Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 22.10.2011



Braque D'Auvergne-Auvergne Pointing Dog


Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1691TEQUILLA Mon Tresor d'Amour, Anna Maliszewska, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1692JAZZ od Smutne Ricky, Eva Cernohubova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Epagneul Breton-Brittany


Psy - Dogs


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1693ATTIS Królewski Strzał, Krzysztof Bartkowiakdoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1694KORSA Rogowskie Jeziora, Henryk Nawrotdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


Mały Münsterländer-Kleiner Münsterländer / Small Munsterlander


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1695PIXEL Buszówka, Sylwester Głowacki, nieobecny

Suki - Bitches

1696FANDA z Puszczy Kozienickiej, Sylwester Głowacki, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1697ALMA Hana Holka, Janusz Dziubadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Pointer-English Pointer


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1698BASCO z Karczewskiej Zagrody, Magdalena Kosiarskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1699KORAL z Halikarnasu, Małgorzata Gałandoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1700BANDHURA z Karczewskiej Zagrody, Magda Karczewskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1701IRGA z Więcborskich Pól, Katarzyna Szumowska-Kalinowskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1702FILA Brzezowianka, Anita Dorobadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Seter angielski-English Setter


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1703BADIA BRAWURA by Michule, Urszula, Michał Glinkadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1704JASMINE NIGHT Marisett, . Dziekońska D., Bolchajmer A.doskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1705KSIˇŻĘCA CYRKONIA z Orszaku Chrobrego, . Dziekońska D., Bolchajmer A.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1706MINI MIRACLE Venatrisett, . Szaruch P., Mincewicz K.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Seter irlandzki-Irish Red Setter


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1707Thendara MASTERCARD, Ulvi, Urmas Mannama, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1708Cordarragh PICASSO, Aleksandra Janikdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1709PALISANDER Rude Ziółko, Ewa S±dejdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1710Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL, Jadwiga Konkieldoskonała/excellent, lok. 1

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1711AMERICAN DOLLAR z Arislandu, . Konkiel J., Michałowski T.doskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1712JENNIFER LOPEZ z Arislandu, Mirosław Olechnowskiwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2
1713PRINCESS ELIZABETH All Irish Gold (FCI), Jolanta Nurekwyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1714Evenflow DREAMING OF YOU, Piotr Bieleckidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1715CASSIE Amber Wind (FCI), Antonina Szczepaniakdoskonała/excellent, lok. 2
1716SARACENIA Rude Ziółko, Andrzej Bartoszewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1717DARIA'S DAHLIA All About Arina and B'Doll, Tamara Jarzembowska Piasecka, nieobecny
1718DARIA'S DAISY All About Arina and B'Doll, Tamara Jarzembowska Piasecka, nieobecny
1719SALFORD MIDARI z Arislandu, Dorota Sołtysikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1720SALFORD PRINCESS z Arislandu, . Sołtysik D., Konkiel J.doskonała/excellent, lok. 2
1721SZAROTKA Rude Ziółko, Marta Białowieżec, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1722HAWANA Rude Ziółko, Marek Dufratdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1723USS VIRGINIA z Arislandu, Konkiel J., Michałowski T.doskonała/excellent, lok. 2
1724WINTER FALLING STAR z Arislandu, Krystyna Ohnsorgedoskonała/excellent, lok. 3


Seter szkocki (Gordon)-Gordon Setter


Psy - Dogs


Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1725ARAGON z Ojcowskiej Doliny, Monika Korneckadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1726KEISI Gordonkowy Zak±tek (FCI), Patrycja KaĽmierczakobiecuj±cy/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1727Kilnrae SCOTCH HEATHER, Monika Korneckab. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1728JOY Gordonkowy Zak±tek (FCI), Tomasz Szymańczykdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1729VALENCIA Klan Basów, Małgorzata i Paweł Zaręba, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jacques Goubie

1730AFRICA z Ojcowskiej Doliny, Beata Cie¶ladoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1731NEMESIS Kaladan, Alicja Jamerdoskonała/excellent, lok. 2


Wyżeł niemiecki krótkowłosy-Deutsch Kurzhaar / German Short-haired Pointing Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1732DONAR Theogonia Black, Rafał Krajewskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1733BOR Hekaniero, Henryk Kubiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1734FLORET Fafelkowy K±cik, Anna Biskupdoskonała/excellent, lok. 2
1735GROK z Koszanowa, Witold Jójkadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1736BRUNO vom Kalkrieser Berg, Marlena, Andrzej Jakubowscydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1737DAX di Apollo, Carlo Inturrisi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1738HOLI Anons (FCI), Grzegorz Gruszkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1739ROSANNE z Czarnego Dworu, Monika Lisdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1740BORA Hekaniero, Piotr Kołodziejczykdoskonała/excellent, lok. 2
1741HIACYNTA Anons (FCI), Paweł Lisiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1742ASTON Marzenie Sokolnika, Piotr Barandoskonała/excellent, lok. 2
1743FENKA Kajminia, Leszek Żarnowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1744ORANGE, Carlo Inturrisi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Wyżeł niemiecki szorstkowłosy-Deutsch Drahthaar / German Wire-haired Pointing Dog


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1745FINE vom Wilstedter Moor, Piotr JóĽwiakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1746MOLI z Twierdzy Golubskiej (FCI), Michał Owczarekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Wyżeł weimarski krótkowłosy-Weimaraner Short-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1747URSUS VON Imperium Star, Paulina Wałkowskawyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1748CASPER Zasadkowe Bory, Hanna Brosdowskadoskonała/excellent, lok. 2
1749Camelot's SOME LIKE IT HOT, Agnieszka Olejnikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1750Kolata SURFERS PARADISE, John Bishopdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1751VIGOR Silver Friend (FCI), Katarzyna Burchardtdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1752Weimaranus QUIZMASTER, Małgorzata, Waldemar Rosadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1753VITO Silver Friend (FCI), Katarzyna Burchardtdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeni±t-puppy class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1754UDRA Imperium Star (FCI), . Biernacka I., Biernacki M.wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1755COREEN LOVE de Donawitz, Iveta Klohnova, Czechy, nieobecny
1756FRAGOLA AT ATRIA CORDIS von Silberweiss Jager, Dorota Mikus-Koralewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1757JANTAR After Ishtar (FCI), Izabella Porawskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1758SOLIS z Bursztynowego Gaju, Grażyna Lipczyńskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1759BISBEE Niewierskie Ł±ki, Tadeusz Warzochadoskonała/excellent, lok. 3
1760Weimaranus JUST DANCE, Joanna Wojciechowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1761VIVA Silver Friend (FCI), Katarzyna Jarzębskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1762MY BLUEBERRY NIGHT Fala Love'a, . Szwarc K.,Osińska M.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1763SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna, Katarzyna Jarzębskadoskonała/excellent, lok. 2


Wyżeł węgierski krótkowłosy-Rövidszörü Magyar Vizsla/Hungarian Short-haired Pointing Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1764BASIOR Ruda Szata (FCI), . Tymiec R., Grabarczyk B.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1765HAKER Rudy Nos (FCI), Monika Idzik-Dolatadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1766Piszkei GONDOS, Sylwia Sobolewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1767CIRKA z Tałchejów, Grażyna Lipczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1768Tina Trading ZHZHA STAR, M.K. Topolyan, Rosja, nieobecny


Wyżeł włoski krótkowłosy-Bracco Italiano / Italian Pointing Dog


Psy - Dogs


Klasa po¶rednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1769BARTEK z Polany Kłapouchego, Anna Stolarskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

1770PISTACJA Canero Bass, Anna Maliszewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1771Heinaaron MERCOLEDI, Katleen Lukin, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Wyżeł włoski szorstkowłosy-Spinone Italiano / Italian Wire-haired Pointing Dog


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny

1772ULLA Dell'Adige, Agnieszka Pastuchadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB