1595 | ATSUSHI GO Shiyo-Mokuteki, Marcin Graczykowski | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1596 | SEIWAMARU GO Miyagi Kozaki Kensha, Patrycja Lewandowska | , nieobecny |
1597 | FUEN de la Vallee des Samourais, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1598 | KOUHORYUU GO Miyagi Kozaki Kensha, Patrycja Lewandowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1599 | SOKUSAI EMMEI GO Fuen No Oka, Renata Krzykowska | , nieobecny |
1600 | CHOTTO GO Namitori, Jan Pazgan | doskonała/excellent, lok. 2 |
1601 | F'MOMOTAROU-GO of Ikenohatade, Tomasz Plaza | , nieobecny |
1602 | HISAOGO Akogareno, Marzena Mikuła | , nieobecny |
1603 | MORI NO KODOMO Halne Wzgórze, Haratym A., Gabry¶ S. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1604 | ZOLIN Roal, Mirosław Garbiec | doskonała/excellent, lok. 3 |
1605 | HIROSHI MINE GO Akita Inu of Cacic, John Verena, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1606 | NAOKI KEN Pa-Lis, . Pi±tek K., Budzisławski S. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1607 | NIKKOU GO Shiyo-Mokuteki (FCI), Marta Szewczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
1608 | SEKAITEKI Halne Wzgórze (FCI), Kaja Pleban | doskonała/excellent |
1609 | YORIHIKO Royal, Jakub Raczyński | doskonała/excellent, lok. 2 |
1610 | KOKUSAI Halne Wzgórze, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1611 | CAMMEI Daschia, Olga Winnicka | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1612 | MARIKO Halne Wzgórze, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 2 |
1613 | MICHIYO Halne Wzgórze, Paweł Lepiarz | , nieobecny |
1614 | SEIMEI NO MINAMOTO Shiroiarashi (FCI), Marcin Graczykowski | b. dobra/very good, lok. 2 |
1615 | ZOYA NO SAYO Roal, Tomasz Plaza | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1616 | EMI GO Akita Inu of Cacic, John Verena, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1617 | HISAKO GO Akogareno, Patrycja, Mariusz Lewandowscy | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1618 | UKI UKI-OKAMI Mała Yakuza, . Gabry¶ S., Haratym A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1619 | KEIKO delle Bianche Vallate, Jan Pazgan | , nieobecny |
1620 | Midian's ASK'N FINIGAN TO TANGO, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1621 | Russtar MAKSIMUS, S.M. Balashova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1622 | PREZES Amakita, Jolanta Grabińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1623 | TIFOON Maroteam, Sławomir Kociszewski | b. dobra/very good, lok. 1 |
1624 | Redwitch CHAOS N CHARISMA, R., K. Bergmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1 |
1625 | ARCHIBALD, A.G. Shishkin, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1626 | LORIEN Buntaro (FCI), Waldemar Macha | b. dobra/very good, lok. 3 |
1627 | OLD SHATTERHAND Buckshot (FCI), Elżbieta Rybacka | b. dobra/very good, lok. 2 |
1628 | Lord of Odate's Inheritance RED ROZENE, . Fleck K., Bergmann K., R., Niemcy | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1629 | LATOYA Volturnus (FCI), Beata Bartosik | b. dobra/very good, lok. 2 |
1630 | PEPSI Amakita, Jolanta Grabińska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1631 | RIVENDELL IMLADRIS Buckshot (FCI), Kinga Procek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1632 | Lord of Odate's Inheritance NAOMI, R., K. Bergmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1633 | TAJGA HOKKAIDO Gaudeamus Camo, Marian Malinowski | b. dobra/very good, lok. 2 |
1634 | BRITTANY Gogolińska Karolina, Sylwia Matyjasz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1635 | Finigan SIL-KOD BOSSITA, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1636 | ARGAL WAKHAN TANKA Malamucia Osada (FCI), Robert Klinowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1637 | ASIR TATONKA IYOTAKA Malamucia Osada (FCI), Karolina Pierzchała | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1638 | Malakwa Creek FIRST LOVE SAGITTARIUS, Paweł Pawłowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1639 | AKELA AYATOK Wataha z Doliny Raby, Mirosław Szambelan | , nieobecny |
1640 | ALORERK WHITE Wataha z Doliny Raby, Marcin Marciniak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1641 | Severnyi Shtorm ARAGORN, L.B. Tyurina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1642 | BACHMAT Katiyana (FCI), Piotr Owidzki | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1643 | CORADO CATTANY od Ledove Kralovny, Bozena Prazakova, Szwajcaria | doskonała/excellent, lok. 2 |
1644 | SAGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok, Edyta Langer | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1645 | MAYO CHOYAN'CHAQUI Yakima (FCI), Barbara, Robert Tokarscy | doskonała/excellent, lok. 1 |
1646 | ALBA MAZA CHANTE Malamucia Osada (FCI), Robert Klinowski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1647 | Malakwa Creek FIRST LOVE TAJGA, Sławomir Galus | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1648 | DILEMMA Midnight Sunrise, Iwona Lenarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1649 | HENNESSY Polarna Legenda, Paweł Węgłowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1650 | EOWYN Sausimayok, Łukasz Król | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1651 | ROCHESTER Huk Amarok (FCI), Marzena Okrzos | doskonała/excellent, lok. 1 |
1652 | ANASTASIA Princessa Alaski, L.R. Davydova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1653 | BASHA Srebrny Kieł, Krystyna Wielgus | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1654 | EGO MADE IN HEAVEN Loango, Andrzej Kramarow | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1655 | Kimwitu's AZZARO, N. Burlutskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1656 | BUMBALA BAHATI Loango, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 2 |
1657 | Nirse RUNAKO, Joanna Nicka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1658 | BUNDUSTAR African Elite (FCI), Krystyna Chudzińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1659 | DOMINO DANCING PRINCE Loango, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1660 | Faraoland VICTORY AND FREEDOM, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 3 |
1661 | EGO MADE IN MUSIC Loango, . Matychowicz A., Kramarow A. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1662 | EGO MADE IN SECRET Loango, Andrzej Kramarow | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1663 | Mzalia LOVE STORY, Karren Hyland, Australia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1664 | Msumari's AZA ALOUA, Dorota Muller | doskonała/excellent, lok. 2 |
1665 | Miss Amazing's COLUMBINE REEDDANCER, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 3 |
1666 | Kanibaru SUNSHINE SENSATION, Janusz Opara | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1667 | Yulara NOONGAH, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1668 | Klassic's A STAR IN STRIPES, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 1 |
1669 | CHAKEDE de Solemel, Alexandra Baranova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1670 | I'M AMAZING BLUE del Ceppo Rosso, Aldona Siwak-Paffarini, Włochy | dobra/good |
1671 | BARON GASTON ARMANJAK de Sun Vit, Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1672 | Orli San ZHOFREY, Olga Rabotina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1673 | Imperial Dream of PRINCESS FOR KUKU-NOR, Dorota Czerwińska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1674 | BARY Kuku-Nor, Dorota Czerwińska | , nieobecny |
1675 | AIVENGO, Dorota Czerwińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1676 | Tin Pan Alley EASY ROLLING AT CHA-MINGU, Elżbieta Mirecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1677 | AI-LIN Liusu, Lise-lotte Adler, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1678 | JAMIE LEE SMOOTH Virta Valo (FCI), Ewa Nowak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1679 | ULKA SMOOTH Chines, Dorota Czerwińska | , nieobecny |
1680 | Colombian Friend's CHILI VIVAZ, Marina Isaksson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1681 | Colombian Friend's DREAM COME TRUE, Marina Isaksson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1682 | Colombian Friends MAGIC WITCH, . Roossaar E., Isaksson M., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1683 | Christal de Neige BASCO, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1684 | Albionspitz BEAUTY, Inka, Sanna Kinnunen, Finlandia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1685 | Skovagergaards FEODORA, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1686 | Skovagergaards DAGMAR, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1687 | Invidus ABRECAN, Inka Kinnunen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1688 | Skovagergaards ASTA, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1689 | INDY Pikimusta, Martyna Binek-Kasperkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1690 | Jattosarven LUMI, Martyna Binek-Kasperkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1691 | ILMATAR Pihlajamaen, Jutila Pirjo, Finlandia | b. dobra/very good, lok. 1 |
1692 | ERA z Puszczy Lubuskiej, Roman Gęstwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1693 | GOSHA Sosva, Marek Wi¶niewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1694 | Frendor's MEXICAN DREAM XOLO, Brigitte Rook, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1695 | BLACK & WHITE Milthon Bohemia, Katarzyna Ujma | b. dobra/very good, lok. 1 |
1696 | CLYDE du Royaume de Sibir, . Rachow C., Kluck J., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1697 | CRUSADER Farao Anubis, Izabela Borkowicz | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1698 | ASERET Kobo (FCI), Izabela Borkowicz | , nieobecny |
1699 | Farao Anubis IBIS, Magdalena Leszczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1700 | ARNEE Trpytivy Snih, . Galganakova Y., Legerski P., Czechy | b. dobra/very good, lok. 1 |
1701 | AIR MAGIC of Darkness, Mirosław Kmiecik | b. dobra/very good, lok. 1 |
1702 | Sambakara KARITE, Bogusława Domagalska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1703 | ZEUS da Praia do Ribatejo, Joanna Pi±tek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1704 | Faidors TROIA, Joanna Pi±tek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1705 | HIVA van de Niwo, Manuel Rott, Niemcy | b. dobra/very good, lok. 1 |
1706 | MATRIX OF Camomile Meadow, Anna Dojlida-Jurczak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1707 | FALL IN LOVE FOREST OHARA of Bloom White, Mira Mitkova, Francja | , nieobecny |
1708 | YANTAR iz Severnoy Yarangi, Daniel Radomski | , nieobecny |
1709 | ANATINA DIPLOMAT, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1710 | Mamuska's QUDIR OF PEPPER, Beata G±dzia | b. dobra/very good, lok. 2 |
1711 | Belolakay DANIEL, A. Bukharov, Rosja | b. dobra/very good, lok. 1 |
1712 | ERIS z Reptowskiego Lasu, Anita Wymysłowska | b. dobra/very good, lok. 1 |
1713 | RADOST ZHIZNI IRRESISTIBLE White Orchid, A. Bukharov, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1714 | SHASTA O DEXTER Virta Valo (FCI), Karolina Werner | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1715 | SISI LITTLE PRINCESS O'DEXTER Virta Valo (FCI), Ewa Nowak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1716 | Sonata Arctica (FCI) BRITTA O'SNOWSTAR, Beata, Anna Majchrowska | obiecuj±cy/promising |
1717 | INES WINKY the Glow of the Snowy Star, Iwona Lenarczyk | dobra/good |
1718 | LUMEINGEL SUGAR Candy, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1719 | IRMINA Yukibana, Beata G±dzia | b. dobra/very good, lok. 1 |
1720 | KASJOPEA STARS OF DEXTER Virta Valo (FCI), Eliza Czapiewska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1721 | BELOLAKAY ZARINA Grand Victoria, A. Bukharov, Rosja | b. dobra/very good, lok. 2 |
1722 | GLOW ARCTIC STAR Youshi & Us, . Lenarczyk I., Nowak M. | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1723 | PANDORA SURPRISE Nord-Stern, Iwona Lenarczyk | doskonała/excellent, lok. 1 |
1724 | ARGUS KAI Ulubieńcy Kasi, Donata Żak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1725 | HAYATO z Grodzkiego Zak±tka, Marian Malinowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1726 | YUZUKI Gamron, Donata Żak | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1727 | EAGLE AND THE ARROWS Eskimo River, Urszula Ryszewska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1728 | GENTLEMEN of Cool Water, Beata Jasińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1729 | VIPER Srebro Północy, Wioletta Kadłub | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 3 |
1730 | MIGOTEK z Krainy Nigdy Nigdy, Barbara, Robert Tokarscy | , nieobecny |
1731 | TIGER Srebro Północy, Wioletta Kadłub | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1732 | Zaltana STORM STARTER, Mary Louise Franklyn | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1733 | EL MEJOR Eskimoski Domek, Łukasz Ziółkowski | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1734 | CASINO ROYALE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1735 | MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek, . Radomski D., Radomska T. | , nieobecny |
1736 | PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris, Marek Dominiak | , nieobecny |
1737 | ANAIS ANAIS Fortunatus Poland (FCI), Ewa Agnieszka Stolarska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1738 | ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland (FCI), . Lepa I., Żmuda-Kozina Ż. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1739 | Husqvarna JUSTIFY MY, . Ziaja-Kardyka J., Mucha D. | doskonała/excellent |
1740 | La-Dam Latea (FCI) MONONOKE, Ewelina Ładzińska-Kłaczkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1741 | PAMELA Dotyk Północy, Marek Dominiak | , nieobecny |
1742 | TOYA D.B. Arctic, Agata Wawrzynkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1743 | Arctic Friend WINTER QUEEN, Łukasz Wójcik | doskonała/excellent |
1744 | EXTRAVAGANCE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1745 | Zaltana LONDON PRIDE, Mary Louise Franklyn | doskonała/excellent, lok. 2 |
1746 | Arktogea KATRINA, Żaneta Żmuda-Kozina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1747 | MARGERITA Artico Encanto, Bartosz Staszek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1748 | Husqvarna (FCI) RAMONA, Agata Szel±gowska | , nieobecny |
1749 | ROXY D.B. Arctic, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1750 | SABRINA Gidelskie Sanie, Agata Wawrzynkowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1751 | POURPLE RAIN Galladria-Novitaris, Bartosz Staszek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1752 | Isumi's SHIRO KAZAN GENJI, Kristina Berkehag, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1753 | Stjarnsmallens FENOMEN, Hilde Skramesto, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1754 | MARGARETKA Krisanda, Małgorzata Spychała | b. dobra/very good, lok. 1 |
1755 | BONY Hebbibi Szpic (FCI), Marek Sokołowski | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1756 | MEA DOMINA Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1757 | Frelih Vindboiteil ALEXANDRA II, Yanina Eskina, Rosja | , nieobecny |
1758 | Estera ENERGY FANTASIA, . Theerasak S., Wilczek M., Tajlandia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1759 | ONE MORE TIME Premiera, Bożena Borkowska-Grochala | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie |
1760 | Caletto ENERGIZER, Marcin Wilczek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1761 | DIAMAND s Otradnogo Dvora, T. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1762 | Fon's FANTASTIC BACHELOR, Renata Czarnecka-Kubiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1763 | CR Dallas COWBOY, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1764 | Fon's FLYING TO DAN-STAR-KOM, Ludmila Komyakova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC |
1765 | Patch of Sunlight LAKERT, . Ja¶kiewicz J., Norrby V. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1766 | UP TO DATE Premiera, Bożena Borkowska-Grochala | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1767 | ERESZKIGAL Bobrolandia, Andrzej Kowol | b. dobra/very good, lok. 4 |
1768 | PALOMA Hebbibi Szpic (FCI), Anita Osuch | b. dobra/very good, lok. 3 |
1769 | Vitorio Rossi SIMONA, Olga Kadaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1770 | Caletto WIFE OF SANTA CLAUS, Marcin Wilczek | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012 Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski |
1771 | CHEREVICHKA DLJA TSARITSY IMPERATRITSY, A. Bukharov, Rosja | , nieobecny |
1772 | TEQUILA Now-Gar, Paweł Miarka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1773 | Nun Pom CLEAR, Beata Krzywdzińska | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1774 | VIKTORIA z Hradu Parjeku, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 1 |
1775 | Kapyla MOSKU, Kulli Ragel, Estonia | b. dobra/very good, lok. 1 |
1776 | Damirazin SALA SANA, Johanna, Raija Lassinniemi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, CRUFTS 2012, Zwycięzca Polski, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1777 | LANCET Logones S.N., Dawid Ku¶nierek | b. dobra/very good, lok. 1 |
1778 | CYBER SOFA Surfer, Maarika Skutans, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |