Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 21.10.2012



Basset artezyjsko-normandzki-Basset Artesien Normand / Artesian-Norman Basset


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1510SIR IT'S ZEUS of the Three Turnip's, . Nierop F., van Ringen I., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski

Suki - Bitches

1511LADY IT'S IRIS of the Three Turnip's, . Nierop F., Weidema, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1512LADY BE MY GIPSY of the Three Turnip's, . Nierop F., Weidema, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Basset Hound


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1513NORMAN z Polany Kłapouchego, Agata Leszczyńska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1514INTEL Trzcianecka Złaja (FCI), Tomasz Czerepkodoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1515OBIBOK z Gangu Długich, Izabella Ziemblickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1516ELLIOT van Hollandheim, Izabella Ziemblickadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1517TOCCATA Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1518TOLA the Friend, Marek Betlińskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1519RUMBA Galopuj±ca Fufla (FCI), Dorota G±siorowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1520SUMIREGUSA Basseciarnia (FCI), Magdalena Olejniczak-Salewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1521BROMBA ze Stajennych Progów (FCI), Katarzyna Buksadoskonała/excellent, lok. 2
1522DREAMCOMETRUE von der Kreuzbreite, Anja Hostmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1523DIAMOND DARLING von der Kreuzbreite, . Polozek H., Hostmann A., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Beagle


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1524Absolutely Spotless WINNER, Tomasz Budkowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1525Holtenbakken ASLAN, Lise-Lotte Teilmand, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
1526PABLO PICASSO Xandrina, Katerina Mikhnevich, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1527Cevaytis CASINO ROYALE, David Boruszkowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1528DREAM BOY Xandrina (FCI), Katerina Mikhnevich, Białoru¶doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1529ZUCH Magnus, Mariola Kosiorekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1530Ob-La-Di's FLYING SAMUEL FRANKLIN, E. Semenova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1531Absolutely Spotless ZENIT, . Konieczny R., Smolska K.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1532Mano POLISH BLUES, Filip Kleinerdoskonała/excellent, lok. 2
1533Absolutely Spotless SZACH, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1534EUROPA Magnus, Dominik Podrażkawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1535AMERICAN APPLE-PIE Królewska Zgraja, Joanna Walaszkowskadoskonała/excellent, lok. 4
1536GENEVA Esflores, Ewa Sławikdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1537UPS'E DAISY z Krainy Szczę¶cia, I. Semenov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
1538ZEMLJANIKA iz Doma Eleonory, Elena Sakovskaja, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1539ZIUTA Esflores, Ewa Sławikdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1540ARTEMIDA Magnus, Mariola Kosiorekdoskonała/excellent, lok. 3
1541Art-Fantasy GOLD LITTLE FISH, E. Semenova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
1542JAMAICA SUN Simpatica PS (FCI), Magdalena Olechdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1543Gisoly J LO, Ekaterina Ustinova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
1544KEY TO LOVE Simpatica PS, Magdalena Olechdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Black and Tan Coonhound

1545Necku COONLIGHT MELODY, Katleen Lukin, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Bloodhound-Chien De Saint-Hubert


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1546ARISTOS ARTUS z Doliny Żab, Małgorzata Capraridoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1547BOURBON Silberstein bei Trautenau, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1548CIRO Dubovy Hrunok, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
1549Aristos Q. KING FERGUS, Małgorzata Caprari, nieobecny

Suki - Bitches

1550DARCY, Sabine Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1551Aristos QUEEN VICTORIA, Małgorzata Capraridoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Dalmatyńczyk-Dalmatinac / Dalmatian


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1552WONDERFUL LIFE Laguna Dios, N Melnikova, Białoru¶wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1553Spotnik's FREE FALCON, . Melnikova N., Hoie H., Białoru¶doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1554Beta-Omikron BACCARA ROSE, Joerg Oberueber, Niemcy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1555Beta-Omikron BELAMIE, Joerg Oberueber, Niemcy, nieobecny


Gończy Hamiltona-Hamiltonstovare / Hamilton Hound


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1556FERA Plesówka, Jolanta Majewskadoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy polski-Polish Hunting Dog


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1557KOZAK Herbu Węszynos, Dorota Rykaczewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1558WARAN Gończy Urok, Gabrielle Fissler, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1559WEKTOR El Halem, Agata, Łukasz Piskuławyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1560CEKIN Dziczy Amok, Dariusz Gorgolińskidoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie
1561DUKAT, Maria Szadeb. dobra/very good, lok. 4
1562DUNAJ Leszczynowy Gaj (FCI), Donat Pierożyński, nieobecny
1563GNIEWKO z Krainy Łowów (FCI), Józef Michalskidoskonała/excellent, lok. 3
1564IMBIR Goclaviana (FCI), Agnieszka Paziodoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1565BOND Złoty Otok (FCI), Andrzej Olek, nieobecny
1566GROT z Huculskiej Ł±ki, Wojciech Goł±bdoskonała/excellent, lok. 2
1567PAGO El Halem, Agata, Łukasz Piskuładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1568FAGOT Gończa Rado¶ć (FCI), Radosław Kujawiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1569MOZART Asanegra (FCI), Bartosz Pawelskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1570DUNAJ z Huculskiej Ł±ki, Joanna WoĽniewiczdoskonała/excellent, lok. 3
1571RABAN z Huculskiej Ł±ki, Anna Pyra-Czernikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1572SMREK z Beskidzkiego Matecznika, Andrzej Kamyszekdoskonała/excellent
1573VERITAS Petrus et Lupus (FCI), Zdzisław Raduchowskidoskonała/excellent, lok. 2
1574WIELKI ŁOWCA Kłusuj±ca Sfora (FCI), Maria Minakowskadoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1575BORÓWKA ETVE Odszukać Wiatr, Martyna Pluskotawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1576ZABRA Złoty Otok (FCI), Mirosław Jackowski, nieobecny

Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1577NAHAJKA Asanegra (FCI), Józef Michalskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1578WALENTYNKA El-Halem, Maria Minakowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
1579WARIJA Gończy Urok, Claudia Buczynski, Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1580CWANA Gończa Rado¶ć (FCI), Andrzej Kamyszekdoskonała/excellent, lok. 2
1581DESNA Leszczynowy Gaj (FCI), Donat Pierożyński, nieobecny
1582DUNIA Leszczynowy Gaj (FCI), Katarzyna Kochdobra/good
1583JUMA Psia Awangarda, Wojciech Po¶piechdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1584DORA Gniazdo Łelszy (FCI), Józef Michalskib. dobra/very good, lok. 3
1585FOLGA Smogorzewska Zagroda, Sabina Koniecznadoskonała/excellent, lok. 2
1586FUZJA Smogorzewska Zagroda, Anna Bochyńskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1587LIRA z Ksi±żęcych Borów, Monika Streich, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1588HAWRA z Huculskiej Ł±ki, Monika Gradowskadoskonała/excellent, lok. 3
1589HERA z Huculskiej Ł±ki, Aleksandra Dyladoskonała/excellent, lok. 4
1590HESI Herbu Oksza (FCI), Małgorzata Kaczmarekdoskonała/excellent, lok. 2
1591STRUGA Melodyjny Gon, Beata Wrzesińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1592DOLINA Herbu Węszynos, Agnieszka Paziob. dobra/very good, lok. 2
1593FRASZKA z Elklandu, Igor Buszkiewicz, nieobecny
1594ZADRA z Beskidzkiego Matecznika, Andrzej Kamyszekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1595PETRA El-Halem, Maria Minakowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CWC/CAC
1596SZABLA Kłusuj±ca Sfora (FCI), Grzegorz Weron, nieobecny


Gończy Schillera-Schillerstovare / Schiller Hound

1597FAUNA z Ostowej Ostoji, Anna, Janusz Jedlińscydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Grand Basset Griffon Vendeen


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1598EXTRA GENTIL v.d. Viersenhoeve, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Mały gończy gaskoński-Petit bleu de Gascogne / Small Blue Gascony Hound


Psy - Dogs

1599KARO le Bleu Cardinalis, Marta, Waldemar Zgleniccydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1600HUGO Le Bleu Cardinalis (FCI), Marta, Waldemar Zgleniccydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Ogar polski-Polish Hound


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1601CZORT Tropinos, Małgorzata Kęcikdoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1602HUBERTUS Graj±ce Echo, Małgorzata, Agnieszka Gałandoskonała/excellent, lok. 2
1603PUSZKAR z Huculskiej Ł±ki, Beata Wrzesińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1604CZARDASZ Herbu Węszynos, Izabella Kubiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1605DAMA Herbu Węszynos, Dorota Rykaczewskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1606FRASZKA z Zagrajboru, Izabela, Sławomir Kwiatkowscydoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1607UPLOTKA Poszły w Las, Roman Czerwińskib. dobra/very good, lok. 2
1608ZACHCIANKA z Gończaków (FCI), Monika Milewskab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierz

1609RZEPICHA z Gończaków, Magdalena Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC


Petit Basset Griffon Vendeen


Psy - Dogs


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1610Rokeena MOJ SLODKI YOGI, Dorota Gorgolewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1611LOGAN MARCUS Rudis, Eunika, Marek Pastuszekdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
1612VAINQUEUR du Greffier du Roi, Marzena Stenceldoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1613ŁEBA Marsten Hau, Marzena Stenceldoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1614IDALIA Podkołdernik Jadowity, . Zacharewicz J., Gorgolewska D.doskonała/excellent, lok. 2
1615IRMA Podkołdernik Jadowity, I. Antipova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1616YOKO Zone Piano, Agnieszka Kralkowska-Adamczykdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1617CANNELLA del Lago Orsi, Gloria Urbani, Wlochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1618HERMONIA Podkołdernik Jadowity, Dorota Gorgolewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1619MARDOL Vilauddens, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1620FIDJI des Ptits Bouts de Chouans, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Porcelaine


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1621BRADLEY Berankovi, Svatava Berankova, Czechywyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Leszek Salamon

1622JASANEK Roborovski, Svatava Berankova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Posokowiec bawarski-Bayrischer Gebirgsschweisshund/Bavarian Mountain Scenthound


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1623BROWAR Srebrzysta Zjawa, Paweł Piekart, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1624CIERNY BACA Cierna Skala, Mariola Orzelskadoskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1625ATIM spod Szwedzkich Okopów, Marcin Pluskotadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
1626FALKO z Czeszewskiej Polany, Ryszard Robakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1627AMATOR z Brzezińskiej Kniei, Mikołaj Włocławskidoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1628RUDA BAHIYA z Jeleniego Zdroju, Lena Piaseckadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1629BERETTA z Babskiego Jaru, Paweł Piekartdoskonała/excellent, lok. 1
1630FIONA Posokowce z Niebieskich ¬ródeł, Paweł Sońtadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1631BABKA CYTRYNOWA Hazba, Mikołaj Włocławskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Posokowiec hanowerski-Hannover'scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1632AKIRA Ryczywolska Sfora, Piotr Kostrzewskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1633MANDI Wietcisa, Marcin Kaszubowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Rhodesian Ridgeback


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1634CORADO Manwe, Dariusz Pawlakwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1635AUSSIE DIAMOND BY Rihanna, Martina Svejdova, Czechyb. dobra/very good, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1636C'HIGANI AKILI Jeny's Zakimi, . Hojdova D., Malenovska J., Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1637FAMOUS JUMA de Kiungwana, Vivien Yvonne Patrzyk, Niemcy, nieobecny
1638KALAHARI KIMYA MAKUMU Monwiere, Małgorzata Drewnik, dyskwalifikacja
1639NIMBLE Leo Ginger, Bożena Olanindoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1640EXCALIBUR Anunnaki, Lea Klimesova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
1641JANTAR z Werw±, Magdalena Kaczordoskonała/excellent, lok. 3
1642KIJANI Monwiere, Sebastian Kmiecikdoskonała/excellent, lok. 4
1643LORD RED z Werw±, Ewa Makowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1644Amber Magic AHADI NAMU EKUNDAYO, . Albrandt E., Bondzio K., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1645ECAILLE Anunnaki, Zdislava Noskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC
1646Ridge's Star KING DEIMON ORLOFF, M. Orlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1647LUKSUS z Werw±, Katarzyna Ozimekdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1648MADI Dialekt, Wojciech, Krzysztof Szweda, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1649Djembe Meteors (FCI) NIRIMBA TOFFISTAR, Aleksandra Marzęcka-Skibawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1650NASZA LAILA z Werw±, Katarzyna Ozimekdoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1651A BY B UNIQUE Resh Zone, Renata Sienkiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
1652AMIRA ESSENCE OF ARENGO Anapaiston, Emilia Zarębadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1653KARAMA TOSA Monwiere, Bartosz KaĽmierczakdoskonała/excellent, lok. 2
1654Wa Kishujaa KIANGA FAMOUS CHAKA, Vivien Yvonne Patrzyk, Niemcy, nieobecny
1655MAKANGA OF Szweda (FCI), Wojciech, Krzysztof Szweda, nieobecny
1656NOON Leo Ginger, Ewelina Pyzikdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1657Sabayuma ASHMAHANI JUBA, Tanja Mikolajczak, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
1658LA BAMBA z Werw±, Beata Bieniekdoskonała/excellent, lok. 3
1659Ridgenville's MAID OF THE MIST, Wojciech, Krzysztof Szweda, nieobecny
1660NUTELLA Krasny Młyn, Sławomir Barczakb. dobra/very good
1661WACEERA AJIA Makorikori, Izabela Goł±bdoskonała/excellent, lok. 4
1662WAMWERU ANESSA Makorikori, Anna Stańczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1663ALLAIN z Ujezda nad Lesy, Zuzana Vopalenska, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1664BUGANDA NALLA Monwiere, Monika Rembowskadoskonała/excellent, lok. 2
1665Tusani JOLLY JOELIN, Zita Filipejova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tomasz Mroczek

1666BENA Guernica, Monika Rembowskadoskonała/excellent, lok. 1