1053 | COSUMARU Glarika, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1056 | FUEN de la Vallee des Samourais, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1057 | HOSHI GO Akogareno, Patrycja, Mariusz Lewandowscy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1058 | HIROSHI MINE GO Akita Inu of Cacic, John Verena, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1062 | FUKIKO Halne Wzgórze, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1067 | KAIGARA GO Kaikado (FCI), Hanna Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1069 | HISAKO GO Akogareno, Patrycja, Mariusz Lewandowscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1073 | KEIKO delle Bianche Vallate, Jan Pazgan | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1074 | Serdtse Voina ASTON MARTIN FO REDIENT, E. Trofimov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1076 | PREZES Amakita, . Grabińska J., Kocur A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1077 | DESIRE Volturnus, Krystian Klimek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1078 | RUSSIAN TAIGA de Gabritho, . Popov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1080 | FIRST LOVE SAGITTARIUS Malakwa Creek, Paweł Pawłowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1081 | JERRY S±decka Gazda, Patrycja Szuler | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1082 | BACHMAT Katiyana (FCI), Piotr Owidzki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1086 | Malakwa Creek FIRST LOVE SAKARI, Marta Topór | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1087 | Roma MONIKOONA'S SUNRISE, Izabela Nawrocka, Anglia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1089 | Monikoona ECLIPSE AT NORTSPIRIT WTD, . Storm R., Wheeler T., Anglia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1090 | ANASTASIA Princessa Alaski, Ludmila Davydova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1091 | Nirse KIUME, Oleksiy, Tetyana Hitin, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1093 | CHICHA African Elite (FCI), Małgorzata Kopcza | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1094 | Obsidion AUTOBOT TICCA, Alicja Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1095 | Zahleka TWINKLING TIAMAT, Oleksiy, Tetyana Hitin, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1097 | YANG MUSAHI SAN BLACK Jarkas (FCI), Barbara Gradowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1098 | BOCELLI-ROMANZA z Pobierowa, Joanna Moskalewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1099 | ALBERTO MASSI Chines, Janusz Grajek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1100 | Tang Quans AAPO, Anna, Jorn Wangberg, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1101 | Pei Fang SUPER SUE, Anna, Jorn Wangberg, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1103 | Colombian Friend's DREAM COME TRUE, Marina, Ida Isaksson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1104 | Colombian Friend's MILL'MARIPOSA, Marina, Ida Isaksson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1106 | Christal de Neige BASCO, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1107 | ELROY vom Lauen Quell, Brigitte Hanke, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1109 | Skovagergaards FEODORA, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1110 | Skovagergaards DAGMAR, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1111 | Skovagergaards ASTA, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1113 | Geislandi BESSI, Anne Marie Vanderhoef, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1114 | Jattosarven LUMI, Martyna Binek-Kasperkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1115 | ŁAZ Rogowskie Jeziora, Roman Karst | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1116 | CHAROPE do Vale Negro, Leena Lindblad, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1117 | MALAGUETA do Vale Negro, Kirsti Heilje, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1121 | Lunasea THE ERA OV KNIGHTS, Sergey Shirinaynts, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1123 | White Samara's PRINCE AUDI, Diana Nielsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1125 | DOBRY MOLODETS iz Moskovskoy Metely, Sergey Shirinaynts, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1127 | Sammantic ONLY YOU, . Bruns B., Stamp W., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1129 | Smiling Snowball I'M YOUR JEWEL, Oksana Dombrovskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1133 | Sammantic MELODY, . Bruns B., Stamp W., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1134 | MISS SNOWFLAKE iz Moskovskoy Metely, Olga Kashitsina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1135 | We-Sedso OH BOY, Paivi Ursachi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1136 | YUZUKI Gamron, Donata Żak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1138 | GENTLEMEN of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1139 | NORI'S SILVER LOVER Eskimoski Domek, Piotr Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1140 | CASINO ROYALE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1141 | Snowmist's ONTARIO TREASURE, Katarzyna Czarkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1142 | Bosniak's CUTIE PIE, Żaneta Żmuda-Kozina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1147 | TOYA D.B. Arctic, Agata Wawrzynkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1148 | BIEGNˇCA Z WILKAMI z Coyoacan (FCI), Katarzyna Czarkowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1150 | EXTRAVAGANCE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1151 | ROXY D.B. Arctic, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1153 | Lapinlumon QUUNLOISTE, Maria Szymanski, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1154 | Gottorp's RIA, Maria Szymanski, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1157 | BONY Hebbibi Szpic (FCI), Marek Sokołowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1159 | UNBEATEN Premiera, Bożena Borkowska-Grochala | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1161 | ONE MORE TIME Premiera, Bożena Borkowska-Grochala | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1162 | CIFEYA Yarak-Yaran, Aksana Bunchuk, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1166 | NORI Yarak-Yaran, Aksana Bunchuk, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1167 | NAOMI INFANTA Yarak-Yaran, Aksana Bunchuk, Białoru¶ | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1169 | Caoilta GALAXY, . Hohtari T, Ruotsalainen L., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1170 | Damirazin ALIPA KERRAN ONNI, Johanna, Raija Lassinniemi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1171 | Gierrat MERENGUE, Saila Sarre, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1173 | ICONA Thaikru, Katarzyna Kempka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1174 | SIAM GRAND KOM-KYE by D-D-P, Victoria Borodinskaya, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |