948 | ROYAL ESQUIRE Raider's Antania, Anna Słaboszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
949 | Nedella CALYPSO, Ryszard Kotowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
950 | Gingerdream ALL EYES ON ME, Angelika Żabicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
951 | TREAP Radosny Pies (FCI), Marek Grzechowski | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
952 | SANTANA Sonora, Urszula Maciejczuk-Tytus | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
953 | SHEILA CHANDRA Betakaroten (FCI), Anna Ja¶niak | doskonała/excellent, lok. 2 |
954 | Gingerdream BORN TO BE WILD, Angelika Żabicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
955 | EFFENDI Sonora, Krystyna Lizoń | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
956 | GRANDUCHI Bullbandit, Agnieszka Matkowska-Czyżo | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
957 | AMIABLE BLACK BOY z Samotni Christa (FCI), Maciej Barwijuk | b. dobra/very good, lok. 3 |
958 | Hot Like Hell (FCI) HELLBOY, Mateusz Maciejewski | b. dobra/very good, lok. 2 |
959 | MAD MAX Casa Vitoria, Karol Rupotacki | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
960 | Gorgeous Jukon SILVER ROCK, Katarzyna Gubernat | , nieobecny |
961 | ARMANDO AMERICANO BY Soprano, Paul Szewczyk | , nieobecny |
962 | ATOMIC BOY Ashanti Super Staff, Wojciech Klaus | b. dobra/very good, lok. 1 |
963 | QADZISS TORNERRO PABLO Staff-Ka (FCI), Katarzyna Kyrcz-Stachel | , nieobecny |
964 | BUSHIDO Long Step, Marianna Kakiet | b. dobra/very good |
965 | D.J. DZYNDZEL Taboo, Bożena Kostępska | nie do oceny/cannot be judged |
966 | DON VITO Buenos Bandidos (FCI), Małgorzata Firlej | b. dobra/very good |
967 | Bakaroro end Itubori EGYPTIAN POWER, Tomasz Kitel | doskonała/excellent, lok. 2 |
968 | EMPIRE Z DOLINY JEZIERZYCY Sentinel, Roman Jałoszyński | doskonała/excellent, lok. 4 |
969 | ETERNAL FLAME Sentinel, Anna, Jarosław Żero | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
970 | ICHIBIEN Red Pearl In Ginger (FCI), Szymon Jankowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
971 | IMPERIAL GURU Red Pearl in Ginger, . Krysiak D., Lechowicz E. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
972 | LIMITED EDITION King of Rings, Dane Basaric, Serbia | , nieobecny |
973 | Getic Flames CATORI MURACO, Bożena Kostępska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
974 | DIADORA Crazy-Staff, Kamila Kosik | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
975 | AMBER Rapax, Paweł Winowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
976 | Gang-Staff AUTHORITY IN BLACK, . Krysiak D., Lechowicz E. | doskonała/excellent, lok. 3 |
977 | I JUST CANT STOP Niziołek (FCI), Joanna Przybylska | b. dobra/very good, lok. 4 |
978 | MYSTIQUE LADY Casa Vitoria, Marcin Jarosławski | doskonała/excellent, lok. 2 |
979 | MOONLIGHT Ast Team, Blanka Jezierska | b. dobra/very good |
980 | CARTE BLANCHE Nandao, Adam Adamowski | b. dobra/very good, lok. 4 |
981 | GULP OF BLACK Blossomstaff, Yvett Vasendova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
982 | HELLENA STAR of Nimiloxus, Aleksandar Markovic, Serbia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
983 | Gang Staff (FCI) HELLO DOLLY, . Basta A., Kalicińska A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
984 | BEAUTIFUL GIRL Canossa, Iwona D±bek | b. dobra/very good, lok. 2 |
985 | BLACK OR WHITE Rapax, Grzegorz Jan Archacki, Holandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
986 | Gorgeous Jukon ROCK VILLEMO, Katarzyna Gubernat | , nieobecny |
987 | DYNIA A'LA Taboo, Magdalena Mieszała | doskonała/excellent, lok. 3 |
988 | FAIRLY TALE iz Sozvesdiya Staff, O. Rudakova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
989 | NEMI Long Step, Magdalena Wiska | doskonała/excellent, lok. 2 |
990 | Gang-Staff (FCI) GIULIETTA, Anna Basta | doskonała/excellent, lok. 1 |
991 | FINNEGAN z Hedvabneho Domu, Petra Perschalova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
992 | Curiosity FLASHY IDOL, . Isaksson I,M, Polii M., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
993 | YODA vom Zerbster Schloss, Ortwin, Silvia Horn, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
994 | TIZIAN vom Zerbster Schloss, Ortwin, Silvia Horn, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1 |
995 | PICCOLO Volarius (FCI), Wiesława, Marta Chumeniuk | doskonała/excellent, lok. 1 |
996 | GINGER z Hedvabneho Domu, Petra Perschalova, Czechy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
997 | CLEOPATRA vom Zerbster Schloss, Ortwin, Silvia Horn, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 4 |
998 | EILEEN z Hedvabneho Domu, Petra Perschalova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
999 | FLO z Hedvabneho Domu, Marta Chumeniuk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1000 | Volitans HEAVEN'S TOUCH, Marina, Ida Isaksson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1001 | FIA z Hedvabneho Domu, Petra Perschalova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1002 | NELLY Kamieniecka Terierlandia, Alicja Wójciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1003 | CHRISTMAS SONG, Mariusz Ebing | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1004 | Colacoda YOU OUGHT TO BE IN MOVIES, Raffaella Gammella, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1005 | Gameway GOLDFINCH, Silke Barow, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1006 | Pro Equi (FCI) COMFORION, Katarzyna Deminiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1007 | CYMES Dziekanowska Polana, Mariola Remisz | , nieobecny |
1008 | ENDORFINA Pro Equi, Dorota Zalewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1009 | GRYZELDA Dziekanowska Polana, Benita Malicka | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1010 | LIZ von Sir Malcolms Erben, Regina Ziemer, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1011 | Barow's VOICE OF MY HEART, Silke Barow, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1012 | Pro Equi (FCI) DZIEKANOWSKA POLANA, Benita Malicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1013 | ARRIBA vom Uhlenhorster Busch, Regina Busch, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1014 | ANIKA Dziekanowska Polana, Mariola Remisz | , nieobecny |
1015 | ELROY Eos Tanagros, Renata Cernys, Litwa | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1016 | AUGUST II MOCNY z Jurajskiej Warowni (FCI), Artur Wichniarz | b. dobra/very good, lok. 2 |
1017 | INKY DINKY Bull Position, Sławomir Starszak | b. dobra/very good, lok. 1 |
1018 | ANTON Zeruel (FCI), . Kurasiak P., Jankowiak K. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1019 | SIMPLY THE BEST Timar, Aleksandra Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1020 | JAGA Ewimark Rakownia (FCI), Dariusz Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1021 | KLER Telpol, Angelina Makarewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1022 | BRAWURA Pontifex Maximus, Kamil Grzybowski | b. dobra/very good, lok. 1 |
1023 | ASTRA Zeruel (FCI), Mateusz Fiszbach | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1024 | ROMA OF LEGION Bulova, Wiesław Zimny | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1025 | GEMINI RAHUL Chucho Topline (FCI), Daniela Binienda | , nieobecny |
1026 | BEETLE MINI Kalimero Bohemica, Lucie Markupova, Czechy | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1027 | FIRENZZO Bullbandit, Agnieszka Matkowska-Czyżo | b. dobra/very good, lok. 2 |
1028 | JAKAPO Splinter's Pride, Sebastian Zimny, Anglia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1029 | ALBERTO MINI Kalimero Bohemica, Lucie Markupova, Czechy | b. dobra/very good, lok. 2 |
1030 | ZVEZNIY VOIN Imperialbull, A.YU. Murashov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1031 | FENOMEN od Rudej WiedĽmy (FCI), Krzysztof Kurzownik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1032 | GEMINI PARVATI Chucho Topline (FCI), Daniela Binienda | , nieobecny |
1033 | RED HOD LADY MARGINS z Magdani, Małgorzata Ławniczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1034 | CARRAMBA Anima Villis, Artur Kapela | doskonała/excellent, lok. 2 |
1035 | DIABOLIQUE FEVER CASS-STAF Bulldom, Katarzyna Knap | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1036 | FORTHUNAS-FORSA Bullbandit, Agnieszka Matkowska-Czyżo | b. dobra/very good, lok. 3 |
1037 | PIPI od Rudej WiedĽmy (FCI), Piotr Grze¶kowiak | b. dobra/very good, lok. 4 |
1038 | DIABOLIQUE FIRE SAJKOS Bulldom, Anna Sajkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1039 | MORTICIA od Rudej WiedĽmy (FCI), Krzysztof Kurzownik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1040 | AZJA Rad-Kaj, Izabela WoĽnicka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1041 | FATUM od Rudej WiedĽmy (FCI), Krzysztof Kurzownik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1042 | FRIDA SUNFLOWER POWER Kia, Aleksandra Pawlak | b. dobra/very good, lok. 3 |
1043 | SHAN HAY TSZIN ULTRASTAR FOR Yanni House, E. Serebryakova, Rosja | b. dobra/very good, lok. 4 |
1044 | Justeph SHES OUR BEAUTY, Sebastian Zimny, Anglia | b. dobra/very good |
1045 | AMNESIA MINI Kalimero Bohemica, Lucie Markupova, czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1046 | BLACK VELVET Bullwitmo, Witold Iwański | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1047 | AMORES PERROS Fudali (FCI), Elżbieta Fudali | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1048 | Soulkeeper BUKINGHAM, A. Lazarev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1049 | River Deep's DEEP THOUGHT, Berit Rosenfeldt, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1050 | Miketos SPICY BLACK EYED PEAS, . Osterstrom L., Erlandsson G., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 3 |
1051 | INESS Terierkowo, Katarzyna Kopyt | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1052 | RAPSODIA Tanabata (FCI), Anna Sulik-Pillich | , nieobecny |
1053 | DIVA-YOYO vom Smaragd, Gabriele Lach, Niemcy | , nieobecny |
1054 | Seglavi ROSE DE SABLE, Kamil Kozakiewicz | doskonała/excellent, lok. 1 |
1055 | SELFISH GIRL Seglavi, Dorota Rokita | doskonała/excellent, lok. 2 |
1056 | HANA Tanabata (FCI), Anna Sulik-Pillich | , nieobecny |
1057 | Ol'kyarnrowen's MADAM JEANETTE, Berit Rosenfeldt, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1058 | Miketos SOMETHING TO TALK ABOUT, . Osterstrom L., Erlandsson G., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1059 | WINKA Terierkowo (FCI), Linda Maria Wagemann | b. dobra/very good, lok. 3 |
1060 | Cale Hill's GRETA, Maria Gratved, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1061 | Miketos HAPPINESS IS A CHOICE, . Osterstrom L., Erlandsson G., Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1062 | SAPPHIRE ROYAL Seglavi (FCI), Elżbieta Fudali | doskonała/excellent, lok. 3 |
1063 | Dariant ALESSANDRO VITORIO, Natalia Kostenko, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1064 | Kiti's Band DREAMS ARE REAL, Yulia Kazarina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1065 | Dariant BERITTA ME ESTRELLA, Olga Kirillina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1066 | LARGO Canis Venator, Leszek Jerzak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1067 | Skerli HECTOR, Denis Tuguzov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1068 | LUCKY Canis Venator, Leszek Jerzak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1069 | Agria ZIPPER, Łukasz Pawłowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1070 | Skrim Drim TABACHNY KAPITAN, Evgeniya Ponomareva, Rosja | , nieobecny |
1071 | UXA Nes Gwadiana (FCI), Stanisław Przybylski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1072 | ICE-CREAM v.d. Schonen Bergen, Małgorzata Zakrzewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1073 | MISTERIOSO SENOR BROWN, Alessandro Campolmi, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1074 | ANGEL'S FLY Gwadiana, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1075 | Skerli FIGARO, Tanya Koval, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1076 | Skerli LOLITA, Svetlana Ukraintseva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1077 | EMOCJA z Fox-Klanu, Małgorzata Grzeszkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1078 | Skerli BEAUHARNAIS, Tanya Koval, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1079 | LEVIS Top of Nevis (FCI), Patrycja Jackowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1080 | Fromzero LORCCAN, Karola Fechner, Niemcy | , nieobecny |
1081 | DUKE-CAMILLO vom Belker-Bad, . Buscher A., Lammering A., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1082 | JESTEM PASKAL z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1083 | LUCY IN THE SKY Top of Ben Nevis (FCI), . Nowak M., Stańczak R., K. | doskonała/excellent, lok. 1 |
1084 | KRISTI DOLCE Top of Ben Nevis (FCI), Aleksandra Łukasik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1085 | Parkalissene CAOILAINN, Karola Fechner | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1086 | KAITLYN Top of Ben Nevis (FCI), Ewelina Kujawska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1087 | Wheatstone JOANNA, Katarzyna, Renata Stańczak | , nieobecny |
1088 | EDEK Majlo (FCI), Elżbieta Górecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1089 | ZENEK z Herbu Sapały, Katarzyna Kolat | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1090 | CASINO ROYALE Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 2 |
1091 | Iona HIGH SPEED, Ingrid Lundkvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1092 | Sasquehanna MAZAK, Karolina Kowalik | doskonała/excellent, lok. 4 |
1093 | PASSIONATE PABLO Drapichrust, Kaja Kamińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1094 | Kajsenborg's GOLDFINGER, Tenna Grenaa, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1095 | Z Ledulandu ANSCHELLO, Katarzyna Żuk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1096 | EXTRA BOY Magor, Piotr Hołody | doskonała/excellent, lok. 2 |
1097 | Original Master's Voice GOLD FIREBRAND RAVAGE, Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1098 | Iona HIGH ROLLER, Ingrid Lundkvist, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1099 | ROKKY Dwór Dębogóra, Monika Pyrek | , nieobecny |
1100 | UPPS HERE I'AM v. Paradise of Wind, Dorota Wirska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1101 | JOLKA Rudy Urwis z Pniew (FCI), Maria Wawrzyniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1102 | MARACANA di Sutri, Irina Biletskaya, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1103 | DAISY Majlo (FCI), Rafał Tomala | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1104 | FIRST LOVE English Bonis-Avibus (FCI), Dorota Wirska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1105 | INKA Bieszczadzkie Leszcze, Katarzyna Żuk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1106 | LUFKA Niezno¶na Milewa, Marek Bielawowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1107 | DEBI Obornicki Nornik, Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1108 | Blaqwynd NISHO NJALO, Kaja Kamińska | b. dobra/very good |
1109 | UNA STELLA Szczurołap, Katarzyna Ziemann | , nieobecny |
1110 | Kajsenborg's DIRTY DIANA, Tenna Grenaa, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1111 | VIPER z Płockiego Wzgórza, Bartosz ¦liwocki | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1112 | Absolut Triumf OSTAP BENDER, A. Blinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1113 | Volzhskiy Arkos SEVENS WONDER, A. Blinova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1 |
1114 | SHELBY z Płockiego Wzgórza, . ¦widerska J., Zaklukieiwcz M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1115 | WIKI-EMILKA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1116 | ARNI POWER Distincta, Lech Jędrzejewski | b. dobra/very good, lok. 1 |
1117 | BRITA z Obrzańskiej Kniei, Damian Tomkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1118 | YUNGA SKIP iz Plushevich Snov, Jana Kralikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1119 | IA MUZZY iz Plushevih Snov, Iana Portunova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1120 | AMADEUS OF Blataj, . Fronia D., Grabowski P. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1121 | HONEY Happy Naux, Jana Kralikova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1122 | ZULUS CZAKA vom Schwarzwald Poland (FCI), Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1123 | BLACK JACK Dwie Twarze, Monika, Adrian Czaboryk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1124 | Nado Shiz's TUNDRA CRAFTSMAN, Lene Nordstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1125 | LORD Mysia Zagłada (FCI), Agnieszka Wasiukiewicz | , nieobecny |
1126 | IMPULS Mysia Zagłada (FCI), Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1127 | FRAJDA Obornicki Nornik, Piotr Senger | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1128 | CHILLI Mały Zawadiaka, Anna Michałowska | b. dobra/very good, lok. 2 |
1129 | FANTAZJA vom Schwarzwald Poland (FCI), Joanna Filipecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1130 | ZORIKA vom Schwarzwald Poland (FCI), Potapow O., Filipecka J., Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1131 | CARRAMBA Dwie Twarze, Katarzyna Stefaniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1132 | LOTKA Mysia Zagłada (FCI), Agnieszka Wasiukiewicz | , nieobecny |
1133 | Danscan's SISSELA, Lene Nordstrom, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1134 | Sutliff's ALGONQUIN, Michael Weser, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1135 | LOBO Mondo Cane, Anna Le¶niak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1136 | Llawhaden's FANNY GODFREY, . Weser M., Torsten J., Niemcy | , nieobecny |
1137 | Feorlig FRANKLY MY DEAR, Elena Ryzhikova, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1138 | GALADRIELA Baggins Sirion, Ryszard Przybyt | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1139 | KLARA Srebrny Nóż, Barbara Czyżak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1140 | COMMANDO BLUE Diabelski U¶miech, Marcin Przymus | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1141 | Canaveral-Staff (FCI) FANTASTIC, Aneta Derczyńska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1142 | Ale Heca BORYS, Adam WoĽniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1143 | Bullstory OUTBEAT, Rafał Słyk | , nieobecny |
1144 | SERAF BLUE ANGEL Fransimo Bohemia, Marzena Wojciechowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1145 | Bullstory OF POLISH BAILIFF, Rafał Słyk | , nieobecny |
1146 | Diamonds of Blanch PRETTY BOY MONEY, Sergo Lopez Diaz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1147 | CAMPARI Prince of Janox (FCI), Tomasz Bela | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1148 | NEMESIS z Jorwik, Anna Jankowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1149 | Ale Heca POLA, Adam WoĽniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1150 | BUBBLES BAJKA I Wszystko Jasne (FCI), Marek Potejko | doskonała/excellent, lok. 4 |
1151 | Loniek (FCI) COUNTER STRIKE, . Markowski M., Hołdys M. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1152 | JOURNEY AKRA Carbonarastaff, Małgorzata Frańczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1153 | MEGA Stawka Większa niż Życie, Dariusz Ubogi | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1154 | BACARRA El-Hor, Halina Plebaniak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1155 | Nightstaff DANISH DREAM, Ildiko Kiss, Dania | doskonała/excellent, lok. 4 |
1156 | LOVE GIRL OF Eilatan, Adela Novakova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1157 | Immness (FCI) RAISON D'ETRE, . Zarzecka R., Drużyński M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1158 | MONDAY MORNING z Jorwik, Rafał Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1159 | Trufflestaff BLACK BARREL, Łukasz KoĽlarek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1160 | EKSTAZA CANAVERAL-STAFF Bullwet, Wiesław Król | doskonała/excellent, lok. 3 |
1161 | Jahvestaff J&T DIABELSKI U¦MIECH, Justyna Olejarczyk | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1162 | SPEND A PENNY Terriway, Adam Wi¶niewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1163 | BELTHOZAR Bell Vita, Adam Wi¶niewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1164 | Chatham's JUST BARNEY-BEAR JUNIOR, Minna Chatham, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1165 | Chatham's JUST BUNNY-BEAR, Minna Chatham, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1166 | GAYATRI Day Break, Mariola Dziemidowicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1167 | XANDRA Kalifa Bohemica, Mariola Dziemidowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1168 | MEXICAN BOY od Fafika (FCI), Miłosz Rutkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1169 | Marrymac NOT YOUR BUSENESS, Jeanel Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1170 | MIMBLA Zofijówka, Zofia Tyczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1171 | OLIWKA Machagony, Agata Szatkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1172 | ZORRO DE LA VEGA Bella Negra Duna (FCI), Tomasz Stępka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1173 | FULL OF FIRE of Dominoscots (FCI), Agnieszka Pacyńska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1174 | Filistine Brash KEEP ME ALL, Ramune Baranauskiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1175 | GIUSTO MEZZO DELLA Quattrocento, Małgorzata Frankowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1176 | HANNES OF Black Smiley, Alicja Wójciak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1177 | MAGIC PRINCE DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1178 | ANTRAX z Mirabilandii, Agnieszka Pacyńska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1179 | PREMIO PRINCIPESSA DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1180 | CAPRICE CAPPUCINO Klan Niezależnych, Joanna Kossuth-Papiernik | , nieobecny |
1181 | DULCINEA Tikras Bildukas, . Butkiene J., Khenkina M., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1182 | KAMMIE CARINO Ugninis Chalcedonas, . Baranauskiene R.,Laurinkiene R, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1183 | TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR OF Dominoscots, Dominika Kubisz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1184 | FLICKERIN FLAME Shiurkshtieji Shepetukai, Linas Strumskas, Litwa | doskonała/excellent, lok. 2 |
1185 | GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento, Radosław Wysocki | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1186 | KLARA Black Team, Monika Sikora | doskonała/excellent, lok. 3 |
1187 | SIERRA MORENA Ugninis Chalcedonas, Ramune Baranauskiene, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1188 | RIO DEL ASCARI Adriana's Dogs, Joanna Galewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1189 | Ketcher Traiv ARISHA, . Sinitsyna M., Trapeznikova I.V, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1190 | HOLLY Herbu Białozór, Alicja Nowacka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1191 | ETNA z Szumi±cych Klonów, Krzysztof Hryckiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1192 | IDEA z nad Jeziora Dymno (FCI), Przemysław ¦wierblewski | doskonała/excellent, lok. 1 |
1193 | CARLOS SNOW STAR West Terrier White (FCI), Paulina Gorzyńska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1194 | CHRISTMAS KNIGHT Princesa Blanca, Agnieszka Suchecka | doskonała/excellent |
1195 | DEMON ¦nieżnobiała Zgraja (FCI), Kinga Maciejewska | doskonała/excellent |
1196 | DENIS Czar Krakowa, Barbara Golał | doskonała/excellent |
1197 | GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor, Grażyna Kwa¶nik | doskonała/excellent |
1198 | ICE-T Blataj, Ewelina Chmiel | doskonała/excellent, lok. 4 |
1199 | MAGIC MASTER Urwiska Szkocji (FCI), Barbara Gor±ca | doskonała/excellent, lok. 2 |
1200 | MARLEY Bila Amfora, Dominika D±browska | , nieobecny |
1201 | TOMMY Storczykowa, Marcin Godzikowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1202 | UPSIDE DOWN Magie Blanche, . Fronia D., Grabowski P. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1203 | GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan, Beata Przygodzka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1204 | Charosmack COOL DAYS, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1205 | MR KAMARO Ahimenes, Monika Gorczyca-Giza | , nieobecny |
1206 | My Hairy Braveheart VICTORIS, Ewa Hyczewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1207 | BORAT ¦nieżnobiała Zgraja (FCI), Natalia ¦niegowska | doskonała/excellent |
1208 | CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World, . Czubacka A., Widzyk M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1209 | EVER FOR EVER Lady World (FCI), Magda Widzyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1210 | Day Star IRSIMOS, . Moskalyuk I.V., Padalka A., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 3 |
1211 | JONATHAN Sunshine Celebration, Katarzyna Jurkowska | , nieobecny |
1212 | SONO NABUCCO DA Magie Blanche, . Fronia D., Grabowski P. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1213 | WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord (FCI), Justyna Badzi±g | doskonała/excellent |
1214 | JOCCO CHOCCO Lady World (FCI), Magda Widzyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1215 | BLUBELL BAILEY CLAN Abigeus, Aneta Drozdowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1216 | MAYBE Devil in Disguise, Monika Marchańska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1217 | MELANIA Biała Osa, Monika Borucka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1218 | JULIA ROBERTS Demerino, Elżbieta Smorawińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1219 | Leonardh's TOXIC SMILE, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1220 | VIVA Magie Blanche, . Fronia D., Grabowski P. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1221 | MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji (FCI), Barbara Gor±ca | doskonała/excellent, lok. 2 |
1222 | PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort, . Karna¶-K±kol A., K±kol M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1223 | TIRAMISU Devil in Disguise, Remigiusz Osadnik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1224 | CRAZY CRIPSY from Lady World, Agnieszka Suchecka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1225 | LAVITITITA od Bobika, Ewa Iłczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1226 | GIORGIO ARMANI Lazuryt (FCI), Maria Tomaszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1227 | ALCAPONE BAD BOY Silver Pride, . Szcze¶niak A., Sauter A. | doskonała/excellent |
1228 | Blue Sansara (FCI) ALWAYS IN THE SPOTLIGHT, Anna Namy¶lak | b. dobra/very good |
1229 | COOL MOHITO STYL Jantarowa Fuga, Paulina Pasiut | doskonała/excellent |
1230 | DI CAPRIO Evenshire, Angelika Sokołowska-Pomes | dostateczna/sufficient |
1231 | FIRST AND LAST JUNIOR Sue'Santa, Joanna, Sandra Szwed | nie do oceny/cannot be judged |
1232 | GIGOLO Desire-York (FCI), Iwona Gemza | doskonała/excellent, lok. 4 |
1233 | JUST MY STYLE Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1234 | ORLANDO Bakarat, Sylwia Mróz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1235 | TOMBA TOMBA Aker York, Gabriela Stronk | doskonała/excellent, lok. 3 |
1236 | LIKE A DREAM Yorex, Marta Ptach | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1237 | TOMMY LEE JONES Lazuryt (FCI), Jacek Wóltański | doskonała/excellent, lok. 2 |
1238 | FIGO Yorkowa Frajda, Adam Grabarek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1239 | MAŁY KSIˇŻE Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomes | , nieobecny |
1240 | PACO RABANNE Aker York, Gabriela Stronk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1241 | YAHOO.COM Wild Fantasy, Angelika Sokołowska-Pomes | , nieobecny |
1242 | BABYLON de la Pam'Pommeraie, Maciej Bralczyk | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1243 | DANCING PRINCE Ars Ashanti (FCI), Katarzyna Pietrucha | doskonała/excellent, lok. 4 |
1244 | MALIBU Hawiko, Halina Czycz | doskonała/excellent, lok. 3 |
1245 | Camparis MISTER GERMANY, . Forte M., Ackermann M., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1246 | LILLY PRINCES Pogońska Perła, Anna Zalewska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1247 | GLOSSY SAMANTHA FOX Stribrny Dar, Renata Ratajczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1248 | MASZA Bala Bardo, Beata Zegarek | b. dobra/very good, lok. 3 |
1249 | NINA RICCI Koral (FCI), Marzena Gibas | , nieobecny |
1250 | NUTKA Grande Finale, . My¶lak G., Hubert P. | b. dobra/very good |
1251 | ORINA Marysiński Dworek, Aleksandra Wisińska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1252 | PEARL FOR YOU Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1253 | Fil Di Aber BARDO, Małgorzata Filaber | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1254 | HOT PEPPER SIVER Matricaria (FCI), Katarzyna Kwiatkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1255 | IGRASZKA Dagrasso, Agnieszka Brzęczek | b. dobra/very good, lok. 3 |
1256 | ITAKA Dagrasso (FCI), Manuela Jersak | b. dobra/very good, lok. 4 |
1257 | York's Avenue ABIGAIL, Monika Bieńko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1258 | DAMA KIER Bakarat, Halina Kozik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1259 | I LOVE YOU SWEETIE Lazuryt, Angelika Sokołowska-Pomes | , nieobecny |
1260 | Angel Akwamarin LA'VIVA, Anzhela Gorbachevskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2013, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1261 | CINDERELLA of New Deal, . Radvanszky K, Gorbachevskaya A, Węgry | , nieobecny |
1262 | DREAM OF VICTORY Desire-York, Maciej Bralczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1263 | EXCLUSIVE FUNNY LITTLE THING Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1264 | Clarus SKY HIGH, B. Urszula Nazimek | , nieobecny |
1265 | LIVIA Tycowa Gał±zeczka, Małgorzata Francik | , dyskwalifikacja |