1360 | SEIWAMARU GO Miyagi Kozaki Kensha, Patrycja Lewandowska | , nieobecny |
1361 | FUEN de la Vallee des Samourais, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1362 | KOUHORYUU GO Miyagi Kozaki Kensha, Patrycja Lewandowska | , nieobecny |
1363 | SOKUSAI EMMEI GO Fuen No Oka, Renata Krzykowska | , nieobecny |
1364 | BUSHI Go Sensakura, Marzena Małecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1365 | F'CHISAI GO of Kamino Ken, Urszula Ryszewska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1366 | MORI NO KODOMO Halne Wzgórze, Haratym A., Gabry¶ S. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1367 | HIROSHI MINE GO Akita Inu of Cacic, John Verena, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1368 | NAOKI KEN Pa-Lis, . Pi±tek K., Budzisławski S. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1369 | YORIHIKO Royal, Jakub Raczyński | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1370 | KOKUSAI Halne Wzgórze, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1371 | KAZARI GO Kaikado (FCI), Renata Mi¶kiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1372 | CAMMEI Daschia, Olga Winnicka | doskonała/excellent, lok. 3 |
1373 | HISAE GO Eskimo River, Urszula Ryszewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1374 | MARIKO Halne Wzgórze, Jolanta Talaga | doskonała/excellent, lok. 2 |
1375 | MICHIYO Halne Wzgórze, Paweł Lepiarz | , nieobecny |
1376 | EMI GO Akita Inu of Cacic, John Verena, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1377 | HISAKO GO Akogareno, Patrycja, Mariusz Lewandowscy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1378 | UKI UKI-OKAMI Mała Yakuza, . Gabry¶ S., Haratym A. | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1379 | KEIKO delle Bianche Vallate, Jan Pazgan | , nieobecny |
1380 | Midian's ASK'N FINIGAN TO TANGO, Blanka Borowiec-Szczepańska | b. dobra/very good, lok. 2 |
1381 | Russtar MAKSIMUS, S.M. Balashova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1382 | PREZES Amakita, Jolanta Grabińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1383 | Redwitch CHAOS N CHARISMA, R., K. Bergmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1384 | ARCHIBALD, A.G. Shishkin, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1385 | "Lord of Odate's Inheritance" RED VELVET, R., K. Bergmann, Niemcy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1386 | PEPSI Amakita, Jolanta Grabińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1387 | ZAFIRA ¦nieżne Zjawisko, Agnieszka, Patryk JóĽwiuk | , nieobecny |
1388 | DAISY Gogolińska Karolina, Mateusz Badzi±g | b. dobra/very good, lok. 2 |
1389 | RIVENDELL IMLADRIS Buckshot (FCI), Kinga Procek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1390 | "Lord of Odate's Inheritance" NAOMI, R., K. Bergmann, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1391 | TAJGA HOKKAIDO Gaudeamus Camo, Marian Malinowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1392 | BRITTANY Gogolińska Karolina, Sylwia Matyjasz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1393 | Finigan SIL-KOD BOSSITA, Blanka Borowiec-Szczepańska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1394 | AKELA AYATOK Wataha z Doliny Raby, Mirosław Szambelan | , nieobecny |
1395 | ALORERK WHITE Wataha z Doliny Raby, Marcin Marciniak | b. dobra/very good, lok. 1 |
1396 | Severnyi Shtorm ARAGORN, L.B. Tyurina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1397 | CORADO CATTANY od Ledove Kralovny, Bozena Prazakova, Szwajcaria | b. dobra/very good, lok. 2 |
1398 | WATSON Whistler Mountain (FCI), Edyta Radowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1399 | MAYO CHOYAN'CHAQUI Yakima (FCI), Barbara, Robert Tokarscy | b. dobra/very good, lok. 1 |
1400 | DILEMMA Midnight Sunrise, Iwona Lenarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1401 | HENNESSY Polarna Legenda, Paweł Węgłowski | b. dobra/very good, lok. 2 |
1402 | EOWYN Sausimayok, Łukasz Król | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1403 | GÓRSKI KWIAT z Klanu Wydry, Paweł Pawłowski | b. dobra/very good |
1404 | ANASTASIA Princessa Alaski, L.R. Davydova, Rosja | b. dobra/very good, lok. 1 |
1405 | Kimwitu's AZZARO, N. Burlutskaya, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1406 | BUMBALA BAHATI Loango, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1407 | BUNDUSTAR African Elite (FCI), Krystyna Chudzińska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1408 | DOMINO DANCING PRINCE Loango, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1409 | Faraoland VICTORY AND FREEDOM, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 3 |
1410 | EGO MADE IN MUSIC Loango, . Matychowicz A., Kramarow A. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1411 | Mzalia LOVE STORY, Karren Hyland, Australia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1412 | Miss Amazing's COLUMBINE REEDDANCER, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 2 |
1413 | Kanibaru SUNSHINE SENSATION, Janusz Opara | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1414 | Msumari's AZA ALOUA, Dorota Muller | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1415 | Yulara NOONGAH, Andrzej Kramarow | , nieobecny |
1416 | Nirse (FCI) KAMARIA, Krzysztof Wodarski | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1417 | Klassic's A STAR IN STRIPES, Andrzej Kramarow | doskonała/excellent, lok. 1 |
1418 | I'M AMAZING BLUE del Ceppo Rosso, Aldona Siwak-Paffarini, Włochy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1419 | Orli San ZHOFREY, Olga Rabotina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1420 | Tin Pan Alley EASY ROLLING AT CHA-MINGU, Elżbieta Mirecka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1421 | Liusu AI-LIN, Lise-lotte Adler, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1422 | Colombian Friend's CHILI VIVAZ, Marina Isaksson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1423 | Colombian Friend's DREAM COME TRUE, Marina Isaksson, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1424 | Colombian Friends MAGIC WITCH, . Roossaar E., Isaksson M., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1425 | Christal de Neige BASCO, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1426 | Albionspitz BEAUTY, Inka, Sanna Kinnunen, Finlandia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1427 | Skovagergaards FEODORA, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1428 | Skovagergaards DAGMAR, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | b. dobra/very good, lok. 1 |
1429 | Invidus ABRECAN, Inka Kinnunen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1430 | Skovagergaards ASTA, Anna Marie, Legarth Brenbak, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1431 | INDY Pikimusta, Martyna Binek-Kasperkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1432 | Jattosarven LUMI, Martyna Binek-Kasperkowiak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1433 | Pihlajamaen ILMATAR, Jutila Pirjo, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1434 | GOSHA Sosva, Marek Wi¶niewski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1435 | MARENKA w Cieniu Chrobrego, Zbigniew Pawlik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1436 | Frendor's MEXICAN DREAM XOLO, Brigitte Rook, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1437 | CLYDE du Royaume de Sibir, . Rachow C., Kluck J., Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1438 | Farao Anubis CRUSADER, Izabela Borkowicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1439 | Reedly Road GOOGLE, Teresa Cnatalska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1440 | Farao Anubis IBIS, Magdalena Leszczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1441 | Kontrapunkt IDEFIX, Jarosław Zeller | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1442 | HIVA van de Niwo, Manuel Rott, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1443 | YANTAR iz Severnoy Yarangi, Daniel Radomski | , nieobecny |
1444 | ANATINA DIPLOMAT, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1445 | GANDALF HONEY the Glow of The Snowy Star, Dariusz Krzyżaniak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1446 | Belolakay DANIEL, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1447 | RADOST ZHIZNI IRRESISTIBLE White Orchid, A. Bukharov, Rosja | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1448 | KAYLA HONEY the Glow of the Snowy Star, Justyna Majkowska | , nieobecny |
1449 | INES WINKY the Glow of the Snowy Star, Iwona Lenarczyk | b. dobra/very good, lok. 3 |
1450 | INESITTA Yukibana (FCI), Mariusz Granuszewski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1451 | LUMEINGEL SUGAR Candy, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1452 | BELOLAKAY ZARINA Grand Victoria, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1453 | GLOW ARCTIC STAR Youshi & Us, . Lenarczyk I., Nowak M. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1454 | PANDORA SURPRISE Nord-Stern, Iwona Lenarczyk | doskonała/excellent, lok. 1 |
1455 | ARGUS KAI Ulubieńcy Kasi, Donata Żak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1456 | HAYATO z Grodzkiego Zak±tka, Marian Malinowski | doskonała/excellent |
1457 | GENTLEMEN of Cool Water, Beata Jasińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1458 | VIPER Srebro Północy, Wioletta Kadłub | , nieobecny |
1459 | MIGOTEK z Krainy Nigdy Nigdy, Barbara, Robert Tokarscy | , nieobecny |
1460 | TIGER Srebro Północy, Wioletta Kadłub | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1461 | Zaltana STORM STARTER, Mary Louise Franklyn | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1462 | UNION z Pierwszej Ręki, Katarzyna Fiałkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1463 | NORI'S SILVER LOVER Eskimoski Domek, Piotr Kaczmarek | b. dobra/very good, lok. 1 |
1464 | CASINO ROYALE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1465 | LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr, Hanna ¦wiercz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1466 | MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek, . Radomski D., Radomska T. | , nieobecny |
1467 | PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris, Marek Dominiak | , nieobecny |
1468 | Winterfrost's PEGASO, . Górska E., Gomez Sanchez J.L. | , nieobecny |
1469 | Winter Melody (FCI) MILLION DOLLAR BABY, . Pasternicka,Górska,GomezSanche | , nieobecny |
1470 | ANAIS ANAIS Fortunatus Poland (FCI), Ewa Agnieszka Stolarska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1471 | ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland (FCI), . Lepa I., Żmuda-Kozina Ż. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1472 | Husqvarna JUSTIFY MY, . Ziaja-Kardyka J., Mucha D. | b. dobra/very good |
1473 | La-Dam Latea (FCI) MONONOKE, Ewelina Ładzińska-Kłaczkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1474 | PAMELA Dotyk Północy, Marek Dominiak | , nieobecny |
1475 | TOYA D.B. Arctic, Agata Wawrzynkowska | b. dobra/very good |
1476 | Arctic Friend WINTER QUEEN, Łukasz Wójcik | doskonała/excellent, lok. 3 |
1477 | EXTRAVAGANCE of Cool Water, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1478 | Zaltana LONDON PRIDE, Mary Louise Franklyn | doskonała/excellent, lok. 2 |
1479 | Arktogea KATRINA, Żaneta Żmuda-Kozina | doskonała/excellent, lok. 3 |
1480 | MARGERITA Artico Encanto, Bartosz Staszek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1481 | Husqvarna (FCI) RAMONA, Agata Szel±gowska | dobra/good |
1482 | ROXY D.B. Arctic, Beata Jasińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1483 | SABRINA Gidelskie Sanie, Agata Wawrzynkowska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1484 | LOVELACE ADA Północny Wiatr, Hanna ¦wiercz | b. dobra/very good, lok. 2 |
1485 | POURPLE RAIN Galladria-Novitaris, Bartosz Staszek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1486 | SONORA de Ciukci, Hanna ¦wiercz | doskonała/excellent, lok. 1 |
1487 | Isumi's SHIRO KAZAN GENJI, Kristina Berkehag, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1488 | Stjarnsmallens FENOMEN, Hilde Skramesto, Norwegia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1489 | BONY Hebbibi Szpic (FCI), Marek Sokołowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1490 | MEA DOMINA Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1491 | Frelih Vindboiteil ALEXANDRA II, Yanina Eskina, Rosja | , nieobecny |
1492 | Estera ENERGY FANTASIA, . Theerasak S., Wilczek M., Tajlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1493 | CR Dallas COWBOY, A. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1494 | Caletto ENERGIZER, Marcin Wilczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1495 | Fon's FANTASTIC BACHELOR, Renata Czarnecka-Kubiak | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1496 | DIAMAND s Otradnogo Dvora, T. Bukharov, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1497 | Patch of Sunlight LAKERT, . Ja¶kiewicz J., Norrby V. | b. dobra/very good, lok. 2 |
1498 | ERESZKIGAL Bobrolandia, Andrzej Kowol | b. dobra/very good, lok. 3 |
1499 | PALOMA Hebbibi Szpic (FCI), Anita Osuch | b. dobra/very good, lok. 4 |
1500 | Vitorio Rossi SIMONA, Olga Kadaeva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1501 | Caletto WIFE OF SANTA CLAUS, Marcin Wilczek | doskonała/excellent, lok. 2 |
1502 | CHEREVICHKA DLJA TSARITSY IMPERATRITSY, A. Bukharov, Rosja | , nieobecny |
1503 | ILUMINATA Imparato (FCI), Teresa Imparato | doskonała/excellent, lok. 1 |
1504 | VIKTORIA z Hradu Parjeku, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 1 |
1505 | Kapyla MOSKU, Kulli Ragel, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1506 | Damirazin SALA SANA, Johanna, Raija Lassinniemi, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1507 | CYBER SOFA Surfer, Maarika Skutans, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |