT Sitkowski Bór, Marek Waszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1985 | MANGA SUN Sitkowski Bór, Marek Waszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1986 | Dolbia MERCI, Irmina Dudkowiak | , nieobecny |
1987 | MIRANA Tęczowy Gaj, Joanna Kula | doskonała/excellent |
1988 | MONA LISA Sitkowski Bór, Marek Waszkiewicz | doskonała/excellent |
1989 | SARAYA Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | doskonała/excellent |
1990 | SERENGETI Bellus Poland (FCI), Irena Semmler | doskonała/excellent |
1991 | SILVER AIRLINE Leminiscatus, Katarzyna Szewczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1992 | Clearcreek Bonaventure TEXAS COWGIRL AT BELLA MARE, Martin E., Shearer T.G., USA | doskonała/excellent |
1993 | XELIA DEVA Herbu Zadora (FCI), Ewa Maria Kotowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1994 | XUXU DEYA Herbu Zadora, Monika Dowgiałło | doskonała/excellent |
1995 | Claychalk COSTA STERLINA, . Czaja S., Bęcki K. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1996 | Dolbia FALL IN LOVE, Irmina Dudkowiak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1997 | KIWI KOCIOKWIK Vademecum, Małgorzata, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1998 | VERONA STYLE Bella Mare, . Dowgiałło M., Czajor S. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1999 | ANNIE SARRACENIA Majestic Chameleon (FCI), . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | doskonała/excellent, lok. 2 |
2000 | ARWENA SARRACENIA Majestic Chameleon (FCI), Katarzyna Matysiak | doskonała/excellent |
2001 | Dolbia BE MINE, Irmina Dudkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2002 | Gisoly BEAUTIFUL LIFE, Ekaterina Ustinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 3 |
2003 | PASIPHAE z Psiego Chaosu, Barbara Wędrychowska-Szulc | doskonała/excellent |
2004 | SUNNY MORNING FOR DOLBIA Sykstus, Daria Marszałek | doskonała/excellent, lok. 4 |
2005 | TALIA ROSZKA z Borowskich Stawów, . Gostyńscy M.K., Koperek S. | doskonała/excellent |
2006 | VANITY FAIR Bella Mare, . Dowgiałło M., Czajor S. | doskonała/excellent |
2007 | HYTIBA of Angel's Head, Thierry Nicole Onkelinx-De Smedt, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2008 | MAY FLOWER Bella Mare (FCI), . Dowgiałło M., Czajor S. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2009 | WENIE MALMESBURY Sable Blues, . Krzemińska-Żuk A., Żuk J. | , nieobecny |
2010 | BELLE PALERMO CHANTREL Górska Fantazja, . Iwanowska D., Radomska B. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
2011 | Il Granaio Dei Malatesta UBALDO, Ekaterina Semenova, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2012 | Hesiodos PICCOLO DE GIBZON, Dorota Gustafsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2013 | Angelus Mei BILIFO, Dorota Sikora | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2014 | CARLETTO KWIAT MORZA Górska Fantazja, Dorota Gustafsson, szwecja | doskonała/excellent, lok. 3 |
2015 | Il Granaio dei Malatesta MARIO, Bridget Flynn, Kanada | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2016 | ALESSIA GÓRSKA FANTAZJA Chantrel, . Iwanowska D., Gustafsson D. | wyb. obiecuj±cy/very promising |
2017 | BELLA VENEZIA CHANTREL Górska Fantazja, . Iwanowska D., Radomska B. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2018 | ASTA, Dorota Gustafsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2019 | Il Granaio dei Malatesta MAFALDA, Dorota Sikora | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2020 | MODENA DEL Chantrel, Dorota Iwanowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2021 | Hesiodos LATOYA, Dorota Gustafsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2022 | AVA DAGOR Cleverred (FCI), Agnieszka Giemza | doskonała/excellent, lok. 2 |
2023 | HEYWILLOW of Great Pleasure, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2024 | THORIN NINOS vd Echtinger Grift, Kirsten, Frank Petzold, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2025 | FIESTA Ruda Ferajna, Hanna Krzywobłocka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2026 | Tollca's AMAZING STAR, Petra Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
2027 | FLAXA Niewierskie Ł±ki, Hubert Padalak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2028 | FRIDA Niewierskie Ł±ki, Magdalena Olejniczak-Salewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2029 | Tollca's BLUEBERRY MARTINI, Petra Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2030 | Red Hot Chilli's DAYDREAM OF VIVA, Agnieszka Matejczuk | doskonała/excellent, lok. 2 |
2031 | Tipota Red Fox AMALKA, Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
2032 | Shaggy Toller's NEW SWEDISH DESIGN, Petra Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2033 | ATAMAN Przygodzka Sfora (FCI), Tomasz Mi¶kiewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2034 | SZWEJK z Łabędziej 33 (FCI), Przemysław ¦wierblewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2035 | CARMEN z Turzyńskich Stawów, Waldemar Włodarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2036 | CEDRA z Turzyńskich Stawów (FCI), Zbigniew Onsorge | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2037 | DEVIL IN THE FIELD Avendesora Poland (FCI), . Łokociejewska M., Kamińska J. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2038 | Carlyquinn COME ON DOWN, Anna Czudecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2039 | GOLD PRINCE TIAMANT Avedesora Poland (FCI), . Kamińska J., WoĽniakowska A. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2040 | NIGHT PRINCE Avendesora, Justyna Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2041 | Goldmoore's COUNTRY CLASSIC, Wojciech Trzebiecki | doskonała/excellent, lok. 2 |
2042 | Linmoor ZIMPLY ZALIENT, Katarzyna Ksi±żek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2043 | SWEET BEAUTIFUL QUEEN Dream Passion (FCI), Katarzyna Tomaszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2044 | Tiamant I'M ALL UOURS, Miłosz Kwieciński | doskonała/excellent, lok. 2 |
2045 | Lordsett WHITE WEDDING, Katarzyna Ksi±żek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2046 | GORDIUS GENUINE GOLD TIAMANT Avendesora Poland (FCI), . Malitka M., Kamińska J. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2047 | ROYAL EDITION SWEET MARY Magic Spot (FCI), Jadwiga Krynicka | , nieobecny |
2048 | WONDERFUL FEELING Three Ponds Valley, Violetta Przęczek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2049 | Lordsett GRACE KELLY, Monika Węgrocka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2050 | DRAGON'S RIDER UMBRA AMABILIS Adea, Renata Pietruszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2051 | MARIUSZ S. Umbra Amabilis, Jagoda Samsel | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2052 | RIGHT ON THE MOMENT UMBRA AMABILIS Adea, Karolina, Grzegorz Papierowscy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2053 | RIGHT TIME UMBRA AMABILIS Adea, Renata Pietruszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2054 | TIGRESS' MAGIC Adea (FCI), Robert Wo¶ | , nieobecny |
2055 | KENTUCKY of Yachtsman's Lodge, Gabriela Tram | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |