Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
Poznań, 22.10.2011



Airedale Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

924JAZON Erbetki, Grażyna Erbetowskab. dobra/very good, lok. 3
925SER-DEL Betakaroten (FCI), Katarzyna Kłudczyńskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
926SUDAN Betakaroten (FCI), Anna Jaśniakb. dobra/very good, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

927GASPAR Sonora, . Kawalerski K., Kawalerska K.E.doskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

928Rus Kornels LIHOY KAZAK, . Mitnyan J., Fuzsi Balazs, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
929SCOUT Malowana Izba, Iwona Magdalena Janickab. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

930Joval-Arily GRAND ILLUSION, Rickard V., Geller J., Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
931RENOIR Poezja Ruchu, Eliza Tomczak, nieobecny
932Stirling SKEANDHU, . Gajewska H,Shirley R,Good S,R, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

933Flaire KARPATKA, Hanna Gajewska, nieobecny
934SHEILA CHANDRA Betakaroten (FCI), Anna Jaśniakb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

935BETWEEN US Poezja Ruchu, Anna Jaśniakdoskonała/excellent, lok. 3
936EVENA Sonora, Robert Beymdoskonała/excellent, lok. 2
937Sterling Nan FISH GOLD, Angelika Tuneleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

938PENTRA Poezja Ruchu, Anna, Janusz Jedlińscyb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

939EFFENDI Sonora, Krystyna Lizońdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

940HEXA Equitana, Maria Szymoniakdoskonała/excellent, lok. 1


American Staffordshire Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

941ALEJANDRO AMERICANO BY Soprano, Paweł Szewczykb. dobra/very good
942BUSHIDO Long Step, Marianna Kakietdoskonała/excellent, lok. 2
943DON VITO Buenos Bandidos (FCI), Małgorzata Firlejdoskonała/excellent, lok. 4
944Bakaroro end Itubori EGYPTIAN POWER, Tomasz Kiteldoskonała/excellent, lok. 3
945EMPIRE Z DOLINY JEZIERZYCY Sentinel, Roman Jałoszyńskib. dobra/very good
946Staff O'Class FEB-FOR-BAKARORO, Stepan Saenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
947MASTERSTORKE FOR RPIG iz Doma Allvik, . Reluga A., Wiśniewski A.b. dobra/very good

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

948CRAZY HORSE Bonitacja, Edmund Kitłowskidoskonała/excellent, lok. 2
949GANGSTAFF SHINING STAR Terierkowo (FCI), Michał Gorącydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
950YOU'RE THE ONE Swoboda (FCI), Marek Dopierałab. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

951Gang Staff BRAVEHEART, Agnieszka Nowogrodzka-Smulikdoskonała/excellent, lok. 2
952ICHIBIEN Red Pearl In Ginger (FCI), Szymon Jankowski, nieobecny
953Trial's NATIVE GOLD, Evgen Barsukov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

954GRAND JAYSON s Almaznogo Ostrova, . Pereguda K., Yatsenko N.,V., Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

955SENSATION s Almaznogo Ostrova, Kateryna Pereguda, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

956BLACK OR WHITE Rapax, Grzegorz Jan Archackidoskonała/excellent, lok. 1
957EXPECT NO MERCY Sentinel, Anna, Jarosław Żerodoskonała/excellent, lok. 2
958KIRGA Gold Bonzo (FCI), Katarzyna Balkiewiczdoskonała/excellent
959NOSTER NOSTRI s Almaznogo Ostrova, Joanna Przybylskadoskonała/excellent, lok. 4
960Blue STAR RAPAX, Jarosław Sarkowiczdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

961BETTER SIDE BRINCA BAILA Diamond Staff, Karolina Kowalik, nieobecny
962YOU'RE SHINING STAR Swoboda (FCI), Marek Dopieraładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

963SPEEDY RULES Red Pearl in Ginger, Agnieszka Relugadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
964Kodiak's VICTORIA, Stepan Saenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

965BATAVIA Red Pearl in Ginger (FCI), Agnieszka Relugadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
966Parastone's BECAUSE ITS ME, Kira Andie Lorensen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
967JOKO Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczakdoskonała/excellent, lok. 3
968Gang-Staff (FCI) LOOK AT ME, Anna Bastadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

969COLLIN Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczakdoskonała/excellent, lok. 2
970Gang-Staff (FCI) GIULIETTA, Anna Bastadoskonała/excellent, lok. 1


Australian Silky Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

971AMAR Chluba Oli (FCI), Aleksandra, Dorota Cepowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
972BAFLO BILL Aplauz, Maria Krzymińskadoskonała/excellent, lok. 3
973BASTER BILL Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

974BLUE BILLY Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

975WEENA WERENA Ka-Miel, Hanna Kaczmarskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

976SAMANTA Chluba Oli (FCI), Aleksandra Cepowskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
977SONATA Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Bedlington Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

978SAMSON vom Orkelsfelsen (FCI), Agnieszka Jastrzębowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

979Barchuki. RU GRAND PRIX, E. Pikina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

980Colacoda DREAMING HOLLYWOOD, Ewa Lasińska-Pilarczykdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Border Terrier


Psy - Dogs

981Pro Equi (FCI) CATOSAL, Maciej Medyckidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Suki - Bitches

982DZIEKANOWSKA POLANA Pro Equi (FCI), Benita Malickadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

983Barow's SUMMER BREEZE, Silke Barow, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

984HAZBRA Gold Bonzo (FCI), Benita Malickadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Bulterier-Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

985Perro Caliente MCLEOD, Piotr Motykadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

986ANTON Zeruel (FCI), Piotr Kurasiakdoskonała/excellent, lok. 2
987LOGAN MAN Bule z Buzy (FCI), E., S. Pałkadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

988ALEKSANDER WIELKI Bule z Buzy (FCI), E., S. Pałka, nieobecny
989FARAON, L. Kramarenko, Rosja, nieobecny
990NOETIC DELTA KNIGHT of Excalibur, Linda Strausa, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
991SHERIDAN Jedi, Piotr Stemplewski, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

992Potsu de Notsu HONEY BEAR, Margot Oder, Estoniaobiecujący/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

993FOLLOW ME Vitatus (FCI), Edyta Kupsikdoskonała/excellent, lok. 3
994GAMBIA BANJUL Jagbull, Jagoda Bednarczykb. dobra/very good
995GUINEA BISSAU Jagbull, Liliana Zwolińskadoskonała/excellent, lok. 2
996HONDA INSPIRE Dziedzictwo Tudora, Bartosz Krzyczmonikb. dobra/very good
997Perro Caliente MASHA, Ewelina Binkiewicz-Korusdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
998Perro Caliente MISTIQUE, . Cieślak M., Szajthauer M.b. dobra/very good

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

999ASTRA Zeruel (FCI), Mateusz Fiszbachdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

1000ROMANTIC LADY Timar, Anna Czapskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Tatiana Popova

1001NENSY NEW STAR Timar, L. Kramarenko, Rosja, nieobecny
1002ROMA OF LEGION Bulova, Wiesław Zimnydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Bulterier miniaturowy-Miniature Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1003DIABOLIQUE FACE Sajkos Bulldom, Anna Sajkowska, nieobecny
1004DIABOLIQUE FLIRT Sajkos Bulldom, Anna Sajkowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
1005MAGUA od Rudej Wiedźmy (FCI), Krzysztof Kurzownikwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1006DEIL Ewimark Rakownia (FCI), Marek Wojciechowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1007ALBERTO MINI Kalimero Bohemica, . Markupova L., Junkova J., Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1008BODYGUARD Ewimark Rakownia (FCI), Dariusz Ponieważdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1009PINK MR PIMPUŚ Chucho Topline (FCI), Iwona Honckiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1010Seayess HOT LOVE MARGINS, Anna Sajkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1011ROCKEFELLER Ewimark Rakownia (FCI), . Kmieciak A., Struzik A.doskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1012DIABOLIQUE FIRE Sajkos Bulldom, Anna Sajkowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1013Potsu de Notsu INVISIBLE LOVE, Margot Oder, Estoniawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1014ALL OR NOTHING Pokora (FCI), Jacek Paczkowskidoskonała/excellent, lok. 3
1015AMNESIA MINI Kalimero Bohemica, Lucie Markupova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1016COLORFUL LIFE IN VEGAS Chucho Topline, Gabriela Kołodkodoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1017Brampton DELILAH, Daniela Biniendadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1018BARBI BABY DOLL, V. Belkova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1019INGLISILM WILD DOG Named Cat, Margot Oder, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1


Cairn Terrier


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1020U'JINN MACDONALD, Anna Pavlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1021Danjou's ARMANI, Ellika Asp, Szwecja, nieobecny
1022Glenmore's YIPPY YEAH YANOSH, . Sorokina E., Pavlova A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1023TATUUM O'NEAL Seglavi, Helena Suttondoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1024Danjou's BLOSSOM LADY, Pia Almbring, Szwecja, nieobecny
1025SAPPHIRE ROYAL Seglavi (FCI), Elżbieta Fudalidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Dandie Dinmont Terrier


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1026NIKITA vom Parkwald, Marie Musilkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1027German Dandies' ORLANDO, . Karenina L., Karenin V., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1028German Dandies' PENELOPE, Marie Musilkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1029ANNALEE z Kocinky, Marie Musilkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1030Rus Show Forever LOVE STORY, Liudmila Karenina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1031ORISSA vom Parkwald, Marie Musilkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2


Foksterier krótkowłosy-Fox Terrier (Smooth)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1032POLDI v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1033HANDYMAN v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1034HARRIET Canis Venator, Zofia Lachowiczb. dobra/very good, lok. 1
1035MISS EVI v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1036Mercury Fox QUEEN, Janos Mitnyan, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Foksterier szorstkowłosy-Fox Terrier (Wire)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1037BURBON Żywe Srebro, Henryk Tyszewiczb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1038FRENKI Star Franke, Wiesław Majewiczdoskonała/excellent, lok. 4
1039Mercury Fox IMPREZA, . Mitnyan J., Kalmak A., Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1040RICKY z Solniska, Barbara Barondoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1041ZIGEUNEJUNGE v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1042ESTERKOWA WNUCZKA z Fox-Klanu, Małgorzata Grzeszkowiakb. dobra/very good, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1043Fox Major DINAMICA SKERLI, Oksana Kmiecikdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1044Goldplay ADINA, . Mitnyan J., Kalmak A., Austriab. dobra/very good, lok. 2
1045WOLKE v. Junglingshof, Aleksandra Paszczukdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-working class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1046CIGALE du Clos des Amoureux, Marie-Claude, Bernard Lamoureux, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1047ELEGANZ v.d. Schonen Bergen, Friedrich-Wilhelm Schoneberg, Niemcy, nieobecny


Irish Glen of Imaal Terrier


Psy - Dogs

1048Spirit of Ireland ANGEL, . Scheinhardt P., Engel A., Niemcy, nieobecny

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1049Spirit of Ireland BATIDA DE COCO, Petra Scheinhardt, Niemcy, nieobecny


Irish Soft Coated Wheaten Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1050GOBIN WHEATEN Lulaby, Zdenka Kostelecka, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1051FATTYS Wheaten Lulaby, Sława Cieśladoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1052RICCO von der Flurau, Hemel Volker, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1053GUS to Heaven's Stairway, . Janssens W., van Meir N., Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
1054JESTEM PASKAL z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1055BAVARIAN KASJA CANE Wheaten Vagabond, Zdenka Kostelecka, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1056FINBAR FEVA FROM The Soft Estate of Drogheda, . Janssens W., van Meir N., Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1057JOKO ONO ŚLICZNA z Ben Nevis, Katarzyna, Renata Stańczakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1058Mechta Poeta OCHEY OCHAROVANIE, Zdenka Kostelecka, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Jack Russell Terrier


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1059LINUS Rudy Urwis z Pniew (FCI), Maria Wawrzyniakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
1060PERFECT LOVER Scavo (FCI), Katarzyna Ziemannwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1061DA VINCI Ziemann (FCI), Klaudia Djurovic, nieobecny
1062DUCATI WINNER Ziemann, Katarzyna Ziemanndoskonała/excellent, lok. 2
1063ENERGY Bohemia Platina, Magdalena Sytniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1064LUCKY LUKE Drapichrust, . Danielski K., Kamińska K.nie do oceny/cannot be judged

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1065BOLT Wild With Delight, Hanna Nowakowskadoskonała/excellent, lok. 2
1066DOLAR Bohemia Platina, Jan Janowiakb. dobra/very good, lok. 4
1067IDOLEK-IBERICO Thidalium, Joanna Łagockadoskonała/excellent, lok. 3
1068LUCEK z Herbu Sapały, Mateusz Wilkiewiczb. dobra/very good
1069PANCHO Dwór Dębogóra, Lilianna Gąsiorowskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1070Saltisgardens SHAKESPEARE, Ingrid Saltzman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
1071UPPS HERE I'AM v. Paradise of Wind (FCI), Dorota Wirskadoskonała/excellent, lok. 2
1072WALT DISNEY v. Paradise of Wind, Katarzyna Ziemanndoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1073DEBI Obornicki Nornik, Katarzyna Ziemannwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1074FIRST LOVE English Bonis-Avibus (FCI), Dorota Wirskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
1075MAGNETIC MAGGIE Drapichrust, Kaja Kamińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1076DUO WALENTYNKA Ziemann (FCI), Katarzyna Ziemanndoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1077FUNNY GIRL Bohemia Platina, Magdalena Sytniewskab. dobra/very good, lok. 3
1078GINI Frifro Figlarski (FCI), Magdalena Hałabatydoskonała/excellent, lok. 2
1079LYYLI z Herbu Sapały, Beata Wołąsb. dobra/very good, lok. 4

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1080BERENIKA JACKIE od Himalajskeho Cedru, Przemysław Osuchdoskonała/excellent, lok. 2
1081BONA Dwór Dębogóra, Joanna Maria Malczewskadoskonała/excellent, lok. 3
1082LOLA z Herbu Sapały, Marta Lis-Szczepkowskab. dobra/very good, lok. 4
1083TIGRA Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1084DIAMOND ELEGANCE z Herbu Sapały, Leszek Kogutb. dobra/very good, lok. 4
1085Lantaka JACK GLORY, Janusz Woźnydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1086MOLLY Happy Hunter, Maria Wawrzyniakb. dobra/very good
1087TUTTSIE Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczakdoskonała/excellent, lok. 2
1088VANILLA ICE Półdiable, Agnieszka Pastuchadoskonała/excellent, lok. 3


Kerry Blue Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1089VIPER z Płockiego Wzgórza, Bartosz Śliwockiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1090KAILA BLUE Dvomaro, Joanna Jagiełłoobiecujący/promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1091SHELBY z Płockiego Wzgórza, . Świderska J., Zaklukieiwcz M.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1092WIKI-EMILKA Błękitna Hawana, Aleksandra Paszczukdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1093Gaeltacht SIOFRA, . Kurki M., Virtanen H.,P., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Lakeland Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1094Slicey CALAHANN, Krzysztof Moskwadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Manchester Terrier


Suki - Bitches

1095BLACK PRINCESS BRITANI Metheora, Aleksandra Grzelakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy/BOB


Niemiecki terier myśliwski-Deutscher Jagdterrier / German Hunting Terrier


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1096CEKIN z Czeszewskiej Polany, Robert Nowaczykdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Norwich Terrier


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1097YA MAZZI iz Plushevih Snov, Iana Portunova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1098DAX Zamlicze, Anna Sumowska, nieobecny

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1099AMADEUS OF Blataj, . Fronia D., Grabowski P.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Parson Russell Terrier


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1100BLASER Other (FCI), Maciej Rogóyskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1101LORD Mysia Zagłada (FCI), Agnieszka Wasiukiewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1102AMBER AMIR Dwie Twarze, Katarzyna Tomalak-Gontarz, nieobecny
1103RAIDER ON THE STORM Equus, Violetta Strzeszewskadoskonała/excellent, lok. 2
1104Keystone THE BEAST, Garry Carrig, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1105GIFTRAPPED of Lovealoch, Michel, Chantal Fooy-Van Roosbroeck, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1106KUFEL Półdiable, Jacek Czajadoskonała/excellent, lok. 2
1107MAURICE z Rydlewa, Aleksandra Koszewaka-Kołodziejczak, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1108HARRYBEAU of Lovealoch, Benedicte Dewitte, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1109KNOCKOUT of Lovealoch, Michel, Chantal Fooy-Van Roosbroeck, Belgiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1110MIRABELKA Mysia Zagłada (FCI), . Kwiatek J., Wasiukiewicz A.wyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1111REAL KUNG FU PANDA Equus, Agnieszka Wasiukiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1112BAJKA Róg Wojskiego, Katarzyna Polaszekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1113NANA z Rydlewa, Anna Krzewinadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1114AVIA Róg Wojskiego, Katarzyna Stefaniakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1115Danscan's ZMASHING ZORA, Jeanel Kristensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Skye Terrier


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1116Buckwheater's CRITIC'S CHOICE, . Ahlbom-Sahari, Sahari,Granlund, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Staffordshire Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1117JANOSIK Rozbullnik, Michał Chełkowskidoskonała/excellent, lok. 2
1118MEVERICK HARPAGON z Jorwik, Aleksandra Wejdlerdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1119CHOOJU DUBH Carbonarastaff, Joanna Pietkowskadoskonała/excellent, lok. 2
1120Thorgal KHARAS Z THORBARDINU, Alicja Grodzkadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1121CHABBY CHECKRR OF Bule z Buzy, Andrzej Mazurdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1122DASTIN Bullwet, Marcin Pszczółkowskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1123FEAR OF THE DARK Berserker, . Koźlarek Ł., Krzeszowska A.doskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1124Immness RASON D'ETRE, . Drużyński M., Zarzecka R.wyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1125CARMEN Dogs of the Night (FCI), Tomasz Szaluszkewyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1126Human Dogs CELINE DION, Jarosław Majcherekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1127MONDAY MORNING z Jorwik, Rafał Nowakdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1128JANETTE Staff Komas, Małgorzata Sieger-Drzewieckadoskonała/excellent, lok. 2
1129WAYRA SZOSZANA JUSTUS Staff-Ka, Anna Ząbekdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Jarosław Grunt

1130Trufflestaff BLACK BARREL, Łukasz Koźlarekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Terier australijski-Australian Terrier


Psy - Dogs


Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1131Armirelli ABOUT TRUST, . Koolberg K., Sild A., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1132VITO CORNELIUS Big Badaboom (FCI), Danuta Kuraszdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1133Armirelli SECRET CODE, . Sild A., Leeson R., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1134Armirelli ABOUT TRUTH, . Sild A., Teng M., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Terier brazylijski-Terrier Brasileiro / Brazilian Terrier


Psy - Dogs


Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1135Brashill FANFARRAO, Ano Paarlahti-Suojanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1136ARIEL, Ano Paarlahti-Suojanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1137Jyvámáen URUCUM, . Korpinen P.R., Paarlahti, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Terier irlandzki-Irish Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1138Marrymac NOT YOUR BUSINESS, Jeanel Kristensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1139ALBERT Duo-Solld, Anna Czaplickab. dobra/very good, lok. 2
1140IVO LOLA RIBAR Ullo Kokkino, Aneta Wieczorekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Hans van den Berg

1141BRANDY Ullo Kokkino, Aneta Wieczorekdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC


Terier szkocki-Scottish Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1142WALKING ON THE MOON Black Talisman, Halina Szaluszkewyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1143YOUR ATTENTION PLEASE Terra Alite (FCI), Joanna Śmidodadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1144Sir Bills AMERICAN BOYSCOUT, Susanne Stockmal Ulrichsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
1145FINNEGAN Scrato, Katarzyna Robak-Sokołowskadoskonała/excellent, lok. 3
1146Szkocka Elita MARK TWAIN, Piotr Ważydrągdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1147Black Thistle LION KING, Anja, Susanne Stockmal Ulrichsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1148TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR Dominoscots, Dominika Kubiszwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1149ABRACADABRA Szkocka Sfora, Marek Rutowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1150Jewinskots JOY, Susanne Stockmal Ulrichsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1151Black Talisman GRACJA CRAZY DIAMOND, Edyta Sołkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
1152ŚLIWKA ROBACZYWKA Koncept Poland, Hanna Bakuniakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1153Noblescot ADORABLE ANASTACIA, Susanne Stockmal Ulrichsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
1154ZOYA Pogromca Gryzoni, Elżbieta Cagowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1155Black Thistle GRACE, Rikke Moller, Dania, nieobecny
1156Koncept SZAŁOWA SZEFOWA, Hanna Bakuniakdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Marek Trębala

1157TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza, Dominika Kubiszdoskonała/excellent, lok. 1


Terier walijski-Welsh Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1158WELSH TU I TAM Aluzja, Paweł Buryłowyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1159BRYŚ Gniazdo Łelszy (FCI), Józef Michalskidoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1160EDI z Kowalskiej Kniei, Dariusz Gidaszewskidoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1161KARAT Stellaris, Stanisław Berdzikdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1162ETNA z Szumiących Klonów, Krzysztof Hryckiewiczdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1163MOLLY Tu i Tam, Paweł Buryłodoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Anna Winiarska

1164DEMI Artemida Lubuczewo, Danuta Chilladoskonała/excellent, lok. 1


West Highland White Terrier


Psy - Dogs


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1165MAGIC MASTER Urwiska Szkocji, Barbara Gorącawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1166LORAN Medicus Weterinarius, Adrianna Dambek-Machelb. dobra/very good, lok. 4
1167VENTO Magie Blanche, Karolina Jastrzębskadoskonała/excellent, lok. 3
1168My Hairy Braveheart VICTORIS, Ewa Hyczewskadoskonała/excellent, lok. 2
1169Leonhard's WHO'S STARRING, Marion Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1170EVER FOR EVER Lady World (FCI), Iwona Widzykdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC
1171I'M THE BEST SURPRISE Jenek West Terrier (FCI), Agnieszka Jenekb. dobra/very good, lok. 4
1172SONO NABUCCO DA Magie Blanche, . Fronia D., Grabowski P.doskonała/excellent, lok. 2
1173WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord (FCI), Justyna Badziągdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1174BORAT Śnieżnobiała Zgraja (FCI), Natalia Śniegowskab. dobra/very good, lok. 3
1175KAMEL CORNUS Adoxa (FCI), Maciej Grzechowiakdoskonała/excellent, lok. 2
1176MERCELO Fanbellina, Wioletta Przepiórkadobra/good
1177PINO Szkockie Asy, Patrycja Szklarczykdoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1178COBY Victis, Ewa Iłczykdoskonała/excellent, lok. 4
1179CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World, . Czubacka A., Widzyk M.doskonała/excellent, lok. 2
1180I'M THE BEST Superbia, Anna Siwulskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
1181O'Glendence LOVELY LANCELOT, Marc-Oliver Rehm, Niemcy, nieobecny
1182RUFFUS Blataj, Eva Blascinskab. dobra/very good
1183Starring VLADIMIR, Marion Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa baby-baby class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1184INCREDIBLE CANDY KISS Lady World (FCI), Magda Widzykwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
1185MY CHERRY Voldemort, Marzena Małeckawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1186CECILE Żywe Srebro, Izabela Dzitkowyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1187BEAUTIFUL Pearl of Cracov, Agnieszka Trzebińskadoskonała/excellent
1188CONEY ISLAND BABY Grandiflora, Eva Blascinskab. dobra/very good
1189DAISY WHITE SURPRISE Jenek West Terrier (FCI), Paulina Gorzyńskab. dobra/very good
1190HEART OF GOLD Lady World (FCI), Magda Widzykdoskonała/excellent
1191SWEET MIRACLE Superbia, Anna Siwulskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1192Leonardh's TOXIC SMILE, Marion Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
1193VIVA Magie Blanche, . Fronia D., Grabowski P.doskonała/excellent, lok. 4
1194VOLTA PAI Vertragus, Beata Przygodzkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1195ALLURE Alia Res, Urszula Kilińskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1196ARABELLE LITTLE EAGLE Superb Dreams, Marzena Małeckab. dobra/very good
1197CHIARO DI LUNA Amico Bianco, Karolina Jastrzębskab. dobra/very good
1198FLORIDA Vixan, Karina Boszkedoskonała/excellent, lok. 3
1199PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort, . Karnaś-Kąkol A., Kąkol M.doskonała/excellent, lok. 2
1200TREJSI Avaranche, Maria, Eugeniusz Cygandoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1201AMY Śnieżnobiała Zgraja (FCI), Natalia Śniegowskab. dobra/very good, lok. 4
1202BONITA zu den Tatzen von Morgentau, Mirosław Barondoskonała/excellent, lok. 2
1203MICHALINA Urwiska Szkocji (FCI), Barbara Gorącab. dobra/very good, lok. 3
1204PETIT PRINCESSE A PARTIR de Voldemort (FCI), Mirosław Grochowalski, nieobecny
1205U ARE MY CRAZY FROM Voldemort, Aneta Szulżyckadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
1206ZANCARA Xandrina (FCI), Renata Hanczewskadobra/good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1207Leonhard's LOLITA, Marion Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-veteran class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

1208DANCING IN SNOW FROM Grandiflora, Eva Blascinskadoskonała/excellent, lok. 1


Yorkshire Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1209GARU Nowa Atlanta, Wiesław Gęburadoskonała/excellent
1210GOLDEN GIZMO Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży
1211KENTUCKY JACK Kavito, Marzena, Katarzyna Gibasdoskonała/excellent, lok. 3
1212NEWER SAY NEWER Srebrne Marzenie, Małgorzata Rzadkiewiczb. dobra/very good
1213OTIS Armawir, Wioletta Grygieldoskonała/excellent, lok. 2
1214PACO RABANNE Aker York (FCI), Gabriela Stronkdoskonała/excellent, lok. 4
1215RASTY JOE Armawir, Antoni Biangadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1216AL PACINO Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomesdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1217NOBLE PRINCE Srebrne Marzenie, Gabriela Kabacikdoskonała/excellent, lok. 2
1218QASHQAI E.G. Cardea (FCI), . Pławiński A., Góral E.doskonała/excellent, lok. 3
1219VISCONTI LUCHINO Commess di Sogni (FCI), Małgorzata Frąckowiakb. dobra/very good

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1220Lalique Miracle (FCI) D-DREAMS COME TRUE JULIEN, Katarzyna M. Wolniewiczdoskonała/excellent, lok. 4
1221ENRICO E.G. Cardea (FCI), E.D.M. Góraldoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
1222KENZO POWER Bohemia Platina, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
1223Goldzhen's OBEREG OT ARMANI, E. Prozorova, Rosjadoskonała/excellent
1224PINOCCHIO Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
1225RASPUTIN Pastoral, Teresa Goleckab. dobra/very good

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1226CAMPARI Silver Angel, Kamila Dziubek, nieobecny
1227CARUSO de la Pam'Pommeraie, Elvira Strekalovadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
1228DOUBLE-O-SEVEN Desire York, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-puppy class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1229ANASTAZJA Pastoral, Bożena Młodożeniecwyb. obiecujący/very promising
1230HOT PEPPER SILVER Matricaria (FCI), Katarzyna Kwiatkowskawyb. obiecujący/very promising
1231ITAKA Dagrasso (FCI), Manuela Jersakobiecujący/promising

Klasa młodzieży-junior class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1232BAJKA BABUNI z Domu Majki (FCI), Maria Tomaszewskab. dobra/very good
1233BELLA BIANCA z Domu Majki (FCI), Maria Tomaszewskab. dobra/very good
1234BLACK MAGIC WOMEN Yorex, Maryla Grzelak-Muchab. dobra/very good
1235CLEO Perlista, Kinga Świerczakb. dobra/very good
1236GALAKTYKA Asocjacja, Paulina, Cezary Przybyłowiczb. dobra/very good
1237GOLDEN GIULIETTA Ars Ashanti (FCI), Alla Myshlytskadoskonała/excellent
1238HALLE BERRY Lazuryt, Sylwia Mrózb. dobra/very good
1239HEARTY APPLAUSE Stribrne Prani, Agnieszka Barczyńskadoskonała/excellent, lok. 4
1240OLIVIA Contenders, Iwona, Katarzyna Taraszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
1241PRISCILLA PRESLEY Aker York (FCI), Gabriela Stronkdoskonała/excellent, lok. 2
1242RAVENNA GOLD Babi Dom (FCI), Joanna Malinowskab. dobra/very good
1243TAJLA Dimetrodon, Grażyna Sosnadoskonała/excellent
1244Whisper of Wind UNIQUE TREASURE, E.D.M. Góraldoskonała/excellent
1245YES YES Bohemia Platina, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
1246ZHI-VAN-SHI JOY s Jantarnogo Morya, I. Semenov, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-intermediate class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1247ARIZONA Aureastart, Kamila Juszczakdoskonała/excellent
1248BELLA Amigos Perros, Elżbieta Nowickab. dobra/very good
1249BORN TO BE BUSY Silvery Wish, Agnieszka Barczyńska, nieobecny
1250BRILIANT KISS Silvery Wish, Alena Bystrianska, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
1251CZIKA Adagio Sostenuto, Izabela Rodzikb. dobra/very good
1252DREAM OF NEW YORK Quis Queia (FCI), Marta Chałada-Wesołowskadoskonała/excellent, lok. 3
1253EXCLUSIVE LITTLE SWEET PRINCESS Ars Ashanti (FCI), Natalia Ronowskadoskonała/excellent, lok. 4
1254NICE PRINCESS Srebrne Marzenie, Joanna Gielodoskonała/excellent
1255SISI Palio, Wincentyna Chojnackadoskonała/excellent
1256XINKA Bohemia Platina, Renata Hajdukova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-open class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1257ABIGAIL York's Avenue, Monika Bieńkodoskonała/excellent, lok. 3
1258ABIGAIL MAGIC BABY Sue'santa (FCI), Małgorzata Rzadkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
1259AJSZA znad Czerwonego Potoku, Antoni Biangab. dobra/very good
1260BETTI Złata z Krokowej, Natalia Dehowec-Potrykus, nieobecny
1261Clarus EUPHORIA BLOSSOM, Marzena, Katarzyna Gibas, nieobecny
1262GRACE KELLY Dimetrodon, Grażyna Sosnadoskonała/excellent, lok. 4
1263TRIXIE Rodem z Pyrlandi, Zofia Kołodziejczakb. dobra/very good
1264VANESSA MAE Stribrne Prani, Alena Bystrianska, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
1265YESSICA QUEN OF SUN Lazuryt (FCI), Angelika Sokołowska-Pomesdoskonała/excellent
1266ZAHIRA Bakarat, Adrianna Adamowicz, nieobecny

Klasa championów-champion class - Sędzia/Judge: Cathy Delmar

1267Yorex MISTRAL THE BEST OF YOREX, Irina Gerasimova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
1268TOY SAVOY NO ONE MORE, N. Aytuganova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zwycięzca, CACIB, CWC/CAC