1 | Matong ANDRO, EASY LOVE, Mark, Anna Van der Mee | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
5 | ANTI-RIOT BINDI Bugari, Sigrid Sijtsma, Holandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
7 | HEART "N" SOUL Smartness (FCI), Figas M., Grabska K | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
9 | HOWKEYE BELLE Smartness (FCI), Małgorzata Figas | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
10 | Farmarens NEW GOSSIP, Małgorzata Figas | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
12 | Double Scotch BLACK ROSALINDA, Paweł Dłóciok | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
14 | NERO z Banciarni (FCI), Róża Solska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
17 | AMOR Boski Biały Dom, Katarzyna Stradza | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
19 | BENIA u Żródła, Jakub Majewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
20 | ATENA Boski Biały Dom, Sebastian Wielgolewski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
23 | MARLA Białe Wzgórza, Sebastian Wielgolewski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
25 | Disadonna FERA LADY, Diana Gerasymenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
28 | AGAPITO Nebesky Sen, Zofia Siejak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
31 | EVER REDD'S Dynamic Quest (FCI), Anna Sidorkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
35 | Alderaan PALO ALTO, . Bukowiecka N., Bukowiecki J. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
37 | Alderaan SGIAN DUBH, . Czubek P., Przeworska I. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
39 | Triple Trouble MANU CHAO, Piotr Szafraniec | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
44 | CHANDRIKA Stumilowy Las, Mariola Ko¶ciuczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
48 | EMI CHOCO SMILE Dynamic Quest, Paweł Kolasiński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
62 | Alderaan PEEK-A-BOO, Kamila Wiecińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
64 | Alderaan LOLLAPALOOZA, . Czubek P., Przeworska I. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
65 | Enonae (FCI) AKASHA, Ewa Wesołowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
67 | BAGIRA z Grodu Ksi±ż±t Pomorskich, Anna Kujawa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
68 | FADA-SINTRA Filos, Ewa Pieńkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
69 | GRAN MILAGRO AZUL Atropa Bella Donna, Ewa Zorychta-Malczewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
70 | ULVAR Lupusek, Małgorzata Kozuń | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
72 | CELEB Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtko | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
75 | GALA z Oravy, Agnieszka Bogusławska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
77 | XIPE z Peronówki, Przemysław Peron | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
78 | CADETTE Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
80 | UMKA DUNKA Tender Ebony, Izabela Kaczmarek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
82 | Aussie Pride FLY ME TO THE MOON, Katarzyna Przybylska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
83 | BUNT Motopies, Aleksandra Głód | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
87 | Leading Angel MR. D'S DIAMOND, Helle Green, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
88 | Collinswood HOUSE RULES, Bitta Wohliche, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
89 | Blueroyal SMOKIN'GUN, . Reyes Rodrigez A.,Toro Gellona, Chile | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
95 | JENIFER Gorzowska Panorama, Ilona Kossinska, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
97 | LADY MILLION Altura, Katarzyna Wróbel-Lis | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
100 | Leading Angel's GONDOLA COURTSHIP, Bitta Wohliche, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
101 | Collinswood HOUSE OBSESSION, Alejandra Reyes Rodrigez, Chile | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
102 | Leading Angel's PURE THORNAPPLE, Bitta Wohliche, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
103 | IZMIR Srebrzysty Smrek, Bolesława Klaczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
105 | Thunder Wolf's DIAMONDS ARE FOREVER, Marta Tybura | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
106 | NIRVANA La Componella (FCI), Marta Hreczycho | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
108 | ANTONIUS Cave Canis, Ż. Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
109 | YAMINARS NIKI Nowa Atlanta, Iwona Matuszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
111 | FILOU Kalong, Robert Rosochowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
112 | ARDOR des Assiers, Małgorzata Bartoszewska-Kujawa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
113 | GEMMA Mon Ami de Toujours, Małgorzata Cugowska-Grunwald | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
114 | COCO CHANEL Skidd Bosero, Iwona Skiba | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
115 | CAELESTE des Assiers, Małgorzata Bartoszewska-Kujawa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
117 | KARNEVAL FIREDANCE Moravia Campanella, . Wiktorowicz A., Tengli M. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
119 | GRAND VEINARD de la Source de Marsylia (FCI), Marta Kozłowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
120 | VAN CARMELLO El' Bridorado (FCI), Katarzyna Radziejewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
122 | JUST FOR FUN Złota Elita, Martyna Półtorak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
124 | GERI de la Source de Marsylia (FCI), Dagmara Szczepkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
125 | TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia (FCI), Iwona Marchwicka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
126 | EZRA de la Source de Marsylia, Sylwia WoĽniak-Suchorab | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
127 | KENRAALI, Eira Kosonen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
128 | Konnamuorin JOSEFIINA, Eira Kosonen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
129 | Atengos I WANT TO BREAK FREE, Agneta Nilsson, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
130 | Gosilandias TEMPEST, Susanne Danheimer, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
132 | SCHUMI Doppelstein, Rafał Owczarzak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
133 | MARKO Perazma, Beata Bil-Gurzęda | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
135 | TEQUILA dei Precision, Grzegorz Sobierajski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
137 | JETTE von der Grafenburg, Przemysław Warmowski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
140 | GINNO Kozlikov Dvor, Michał Ratajczak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
142 | JENNO v. Panoniansee, Bernard Famuła | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
147 | HANKA Tombo, Tomasz Bogucki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
148 | GARDA Tombo, Tomasz Bogucki | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
150 | MAXI ze Skalnego Wzgórza, Andrzej Szlapa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
151 | ALPHA LUPI von Vorwitz, Krzysztof Paul | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
152 | FRANCIS du Petit Filou, Aneta Maciejowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
153 | DROLE D'OISEAU Taille Pour Toi, Janetta Lehtonen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
156 | HUGO BOSS des Arcanes d'Hermes, Michał Tuliszewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
158 | EUGENE SUE des Arcanes d'Hermes, Francoise Martin | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
160 | DEN PALS ICE Catonium, Ghita Pensdal, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
167 | INKA Visenna (FCI), . Koszembar M., Grabia K. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
172 | GERDA Alpejskie Zauroczenie (FCI), . Wachowski M., Kucner W. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
175 | OKOWITA z Psiej Parafii, Magdalena ¦więtoń | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
176 | VISHNJA Balandis, Barbara Harenberg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
177 | Rash Feir-Teil ZIDAN WINNER, A. Frantsev, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
178 | Soft Motion's CATCH OF THE COUNTY, . Rostworowska K., Ja¶kiewicz A. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
179 | Niedersachsen's-Pride GENTELMAN, Heidi Englich, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
181 | MALIBU KISS FROM Tequilas Oase, Annett Muchow, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
183 | Checkpoint Charlie's WILD ROSE, Tanja, Christin Borrmann Wurfel, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
185 | INFINITY Fulfilled Dream, Agnieszka Bogusławska-Kapała | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
186 | Laureate CONTINUUM, Kim Aston, Kanada | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
187 | Pomking DREAM COME TRUE, Lone Pedersen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
190 | COCO CRAZY Grazula (FCI), Beata Żuchowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
191 | KAJSZA Wspólny Dom, Grażyna Wojtkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
193 | TWISTED BACARDI Asketila (FCI), Adelina Tymczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
194 | Hvidebro ZOBEL, Anna Larsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
196 | PEDRO Zbiczuj, Sebastian Gembiak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
197 | A'Dior SUNSET BOULEVARD, Stina, John Bjerringgaard Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
198 | TEQUILLA TRENDY BLACK Magiczny Szkot, Beata Szumilewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
200 | A'Dior ROYAL SET, Stina, John Bjerringgaard Hansen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
201 | USTI Zbiczuj, Zbigniew Czubaj | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
202 | BOOMERANG, Sinna Kornum, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
203 | OLIVE Krasna Louka, Hanna Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
204 | ALINA, Sinna Kornum, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
205 | DEIA des Llucanes, Joanna Oczkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
208 | ŻART z Wielgowa, Bożena Chodzicka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
211 | Sasquehanna (FCI) MALINEK TO DOBRANY, Terrie Cousin-Brown, Walia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
214 | ASESOR Kontekst, Marta Różańska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
222 | ITUSIA Ama Canem, Norbert Łojek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
224 | IRGIA Via Rivandall, . Bruns B., Stamp W., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
226 | BUBA Wronia (FCI), Ewa Jakubowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
227 | FORTA Prolog Poland, Joanna Klaczyńska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
230 | IZBA z Gangu Długich, Beata Klawińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
232 | Castlewolf UNCOMMON WALDO, . Kivikoski K., Sandback M., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
234 | Cseri-Subas CSIBI, Harald Nolde, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
235 | ARISTO Jantarowa Wataha (FCI), Marta Bochniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
236 | ANFI Jantarowa Wataha (FCI), Elżbieta Wojtko | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
237 | BRAMI Viens Bien a Moi, Thomas Funk, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
238 | Ab Nunc SHOGUN, Aneta Maciejowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
239 | BARON Royal Cardigan (FCI), . Paszkowska A., Grudzi±ż R. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
240 | CUDACZEK Virgo Vestalis 9FCI), Łukasz Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
242 | Uszaki (FCI) GREEN FAIRY, Łukasz Porawski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
243 | CALL ME CHERRY Dummles (FCI), Aneta Pietrzak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
244 | Mapleleaf WISUS THE KNIGHT IN BALCK, . Mejer A., Redlicka A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
246 | LEPIESZKO Lisiura, Dorota Piórowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
247 | SCOTTY KUSY Tobibears, Paweł Filipiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
249 | KLOTYLDA KUSA Atencja, Jolanta, Grzegorz Sadzyńscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
250 | LANUSZKA Lisiura, . Gutowska I., Redlicka A. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
251 | Corwen's Farmhouse IVORY, M. Lytvynenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2008 | Marmalade's KEY OF DREAMS, Jaana Hyttinen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
2009 | Marmalade's INDIAN DREAM, Jaana Hyttinen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy/BOB |