1969 | TEQUILLA Mon Tresor d'Amour, Anna Maliszewska | , nieobecny |
1970 | JAZZ od Smutne Ricky, Eva Cernohubova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1971 | Argentia Mist FADETTE AT MELDOR, Renata Olszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1972 | KORSA Rogowskie Jeziora, Henryk Nawrot | b. dobra/very good, lok. 1 |
1973 | PIXEL Buszówka, Sylwester Głowacki | , nieobecny |
1974 | XIP od Pstruzi Ricky, Agnieszka Rudnicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski |
1975 | CORA z Puszczy Kozienickiej, Halina Rudnicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1976 | FANDA z Puszczy Kozienickiej, Sylwester Głowacki | , nieobecny |
1977 | ALMA Hana Holka, Janusz Dziuba | doskonała/excellent, lok. 1 |
1978 | NIVA Eben-Ezer, Agnieszka Rudnicka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1979 | BASCO z Karczewskiej Zagrody, Magdalena Kosiarska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1980 | KASTOR z Halikarnasu, Barbara Szafran | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1981 | KORAL z Halikarnasu, Małgorzata Gałan | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1982 | HERSE z Halikarnasu, Barbara Szafran | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1983 | BANDHURA z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1984 | FILA Brzezowianka, Anita Doroba | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1985 | KORA z Halikarnasu, Barbara Szafran | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1986 | Meldor-Sett (FCI) JOKER FROSTED, Karolina Maroska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1987 | ADVENTURE AMANDE Paramita (FCI), Monika Meslik-Baszniak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1988 | Meldor-Sett (FCI) GAELIC COFFEE, Sylwia Kelm | doskonała/excellent, lok. 2 |
1989 | RAVEN WHITE Magenta, Katarzyna Płaneta | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1990 | LILIAN Marisett, Katarzyna Płaneta | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1991 | BADIA BRAWURA by Michule, Urszula, Michał Glinka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1992 | KALINA Magenta in Blue, Agata Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1993 | JASMINE NIGHT Marisett, . Dziekońska D., Bolchajmer A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1994 | Fairray JETSET, Agata Bujnowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1995 | KLAVELL Magenta in Blue, Agata Pawlak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1996 | KSIˇŻĘCA CYRKONIA z Orszaku Chrobrego, . Dziekońska D., Bolchajmer A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1997 | MINI MIRACLE Venatrisett, . Szaruch P., Mincewicz K. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1998 | SHADOW NIGHT z Mahagonii, Wojciech Kryger | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1999 | BLACK TULIP Lofty, Katarzyna Porowska-Grabowska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2000 | Meldor-Sett (FCI) INSIGNIA OF ROYALTY, Renata Olszewska | , nieobecny |
2001 | Thendara MASTERCARD, Ulvi, Urmas Mannama, Estonia | doskonała/excellent, lok. 2 |
2002 | Meldor-Sett EARL ESTOR OF MAGIC, Reanata Bogucka, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
2003 | LOVEGAME IS OVER Dostojne Szałaputy, Sławomir Tkacz | , nieobecny |
2004 | NUMBER ONE Diervilla (FCI), Bogusław Chałupa | doskonała/excellent, lok. 2 |
2005 | Cordarragh PICASSO, Aleksandra Janik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2006 | Irish Melody LUCKY LUKE, Ewa Wójcik | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2007 | DESPERADO Lofty, Ewa Wójcik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2008 | Meldor-Sett (FCI) EYE CATCHER, Renata Olszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2009 | Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL, Jadwiga Konkiel | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2010 | AMERICAN DOLLAR z Arislandu, . Konkiel J., Michałowski T. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB |
2011 | STORY ABOUT LIFE z Mahagonii, Wojciech Kryger | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2012 | Neiven BREATHTAKING BLOSSOM, Agata Pia¶cik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2013 | Evenflow DREAMING OF YOU, Piotr Bielecki | doskonała/excellent, lok. 2 |
2014 | Meldor-Sett (FCI) HAZEL THE JOYFUL, Renata Olszewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2015 | CASSIE Amber Wind (FCI), Antonina Szczepaniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2016 | IDALIA z Mahagoni, Magdalena Kryńska | , nieobecny |
2017 | Tiroen TOP MARKS, Reanata Bogucka, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2018 | SALFORD MIDARI z Arislandu, Dorota Sołtysik | doskonała/excellent, lok. 2 |
2019 | SALFORD PRINCESS z Arislandu, . Sołtysik D., Konkiel J. | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2020 | Meldor-Sett (FCI) EDGE OF HEAVEN, Renata Olszewska | doskonała/excellent |
2021 | FORTUNA z Mahagonii, Wojciech Kryger | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2022 | HAWANA Rude Ziółko, Marek Dufrat | doskonała/excellent, lok. 3 |
2023 | USS VIRGINIA z Arislandu, . Konkiel J.,Michałowski T. | doskonała/excellent, lok. 4 |
2024 | WINTER FALLING STAR z Arislandu, Krystyna Ohnsorge | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2025 | Dalriach ROLLING STONE, Beata Gnyp | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2026 | VIGO Seterkowa Zagroda, Dobrosław Wereszko | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2027 | TYTUS Bohemia Thalset, Beata, Robert Gnyp | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2028 | Redmore BRIGHT DIAMOND, Justyna Rojek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2029 | DREAMS COME TRUE Shadow Dog, Beata, Robert Gnyp | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2030 | HEDER Czorna Horpyna, Grzegorz Sklorz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2031 | ASTI z Ojcowskiej Doliny, Katarzyna Wolak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2032 | ARAGON z Ojcowskiej Doliny, Monika Kornecka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2033 | Goango BLACK ESSENSE, Ewa Wójcik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2034 | Kilnrae SCOTCH HEATHER, Monika Kornecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
2035 | BORA Kochanej Emilki, Marek Michalski | doskonała/excellent, lok. 3 |
2036 | JOY Gordonkowy Zak±tek (FCI), Tomasz Szymańczyk | doskonała/excellent, lok. 2 |
2037 | NEMESIS Kaladan, Alicja Jamer | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2038 | AFRICA z Ojcowskiej Doliny, Beata Cie¶la | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2039 | VALENCIA Klan Basów, Małgorzata i Paweł Zaręba | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2040 | BOR Hekaniero, Henryk Kubiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
2041 | CHORAŁ ze Snu Nemroda, Ewa Cybulska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2042 | GROK z Koszanowa, Witold Jójka | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2043 | CYD Theogonia Black (FCI), Tadeusz Rychel | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2044 | DAX di Apollo, Carlo Inturrisi, Włochy | doskonała/excellent, lok. 2 |
2045 | HIACYNTA Anons (FCI), Paweł Lisiak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2046 | ROSANNE z Czarnego Dworu, Monika Lis | doskonała/excellent, lok. 2 |
2047 | BORA Hekaniero, Piotr Kołodziejczyk | b. dobra/very good, lok. 2 |
2048 | CZEREMCHA ze Snu Nemroda, Izabela, Waldemar Cichoń | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2049 | FENKA Kajminia, Leszek Żarnowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2050 | ORANGE, Carlo Inturrisi, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2051 | NEGRO z Mnichowskiej Remizy (FCI), Małgorzata Krze¶niewska | obiecuj±cy/promising, lok. 2 |
2052 | NELSON z Mnichowskiej Remizy (FCI), Małgorzata Krze¶niewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2053 | DIEGO vom Napoleondamm, Thomas Bunker, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2054 | CESARIO-AMIGO MAXI-YAR, Grzegorz Borowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2055 | DONA ze Zamberskych Vrchu, Grzegorz Borowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2056 | ASTRA z Szubina, Małgorzata Krze¶niewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2057 | URSUS VON Imperium Star, Paulina Wałkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2058 | Camelot's SOME LIKE IT HOT, Agnieszka Olejnik | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2059 | Kolata SURFERS PARADISE, John Bishop | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2060 | VIGOR Silver Friend (FCI), Katarzyna Burchardt | doskonała/excellent, lok. 2 |
2061 | Weimaranus QUIZMASTER, Małgorzata, Waldemar Rosa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2062 | VITO Silver Friend (FCI), Katarzyna Burchardt | doskonała/excellent, lok. 2 |
2063 | UDRA Imperium Star (FCI), . Biernacka I., Biernacki M. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
2064 | COREEN LOVE de Donawitz, Iveta Klohnova, Czechy | , nieobecny |
2065 | FRAGOLA AT ATRIA CORDIS von Silberweiss Jager, Dorota Mikus-Koralewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2066 | JANTAR After Ishtar (FCI), Izabella Porawska | doskonała/excellent, lok. 2 |
2067 | KEIRA Grey Fellow, Ewa Zapał | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2068 | VIVA Silver Friend (FCI), Katarzyna Jarzębska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
2069 | Weimaranus (FCI) EXCLUSIVE VELVET, Renata Chrzanowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
2070 | MY BLUEBERRY NIGHT Fala Love'a, . Szwarc K.,Osińska M. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
2071 | SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna, Katarzyna Jarzębska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2072 | BASIOR Ruda Szata (FCI), . Tymiec R., Grabarczyk B. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
2073 | HAKER Rudy Nos (FCI), Monika Idzik-Dolata | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski |
2074 | Piszkei GONDOS, Sylwia Sobolewska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2075 | HUBA Rudy Nos, Magdalena Załęska-Suchorz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2076 | Tina Trading ZHZHA STAR, M.K. Topolyan, Rosja | , nieobecny |
2077 | BARTEK z Polany Kłapouchego, Anna Stolarska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
2078 | ASTERIX z Polany Kłapouchego, Marta Osypińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
2079 | PISTACJA Canero Bass, Anna Maliszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
2080 | Heinaaron MERCOLEDI, Katleen Lukin, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
2081 | CARLO COLDONI dal Podere Antico, . Sawicka-Starosta A, Starosta W | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |