253 | EVREN BESINCI KANGAL D.K. Bubu, Dorota Łozowicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
255 | Donaco MYSTERIOUS GOTHAM CITY, Kulli Trauser, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
256 | GRACJAN Lewandków Zagroda, Paweł Kopinke | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
257 | ŁARO Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figiela | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
260 | ULA Dar ¦więtego Bernarda (FCI), Małgorzata, Paweł Piepiora | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
261 | FANTAZJA Mańkowa Zagroda (FCI), Mariusz Morawiec | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
262 | Buffball CAYENNE CERA, Kulli Trauser, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
263 | URWIS Dar ¦więtego Bernarda (FCI), Małgorzata, Paweł Piepiora | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
264 | GIZELA Pyrlandia, Ryszard Stachowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
265 | CARINA Mańkowa Zagroda (FCI), Mariusz Morawiec | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
269 | AZNAR Berncor, Anna Chabior | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
273 | WAWEL Berneńskie Ł±ki, Katarzyna Dachterska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
276 | Alpina-Balt IDALGO, . Gritchenok Y., Kiselev N., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
280 | HEKTOR z Lubinia Wielkopolskiego, Mieczysław Kowalski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
287 | VICTORIA Rokada, Anna, Ryszard Chroboczek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
288 | BAJRA z Witobelskiej Przystani, Mirosław Kubiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
300 | JUTRZENKA Berneńskie Ranczo, Katarzyna Kędziora-Dukszta | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
303 | KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem (FCI), . Grabia K., Koszembar M. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
306 | CarZa DITMAR, Lone Roegilds, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
309 | VIDZHEY Denburg, Agnieszka, Marcin Banaszak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
313 | ARIELLE Perła Roztocza, Marlena Misiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
315 | GIRO Benignus, Paweł Ku¶mierski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
316 | JUDAS Maximus Deus, Iavana Bukovanska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
318 | Carolinekilde's HEALEY, Heidi, Henrik Moller Thuesen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
322 | CarZa BODIL, Lone Roegilds, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
327 | OTTIS Morua-Medas, Vladimir Molokanov | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
337 | VIOLETTA Dyskretny Urok Burżuazji (FCI), Barbara Kradziecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
340 | CZANDORIA Perła Wronczyna (FCI), Waldemar, Agnieszka Wi¶niewscy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
341 | Metakisbuuls I AM FLY TO THE MOON, . Sosnowska K., Kradziecki K. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
342 | HOUDINI THE GREAT is Dvariskiu, Grazina Chmelevskaja, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
344 | Amber Dream MAYA, Katarzyna Piesecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
346 | Bullstock's AMBER OF BARBARIAN, Katarzyna Piesecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
347 | ATOS Vica the Corso, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
350 | FIRST LOVE Gang Pręgusów, Beata Tomaszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
351 | INO San Diego D.W., Tomasz Dworczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
352 | Amberland AL'CAPONE PREFERITO, V., E. Golubevi, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
353 | FIRST LADY Gang Pręgusów, Dorota Kamińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
361 | HORTENSJA Del-Orte, Marcin Luciak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
363 | Julia Cazaris BELLATRIX, . Kuznacova J., Sunins D., Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
364 | LEO z Domu Razan, Henryk Brzeziński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
366 | OLIMPIONIC Yublanievyi Tsvit, Czesław Trzos | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
369 | OTO MI¦ Alfa Amal, Magdalena Podejko | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
371 | LUXOR Magnateria, . Buda K., Mrozińska A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
374 | ONLY YOU Magnateria, Agnieszka Jarosz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
376 | UVERTURA s Zolotogo Grada, Adam Florczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
377 | Malahovskaja TERRA MAGNATERIA, Agnieszka Mrozińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
379 | BAKAR BOY Błękitny Kanion, Anna Dubiec | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
386 | JAGA Adoracja, Joanna Prokop | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
389 | Tira Vento FINLANDIA, Dorota, Katarzyna Plewka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
397 | IVETTE IVY Elite House, Sylwia Salmanowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
400 | BOMBON Nido de Condores, Tatiana Czertkowa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
405 | DE KANA Sulimer, Justyna Olech | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
406 | CAMORRA Nido de Condores (FCI), Kinga Jakubas | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
407 | MERYLIN Blansky Les, Miroslav Vlacek, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
408 | AGUILAH, Janusz Masiarz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
410 | ODIR Grupa Pruszkowska (FCI), Bartosz Maciejewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca |
412 | Pradera's ABELLA, Alicja Ostrowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
415 | XPENSIVE LOVER Ego, Iwona Mielniczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
416 | KENZO Claudia Bohemica, Piotr Mikuć | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
417 | EL CORAZON Modry Efekt, . Matulewska S., Wielgosz A. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
418 | THEO Moloseum, Katarzyna Wesołowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
423 | PRECIOUS YOUCANDA Lanquesco, Anna Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
427 | WITNEY HUSTON de Garaba, Sylwia Matulewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
428 | PARADA MATRIX Oregon, Małgorzata Sowińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
431 | SAPHIRA Frankidogi, Małgorzata Czajkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
437 | DOUGLAS Gigantos, Katarzyna Licznerska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
439 | FIGOWIEC z KuĽni Napoleońskiej, Katarzyna Adamus-Fiszer | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
440 | IN GOLD Bohemia Ester, Jadwiga Szłapka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
443 | DRAGON z KuĽni Napoleońskiej, Jarosław Czerniak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
447 | DJAKARTA Gigantos, Magdalena Błażejczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
449 | SYCYLIA Flosculi St Franciscus, Monika Białek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
450 | LAYLA Flosculi St. Franciscus, Mirosław Nowaczewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
454 | ESPARTANO de Almallutx, Janusz Błaszków | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
455 | TROYA de Rompe Huesos, Janusz Błaszków | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
456 | CLEOPATRA JB Sapiens Rex (FCI), Janusz Błaszków | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
458 | GORDON Lacrima Heliandum, Joanna Zajkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca |
460 | COFFEE QUEEN Mercator, . Pałka B., Kowalska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
462 | AGNARR, Magda Karłowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC |
464 | ZUZA Czandoria, Dorota Nalewalska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC |
466 | KIRA Wolin Dogs (FCI), Janusz Woliński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC |
469 | TOTUS TUUS Hovki Lusi, Katarzyna Hryniewicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
470 | BUGATTI Tesoro Mio, Agnieszka Szurgot | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
476 | BRITA Stin Lesa, Ivana Pospechova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
477 | Enormous (FCI) FINALLY MINE, Joanna Marcinkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
479 | Enormous BRILLIANT VEGAS, Anna Pieczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
480 | PARYS URSUS Astrolabium (FCI), Dariusz Walczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
482 | CARUSO z Kazimierskiej Krainy, Anzelika Kaupere, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
489 | BONO Psia Psota, Michał Gumieniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
494 | DESTINY Psia Psota, Piotr Fr±czek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
495 | ROLLO RALPH LAUREN Mastineum, Paulina Oberhard-Trynkus | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
496 | Korosdombi ARON, Janusz Opoczka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
497 | Mastiffhill CASPER HAPPY BRONCO, . Sztandera R., Opoczka J. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
500 | ZETA z Zamku Walkirii (FCI), Beata Pieruta | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
501 | Vita Shamo GABRIEL, Dzengo Romualdas, Litwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC |
502 | BANSHI z Kolorowych Jeziorek, Andrzej Kopczyński | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
505 | Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
507 | Chenporewa KAM-BU KETU TYBETAN DREAM, Beata Bieszka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
509 | BALVEER Maha-Ratha, Beata Wejksznia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
513 | TASHI BOSHAY Tybetan Dream, Elżbieta Ku¶ | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
514 | TENZIN KIPU Tybetan Dream (FCI), Beata Bieszka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
515 | JOSHI Bisurman, Justyna Musiał | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
520 | ENZO Askado, Joanna Rachwał | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
521 | Kenamu BRAVO MASTER, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
523 | Mermaid's Pride FALLING IN LOVE, . Ramsing M.U., Meirlaen L., Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
525 | BLACK PRETENDER KaĽko Słupski, Piotr Pasek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
533 | Newgraden's CANCRIMO LADY DEE, Maja Pawłowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
542 | Chatkantarra WENDY, Michele Utke Ramsing, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
543 | Newetta's BARBIE IN BLACK & WHITE, Michele Utke Ramsing, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
545 | COCO CHANEL KaĽko Słupski, Roman Szczepański | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
549 | Newetta's PRECIOUS DIVA, Michele Utke Ramsing, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
551 | LIAM Bracco MB, Magdalena Bordignon | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
552 | BEHEMOT Perła Kaukazu (FCI), Dariusz Jaroszczak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
554 | FON BARON Księżyc Pamiru, Anna Rowińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
555 | Sormovskaya Zarya RADOST ZHIZNI, . Tarakanova O., Poznyak, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
556 | BARACUDA Imperial Eriador, Kinga Fabisiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
559 | BRAVURA Imperial Eriador, Kinga Fabisiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
560 | ASZLI z Jastrzębiej Góry, Sławomira Tegethoff | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
565 | THOR Jurandówka Aza (FCI), . Ostrowski J., Ostrowska M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
567 | ARAK Kusy Ród, Marek Adamiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
569 | AMBER Stancocker, Monika Sawicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
572 | CHANNEL z Mostowego Sadu, Radosław Szwajcak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
574 | RUBIA, Elena Tomilovskikh, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
575 | Darkle DOUBLE TONGUED, Camilla Stridsberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
578 | Laroussu's EDNA E'MODE, Camilla Stridsberg, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
579 | Zalzoon's SMILES A LOT, Kirsi Kinnunen K., Vaananen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
583 | Semper Ante KNOW HOW, Galina Kulikova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
587 | Semper Ante MOON LIGHT, Galina Kulikova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
588 | CENTURY FOX, Anna Barbarewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
592 | Camalis ROCK N ROLL LOLA, Carola Hakansson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
593 | ANDA Sub Rosa, Zdzisław Ł±czkowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
599 | RIK Darel, Zbigniew NiedĽwiedĽ | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
600 | AHIL Earl Antonius, . NiedĽwiedĽ Z., Latinovic L. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
605 | CHAMP Popeye, Jolanta Ekiert | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
609 | JAY Cordis, Kazimierz Federak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
618 | SELENA Marstal, Julia Duda | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
620 | CENDY Angaros, Marta Pogorzelska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
622 | HERA Darel, Rafał Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
623 | Vargens HOFF VISTA, A.M. Berdnikov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
627 | KING SIZE DLJA BAAROSZERO iz Doma BSS, Katarzyna Andruszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
628 | Zvyozdnoe Schast'ye ARISTOTEL, Tatyana Romanova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
629 | DRAKULA DLYA BSS Zvyozdnoe Schast'ye, Nataliia Achkasova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
632 | ARIADNA Vilotti Tanro, Tatyana Romanova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
634 | LADY VALENTINE Baaroszero, Katarzyna Andruszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
635 | FIRST CHOISE iz Doma BSS, . Achkasova N., Yagotintsev A., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
637 | Yet Orcus (FCI) QUICKSTEP OF THE RING, Anna, Tadeusz Ogonowscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
638 | AMERICAN DOLL Sweet Toys, Marzena Gibas | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
641 | DRIMEK Bene Meritus (FCI), Beata Błaszczak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
644 | Sasquehanna LILAK, Barbara Luszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
647 | Algris MAL GIBSON, . Tokareva V., Sergeeva N.V., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
650 | Absolut Expert TORTILLA, Sławomir Szymański | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
652 | HELL WAS MADE IN HEAVEN Helloween, Dariusz Malmon | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
659 | Sasquehanna WYBOROWA, Grzegorz Miron | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
660 | Algris PRIME TIME, . Tokareva V., Sergeeva N.V., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
663 | Dreamkiss KICKBACK, . Kaptsova T., Lelianova M., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
666 | Savali CHIMNEY SWEEP, Viktoriya Kalashnikova | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
667 | GROUND ZERO di Montegentile, . Campolmi A., Dam S., Włochy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
668 | Dreamkiss HERE I GO AGAIN, . Kaptsova T., Sevastianova E., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
675 | Dreamkiss KEEP FASHION, . Kaptsova T., Safroneev A., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
676 | Savali KILL THEM ALL, . Saliy O., Khmelevskaya O., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
677 | BON BON au Chocolat Noir, Alessandro Campolmi, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
680 | Dreamkiss TRUMP CARD, . Kaptsova T., Sevastianova E., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
683 | Dog Otho's IVANCHOE, Oksana Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
684 | FIRST WISHER RAVA AVIS Dolina Rivendell, Oksana Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
686 | Super Play's NORTHERN DUKE, Piia Salmela, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
687 | GLAMOUR VISION Piwowar, . Bukowiecka N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
690 | EGO Dentis, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
695 | Savali ZONDER COMANDA, Oksana Saliy, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
696 | DEWIZA Tostom, Ewa, Tomasz Sitkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
701 | Otis Boanergos SAIGON SAN-REMO, M. Okhendovskyy, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
702 | NAPOLEON Dyas Poland, Andrzej Grabałowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
704 | PAN SYRIUSZ BLACK z Tartaku, Anna Lisiak-Zarębska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
705 | NORTHON Nergal, Krzysztof Pawłowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
706 | Otis Boanergos DEZDECHADO, A. Lukianenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
712 | Otis Boanergos MONAKO, A. Lukianenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
715 | Absolut Expert SUSHI, Sławomir Szymański | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
717 | ZAFIRA Jamag-Ol, Aleksandra, Janusz Magdziarek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
722 | KASHMIR Flavago, Marek Wiktorski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
723 | Cherni Strazhnik TIMLY FIND, Małgorzata Łoboda | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
724 | Otis Boanergos ZVEZDOCHET, A.P. Chumachenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
729 | MANDI Grand Calvera, Marek Wiktorski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
730 | NOMEN OMEN NIRVANA Grand Calvera, Monika Apolinarska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
731 | NORA BLACK Gagatek, Agnieszka Grzelak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
732 | INTRIGA Artax's Angels, Paivi Takkinen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
733 | Dinamunde MIRACLE BREND, Paivi Takkinen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
734 | Trels VALERI KONFAEL, Alessandro Campolmi, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
736 | CAMBELO Ja-Na, Wojciech Nowakowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
738 | ARES Shigeru, Jitka Hajkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
739 | TANDOKU od Janusów, Jitka Hajkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
2010 | UNIQUE RUBI from Sous Afrika, Natalia Barbara Rogalska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |