Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 22.10.2011



Charcik włoski-Piccolo Levriero Italiano / Italian Greyhound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2399FAIR PLAY du Domaine de Chanteloup, Karolina, Piotr Szymańscydoskonała/excellent, lok. 2
2400QUENTIN All Italica, Grażyna Karnafeldoskonała/excellent, lok. 1
2401TIVOLI Pustynny Wiatr, Małgorzata Sobota, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2402BAUBLIS Forum Romanum (FCI), . Nowak M., Płaczkowski Łdoskonała/excellent, lok. 2
2403VICTOR All'Italica, Grażyna Pinderadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2404BELLA Chluba Carewny, Agnieszka Karpińskab. dobra/very good, lok. 2
2405HELLICA Forum Romanum, Alina Stakhorska, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2406QUASI UNA FANTASIA All'italica, Grażyna Pinderab. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2407GRATIANA Forum Romanum (FCI), . Nowak M., Płaczkowski Łdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2408Sirius TOSCA, Małgorzata Sobota, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2409ESMEE Forum Romanum, Karolina, Piotr Szymańscydoskonała/excellent, lok. 2
2410ESPERIA Forum Romanum, Agnieszka Ziemczonekb. dobra/very good, lok. 4
2411LOLITA Bursztynowa Bona, Alicja, Andrzej Jendrasiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
2412OWACJA z Ochoczej, Katarzyna Żurekb. dobra/very good, lok. 3
2413PRADA z Ochoczej, Małgorzata Sobota, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2414GALATHEA von der Wittenaue, . Scholz T., Gocker B., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Chart afgański-Afghan Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2415ARAM-CHITRAL Czatyrdach, . Zawada L., Lorenc M.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2416DIABOLIQUE Amahoro (FCI), Bożena Więckowska-Sieńkob. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2417KORBO LORBO JEETBO RE Varius Avis (FCI), Katarzyna Krychb. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2418Aviva FAHRENHEIT, Danuta, Marek Józefiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2419KAL HO NAA HO Varius Avis (FCI), Katarzyna Krychdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2420FLIBBERTIGIBBET Varius Avis, Katarzyna Krychdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2421Faricka KHAU KIRA, Izabela Wilczewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2422AFINITY BLUE PASSION Doveny, Landova-Lonkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2423ALICE IN WONDERLAND Imar De Ghar, Danuta, Marek Józefiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Chart afrykański-Azawakh


Psy - Dogs

2424Tombouktou's X'AZULAI, Renata Chwałczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2425TAGOLA, Christiane Thier-Rostaing, Niemcy, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2426Agg Amaias DJANGLAH, Andrea Schulze, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2427Agg Amaias DAFIINAH, . Pieper D., Thier-Rostaing C., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2428Tigidit M'SHAEL, Bożena Kollatdoskonała/excellent, lok. 2


Chart hiszpański-Galgo Espanol / Spanish Greyhound


Psy - Dogs

2429Randeros HUMBERTO, Sevinc Petrowitz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2430San Agustin del Guadalix BREEZE-KAJA, Katarzyna Janeckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Chart perski-Saluki


Psy - Dogs

2431AL NAFISEH BAYHAS Bel Etual, Elena Bleze, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2432Mazrae Gangall AUSTIN TEXAS, Laura W±sowskab. dobra/very good, lok. 3
2433CAESAR Yrtep, Agnieszka Jędrzejczakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2434HAMAD IBN Djaal Lhilal, Patricia Borstel, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
2435NADIR Sannatis, Zygmunt Duszyńskib. dobra/very good, lok. 3
2436NAMIR Sannatis, Agnieszka Luty-Wysieckadoskonała/excellent, lok. 2
2437Al-Aziziah ZAHIR, Margith Moeller, Dania, nieobecny

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2438Al A'Lim IHMZ BEN MALCOLM, Jessica Bolander, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2439Dabka's GOLIATH, Jan-Ake Hagforsen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2440Amiyat ANAKIN, Eva Hagforsen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2441Elamir BELA BURBERRY, Eva, Jan-Ake Hagforsen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2442Djelal BEAUTIFUL JADE, Marie Palmqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2443Shafaq PRISCILLA PALJETTE, Jessica, Monika Bolander, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1


Chart polski-Polish Greyhound


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2444BYSTRY Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskawyb. obiecuj±cy/very promising
2445MAURYCY Arcturus, Blanka Horbatowska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2446ONUFRY ZAGŁOBA Celerrimus, Izabella Szmurłodoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2447ORDYNAT MICHOROWSKI Celerrimus, Izabella Szmurłodoskonała/excellent, lok. 3
2448POHANIEC MILOSH DJUSZES Kawecan, Artur Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2449IKAR Akacjana (FCI), Dariusz Drozdowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2450GWIDON Arcturus, Tomasz Stasiukiewiczdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2451ICTUS Arcturus, Dagmara Ł±czyńskadoskonała/excellent, lok. 3
2452INCITATUS Arcturus, Artur Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2453BONA Akacjana (FCI), Dagmara Ł±czyńskawyb. obiecuj±cy/very promising
2454MOROSZKA Arcturus, Blanka Horbatowska, nieobecny

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2455NEKTARYNA Acalantis (FCI), Dariusz Drozdowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
2456NESKA Acalantis, Tomasz Stasiukiewiczb. dobra/very good
2457OLEŃKA BILLEWICZÓWNA Celerrimus, Patrycja Mazurowskab. dobra/very good, lok. 3
2458ORSZA KMICICOWA Celerrimus (FCI), Dariusz Drozdowski, nieobecny

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2459IRA Akacjana, Jolanta, Mariusz Kłosowskib. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2460MUFINKA Acalantis (FCI), Łukasz Witczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2461AŁYCZA MAYA Kalong, Łukasz Witczakb. dobra/very good, lok. 3
2462ANTREJKA, Joanna Korziukdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2463MARKIETANKA Celerrimus, Izabella Szmurłodoskonała/excellent, lok. 2


Chart rosyjski borzoj-Russkaya Psovaya Borzaya / Borzoi


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2464ANTON z Jurajskich Biskupic, Agata Juszczykwyb. obiecuj±cy/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2465BIRCH LEAF Matrioshka, Agnieszka Szynaldobra/good
2466EDWARD z Jurajskich Biskupic (FCI), Violetta Schneiderdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
2467Yermoloff's MAJAKOVSKI, Danuta Freiherrb. dobra/very good, lok. 2
2468PAVAROTTI Magnus Borzoj (FCI), Danuta Le¶niczakb. dobra/very good, lok. 3

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2469Bel Etual FLORIZEL, Elena Bleze, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2470Donskoi BORIETZ, Wiesława Misterkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2471LOTHAR Stepowy Goniec (FCI), Kazimierz Rychlikb. dobra/very good, lok. 3
2472RABARBAR z Jurajskich Biskupic (FCI), Agata Juszczykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2473ARLEQUIN Negrus, Urszula Smoczyńskab. dobra/very good
2474ORLOV Korgal (FCI), Magdalena Poznowiczdoskonała/excellent, lok. 3
2475Solovyev LICHNY PODAROK DLJA CONTRA LEGE, Andrzej Zembowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2476Bel Etual RAZUDALY MOLODETS, Elena Bleze, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2477RENOMA RODU Polot, Wiesława Misterkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2478ARIA Aqua Pura, Marta Wicińskab. dobra/very good, lok. 4
2479Bel Etual F MIROSLAVA, Ekaterina Parichenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2480MERESZKA Stepowy Goniec (FCI), Kazimierz Rychlikb. dobra/very good, lok. 3
2481ODIENNE Magnus Borzoj (FCI), Agnieszka Szynaldoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2482Philadelphian Sabanna CHARUNIJA, Rita Teek, Estoniab. dobra/very good, lok. 4
2483JAGIENKA Negrus, Anna Sosakb. dobra/very good
2484KALINKA Stepowy Goniec (FCI), Kazimierz Rychlikb. dobra/very good, lok. 3
2485LOTTA Martinville, Małgorzata Tadeuszdoskonała/excellent, lok. 2
2486RÓŻA z Jurajskich Biskupic (FCI), Agata Juszczykdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
2487RUTA z Jurajskich Biskupic, Katarzyna Bałdyga, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Štefan Štefik

2488ROZPRAWA LEXOWNA Contra Lege, Andrzej Zembowicz, bez oceny


Chart szkocki-Deerhound


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2489MIDNIGHT POWER von der Oelmuhle, Izabela Sidor, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2490Aghnadarragh HERTIE, . Górecka K.,Figurski K.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Chart węgierski-Magyar Agar / Hungarian Greyhound


Psy - Dogs

2491Devaj ULDOZO, Bernd Munstermann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Greyhound


Suki - Bitches

2492Fionn Clann RHIANNON, Agata Juszczykdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Whippet


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2493CORLEONE Supra Cetera, Małgorzata Koralewska-Kordeldoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2494Whiteheads DALLAS, Małgorzata Białogłowy, nieobecny
2495Mallyfield DREAM ACE, Eija Lahdesmaki, Finlandiab. dobra/very good, lok. 3
2496Adagio HELLO MOTO, Jessica Bolander, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2497CLEMENZA Supra Cetera, Małgorzata Koralewska-Kordelb. dobra/very good, lok. 2
2498Biswhip's DUMAS, Eija Lahdesmaki, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2499Biswhip's CRUX, Eija Lahdesmaki, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
2500PLACIDO vom Kleinen Berg, Nicole, Petra Winkelbach, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2501Meradith DESERVE TO WIN, Agnieszka Nakoniecznadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2502Shardbeck SANTA CRUZ, . Lindner K., Rahms B.-M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2503LEESAH Vincit Omnia, . Banasiak M., Szynkiewicz A.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
2504R'HANNA Frost Bonaqua (FCI), Wojciech Antoni Otockiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2505PARIS Majesticanis (FCI), Marta ¦widerdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2506Meradith FLAWLESS IN MANY WAYS, Agnieszka Nakoniecznadoskonała/excellent, lok. 2
2507Tiger's Chaos NONSTOP PLAUDITE, . Pirjo J., Wag S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2508Tiger's Chaos ALLTIMEPLAUDITE, . Pirjo J., Wag S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
2509Xploring NEW YEAR WILD AND WICKED, Sabine Varming, Dania
2510Pipsqueak QARAMELLI, Justyna Szopa, nieobecny
2511TIRAMISU Filisart, Izabella Symanowiczdoskonała/excellent, lok. 3
2512TUTTI FRUTTI Filisart, Marta Kotłowskadoskonała/excellent, lok. 4
2513YRIA Władca Traw, Monika Piliszkob. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2514Windmeister's DANCING DREAMGIRL, Martin Schroeder, Niemcy, nieobecny
2515Windmeister's EVE, Martin Schroeder, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1


Wilczarz irlandzki-Irish Wolfhound


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2516AMIGO Precious Power, . Pauer C., Broge C., Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1
2517ANTARIS Precious Power, Sonja Broge, Niemcyobiecuj±cy/promising, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2518Cu-Cruithin DUNCAN KING OF FESTINA, Hanna WoĽna-Gildoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2519ATHOS from Breaghva, Mirosław Biedziakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2520ARKASCHA Precious Power, . Pauer C., Broge C., Niemcywyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2521GEISHA Festina, Hanna WoĽna-Gildoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB