924 | JAZON Erbetki, Grażyna Erbetowska | b. dobra/very good, lok. 3 |
925 | SER-DEL Betakaroten (FCI), Katarzyna Kłudczyńska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
926 | SUDAN Betakaroten (FCI), Anna Ja¶niak | b. dobra/very good, lok. 2 |
927 | GASPAR Sonora, . Kawalerski K., Kawalerska K.E. | doskonała/excellent, lok. 1 |
928 | Rus Kornels LIHOY KAZAK, . Mitnyan J., Fuzsi Balazs, Austria | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
929 | SCOUT Malowana Izba, Iwona Magdalena Janicka | b. dobra/very good, lok. 2 |
930 | Joval-Arily GRAND ILLUSION, Rickard V., Geller J., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
931 | RENOIR Poezja Ruchu, Eliza Tomczak | , nieobecny |
932 | Stirling SKEANDHU, . Gajewska H,Shirley R,Good S,R | , nieobecny |
933 | Flaire KARPATKA, Hanna Gajewska | , nieobecny |
934 | SHEILA CHANDRA Betakaroten (FCI), Anna Ja¶niak | b. dobra/very good, lok. 1 |
935 | BETWEEN US Poezja Ruchu, Anna Ja¶niak | doskonała/excellent, lok. 3 |
936 | EVENA Sonora, Robert Beym | doskonała/excellent, lok. 2 |
937 | Sterling Nan FISH GOLD, Angelika Tuneleva, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
938 | PENTRA Poezja Ruchu, Anna, Janusz Jedlińscy | b. dobra/very good, lok. 1 |
939 | EFFENDI Sonora, Krystyna Lizoń | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
940 | HEXA Equitana, Maria Szymoniak | doskonała/excellent, lok. 1 |
941 | ALEJANDRO AMERICANO BY Soprano, Paweł Szewczyk | b. dobra/very good |
942 | BUSHIDO Long Step, Marianna Kakiet | doskonała/excellent, lok. 2 |
943 | DON VITO Buenos Bandidos (FCI), Małgorzata Firlej | doskonała/excellent, lok. 4 |
944 | Bakaroro end Itubori EGYPTIAN POWER, Tomasz Kitel | doskonała/excellent, lok. 3 |
945 | EMPIRE Z DOLINY JEZIERZYCY Sentinel, Roman Jałoszyński | b. dobra/very good |
946 | Staff O'Class FEB-FOR-BAKARORO, Stepan Saenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
947 | MASTERSTORKE FOR RPIG iz Doma Allvik, . Reluga A., Wi¶niewski A. | b. dobra/very good |
948 | CRAZY HORSE Bonitacja, Edmund Kitłowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
949 | GANGSTAFF SHINING STAR Terierkowo (FCI), Michał Gor±cy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
950 | YOU'RE THE ONE Swoboda (FCI), Marek Dopierała | b. dobra/very good |
951 | Gang Staff BRAVEHEART, Agnieszka Nowogrodzka-Smulik | doskonała/excellent, lok. 2 |
952 | ICHIBIEN Red Pearl In Ginger (FCI), Szymon Jankowski | , nieobecny |
953 | Trial's NATIVE GOLD, Evgen Barsukov, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1 |
954 | GRAND JAYSON s Almaznogo Ostrova, . Pereguda K., Yatsenko N.,V., Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
955 | SENSATION s Almaznogo Ostrova, Kateryna Pereguda, Ukraina | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
956 | BLACK OR WHITE Rapax, Grzegorz Jan Archacki | doskonała/excellent, lok. 1 |
957 | EXPECT NO MERCY Sentinel, Anna, Jarosław Żero | doskonała/excellent, lok. 2 |
958 | KIRGA Gold Bonzo (FCI), Katarzyna Balkiewicz | doskonała/excellent |
959 | NOSTER NOSTRI s Almaznogo Ostrova, Joanna Przybylska | doskonała/excellent, lok. 4 |
960 | Blue STAR RAPAX, Jarosław Sarkowicz | doskonała/excellent, lok. 3 |
961 | BETTER SIDE BRINCA BAILA Diamond Staff, Karolina Kowalik | , nieobecny |
962 | YOU'RE SHINING STAR Swoboda (FCI), Marek Dopierała | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
963 | SPEEDY RULES Red Pearl in Ginger, Agnieszka Reluga | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
964 | Kodiak's VICTORIA, Stepan Saenko, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 2 |
965 | BATAVIA Red Pearl in Ginger (FCI), Agnieszka Reluga | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
966 | Parastone's BECAUSE ITS ME, Kira Andie Lorensen, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
967 | JOKO Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczak | doskonała/excellent, lok. 3 |
968 | Gang-Staff (FCI) LOOK AT ME, Anna Basta | doskonała/excellent, lok. 4 |
969 | COLLIN Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
970 | Gang-Staff (FCI) GIULIETTA, Anna Basta | doskonała/excellent, lok. 1 |
971 | AMAR Chluba Oli (FCI), Aleksandra, Dorota Cepowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
972 | BAFLO BILL Aplauz, Maria Krzymińska | doskonała/excellent, lok. 3 |
973 | BASTER BILL Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 2 |
974 | BLUE BILLY Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
975 | WEENA WERENA Ka-Miel, Hanna Kaczmarska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
976 | SAMANTA Chluba Oli (FCI), Aleksandra Cepowska | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
977 | SONATA Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
978 | SAMSON vom Orkelsfelsen (FCI), Agnieszka Jastrzębowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
979 | Barchuki. RU GRAND PRIX, E. Pikina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
980 | Colacoda DREAMING HOLLYWOOD, Ewa Lasińska-Pilarczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
981 | Pro Equi (FCI) CATOSAL, Maciej Medycki | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
982 | DZIEKANOWSKA POLANA Pro Equi (FCI), Benita Malicka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
983 | Barow's SUMMER BREEZE, Silke Barow, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
984 | HAZBRA Gold Bonzo (FCI), Benita Malicka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
985 | Perro Caliente MCLEOD, Piotr Motyka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
986 | ANTON Zeruel (FCI), Piotr Kurasiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
987 | LOGAN MAN Bule z Buzy (FCI), E., S. Pałka | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
988 | ALEKSANDER WIELKI Bule z Buzy (FCI), E., S. Pałka | , nieobecny |
989 | FARAON, L. Kramarenko, Rosja | , nieobecny |
990 | NOETIC DELTA KNIGHT of Excalibur, Linda Strausa, Łotwa | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
991 | SHERIDAN Jedi, Piotr Stemplewski | , nieobecny |
992 | Potsu de Notsu HONEY BEAR, Margot Oder, Estonia | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
993 | FOLLOW ME Vitatus (FCI), Edyta Kupsik | doskonała/excellent, lok. 3 |
994 | GAMBIA BANJUL Jagbull, Jagoda Bednarczyk | b. dobra/very good |
995 | GUINEA BISSAU Jagbull, Liliana Zwolińska | doskonała/excellent, lok. 2 |
996 | HONDA INSPIRE Dziedzictwo Tudora, Bartosz Krzyczmonik | b. dobra/very good |
997 | Perro Caliente MASHA, Ewelina Binkiewicz-Korus | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
998 | Perro Caliente MISTIQUE, . Cie¶lak M., Szajthauer M. | b. dobra/very good |
999 | ASTRA Zeruel (FCI), Mateusz Fiszbach | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1000 | ROMANTIC LADY Timar, Anna Czapska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1001 | NENSY NEW STAR Timar, L. Kramarenko, Rosja | , nieobecny |
1002 | ROMA OF LEGION Bulova, Wiesław Zimny | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1003 | DIABOLIQUE FACE Sajkos Bulldom, Anna Sajkowska | , nieobecny |
1004 | DIABOLIQUE FLIRT Sajkos Bulldom, Anna Sajkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1005 | MAGUA od Rudej WiedĽmy (FCI), Krzysztof Kurzownik | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1006 | DEIL Ewimark Rakownia (FCI), Marek Wojciechowski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1007 | ALBERTO MINI Kalimero Bohemica, . Markupova L., Junkova J., Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1008 | BODYGUARD Ewimark Rakownia (FCI), Dariusz Ponieważ | doskonała/excellent, lok. 2 |
1009 | PINK MR PIMPU¦ Chucho Topline (FCI), Iwona Honckiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1010 | Seayess HOT LOVE MARGINS, Anna Sajkowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1011 | ROCKEFELLER Ewimark Rakownia (FCI), . Kmieciak A., Struzik A. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1012 | DIABOLIQUE FIRE Sajkos Bulldom, Anna Sajkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1013 | Potsu de Notsu INVISIBLE LOVE, Margot Oder, Estonia | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1014 | ALL OR NOTHING Pokora (FCI), Jacek Paczkowski | doskonała/excellent, lok. 3 |
1015 | AMNESIA MINI Kalimero Bohemica, Lucie Markupova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1016 | COLORFUL LIFE IN VEGAS Chucho Topline, Gabriela Kołodko | doskonała/excellent, lok. 2 |
1017 | Brampton DELILAH, Daniela Binienda | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1018 | BARBI BABY DOLL, V. Belkova, Ukraina | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1019 | INGLISILM WILD DOG Named Cat, Margot Oder, Estonia | doskonała/excellent, lok. 1 |
1020 | U'JINN MACDONALD, Anna Pavlova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1021 | Danjou's ARMANI, Ellika Asp, Szwecja | , nieobecny |
1022 | Glenmore's YIPPY YEAH YANOSH, . Sorokina E., Pavlova A., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1023 | TATUUM O'NEAL Seglavi, Helena Sutton | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1024 | Danjou's BLOSSOM LADY, Pia Almbring, Szwecja | , nieobecny |
1025 | SAPPHIRE ROYAL Seglavi (FCI), Elżbieta Fudali | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1026 | NIKITA vom Parkwald, Marie Musilkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1027 | German Dandies' ORLANDO, . Karenina L., Karenin V., Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1028 | German Dandies' PENELOPE, Marie Musilkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1029 | ANNALEE z Kocinky, Marie Musilkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1030 | Rus Show Forever LOVE STORY, Liudmila Karenina, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1031 | ORISSA vom Parkwald, Marie Musilkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1032 | POLDI v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy | , nieobecny |
1033 | HANDYMAN v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy | , nieobecny |
1034 | HARRIET Canis Venator, Zofia Lachowicz | b. dobra/very good, lok. 1 |
1035 | MISS EVI v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy | , nieobecny |
1036 | Mercury Fox QUEEN, Janos Mitnyan, Austria | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1037 | BURBON Żywe Srebro, Henryk Tyszewicz | b. dobra/very good, lok. 1 |
1038 | FRENKI Star Franke, Wiesław Majewicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1039 | Mercury Fox IMPREZA, . Mitnyan J., Kalmak A., Austria | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1040 | RICKY z Solniska, Barbara Baron | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1041 | ZIGEUNEJUNGE v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1042 | ESTERKOWA WNUCZKA z Fox-Klanu, Małgorzata Grzeszkowiak | b. dobra/very good, lok. 1 |
1043 | Fox Major DINAMICA SKERLI, Oksana Kmiecik | doskonała/excellent, lok. 1 |
1044 | Goldplay ADINA, . Mitnyan J., Kalmak A., Austria | b. dobra/very good, lok. 2 |
1045 | WOLKE v. Junglingshof, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1046 | CIGALE du Clos des Amoureux, Marie-Claude, Bernard Lamoureux, Francja | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1047 | ELEGANZ v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy | , nieobecny |
1048 | Spirit of Ireland ANGEL, . Scheinhardt P., Engel A., Niemcy | , nieobecny |
1049 | Spirit of Ireland BATIDA DE COCO, Petra Scheinhardt, Niemcy | , nieobecny |
1050 | GOBIN WHEATEN Lulaby, Zdenka Kostelecka, Czechy | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1051 | FATTYS Wheaten Lulaby, Sława Cie¶la | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1052 | RICCO von der Flurau, Hemel Volker, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1053 | GUS to Heaven's Stairway, . Janssens W., van Meir N., Belgia | doskonała/excellent, lok. 2 |
1054 | JESTEM PASKAL z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1055 | BAVARIAN KASJA CANE Wheaten Vagabond, Zdenka Kostelecka, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1056 | FINBAR FEVA FROM The Soft Estate of Drogheda, . Janssens W., van Meir N., Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1057 | JOKO ONO ¦LICZNA z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczak | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1058 | Mechta Poeta OCHEY OCHAROVANIE, Zdenka Kostelecka, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1059 | LINUS Rudy Urwis z Pniew (FCI), Maria Wawrzyniak | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1060 | PERFECT LOVER Scavo (FCI), Katarzyna Ziemann | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1061 | DA VINCI Ziemann (FCI), Klaudia Djurovic | , nieobecny |
1062 | DUCATI WINNER Ziemann, Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 2 |
1063 | ENERGY Bohemia Platina, Magdalena Sytniewska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1064 | LUCKY LUKE Drapichrust, . Danielski K., Kamińska K. | nie do oceny/cannot be judged |
1065 | BOLT Wild With Delight, Hanna Nowakowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1066 | DOLAR Bohemia Platina, Jan Janowiak | b. dobra/very good, lok. 4 |
1067 | IDOLEK-IBERICO Thidalium, Joanna Łagocka | doskonała/excellent, lok. 3 |
1068 | LUCEK z Herbu Sapały, Mateusz Wilkiewicz | b. dobra/very good |
1069 | PANCHO Dwór Dębogóra, Lilianna G±siorowska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1070 | Saltisgardens SHAKESPEARE, Ingrid Saltzman, Szwecja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1071 | UPPS HERE I'AM v. Paradise of Wind (FCI), Dorota Wirska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1072 | WALT DISNEY v. Paradise of Wind, Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 3 |
1073 | DEBI Obornicki Nornik, Katarzyna Ziemann | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1074 | FIRST LOVE English Bonis-Avibus (FCI), Dorota Wirska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1075 | MAGNETIC MAGGIE Drapichrust, Kaja Kamińska | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1076 | DUO WALENTYNKA Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemann | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1077 | FUNNY GIRL Bohemia Platina, Magdalena Sytniewska | b. dobra/very good, lok. 3 |
1078 | GINI Frifro Figlarski (FCI), Magdalena Hałabaty | doskonała/excellent, lok. 2 |
1079 | LYYLI z Herbu Sapały, Beata Woł±s | b. dobra/very good, lok. 4 |
1080 | BERENIKA JACKIE od Himalajskeho Cedru, Przemysław Osuch | doskonała/excellent, lok. 2 |
1081 | BONA Dwór Dębogóra, Joanna Maria Malczewska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1082 | LOLA z Herbu Sapały, Marta Lis-Szczepkowska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1083 | TIGRA Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1084 | DIAMOND ELEGANCE z Herbu Sapały, Leszek Kogut | b. dobra/very good, lok. 4 |
1085 | Lantaka JACK GLORY, Janusz WoĽny | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1086 | MOLLY Happy Hunter, Maria Wawrzyniak | b. dobra/very good |
1087 | TUTTSIE Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1088 | VANILLA ICE Półdiable, Agnieszka Pastucha | doskonała/excellent, lok. 3 |
1089 | VIPER z Płockiego Wzgórza, Bartosz ¦liwocki | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1090 | KAILA BLUE Dvomaro, Joanna Jagiełło | obiecuj±cy/promising, lok. 1 |
1091 | SHELBY z Płockiego Wzgórza, . ¦widerska J., Zaklukieiwcz M. | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1092 | WIKI-EMILKA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczuk | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1093 | Gaeltacht SIOFRA, . Kurki M., Virtanen H.,P., Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1094 | Slicey CALAHANN, Krzysztof Moskwa | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1095 | BLACK PRINCESS BRITANI Metheora, Aleksandra Grzelak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB |
1096 | CEKIN z Czeszewskiej Polany, Robert Nowaczyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1097 | YA MAZZI iz Plushevih Snov, Iana Portunova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1098 | DAX Zamlicze, Anna Sumowska | , nieobecny |
1099 | AMADEUS OF Blataj, . Fronia D., Grabowski P. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1100 | BLASER Other (FCI), Maciej Rogóyski | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1101 | LORD Mysia Zagłada (FCI), Agnieszka Wasiukiewicz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1102 | AMBER AMIR Dwie Twarze, Katarzyna Tomalak-Gontarz | , nieobecny |
1103 | RAIDER ON THE STORM Equus, Violetta Strzeszewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1104 | Keystone THE BEAST, Garry Carrig, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1105 | GIFTRAPPED of Lovealoch, Michel, Chantal Fooy-Van Roosbroeck, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1106 | KUFEL Półdiable, Jacek Czaja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1107 | MAURICE z Rydlewa, Aleksandra Koszewaka-Kołodziejczak | , nieobecny |
1108 | HARRYBEAU of Lovealoch, Benedicte Dewitte, Belgia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1109 | KNOCKOUT of Lovealoch, Michel, Chantal Fooy-Van Roosbroeck, Belgia | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1110 | MIRABELKA Mysia Zagłada (FCI), . Kwiatek J., Wasiukiewicz A. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1111 | REAL KUNG FU PANDA Equus, Agnieszka Wasiukiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1112 | BAJKA Róg Wojskiego, Katarzyna Polaszek | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1113 | NANA z Rydlewa, Anna Krzewina | doskonała/excellent, lok. 2 |
1114 | AVIA Róg Wojskiego, Katarzyna Stefaniak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1115 | Danscan's ZMASHING ZORA, Jeanel Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1116 | Buckwheater's CRITIC'S CHOICE, . Ahlbom-Sahari, Sahari,Granlund, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1117 | JANOSIK Rozbullnik, Michał Chełkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1118 | MEVERICK HARPAGON z Jorwik, Aleksandra Wejdler | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1119 | CHOOJU DUBH Carbonarastaff, Joanna Pietkowska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1120 | Thorgal KHARAS Z THORBARDINU, Alicja Grodzka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1121 | CHABBY CHECKRR OF Bule z Buzy, Andrzej Mazur | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1122 | DASTIN Bullwet, Marcin Pszczółkowski | doskonała/excellent, lok. 2 |
1123 | FEAR OF THE DARK Berserker, . KoĽlarek Ł., Krzeszowska A. | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1124 | Immness RASON D'ETRE, . Drużyński M., Zarzecka R. | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1125 | CARMEN Dogs of the Night (FCI), Tomasz Szaluszke | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1126 | Human Dogs CELINE DION, Jarosław Majcherek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1127 | MONDAY MORNING z Jorwik, Rafał Nowak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1128 | JANETTE Staff Komas, Małgorzata Sieger-Drzewiecka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1129 | WAYRA SZOSZANA JUSTUS Staff-Ka, Anna Z±bek | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1130 | Trufflestaff BLACK BARREL, Łukasz KoĽlarek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1131 | Armirelli ABOUT TRUST, . Koolberg K., Sild A., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1132 | VITO CORNELIUS Big Badaboom (FCI), Danuta Kurasz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1133 | Armirelli SECRET CODE, . Sild A., Leeson R., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1134 | Armirelli ABOUT TRUTH, . Sild A., Teng M., Estonia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1135 | Brashill FANFARRAO, Ano Paarlahti-Suojanen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1136 | ARIEL, Ano Paarlahti-Suojanen, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1137 | Jyvámáen URUCUM, . Korpinen P.R., Paarlahti, Finlandia | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1138 | Marrymac NOT YOUR BUSINESS, Jeanel Kristensen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1139 | ALBERT Duo-Solld, Anna Czaplicka | b. dobra/very good, lok. 2 |
1140 | IVO LOLA RIBAR Ullo Kokkino, Aneta Wieczorek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1141 | BRANDY Ullo Kokkino, Aneta Wieczorek | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1142 | WALKING ON THE MOON Black Talisman, Halina Szaluszke | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1143 | YOUR ATTENTION PLEASE Terra Alite (FCI), Joanna ¦midoda | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1144 | Sir Bills AMERICAN BOYSCOUT, Susanne Stockmal Ulrichsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1145 | FINNEGAN Scrato, Katarzyna Robak-Sokołowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1146 | Szkocka Elita MARK TWAIN, Piotr Ważydr±g | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1147 | Black Thistle LION KING, Anja, Susanne Stockmal Ulrichsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 1 |
1148 | TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR Dominoscots, Dominika Kubisz | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1149 | ABRACADABRA Szkocka Sfora, Marek Rutowicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1150 | Jewinskots JOY, Susanne Stockmal Ulrichsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1151 | Black Talisman GRACJA CRAZY DIAMOND, Edyta Sołkiewicz | doskonała/excellent, lok. 2 |
1152 | ¦LIWKA ROBACZYWKA Koncept Poland, Hanna Bakuniak | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1153 | Noblescot ADORABLE ANASTACIA, Susanne Stockmal Ulrichsen, Dania | doskonała/excellent, lok. 2 |
1154 | ZOYA Pogromca Gryzoni, Elżbieta Cagowska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1155 | Black Thistle GRACE, Rikke Moller, Dania | , nieobecny |
1156 | Koncept SZAŁOWA SZEFOWA, Hanna Bakuniak | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1157 | TO¦KA ze Szkockiego Wzgórza, Dominika Kubisz | doskonała/excellent, lok. 1 |
1158 | WELSH TU I TAM Aluzja, Paweł Buryło | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1159 | BRY¦ Gniazdo Łelszy (FCI), Józef Michalski | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1160 | EDI z Kowalskiej Kniei, Dariusz Gidaszewski | doskonała/excellent, lok. 1 |
1161 | KARAT Stellaris, Stanisław Berdzik | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1162 | ETNA z Szumi±cych Klonów, Krzysztof Hryckiewicz | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1163 | MOLLY Tu i Tam, Paweł Buryło | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1164 | DEMI Artemida Lubuczewo, Danuta Chilla | doskonała/excellent, lok. 1 |
1165 | MAGIC MASTER Urwiska Szkocji, Barbara Gor±ca | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1166 | LORAN Medicus Weterinarius, Adrianna Dambek-Machel | b. dobra/very good, lok. 4 |
1167 | VENTO Magie Blanche, Karolina Jastrzębska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1168 | My Hairy Braveheart VICTORIS, Ewa Hyczewska | doskonała/excellent, lok. 2 |
1169 | Leonhard's WHO'S STARRING, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1170 | EVER FOR EVER Lady World (FCI), Iwona Widzyk | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |
1171 | I'M THE BEST SURPRISE Jenek West Terrier (FCI), Agnieszka Jenek | b. dobra/very good, lok. 4 |
1172 | SONO NABUCCO DA Magie Blanche, . Fronia D., Grabowski P. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1173 | WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord (FCI), Justyna Badzi±g | doskonała/excellent, lok. 3 |
1174 | BORAT ¦nieżnobiała Zgraja (FCI), Natalia ¦niegowska | b. dobra/very good, lok. 3 |
1175 | KAMEL CORNUS Adoxa (FCI), Maciej Grzechowiak | doskonała/excellent, lok. 2 |
1176 | MERCELO Fanbellina, Wioletta Przepiórka | dobra/good |
1177 | PINO Szkockie Asy, Patrycja Szklarczyk | doskonała/excellent, lok. 1 |
1178 | COBY Victis, Ewa Iłczyk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1179 | CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World, . Czubacka A., Widzyk M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1180 | I'M THE BEST Superbia, Anna Siwulska | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1181 | O'Glendence LOVELY LANCELOT, Marc-Oliver Rehm, Niemcy | , nieobecny |
1182 | RUFFUS Blataj, Eva Blascinska | b. dobra/very good |
1183 | Starring VLADIMIR, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1184 | INCREDIBLE CANDY KISS Lady World (FCI), Magda Widzyk | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 2 |
1185 | MY CHERRY Voldemort, Marzena Małecka | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1186 | CECILE Żywe Srebro, Izabela Dzitko | wyb. obiecuj±cy/very promising, lok. 1 |
1187 | BEAUTIFUL Pearl of Cracov, Agnieszka Trzebińska | doskonała/excellent |
1188 | CONEY ISLAND BABY Grandiflora, Eva Blascinska | b. dobra/very good |
1189 | DAISY WHITE SURPRISE Jenek West Terrier (FCI), Paulina Gorzyńska | b. dobra/very good |
1190 | HEART OF GOLD Lady World (FCI), Magda Widzyk | doskonała/excellent |
1191 | SWEET MIRACLE Superbia, Anna Siwulska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1192 | Leonardh's TOXIC SMILE, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1193 | VIVA Magie Blanche, . Fronia D., Grabowski P. | doskonała/excellent, lok. 4 |
1194 | VOLTA PAI Vertragus, Beata Przygodzka | doskonała/excellent, lok. 2 |
1195 | ALLURE Alia Res, Urszula Kilińska | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1196 | ARABELLE LITTLE EAGLE Superb Dreams, Marzena Małecka | b. dobra/very good |
1197 | CHIARO DI LUNA Amico Bianco, Karolina Jastrzębska | b. dobra/very good |
1198 | FLORIDA Vixan, Karina Boszke | doskonała/excellent, lok. 3 |
1199 | PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort, . Karna¶-K±kol A., K±kol M. | doskonała/excellent, lok. 2 |
1200 | TREJSI Avaranche, Maria, Eugeniusz Cygan | doskonała/excellent, lok. 4 |
1201 | AMY ¦nieżnobiała Zgraja (FCI), Natalia ¦niegowska | b. dobra/very good, lok. 4 |
1202 | BONITA zu den Tatzen von Morgentau, Mirosław Baron | doskonała/excellent, lok. 2 |
1203 | MICHALINA Urwiska Szkocji (FCI), Barbara Gor±ca | b. dobra/very good, lok. 3 |
1204 | PETIT PRINCESSE A PARTIR de Voldemort (FCI), Mirosław Grochowalski | , nieobecny |
1205 | U ARE MY CRAZY FROM Voldemort, Aneta Szulżycka | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB |
1206 | ZANCARA Xandrina (FCI), Renata Hanczewska | dobra/good |
1207 | Leonhard's LOLITA, Marion Grunewald, Niemcy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1208 | DANCING IN SNOW FROM Grandiflora, Eva Blascinska | doskonała/excellent, lok. 1 |
1209 | GARU Nowa Atlanta, Wiesław Gębura | doskonała/excellent |
1210 | GOLDEN GIZMO Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowska | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży |
1211 | KENTUCKY JACK Kavito, Marzena, Katarzyna Gibas | doskonała/excellent, lok. 3 |
1212 | NEWER SAY NEWER Srebrne Marzenie, Małgorzata Rzadkiewicz | b. dobra/very good |
1213 | OTIS Armawir, Wioletta Grygiel | doskonała/excellent, lok. 2 |
1214 | PACO RABANNE Aker York (FCI), Gabriela Stronk | doskonała/excellent, lok. 4 |
1215 | RASTY JOE Armawir, Antoni Bianga | doskonała/excellent |
1216 | AL PACINO Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomes | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1217 | NOBLE PRINCE Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacik | doskonała/excellent, lok. 2 |
1218 | QASHQAI E.G. Cardea (FCI), . Pławiński A., Góral E. | doskonała/excellent, lok. 3 |
1219 | VISCONTI LUCHINO Commess di Sogni (FCI), Małgorzata Fr±ckowiak | b. dobra/very good |
1220 | Lalique Miracle (FCI) D-DREAMS COME TRUE JULIEN, Katarzyna M. Wolniewicz | doskonała/excellent, lok. 4 |
1221 | ENRICO E.G. Cardea (FCI), E.D.M. Góral | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1222 | KENZO POWER Bohemia Platina, Ingrid Dedkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1223 | Goldzhen's OBEREG OT ARMANI, E. Prozorova, Rosja | doskonała/excellent |
1224 | PINOCCHIO Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1225 | RASPUTIN Pastoral, Teresa Golecka | b. dobra/very good |
1226 | CAMPARI Silver Angel, Kamila Dziubek | , nieobecny |
1227 | CARUSO de la Pam'Pommeraie, Elvira Strekalova | doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB |
1228 | DOUBLE-O-SEVEN Desire York, Ingrid Dedkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB |
1229 | ANASTAZJA Pastoral, Bożena Młodożeniec | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1230 | HOT PEPPER SILVER Matricaria (FCI), Katarzyna Kwiatkowska | wyb. obiecuj±cy/very promising |
1231 | ITAKA Dagrasso (FCI), Manuela Jersak | obiecuj±cy/promising |
1232 | BAJKA BABUNI z Domu Majki (FCI), Maria Tomaszewska | b. dobra/very good |
1233 | BELLA BIANCA z Domu Majki (FCI), Maria Tomaszewska | b. dobra/very good |
1234 | BLACK MAGIC WOMEN Yorex, Maryla Grzelak-Mucha | b. dobra/very good |
1235 | CLEO Perlista, Kinga ¦wierczak | b. dobra/very good |
1236 | GALAKTYKA Asocjacja, Paulina, Cezary Przybyłowicz | b. dobra/very good |
1237 | GOLDEN GIULIETTA Ars Ashanti (FCI), Alla Myshlytska | doskonała/excellent |
1238 | HALLE BERRY Lazuryt, Sylwia Mróz | b. dobra/very good |
1239 | HEARTY APPLAUSE Stribrne Prani, Agnieszka Barczyńska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1240 | OLIVIA Contenders, Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie |
1241 | PRISCILLA PRESLEY Aker York (FCI), Gabriela Stronk | doskonała/excellent, lok. 2 |
1242 | RAVENNA GOLD Babi Dom (FCI), Joanna Malinowska | b. dobra/very good |
1243 | TAJLA Dimetrodon, Grażyna Sosna | doskonała/excellent |
1244 | Whisper of Wind UNIQUE TREASURE, E.D.M. Góral | doskonała/excellent |
1245 | YES YES Bohemia Platina, Ingrid Dedkova, Czechy | doskonała/excellent, lok. 3 |
1246 | ZHI-VAN-SHI JOY s Jantarnogo Morya, I. Semenov, Rosja | doskonała/excellent |
1247 | ARIZONA Aureastart, Kamila Juszczak | doskonała/excellent |
1248 | BELLA Amigos Perros, Elżbieta Nowicka | b. dobra/very good |
1249 | BORN TO BE BUSY Silvery Wish, Agnieszka Barczyńska | , nieobecny |
1250 | BRILIANT KISS Silvery Wish, Alena Bystrianska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1251 | CZIKA Adagio Sostenuto, Izabela Rodzik | b. dobra/very good |
1252 | DREAM OF NEW YORK Quis Queia (FCI), Marta Chałada-Wesołowska | doskonała/excellent, lok. 3 |
1253 | EXCLUSIVE LITTLE SWEET PRINCESS Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowska | doskonała/excellent, lok. 4 |
1254 | NICE PRINCESS Srebrne Marzenie, Joanna Gielo | doskonała/excellent |
1255 | SISI Palio, Wincentyna Chojnacka | doskonała/excellent |
1256 | XINKA Bohemia Platina, Renata Hajdukova, Słowacja | doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC |
1257 | ABIGAIL York's Avenue, Monika Bieńko | doskonała/excellent, lok. 3 |
1258 | ABIGAIL MAGIC BABY Sue'santa (FCI), Małgorzata Rzadkiewicz | doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC |
1259 | AJSZA znad Czerwonego Potoku, Antoni Bianga | b. dobra/very good |
1260 | BETTI Złata z Krokowej, Natalia Dehowec-Potrykus | , nieobecny |
1261 | Clarus EUPHORIA BLOSSOM, Marzena, Katarzyna Gibas | , nieobecny |
1262 | GRACE KELLY Dimetrodon, Grażyna Sosna | doskonała/excellent, lok. 4 |
1263 | TRIXIE Rodem z Pyrlandi, Zofia Kołodziejczak | b. dobra/very good |
1264 | VANESSA MAE Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechy | doskonała/excellent, lok. 2 |
1265 | YESSICA QUEN OF SUN Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomes | doskonała/excellent |
1266 | ZAHIRA Bakarat, Adrianna Adamowicz | , nieobecny |
1267 | Yorex MISTRAL THE BEST OF YOREX, Irina Gerasimova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 2 |
1268 | TOY SAVOY NO ONE MORE, N. Aytuganova, Rosja | doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC |